Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
13/04 20:45 3324 Cs Volun. v Dinamo 0-3 2-4
13/04 17:00 1300 Fc Dunar. v Acs Asu. 2-0 2-0
13/04 18:00 1302 Cs Miove. v Ripensia Timis. 0-2 1-2
13/04 21:45 2200 Angers v Nice 0-0 1-1
13/04 21:30 2316 Wolfsburg v Augsburg 0-0 0-0
13/04 22:00 3736 Girona v Betis Sevil. 0-1 0-1
13/04 21:45 1751 Aston Villa. v Leeds 1-0 1-0
13/04 12:50 5950 Sydney Fc. v Melbourne Victo. 1-0 1-0
13/04 21:30 1109 Charleroi v Genk 2-1 2-2
13/04 19:00 1481 Jihllava v Fc Fasta. 0-0 1-1
13/04 19:00 1483 Slavia Praga. v Karvina 1-1 3-2
13/04 19:00 1482 Teplice v Mlada Boles. 0-0 1-1
13/04 20:00 1505 Aarhus v Fc Helsi. 1-0 2-1
13/04 21:00 9211 Ac Ajacc. v Nancy 0-0 2-0
13/04 21:00 9213 Auxerre v Clermont 0-0 1-2
13/04 21:00 9212 Le Havre. v Gazelec Fco. 1-1 2-1
13/04 21:00 9215 Nimes v Sochaux 0-0 0-2
13/04 21:00 9214 Niort v Lens 1-1 2-2
13/04 21:00 9217 Tours v Chateauroux 0-1 0-1
13/04 21:00 9218 Us Orlea. v Us Quevi. 1-0 2-1
13/04 21:00 9219 Valenciennes v Fc Bourg. 0-0 2-2
13/04 19:30 2241 Bochum v Kaiserslautern 2-1 3-2
13/04 19:30 2240 Spvgg Greut. v Ssv Jahn. 0-0 1-2
13/04 21:45 2726 Bray Wande. v Dundalk 0-1 0-2
13/04 21:45 2727 Cork City. v Saint Patri. 0-0 1-0
13/04 21:45 2728 Derry City. v Waterford Unite. 0-0 1-0
13/04 22:00 2729 Shamrock Rover. v Bohemians 1-0 1-2
13/04 20:00 2860 Us Foggi. v Ascoli 2-0 3-0
13/04 22:00 2861 Parma v Cittadella 0-0 0-0
13/04 21:00 2461 Heracles v AZ Alkma. 0-2 0-3
13/04 21:00 3766 Ajax Amste. v Fc Emmen. 3-0 3-2
13/04 21:00 3767 Almere City. v Psv Tiner. 0-0 2-1
13/04 21:00 3768 Az Alkma. v Maastricht 1-1 3-1
13/04 21:00 3769 Dordrecht v Cambuur 0-1 0-3
13/04 21:00 3770 Fc Oss. v De Graaf. 1-0 1-4
13/04 21:00 3771 Fc Volen. v Waalwijk 0-1 0-1
13/04 21:00 3773 Go Ahead. v Fc Eindh. 1-0 1-3
13/04 21:00 3774 Helmond v NEC Nijme. 1-2 1-2
13/04 21:00 3772 Sittard v Fc Den. 1-0 2-0
13/04 21:00 3775 Telstar v Utrecht Tiner. 1-0 1-0
13/04 21:30 3180 Lech Pozna. v Korona Kielc. 0-1 0-1
13/04 19:00 3184 Arka Gdyni. v Lechia Gdans. 1-2 1-2
13/04 22:30 3226 Fc Pacos. v Braga 0-2 1-5
13/04 19:30 3406 Akhmat Grozn. v Fk Tosno. 0-0 1-0
13/04 20:00 5350 Gif Sunds. v Malmo 0-0 2-2
13/04 20:00 5351 Trelleborgs Ff. v Orebro 1-1 1-2
13/04 20:00 3880 Akhisar Beled. v Besiktas 0-2 0-3
13/04 01:00 3725 Peru (F). v Chile (F). 0-2 0-5
13/04 22:45 3728 Argentina (F). v Venezuela (F). 1-0 2-0
13/04 16:45 1569 Coreea De. v Vietnam (F). 2-0 4-0
13/04 16:45 1565 Japonia (F). v Australia (F). 0-0 1-1
13/04 01:15 2101 Atletico Pr. v Newell's Old. 3-0 3-0
13/04 01:15 2102 Audax Itali. v Botafogo Rj. 1-0 1-2
13/04 03:30 2103 Rosario Centr. v Sao Paulo. 0-0 0-0
13/04 03:30 2104 Sol De. v Independiente Medel. 1-0 2-0
13/04 19:30 7155 Austria Luste. v Floridsdorfer Ac. 0-1 2-1
13/04 19:30 7156 Hartberg v Wsg Watte. 2-0 4-0
13/04 19:30 7157 Innsbruck v Bw Linz. 2-0 4-0
13/04 19:30 7154 Liefering v Ksv 1919. 0-0 1-1
13/04 21:30 7158 Neustadt v Sv Josko. 0-0 1-0
13/04 17:45 9637 Luch Minsk. v Fc Viteb. 0-0 0-2
13/04 19:45 9638 Shakhter Solig. v Fc Sluts. 0-0 0-1
13/04 21:30 7115 Tubize v Union Saint. 0-0 0-1
13/04 17:30 8824 Cherno More. v Fc Vitos. 2-0 2-0
13/04 20:00 8825 Ufc Pirin. v Slavia Sofia. 0-1 2-5
13/04 17:30 2986 Znojmo v Fc Pardu. 0-1 1-3
13/04 19:00 2987 Hradec Kralo. v Varnsdorf 0-0 2-0
13/04 19:00 2988 Usti Nad. v Fc Mas. 1-1 3-3
13/04 13:00 9341 Fc Shang. v Guangzhou Everg. 0-0 2-2
13/04 14:35 9342 Tianjin Songj. v Jiangsu Guoxi. 1-0 1-1
