Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
15/04 20:45 3321 Viitorul v CFR Cluj. 0-2 1-2
15/04 13:00 3330 Concordia v Juventus Buc.. 0-1 2-1
15/04 11:00 1308 Cs Balot. v Foresta Sucea. 1-0 3-1
15/04 11:00 1309 Metaloglobus Bucur. v Cf Brail. 0-0 0-1
15/04 11:00 1307 Uta Batra. v Cs Sport. 0-2 1-4
15/04 17:00 1310 0-2 2-4
15/04 15:30 1658 Newcastle v Arsenal 1-1 2-1
15/04 18:00 1659 Manchester Unite. v WBA 0-0 0-1
15/04 16:00 2207 Montpellier Hsc. v Bordeaux 0-1 1-3
15/04 18:00 2208 Troyes v Marseille 1-1 2-3
15/04 22:00 2209 PSG v Monaco 4-1 7-1
15/04 16:30 2322 Schalke 04. v Borussia Dortm. 0-0 2-0
15/04 19:00 2324 Werder Breme. v Rb Leipz. 1-0 1-1
15/04 13:30 2834 Fiorentina v Spal 2013. 0-0 0-0
15/04 16:00 2835 Ac Milan. v Napoli 0-0 0-0
15/04 16:00 2836 Bologna v Verona 1-0 2-0
15/04 16:00 2837 Sassuolo v Benevento Calci. 1-1 2-2
15/04 19:00 2838 Juventus v Sampdoria 1-0 3-0
15/04 21:45 2839 Lazio v As Roma. 0-0 0-0
15/04 13:00 3742 Eibar v Alaves 0-1 0-1
15/04 17:15 3743 Atletico Madri. v Levante 1-0 3-0
15/04 19:30 3744 Getafe v Espanyol 0-0 1-0
15/04 21:45 3745 Malaga v Real Madri. 0-1 1-2
15/04 14:00 1763 Wolverhampton v Birmingham 1-0 2-0
15/04 10:00 5954 Western Sydne. v Adelaide Utd. 2-2 2-3
15/04 17:30 1224 Austria Viena. v Rapid Viena. 0-2 0-4
15/04 20:00 1225 Admira Wacke. v Salzburg 1-3 2-6
15/04 19:00 1111 Anderlecht v Club Brugg. 0-0 1-0
15/04 19:00 1488 Viktoria Plzen. v Sparta Praga. 1-2 2-2
15/04 15:00 1502 Aalborg v Ac Horse. 0-0 2-0
15/04 17:00 1503 Brondby v Fc Copen. 0-1 2-1
15/04 19:00 1504 Nordsjaelland v Midtjylland 0-1 1-2
15/04 13:00 1510 Odense v Randers 1-0 3-0
15/04 17:00 3843 Basel v Fc Lausa. 1-0 2-1
15/04 17:00 3844 Luzern v Sion 0-0 0-1
15/04 17:00 3845 Young Boys. v Fc Zuric. 0-0 1-0
15/04 15:00 9243 Fc Honka. v Fc Lahti. 0-0 0-0
15/04 15:00 9244 Fc Ilves. v Kuopio Ps. 1-1 2-1
15/04 15:00 9245 Ps Kemi. v Inter Turku. 1-2 2-4
15/04 15:00 9246 Tps Turku. v Seinäjoen Jk. 0-0 0-2
15/04 14:30 2246 1. Fc. v Fortuna Dusse. 1-0 3-1
15/04 14:30 2247 Ingolstadt v Nurnberg 0-0 1-1
15/04 14:30 2248 Sv Darms. v Braunschweig 0-1 1-1
15/04 15:00 2354 Larissa v Panaitolikos 3-1 4-2
15/04 17:15 2356 Panathinaikos v Atromitos 0-0 1-0
15/04 17:15 2355 Skoda Xanth. v Pas Giann. 0-0 3-0
15/04 19:30 2357 Platanias v AEK Atena. 0-1 0-1
15/04 08:00 9286 Yokohama F. v Vissel Kobe. 0-0 1-2
15/04 09:00 9287 Jubilo Iwata. v Sagan Tosu. 0-0 1-0
15/04 10:00 9288 Shonan Bellm. v Sanfrecce Hiros. 0-0 0-2
15/04 10:00 9289 Urawa Red. v Shimizu S-Pul. 2-0 2-1
15/04 19:00 7564 Molde v Lillestrom 1-1 2-1
15/04 19:00 7565 Ranheim Il. v Haugesund 2-1 4-2
15/04 19:00 7566 Sandefjord Fotba. v Kristiansund Bk. 1-1 3-3
15/04 19:00 7567 Stabaek v Tromso Il. 1-1 1-1
15/04 19:00 7568 Stromsgodset v Odd Bk. 0-0 3-0
15/04 21:00 7569 Sarpsborg 08. v Brann 0-1 1-2
15/04 13:30 2466 Nac Breda. v Willem Ii. 1-2 1-2
15/04 15:30 2468 Feyenoord v Utrecht 2-1 3-1
15/04 15:30 2467 Groningen v Roda 1-0 2-1
15/04 17:45 2469 Psv v Ajax 2-0 3-0
15/04 16:30 3186 Pogon Szcze. v Termalica Bruk-. 0-0 2-0
15/04 19:00 3187 Slask Wrocl. v Sandecja Nowy. 1-0 1-0
15/04 18:00 3231 Maritimo v Moreirense 0-0 1-1
15/04 20:00 3232 Benfica v Fc Porto. 0-0 0-1
15/04 22:15 3233 Cf Os. v Sporting L. 1-3 3-4
15/04 14:00 3411 Ural Ekate. v Spartak Mosco. 1-0 2-1
15/04 16:30 3412 Fc Ufa. v Cska Mosco. 1-0 1-1
15/04 19:00 3413 Fc Rosto. v Fc Ska-E. 1-0 2-0
15/04 16:30 3571 Celtic v Glasgow Range. 2-0 4-0
15/04 13:00 3677 Ca Osasu. v Cordoba 0-1 1-1
15/04 17:00 3679 Almeria v Albacete 0-1 1-1
15/04 17:00 3678 Valladolid v Sp Gijon. 0-1 0-1
15/04 19:00 3680 Rayo Valle. v Real Zarag. 0-0 2-1
15/04 19:00 3681 Sevilla Fc. v Granada 0-0 0-0
15/04 21:00 3682 Real Ovied. v Gimnastic De. 1-0 1-0
15/04 16:00 5354 AIK v Djurgardens 1-0 2-0
15/04 16:00 5355 Norrkoping v Kalmar 1-1 3-1
15/04 18:30 5356 Ostersunds Fk. v Ifk Goteb. 0-0 2-1
15/04 02:00 7697 Washington Dc. v Columbus Crew. 1-0 1-0
15/04 02:30 7698 New Engla. v Fc Dalla. 0-0 0-1
15/04 05:30 7699 Portland Timbe. v Minnesota Unite. 2-0 3-2
15/04 05:30 7700 San Jose. v Houston Dynam. 1-0 2-2
15/04 23:00 7701 Kansas City. v Seattle Sound. 1-1 2-2
15/04 13:30 3884 Kayserispor v Genclerbirligi 2-0 3-2
15/04 16:00 3885 Antalyaspor v Konyaspor 0-0 0-0
15/04 16:00 3886 Göztepe As. v Bursaspor 0-0 2-1
15/04 19:00 3887 Galatasaray v Istanbul Bbsk. 0-0 2-0
15/04 16:00 6882 Amazulu v Orlando Pirat. 1-1 1-2
15/04 16:00 6883 Baroka Fc. v Maritzburg Unite. 0-1 0-2
15/04 16:00 6884 Chippa Unite. v Ajax Cape. 0-0 1-1
15/04 16:00 6885 Kaizer Chief. v Platinium Stars. 0-0 1-0
15/04 02:00 1537 Defensa Y. v Racing Club. 1-1 3-2
15/04 17:00 1538 Union De. v Ca Tigre. 1-0 3-3
15/04 19:15 1539 Patronato Paran. v Estudiantes De. 0-1 0-1
15/04 21:30 1540 Chacarita Junio. v Colon De. 0-2 0-2
15/04 23:45 1541 River Plate. v Rosario Centr. 0-0 2-0
15/04 14:00 9644 Fc Smole. v Fc Minsk. 1-1 1-1
15/04 16:00 9645 Fc Gomel. v Torpedo Minsk. 0-0 0-0
15/04 18:00 9646 Fc Gorod. v Fc Dinam. 0-1 0-2
15/04 17:00 7116 Roeselare v Westerlo 0-0 0-0
15/04 15:30 1107 Royal Antwe. v Kfco Wilri. 1-0 2-0
15/04 21:00 1108 Kv Ooste. v St. Truid. 2-0 2-2
15/04 00:15 9602 Universitario De. v Oriente Petro. 1-0 1-1
15/04 22:00 9603 Club Jorge. v Club Auror. 2-0 5-1
15/04 23:00 9604 Bolivar La. v Destroyers 1-0 1-1
15/04 01:00 6832 Vitoria Ba . v Flamengo Rj. 1-1 2-2
15/04 03:00 6840 Santos Fc. v Ceara Ce. 1-0 2-0
15/04 17:00 6833 America Minei. v Sport Recif. 3-0 3-0
15/04 22:00 6834 Corinthians Sp. v Fluminense Rj. 1-0 2-1
15/04 22:00 6835 Internacional Rs. v Ec Bahia. 1-0 2-0
15/04 22:00 6836 Vasco Da. v Atletico Belo. 0-1 2-1
15/04 01:00 4109 Sampaio Corre. v Coritiba Pr. 1-0 2-0
15/04 03:00 4110 Ponte Preta. v Paysandu Pa. 0-1 0-1
15/04 17:30 8826 Fc Dunav. v Fk Septe. 0-2 0-2
15/04 20:00 8827 Lokomotiv Plovd. v Etar 1924. 0-0 1-0
15/04 14:30 2991 Sfc Opava. v Fotbal Trine. 0-1 1-1
15/04 16:00 2992 Banik Sokol. v Viktoria Zizko. 1-0 1-2
15/04 02:00 1403 Curicó Unido. v Antofagasta 3-1 3-4
15/04 18:00 1404 U De. v Colo Colo. 1-1 1-3
15/04 21:00 1405 Dep. Iquiq. v Union Espan. 0-1 0-1
