Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
16/04 20:45 3323 Astra v FCSB 0-1 0-3
16/04 18:00 3331 ACS Poli. v Botosani 0-0 0-1
16/04 22:00 1660 West Ham. v Stoke 0-0 1-1
16/04 21:30 2325 Mainz v Freiburg 1-0 2-0
16/04 20:00 1506 Hobro Ik. v Silkeborg If. 1-0 1-0
16/04 21:45 9221 Stade Brest. v Lorient 1-0 3-0
16/04 19:30 2358 Olympiacos Fc. v Kerkyra 2-1 5-1
16/04 21:45 2726 Bray Wande. v Shamrock Rover. 0-0 1-0
16/04 21:45 2727 Derry City. v Bohemians 1-1 3-1
16/04 21:45 2728 Saint Patri. v Waterford Unite. 1-0 1-0
16/04 21:30 2870 Ascoli v Parma 0-1 0-1
16/04 20:00 7570 Bodo/Glimt v Rosenborg 0-0 0-1
16/04 21:00 3776 Ajax Amste. v Nec Nijme. 1-0 1-0
16/04 19:00 3183 Wisla Plock. v Wisla Craco. 1-2 2-2
16/04 22:00 3234 Rio Ave. v Tondela 1-0 1-1
16/04 22:00 3683 Huesca v Barcelona B. 0-0 2-1
16/04 20:00 5357 Hammarby v Brommapojkarna 1-0 4-0
16/04 01:00 7702 Atlanta v New York. 1-1 2-2
16/04 20:00 3888 Osmanlispor v Trabzonspor 0-2 3-3
16/04 22:45 3721 Columbia (F). v Argentina (F). 1-0 1-3
16/04 23:59 3722 Brazilia (F). v Chile (F). 3-0 3-1
16/04 20:00 1552 Filipine (F). v Coreea De. 0-2 0-5
16/04 18:00 2090 Al Wasl. v Nasaf Qarsh. 1-1 1-2
16/04 18:00 2091 Persepolis v Al-Sadd 1-0 1-0
16/04 18:45 2092 Al Hilal. v Esteghlal Tehra. 0-1 0-1
16/04 18:45 2093 Al Rayya. v Al-Ain 0-1 1-4
16/04 18:00 2956 Al Zawra. v Manama Club. 1-0 2-1
16/04 02:00 1542 Ca Indep. v Boca Junio. 0-0 1-0
16/04 00:15 9605 Club Bamin. v Guabira Monte. 1-0 2-1
16/04 02:30 9606 Blooming v Cd San. 0-1 0-1
16/04 01:00 6837 Atletico Pr. v Chapecoense Sc. 0-0 5-1
16/04 02:00 1407 Audax Itali. v San Luis. 0-0 1-1
16/04 19:00 3631 Alki Orokl. v Ermis Aradi. 1-2 2-3
16/04 02:00 3535 Boyaca Patri. v Junior De. 1-0 1-0
16/04 04:00 3536 Atletico Nacio. v Aguilas Dorad. 1-0 1-0
16/04 00:30 7255 Club Sport. v Independiente Jose. 1-1 2-1
16/04 16:30 7188 Al Asyoo. v Petrojet Fc. 0-1 3-2
16/04 19:00 7189 Al-Ittihad Al-Sa. v Talaea El. 0-0 0-0
16/04 21:00 7190 Al Nasr. v Al Ragaa. 2-1 3-1
16/04 21:00 7343 Fc Rappe. v Winterthur 1-1 3-1
16/04 21:00 7741 Concarneau v Cholet 1-1 1-1
16/04 11:30 5094 Barito Puter. v Psm Makas. 1-1 2-1
16/04 14:30 5096 Persela Lamon. v Persisam Putra. 1-0 1-1
16/04 21:00 2780 Beitar Jerus. v Maccabi Tel. 3-1 3-2
16/04 19:00 2775 Hapoel Hader. v Beitar Tel. 0-1 1-1
16/04 19:00 2776 Hapoel Ironi. v Hapoel Afula. 0-1 0-2
16/04 19:00 2777 Hapoel Tel. v Maccabi Akhi. 3-0 3-0
16/04 21:45 2810 Ac Reggi. v Bassano Virtu. 0-0 0-0
16/04 18:00 4157 Husa Hassa. v Chabab Atlas. 0-0 0-0
16/04 02:00 3068 Tiburones Rojos. v Leon 0-1 1-2
16/04 02:00 3074 Toluca (F). v Monterrey (F). 0-0 0-0
16/04 00:45 3145 Olimpia Asunc. v Independiente Fbc. 2-0 4-2
16/04 23:30 9654 Utc De. v Alianza Lima. 0-0 1-0
16/04 18:00 3209 FC Porto. v Sporting L. 0-0 0-2
16/04 19:00 9460 Fk Khimk. v Spartak Mosco. 0-0 1-0
16/04 20:00 7337 Halmstads v Norrby 0-0 0-2
16/04 20:00 7338 Varbergs Bois. v Jonkopings Sodra. 1-0 2-1
16/04 18:00 7509 Adanaspor v Boluspor 0-0 2-3
