Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
17/04 17:00 3327 Hermanstadt v Gaz Metan. 1-0 1-0
17/04 21:45 1651 Brighton v Tottenham 0-0 1-1
17/04 22:00 2200 Les Herbi. v Chambly 1-0 2-0
17/04 21:45 2326 Leverkusen v Bayern 1-2 2-6
17/04 21:45 2830 Inter v Cagliari 1-0 4-0
17/04 20:30 3736 Deportivo La. v Sevilla 0-0 0-0
17/04 22:00 3737 Celta Vigo. v Barcelona 1-1 2-2
17/04 22:30 3738 Villarreal v Leganes 1-0 2-1
17/04 21:30 1115 Gent v Genk 0-0 0-0
17/04 21:00 1481 Slavia Praga. v Mlada Boles. 0-0 2-0
17/04 20:00 1508 Helsingor v Aarhus 1-0 1-0
17/04 19:00 2359 PAOK v Panionios 1-1 3-1
17/04 21:45 2729 Cork City. v Sligo Rover. 0-0 1-0
17/04 21:45 2730 Limerick v Dundalk 0-2 0-3
17/04 21:30 2861 Avellino v Frosinone 0-0 0-2
17/04 21:30 2864 Bari v Novara 0-1 1-1
17/04 21:30 2863 Carpi v Perugia 0-1 1-2
17/04 21:30 2860 Cesena v Empoli 1-2 2-3
17/04 21:30 2862 Cittadella v Palermo 0-0 0-0
17/04 21:30 2868 Cremonese v Salernitana 1-1 1-1
17/04 21:30 2865 Pro Verce. v Pescara 1-1 3-1
17/04 21:30 2866 Spezia v Brescia 0-1 0-1
17/04 21:30 2867 Ternana v Foggia 1-0 2-2
17/04 21:30 2869 Venezia v Virtus Entel. 1-0 2-0
17/04 19:30 2470 Twente v Zwolle 2-0 2-0
17/04 21:45 2471 Heerenveen v Den Haag. 0-0 2-0
17/04 21:30 3180 Arka Gdyni. v Korona Kielc. 0-0 1-0
17/04 20:00 5350 Sundsvall v Trelleborgs 0-0 1-0
17/04 18:00 4153 Slovenia U18. v Slovacia U18. 0-0 0-2
17/04 16:45 4151 Australia (F). v Thailanda (F). 1-1 2-2
17/04 20:00 4152 China (F). v Japonia (F). 0-1 1-3
17/04 17:30 2094 Al Jazir. v Al Ahli. 0-2 1-2
17/04 17:30 2095 Tractor Sazi. v Al Ghara. 1-0 1-3
17/04 17:00 2098 Al Duhai. v Al Wahda. 0-0 1-0
17/04 17:00 2099 Lokomotiv Tashk. v Zobahan 0-1 1-1
17/04 14:00 2102 Guangzhou Everg. v Cerezo Osaka. 1-1 3-1
17/04 14:00 2103 Jeju Unite. v Buriram Unite. 0-0 0-1
17/04 13:00 2104 Kashima Antle. v Suwon Samsu. 0-1 0-1
17/04 13:00 2105 Sydney FC. v Shanghai Shenh. 0-0 0-0
17/04 19:00 2933 Cr Belou. v Asec Mimos. 0-0 0-0
17/04 20:00 2931 Usm Alger. v Plateau Unite. 0-0 4-0
17/04 20:30 2942 Al-Masry Club. v Cf Mouna. 0-0 2-1
17/04 18:00 2111 Air Force. v Malkiya Club. 1-0 1-1
17/04 20:30 6871 Mamelodi Sundo. v Golden Arrow. 1-0 1-0
17/04 21:45 4011 Bradford City. v Portsmouth 1-0 3-1
17/04 21:45 4012 Doncaster v Bury 2-1 3-3
17/04 21:45 4013 Gillingham Fc. v Rotherham Utd. 0-1 0-1
17/04 21:45 4010 Rochdale v Oldham Athle. 0-0 0-0
17/04 21:45 4014 Shrewsbury Town. v Charlton 0-0 0-2
17/04 21:45 4015 Wigan v Oxford Utd. 0-0 1-0
17/04 21:45 1446 Accrington Stanl. v Yeovil 2-0 2-0
17/04 21:45 1447 Exeter City. v Chesterfield 1-0 2-1
17/04 21:45 1448 Lincoln City. v Wycombe 0-0 0-0
17/04 21:45 1126 Aldershot Town. v Gateshead Fc. 1-0 1-0
17/04 21:45 1127 Bromley Fc. v Dag &. 0-0 3-1
17/04 21:45 1128 Dover Athle. v Tranmere Rover. 0-1 0-1
17/04 21:45 1129 Eastleigh Fc. v Ebbsfleet Unite. 0-0 0-1
17/04 21:45 1130 Guiseley Afc. v Barrow Fc. 0-0 0-1
17/04 21:45 1131 Hartlepool v Leyton Orien. 1-0 1-0
17/04 21:45 1132 Maidenhead Unite. v Sutton Utd. 2-0 2-1
17/04 01:00 1543 Newell S. v Ca Talle. 1-1 2-1
17/04 03:15 1544 Velez Sarsf. v San Loren. 1-0 2-2
17/04 21:30 1106 Kortrijk v Oud Hever. 2-0 2-1
17/04 21:30 1109 Lierse v Zulte Wareg. 0-1 1-4
17/04 21:30 1110 Peruwelz v Waasland 1-1 1-1
17/04 03:00 9607 Sport Boys. v Ca Nacio. 0-0 4-0
17/04 02:00 6838 Botafogo Rj. v Palmeiras Sp. 0-0 1-1
17/04 02:00 6839 Sao Paulo. v Parana Clube. 1-0 1-0
17/04 17:30 8828 Ufc Pirin. v Cherno More. 0-2 0-2
17/04 20:00 8829 Fc Vitos. v Slavia Sofia. 0-1 1-2
17/04 18:00 9721 Frydek-Mistek v Znojmo 2-0 2-2
17/04 18:00 9720 Varnsdorf v Fc Graff. 0-0 0-0