15/04 10:30 9355 Fc Chang. v Fc Henan. 1-0 3-0
15/04 14:35 9356 Chongqing Lifan. v Beijing Guoan. 3-2 3-3
15/04 19:00 3628 Apoel Nicos. v Ac Omoni. 2-1 4-1
15/04 18:00 3630 Pafos Fc. v Nea Salam. 1-1 1-2
15/04 08:00 2515 Daegu Fc. v Gangwon Fc. 1-0 2-1
15/04 10:00 2516 Pohang Steel. v Gyeongnam Fc. 1-0 2-1
15/04 01:30 3530 Independiente Santa. v Once Calda. 0-1 2-2
15/04 02:00 3529 Atletico Bucar. v Atletico Huila. 0-1 0-1
15/04 04:00 3534 America De. v Deportivo Cali. 2-0 2-1
15/04 04:00 3531 Leones Fc. v Millonarios 0-0 2-1
15/04 22:00 3532 Deportivo Pasto. v Envigado Fc. 1-0 2-0
15/04 23:59 3533 Alianza Petro. v Independiente Medel. 1-2 2-2
15/04 18:00 6980 Lok Zagre. v Slaven Belup. 2-2 5-2
15/04 14:45 3862 Brabrand If. v Bk Frema. 1-0 1-1
15/04 14:45 3863 Esbjerg v Thisted Fc. 0-0 2-0
15/04 14:45 3864 Fc Roski. v Skive Ik. 0-1 0-1
15/04 14:45 3865 Hb Koge. v Nykobing Fc. 0-2 0-3
15/04 14:45 3866 Vendsyssel Ff. v Vejle Bk. 0-1 1-2
15/04 14:45 3867 Viborg v Fc Frede. 1-0 2-0
15/04 02:00 7253 Liga Dep. v El Nacio. 1-0 1-0
15/04 20:30 7254 Deportivo Cuenc. v Csd Macar. 1-1 1-1
15/04 17:00 7341 Chiasso v Servette 1-1 2-1
15/04 17:00 7342 Wohlen v Wil 1900. 0-0 0-0
15/04 13:00 8779 Keila Jk. v Fci Talli. 0-0 0-0
15/04 13:00 8780 Nomme Kalju. v Fc Elva. 0-0 1-1
15/04 13:00 8778 Tartu Jk. v Tallinna Fc. 1-0 1-0
15/04 15:00 7313 Karlsruher v Hansa Rosto. 0-0 0-0
15/04 15:00 7314 Sf Lotte. v Rw Erfur. 0-0 1-0
15/04 15:00 7315 Spvgg Unter. v Fsv Zwick. 1-1 2-1
15/04 11:30 5092 Psis Semar. v Psms Medan. 3-0 4-1
15/04 14:30 5093 Arema Indon. v Persib Bandu. 1-1 2-2
15/04 20:30 2779 Hapoel Beer. v Hapoel Haifa. 0-1 2-2
15/04 15:30 2801 Cuneo v Viterbese 0-0 1-0
15/04 15:30 2800 Us Aless. v Piacenza Calci. 0-0 1-1
15/04 15:30 2802 Ac Renat. v Ravenna Calci. 0-0 0-0
15/04 17:30 2804 Ac Feral. v Santarcangelo 0-0 1-1
15/04 17:30 2805 As Gubbi. v Triestina Calci. 0-0 1-1
15/04 17:30 2806 Fano Calci. v A.C. Mestr. 1-0 1-0
15/04 17:30 2807 Sambenedettese v Teramo Calci. 2-0 2-0
15/04 17:30 2808 Vicenza Calci. v Pordenone 1-0 1-1
15/04 21:30 2809 Padova v Us Albin. 0-0 1-1
15/04 15:30 2811 Akragas v Catania 0-1 1-3
15/04 15:30 2812 Bisceglie v Urbs Sport. 1-2 1-2
15/04 15:30 2813 Juve Stabi. v Ac Monop. 1-1 2-1
15/04 15:30 2814 Trapani v Fidelis Andri. 1-1 1-1
15/04 15:30 2815 Us Catan. v Us Sirac. 1-0 1-0
15/04 15:30 2816 Us Lecce. v Ss Fondi. 1-0 2-0
15/04 17:30 2817 Rende v Casertana 0-0 0-1
15/04 17:30 2818 Virtus Franc. v Matera Fc. 1-0 2-2
15/04 19:30 2819 Sicula Leonz. v Cosenza Calci. 0-1 0-1
15/04 07:00 7854 Montedio Yamag. v Kyoto Sanga. 0-0 1-0
15/04 07:00 7855 Roasso Kumam. v Fc Tokyo. 0-0 0-0
15/04 08:00 7856 Fc Gifu. v Tokushima Vorti. 0-0 0-0
15/04 08:00 7857 Kamatamare Sanuk. v Ehime Fc. 1-0 1-1
15/04 08:00 7858 Mito Holly. v Zwiegen Kanaz. 1-0 1-0
15/04 08:00 7859 Oita Trini. v Yokohama Fc. 0-1 1-1
15/04 08:00 7860 Tochigi Sc. v Niigata Albir. 0-0 2-1
15/04 09:00 7861 Jef Unite. v Fc Machi. 0-1 3-2
15/04 16:00 2553 Kuala Lumpu. v Pahang Fa. 2-1 2-2
15/04 16:00 2552 Pknp v Perak Fa. 0-2 1-2
15/04 15:00 5592 Fk Vents. v Fk Liepa. 0-0 1-1
15/04 18:00 4158 Racing Athle. v Mat Maghr. 0-0 0-2
15/04 20:00 4159 Ock Olymp. v Dhj Difaa. 2-1 3-3
15/04 22:00 4160 Ittihad Tange. v Fus Fath. 0-0 1-2
15/04 01:00 3062 Lobos B.U.A. v Necaxa 0-0 0-1
15/04 03:00 3063 Tigres v Cruz Azul. 0-1 2-2
15/04 03:06 3064 Pachuca v Santos Lagun. 2-1 3-1
15/04 04:30 3065 Atl Morel. v Deportivo Toluc. 0-0 0-1
15/04 05:00 3066 Cf Ameri. v Monterrey 0-0 0-0
15/04 20:00 3067 Unam Pumas. v Puebla 1-1 4-2
15/04 16:00 7325 Aalesunds v Floro 2-0 4-0
15/04 19:00 7326 Aasane Fotba. v Ham-Kam 1-0 1-1
15/04 19:00 7327 Kongsvinger Il. v Jerv 2-0 2-0
15/04 19:00 7328 Notodden Fk. v Nest-Sotra 0-1 2-1
15/04 19:00 7329 Sandnes v Levanger 1-0 1-0
15/04 19:00 7330 Tromsdalen v Viking Fk. 0-0 0-2
15/04 19:00 7331 Ullensaker/Kisa v Strömmen If. 0-1 2-1
15/04 00:15 3143 Ca 3. v Deportivo Santa. 0-0 0-0
15/04 02:30 3144 Libertad Asunc. v Sportivo Luque. 1-2 1-2
15/04 01:45 9651 Sport Rosar. v Deportivo San. 0-0 1-0
15/04 19:15 9652 Sporting Crist. v Inti Gas. 1-0 5-0
15/04 23:59 9653 Universitario De. v Comerciantes Unido. 0-0 1-0
15/04 21:30 9655 Academia Canto. v Fbc Melga. 0-1 1-2
15/04 17:00 8723 Pogon Siedl. v Podbeskidzie 0-0 0-0
15/04 18:00 8724 Mks Puszc. v Drutex-Bytovia 2-0 2-0
15/04 18:45 8725 Ks Rakow. v Chrobry Glogo. 0-2 1-3
15/04 20:00 8726 Gornik Leczn. v Ruch Chorz. 0-0 0-0
15/04 17:00 3200 Academica Viseu. v Uniao 1-1 1-3
15/04 17:00 3201 Nacional v Santa Clara. 0-2 3-3
15/04 18:00 3202 Arouca v Benfica B. 0-0 1-0
15/04 18:00 3203 Fc Famal. v Academica 1-0 1-2
15/04 18:00 3204 Leixoes v Penafiel 1-0 1-0
15/04 18:00 3208 Oliveirense v Gil Vicen. 0-1 1-1
15/04 18:00 3205 Real Sport. v Varzim 1-0 1-2
15/04 18:00 3206 Sp. Covil. v Cd Cova. 0-0 0-0
15/04 18:00 3207 Sporting Braga. v Vitoria Guima. 2-0 3-1
15/04 12:00 9451 Tom Tomsk. v Fc Balti. 0-0 1-0
15/04 14:00 9453 Fc Shinn. v Gazovik Orenb. 0-0 0-0
15/04 14:00 9452 Samara Kryli. v Fk Yenis. 0-0 1-0
15/04 15:00 9454 Dinamo Saint. v Fc Sibir. 0-1 1-1
15/04 15:00 9455 Fakel Voron. v Fc Luch-. 1-1 3-1
15/04 15:00 9456 Volga Olimp. v Zenit 2. 0-0 0-1
15/04 15:30 9457 Avangard Kursk. v Fk Tyume. 0-0 0-0
15/04 16:00 9458 Fc Volga. v Fk Tambo. 0-1 1-2
15/04 18:00 9459 Kuban Krasn. v Rotor Volgo. 1-0 2-1
15/04 12:30 7344 Hougang Unite. v Warriors Fc. 0-1 1-1
15/04 15:45 3112 Fc Spart. v Ruzomberok 0-0 1-0
15/04 14:00 9025 Nk Trigl. v Nk Rudar. 0-2 0-2
15/04 17:55 9026 Nd Goric. v Maribor 0-4 0-6
15/04 19:45 9027 Nk Alumi. v Nk Ankar. 1-0 1-1
15/04 16:00 7334 Gais v Falkenbergs 0-2 0-2
15/04 16:00 7335 Östers If. v Ik Brage. 1-0 1-2
15/04 18:30 7336 Afc Eskil. v Ifk Varna. 3-0 4-0
15/04 13:00 7506 Elazigspor v Adana Demir. 0-0 2-1
15/04 13:00 7505 Eskisehirspor v Samsunspor 4-0 5-0
15/04 15:30 7507 1-0 1-6
15/04 18:00 7508 Giresunspor v Balikesirspor 1-0 1-0
15/04 17:30 9737 Barry Town. v Newtown Afc. 1-1 1-1
15/04 19:30 3963 Zorya Lugan. v Vorskla Polta. 0-0 0-3
15/04 14:00 3964 Olimpik Donet. v Pfc Oleks. 0-0 0-0