13/04 15:00 9343 Shanghai Sipg. v Hebei China. 1-0 2-0
13/04 04:00 3526 Aguilas Dorad. v Boyaca Patri. 0-1 0-1
13/04 02:00 3539 Club Cortu. v Deportes Perei. 0-0 1-0
13/04 03:30 8961 Real Carta. v Cúcuta Depor. 0-1 0-1
13/04 17:00 6976 Osijek v Istra 1961. 0-0 2-0
13/04 19:00 6977 Rudes v Rijeka 2-1 4-2
13/04 18:00 7183 Misr Lel. v Al Ragaa. 0-0 3-0
13/04 21:00 7339 Neuchatel Xamax. v Vaduz 1-0 3-1
13/04 21:00 7742 Cholet v Sannois Saint. 1-0 2-2
13/04 21:00 7748 Creteil v Dunkerque 1-1 1-3
13/04 21:00 7743 Gs Conso. v Concarneau 0-1 0-1
13/04 21:00 7747 Laval v Lyon Duche. 0-0 0-1
13/04 21:00 7744 Pau Fc. v Rodez Aveyr. 1-0 1-2
13/04 21:00 7745 Red Star. v Boulogne Sur. 1-1 2-1
13/04 20:00 7306 Sv Wehen. v Fc Magde. 0-0 1-2
13/04 11:30 5084 Ps Mitra. v Persepam Madur. 3-1 3-1
13/04 11:30 5085 Ps Tni. v Persebaya Surab. 0-3 1-4
13/04 21:45 6731 Athlone Town. v Cobh Rambl. 0-2 1-4
13/04 21:45 6732 Cabinteely Fc. v Shelbourne Dubli. 1-0 2-0
13/04 21:45 6733 Drogheda Utd. v Longford Town. 0-0 1-1
13/04 21:45 6734 Galway v Wexford Youth. 0-1 4-1
13/04 21:45 6735 Univ Colle. v Finn Harps. 1-2 3-2
13/04 22:00 3645 Kh Hilda. v Kria 3-0 6-2
13/04 23:00 3648 Midas v Ellidi 1-3 1-4
13/04 16:00 2774 Hapoel Katam. v Hapoel Natzr. 0-0 1-1
13/04 14:30 7045 Foolad Mobar. v Sanat Naft. 1-1 1-1
13/04 14:30 7042 Naft Tehra. v Padideh Shand. 0-0 0-1
13/04 14:30 7046 Paykan Fc. v Esteghlal Khuze. 0-0 0-0
13/04 14:30 7043 Sepidrood Rasht. v Tractor Sazi. 1-0 1-0
13/04 14:30 7047 Siah Jameg. v Saipa Karaj. 0-2 0-3
13/04 16:00 2548 Kedah v Selangor 2-0 4-0
13/04 16:00 2549 Melaka v Terengganu 0-1 0-3
13/04 19:00 5589 Fs Metta. v Fc Caram. 0-1 0-1
13/04 01:45 9657 Deportivo Binac. v Fbc Melga. 1-1 2-2
13/04 04:00 9658 Sport Boys. v Sport Huanc. 1-1 2-1
13/04 18:00 7501 Istanbulspor As. v Gaziantepspor 2-0 4-0
13/04 21:45 9731 Bala Town. v TNS 0-2 1-4
13/04 21:45 9734 Prestatyn Town. v Aberystwyth Town. 0-1 0-1
13/04 02:00 7911 Deportivo Lara. v Caracas Fc. 0-0 0-1
13/04 18:00 6191 Js Kabyl. v Mc Alger. 0-0 0-0
13/04 13:00 1575 K. Khanh. v Than Quang. 0-0 1-0
13/04 13:00 3696 Asm Oran. v ASO Chlef. 1-0 1-2
13/04 21:00 6436 Arsenal (T). v Swansea City. 0-0 1-0
13/04 21:00 6479 Manchester City. v Manchester Unite. 0-0 1-1
13/04 21:05 6480 Chelsea (T). v Tottenham (T). 0-0 1-2
13/04 21:00 6484 Fulham (T). v Southampton (T). 0-0 0-2
13/04 14:00 3718 Sheffield Wed. v Bristol City. 2-0 2-1
13/04 15:00 3719 Birmingham City. v Nottingham Fores. 0-1 0-2
13/04 21:00 3720 Leeds U23. v QPR U23. 0-1 2-1
13/04 15:45 3723 AL Hilal. v AL Qadis. 2-0 3-0
13/04 16:15 3724 Al Ahli. v Al Nasr. 0-0 0-1
13/04 18:00 6194 Oran v Aso Chlef. 0-0 1-1
13/04 21:30 3697 Ituzaingo v Deportivo Merlo. 0-1 1-2
13/04 21:30 1545 Club Atlet. v Almirante Brown. 1-0 1-0
13/04 21:30 1546 Club Atlet. v Deportivo Espan. 0-0 2-0
13/04 21:30 1547 Uai Urqui. v Club Atlet. 0-0 1-0
13/04 12:00 3507 Woden Valle. v Canberra Olymp. 0-0 2-3
13/04 13:30 3501 Centenary Storm. v Grange Thist. 0-0 2-4
13/04 11:45 3704 Adelaide Unive. v Cumberland Unite. 0-1 1-1
13/04 13:30 3705 West Adela. v Salisbury Inter. 2-0 3-2
13/04 13:15 7434 Avondale Heigh. v Oakleigh Canno. 0-0 2-0
13/04 13:30 7435 Port Melbo. v Dandenong Thund. 0-0 1-3
13/04 19:55 3255 Sk Vorwa. v Union Gurte. 2-0 3-1
13/04 20:00 3256 Austria Klage. v Deutschlandsberger Sc. 1-0 1-2
13/04 20:00 3257 Pasching/Lask Junio. v Sv Lafni. 0-0 0-1
13/04 20:00 3258 Sc Gleis. v Tus Bad. 1-0 2-0
13/04 20:00 3259 Sc Weiz. v Sk Sturm. 3-1 4-2