17/04 21:00 6976 Istra 1961. v Rijeka 0-0 0-1
17/04 03:15 7256 Guayaquil City. v Barcelona Sc. 0-0 0-1
17/04 16:30 7181 El Dakly. v Tanta 0-0 2-0
17/04 18:30 7183 Al Ahly. v Wadi Degla. 1-0 1-0
17/04 18:30 7182 El-Entag El-Ha. v Smouha Sc. 0-0 0-0
17/04 18:00 8776 Nomme Kalju. v Fc Levad. 0-1 0-1
17/04 19:00 8786 Narva Jk. v Fci Talli. 1-0 6-0
17/04 20:00 7306 Carl Zeiss. v Fc Magde. 0-3 1-5
17/04 21:45 7171 Glentoran v Dungannon 3-1 4-2
17/04 22:00 7172 Ballinamallard v Carrick Range. 1-0 2-1
17/04 17:30 2790 Ac Arezz. v Ac Monza. 0-1 0-1
17/04 04:00 3073 Uanl Tigre. v America (F). 2-0 3-0
17/04 19:00 2550 Moss Fk. v Krakeroy 2-0 4-0
17/04 02:00 3146 Sol De. v Club Guara. 0-0 0-0
17/04 01:45 9660 Sport Huanc. v Deportivo Munic. 1-1 2-1
17/04 04:00 9661 Deportivo Binac. v Sport Boys. 2-0 2-1
17/04 21:45 6851 Brechin City. v Dundee Unite. 0-0 0-5
17/04 21:45 6853 St Mirre. v Falkirk 0-0 1-2
17/04 21:45 3786 Berwick Range. v Stenhousemuir 0-0 0-0
17/04 15:15 7321 Brunei Dpmm. v Geylang Inter. 2-1 4-1
17/04 20:00 7324 Landskrona Bois. v Orgryte Is. 1-1 2-2
17/04 20:00 6963 Ujpest v Balmazujvaros 2-0 2-1
17/04 21:45 6413 Blyth Spart. v Telford Utd. 0-1 0-1
17/04 21:45 6414 Boston Utd. v Harrogate Town. 2-0 3-0
17/04 21:45 6415 Brackley Town. v Bradford Park. 0-0 0-1
17/04 21:45 6416 Chorley Fc. v Stockport Count. 1-0 1-1
17/04 21:45 6417 Fc Unite. v York City. 0-0 1-0
17/04 21:45 6418 North Ferri. v Gainsborough Trini. 0-1 0-1
17/04 21:45 6419 Southport Fc. v Salford City. 0-0 0-1
17/04 21:45 6420 Spennymoor Town. v Kidderminster Harri. 0-0 1-1
17/04 21:45 6424 Braintree Town. v Whitehawk 1-2 4-3
17/04 21:45 6425 Concord Range. v Bognor Regis. 1-0 2-1
17/04 21:45 6426 East Thurr. v Dartford Fc. 0-0 0-1
17/04 21:45 6427 Gloucester City. v St Alban. 1-1 1-4
17/04 21:45 6428 Poole Town. v Hampton &. 0-1 0-1
17/04 21:45 6429 Truro City. v Hungerford Town. 0-0 2-1
17/04 21:45 6405 Dorking Wande. v Billericay Town. 0-0 0-1
17/04 21:45 6406 Lowestoft Town. v Wingate &. 0-0 1-1
17/04 21:45 6407 Thurrock Fc. v Folkestone Invic. 0-0 1-2
17/04 21:45 6408 Tonbridge Angel. v Harlow Town. 0-0 0-0
17/04 21:45 6431 Ashton Utd. v Stalybridge Celti. 0-0 1-2
17/04 21:45 6432 Barwell Fc. v Lancaster City. 0-0 1-0
17/04 21:45 6433 Buxton Fc. v Altrincham Fc. 0-0 0-0
17/04 21:45 6434 Coalville Town. v Halesowen 0-0 1-0
17/04 21:45 6435 Grantham Town. v Hednesford Town. 0-0 1-1
17/04 21:45 6436 Matlock Town. v Rushall Olymp. 0-0 2-1
17/04 21:45 6437 Mickleover Sport. v Marine Fc. 0-0 1-2
17/04 21:45 6439 Warrington Town. v Shaw Lane. 0-0 2-1
17/04 21:45 6445 Basingstoke Town. v Bishop's Stort. 0-0 3-2
17/04 21:45 6446 Biggleswade Town. v Hereford Utd. 0-0 0-1
17/04 21:45 6447 Gosport Borou. v Kettering Town. 0-0 0-7
17/04 21:45 6448 St Ives. v Stratford Town. 0-0 2-6
17/04 21:45 6449 St Neots. v Banbury Unite. 0-0 3-0
17/04 21:45 6450 Tiverton Town. v Dorchester Town. 0-0 0-0
17/04 15:00 9566 Queens Park. v Bristol City. 1-4 2-4
17/04 03:30 3706 Gimnasia Y. v Central Cordo. 0-0 1-1
17/04 02:00 5651 Agropecuario Argen. v Club Almag. 0-1 0-2
17/04 02:00 5652 Deportivo Moron. v Ca Sarmi. 0-0 1-0
17/04 03:05 5653 Atletico De. v Quilmes Ac. 0-1 0-2
17/04 15:00 6305 Alashkert v Banants Yerev. 0-0 1-0
17/04 21:30 1531 Barracas Centr. v Talleres De. 0-0 0-0
17/04 21:30 1532 Tristan Suare. v Ca Defen. 0-0 2-0
17/04 12:30 3501 Centenary Storm. v Bayside Unite. 0-0 2-0
17/04 13:30 3502 Brisbane Knigh. v Mt Grava. 0-0 1-0
17/04 20:00 3250 Austria Klage. v Pasching/Lask Junio. 0-1 0-1
17/04 20:00 3251 Wac (A). v Sk Sturm. 0-0 1-0
17/04 18:00 3252 Skn St.. v Karabakh 0-1 1-4
17/04 18:30 3255 Stadlau v Fc Admir. 1-0 1-0