15/04 17:00 3965 Fc Zirka. v Chernomorets Odess. 0-0 2-1
15/04 19:30 3966 Stal Dnepr. v Karpaty Lviv. 0-1 0-1
15/04 22:00 7584 Racing Club. v Montevideo Wande. 0-2 2-3
15/04 22:00 7585 Rampla Junio. v Ca Atena. 0-0 1-1
15/04 22:00 7586 Torque v Danubio Fc. 0-1 0-3
15/04 23:59 7587 Club Nacio. v Ca Bosto. 1-0 1-0
15/04 02:00 7914 Zulia Fc. v Portuguesa Fc. 1-1 2-2
15/04 22:30 7915 Atletico Venez. v Dvo Anzoa. 0-1 2-1
15/04 22:30 7916 Estudiantes De. v Mineros De. 0-0 1-2
15/04 20:00 1563 Ks Teuta. v Kf Vllaz. 2-0 2-0
15/04 13:00 5053 B. Binh. v Clb Bd. 1-1 3-3
15/04 13:00 5054 Tp Can. v Song Lam. 2-2 3-3
15/04 15:00 5061 Vicem Hai. v Qnk Quang. 0-1 0-2
15/04 14:00 6481 Sunderland Afc. v Leicester City. 0-0 4-1
15/04 15:00 6485 Middlesbrough (T). v Wba (T). 0-0 2-1
15/04 16:00 6486 Norwich City. v Wolverhampton Wande. 0-0 2-1
15/04 16:00 6877 Royal Eagle. v Jomo Cosmo. 0-0 0-0
15/04 16:00 6878 Witbank Spurs. v Black Leopa. 0-0 2-0
15/04 20:35 5645 Csd Fland. v San Marti. 0-2 3-3
15/04 21:30 5646 Ca Brown. v Cd Santa. 0-0 3-0
15/04 21:30 5647 Guillermo Brown. v Nueva Chica. 1-0 2-0
15/04 22:00 5648 Juventud Unida. v Instituto Ac. 1-0 2-4
15/04 23:00 5649 Mitre Santi. v Villa Dalmi. 0-0 0-1
15/04 23:45 5650 Independiente Rivad. v Deportivo Riest. 0-0 0-1
15/04 16:00 6307 Ararat Yerev. v Pyunik Yerev. 1-1 1-1
15/04 08:00 3509 Monaro Panth. v Canberra Fc. 0-0 0-3
15/04 09:00 3506 Taringa Rover. v Albany Creek. 0-0 0-1
15/04 08:00 3515 Sydney Olymp. v Blacktown City. 0-0 1-0
15/04 09:15 3516 Leichhardt Tiger. v Sydney Fc. 0-0 3-0
15/04 07:30 7221 Broadmeadow Magic. v Charlestown City. 0-0 1-0
15/04 07:30 7222 Lake Macqu. v Valentine Fc. 0-0 6-1
15/04 07:00 7229 Sunshine Coast. v Brisbane Strik. 0-0 1-7
15/04 07:00 7433 Olympia Fc. v Launceston City. 0-0 0-2
15/04 09:00 7438 South Melbo. v Bentleigh Green. 0-0 1-1
15/04 10:00 7446 Bayswater City. v Perth Sc. 0-0 1-2
15/04 10:00 7447 Floreat Athen. v Inglewood Unite. 0-0 2-2
15/04 15:00 3276 Sv Wals-. v Sv Worgl. 0-0 1-1
15/04 16:00 3277 Fc Anif. v Fc Pinzg. 0-0 4-0
15/04 18:00 3278 Cashpoint Scr. v Fc Hard. 3-0 6-0
15/04 16:00 9878 Fk Gabal. v Sabayil 0-0 1-1
15/04 17:00 9879 Fk Sumga. v Keshla 0-0 2-1
15/04 18:00 9880 Zira v Fk Neftc. 0-1 0-3
15/04 16:00 1721 Gremio Osasc. v Palmeiras Sp. 0-0 2-2
15/04 17:30 5071 Fk Saraj. v Fk Zelje. 0-0 0-0
15/04 20:30 5072 Nk Sirok. v Radnik Bijel. 0-0 1-1
15/04 17:30 5076 Gosk Gabel. v Nk Vitez. 0-0 1-1
15/04 00:30 4111 Juazeirense Ba. v Confianca Se. 0-1 0-1
15/04 22:00 4112 Salgueiro Pe. v Botafogo Pb. 0-0 0-0
15/04 23:00 4113 Globo Rn. v Abc Rn . 0-0 1-0
15/04 01:00 4117 Botafogo Sp. v Bragantino Sp. 0-1 1-1
15/04 21:30 4118 Operario Pr. v Volta Redon. 1-0 1-0
15/04 22:00 4119 Joinville Sc. v Ypiranga Rs. 0-0 1-0
15/04 16:00 1713 Capivariano Sp. v Ponte Preta. 0-0 2-1
15/04 21:00 1716 Corinthians Sp. v Gremio Espor. 0-0 3-0
15/04 15:30 5607 Les Astre. v Aigle Royal. 0-0 3-2
15/04 16:30 5605 Union Sport. v Colombe Fc. 0-0 2-1
15/04 17:30 5606 Apejes De. v Eding Sport. 0-0 2-1
15/04 17:30 5611 Young Sport. v New Star. 0-0 1-0
15/04 18:00 5612 Yaounde Fc. v Dragon Fc. 0-0 1-4
15/04 18:30 5613 Bamboutos Fc. v Ums De. 0-0 1-2
15/04 12:00 5658 Fc Slova. v 1. Fk. 1-0 3-0
15/04 14:00 5659 1. Fc. v Fc Hrade. 0-0 1-1
15/04 12:00 9608 Fc Vysoc. v Dukla Praga. 1-1 1-2
15/04 11:15 7133 Sk Unex. v Hlucin 1-0 1-2
15/04 16:00 9728 Sk Benes. v Afk Chrud. 0-0 0-0
15/04 18:00 2994 Fk Tj. v Usti N. 1-1 3-3
15/04 18:00 9729 Sk Bentk. v Sk Prevy. 2-1 3-4
15/04 18:00 9730 Sk Sokol. v Sokol Cizov. 2-0 2-2
15/04 18:00 2993 Sk Vikto. v Fc Pisek. 0-0 1-1
15/04 11:30 5654 Fc Banik. v Teplice U19. 1-2 1-5
15/04 11:30 5655 Frydek-Mistek U19. v 1 Fc. 0-2 0-4
15/04 21:30 1411 Nublense v Melipilla 1-0 1-1
15/04 22:00 1412 Cd Cobre. v Union San. 0-1 0-1
15/04 23:00 1415 Deportes Copia. v Deportes La. 0-0 2-2
15/04 23:00 1413 San Marco. v Santiago Morni. 0-0 2-1
15/04 23:30 1414 Coquimbo Unido. v Santiago Wande. 3-0 4-1
15/04 10:30 9352 Beijing Kongg. v Wuhan Zall. 1-0 1-1
15/04 14:30 9354 Harbin Yiten. v Yanbian 1-0 1-1
15/04 14:30 9353 Meizhou Kejia. v Dalian Trans. 0-0 2-1
15/04 11:00 9392 Hainan Haiha. v Fujian Tianx. 0-0 1-2
15/04 14:30 9341 Shenzhen Ledma. v Sichuan Annap. 0-0 1-1
15/04 21:00 1552 Africa Sport. v Sporting Club. 0-0 1-0
15/04 19:30 8964 Universitario De. v Llaneros Fc. 1-0 1-0
15/04 23:00 8965 Union Magda. v Bogota Fc. 1-0 3-0
15/04 23:59 8966 Orsomarso v Barranquilla 3-1 3-1
15/04 08:00 2520 Seongnam Ilhwa. v Bucheon Fc. 1-0 2-1
15/04 09:00 2521 Suwon City. v Busan I. 0-0 1-0
15/04 21:00 9622 Universidad De. v Alajuelense 1-1 2-4
15/04 23:00 9623 Ad Santo. v Municipal Perez. 1-0 2-0
15/04 23:59 9624 Limon Fc. v Cs Carta. 3-1 3-1
15/04 16:00 6985 Nk Dugop. v Hajduk Ii. 0-0 1-3
15/04 17:30 6986 Gnk Dinam. v Kustosija 0-0 4-0
15/04 14:30 9364 Holbaek v Kastrup 0-0 4-2
15/04 16:00 9365 Slagelse Bi. v B 1973. 0-0 2-1
15/04 16:00 9370 Tfc Odshe. v Gvi 0-0 1-2
15/04 14:00 9414 Holstebro Bk. v Lystrup If. 0-0 0-3
15/04 23:00 7258 Fuerza Amari. v Cd Clan. 0-0 2-1
15/04 03:00 5410 Alianza Fc. v Chalatenango 2-1 4-1
15/04 04:00 5411 Ad Isidr. v Cd Fas. 0-0 1-1
15/04 04:00 5413 Cd Sonso. v Cd Audaz. 1-1 2-2
15/04 04:00 5412 Firpo v Cd Aguil. 1-1 1-2
15/04 23:59 5414 Cd Munic. v Pasaquina 1-0 1-1
15/04 15:00 8785 Parnu Jk. v Fc Kures. 1-0 1-1
15/04 11:00 2588 Global Fc. v Davao Aguil. 0-2 2-2
15/04 14:00 7075 Ons Oulu. v Pk-35 Vanta. 1-1 1-2
15/04 15:00 1580 Fc St.. v Tsv Havel. 0-1 0-1
15/04 16:00 1581 1 Fc. v Eintracht Norde. 0-1 1-2
15/04 16:00 1582 Ssv Jedde. v Eintracht Braun. 0-2 3-2
15/04 16:00 1583 Sv Droch. v Fc Alton. 0-0 2-1
15/04 16:00 1584 Vfv Hilde. v Etsv Weich. 0-0 1-0
15/04 14:30 1591 Energie Cottb. v Fsv Union. 1-1 4-1
15/04 14:30 1592 Tsg Neust. v Fsv Lucke. 1-0 2-0
15/04 15:05 1593 Bsg Chemi. v Bfc Dynam. 1-0 1-0
15/04 16:15 1612 Bayern Munch. v 1. Ffc. 1-0 3-1
15/04 16:15 1614 Vfl Wolfs. v Sg Essen. 2-0 4-1
15/04 15:00 1602 Tsg Hoffe. v Tus Koble. 1-0 2-2
15/04 15:00 1609 Borussia Dortm. v Sc Wiede. 2-0 4-1
15/04 15:00 1611 Fortuna Düss. v Wuppertaler Sv. 0-1 1-3
15/04 15:00 1610 Viktoria Koln. v Rot-Weiss Essen. 0-0 0-0