16/04 01:00 7917 Zamora Fc. v Metropolitano Sc. 1-1 2-2
16/04 02:00 7918 Carabobo Fc. v Academia Puert. 1-1 3-2
16/04 21:45 6489 Curzon Ashto. v Nuneaton Town. 1-1 2-2
16/04 21:45 6438 Chelmsford City. v Wealdstone Fc. 2-0 3-0
16/04 21:45 6452 Brightlingsea Regen. v Leatherhead Fc. 0-0 0-7
16/04 21:45 6455 Kingstonian Fc. v Merstham 0-0 2-1
16/04 21:45 6465 Stourbridge Fc. v Workington Afc. 0-0 2-3
16/04 21:45 6478 Hitchin Town. v Slough Town. 0-0 0-1
16/04 17:00 6482 Derby Count. v West Ham. 0-0 1-0
16/04 21:00 6483 Everton (T). v Liverpool (T). 0-0 1-3
16/04 21:00 6487 Blackburn Rover. v Aston Villa. 0-0 0-1
16/04 21:00 6488 Brighton Hove. v Stoke (T). 0-0 5-1
16/04 21:00 6490 Reading (T). v Newcastle (T). 0-0 1-4
16/04 15:00 5210 Huddersfield Town. v Ipswich Town. 0-0 2-1
16/04 16:00 5211 Barnsley U23. v Cardiff City. 0-0 1-1
16/04 16:00 5212 Burnley U23. v Coventry City. 0-0 2-0
16/04 16:00 5213 Crewe Alexa. v Crystal Palac. 0-2 0-4
16/04 21:00 5214 Birmingham City. v Charlton Athle. 1-1 1-2
16/04 21:00 5215 Bolton Wande. v Colchester Unite. 1-0 1-0
16/04 21:00 5216 Nottingham Fores. v Watford U23. 0-0 1-1
16/04 21:30 3696 Defensores De. v Deportivo Lafer. 0-0 0-1
16/04 21:30 3697 FC Midla. v San Marti. 0-0 0-3
16/04 21:30 3698 Sportivo Barra. v Cs Dock. 2-1 2-2
16/04 21:30 3699 Claypole v Central Balle. 0-0 1-2
16/04 21:30 3700 Real Pilar. v Puerto Nuevo. 1-0 2-2
16/04 15:00 6300 Avan Acade. v Fc Alash. 0-1 3-2
16/04 15:00 6301 Banants Yerev. v Fc Arara. 0-1 1-1
16/04 15:00 3701 CA Union. v CA Tigre. 0-0 0-1
16/04 15:00 6302 Erebuni v Fc Lori. 0-4 0-5
16/04 15:00 6304 Pyunik Yerev. v Shirak Gyumr. 1-0 6-0
16/04 16:00 3702 Velez Sarsf. v San Loren. 0-1 1-3
16/04 16:30 3703 Newells Old. v Talleres De. 0-2 1-2
16/04 17:00 3704 Chacarita Junio. v Colon De. 0-2 0-2
16/04 20:00 3705 Huracan (R). v Argentinos JRS. 0-0 0-1
16/04 13:30 7439 Fc Bulle. v Hume City. 0-0 2-0
16/04 13:30 7440 Kingston City. v Pascoe Vale. 0-0 0-1
16/04 18:30 3709 Sitra Club. v Bahrain SC. 1-1 3-1
16/04 20:30 7115 Zulte Wareg. v As Eupen. 0-0 1-4
16/04 21:30 3710 Anderlecht U21. v Club Brugg. 0-0 1-2
16/04 21:00 8028 Kaa Gent. v Ksk Heist. 0-0 10-0
16/04 01:00 4114 Nautico Pe. v Santa Cruz. 1-0 1-1
16/04 01:00 4120 Cuiaba Mt. v Luverdense Mt. 1-0 1-0
16/04 16:00 1717 Portuguesa Despo. v Sao Paulo. 0-0 0-3
16/04 17:00 8837 Carsko Selo. v Ofc Botev. 0-2 1-2
16/04 12:00 7141 Fc Banik. v Ac Spart. 0-1 0-3
16/04 14:00 9609 Ceske Budej. v Bohemians 1905. 2-1 3-3
16/04 14:00 9610 Sk Slavi. v Sk Sigma. 4-0 5-1
16/04 15:00 9611 Fc Zbroj. v Fc Vikto. 1-1 2-1
16/04 15:00 9612 Fotbal Trine. v Fk Baumi. 1-1 3-1
16/04 02:00 8967 Cd Real. v Fortaleza Fc. 1-1 4-1
16/04 23:00 8969 Real Carta. v Cúcuta Depor. 0-0 0-2
16/04 01:00 9625 Ad Munic. v Cs Hered. 0-1 0-3
16/04 03:00 9626 Guadelupe Fc. v Deportivo Sapri. 0-1 0-3
16/04 00:15 5415 Cd Drago. v Santa Tecla. 0-2 0-3
16/04 13:30 9470 East Benga. v Fc Goa. 0-0 1-0
16/04 13:30 3717 GOA II. v Kerala Blast. 0-0 0-2