17/04 19:30 3699 USV Mette. v Tus Bad. 1-0 2-0
17/04 20:00 3256 Ask Ebrei. v Wiener Sport. 0-1 4-2
17/04 20:00 3257 Ask-Bsc Bruck. v Rapid Vienn. 0-2 1-2
17/04 20:30 3258 Sku Amste. v Parndorf 0-0 4-0
17/04 21:00 3701 Sc Pinka. v SC Neusi. 0-2 1-3
17/04 20:30 3703 FC Kufst. v SV WOERG. 2-0 5-0
17/04 18:30 3704 Al-Tadhmon v Al Hala. 0-2 0-4
17/04 18:30 3705 Isa Town. v AL Badii. 0-1 1-3
17/04 18:30 3706 Qalali v Busaiteen 1-1 2-3
17/04 20:30 7115 Royal Charl. v St. Truid. 0-0 0-2
17/04 21:00 8026 Oud-Heverlee Leuve. v Rsc Ander. 0-0 1-7
17/04 21:00 8027 Standard Femin. v Genk(F) 0-0 0-1
17/04 03:15 4115 Atletico Acrea. v Remo Pa. 1-0 1-0
17/04 13:45 9725 Karvina U19. v Ac Spart. 1-1 1-2
17/04 03:45 8968 Club Cortu. v Deportes Perei. 3-1 3-2
17/04 14:30 9565 Fayoum v Alsalam Esna. 0-0 2-1
17/04 21:30 5639 St Josep. v Glacis Unite. 0-0 1-1
17/04 19:15 1576 Spvgg Bayre. v Wacker Burgh. 0-0 0-2
17/04 19:15 1577 Vfb Eichs. v Fv Iller. 1-0 1-1
17/04 20:00 1588 1. Fc. v Sv Selig. 3-1 4-1
17/04 20:00 1578 Bayern Munic. v Tsv 1860. 0-1 2-1
17/04 20:00 1579 Fc Augsb. v Sv Schal. 0-2 0-2
17/04 20:00 1585 Fc Ingol. v 1860 Munic. 1-1 1-4
17/04 20:00 1586 Fc Memmi. v 1 Fc. 0-0 0-1
17/04 20:00 1587 Spvgg Greut. v Vfr Garch. 1-0 2-1
17/04 20:00 1589 Fc Alton. v Etsv Weich. 0-3 0-5
17/04 20:00 1590 Vfb Lübe. v Ssv Jedde. 0-0 1-0
17/04 20:00 1601 Sv Babel. v Vfb Auerb. 0-1 0-2
17/04 19:30 1615 Eintracht Stadt. v Sc Freib. 0-1 0-1
17/04 19:30 1616 Ssv Ulm. v Tsv Stein. 3-1 3-1
17/04 20:30 1617 Bonner Sc. v Fc Wegbe. 1-0 2-1
17/04 20:30 1618 Sv Westf. v Fc Koln. 0-2 0-4
17/04 19:30 7770 Sv Frisi. v Flensburg 08. 0-0 2-2
17/04 19:00 7760 Sv Erlen. v Viktoria Ascha. 0-0 1-6
17/04 19:15 7762 1. Fc. v Sgv Freib. 0-0 2-2
17/04 20:00 7763 Fc Nött. v Sv Sandh. 0-0 1-3
17/04 19:30 7764 Fc Tuerk. v Wedeler Tsv. 0-0 4-2
17/04 19:30 7765 Sv Rugen. v Tsv Sasel. 0-0 1-1
17/04 19:30 7766 Vfl Pinne. v Sc Condo. 0-0 2-1
17/04 20:00 7768 Fv Dieff. v Fc Hombu. 0-0 2-0
17/04 21:00 9666 Siquinala Fc. v Csd Comun. 1-0 1-1
17/04 13:30 9471 Mohun Bagan. v Bengaluru Fc. 0-0 2-4
17/04 11:30 5226 Lonestar Kashm. v Hindustan Fc. 1-0 1-2
17/04 15:30 5219 Aluminium Arak. v Bargh Jadid. 1-0 1-0
17/04 15:30 5220 Fajr Sepas. v Mes Kerma. 0-1 0-1
17/04 15:30 5221 Gol Gohar. v Shahrdari Tabri. 2-0 5-2
17/04 15:30 5222 Iranjavan Bushe. v Oxin Albor. 0-0 1-1
17/04 15:30 5223 Khouneh Be. v Shahrdari Mahsh. 1-0 3-0
17/04 15:30 5224 Machine Sazi. v Mes Rafsa. 0-0 1-1
17/04 15:30 5225 Naft Masje. v Nassaji Mazan. 0-0 0-0
17/04 20:30 5217 Donegal Celti. v Lisburn Disti. 1-0 2-1
17/04 20:30 5218 Dundela v Moyola Park. 2-0 2-0
17/04 20:45 7174 H&W Welde. v Institute Fc. 0-0 1-2
17/04 15:30 2791 Ac Torin. v Inter Milan. 0-0 2-1
17/04 18:00 1316 Lietava Jonav. v Palanga 2-0 4-0
17/04 20:00 1317 Stumbras Kauna. v Suduva Marij. 0-1 0-1
17/04 15:00 3766 Waalwijk (R). v Feyenoord (R). 0-0 2-4
17/04 12:00 5603 Fc Chita. v Zenit Irkut. 0-0 2-1
17/04 14:30 5604 Dynamo Barna. v Smena Komso. 0-0 1-0
17/04 15:00 5607 Fc Irtys. v Sakhalin Sakha. 0-0 0-2
17/04 18:00 5614 Dinamo Stavr. v Krasnodar 2. 0-0 5-1
17/04 21:30 5215 Forfar Athle. v Cowdenbeath U20. 2-1 2-2
17/04 16:00 3787 Hibernian Fc. v Aberdeen (T). 0-0 2-0
17/04 20:00 3789 Fc Dunde. v Heart Of. 0-0 2-4
17/04 20:00 3790 Fc St. v Hamilton (T). 0-0 0-0
17/04 21:30 5216 Queen Of. v Clyde U20. 2-0 6-0
17/04 20:00 5622 Nk Nafta. v Nk Kranj. 4-0 9-0
17/04 13:00 5212 Galatasaray U19. v Antalyaspor U19. 1-0 6-0
17/04 16:00 5623 Sc Villa. v Vipers 0-1 0-1
17/04 16:30 5624 Express Fc. v Fc Saint. 2-0 2-0
17/04 16:30 5626 Onduparaka Fc. v Kampala City. 0-1 1-1