13/04 20:00 3260 Sv Aller. v Atsv Stadl. 2-0 3-0
13/04 20:00 3261 Union Vockl. v Sc Kalsd. 1-0 4-1
13/04 21:00 3262 Wac (A). v Union St. 1-0 2-0
13/04 18:00 3263 Skn St.. v Stadlau 0-1 0-1
13/04 20:00 3264 Ask-Bsc Bruck. v Austria Vienn. 0-1 0-2
13/04 20:00 3266 Rapid Vienn. v Fc Admir. 0-1 0-1
13/04 20:30 3267 Sc Manns. v Ask Ebrei. 0-0 0-2
13/04 20:30 3268 Sku Amste. v Sc Neusi. 0-0 1-0
13/04 20:30 3269 Traiskirchen v Sv Schwe. 1-0 3-0
13/04 20:30 3271 Tsv St.. v Sc Schwa. 3-0 3-0
13/04 15:00 9876 Agsu v Mil-Mugan Fk. 0-1 0-2
13/04 15:00 9875 Bina v Fk Shuva. 0-0 0-2
13/04 15:00 9870 Fk Garad. v Pfk Zaqat. 0-1 1-1
13/04 17:25 1551 Al-Muharraq Sc. v Al Ittih. 0-1 2-1
13/04 17:25 1552 Manama Club. v Al-Najma Manam. 2-2 3-2
13/04 21:00 1710 Desportivo Brasi. v Esporte Clube. 0-0 2-1
13/04 21:00 1711 Ituano Fc. v Red Bull. 0-0 2-2
13/04 21:00 1714 Guarani Sp. v Manthiqueira U20. 0-0 4-0
13/04 17:00 2995 Tj Valas. v Slavia Krome. 0-1 0-1
13/04 19:00 3711 Paeek v Karmiotissa Polem. 1-0 2-2
13/04 13:00 2522 Busan Trans. v Daejeon Hydro. 0-0 0-2
13/04 13:00 2523 Changwon City. v Gimhae City. 0-0 1-5
13/04 17:30 6981 Hnk Siben. v Nk Solin. 0-0 2-0
13/04 20:00 7185 Al Ahly. v El Dakly. 0-0 2-0
13/04 20:00 8741 Vsk Aarhu. v B 1909. 0-0 0-3
13/04 16:45 3707 Dibba Al. v Bani Yas. 0-2 1-3
13/04 16:45 3708 Dibba al. v Khor Fakka. 1-1 4-1
13/04 19:30 8781 Jk Talli. v Paide Linna. 0-0 2-3
13/04 21:30 5636 Manchester 62. v St Josep. 0-0 0-5
13/04 19:00 7760 1 Fc. v Vfr Garch. 0-1 0-1
13/04 20:00 7762 Fv Iller. v 1. Fc. 1-1 2-3
13/04 20:00 7763 Tsv Buchb. v Bayern Munic. 0-2 0-3
13/04 20:30 7764 Fc Memmi. v Spvgg Bayre. 2-1 2-1
13/04 20:00 7769 Ksv Vatan. v Brinkumer Sv. 0-0 0-5
13/04 20:30 7771 Malchower Sv. v Tennis Borus. 0-0 0-1
13/04 20:30 7772 Sc Victo. v Fc Suder. 0-0 5-0
13/04 20:30 7773 Tus Osdor. v Tsv Sasel. 0-0 2-5
13/04 20:00 7770 Fc Eilen. v Carl Zeiss. 0-0 1-5
13/04 20:00 7775 Fc Hombu. v Tsg Pfedd. 0-0 5-0
13/04 20:30 7774 Bor. Freia. v Vfl Alfte. 0-0 4-1
13/04 19:00 7066 Metallurg Rusta. v Kolkheti 1913. 2-0 2-0
13/04 12:00 9527 Platanias Chani. v Aek Athen. 1-0 1-2
13/04 13:30 9472 Bengaluru Fc. v Neroca Fc. 0-0 3-1
13/04 13:30 3726 LANGSNING FC. v Mohammedan SC. 1-0 1-1
13/04 04:00 5694 Cd Motag. v Juticalpa Fc. 0-0 3-2
13/04 15:00 1636 Kitchee Sc. v Sun Pegas. 1-0 1-0
13/04 22:15 3725 Breidablik (F). v Thor Ka. 0-0 0-1
13/04 12:00 5218 Hapoel Kirya. v Hapoel Nahal. 0-1 1-3
13/04 12:30 5220 Hapoel Migda. v Hapoel ASI. 1-0 2-0
13/04 15:00 5221 Hapoel Beit. v SC Haifa. 1-2 1-6
13/04 15:00 5222 Maccabi Ironi. v Hapoel Iksal. 2-0 2-0
13/04 16:00 5223 Hapoel Kafr. v Hapoel Shfar. 1-2 2-4
13/04 13:00 5213 Hapoel Mahan. v Hapoel Kfar. 1-0 2-5
13/04 13:00 5214 Maccabi Yavne. v Ironi Kirya. 0-2 0-7
13/04 13:00 5215 Sport Club. v Maccabi Shaar. 1-1 1-2
13/04 15:00 5216 Hakoach Amida. v Hapoel Azor. 1-0 2-0
13/04 15:00 5217 Maccabi Yafo. v Hapoel Hod. 2-0 5-1
13/04 21:30 2790 Ac Milan. v Ac Torin. 0-0 0-1
13/04 16:00 4196 Kf Gjila. v Kf Feron. 0-0 0-0
13/04 16:00 2542 Felcra Fc. v Pulau Pinan. 0-0 3-1
13/04 20:00 2560 Hamrun Spart. v Lija Athle. 0-0 1-1
13/04 18:00 3731 LOBOS PREPA. v Real Zamor. 1-0 2-2
13/04 18:00 3732 Unam Pumas. v SPORTING CANAM. 2-1 2-2
13/04 20:00 3734 QUERETARO II. v PIONEROS DE. 0-0 0-1
13/04 23:59 3735 Cruz Azul. v Tuxtla FC. 0-0 0-1
13/04 17:00 3075 Atlas U20. v Club Quere. 0-0 1-1
13/04 16:00 2597 Krasnodar 2. v Skvo Rosto. 0-0 3-2
13/04 18:00 2495 Luki-Energiya V.Luk. v Fk Kolom. 0-0 3-0