16/04 10:45 3720 Al Salmi. v Al Jahra. 0-2 2-4
16/04 23:00 3714 KR Reykj. v Fram U19. 4-0 8-0
16/04 16:00 2547 Terengganu Fc. v J. Darul. 1-0 2-1
16/04 23:59 3718 Inter Playa. v REBOCEROS DE. 1-0 1-0
16/04 20:00 5553 Lillestrom Sk. v Stromsgodset 2. 0-0 2-1
16/04 19:00 5552 Sandefjord Fotba. v Start 2. 0-0 3-1
16/04 20:00 5551 Rodde Fk. v Levanger 2. 0-0 0-3
16/04 18:00 3156 Blekitni Starg. v Rks Radom. 1-0 1-0
16/04 13:00 2508 Fk Zenit. v Ural 2. 0-0 0-1
16/04 17:30 9467 Zenit St.. v Anzhi Makha. 1-0 3-0
16/04 21:45 3715 Albion Rover. v Greenock Morto. 0-2 2-2
16/04 21:45 3716 Stranraer U20. v Queens Park. 6-0 7-2
16/04 16:00 3800 Ross Count. v Kilmarnock (T). 0-0 2-1
16/04 20:00 3798 Celtic Glasg. v Dundee Unite. 0-0 4-0
16/04 20:00 3799 Motherwell (T). v Partick Thist. 0-0 1-0
16/04 01:00 5601 Portland Thorn. v Orlando Pride. 2-1 2-1
16/04 20:00 9071 Ik Oddev. v Husqvarna Ff. 2-0 2-1
16/04 20:00 8916 Ifk Malmo. v Hogaborgs Bk. 0-0 1-0
16/04 19:30 9054 Rosengard (F). v Kopparbergs/Gothenburg (F). 0-0 1-1
16/04 20:00 3713 Fbk Balka. v IF Limha. 1-1 3-1
16/04 16:00 7086 Kagera Sugar. v Mtibwa Sugar. 0-0 2-1
16/04 16:00 7088 Simba Sc. v Tanzania Priso. 0-0 2-0
16/04 12:00 2642 Sanliurfa Karak. v Sultanbeyli Beled. 1-1 3-1
16/04 14:00 2661 Osmanlispor Fk. v Trabzonspor U21. 1-0 4-2
16/04 13:00 6151 Pfc Oleks. v Zorya Lugan. 0-1 1-3
16/04 11:30 3707 FC Bulle. v Hume City. 1-1 2-1
16/04 11:30 3708 Kingston City. v Pascoe Vale. 0-2 1-2
16/04 03:00 3072 Alebrijes De. v Cf Zacat. 0-0 1-0
Tenis   Pauză Final
16/04 12:00 6603 Bautista-Agut R. v Gojowczyk P. 1-0 2-0
16/04 12:00 6605 Donaldson J. v Ramos A. 0-1 0-2
16/04 12:00 6614 Rublev A. v Haase R. 1-0 2-1
16/04 13:35 6604 Coric B. v Benneteau J. 1-0 2-0
16/04 13:55 6610 Nishikori K. v Berdych T. 0-1 2-1
16/04 14:55 6613 Raonic M. v Catarina L. 0-1 2-1
16/04 16:10 7517 Djokovic N. v Lajovic D. 1-0 2-0
16/04 16:35 7518 Mayer F. v Muller G. 0-1 0-2
16/04 17:20 7521 Bedene Al. v Basic M. 1-0 2-0
16/04 17:20 7520 Shapovalov D. v Tsitsipas S. 0-1 0-2
16/04 17:30 7519 Herbert P. v Lorenzi P. 1-0 2-0
16/04 14:00 2270 Cuevas P. v Dzumhur D. 1-0 2-1
16/04 14:50 8458 Zverev A. v Molteni A. 1-0 2-1
16/04 15:55 8453 Dimitrov G. v Mannarino A. 1-0 2-0
16/04 18:10 8454 Gonzalez S. v Arneodo R. 0-1 0-2
16/04 11:00 1001 Fennelly J. v Curmi F. 0-1 0-2
16/04 11:00 1002 Poluta K. v Draskovic A. 1-0 2-1
16/04 11:00 1003 Suomalainen P. v Muraa J. 1-0 2-0
16/04 12:10 1005 Eklund M. v Okutoyi A. 1-0 2-0
16/04 12:30 1004 Bowtell A. v Genovese E. 0-1 0-2
16/04 13:30 1006 Simmonds C. v Kovinic D. 0-1 0-2
16/04 06:00 1002 Gao X. v Zhu L. 0-1 0-2
16/04 06:00 1003 Jang S. v Shimizu A. 1-0 2-0
16/04 06:00 1004 Lao D. v Kumkhum L. 1-0 2-0
16/04 06:00 1005 Wang Y. v Namigata J. 1-0 2-0
16/04 08:00 1007 Zheng S. v Peng S. 1-0 2-0
16/04 08:20 1006 Tian R. v Minokoshi M. 0-1 0-2
16/04 09:40 1008 Wang Xi. v Broady N. 1-0 2-0
16/04 10:25 1009 Zvonareva V.. v Wickmayer Y. 0-1 0-2