17/04 16:30 5627 Proline Fc. v Police 1-0 3-1
17/04 16:00 5210 Defensor Sport. v Liverpool Monte. 1-1 1-2
17/04 16:00 5211 Racing Club. v Montevideo Wande. 0-0 1-1
17/04 04:35 4172 Arnett Garde. v Waterhouse Fc. 0-0 1-2
17/04 17:30 9561 NK Croat. v HNK Val. 1-1 3-1
17/04 17:30 9562 NK Imots. v NK Jadra. 1-0 2-0
17/04 17:30 9563 NK Junak. v Nk Gosk. 2-1 3-1
17/04 17:30 9564 NK Primo. v NK Kamen. 0-0 2-0
17/04 19:00 5213 Helsingborgs U19. v Halmstad U19. 1-0 1-0
17/04 21:45 5618 Ac Juven. v Ss Virtu. 0-0 2-2
17/04 19:00 3702 SAK Klage. v SK Treib. 0-0 3-1
17/04 12:30 3696 Dandenong Thund. v Moreland Zebra. 0-1 0-1
17/04 12:30 3697 Northcote City. v Green Gully. 2-0 2-0
17/04 12:30 3698 Port Melbo. v Sunshine Georg. 2-0 3-0
17/04 18:00 5214 Nk Bohin. v NK Sencu. 2-1 3-3
Tenis   Pauză Final
17/04 12:00 7523 Dzumhur D. v Cecchinato M. 0-1 0-2
17/04 12:00 6601 Rublev A. v Thiem D. 1-0 1-2
17/04 12:00 6616 Simon G. v Mannarino A. 1-0 2-1
17/04 13:00 6618 Verdasco F. v Cuevas P. 0-1 2-1
17/04 13:30 6611 Paire B. v Lopez F. 1-0 1-2
17/04 14:00 6617 Sugita Y. v Struff J-L. 0-1 0-2
17/04 14:40 7525 Fognini F. v Ivashka I. 1-0 2-0
17/04 15:00 7526 Pouille L. v Zverev M. 1-0 1-2
17/04 16:05 6612 Pella G. v Schwartzman D. 1-0 1-2
17/04 16:25 7524 Edmund K. v Seppi A. 0-1 1-2
17/04 16:35 7522 Chardy J. v Gasquet R. 0-1 0-2
17/04 17:10 6615 Sandgren T. v Kohlschreiber P. 0-1 0-2
17/04 17:30 8961 Dimitrov G. v Herbert P. 0-1 2-1
17/04 18:40 2070 Tsitsipas S. v Goffin D. 0-1 0-2
17/04 19:35 7517 Muller G. v Zverev A. 1-0 1-2
17/04 06:00 1010 Duan Y. v Raina A. 1-0 2-1
17/04 06:00 1011 Hibino N. v Han X. 1-0 1-2
17/04 06:00 1014 Sharipova S. v Plipuech P. 0-1 2-1
17/04 07:55 1015 Xun F. v Liu F. 0-1 0-2
17/04 08:20 1012 Imanishi M. v Diatchenko V.. 1-0 2-0
17/04 11:00 1016 Yang Z. v Hozumi E. 0-1 0-2
17/04 10:00 2284 Gao X. v Broady N. 0-1 0-2
17/04 10:00 2289 Tian R. v Jang S. 0-1 0-2
17/04 10:05 2286 Guo H. v Han X. 1-0 1-2
17/04 01:00 1923 Setkic A. v Estrella Burgo. 0-1 0-2
17/04 01:25 1917 Setkic A. v Estrella Burgo. 0-1 0-2
17/04 03:00 1920 Petrovic D. v Hank T. 1-0 2-0
17/04 03:00 1918 Petrovic D. v Hank T. 1-0 2-0
17/04 18:00 1908 Heyman C. v Sarkissian A. 0-1 0-2
17/04 18:00 1914 King K. v Schnur B. 1-0 1-2
17/04 18:00 1915 Lopez Villa. v Eubanks C. 0-1 1-2
17/04 18:00 1916 Menendez-Maceiras A. v Mousley B. 0-1 2-1
17/04 18:00 1918 Patino L. v Peliwo F. 0-1 0-2
17/04 18:00 1922 Quiroz R. v King D. 1-0 1-2
17/04 18:00 1933 Smith J-P. v Galan River. 1-0 2-1
17/04 18:00 1934 Zapata Miral. v Moraing M. 0-1 0-2
17/04 20:00 1920 Heyman C. v Sarkissian A. 0-1 0-2
17/04 20:00 1934 Quiroz R. v King D. 1-0 1-2
17/04 20:00 1902 Ward J. v Sanchez Monte. 0-1 1-2
17/04 21:45 1933 Patino L. v Peliwo F. 0-1 0-2
17/04 21:55 1907 Arevalo-Gonzalez M. v Gaio F. 1-0 2-0
17/04 22:40 1923 Lopez Villa. v Eubanks C. 0-1 1-2
17/04 23:15 1908 Souza J. v Escobar G. 1-0 1-2
17/04 23:55 1922 King K. v Schnur B. 1-0 1-2
17/04 06:00 1921 Chung Y. v Ito T. 1-0 2-0
17/04 06:00 1902 Donskoy E. v He Y. 1-0 2-0
17/04 06:00 1936 Safwat M. v Halys Q. 0-1 0-2
17/04 07:50 1937 Soeda G. v Ortega-Olmedo R. 0-1 0-2
17/04 08:00 1938 Whittington A. v Hemery C. 0-1 0-2
17/04 08:25 1935 Safranek V.. v Wu Di. 1-0 2-0
17/04 09:40 1901 Bolt A. v Kwon S. 1-0 2-0
17/04 09:40 1925 Harris L. v Nedovyesov O. 0-1 0-2
17/04 13:00 1929 Kamke T. v Basilashvili N. 0-1 0-2
17/04 13:00 1905 Novak D. v Gimeno-Traver D. 0-1 1-2
17/04 13:00 1932 Oliveira G. v Elias G. 0-1 0-2
17/04 15:15 1946 Ymer E. v Gerasimov E. 0-1 0-2
17/04 16:00 1909 Janvier M. v Ruud C. 1-0 2-0
17/04 16:30 1930 Kovalik J. v Jaziri M. 1-0 2-0