13/04 19:00 2496 Kazanka Mosco. v Fc Murom. 0-0 5-0
13/04 14:00 9461 Amkar Perm. v Rubin Kazan. 0-0 1-0
13/04 14:00 9462 Dinamo Mosco. v Lokomotiv Mosco. 1-0 1-2
13/04 17:30 5561 Ask Bravo. v Nk Drava. 0-0 2-1
13/04 15:00 3124 Spartak Trnav. v Mfk Ruzom. 0-0 0-1
13/04 20:00 9096 Hassleholms If. v Assyriska Turab. 2-0 2-2
13/04 16:00 5086 Ruvu Shoot. v Azam Fc. 0-0 2-0
13/04 17:00 3713 EGS Gafsa. v EO Sidi. 0-0 1-1
13/04 17:00 3714 Sfax Railw. v Club S. 0-0 0-1
13/04 17:00 3715 US Tatao. v CS Chebb. 0-1 0-1
13/04 14:00 2653 Akhisar Bld. v Besiktas U21. 0-1 0-2
13/04 14:00 3712 Genclerbirligi U19. v Osmanlispor Futbo. 0-1 0-1
13/04 11:00 3976 Shakhter Donet. v Stal Dnipr. 0-0 5-0
13/04 16:30 3967 Fk Mykol. v Fc Gelio. 0-0 1-0
13/04 17:00 3968 Obolon-Brovar Kiev. v Volyn Lutsk. 0-1 0-1
13/04 16:00 1564 Black Rhino. v Chapungu Unite. 0-0 0-0
13/04 16:00 5211 AL Asala. v Blama 0-0 2-1
13/04 16:00 5212 Ethad Al-Ra. v Kfarsoum 0-0 3-0
13/04 18:00 9434 Fk Zemun. v Fk Backa. 1-0 3-0
13/04 19:00 3716 Mjallby Aif. v Malmo FF. 2-0 4-0
13/04 16:00 2770 Hapoel Bnei. v Hapoel Petac. 0-0 2-0
13/04 16:00 2771 Hapoel Kfar. v Maccabi Herzl. 0-0 0-1
13/04 16:00 2772 Hapoel Marmo. v Ironi Neshe. 0-0 0-1
13/04 16:00 2773 Ironi Ramat. v Hapoel Ramat. 0-2 0-4
13/04 20:30 3717 Vasalunds IF. v Sollentuna FF. 0-0 1-0
13/04 15:00 3709 PANTERY UMAN. v Yednist Plysk. 1-0 1-1
13/04 15:00 3710 Zhilstroy-2 Khark. v Yatran-Umanfermash Uman. 1-0 4-0
13/04 20:30 3706 Internacional RS. v Soledade RS. 1-1 4-3
13/04 14:00 6152 Illichivets Mariu. v Pfc Oleks. 1-1 3-1
13/04 14:00 6153 Shakhtar Donet. v Dinamo Kiev. 0-0 1-0
13/04 16:00 6155 Olimpik Donet. v Veres Rivne. 2-1 3-1
13/04 15:00 5219 Sektzia Nes. v SC Kfar. 0-0 0-2
13/04 11:15 3700 Avondale U20. v Oakleigh Canno. 1-1 1-1
13/04 11:30 3701 Port Melbo. v Dandenong Thund. 1-1 1-1
13/04 03:15 4122 Atletico Es. v Luverdense Mt . 0-0 1-1
Tenis   Pauză Final
13/04 02:00 7520 Isner J. v Laaksonen H. 1-0 2-0
13/04 03:25 6603 Sock J. v Zeballos H. 1-0 2-0
13/04 20:00 2073 Sandgren T. v Pella G. 0-1 2-1
13/04 22:35 2072 Karlovic I. v Kyrgios N. 0-1 2-1
13/04 18:30 2278 Pliskova K. v Jani R-L. 1-0 2-0
13/04 19:45 8455 Golubic v / Teich. 1-0 2-0
13/04 20:15 2323 Lapko v / Sabal. 1-0 2-0
13/04 22:35 2280 Geuer N. v Rosolska A. 0-1 1-2
13/04 17:00 1012 Arango E. v Paolini J. 1-0 2-0
13/04 17:00 1005 Arruabarrena-V L. v Sorribes Tormo. 1-0 2-0
13/04 17:00 1006 Jakupovic D. v Kostova E. 1-0 2-0
13/04 17:00 1015 Schmiedlova A. v Zarazua R. 1-0 2-0
13/04 23:59 1004 Seguel D. v Bogdan A. 0-1 0-2
13/04 02:35 1918 Londero J. v Monteiro T. 1-0 2-0
13/04 03:55 1917 Berlocq C. v Choinski J. 0-1 0-2
13/04 14:00 1014 Vondrousova M. v Mertens E. 0-1 1-2
13/04 14:30 1004 Kovinic D. v Lapko V.. 0-1 0-2
13/04 15:00 1002 Barthel M. v Vekic D. 1-0 2-1
13/04 15:00 1008 Sasnovich A. v Flipkens K. 1-0 1-2
13/04 19:45 1010 Voegele S. v Cornet A. 0-1 2-1
13/04 20:20 1013 Korpatsch T. v Von Deich. 1-0 2-0
13/04 22:00 1902 Hernandez-Fernandez J. v Londero J. 0-1 0-2
13/04 23:15 8460 Bonaventure Y. v v Linet. 0-1 0-2
13/04 23:40 1908 Choinski J. v Arguello F. 0-1 0-2
13/04 23:59 1911 Basso A. v Quiroz R. 0-1 0-2
13/04 03:10 8464 Ramirez C. v Galdos S. 0-1 0-2
13/04 04:50 8465 Maytin R. v Bagnis F. 0-1 0-2
13/04 00:15 8453 Karlovic I. v Brown D. 0-1 0-2
13/04 01:35 8454 Begemann A. v Gonzalez S. 1-0 2-0
13/04 13:00 1903 Munar Clar. v Donati M. 1-0 2-0
13/04 13:00 1920 Trungelliti M. v Oliveira G. 1-0 2-0