15/04 14:00 1620 1 Fc. v Dynamo Dresd. 1-1 1-4
15/04 16:00 1621 Vfl Osnab. v Niendorfer Tsv. 0-0 0-1
15/04 13:00 1628 1. Fc. v Wehen Wiesb. 0-1 2-1
15/04 15:00 7069 Dinamo Tbili. v Saburtalo Tbili. 0-0 0-1
15/04 15:00 7070 Fc Samtr. v Dila Gori. 0-0 0-0
15/04 18:00 1553 Ebusua Dwarf. v Liberty Profe. 0-0 2-1
15/04 17:00 9515 Aris v Panegialios 1-1 5-2
15/04 17:00 9516 Doxa Drama. v Ofi Kreta. 0-1 1-1
15/04 17:00 9517 Ergotelis v Apollon Laris. 0-0 3-1
15/04 17:00 9518 Panachaiki 2005. v Apollon Kalam. 0-0 0-0
15/04 17:00 9519 Sparti v Anagennisi Kardi. 2-0 2-0
15/04 23:59 5690 Cd Marat. v Cd Hondu. 0-0 2-1
15/04 23:59 5691 Cd Olimp. v Lobos Upnfm. 0-0 4-0
15/04 23:59 5692 Cd Real. v Cd Plate. 0-0 0-1
15/04 23:59 5693 Cd Vida. v Cd Motag. 0-0 0-1
15/04 23:59 5695 Juticalpa Fc. v Real Cd. 0-0 1-2
15/04 09:30 5626 Tai Po. v Hong Kong. 2-0 5-1
15/04 12:30 5627 Biu Chun. v Yuen Long. 0-0 0-1
15/04 17:00 7076 07 Vestu. v B36 Torsh. 0-3 0-3
15/04 17:00 7077 Eb/Streymur v Vikingur Gota. 0-0 1-1
15/04 17:00 7078 Nsi Runav. v Hb Torsh. 1-1 1-2
15/04 17:00 7079 Skala If. v Ki Klaks. 0-0 0-0
15/04 17:00 7080 Tb/Fc Sudur. v Ab Argir. 0-1 0-1
15/04 07:00 4175 Blaublitz Akita. v Azul Claro. 0-0 1-0
15/04 07:00 4176 Gainare Totto. v Yokohama Scc. 0-0 1-4
15/04 08:00 4177 Cerezo Osaka. v Fukushima Unite. 0-0 1-1
15/04 08:00 4178 Gamba Osaka. v Nagano Parce. 0-0 1-1
15/04 08:00 4179 Sc Sagam. v Kataller Toyam. 0-0 1-0
15/04 08:00 4180 Thespakusatsu Gunma. v Fujieda Myfc. 0-0 2-1
15/04 15:00 2825 Verona (T). v Lazio Roma. 0-0 2-0
15/04 13:00 4190 Chemelil Sugar. v Wazito 0-0 3-1
15/04 14:00 4192 Nzoia Unite. v Bandari Fc. 0-0 1-0
15/04 14:00 4191 Tusker Footb. v Vihiga Unite. 0-0 0-0
15/04 15:00 4193 Posta Range. v Mathare Unite. 0-0 2-1
15/04 16:15 4195 Sofapaka Fc. v Sony Sugar. 0-0 1-1
15/04 17:00 2531 Cs Petan. v Us Esch. 2-1 4-1
15/04 17:00 5599 Fc Victo. v Fc Rm. 0-0 1-1
15/04 17:00 5600 Progres Niede. v Jeunesse Esch. 0-0 1-0
15/04 17:00 2530 Racing Fc. v Us Mondo. 0-0 2-0
15/04 17:00 2532 Us Hoste. v Fc Rodan. 0-1 1-1
15/04 19:00 2533 Una Stras. v Differdange Fc. 0-0 2-2
15/04 19:30 2534 Cs Fola. v F91 Dudel. 2-1 2-3
15/04 16:00 8813 Fk Silek. v Akademija Pande. 0-0 0-0
15/04 17:00 8811 Fk Pelis. v Shkendija 79. 0-3 0-6
15/04 17:00 8812 Fk Renov. v Fk Pobed. 1-1 2-1
15/04 17:00 8814 Fk Skopj. v Fk Rabot. 0-0 0-1
15/04 17:00 8815 Vardar Skopj. v Kf Shkup. 0-1 1-1
15/04 17:00 2567 Mosta Fc. v Naxxar Lions. 0-1 0-2
15/04 19:00 2568 Hibernians Fc. v Tarxien Rainb. 1-1 2-2
15/04 17:00 9552 Pumas U20. v Fc Puebl. 0-0 2-3
15/04 17:00 9553 Veracruz Tibur. v C Leone. 0-0 0-2
15/04 14:00 7058 Vardeneset v Sogndal 2. 0-0 4-1
15/04 15:00 7051 Uraedd Fk. v Madla 0-0 3-0
15/04 16:00 5095 Hodd 2. v Oppsal If. 0-0 2-4
15/04 16:45 5110 Herd v Lokomotiv Oslo. 0-0 2-0
15/04 14:00 5560 Sandviken (F). v Trondheims-Orn (F). 2-1 3-1
15/04 15:00 5562 Grand Bodo. v Avaldsnes (F). 0-0 0-1
15/04 16:00 5564 Valerenga (F). v Kolbotn (F). 0-2 2-3
15/04 15:00 2662 Mjolner Fk. v Alta If. 0-1 0-1
15/04 16:00 9483 Lyn v Melbo 0-0 3-0
15/04 17:00 9484 Grei v Junkeren 0-0 2-3
15/04 17:00 5055 Honefoss Bk. v Grorud Il. 0-1 1-2
15/04 17:00 9485 Korsvoll Il. v Harstad 0-0 3-5
15/04 19:00 5056 Fredrikstad Fk. v Asker 1-0 1-0
15/04 19:00 9486 Sortland Il. v Floya 0-0 2-3
15/04 15:00 5077 Vard Hauge. v Brattvaag 1-1 1-2
15/04 19:00 5078 Bryne Fk. v Flekkeroy 1-1 1-1
15/04 19:00 5084 Valerenga If. v Egersund Ik. 1-0 1-0
15/04 02:00 5585 Alianza Fc. v Santa Gema. 0-0 0-0
15/04 02:00 5587 Chorrillo Fc. v Tauro Fc. 0-0 0-0
15/04 03:00 5588 Atletico Verag. v Sporting San. 0-0 0-0
15/04 04:00 9662 Deportivo Coops. v Union Huara. 0-0 1-2
15/04 21:00 9663 Los Caima. v Universidad Cesar. 0-0 2-4
15/04 23:00 9664 Cd Sport. v Alfredo Salin. 0-0 5-0
15/04 23:30 9665 Carlos A. v Juan Auric. 0-0 1-1
15/04 23:30 3152 Club Sport. v Atletico Grau. 0-0 1-1
15/04 23:30 3153 Cultural Santa. v Sport Victo. 0-0 1-0
15/04 23:45 3154 Willy Serra. v Deportivo Hualg. 0-0 1-1
15/04 13:00 1551 Maritimo B. v Anadia Fc. 0-0 2-0
15/04 14:00 3155 Gwardia Kosza. v Rozwoj Katow. 0-0 0-0
15/04 13:00 9377 Motor Lubli. v Resovia (T). 0-0 1-0
15/04 14:00 9379 Stal Rzesz. v Wisla Krako. 0-0 1-3
15/04 15:00 9378 Cracovia Krako. v Lks Lodz. 0-0 4-0
15/04 13:00 9386 Kks Lech. v Gornik Zabrz. 0-0 2-0
15/04 14:00 2503 Fc Nosta. v Orenburg 2. 0-0 1-1
15/04 14:00 2502 Neftekhimik Nizhn. v Krylya Sovet. 0-0 4-0
15/04 16:00 2505 Fc Kamaz. v Fk Syzra. 0-0 2-0
15/04 16:00 2506 Fc Lada. v Fc Chely. 0-0 0-4
15/04 09:00 9466 Fk Ufa. v Cska Mosco. 0-0 0-0
15/04 15:00 3794 Forfar Farmi. v Spartans (F). 0-0 0-2
15/04 15:00 3795 Hibernian (F). v Glasgow City. 0-0 2-2
15/04 16:00 3796 Rangers Lfc. v Stirling Unive. 0-0 4-0
15/04 18:00 3797 Hamilton Acade. v Celtic (F). 0-0 0-2
15/04 11:30 3121 Msk Zilin. v Lok. Kosic. 1-2 2-2
15/04 11:30 3122 Zp Sport. v Skf Sered. 0-1 0-1
15/04 17:30 3123 Fk Slavo. v Lokomotiva Zvole. 0-1 1-1
15/04 17:30 5570 Nk Brda. v Ns Mura. 0-3 1-4
15/04 18:00 5700 Alondras Cf. v Cultural Areas. 0-0 3-1
15/04 18:00 5701 Cd Choco. v Ribadumia Cf. 0-0 0-2
15/04 18:00 5702 Cf Noia. v Sd Compo. 0-0 1-3
15/04 18:30 5703 Bergantinos Cf. v Silva Sd. 0-0 2-0
15/04 18:30 5704 Cd Arent. v Laracha Cf. 0-0 2-0
15/04 18:30 5705 Celtiga Cf. v Cd Barco. 0-0 3-2
15/04 18:30 5706 Villalonga Fc. v Racing Club. 0-0 1-3
15/04 19:00 5707 Arosa Sc. v Ud Somoz. 0-0 1-1
15/04 19:00 5708 Sd Negre. v Cd Boiro. 0-0 0-1
15/04 13:00 9102 Ad Union. v Talavera 0-0 1-0
15/04 13:00 9103 Atletico Madri. v Deportivo La. 0-0 1-4
15/04 13:00 9105 Celta De. v Ponferradina 0-0 1-0
15/04 13:00 9106 Fuenlabrada v Racing De. 0-0 4-0
15/04 13:00 9107 Ud San. v Real Valla. 0-0 1-1
15/04 18:00 9108 Pontevedra Cf. v Cd Guiju. 0-0 1-1
15/04 19:00 9109 Gimnastica Segov. v Cd Artis. 0-0 1-0
15/04 19:00 9110 Rapido De. v Fc Corux. 0-0 2-0
15/04 13:00 9115 Sporting Gijon. v Cd Tudel. 0-0 1-1
15/04 18:00 9116 Cd Izarr. v Caudal Depor. 0-0 1-0
15/04 18:00 9117 Pena Sport. v Cd Lealt. 0-0 3-1
15/04 18:00 9118 Racing Santa. v Ca Osasu. 0-0 2-0