16/04 09:00 2282 Duan Y. v Shimizu A. 1-0 2-0
16/04 09:30 2281 You X. v Thombare P. 0-1 0-2
16/04 10:10 2280 Kumkhum L. v Lu J. 0-1 1-2
16/04 21:00 1915 Novikov D. v Krstin P. 0-1 0-2
16/04 21:00 1917 Novikov D. v Krstin P. 0-1 0-2
16/04 22:20 1919 Pavic A. v Leshem E. 1-0 2-1
16/04 22:45 1916 Pavic A. v Leshem E. 1-0 2-1
16/04 06:00 1927 Lee D. v Thompson J. 0-1 0-2
16/04 06:00 1939 Yang T-H. v Grigelis L. 0-1 2-1
16/04 07:30 1942 Xia H. v Escoffier A. 0-1 0-2
16/04 08:50 1940 Majchrzak K. v Grenier H. 0-1 0-2
16/04 14:25 1943 Popyrin A. v Milojevic N. 0-1 2-1
16/04 14:30 1912 Domingues J. v Bellalouna M. 1-0 2-0
16/04 15:20 1944 Sousa P. v Ofner S. 1-0 2-1
16/04 15:40 1913 Echargui M. v Zopp J. 0-1 0-2
16/04 17:10 1931 Moutet C. v Broady L. 1-0 2-0
16/04 18:30 1911 Andreozzi G. v Napolitano S. 1-0 2-0
16/04 19:05 1910 Albot R. v Bonzi B. 0-1 0-2
16/04 17:00 1957 Aragone Jc. v Bellucci T. 0-1 0-2
16/04 17:00 1947 Aragone Jc. v Bellucci T. 0-1 0-2
16/04 17:00 1948 Santillan A. v Koepfer D. 1-0 2-1
16/04 17:00 1968 Santillan A. v Koepfer D. 1-0 2-1
16/04 18:45 1949 Coria F. v Young D. 0-1 0-2
16/04 19:05 1950 Mcdonald M. v Clarke J. 1-0 1-2
16/04 19:50 1965 Krueger M. v Kozlov S. 0-1 0-2
16/04 20:00 1907 Gonzalez A. v Souza J. 0-1 1-2
16/04 20:00 1908 Humbert U. v Escobar G. 0-1 1-2
16/04 21:00 1951 Krueger M. v Kozlov S. 0-1 0-2
16/04 22:30 1914 Gomez E. v Ward J. 1-0 1-2
16/04 23:30 1966 Mmoh M. v Korda S. 1-0 2-0
16/04 23:30 1952 Mmoh M. v Korda S. 1-0 2-0
16/04 10:40 2273 Balaji N. v Wang A. 0-1 2-1
16/04 13:00 1905 Masur D. v Janvier M. 0-1 0-2
16/04 13:00 1906 Muller A. v Rosol L. 0-1 0-2
16/04 13:00 1909 Toledo Bague. v Gimeno-Traver D. 1-0 1-2
16/04 15:15 8470 Mies A. v v Eysse. 0-1 0-2
16/04 17:30 8471 Demoliner M. v Ocleppo J. 1-0 2-0
16/04 19:10 8472 Martinez Porte. v Jebavy R. 0-1 0-2
16/04 23:59 8456 Mousley B. v Gomez L. 1-0 2-0
16/04 15:00 5290 Di Sarra. v Arcidiacono F. 1-0 2-0
16/04 15:00 5291 Matteucci A. v Bovy M. 0-1 2-1
16/04 15:00 5292 Vasylyeva A. v Meers L. 1-0 2-0
16/04 16:25 5293 Detiuc A. v Samsonova L. 0-1 2-1
16/04 16:30 1190 Santanna B. v Summaria C. 1-0 2-1
16/04 17:05 1188 Antonescu V.. v Ejupovic E. 0-1 0-2
16/04 17:20 5296 Solovyeva V.. v Giovine C. 1-0 2-0
16/04 17:40 1189 Harris B. v Ficovich J-P. 0-1 2-1
16/04 17:40 5294 Matviyenko L. v William T. 1-0 2-0
16/04 17:50 5295 Potocnik N. v Spiteri D. 0-1 0-2
16/04 19:20 1193 Klein L. v Rajski M. 0-1 0-2
16/04 19:25 1191 Fonio G. v Casanova H. 0-1 0-2
16/04 19:35 1192 Horansky F. v Paz J. 1-0 2-1
16/04 13:10 1174 Pietri B. v Zgombic F. 1-0 1-2
16/04 14:00 9901 Ratsaratany L. v Gautier A. 0-1 1-2
16/04 16:45 9902 Marie J. v Marti Y. 0-1 0-2
16/04 18:40 1176 Struvay E. v Giacomini L. 0-1 0-2
16/04 10:35 1898 Tsoy P. v Kravchuk K. 0-1 0-2
16/04 11:30 1895 Mnushkin D. v Margaroli L. 0-1 0-2
16/04 12:00 1897 Sun F. v Safiullin R. 0-1 0-2
16/04 13:25 1896 Shakhnubaryan A. v Sultanov K. 0-1 0-2
16/04 12:30 2111 Dias F. v Dolz L. 1-0 2-1