13/04 17:00 1906 Gimeno-Traver D. v Moroni G. 0-1 0-2
13/04 02:00 8537 Scholtz N. v Kirchheimer S. 1-0 2-0
13/04 18:00 1181 Redlicki M. v Riffice S. 0-1 0-2
13/04 18:00 1182 Uchida K. v Sell K. 0-1 0-2
13/04 19:20 1183 Adams H. v Altamirano C. 0-1 2-1
13/04 16:00 2270 Behar A. v Oliveira G. 1-0 2-0
13/04 09:00 1902 Soeda G. v Donskoy E. 1-0 2-0
13/04 10:30 1907 Jung J. v Ito T. 1-0 1-2
13/04 10:50 1904 Ramanathan R. v Sela D. 1-0 2-0
13/04 13:30 1905 Bhambri Y. v Lo C. 0-0 2-0
13/04 13:50 2271 Ebden M. v Ratiwatana Sa. 1-0 2-0
13/04 16:30 1171 Giustino L. v Collarini A. 0-1 2-1
13/04 18:35 1172 Griekspoor T. v Mager G. 1-0 1-2
13/04 10:30 9923 Drinic M. v Baez S. 0-1 1-2
13/04 10:30 9925 Musialek A. v Statzberger T. 1-0 2-0
13/04 10:30 9926 Pospisil J. v Sieber M. 1-0 2-0
13/04 12:15 9927 Serdarusic N. v Molleker R. 0-1 2-1
13/04 12:30 1173 Balazs A. v Vandenbulcke Y. 1-0 2-0
13/04 12:30 1174 Barranco Cosan. v Silva F. 1-0 1-2
13/04 14:30 1175 Reboul F. v Furness E. 0-1 0-2
13/04 15:00 1176 Cachin P. v Gigounon G. 1-0 2-0
13/04 04:00 8510 Ehara H. v Fukuda S. 1-0 2-0
13/04 04:30 9915 Tajima N. v Ochi M. 0-1 1-2
13/04 06:15 9916 Tokuda R. v Yamasaki J. 0-1 2-1
13/04 06:40 9918 Kawakami R. v Nishiwaki K. 0-1 0-2
13/04 11:00 9910 Michnev P. v Miedler L. 0-1 0-2
13/04 11:00 9912 Vernier M. v Vigani J. 1-0 2-0
13/04 11:00 9913 Vivero Gonza. v Jomby T. 0-1 0-2
13/04 16:00 9903 Kobelt P. v Artunedo Marti. 0-1 1-2
13/04 02:35 8545 Jabeur O. v Melichar N. 0-1 2-1
13/04 07:00 9919 Yevseyev D. v Zhyrmont D. 1-0 2-1
13/04 10:35 9920 Gakhov I. v Kotov P. 1-0 2-0
13/04 12:00 1177 Martinez M. v Vrbensky M. 1-0 2-0
13/04 12:00 1178 Negritu C. v Crepatte B. 0-1 0-2
13/04 12:00 1179 Voljacques H. v Brands D. 0-1 0-2
13/04 13:35 1180 Jankovits Y. v Pulgar Garci. 1-0 2-0
13/04 11:00 9928 Sharipova S. v Doroshina O. 1-0 2-1
13/04 13:10 9930 Rybakina E. v Kuzmova V.. 1-0 2-0
13/04 17:00 1185 Gatto-Monticone G. v Jorovic I. 0-1 1-2
13/04 17:00 1186 Kulikova A. v Boulter K. 1-0 2-1
13/04 20:05 1188 Kolodziejova M. v Savinykh V. 1-0 2-1
13/04 20:30 1187 Rodionova Ar. v Rubini S. 1-0 2-0
13/04 04:00 9934 Aiava D. v Wang X. 1-0 2-0
13/04 04:00 8550 Han N-L. v Lykina K. 1-0 2-1
13/04 04:00 9935 Namigata J. v Akita S. 0-1 0-2
13/04 05:30 9936 Nara K. v Marino R. 0-1 0-2
13/04 15:00 1194 Reix S. v Paquet C. 0-1 0-2
13/04 15:00 1195 Yerolymos M. v Arcangioli M. 1-0 2-0
13/04 15:30 1196 Grymalska A. v Lim A. 1-0 2-1
13/04 11:00 9937 Bhosale R. v Terziyska J. 0-1 0-2
13/04 11:00 1197 Uebelhoer C. v Kordolaimi E. 0-1 0-2
13/04 15:30 1198 Talcott S. v Bolkvadze M. 0-1 0-2
13/04 15:00 1199 Dinu C. v Georges M. 0-1 0-2
13/04 15:00 1871 Lukas T. v Schoofs B. 0-1 0-2
13/04 15:00 1872 Vasylyeva A. v Leykina P. 0-1 1-2
13/04 15:00 1873 Zidansek T. v Pella C. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
13/04 18:00 4773 U BT. v Steaua 0-0 77-77
13/04 20:15 8623 Darussafaka v Lokomotiv Kuban. 0-0 67-59
13/04 11:30 4679 Canada (F). v Anglia (F). 0-0 53-65
13/04 14:00 4680 Australia (F). v Noua Zeela. 0-0 109-50
13/04 21:00 4625 Gravelines v Chalons R.. 0-0 97-83
13/04 21:30 4626 Levallois v Le Porte. 0-0 82-76
13/04 18:00 1814 Yesilgiresun v Fenerbahce 0-0 70-93
13/04 21:00 8631 Kk Buduc. v Steaua Rosie. 0-0 78-77
13/04 03:00 8633 Ferro v Formosa 0-0 79-86
13/04 21:30 4608 Cheshire Phoen. v Bristol Flyer. 0-0 100-97
13/04 21:30 4609 Leeds Force. v London Lions. 0-0 44-128
13/04 21:30 4610 Manchester Giant. v Plymouth Raide. 0-0 82-87