15/04 19:00 9119 Barakaldo Cf. v Sd Leioa. 0-0 3-0
15/04 19:00 9120 Cd Vitor. v Sd Amore. 0-0 2-1
15/04 13:00 9127 Atletico Balea. v Ontinyent Cf. 0-0 3-1
15/04 13:00 9122 Atletico Sagun. v Hercules 0-0 0-1
15/04 13:00 9123 Elche v Mallorca 0-0 0-0
15/04 13:00 9125 Peralada Cf. v Cd Alcoy. 0-0 0-0
15/04 13:00 9126 Real Zarag. v Cornella 0-0 0-0
15/04 13:00 9128 Santa Eulal. v Ue Llago. 0-0 1-1
15/04 13:00 9124 Ue Olot. v Sd Forme. 0-0 0-0
15/04 18:00 9130 Cf Badal. v Cd Ebro. 0-0 1-2
15/04 18:00 9129 Sabadell v Cf Villa. 0-0 1-1
15/04 12:30 5714 Club Portu. v Cd Aurre. 0-0 6-1
15/04 13:00 9134 Las Palma. v Lorca Depor. 0-0 4-1
15/04 13:00 9135 Marbella v Recreativo Huelv. 0-0 2-0
15/04 13:00 9136 Merida v Ud Melil. 0-0 2-1
15/04 19:00 9137 Cd San. v Ecija Balom. 0-0 2-1
15/04 19:00 9138 Cf Villa. v Ucam Murci. 0-0 2-0
15/04 19:00 9139 Fc Carta. v Cd Badaj. 0-0 1-0
15/04 19:00 5715 Jd Somor. v Cd Santu. 0-0 1-0
15/04 19:00 9140 Real Murci. v Extremadura Ud. 0-0 3-2
15/04 13:00 9144 Cd Trans. v Cd Real. 0-0 2-0
15/04 13:00 9143 Levante Ud. v Cd Santa. 0-0 3-0
15/04 13:00 5716 Pobla De. v Figueres 0-0 1-2
15/04 13:00 5717 Ua Horta. v Cf Gava. 0-0 2-1
15/04 13:30 9145 Albacete (F). v Huelva (F). 0-0 0-3
15/04 13:30 9146 Espanyol (F). v Valencia Femin. 0-0 0-0
15/04 14:00 9147 Real Betis. v Barcelona (F). 0-0 0-2
15/04 14:00 9148 Ud Grana. v Madrid Ccf. 0-0 2-0
15/04 11:30 5720 Cf Inter. v San Ferna. 0-0 0-0
15/04 12:30 5721 Atletico De. v Ad Colme. 0-0 1-1
15/04 12:30 5722 Cdf Tres. v Ad Alcor. 0-0 1-3
15/04 12:30 5723 El Alamo. v Cf San. 0-0 1-2
15/04 12:30 5724 Rayo Valle. v Cd Mosto. 0-0 2-1
15/04 12:30 8566 Villaverde Boett. v Alcobendas Sport. 0-0 1-1
15/04 12:45 8567 Leganes B. v Cp Parla. 0-0 1-0
15/04 13:00 8569 Dav Santa. v Cf Getaf. 0-0 0-0
15/04 13:00 5709 Condal Club. v Up Langr. 0-0 1-1
15/04 13:00 5710 Real Avile. v Real Ovied. 0-0 0-1
15/04 18:30 8570 La Banez. v Arandina 0-0 0-4
15/04 19:00 5711 Marino Luanc. v Cd Covad. 0-0 3-1
15/04 12:30 8571 Ud Almer. v Antequera Cf. 0-0 3-0
15/04 12:45 5712 Cd Siete. v Cf Vimen. 0-0 2-0
15/04 13:00 8572 Atarfe Indus. v Juventud Torre. 0-0 3-1
15/04 18:00 5713 Rs Gimna. v Sd Atlet. 0-0 4-1
15/04 20:00 8573 Cd Hueto. v Cd Linar. 0-0 2-1
15/04 12:30 5718 Cd Almaz. v Cf Elche. 0-0 1-0
15/04 12:30 8574 Fc Sevil. v Atletico Onube. 0-0 2-0
15/04 13:00 8575 Cadiz B. v Atletico Sanlu. 0-0 1-1
15/04 13:00 8576 Castilleja Cf. v Cd Utrer. 0-0 1-1
15/04 13:00 8577 Cd Geren. v Cd Alcal. 0-0 0-2
15/04 13:00 8578 Cd Guada. v Algeciras 0-0 1-1
15/04 13:00 5719 Crevillente Depor. v Ud Alzir. 0-0 1-0
15/04 19:00 8581 Espeleno Atlet. v Xerez Cd. 0-0 2-0
15/04 19:30 8582 Los Barri. v Ub Lebri. 0-0 0-0
15/04 12:00 2381 Cp La. v Cf Casti. 0-0 2-0
15/04 13:00 2384 La Hoya. v Los Garre. 0-0 4-2
15/04 13:00 2386 Real Murci. v Deportiva Miner. 0-0 0-2
15/04 13:00 2388 Ucam Murci. v Menor Club. 0-0 0-3
15/04 19:00 2389 Cda Aguil. v Estrella Grana. 0-0 1-3
15/04 19:30 2390 Cd Cieza. v Ed Churr. 0-0 0-0
15/04 13:00 2394 Cd Varea. v Naxara Cd. 0-0 2-1
15/04 17:30 2395 Sd Borja. v Cdj Tamar. 0-0 2-0
15/04 18:00 2396 Robres Cd. v Cd Terue. 0-0 2-1
15/04 13:00 8583 Ce Merca. v Ud Poble. 0-0 0-5
15/04 17:00 8584 Cd Manac. v Ibiza San. 0-0 2-1
15/04 18:00 8585 Cd Llose. v Ud Colle. 0-0 2-1
15/04 14:00 2380 Atletico Union. v Ud Villa. 0-0 3-2
15/04 13:30 2391 Cf Truji. v Cd Don. 0-0 0-1
15/04 19:30 2392 Santa Amali. v Extremadura Ud. 0-0 3-2
15/04 18:00 2393 Cd Bazta. v Cd Corte. 0-0 1-0
15/04 18:00 2397 La Roda. v Cd Villa. 0-0 2-2
15/04 02:00 5616 Charlotte Indep. v Carolina Railh. 0-0 0-2
15/04 02:00 5617 Pittsburgh River. v Ottawa Fury. 0-0 1-0
15/04 02:30 5618 Louisville City. v Richmond Kicke. 0-1 2-1
15/04 03:00 5619 Seattle Sound. v Rio Grand. 1-2 3-2
15/04 03:30 5620 Saint Louis. v La Galax. 0-0 1-0
15/04 03:30 5621 San Anton. v Orange Count. 0-0 0-3
15/04 05:00 5623 Reno 1868. v Colorado Sprin. 0-2 0-4
15/04 06:00 5624 Las Vegas. v Sacramento Repub. 1-0 1-1
15/04 22:00 5625 Bethlehem Steel. v Fc Cinci. 1-0 1-1
15/04 02:00 5098 Washington Spiri. v Western New. 1-2 2-4
15/04 23:59 5099 Sky Blue. v Seattle Reign. 0-1 0-1
15/04 16:00 9058 Carlstad Unite. v Bk Forwa. 0-0 1-1
15/04 17:00 9059 Assyriska Ff. v Arameiska-Syrianska 1-0 3-1
15/04 17:00 9060 Nykopings Bis. v Umea Fc. 1-1 1-1
15/04 17:00 9061 Tegs Sk. v Syrianska Fc. 0-0 0-1
15/04 18:00 9062 Sollentuna Ff. v Skellefteaa Ff. 2-1 4-1
15/04 17:00 9068 Angelholms Ff. v Fk Karls. 1-0 2-2
15/04 17:00 9069 Ljungskille Sk. v Eskilsminne If. 0-0 1-1
15/04 17:00 9070 Mjallby Aif. v Skövde Aik. 2-0 4-1
15/04 15:00 9083 Gamla Upsal. v Ifk Taby. 0-2 0-5
15/04 16:00 9084 Valbo Ff. v Sundbybergs Ik. 1-0 2-3
15/04 17:00 9085 Vasalunds If. v Ifk Mora. 0-0 3-0
15/04 17:45 8915 Savedalens If. v Lindome Gif. 0-1 1-1
15/04 15:00 9098 Nosaby If. v Ifk Berga. 2-0 2-1
15/04 16:00 9099 Osterlen Ff. v Raslatts 0-0 0-0
15/04 14:30 9051 Pitea If. v Ifk Kalma. 1-1 2-1
15/04 16:30 9053 Linkopings Fc. v Vaxjo Bk. 1-0 1-0
15/04 16:00 7082 Lipuli Fc. v Singida Unite. 0-0 1-0
15/04 16:00 7083 Mbao Fc. v Maji Maji. 0-0 2-2
15/04 16:00 7084 Mwadui Fc. v Stand Unite. 0-0 1-3
15/04 19:15 7085 Azam Fc. v Njombe Mji. 0-0 0-0
15/04 17:00 7211 Club Afric. v Club A. 0-0 0-2
15/04 17:00 7212 Cs Sfaxi. v Us Ben. 0-0 3-0
15/04 17:00 7213 Es Metla. v Co Medni. 3-0 4-0
15/04 17:00 7214 Js Kairo. v Esperance Sport. 0-0 0-0
15/04 17:00 7215 Stade Gabes. v Esperance Tunis. 0-0 1-1
15/04 17:00 7216 Stade Tunis. v Es Sahel. 0-0 0-0
15/04 17:00 7217 Us Monas. v Avenir Sport. 1-1 1-2
15/04 15:00 2604 Bandirmaspor v Anadolu Selcu. 0-0 2-0
15/04 15:00 2605 Gumushanespor v Kahramanmarasspor 3-0 4-0
15/04 15:00 2606 Hacettepe Sk. v Nazilli Bld. 3-1 3-2
15/04 15:00 2607 Nigde Beled. v Zonguldakspor 2-0 4-0
15/04 19:00 2608 Sakaryaspor v Kirklarelispor 1-1 3-1
15/04 13:30 2611 Eyüpspor v Sivas Dort. 0-1 0-4
15/04 15:00 2612 Amedspor v Kastamonuspor 0-0 1-0
15/04 15:00 2613 Bucaspor v Afjet Afyon. 1-0 1-0
15/04 15:00 2614 Etimesgut Beled. v Tuzlaspor 0-1 1-1
15/04 15:00 2615 Inegolspor v Hatayspor 0-0 0-2
15/04 15:00 2616 Menemen Beled. v Bodrum Beled. 1-0 2-1