16/04 12:30 2112 Falcao G. v Sao Thiag. 1-0 2-0
16/04 14:15 2113 Cabral F. v Oliveira F. 1-0 2-0
16/04 15:00 2114 Dischinger E. v Winter Lopez. 0-1 0-2
16/04 16:25 2116 Torres T. v Leote Prata. 0-1 0-2
16/04 17:45 2115 Gaston H. v Henderson R. 1-0 2-0
16/04 17:55 9909 Fornell-Mestres M. v Dowson D. 0-1 0-2
16/04 19:05 2117 Prechtel S. v Alves S. 1-0 2-1
16/04 12:45 1869 Ayap S. v Gabashvili T. 0-1 1-2
16/04 14:25 1871 Vasilyev I. v Dembek M. 1-0 2-0
16/04 15:00 1870 Klok D. v Kotov P. 0-1 0-2
16/04 17:00 9916 Greif L. v Phillips R. 0-1 0-2
16/04 17:00 9917 Haworth C. v Sepulveda Garza. 0-1 2-1
16/04 17:00 9918 Rotsaert A. v Kingsley C. 1-0 2-0
16/04 17:00 9919 Shi B. v Jachuck R. 0-1 1-2
16/04 17:00 9920 Torres R. v Fainblum D. 1-0 1-2
16/04 18:00 9921 Bryde T. v Belov S. 1-0 2-0
16/04 18:00 9922 Ward E. v Oosterbaan P. 0-1 0-2
16/04 11:30 1180 Beaupain S. v Vigani J. 0-1 0-2
16/04 11:30 1182 Gornet A. v Yehorov V. 1-0 2-0
16/04 11:30 1183 Krivic I. v Nareyka B. 1-0 2-1
16/04 11:30 1184 Morr J. v Etcheverry D. 0-1 0-2
16/04 11:30 1185 Takeda N. v Kohl C. 1-0 2-0
16/04 11:30 1186 Uryson N. v Rebecchini F. 1-0 2-0
16/04 11:30 1187 Weidinger D. v Fassbender B. 0-1 0-2
16/04 11:10 7532 Klimov D. v Lopez Moril. 0-1 0-2
16/04 11:50 7531 Galiev B. v Folliot Q. 0-1 1-2
16/04 13:30 9908 Khomentovskiy M. v Terzyan R. 1-0 2-0
16/04 12:00 1876 Eriksson M. v R Prabo. 1-0 2-0
16/04 12:00 1877 Paul J. v Singh K. 0-1 0-2
16/04 12:00 1878 Setodji T. v Singh D. 0-1 0-2
16/04 13:00 1879 Goveas A. v Mzai . 1-0 2-0
16/04 13:00 1880 Kawachi K. v Neuchrist M. 0-1 0-2
16/04 13:00 1881 Magalhaes Hueb. v Largo H. 1-0 2-0
16/04 15:00 1196 Bellier A. v Guerrieri A. 1-0 2-1
16/04 15:00 1197 Cornut-Chauvinc A. v Berrettini J. 0-1 0-2
16/04 15:00 1198 Diarra G. v Capecchi D. 1-0 2-0
16/04 15:00 1199 Leite W. v Alekseenko V. 0-1 1-2
16/04 12:00 2124 Botezan G. v Glvac A. 1-0 2-0
16/04 12:00 2125 Hodkin S. v Aswat I. 1-0 1-2
16/04 12:00 3350 Mashtakov M. v Meuffels A. 0-1 0-2
16/04 12:00 3351 Mchugh A. v Sanghera T. 1-0 2-0
16/04 12:00 3352 Robert Q. v Desyatnik A. 1-0 2-0
16/04 12:00 3353 Schott H. v Kravchenko G. 1-0 2-0
16/04 14:30 3354 Butler S. v Mora D. 1-0 2-0
16/04 14:30 3355 Donnet E. v Ouvrard V.. 1-0 2-1
16/04 09:30 5309 Detkovskaya D. v Ma Y. 0-1 0-2
16/04 09:35 5313 Lodikova D. v Kulambayeva Z. 0-1 0-2
16/04 09:35 5314 Morvayova v v Nazar. 1-0 2-0
16/04 09:40 5310 Iakovleva A. v Kubareva A. 0-1 0-2
16/04 10:55 5311 Karimjanova Y. v Puig Cabal. 1-0 2-0
16/04 11:40 5315 Zvereva V.. v Bakhmutkina P. 1-0 2-1
16/04 12:50 5317 Dmitrieva S. v Urzhumova V. 0-1 0-2
16/04 13:05 5316 Dmitrichenko Y. v Yadlapalli P. 1-0 1-2
16/04 14:10 5319 Stamat V.. v Tolibova S. 1-0 2-0
16/04 14:25 5318 Khabibulina A. v Sokal H. 0-1 2-1
16/04 10:30 3356 Drinic M. v Bergevi F. 1-0 1-2
16/04 10:30 3357 Fatic N. v Xiviller N. 1-0 2-0
16/04 10:30 3358 Friberg K. v Veldheer M. 0-1 2-1
16/04 10:30 3359 Heller P. v Andreev 1-0 2-0
16/04 10:30 3360 Johansson M. v Srbljak G. 0-1 0-2
