Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
12/04 22:05 2004 CSKA M.. v Arsenal 1-0 2-2
12/04 22:05 2005 Marseille v Leipzig 3-1 5-2
12/04 22:05 2006 Salzburg v Lazio 0-0 4-1
12/04 22:05 2007 Sporting L. v Atletico Madri. 1-0 1-0
12/04 11:00 1300 Pandurii v Cs Balot. 1-0 1-1
12/04 17:00 1301 Cs Sport. v Cf Brail. 1-1 3-1
12/04 19:30 1501 Hobro Ik. v Midtjylland 0-0 0-0
12/04 21:00 3670 Sd Huesc. v Albacete 0-0 0-0
12/04 02:00 7691 New York. v Real Salt. 3-0 4-0
12/04 01:00 5212 Brazilia (F). v Venezuela (F). 2-0 4-0
12/04 22:45 3724 Paraguay (F). v Uruguay (F). 1-1 2-1
12/04 20:00 1556 Iordania (F). v China (F). 1-2 1-8
12/04 20:00 1557 Thailanda (F). v Filipine (F). 1-0 3-1
12/04 01:15 2098 San Loren. v Atletico Belo. 1-0 1-0
12/04 03:45 2099 Blooming v Ec Bahia. 0-0 1-0
12/04 03:45 2100 Fluminense Rj. v Ca Nacio. 0-0 3-0
12/04 03:45 2090 Palmeiras Sp. v Boca Junio. 0-0 1-1
12/04 18:00 6190 Usm Alger. v Ol. Medea. 1-1 1-1
12/04 21:45 4015 Bradford City. v Shrewsbury Town. 0-0 0-0
12/04 21:45 1136 Halifax Town. v Gateshead Fc. 0-1 2-2
12/04 18:40 3464 Al Ittif. v Al Taawo. 1-1 3-2
12/04 18:55 3465 Al Nasr. v Al Qadas. 0-1 2-1
12/04 19:00 3462 Al Faisa. v Al Shaba. 0-1 2-2
12/04 19:00 3461 Al-Baten v Al Feiha. 0-1 1-1
12/04 19:05 3466 Al Raed. v Al Ittih. 0-0 3-1
12/04 20:40 3460 Al Ahli. v Ohud Medin. 1-0 1-0
12/04 20:40 3463 Al Hilal. v Al Fateh. 4-0 4-1
12/04 01:30 6316 Avai Sc. v Goias Go. 0-0 2-2
12/04 01:30 6317 Internacional Rs. v Vitoria Ba. 1-1 2-1
12/04 03:45 6318 Ponte Preta. v Nautico Pe. 3-0 3-0
12/04 10:00 9354 Wuhan Hongx. v Shijiazhuang Ever. 0-1 1-1
12/04 02:00 3524 Once Calda. v Deportes Tolim. 0-0 0-1
12/04 04:00 3525 Junior De. v Independiente Santa. 1-0 1-1
12/04 23:30 3538 Barranquilla v Llaneros Fc. 2-0 2-1
12/04 18:00 7181 Al-Masry v Al Nasr. 0-1 2-1
12/04 21:00 7182 El Zamal. v Al-Ittihad Al-Sa. 1-0 1-2
12/04 20:00 7322 Fc Rappe. v Wil 1900. 1-1 1-1
12/04 19:00 8776 Rakvere Jk. v Tartu Fc. 1-0 2-1
12/04 20:00 7741 Avranches v Les Herbi. 1-1 1-1
12/04 21:30 3639 Ymir v Kv Vestu. 2-1 2-2
12/04 22:00 3636 Alftanes v Isbjorninn 6-0 9-0
12/04 22:00 3637 Grotta v Vatnaliljur 5-0 9-0
12/04 22:00 3638 Ir Reykj. v Aegir 0-0 1-0
12/04 23:00 3641 Berserkir v Reynir S.. 1-1 1-5
12/04 15:30 7044 Foolad Khuze. v Zobahan 1-1 1-1
12/04 15:30 2793 Santarcangelo v Fc Südt. 0-0 1-0
12/04 02:15 3140 Libertad Asunc. v Olimpia Asunc. 0-0 0-1
12/04 01:30 9655 Sport Rosar. v Inti Gas. 2-1 5-1
12/04 04:00 9656 Alianza Lima. v Universitario De. 0-0 2-0
12/04 18:15 9024 Nk Alumi. v Nd Goric. 1-1 2-2
12/04 18:00 9022 Rudar Velen. v Nk Ankar. 2-1 2-3