17/04 17:15 1911 Piros Z. v Fabbiano T. 0-1 0-2
17/04 17:00 1959 Arnaboldi A. v Rola B. 1-0 1-2
17/04 17:00 1961 Daniel T. v Clezar G. 1-0 1-2
17/04 17:00 1956 Daniel T. v Clezar G. 1-0 1-2
17/04 17:00 1963 Harrison C. v Londero J. 0-1 0-2
17/04 17:00 1964 King E. v Zink T. 1-0 2-0
17/04 17:00 1967 Opelka R. v Kecmanovic M. 0-1 2-1
17/04 18:10 1959 King E. v Zink T. 1-0 2-0
17/04 18:50 1962 Polmans M. v Uchida K. 1-0 2-0
17/04 19:40 1958 Harrison C. v Londero J. 0-1 0-2
17/04 19:40 1961 Opelka R. v Kecmanovic M. 0-1 2-1
17/04 19:55 1960 Laaksonen H. v Dancevic F. 0-1 2-1
17/04 22:05 1954 Arnaboldi A. v Rola B. 1-0 1-2
17/04 09:50 2278 Ortega-Olmedo R. v Gong M-X. 0-1 1-2
17/04 11:00 2272 Bai Y. v Majchrzak K. 0-1 0-2
17/04 11:00 2275 Chung Y. v Grigelis L. 1-0 1-2
17/04 14:35 8476 Echargui M. v Molchanov D. 0-1 0-2
17/04 18:30 8473 Bellalouna M. v Arends S. 0-1 0-2
17/04 19:10 8475 Duran G. v Broady L. 1-0 1-2
17/04 00:55 8451 Hach Verdu. v Lock B. 1-0 2-0
17/04 01:10 8457 Agamenone F. v Klein B. 0-1 0-2
17/04 02:10 8452 Giraldo S. v Lopez Villa. 1-0 2-0
17/04 02:45 8459 Gomez A. v Krajicek A. 0-1 2-1
17/04 21:10 8467 Nedunchezhiyan J. v Galloway R. 1-0 2-1
17/04 22:10 8466 King E. v Baughman D. 1-0 2-0
17/04 22:55 8458 Skupski K. v Coria F. 1-0 2-0
17/04 23:59 8468 Opelka R. v Begemann A. 1-0 1-2
17/04 15:00 9964 Brkic T. v Alekseenko V. 1-0 2-0
17/04 15:00 1194 Delic M. v Galarza J. 1-0 2-1
17/04 15:00 9965 Fallert Fl. v Bellier A. 1-0 1-2
17/04 15:00 9966 Hampel L. v Prevosto L. 1-0 2-0
17/04 15:00 9967 Rikl P. v Miceli M. 1-0 2-0
17/04 15:00 9968 Smola M. v Popko D. 0-1 2-1
17/04 16:40 9971 Petrone A. v Berrettini J. 1-0 1-2
17/04 16:45 1195 Vanni L. v Eremin E. 0-1 0-2
17/04 18:10 9969 Collarini A. v Tatomir L. 1-0 2-0
17/04 18:20 9970 Lazov A. v Diarra G. 1-0 2-1
17/04 12:00 9905 Bouquet L. v Faivre P. 0-1 2-1
17/04 12:00 1175 Reinwein S. v Boltz S. 0-1 0-2
17/04 12:00 1179 Wang T. v Carr S. 1-0 2-0
17/04 13:40 1171 Dussin L. v Brouwer G. 1-0 1-2
17/04 13:55 1172 Farren C. v Jankovits Y. 0-1 0-2
17/04 14:35 1173 Lescure M. v Larriere C. 1-0 2-0
17/04 16:00 9903 Authom M. v De Schep. 1-0 2-0
17/04 16:00 9904 Beauge M. v Thivant Y. 1-0 2-0
17/04 16:00 1177 Vidal Azori. v Bax F. 1-0 2-0
17/04 17:30 9906 Boureau A. v Pavlovic L. 1-0 2-0
17/04 17:35 9907 Guez D. v Seateun N. 0-1 0-2
17/04 13:30 3362 Ermatov A. v Liutarevich I. 0-1 0-2
17/04 13:30 3363 Khomich A. v Lozan C. 1-0 2-0
17/04 13:30 3364 Polyakov V.. v Tyurnev E. 0-1 0-2
17/04 13:30 2107 Rawat S. v Pena Lopez. 0-1 0-2
17/04 13:30 3366 Zhyrmont D. v Pavlioutchenkov A. 1-0 2-0
17/04 14:45 3365 Betov S. v Karimov D. 1-0 2-0
17/04 14:45 1899 Moriya H. v Fufygin M. 1-0 2-0
17/04 15:30 3369 Manafov v v Halia. 1-0 2-0
17/04 15:35 2109 Saidkarimov S. v Ivanov V.. 0-1 1-2
17/04 16:20 3367 Fayziev S. v Sapaev B. 1-0 2-0
17/04 16:35 3368 Khan S. v Shyla 0-1 0-2
17/04 17:00 9911 Lamble J. v El Mihda. 0-1 0-2
17/04 17:00 9913 Ore J. v Rodriguez 0-1 0-2
17/04 17:00 9914 Rodriguez-Pace R. v Johns C. 1-0 2-0
17/04 17:00 9915 Torre E. v Mercier T. 1-0 2-1
17/04 18:55 9910 Irigaray Guarn. v Hovhannisyan M. 1-0 1-2
17/04 19:20 8420 Pereira J. v Goetz R. 1-0 2-0
17/04 10:30 7679 Brunner P. v Kirkin E. 1-0 2-0
17/04 10:30 7680 Kocevar Desma. v Molleker R. 0-1 0-2
17/04 10:30 7681 Kolisnyk O. v Friberg K. 0-1 0-2
17/04 10:30 7682 Nejedly P. v Von Masso. 1-0 2-0
17/04 11:00 7683 Woerner P. v Sieber M. 1-0 2-0
17/04 11:55 7684 Taylor S. v Lipovsek P. 0-1 1-2
17/04 07:00 3350 Bondarevskiy Y. v Tikhomirov M. 0-1 0-2
17/04 07:00 3351 Folliot Q. v Yevseyev D. 0-1 0-2
17/04 07:00 1873 Gakhov I. v Korolev V.. 1-0 2-1