16/04 10:30 3361 Ratniuk M. v Taylor S. 1-0 1-2
16/04 10:30 3362 Razborsek N. v Urbanija M. 0-1 0-2
16/04 10:30 3363 Sachko v v Kocev. 0-1 1-2
16/04 11:00 2119 Pla Malfe. v Juarez F. 0-1 0-2
16/04 11:00 2120 Salman O. v Tashi V. 0-1 2-1
16/04 11:30 2118 Correia Passo. v Guell Bartr. 1-0 2-1
16/04 13:25 2122 Sanchez-Izquierdo N. v Chaix L. 1-0 2-0
16/04 13:30 2121 De Krom. v Cortes Alcar. 1-0 2-0
16/04 14:10 3364 Alvarez Varon. v Moreno F. 1-0 2-0
16/04 14:55 2123 Korovin M. v Hidalgo D. 1-0 2-1
16/04 08:00 9923 Blokhin R. v Sapaev B. 1-0 1-2
16/04 08:00 9924 Haliak M. v Choudhary A. 1-0 2-0
16/04 08:00 9925 Khaldeev M. v Khan S. 0-1 0-2
16/04 08:00 9926 Liutarevich I. v Kalinin I. 1-0 2-0
16/04 09:10 1891 Betov S. v Abzalov S. 1-0 2-1
16/04 09:20 1893 Polyakov V.. v Borisiouk M. 1-0 2-0
16/04 09:50 1894 Zakharov A. v Pavlioutchenkov A. 0-1 0-2
16/04 10:35 1892 Khomich A. v Shofayziyev S. 0-1 2-1
16/04 15:30 9949 Amicuzi M-J. v Urrutia M-F. 1-0 1-2
16/04 15:30 9950 Bugnon C. v Riera J. 1-0 2-1
16/04 15:30 9951 Drozd Perei. v Garcia A. 0-1 0-2
16/04 15:30 9952 Ferrero M. v Zelenka L. 0-1 2-1
16/04 15:30 9953 Giraldi Reque. v Garbino Jp. 1-0 2-0
16/04 15:30 9954 Vazquez Mdr. v Alfaro Me. 1-0 2-0
16/04 18:00 9927 Gleason Q. v Shapatava S. 1-0 2-0
16/04 18:00 9928 Hsu C-Y. v Rosatello C. 0-1 1-2
16/04 18:00 9929 Khazaniuk D. v Elbaba J. 1-0 2-0
16/04 18:00 9930 Sebov K. v Kukharchuk N. 1-0 2-0
16/04 19:40 9932 Douglas E. v Goncalves P. 1-0 2-0
16/04 20:20 9933 King V.. v Zhuravleva A. 0-1 1-2
16/04 12:00 9935 Kimmelmann J. v Koelzer R. 0-1 0-2
16/04 12:00 9936 Malmqvist L. v Kawa K. 0-1 0-2
16/04 13:00 9937 Bassols Riber. v Hatouka Y. 0-1 2-1
16/04 13:00 9938 Burillo Escor. v Armitano M. 0-1 0-2
16/04 13:00 9939 Jorge F. v Appleton E. 1-0 1-2
16/04 13:00 9940 Latycheva S. v Burrage J. 0-1 0-2
16/04 13:00 9941 Lee P-C. v Cernecka A. 1-0 2-1
16/04 13:00 9942 Minnen G. v Christie F. 0-1 2-1
16/04 16:00 9943 Cortez Llorc. v Murta I. 0-1 0-2
16/04 16:00 9946 Muntean v v Askew. 0-1 0-2
16/04 16:00 9947 Roth M. v Fonte Mi. 0-1 0-2
16/04 16:00 9948 Silva E. v Radovcic L. 0-1 0-2
16/04 11:00 5297 Kobelt M. v Van Heerd. 1-0 2-0
16/04 11:00 5298 Reddy S. v Cavelli C. 1-0 2-0
16/04 11:00 5299 Smith A. v Sukhotina A. 0-1 2-1
16/04 11:00 5300 Stojanovic J. v Cagnazzo L. 1-0 2-0
16/04 11:00 5301 Szupper M. v Clements-Markham L. 1-0 2-0
16/04 11:00 5302 Wijesundera R. v Jovanovski B. 0-1 0-2
16/04 13:30 5303 Chilumula N. v Montez P. 1-0 2-0
16/04 13:30 5304 Paulenka K. v Ram M. 1-0 2-0
16/04 12:00 5282 Burel C. v Haas S. 1-0 2-1
16/04 12:00 5283 Dartron E. v Collins C. 0-1 1-2
16/04 12:00 5284 Kommer F. v Suresh A. 1-0 2-0
16/04 12:00 5285 Leonard M. v Cuk P. 0-1 0-2
16/04 12:00 5286 Peral M. v Fiquet T. 1-0 2-0
16/04 12:00 5287 Pipa S-D. v Ugrelidze N. 1-0 2-0
16/04 12:00 5288 Sireix C. v Saner J. 1-0 1-2
16/04 12:00 5289 Taylor E. v Sturchler M. 1-0 2-0
16/04 10:30 3366 Kajevic E. v Iansitova S. 1-0 2-0
16/04 10:30 3367 Koller A. v Solomatina A. 1-0 2-0