15/04 15:00 2617 Sancaktepe Beled. v Keciorengucu 0-2 1-2
15/04 15:00 2621 Dardanelspor As. v Duzcespor 1-1 3-3
15/04 15:00 2623 Halide Edip. v Yomraspor 2-0 2-0
15/04 15:00 2629 1461 Trabz. v Tire 1922. 0-0 0-1
15/04 15:00 2634 Turgutluspor v Diyarbakirspor 0-1 1-4
15/04 15:00 2637 Aydinspor v Ankara Adliy. 0-1 2-2
15/04 15:00 2643 Tarsus Idman. v Bursa Niluf. 1-1 3-1
15/04 13:00 2659 Goeztepe As. v Bursaspor U21. 1-1 2-1
15/04 14:00 2660 Galatasaray U21. v Istanbul Basak. 0-0 1-0
15/04 11:00 2649 Eskisehirspor U21. v Samsunspor U21. 0-0 0-0
15/04 12:30 2650 Manisaspor U21. v Buyuksehir Beled. 0-1 0-1
15/04 17:30 6961 Cegledi Vse. v Bekescsabai Elore. 0-0 0-2
15/04 17:30 6969 Futura Moson. v Dorogi Fc. 1-0 2-1
15/04 17:30 6968 Kisvarda Fc. v Budafoki Mte-U. 2-0 4-2
15/04 17:30 6970 Soproni Vse. v Soroksar Sc. 0-0 0-1
15/04 17:30 6971 Szeged 2011. v Gyirmot Fc. 0-0 0-0
15/04 18:00 6972 Bgsz Siofo. v Szolnoki Mav. 2-0 4-0
15/04 18:00 6973 Csakvari Tk. v Dunakanyar Vac. 1-0 2-1
15/04 18:00 6974 Fc Gyori. v Nyiregyhaza Spart. 1-0 1-0
15/04 18:00 6975 Mtk Budap. v Kazincbaricika Sc. 2-1 4-1
15/04 16:00 1571 Chicken Inn. v Highlanders Fc. 0-0 2-2
15/04 16:00 1572 Dynamos Harar. v Yadah 0-0 1-1
15/04 16:00 1573 Shabanie Mine. v Ngezi Plati. 0-0 1-1
15/04 23:00 4171 Portmore Unite. v Cavaliers Fc. 0-0 3-0
15/04 19:00 2784 Bnei Sakhn. v Maccabi Petac. 2-1 2-2
15/04 15:00 9405 Ringkobing v Skovshoved If. 1-0 1-2
15/04 17:00 9432 Fk Napre. v Fk Vojvo. 0-0 1-0
15/04 19:00 9433 Fk Spart. v Fk Vozdo. 0-0 1-0
15/04 20:00 2572 Guediawaye Fc. v Us Ouaka. 0-0 2-1
15/04 18:00 2579 Chaves U19. v Pacos Ferre. 0-0 2-2
15/04 00:30 3069 Mineros De. v Cafetaleros De. 2-2 4-2
15/04 05:00 3070 Dorados De. v Club Celay. 1-1 2-1
15/04 20:00 3071 Leones Negro. v Atlante 2-0 4-0
15/04 14:00 3868 Vsk Aarhu. v Fortuna Hjorr. 0-0 1-3
Tenis   Pauză Final
15/04 13:20 6608 Kokkinakis T. v Khachanov K. 0-1 0-2
15/04 15:40 6619 Zverev M. v Auger Alias. 1-0 2-1
15/04 18:40 6607 Fucsovics M. v Medvedev D. 1-0 1-2
15/04 15:00 8457 Pouille L. v Klaasen R. 0-1 0-2
15/04 16:10 8456 Lopez F. v Cabal J. 0-1 0-2
15/04 00:05 6602 Johnson S. v Fritz T. 1-0 2-1
15/04 22:00 7516 Johnson S. v Sandgren T. 1-0 2-1
15/04 16:00 6601 Andujar P. v Edmund K. 1-0 2-0
15/04 17:40 8460 Flipkens K. v Lapko 1-0 2-0
15/04 12:00 6621 Garcia-Lopez G. v Cecchinato M. 0-1 0-2
15/04 12:00 6625 Tsitsipas S. v Basic M. 1-0 2-0
15/04 13:00 6622 Martin An.. v Herbert P. 0-1 0-2
15/04 13:30 6600 Mahut N. v Chardy J. 0-1 0-2
15/04 13:30 6623 Seppi A. v Granollers M. 1-0 2-0
15/04 14:45 6624 Stakhovsky S. v Lajovic D. 0-1 0-2
15/04 15:05 6626 Mayer F. v Ivashka I. 0-1 0-2
15/04 20:00 1001 Schmiedlova A. v Arruabarrena-V L. 1-0 2-0
15/04 01:30 1919 Quiroz R. v Arguello F. 0-1 2-1
15/04 02:00 2271 Arruabarrena L. v Jakupovic D. 0-1 0-2
15/04 03:30 1920 Galan River. v Londero J. 0-1 1-2
15/04 15:15 1004 Sabalenka A. v Mertens E. 0-1 0-2
15/04 17:30 2270 Duque-Marino M. v Jakupovic D. 0-1 0-2
15/04 21:35 1956 Quiroz R. v Londero J. 0-1 0-2
15/04 20:00 2271 Bambridge L. v Hanfmann Y. 0-1 0-2
15/04 00:10 1915 Gomez E. v Rodriguez Rodri. 1-0 2-0
15/04 00:35 1916 Gomez-Herrera C. v Gomez A. 1-0 1-2
15/04 01:10 1917 Harris A. v Klein B. 0-1 1-2
15/04 01:30 1918 Ward J. v Cid R. 1-0 2-1
15/04 02:45 2281 Mirnyi M. v Begemann A. 0-1 2-1
15/04 12:00 1903 Trungelliti M. v Bolelli S. 0-1 2-1
15/04 19:00 1904 Gomez L. v Gaio F. 0-1 0-2
15/04 19:00 1905 Griekspoor S. v Olivares J. 1-0 2-0
15/04 19:00 1952 Igoshin A. v Escobar G. 0-1 0-2
15/04 20:30 1906 Humbert U. v Durasovic V.. 1-0 2-1
15/04 20:40 1953 Glasspool L. v Souza J. 1-0 1-2
15/04 20:40 1903 Gonzalez A. v Mantilla F. 1-0 2-0
15/04 23:05 1955 Klein B. v Ward J. 0-1 0-2
15/04 23:10 Gomez A. v Gomez E. 0-1 1-2
15/04 06:00 1007 Raina A. v Zhang L. 1-0 2-1
15/04 06:00 1002 Xun F. v Zhang K. 1-0 2-0
15/04 07:45 1003 Kamenskaya v v Minok. 0-1 0-2
15/04 09:00 1006 Shimizu A. v You X. 1-0 2-0
15/04 12:00 1940 Avidzba A. v Masur D. 1-0 1-2
15/04 12:00 1941 Kanar J. v Rosol L. 0-1 1-2
15/04 12:00 1947 Martinez Porte. v Muller A. 1-0 1-2
15/04 12:00 1942 Pichler D. v Janvier M. 0-1 1-2
15/04 14:10 1948 Baldi F. v Gimeno-Traver D. 0-1 0-2
15/04 14:15 1951 Zhang Zhizh. v Toledo Bague. 0-1 0-2
15/04 14:45 1950 Gulbis E. v Jacq G. 1-0 2-0
15/04 21:00 2106 Sell K. v Scholtz N. 1-0 2-0
15/04 10:55 1921 Bhambri Y. v Ramanathan R. 1-0 2-0
15/04 09:10 8459 Gunneswaran P. v Ebden M. 0-1 1-2
15/04 17:00 1909 Clarke J. v Torebko P. 1-0 2-0
15/04 17:00 1947 Cuevas M. v Dancevic F. 1-0 1-2
15/04 17:00 1969 Purcell M. v Coria F. 0-1 0-2
15/04 18:45 1970 Choinski J. v Uchida K. 1-0 1-2
15/04 06:00 1933 Grenier H. v Balaji N. 1-0 2-0
15/04 06:00 1923 Sekiguchi S. v Li Y. 1-0 2-0
15/04 07:30 1922 Escoffier A. v Bai Y. 1-0 2-0
15/04 08:25 1934 Mukund S. v Chung Y. 0-1 0-2
15/04 10:30 9907 Serdarusic N. v Pospisil J. 1-0 2-1
15/04 14:00 9904 Balazs A. v Cachin P. 1-0 2-0
15/04 23:30 7532 Kiick A. v Swiatek I. 0-1 0-2
15/04 07:00 9906 Ehara H. v Tokuda R. 0-1 0-2
15/04 11:00 9903 Artunedo Marti. v Miedler L. 0-1 2-1
15/04 17:00 2107 Dolehide C. v Bara I. 1-0 2-0
15/04 12:00 9905 Martinez M. v Brands D. 0-1 0-2
15/04 17:30 7531 Jorovic I. v Kolodziejova M. 1-0 2-0
15/04 05:00 9919 Marino R. v Aiava D. 0-1 0-2
15/04 13:00 9910 Paquet C. v Ivakhnenko V. 0-1 0-2
15/04 11:00 9909 Moore T. v Terziyska J. 0-1 1-2
15/04 15:00 9908 Zidansek T. v Georges M. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
15/04 00:30 1827 Toronto v Washington 0-0 114-106
15/04 03:00 1828 Philadelphia v Miami 0-0 130-103
15/04 05:30 1829 Portland v New Orlea. 0-0 95-97
15/04 22:30 1831 Cleveland v Indiana 38-55 80-98
15/04 19:45 4632 Asvel v Strasbourg 0-0 76-73
15/04 16:00 4651 Frankfurt v Bayern 41-37 83-87
15/04 18:30 4652 Braunschweig v Ulm 33-37 80-73
15/04 21:15 4653 Gotha v Bayreuth 0-0 65-82
15/04 13:00 8636 Pistoia v Sassari 40-32 69-80
15/04 18:30 8638 Avellino v Pesaro 59-48 103-81
15/04 19:00 8639 Varese v Reggiana 43-35 80-73
15/04 19:15 8642 Cremona v Trento 39-49 89-96
15/04 19:15 8640 Venezia v Brescia 36-27 68-61