17/04 08:10 1875 Khabibulin T. v Song M-K. 1-0 1-2
17/04 08:45 3356 Shubladze V.. v Tsivadze G. 0-1 0-2
17/04 08:50 3354 Kalovelonis M. v Khomentovskiy M. 1-0 2-0
17/04 09:00 3355 Khassanov R. v Minin M. 0-1 0-2
17/04 09:40 3352 Dubinsky v v Bobro. 1-0 1-2
17/04 09:45 3353 Dubrivnyy A. v Pogosian S. 1-0 2-0
17/04 10:00 3358 Muzaev R. v Klimov D. 1-0 2-0
17/04 10:35 3357 Lopez Moril. v Sabanin Y. 1-0 2-0
17/04 12:00 9988 Bass F. v Mertl J. 0-1 2-1
17/04 12:00 9993 Celikbilek A. v Added D. 1-0 1-2
17/04 12:00 9996 Pauffley N. v Voljacques H. 1-0 2-0
17/04 14:10 9999 Negritu C. v Butler S. 0-1 0-2
17/04 14:15 7676 Tagashira K. v Pauwels M. 0-1 0-2
17/04 14:30 9998 Duda F. v Biljesko D. 1-0 2-1
17/04 16:00 7678 Donnet E. v Crepatte B. 0-1 0-2
17/04 17:30 7677 Appelgren D. v Meuffels A. 1-0 2-0
17/04 13:00 9950 Cacao T. v Westerhof B. 1-0 2-1
17/04 13:00 9951 Gigounon G. v Sijsling I. 1-0 2-0
17/04 14:45 9952 Batista D. v Doumbia S. 0-1 0-2
17/04 15:20 9953 Monteiro J. v Saraiva B. 1-0 2-0
17/04 11:00 9972 Barbosa R. v Diez S. 0-1 0-2
17/04 11:00 9977 Storrie R. v Vilella Marti. 0-1 0-2
17/04 11:00 9978 Vandenbulcke Y. v Perez Contr. 1-0 2-0
17/04 12:25 9981 Olaso G. v Bossel A. 1-0 2-0
17/04 12:50 9982 Semmler M. v Sanchez-Izquierdo N. 1-0 2-0
17/04 13:25 9980 Giustino L. v Salman O. 1-0 2-0
17/04 11:00 9938 Hirschmueller C. v Hoyt E. 0-1 1-2
17/04 11:00 9939 Khotkov O. v Deviatiarov M. 0-1 0-2
17/04 11:00 9942 Orlov v v Nikla. 0-1 0-2
17/04 11:00 9943 Papez Z. v Al Tawee. 0-1 0-2
17/04 12:00 1885 Audu E. v Boutillier R. 0-1 0-2
17/04 12:00 1882 Feitt F. v Sels J. 0-1 0-2
17/04 12:00 1886 Jomby T. v Sabanov I. 1-0 1-2
17/04 13:20 1883 Garanganga T. v Martinez M. 0-1 2-1
17/04 13:25 5287 Michael M. v Angele J-F. 0-1 0-2
17/04 14:20 1884 Klegou A. v Sabanov M. 1-0 2-0
17/04 15:00 1888 Kalenichenko D. v Matos D. 0-1 2-1
17/04 15:00 1890 Santillana A. v Takeuchi K. 1-0 2-0
17/04 15:45 1889 Ubon J. v Gerritsen S. 0-1 1-2
17/04 17:10 1887 Emmanuel S. v Schneider R. 0-1 0-2
17/04 10:30 8509 Mareen A. v Panova A. 0-1 0-2
17/04 10:30 8510 Rittberger S. v Shytkouskaya N. 1-0 2-0
17/04 10:30 8512 Yazgan E-Z. v Mettraux M. 0-1 0-2
17/04 12:00 8513 Bilardo F. v Thommen A. 1-0 2-0
17/04 12:00 8518 Vankova K. v Pantuckova M. 0-1 0-2
17/04 12:15 8517 Stamatova J. v Arakawa H. 1-0 2-0
17/04 12:30 8515 Kulikova Y. v Ureke A. 0-1 0-2
17/04 12:50 8514 Koller A. v Mironova D. 0-1 0-2
17/04 13:10 8516 Markova J. v Komardina A. 1-0 2-0
17/04 15:00 9955 Brito F. v Ortenzi J. 0-1 2-1
17/04 15:00 8505 Rimoldi Godoy. v Urrutia M-F. 1-0 2-0
17/04 15:00 9960 Schaffer D. v Mdulwa W. 1-0 2-0
17/04 16:20 9959 Piai E. v Lucero C. 1-0 2-0
17/04 16:45 9958 Lopez D. v Jones F. 0-1 0-2
17/04 17:00 8507 Vazquez Mdr. v Luini S. 0-1 0-2
17/04 18:40 8417 Martinich I. v Morini L. 1-0 2-0
17/04 18:40 9961 Tomita G. v Kurata N. 0-1 0-2
17/04 19:10 9956 Estable J. v Baranano P. 1-0 2-0
17/04 20:05 8506 Romeo C. v Ferrero M. 1-0 2-0
17/04 20:15 8503 Bugnon C. v Alves C. 0-1 0-2
17/04 21:25 8504 Giraldi Reque. v Pedretti T. 0-1 0-2
17/04 21:35 8502 Abrile V.. v Garcia A. 0-1 0-2
17/04 21:55 9957 Gatica B. v Pereira R. 0-1 0-2
17/04 23:25 8418 Petit S. v Zanuttini E. 1-0 2-0
17/04 07:00 8402 Aponasenko v v Golub. 0-1 0-2
17/04 07:00 8403 Flink v v Grinc. 1-0 2-0
17/04 07:00 8404 Siskova A. v Kruzhkova D. 1-0 2-1
17/04 15:00 8545 Caregaro M. v Perez E. 0-1 0-2
17/04 15:00 8546 Zarytska A. v Spiteri D. 0-1 2-1
17/04 16:25 8547 Albie A. v Di Giuse. 0-1 2-1
17/04 16:35 8548 Fourlis J. v Detiuc A. 1-0 1-2
17/04 17:10 8549 Pella C. v Tholey L. 1-0 2-0
17/04 17:55 8550 Trevisan M. v Dinu C. 1-0 2-0
17/04 19:50 9901 Vasylyeva A. v Scholl Chi. 1-0 2-1