13/04 21:30 4611 Worcester Wolve. v Newcastle Eagle. 0-0 87-65
13/04 19:00 8647 Traiskirchen v Oberwart 0-0 80-70
13/04 20:30 8648 Klosterneuburg v Graz 0-0 113-53
13/04 19:00 4614 Tu/Rock v Valga/Maks&Moorits 0-0 98-86
13/04 21:00 4634 Aix Mauri. v Nantes 0-0 65-52
13/04 21:00 4636 Caen v Denain 0-0 102-69
13/04 21:00 4635 Evreux v Orleans 0-0 68-85
13/04 21:00 4637 Poitiers v Fos Prove. 0-0 66-65
13/04 21:00 4639 Quimper v Ada Blois. 0-0 80-99
13/04 21:00 4638 St.Chamond v Roanne 0-0 78-71
13/04 21:30 4640 Rouen v Clermont 0-0 101-92
13/04 17:00 4658 Panathinaikos v Kolossos R.. 0-0 87-63
13/04 18:30 4659 Panionios v Olympiakos 0-0 73-79
13/04 18:50 4747 Zalgiris v Lietuvos Rytas. 0-0 77-66
13/04 20:00 4755 Trefl Sopot. v Anwil Wlocl. 0-0 88-78
13/04 21:45 4787 Calzados Robus. v Araberri 38-37 73-76
13/04 21:45 4786 Castello v Lleida 34-36 79-75
13/04 22:00 4789 Leche Rio. v Iraurgi Sb. 0-0 93-89
13/04 22:00 4790 Melilla v Caceres 52-30 94-65
13/04 22:00 4788 Palencia v Prat Joven. 0-0 67-76
13/04 03:45 8604 Defensor v Goes 0-0 83-71
13/04 21:30 6353 Dike Napol. v Gesam Gas. 0-0 49-49
13/04 17:00 6351 Nadezhda Orenb. v Dynamo Kursk. 0-0 83-88
13/04 16:00 8621 Inventa Kursk. v Sparta&K Mosco. 0-0 51-58
13/04 18:00 8622 Mba Dinam. v Kazanozka Kazan. 0-0 75-85
13/04 19:04 1803 Sodertalje v Lulea 0-0 89-69
13/04 20:30 1804 Boras v Norrköping 0-0 79-79
13/04 02:00 8601 Salvador Basqu. v Minas Mg. 0-0 78-78
13/04 18:30 4616 Helsinki Seagu. v Kouvot Kouvo. 0-0 82-73
13/04 19:30 8674 Enosis Neon. v Bmc Aek. 0-0 70-96
13/04 20:00 4784 Zlatorog Lasko. v Lthcast Merca. 0-0 71-63
13/04 22:15 4762 Cab Madei. v Benfica 32-39 62-78
13/04 23:30 4763 Ud Olive. v Illiabum 57-36 93-77
13/04 18:45 8694 Kolin v Nymburk 0-0 61-106
13/04 19:00 8696 Svitavy v Bk Decin. 0-0 82-69
13/04 22:15 4672 Umf Tinda. v Ir Reykj. 52-45 90-87
13/04 19:00 1822 Bc Dnipr. v Khimik Yuzny. 0-0 67-62
13/04 12:30 8624 Mt Gambi. v Albury Wodon. 0-0 127-94
13/04 13:00 8625 Ba Coe. v Ballarat Miner. 0-0 90-83
13/04 13:00 8627 Sandringham Sabre. v Frankston Blues. 0-0 82-80
13/04 11:00 8601 Sandringham Sabre. v Frankston Blues. 0-0 77-53
13/04 12:00 8602 Sydney Uni. v Albury Wodon. 0-0 53-64
13/04 12:30 8603 Diamond Valle. v Canberra Capit. 0-0 57-64
Handbal   Rezultat
13/04 21:30 4825 Fc Barce. v Fraikin Bm. 28-29
13/04 19:30 9816 Hk Start. v Slovan Duslo. 25-29
13/04 21:15 5817 Esbm Besan. v Grand Nancy. 34-24
13/04 21:30 5822 Us Crete. v Cavigal Nice. 35-30
13/04 20:00 5823 Ehv Aue. v Sg Bbm. 29-37
13/04 20:15 5824 Asv Hamm-. v Sc 2000. 26-28
13/04 21:20 5825 Djk Rimpa. v Vfl Bad. 24-23
13/04 16:30 4801 Sungul v Dinamo-Viktor 31-28
13/04 16:30 8957 Ugntu Vnzm. v Uor-2 23-21
13/04 18:30 8958 Hc Kaust. v Spartak Mosco. 34-34
13/04 19:30 8959 St Peter. v Skif 25-24
13/04 22:00 4833 Bfit Mucho. v Canyamelar Valen. 22-25
13/04 18:30 4822 Mrk Krka. v Rd Loka. 36-35
13/04 20:30 4823 Mrd Dobov. v Rk Marib. 28-27
13/04 21:30 5811 Toulon Saint. v Havre Athle. 28-21
13/04 18:00 9844 St Hallv. v Bodo 27-30
13/04 16:00 9822 Bnei Herzl. v Ironi Rehov. 37-37
13/04 16:00 9823 Hapoel Risho. v Mk Holon. 29-31
13/04 16:00 9824 Maccabi Risho. v A.S Ramat. 29-32
13/04 16:00 9825 Maccabi Tel. v Hapoel Ashdo. 24-24
13/04 16:00 9831 Maccabi Kirya. v Hapoel Kirya. 23-15
13/04 18:45 5780 Vardar Skopj. v Meshkov Brest. 33-24
13/04 21:15 5781 Ppd Zagre. v Celje Pivov. 29-28
13/04 18:00 4808 Ufa-Alisa (F). v Agu-Adiif (F). 24-32
13/04 21:00 4846 Hc Krien. v Bsv Bern. 21-22