15/04 20:15 8645 Cantu v Milano 0-0 93-98
15/04 21:45 8646 Enel Brind. v Capo D. 0-0 74-75
15/04 13:30 4797 Baskonia v Tenerife 0-0 100-94
15/04 13:30 4799 Gran Canar. v Murcia 0-0 83-71
15/04 13:30 4798 Joventut v Bilbao 37-24 84-56
15/04 13:30 4800 Real Betis. v Burgos 0-0 96-101
15/04 19:00 1801 Bc Andor. v Estudiantes 47-26 78-65
15/04 19:00 1800 Gipuzkoa v Obradoiro 0-0 93-93
15/04 19:30 1802 Unicaja v Barcelona 43-26 80-78
15/04 13:00 1818 Usak Sport. v Galatasaray 40-38 85-78
15/04 15:15 1819 Sakarya Bsb. v Efes 40-58 74-100
15/04 17:00 1820 Tofas v Pinar K. 44-37 94-75
15/04 16:00 4682 Avtodor Sarat. v Bc Tsmok. 53-50 104-82
15/04 18:00 4683 Nizhny N. v Enisey Krasn. 39-45 79-85
15/04 18:00 4684 Unics Kazan. v Bc Astan. 41-53 90-75
15/04 02:00 8610 Atenas v Comunicaciones 0-0 91-81
15/04 02:00 8611 Boca J.. v Formosa 0-0 69-68
15/04 03:00 8615 Penarol v Estudiantes 0-0 85-79
15/04 16:00 4612 Surrey Heat. v Plymouth Raide. 48-42 95-82
15/04 18:00 4613 London Lions. v Worcester Wolve. 39-39 77-86
15/04 19:00 4607 Manchester Giant. v Glasgow Rocks. 42-42 82-86
15/04 18:00 8651 Oberwart v Kapfenberg 34-37 70-76
15/04 18:00 8652 Wels v Traiskirchen 29-55 61-103
15/04 19:00 8654 Graz v Gmunden 35-40 64-86
15/04 16:00 8660 Brussels v Antwerp 37-38 81-66
15/04 14:35 8666 Zhejiang Gl. v Liaoning 53-54 108-120
15/04 18:05 8673 Cibona v Cedevita 41-45 71-79
15/04 17:00 4663 Paok v Gs Lavri. 44-43 92-87
15/04 19:00 4664 Promitheas v Koroivos 39-32 75-70
15/04 20:30 4687 Maccabi Ashdo. v Maccabi Haifa. 0-0 85-74
15/04 20:45 4688 Hapoel Ierus. v Hapoel Unet. 37-35 82-75
15/04 19:00 4693 Andrea Costa. v Poderosa Palla. 36-29 73-65
15/04 19:00 4694 Biancoblu Baske. v Assigeco 39-42 76-70
15/04 19:00 4695 Bondi Ferra. v Aurora Baske. 41-36 75-58
15/04 19:00 4696 Orasi Raven. v Bergamo Baske. 36-46 79-81
15/04 19:00 4697 Pall. Roset. v De Longh. 43-60 80-98
15/04 19:00 4698 Pallacanestro 2.015. v Tezenis Veron. 40-46 75-85
15/04 19:00 4699 Pallacanestro Orzin. v Dinamica Manto. 54-46 87-99
15/04 19:00 4707 Acea Roma. v Mens Sana. 33-30 68-66
15/04 19:00 4700 Cuore Napol. v Angelico Biell. 33-48 62-92
15/04 19:00 4701 Derthona Torto. v Cagliari Dinam. 30-42 77-76
15/04 19:00 4702 Lighthouse Trapa. v Ab Latin. 45-34 84-83
15/04 19:00 4703 Moncada Agrig. v Basket Viola. 43-41 86-88
15/04 19:00 4704 Novipiu Casal. v Legnano Knigh. 43-37 64-59
15/04 19:00 4705 Npc Rieti. v Eurobasket Roma. 28-34 74-61
15/04 19:00 4706 Remer Trevi. v Givova Scafa. 55-43 99-88
15/04 08:05 4717 Aisin Seaho. v Shimane Susan. 0-0 99-85
15/04 08:05 4718 Hamamatsu Phoen. v Toshiba Brave. 0-0 67-79
15/04 08:05 4719 Levanga Hokka. v Kyoto 0-0 71-73
15/04 08:05 4720 Niigata Albir. v Ryukyu Golde. 25-30 68-85
15/04 08:05 4721 Osaka Evess. v Yokohama B. 41-40 82-90
15/04 08:05 4722 Shiga v Hitachi Sunro. 43-38 80-74
15/04 09:05 4723 Chiba Jets. v Hyogo Stork. 41-27 85-69
15/04 09:05 4724 Link Tochi. v Toyama Grous. 34-32 69-65
15/04 09:05 4725 Toyota Alvar. v Mitsubishi Diamo. 41-39 73-63
15/04 17:00 4746 Latvijas Unive. v Bk Ogre. 41-38 72-73
15/04 17:20 4750 Juventus Utena. v Pieno Zvaig. 42-53 82-93
15/04 19:15 4751 Kk Prien. v Bc Alyta. 44-31 74-63
15/04 15:00 4753 Landstede Baske. v Bsw Weert. 41-37 88-65
15/04 17:00 4754 Lasaulec Aris. v Donar Groni. 24-22 46-70
15/04 13:40 4759 Azs Kosza. v Asseco Proko. 0-0 66-84
15/04 19:00 4760 Polpharma Staro. v Bm S.. 29-60 67-106
15/04 19:00 4761 Rosa Radom. v Wikana Start. 39-38 72-70
15/04 13:15 4792 Huesca v Leyma Corun. 44-37 82-63
15/04 19:00 4793 Barcelona B. v C. Ouren. 49-29 83-69
15/04 20:00 4794 Manresa v Valladolid 31-41 78-75
15/04 19:00 4671 Pvsk Panno. v Zalakeramia Zte. 57-48 106-95
15/04 19:00 8603 Techmania Batti. v Pallacanestro Vigar. 39-40 68-76
15/04 18:00 8607 Levski Sofia. v Kb Bashk. 42-37 83-72
15/04 20:00 4783 Kd Iliri. v Olimpija 43-42 66-89
15/04 10:00 9757 Dynamo Mosco. v Dinamo-Guvd Novos. 30-39 69-76
15/04 20:00 8601 Minas Mg. v Flamengo 34-45 70-84
15/04 20:00 9759 Spar Unigi. v Mann Filte. 0-0 87-64
15/04 17:00 4618 Kouvot Kouvo. v Helsinki Seagu. 33-35 74-83
15/04 15:00 4674 Alab Pilip. v Hong Kong. 0-0 79-72
15/04 17:00 4764 Benfica v Illiabum 51-26 100-58
15/04 17:00 4765 Cab Madei. v Vitoria Sport. 47-41 94-89
15/04 23:00 4766 Ud Olive. v Fc Porto. 40-34 91-79
15/04 17:30 4770 Forum Terce. v Galitos -. 39-29 87-73
15/04 17:30 4771 Sc Lusit. v Ovarense Aeros. 37-21 79-71
15/04 19:00 8700 Olomoucko P.. v Opava 0-0 71-89
15/04 19:00 4601 Usti N.Lab. v Pardubice 30-32 70-58
15/04 16:00 1823 Mbc Mykol. v Cherkasski Mavpy. 37-32 57-59
Handbal   Rezultat
15/04 18:00 4891 Metz (F). v CSM Bucur. 27-20
15/04 16:30 8956 Cs Magur. v Asc Braso. 27-22
15/04 11:00 5728 Csm Bucur. v Poli Timis. 25-25
15/04 15:30 5729 Csa Steau. v Baia Mare. 25-23
15/04 18:00 5730 Turda v Csm Calar. 27-24
15/04 18:00 5731 Csm Fagar. v Csm Focsa. 22-26
15/04 18:00 5732 Hc Vaslu. v Csu Sucea. 24-26
15/04 15:00 5779 Gran Canar. v Hc Lok. 25-25
15/04 19:00 4917 Mks Lubli. v Ardesen (F). 36-20
15/04 17:15 5810 Chambery v Paris 24-27
15/04 13:30 5769 Füchse Berli. v Frisch Auf. 33-19
15/04 13:30 5770 Sc Dhfk. v Tsv Gwd. 20-17
15/04 13:30 5771 Sg Flens. v Vfl Gumme. 34-22
15/04 13:30 5768 Tsg Ludwi. v Thw Kiel. 21-25
15/04 16:00 5772 Mt Melsu. v Tv Hütt. 26-28
15/04 16:00 9821 Ssk Preso. v Hc Britt. 22-27
15/04 19:00 5746 Mga Fiver. v Hypo No. 21-24
15/04 18:00 8001 Eintracht Hilde. v Hc Elbfl. 25-24
15/04 18:00 8002 Hsg Nordh. v Bergischer Hc. 28-33
15/04 16:00 8008 Buxtehuder Sv. v Blomberg-Lippe (F). 26-21
15/04 17:00 8009 Tsv Bayer. v Tus Metzi. 26-24
15/04 17:00 9834 Fana (F). v Skrim (F). 27-26
15/04 17:00 9835 Follo Hk. v Fjellhammer (F). 31-28
15/04 17:00 9836 Gjovik Hk. v Viking Tif. 19-20
15/04 17:00 9837 Grane Arend. v Charlottenlund Sk. 30-35
15/04 17:00 9838 Levanger Hk. v Forde Il. 24-23
15/04 17:00 9839 Raelingen (F). v Aker Topph. 26-27
15/04 14:00 8927 Mmts Kwidz. v Mks Kalis. 21-21
15/04 17:00 8928 Chrobry Glogo. v Meble Wojci. 36-29
15/04 20:00 5733 Koper 2013. v Rd Ribni. 28-28
15/04 11:30 5786 Hc Banik. v Hbc Jicin. 28-26