17/04 20:00 9902 Xu S. v Benoit M. 1-0 2-0
17/04 11:00 9924 Lysa Y. v Luangnam N. 1-0 2-0
17/04 11:00 9926 Reddy S. v Barnett A. 1-0 1-2
17/04 11:00 9927 Shymanovich I. v Skryabina M. 0-1 2-1
17/04 12:45 9933 Chilumula N. v Chamarthi S. 0-1 0-2
17/04 11:30 5277 Serban R. v Waltert S. 1-0 2-0
17/04 13:15 5273 Brescia G. v Andrianjafitrimo T. 0-1 1-2
17/04 15:05 5271 Moroni A. v Zavatska 0-1 1-2
17/04 16:20 5279 Stadler N. v Rosca A. 0-1 0-2
17/04 18:00 5272 Sadikovic A. v Knoll X. 1-0 1-2
17/04 14:50 8407 Stojanovic N. v Radwanska U. 0-1 0-2
17/04 16:50 8408 Cianci C. v Cabeza-Candela E. 0-1 0-2
17/04 18:20 8409 Kilnarova M. v Torro-Flor M-T. 1-0 2-0
17/04 13:00 8527 Cuk P. v Collins C. 1-0 2-0
17/04 13:00 8528 Ehn R. v Vukovic D. 1-0 1-2
17/04 13:00 8535 Pedro C-O. v Rame A. 0-1 0-2
17/04 13:00 8536 Peral M. v Cabaj Awad. 1-0 2-1
17/04 15:00 8540 Pipa S-D. v Perera Ros. 0-1 0-2
17/04 15:15 8539 Ostlund F. v Taylor E. 1-0 2-0
17/04 16:00 8538 Marfutina M. v Dartron E. 1-0 1-2
17/04 18:00 8551 Di Loren. v Douglas E. 1-0 2-1
17/04 18:00 8501 Khazaniuk D. v Gleason Q. 1-0 2-0
17/04 18:00 10000 Sebov K. v Rosatello C. 0-1 0-2
17/04 18:00 7702 Zhuravleva A. v Partaud M. 0-1 0-2
17/04 12:00 7560 Armitano M. v Appleton E. 1-0 2-0
17/04 12:00 8401 Lechemia E. v Kawa K. 0-1 2-1
17/04 13:30 8404 Fonte Mi. v Minnen G. 0-1 0-2
17/04 15:45 8403 Naydenova A. v Koelzer R. 0-1 1-2
17/04 16:20 8405 Radovcic L. v Askew S. 0-1 0-2
17/04 18:00 8406 Lee P-C. v Murta I. 1-0 2-0
17/04 19:35 7549 Min G. v Hon P. 0-1 0-2
17/04 19:50 7550 Stewart K. v Chirico L. 1-0 1-2
17/04 20:10 7551 Townsend T. v Eikeri U. 1-0 2-0
17/04 20:55 7548 Kratzer A. v Kalinina A. 1-0 2-0
17/04 21:45 7552 Ianchuk O. v Ozaki R. 0-1 1-2
Baschet   Pauză Final
17/04 20:00 8606 Cska Mosco. v Khimky Mosco. 0-0 98-95
17/04 21:15 8612 Panathinaikos v Real Madri. 0-0 95-67
17/04 17:30 1808 Steaua CSM. v Sibiu 0-0 77-73
17/04 03:00 1834 Philadelphia v Miami 42-56 103-113
17/04 05:30 1835 Golden State. v San Anton. 0-0 116-101
17/04 21:00 7842 Chalons R.. v Le Porte. 0-0 83-75
17/04 21:00 7844 Le Mans. v Dijon 0-0 88-65
17/04 21:00 7845 Limoges Csp. v Boulazac 0-0 87-68
17/04 21:00 7843 Pau Orthe. v Gravelines 0-0 86-80
17/04 21:30 7846 Antibes v Cholet 0-0 74-76
17/04 21:30 7847 Toulon v Chalon 0-0 79-88
17/04 21:45 7848 Asvel v Levallois 0-0 77-83
17/04 03:00 8617 Cordoba v Comunicaciones 41-21 85-74
17/04 03:00 8618 Quilmes v Estudiantes 46-35 87-72
17/04 03:30 8619 Gimnasia v Formosa 44-40 88-76
17/04 03:30 8620 Salta v Ferro 38-48 86-90
17/04 21:30 4607 Bristol Flyer. v Sheffield Shark. 0-0 79-76
17/04 14:35 4635 Zhejiang Gl. v Liaoning 0-0 107-107
17/04 19:00 4627 Zagreb v Cibona 0-0 91-98
17/04 20:30 4628 Alkar v Sibenik 0-0 77-76
17/04 21:30 7839 Orleans v Poitiers 0-0 87-71
17/04 21:00 1846 Bsw Weert. v Lasaulec Aris. 22-37 54-79
17/04 03:15 8609 Welcome v Club Nacio. 32-37 68-70
17/04 19:00 Valga/Maks&Moorits v Korvpalliklubi Parnu. 0-0 85-93
17/04 20:04 8649 Norrköping v Boras 0-0 85-89
17/04 01:00 8601 Bauru Sp. v Franca Sp. 42-34 81-76
17/04 03:00 8603 Basquete Ceare. v Paulistano 35-30 72-67
Handbal   Rezultat
17/04 19:30 8951 Gornik Zabrz. v KS Vive. 29-35
17/04 22:30 5726 Valur Reykj. v Fram (F). 25-22
17/04 19:30 4833 Aab Handb. v Skjern Handb. 33-30
17/04 19:00 4963 Tatran Preso. v Msk Povaz. 41-21
17/04 22:00 4943 Aa Avanc. v Madeira Sad. 25-22
17/04 20:00 4817 Varazdin v Nasice Nexe. 20-19
Hochei   Pauză Final
17/04 13:00 6220 Croatia v Serbia 0-1 5-3
17/04 18:00 6221 Polonia v Japonia 2-0 5-2
17/04 21:20 7901 Sudtirol v Salzburg 1-1 6-3
17/04 21:30 7620 Herning v Aalborg 0-0 1-3