13/04 21:30 8016 Vs Ibv. v Ir Reykj. 22-18
13/04 22:30 8017 Fh Hafna. v Afturelding 34-32
Hochei   Pauză Final
13/04 20:00 5859 Franta v Cehia 2-0 2-5
13/04 20:00 1490 Ungaria v Japonia 0-0 2-2
13/04 21:15 5860 Elvetia v Belarus 1-0 3-2
13/04 21:20 1489 Hcb Sudti. v Salzburg 1-1 3-6
13/04 20:30 5853 Herning v Aalborg 0-2 1-4
13/04 20:30 5842 Munchen v Eisbaren 1-2 3-4
13/04 21:00 5841 Riessersee v Bietigheim/Bissingen 1-0 1-3
13/04 02:00 1480 Cleveland Monst. v Manitoba Moose. 0-2 0-4
13/04 03:00 5830 San Anton. v Grand Rapid. 0-2 2-6
13/04 05:00 5831 San Jose. v Bakersfield Condo. 1-1 4-3
13/04 02:00 5832 Boston v Toronto 1-1 5-1
13/04 02:00 5833 Tampa Bay. v Nj Devil. 2-0 5-2
13/04 02:30 5834 Washington v Columbus 2-0 3-3
13/04 04:30 5835 Nashville v Colorado 0-1 5-2
13/04 05:30 5836 Anaheim v San Jose. 0-0 0-3
13/04 20:30 5872 Skelleftea v Djurgardens 0-0 6-2
13/04 18:15 5855 Tuto v Keupa Ht. 1-0 4-1
13/04 18:30 5839 Karlovy Vary. v Dukla J.. 3-0 4-4
13/04 19:00 5840 Kladno v Litvinov 1-1 1-3
13/04 19:00 5844 Trencin v B.Bystrica 1-1 3-3
13/04 02:00 1467 Laval Rocke. v Niagara Id. 1-0 4-2
13/04 02:05 1468 Sarnia S.. v Kitchener R.. 1-2 3-5
13/04 02:30 1469 Barrie C.. v Kingston F.. 1-5 1-7
Volei   Pauză Final
13/04 18:00 5478 Zalau v Scm Craio. 1-0 3-0
13/04 19:45 5479 Tricolorul Ploie. v Cs Steau. 1-0 3-2
13/04 19:00 5186 Czarni Radom. v Politechnika Warsz. 1-0 2-3
13/04 18:30 3667 Neftochimik 2010. v Cska Sofia. 1-0 3-1
13/04 20:30 3672 Arago De. v Tours 0-1 0-3
13/04 20:30 5180 Stade Poite. v Gazelec F.C.O. 1-0 3-0
13/04 21:00 5178 Tourcoing Vb. v Chaumont 52. 1-0 2-3
13/04 21:00 5157 Venelles (F). v Asptt Mulho. 1-0 3-1
13/04 19:00 5493 Ibsa Cv. v Naturhouse Ciuda. 1-0 3-1
13/04 21:30 5197 Unicaja Almer. v Portol Drac. 0-1 0-3
13/04 19:30 5152 Hvidovre Vk. v Marienlyst 1-0 3-1
13/04 19:00 5487 Stavbar Priev. v Vk Ekono. 0-1 2-3
Snooker   Rezultat
13/04 12:00 3480 Bingtao Y. v Page J. 10-7
13/04 12:00 3481 Burden A. v Barrett J. 10-6
13/04 12:00 3482 Doherty K. v Boileau J. 10-8
13/04 12:00 3483 Gilbert D. v Castle B-J. 10-8
13/04 12:00 3484 King M. v Greene G. 9-10
13/04 12:00 3485 Maflin K. v Abkbar H. 10-7
13/04 12:00 3486 O`Brien F. v Sijun 5-10
13/04 12:00 3487 Stevens M. v Thomerson R. 10-5
13/04 12:00 3488 Un-Nooh T. v Ursenbacher A. 10-8
13/04 12:00 3489 Wakelin C. v Si X. 10-4
13/04 12:00 3490 Wilson G. v Stefanow A. 8-10
Baseball   Primul Set Final
13/04 01:10 9680 Cleveland India. v Detroit Tiger. 0-0 9-3
13/04 01:40 9681 Cincinnati Reds. v St. Louis. 0-0 4-13
13/04 02:05 9682 Washington Natio. v Colorado Rocki. 0-0 1-5
13/04 02:10 9683 Boston Red. v New York. 0-0 6-3
13/04 03:10 9684 Minnesota Twins. v Chicago White. 0-0 4-0
13/04 03:15 9685 Kansas City. v Los Angel. 0-0 1-7
13/04 05:10 9686 San Diego. v San Franc. 0-0 0-7
13/04 21:20 8311 Chicago Cubs. v Atlanta Brave. 0-0 0-4
13/04 12:30 9710 Hanwha Eagle. v Samsung Lions. 0-0 2-4
13/04 12:30 9711 Kia Tiger. v Lotte Giant. 0-0 4-8
13/04 12:30 9713 Nexen Heroe. v Doosan Bears. 0-0 0-12
13/04 12:30 9714 Sk Wyver. v Nc Dinos. 0-0 4-2
13/04 12:00 5330 Rakuten Golde. v Saitama Seibu. 0-0 5-7
13/04 12:00 5320 Hanshin Tiger. v Yakult Swall. 0-0 2-3
13/04 12:00 5321 Yokohama Dena. v Chunichi Drago. 0-0 6-5
13/04 03:00 5340 Guerreros De. v Generales De. 0-0 4-5
13/04 03:00 5341 Pericos De. v Vaqueros De. 0-0 3-7
13/04 03:00 5342 Tigres De. v Rojos Del. 0-0 4-1
13/04 03:30 5343 Rieleros De. v Diablos Rojos. 0-0 7-10
13/04 03:30 5344 Saraperos De. v Piratas De. 0-0 2-10