15/04 16:30 5783 Ssk Talen. v Dukla Praha. 24-23
15/04 18:00 5784 Mhk Lovos. v Kh Kopri. 30-25
15/04 19:00 5785 Hc Gumar. v Hc Fryde. 30-25
15/04 17:00 5812 Cercle Dijon. v Bourg De. 24-22
15/04 20:00 8944 Eks Start. v Pogon Handb. 27-20
15/04 21:30 5805 Gog Handb. v Kif Koldi. 29-29
15/04 18:45 5726 Hc Meshk. v Rk Celje. 28-31
15/04 21:15 5727 Hc Varda. v Ppd Zagre. 26-24
15/04 14:00 4810 Agu-Adiif (F). v Luch (F). 25-25
15/04 18:00 5815 Cjf Fleur. v Brest Breta. 24-30
15/04 17:00 9840 Halden Topph. v Haslum Hk. 26-24
15/04 19:00 9842 Elverum v Kolstad 42-22
15/04 20:00 9841 Oif Arend. v Fyllingen Handb. 30-24
15/04 17:00 4841 H65 Hoor. v Lugi Hf. 28-21
15/04 17:30 4843 Hasto If. v Hk Varbe. 34-25
15/04 18:00 4844 Hk Arana. v Önnereds Hk. 31-22
15/04 18:00 4845 Ricoh Hk. v If Hallb. 22-23
15/04 18:00 4847 Tv Endin. v Amicitia Zuric. 29-19
15/04 19:00 9810 Afturelding v Fh Hafna. 23-27
15/04 19:00 9811 Ir Reykj. v Vs Ibv. 26-30
15/04 18:00 5757 Dubrava v Nasice Nexe. 26-25
Hochei   Pauză Final
15/04 13:15 5864 Elvetia v Belarus 0-1 2-1
15/04 16:00 1468 Norvegia v Rusia Echip. 0-0 0-1
15/04 18:00 5865 Germania v Slovacia 1-1 1-4
15/04 19:15 1469 Marea Brita. v Lituania 2-2 2-7
15/04 18:20 5845 Salzburg v Hcb Sudti. 2-1 5-5
15/04 17:00 5850 Trinec v Brno 0-1 2-3
15/04 18:45 5854 Aalborg v Herning 1-0 3-0
15/04 15:30 5858 Eisbaren v Munchen 1-2 4-5
15/04 18:00 5857 Bietigheim/Bissingen v Riessersee 2-1 3-5
15/04 02:00 5890 Belleville S.. v Utica C.. 1-1 3-1
15/04 02:00 5891 Grand Rapid. v Cleveland Monst. 2-0 6-4
15/04 02:00 5892 Hershey B.. v Bridgeport St. 1-0 2-1
15/04 02:00 5893 Milwaukee A.. v Iowa W.. 0-0 2-4
15/04 02:00 5894 Syracuse C.. v Rochester A.. 1-2 2-4
15/04 02:05 5895 Binghamton v Hartford Wp. 1-1 2-4
15/04 02:05 5896 Lehigh Valle. v Wilkes Barre. 0-0 1-1
15/04 02:05 5897 Springfield Thund. v Providence B.. 0-2 0-5
15/04 03:00 5898 Chicago W.. v Rockford 2-2 5-4
15/04 03:00 5899 Texas S.. v San Anton. 1-1 3-3
15/04 04:00 5900 Stockton H.. v San Jose. 0-0 1-2
15/04 04:05 5901 Tucson Roadr. v San Diego. 2-0 6-3
15/04 05:00 5902 Bakersfield Condo. v Ontario Reign. 1-0 5-1
15/04 22:00 5903 Utica C.. v Binghamton 2-2 3-3
15/04 22:05 5904 Providence B.. v Springfield Thund. 1-0 4-2
15/04 23:00 5905 Toronto M.. v Belleville S.. 2-1 4-3
15/04 23:59 5906 Bridgeport St. v Charlotte C.. 1-1 1-4
15/04 23:59 5907 Chicago W.. v Manitoba Moose. 0-1 1-3
15/04 23:59 5908 Hershey B.. v Wilkes Barre. 0-2 2-3
15/04 19:00 1467 Hc Asiag. v Ritten Sport. 3-1 7-5
15/04 03:00 5914 Boston v Toronto 4-0 7-3
15/04 05:30 5915 Anaheim v San Jose. 1-2 2-3
15/04 22:00 5916 Philadelphia v Pittsburgh 0-1 1-5
15/04 17:00 5869 If Troja. v Huddinge Ik. 2-0 6-0
15/04 17:00 5870 Pitea Hc. v Borlange Hf. 0-0 3-2
15/04 17:00 5871 Vastervik v Vik Vaste. 3-0 4-1
15/04 13:00 5867 Loko Yaros. v Ska-1946 1-1 2-3
15/04 17:00 5851 Dukla J.. v Litvinov 0-0 1-1
15/04 17:00 5852 Kladno v Karlovy Vary. 0-0 1-1
15/04 13:00 5987 Austria U18. v Ucraina U18. 1-1 3-5
15/04 16:30 5988 Japonia U18. v Romania U18. 1-1 5-3
15/04 20:00 5989 Ungaria U18. v Italia U18. 1-0 4-0
15/04 23:59 1466 Sarnia S.. v Kitchener R.. 1-2 2-6
Volei   Pauză Final
15/04 19:00 5182 Modena v Macerata 0-1 1-3
15/04 19:00 5183 Trentino v Perugia 1-0 3-0
15/04 15:00 3659 Abiant Lycur. v Orion Doeti. 1-0 3-1
15/04 16:30 5208 Alterno Apeld. v Sliedrecht (F). 1-0 3-0
15/04 16:30 5209 Eurosped Almel. v Springendal Set-U. 1-0 3-1
15/04 15:45 5188 Aluron Virtu. v Bielsko-Biala 1-0 3-1
15/04 15:45 5192 Jastrzebski v Effector Kielc. 1-0 3-0
15/04 15:45 5190 Mks Cupru. v Gks Katow. 1-0 3-1
15/04 15:45 5191 Olsztyn v Mks Banim. 1-0 3-0
15/04 15:45 5189 Rzeszow v Ks Espad. 1-0 3-0
15/04 15:45 5193 Trefl Gdans. v Bydgoszcz 1-0 3-0
15/04 18:00 3663 Vbc Warem. v Vbc Shank. 0-1 2-3
15/04 17:15 5156 Valepa v Hurrikaani-Loimaa 0-1 3-1
15/04 19:00 3668 Ibsa Cv. v Naturhouse Ciuda. 1-0 1-3
15/04 20:00 5495 Arona Tener. v Cv Haris. 1-0 1-3
15/04 15:00 3656 Sg Vbc. v Vbk Klage. 0-1 1-3
15/04 21:00 3665 Chemik Polic. v Budowlani Lodz. 0-1 3-1
15/04 18:00 5667 Halkbank Ankar. v Nilufer Beled. 0-1 2-3
15/04 19:00 5185 Andreoli Latin. v Vero Volle. 0-1 2-3
15/04 18:00 3660 Muszyna (F). v Bielsko-Biala (F). 0-1 0-3
15/04 19:00 3661 Ptps Pila. v Trefl Proxi. 0-1 0-3
15/04 19:00 3662 Kszo Ostro. v Impel Wrocl. 1-0 3-2
15/04 19:00 3664 Siodemka Legio. v Ks Palac. 0-1 0-3
15/04 16:00 5165 Olympiacos Pirae. v Makedones Axiou. 1-0 3-0
15/04 19:30 5164 Aris Thess. v Ao Thira. 0-1 3-1
15/04 21:25 3657 Sk Posoj. v Sg Raiff. 0-1 3-2
15/04 15:30 5499 Lausanne Uc. v Volley Naefe. 1-0 3-0
15/04 16:00 3666 Unilever (F). v Banana Boat/. 1-0 3-1
15/04 18:00 5476 Esmoriz Gc. v Clube K. 1-0 3-0
15/04 19:00 5477 As Sao. v Vc Viana. 1-0 3-0
15/04 19:00 5198 Agnelli Metal. v Monini Spole. 0-1 0-3
15/04 19:00 5199 Emma Villa. v Gioiella Micro. 1-0 3-0
15/04 18:00 5203 Battistelli Sg. v Soverato (F). 1-0 3-1
15/04 18:00 5204 Duck Farm. v Delta Infor. 0-1 3-1
15/04 18:00 5205 Lpm Bam. v Zambelli Orvie. 1-0 3-0
15/04 18:00 5206 Ubi Banca. v Barricalla Colle. 1-0 3-0
15/04 17:00 5153 Gentofte Volle. v Middelfart Vk. 0-1 2-3
15/04 18:00 5151 Black Volle. v Aero Odole. 1-0 3-0
15/04 17:00 5163 Ethnikos Alexa. v Panathinaikos 0-1 2-3
15/04 17:00 5200 Messaggerie v Club Itali. 0-1 0-3
15/04 19:00 5201 Acqua Fonte. v Edilesse Cavri. 1-0 3-0
15/04 19:00 5202 Rinascita Lagon. v Pag Tavia. 1-0 3-2
15/04 15:30 5162 Vfb Fried. v Hypo Tirol. 0-1 3-1
15/04 16:00 7243 Fakel Novy. v Lokomotiv Novos. 1-0 3-0
15/04 18:00 5485 Belogorie Belgo. v Nova Novok. 0-1 3-1
15/04 20:00 3667 Novi Pazar. v Vojvodina Novi. 1-0 1-3
15/04 17:15 3658 Salon Viest. v Hameenlinna . 0-1 0-3
Snooker   Rezultat
15/04 12:00 3480 Bingtao Y. v Pengfei T. 9-10
15/04 12:00 3491 Dale D. v Dunn M. 3-10
15/04 12:00 3481 Doherty K. v Greene G. 10-4
15/04 12:00 3492 Dott G. v Songsermsawad A. 10-2
15/04 12:00 3493 Georgiou M. v Davis M. 0-10
15/04 12:00 3482 Gilbert D. v Burden A. 9-10
15/04 12:00 3494 Higginson A. v Hull R. 10-5
15/04 12:00 3483 Maflin K. v Wakelin C. 4-10
15/04 12:00 3484 Stevens M. v Sijun 10-9