17/04 18:30 7622 Karpat O.. v Tappara T.. 0-0 3-0
17/04 21:00 7626 Riessersee v Bietigheim/Bissingen 1-1 1-2
17/04 19:30 7645 Din.St Peter. v Ska Neva. 0-0 1-0
17/04 02:00 5980 Toronto v Boston 1-0 4-2
17/04 02:30 5981 Nj Devil. v Tampa Bay. 0-0 5-2
17/04 05:00 5982 Colorado v Nashville 3-0 5-3
17/04 05:30 5983 San Jose. v Anaheim 1-1 8-1
17/04 21:15 7656 Kloten v Rapperswil 0-1 2-2
17/04 20:30 7651 Vaxjo v Skelleftea 2-0 7-0
17/04 18:30 7909 Karlovy Vary. v Kladno 1-0 3-0
17/04 18:30 7910 Litvinov v Dukla J.. 1-1 3-2
17/04 13:00 1466 Romania U18. v Italia U18. 0-2 1-7
17/04 16:30 1467 Austria U18. v Japonia U18. 2-0 4-0
17/04 20:00 1468 Ungaria U18. v Ucraina U18. 1-1 3-4
17/04 19:00 7649 B.Bystrica v Trencin 0-1 6-1
Volei   Pauză Final
17/04 18:00 7945 Craiova v Tricolorul Ploie. 0-1 2-3
17/04 18:00 7944 CSM Bucur. v Zalau 1-0 3-0
17/04 20:00 7946 Steaua v Arcada Galat. 1-0 3-0
17/04 21:25 3656 Uvc Graz. v Atsc Spark. 1-0 3-1
17/04 21:00 8361 Chaumont 52. v Tourcoing Vb. 1-0 3-0
17/04 21:00 8362 Gazelec F.C.O. v Stade Poite. 0-1 3-2
17/04 21:30 8363 Paris Volle. v Montpellier Uc. 1-0 3-2
17/04 18:15 8360 Hurrikaani-Loimaa v Valepa 0-1 1-3
17/04 21:00 8364 As Saint. v Le Canne. 1-0 3-0
17/04 21:00 8365 Asptt Mulho. v Venelles (F). 0-1 3-2
17/04 19:00 7935 Budowlani Lodz. v Chemik Polic. 1-0 3-0
17/04 14:30 8350 Shanghai Tang. v Beijing Auto. 1-0 3-1
17/04 18:10 8353 Vk Ceske. v Dukla Liber. 0-1 3-2
17/04 15:00 7233 Yenisey Krasn. v Ekaterinburg (F). 0-1 1-3
17/04 19:00 7234 Dinamo Kazan. v Dinamo Mosco. 0-1 2-3
17/04 19:00 5666 Vakifbank Istan. v Eczacibasi Vitra. 1-0 3-0
17/04 20:00 8359 Holte If. v Brondby (F). 1-0 3-0
Baseball   Primul Set Final
17/04 01:35 9169 New York. v Miami Marli. 0-0 12-1
17/04 02:05 5100 Pittsburgh Pirat. v Colorado Rocki. 0-0 2-6
17/04 02:10 5102 New York. v Washington Natio. 0-0 6-8
17/04 02:10 5103 Tampa Bay. v Texas Range. 0-0 8-4
17/04 02:35 5104 Atlanta Brave. v Philadelphia Phill. 0-0 2-1
17/04 02:40 5105 Milwaukee Brewe. v Cincinnati Reds. 0-0 4-10
17/04 05:05 5106 Oakland Athle. v Chicago White. 0-0 8-1
17/04 05:10 5107 San Diego. v Los Angel. 0-0 3-10
17/04 05:10 5108 Seattle Marin. v Houston Astro. 0-0 2-1
17/04 22:07 9704 Toronto Blue. v Kansas City. 0-0 11-3
17/04 12:30 9686 Doosan Bears. v Hanwha Eagle. 0-0 2-5
17/04 12:30 9687 Kia Tiger. v Lg Twins. 0-0 5-4
17/04 12:30 9688 Kt Wiz. v Sk Wyver. 0-0 5-9
17/04 12:30 9689 Lotte Giant. v Samsung Lions. 0-0 6-11
17/04 12:30 9690 Nexen Heroe. v Nc Dinos. 0-0 2-3
17/04 12:00 5328 Fukuoka S.Haw. v Rakuten Golde. 0-0 5-3
17/04 12:00 5329 Saitama Seibu. v Hokkaido Nippo. 0-0 2-7
17/04 12:15 5330 Chiba Lotte. v Orix Buffa. 0-0 5-3
17/04 12:00 5321 Hiroshima Carp. v Yakult Swall. 0-0 7-4
17/04 12:00 5322 Yokohama Dena. v Yomiuri Giant. 0-0 2-3
Rugby   Pauză Final
17/04 21:45 5514 Leeds Carne. v Ealing Trail. 20-16 23-23
Futsal   Rezultat
17/04 21:30 3939 Sk Indos. v Ac Spart. 2-7
Tenis de masa   Pauză Final
17/04 10:00 8216 Rakov V.. v Happek S. 0-0 3-2
17/04 10:40 8222 Kosowski J. v Menand R. 0-0 3-0
17/04 11:20 8223 Kuzmin F. v Tomaszuk T. 0-0 3-0
17/04 12:00 8224 Jimenez R. v Happek S. 0-0 3-2
17/04 12:40 8225 Bruno L. v Tomaszuk T. 0-0 1-3
17/04 13:20 8226 Rakov V.. v Kuzmin F. 0-0 1-3
17/04 14:00 8227 Kosowski J. v Bruno L. 0-0 3-0
17/04 14:40 8228 Jimenez R. v Menand R. 0-0 1-3
Cricket   Pauză Final
17/04 17:30 7110 Mumbai India. v Royal Chall. 0-0 1-0
Bowls   Pauză Final
17/04 10:00 8736 Royal M. v Harlow G. 0-0 2-0
17/04 11:00 8737 Harlow G. v Orrey M. 0-0 2-1
17/04 12:00 8738 Orrey M. v Royal M. 0-0 0-2
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.