13/04 03:30 5345 Sultanes De. v Broncos De. 0-0 6-5
13/04 04:05 5346 Leones De. v Acereros De. 0-0 6-5
13/04 05:35 5347 Toros De. v Olmecas De. 0-0 11-2
Darts   Pauză Final
13/04 14:00 8701 Stevenson S. v Shepherd K. 0-0 1-6
13/04 14:50 8703 Jenkins T. v Menzies C. 0-0 4-6
13/04 15:20 8704 Kuivenhoven M. v Mueller T. 0-0 6-1
13/04 15:50 8705 Dekker J. v Larsson D. 0-0 2-6
13/04 16:25 8706 Eidams R. v Williams R. 0-0 6-4
13/04 17:00 8707 North R. v Noppert D. 0-0 4-6
13/04 17:30 8708 Justicia J. v Woodhouse L. 0-0 6-4
13/04 20:15 8709 Horvat D. v Tabern A. 0-0 4-6
13/04 20:45 8710 Humphries L. v Huybrechts R. 0-0 6-3
13/04 21:10 8711 Lennon S. v Thornton R. 0-0 6-0
13/04 21:30 8712 Lerchbacher Z. v Hopp M. 0-0 1-6
13/04 22:00 8713 Van Den. v O`Conner W. 0-0 6-3
13/04 22:40 8714 Nicholson P. v Aspinall N. 0-0 6-2
13/04 23:10 8715 Wade J. v Kanik T. 0-0 6-2
13/04 23:40 8716 Brown K. v Wattimena J. 0-0 0-6
Rugby   Pauză Final
13/04 09:31 3003 Canada (F). v Africa De. 0-0 29-0
13/04 09:53 3004 Noua Zeela. v Kenya (F). 0-0 45-0
13/04 10:15 5534 Fiji (F). v Anglia (F). 0-0 5-17
13/04 10:37 5535 Australia (F). v Tara Galil. 0-0 34-5
13/04 12:11 5530 Canada (F). v Kenya (F). 0-0 24-12
13/04 12:33 5531 Noua Zeela. v Africa De. 0-0 41-0
13/04 12:55 5536 Fiji (F). v Tara Galil. 0-0 29-7
13/04 21:45 3037 Newcastle Falco. v Sale Shark. 25-14 35-30
13/04 20:35 3024 Cheetahs v Munster 17-7 17-19
13/04 21:35 3025 Glasgow Warri. v Connacht Rugby. 30-8 35-22
13/04 21:35 3026 Ulster Rugby. v Ospreys 3-0 8-0
13/04 21:45 2306 Bristol Rugby. v Doncaster Knigh. 35-3 68-10
13/04 21:45 3012 Leeds Rhino. v Wigan Warri. 6-0 8-9
13/04 10:35 3031 Hurricanes v Chiefs 10-6 25-13
13/04 11:00 3005 Melbourne Storm. v Newcastle Knigh. 18-8 40-14
13/04 21:45 6112 Rochdale Horne. v London Bronc. 9-6 15-30
Futsal   Rezultat
13/04 17:00 2149 Mfk Tyume. v Mfk Gazpr. 1-4
13/04 18:00 2150 Skk Progr. v Sibiryak 2-4
13/04 21:45 3941 Santiago Futsa. v Fc Barce. 3-8
13/04 22:15 3942 Marfil Santa. v O Parru. 3-6
13/04 22:15 3943 Segovia Futsa. v Magna Navar. 5-8
Floorball   Pauză Final
13/04 19:30 2153 Taby Fc. v Kais Mora. 0-0 2-8
Fotbal Australian   Pauză Final
13/04 12:50 7411 Adelaide Crows. v Collingwood Magpi. 0-0 58-106
Badminton   Pauză Final
13/04 13:30 1855 Di Z. v Choi H. 0-0 2-0
13/04 13:30 1862 Sim Y. v Sung S. 0-0 2-1
13/04 13:30 1866 Tang J. v Liu X. 0-0 2-1
13/04 13:50 1863 Han Y. v Wang Z. 0-0 1-2
13/04 13:50 1856 Jaeuk J. v Po L-W. 0-0 1-2
13/04 13:50 1870 Ko-Chi C. v Xuanyi O. 0-0 1-2
13/04 14:10 1865 Cai Y. v Kim G. 0-0 1-2
13/04 14:10 1864 Xuan D. v Li X. 0-0 1-2
13/04 14:10 1851 Zhou Z. v Chong W. 0-0 0-2
13/04 14:30 1868 Chayanit C. v Chieh C. 0-0 2-1
13/04 14:30 1869 Dubthuk K. v Huang D. 0-0 0-2
13/04 14:30 1852 Lin Y. v Zainuddin I. 0-0 2-1
13/04 14:30 1853 Maulana P. v Sun F. 0-0 1-2
13/04 14:50 1858 Han C. v Lee F-C. 0-0 2-0
13/04 14:50 1854 Lu G. v Liew D. 0-0 2-0
13/04 14:50 1860 Rivaldy R. v Xinwa G. 0-0 0-2
13/04 14:50 1861 Zijian D. v Kim H. 0-0 2-1
Cricket   Pauză Final
13/04 17:30 8739 Royal Chall. v Kings Xi. 0-0 1-0
Polo   Pauză Final
13/04 17:30 1143 Cc Napol. v Sm Veron. 0-0 7-13
13/04 19:30 1141 Jadran Hn. v Havk Mlado. 0-0 10-10
13/04 21:00 1142 Vk Jug. v Vk Jadra. 0-0 11-7
Hochei pe iarba   Pauză Final
13/04 01:30 3290 Africa De. v Tara Galil. 0-0 2-3
13/04 03:45 3291 Canada v Pakistan 1-0 1-3
13/04 09:15 3292 Scotia v Malaysia 1-0 1-2
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.