16/04 10:30 3368 Nazarova G. v Chlpac A. 1-0 2-0
16/04 10:30 3369 Ovcharenko E. v Mettraux M. 0-1 0-2
16/04 10:30 3370 Rakhimova K. v Morandais A. 1-0 2-0
16/04 10:30 3372 Rittberger S. v Ferding I. 1-0 2-0
16/04 10:30 3373 Thommen A. v Racine-Beauchamp T. 0-1 2-1
16/04 10:30 3374 Tokac B. v Vasic E. 1-0 2-0
16/04 11:30 3375 Bondar A. v Morderger T. 1-0 2-0
16/04 11:30 3376 Ce G. v Knoll X. 0-1 0-2
16/04 11:30 3377 Pereira T. v Scala C. 1-0 2-0
16/04 11:30 3378 Simion O. v Moroni A. 0-1 1-2
16/04 13:15 3379 Heise P. v Vukovic D. 0-1 2-1
16/04 13:45 5270 Sanesi G. v Bandecchi S. 1-0 2-1
16/04 13:45 5272 Uzcategui A. v Jani R-L. 0-1 0-2
16/04 15:05 5271 Scholsen H. v Pigossi L. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
16/04 01:30 1832 Oklahoma v Utah 54-48 116-108
16/04 04:00 1833 Houston v Minnesota 54-47 104-101
16/04 21:45 4633 Bourg v Nanterre 0-0 78-89
16/04 19:00 1821 Buyukcekmece v Darussafaka 0-0 77-75
16/04 20:00 4685 Zenit St.. v Bc Kalev. 0-0 85-80
16/04 02:30 8605 Bahia v San Loren. 32-45 70-83
16/04 03:30 8616 Regatas v Hispano A.. 36-43 74-92
16/04 20:00 8655 Vienna v Klosterneuburg 0-0 90-106
16/04 20:00 4689 Hapoel Eilat. v Ironi Ness. 0-0 90-81
16/04 20:10 4690 Ironi Nahar. v Maccabi Risho. 0-0 87-72
16/04 21:30 4691 Hapoel Tel. v Bnei Herze. 0-0 91-78
16/04 18:00 8608 Kazanozka Kazan. v Mba Dinam. 0-0 63-71
16/04 19:00 8604 Randers Cimbr. v Horsens Ic. 0-0 85-81
16/04 09:00 8602 Spartak Nogin. v Dynamo Mosco. 19-39 61-87
16/04 20:04 1805 Lulea v Sodertalje 0-0 82-78
16/04 13:00 8607 Dongbu Promy. v Seoul Sk. 0-0 89-98
16/04 17:30 4768 Forum Terce. v Ovarense Aeros. 0-0 69-74
16/04 19:30 8605 Sc Lusit. v Galitos -. 0-0 82-90
16/04 18:10 4602 Olomoucko P.. v Opava 0-0 73-96
16/04 19:00 4603 Usti N.Lab. v Pardubice 0-0 89-91
16/04 18:00 1824 Khimik Yuzny. v Bc Dnipr. 0-0 99-81
Handbal   Rezultat
16/04 20:00 5726 Dinamo v Dobrogea Sud. 36-27
16/04 19:30 9845 Vipers Krist. v Gjerpen (F). 28-23
16/04 16:30 4805 Sungul v Skif 28-27
16/04 16:30 4802 Ugntu Vnzm. v Chehovski Medve. 26-33
16/04 17:00 4803 Dinamo Astra. v Spartak Mosco. 25-28
16/04 17:00 4804 Permskie Medve. v Uor-2 28-22
16/04 18:30 4806 Hc Kaust. v Sgau-Saratov 28-31
16/04 19:30 4807 St Peter. v Dinamo-Viktor 30-29
16/04 19:30 9826 A.S Ramat. v Maccabi Risho. 25-30
16/04 19:30 9827 Ironi Rehov. v Bnei Herzl. 22-26
16/04 20:00 9828 Hapoel Ashdo. v Maccabi Tel. 23-26
16/04 20:00 9829 Mk Holon. v Hapoel Risho. 23-27
16/04 20:00 5807 Ribe Esbje. v Sonderjyske 22-28
16/04 20:00 4840 Alingsas Hk. v Ystads If. 27-25
16/04 20:00 9843 Drammen Hk. v Bsk Handb. 33-26
16/04 20:00 4842 Skuru Ik. v Ik Säve. 24-29
16/04 22:30 9812 Haukar Hafna. v Valur Reykj. 29-19
16/04 22:30 9813 Stjarnan v Selfoss 28-30
Hochei   Pauză Final
16/04 19:00 5866 Ak Bars. v Cska M.. 1-1 2-1
16/04 18:00 8791 Polonia v Ucraina 0-0 4-2
16/04 21:15 5874 Lugano v Zurich 1-0 3-0
16/04 16:00 8792 HK Arlan. v Nomad Astan. 0-0 1-0
16/04 02:00 5917 Minnesota v Winnipeg 2-1 6-2
16/04 02:30 5918 Washington v Columbus 2-1 4-4
16/04 05:30 5919 La Kings. v Vegas 1-0 2-3
16/04 18:15 5830 Tuto v Keupa Ht. 0-1 1-1
16/04 02:00 5849 Owen Sa. v St.Marie G.. 1-1 7-1
Volei   Pauză Final
16/04 10:30 8341 KAZGURT (F). v Taraz-Targu (F). 0-0 1-3
16/04 12:00 8342 DVORETZ SHKOL. v Gracia KZ. 0-0 3-0
16/04 23:30 5471 Aa Espin. v Leixoes Sc. 0-1 0-3
16/04 19:00 3657 Ks Devel. v Lks Comme. 1-0 3-2
16/04 19:00 3658 Kszo Ostro. v Impel Wrocl. 1-0 3-0
16/04 16:00 3659 Makedones Axiou. v Olympiacos Pirae. 0-1 0-3
16/04 15:00 5194 Yenisey Krasn. v Ekaterinburg (F). 1-0 3-1
16/04 19:00 5195 Din Kazan. v Din Mosco. 0-1 0-3
16/04 19:00 3656 Vk Ekono. v Stavbar Priev. 1-0 3-0
E-Sport   Pauză Final
16/04 11:00 6260 Corvidae v Legacy Espor. 0-0 1-2
16/04 14:00 6261 Tainted Minds. v ORDER 0-0 0-2
Snooker   Rezultat
16/04 12:00 3487 Astley J. v White M. 7-10
16/04 12:00 3488 Baird S. v Robertson J. 7-10
16/04 12:00 9870 Delu Yu. v Jones J. 7-10
16/04 12:00 3490 Ford T. v Highfield L. 6-10
16/04 12:00 3500 Lisowski J. v Grace David. 10-3
16/04 12:00 9871 Mcmanus A. v Lines O. 10-9
16/04 12:00 9872 Miah H. v Maguire S. 4-10
16/04 12:00 9873 Saengkham N. v Vafaei H. 5-10
16/04 12:00 9874 Williams R. v Ebdon P. 5-10
16/04 12:00 9875 Yuelong Z. v Wells D. 8-10
Baseball   Primul Set Final
16/04 03:08 9167 Houston Astro. v Texas Range. 0-0 1-3
16/04 01:00 9703 Guerreros De. v Vaqueros De. 0-0 11-5
16/04 01:00 9705 Tigres De. v Acereros De. 0-0 7-6
16/04 02:00 9707 Saraperos De. v Olmecas De. 0-0 6-11
16/04 02:05 9708 Leones De. v Rojos Del. 0-0 8-1
16/04 04:00 9709 Toros De. v Piratas De. 0-0 8-2
Futsal   Rezultat
16/04 19:00 3940 Novaja Gener. v Mfk Viz. 3-4
16/04 20:30 2134 Ac Spart. v Sk Indos. 5-2
Tenis de masa   Pauză Final
16/04 09:30 8201 Kosowski J. v Tomaszuk T. 0-0 3-1
16/04 10:10 8202 Jimenez R. v Bruno L. 0-0 3-1
16/04 10:50 8217 Rakov V.. v Menand R. 0-0 0-3
16/04 11:30 8203 Kuzmin F. v Happek S. 0-0 3-1
16/04 12:10 8204 Kosowski J. v Jimenez R. 0-0 3-1
16/04 12:50 8205 Rakov V.. v Bruno L. 0-0 3-0
16/04 13:30 8218 Kuzmin F. v Menand R. 0-0 3-1
16/04 14:10 8206 Happek S. v Tomaszuk T. 0-0 2-3
16/04 14:50 8207 Kosowski J. v Rakov V.. 0-0 3-1
16/04 15:30 8208 Jimenez R. v Tomaszuk T. 0-0 3-2
16/04 17:00 8219 Happek S. v Menand R. 0-0 2-3
16/04 17:40 8209 Kuzmin F. v Bruno L. 0-0 3-2
16/04 18:20 8210 Jimenez R. v Rakov V.. 0-0 3-2
16/04 19:00 8220 Menand R. v Tomaszuk T. 0-0 3-2
16/04 19:40 8211 Happek S. v Bruno L. 0-0 3-0
16/04 20:20 8212 Kosowski J. v Kuzmin F. 0-0 3-0
16/04 21:00 8213 Rakov V.. v Tomaszuk T. 0-0 1-3
16/04 21:40 8214 Kosowski J. v Happek S. 0-0 3-1
16/04 22:20 8221 Menand R. v Bruno L. 0-0 3-0
16/04 23:00 8215 Jimenez R. v Kuzmin F. 0-0 1-3
Cricket   Pauză Final
16/04 17:30 7104 Kolkata Knigh. v Delhi Dared. 0-0 1-0
Bowls   Pauză Final
16/04 11:00 8731 Brown D. v Willgress W. 0-0 1-2
16/04 12:00 8732 Willgress W. v Gower J. 0-0 2-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.