12/04 21:45 3704 South Park. v Vcd Athle. 0-0 2-0
12/04 21:45 6420 Spennymoor Town. v Brackley Town. 0-2 0-3
12/04 21:45 6421 Telford Utd. v Leamington Fc. 2-2 3-2
12/04 21:30 6409 Burgess Hill. v Leatherhead Fc. 0-0 0-1
12/04 21:45 6410 Dulwich Hamle. v Dorking Wande. 0-0 4-0
12/04 21:45 6411 Harrow Borou. v Lowestoft Town. 0-0 6-0
12/04 21:45 6412 Staines Town. v Folkestone Invic. 0-0 4-4
12/04 21:45 3701 Dereham Town. v Soham Town. 0-1 0-2
12/04 21:45 6433 Farsley Celti. v Witton Albio. 0-0 1-1
12/04 21:45 3702 Heybridge Swift. v Potters Bar. 0-0 0-0
12/04 21:45 6434 Shaw Lane. v Stalybridge Celti. 0-0 2-0
12/04 21:45 3703 Waltham Abbey. v Brentwood Town. 1-1 1-1
12/04 21:45 6400 Whitby Town. v Warrington Town. 0-0 2-2
12/04 21:45 6443 Banbury Unite. v Stratford Town. 0-0 4-0
12/04 21:45 6445 Kings Langl. v Biggleswade Town. 0-0 1-1
12/04 21:45 6446 Kings Lynn. v Kettering Town. 0-0 2-1
12/04 21:45 3711 AFC Totto. v Winchester City. 1-0 1-0
12/04 21:45 3713 Slimbridge v Larkhall Athle. 2-0 4-2
12/04 17:00 6436 Wolverhampton Wande. v Middlesbrough U23. 0-0 1-1
12/04 21:45 3714 Hanwell Town. v Beaconsfield Sycob. 1-4 1-5
12/04 21:45 3705 Radcliffe Borou. v Trafford 0-0 0-0
12/04 21:45 3706 Belper Town. v Sheffield FC. 1-2 1-2
12/04 21:45 3707 Carlton Town. v Basford Unite. 0-1 2-3
12/04 02:30 3696 Defensores De. v Gimnasia Y. 0-0 0-1
12/04 03:00 3697 Central Cordo. v Juventud Unida. 1-0 3-1
12/04 21:00 3696 Nueva Chica. v At Rafae. 0-1 0-2
12/04 15:00 9871 Moik Baku. v Pfk Turan. 1-0 3-1
12/04 15:00 9872 Sabah v Khazar Baku. 0-0 0-1
12/04 15:00 9874 Keshla v Fk Sumga. 0-0 1-0
12/04 17:00 9873 Fk Gabal. v Fk Neftc. 0-0 1-2
12/04 01:30 3713 Ypiranga RS. v Uniao Frede. 1-0 2-0
12/04 16:30 3700 National Polyt. v Avion Acade. 1-0 1-0
12/04 16:50 8933 Al-Ain v Ahli Al. 3-1 4-2
12/04 19:50 8934 Shabab Al. v Sharjah Fc. 0-0 1-0
12/04 21:30 5060 Lincoln v Glacis Unite. 0-0 1-0
12/04 21:00 7785 Spvg Wesse. v Ssv Merte. 0-0 4-1
12/04 18:00 4151 Karela Fc. v Berekum Chels. 0-0 1-0
12/04 13:30 9471 Jamshedpur v Fc Goa. 0-0 1-5
12/04 13:30 3721 Hindustan Fc. v REAL KASHM. 0-0 0-0
12/04 04:00 5690 Real Cd. v Cd Real. 0-0 1-0
12/04 04:15 5691 Cd Hondu. v Lobos Upnfm. 0-0 1-0
12/04 04:15 5692 Cd Plate. v Cd Olimp. 0-0 1-2
12/04 04:15 5693 Cd Vida. v Cd Marat. 0-0 0-1
12/04 20:00 5055 07 Vestu. v Ki Klaks. 2-1 2-3
12/04 20:00 1613 Ab Argir. v Vikingur Gota. 1-0 1-2
12/04 20:00 5056 B36 Torsh. v Tb/Fc Sudur. 0-0 1-0
12/04 20:00 5057 Skala If. v Hb Torsh. 0-1 0-3
12/04 21:00 5058 Eb/Streymur v Nsi Runav. 1-0 2-2
12/04 17:00 2794 Az Picer. v Torre Neapo. 0-0 3-1
12/04 18:00 1318 Suduva v Fk Zalgi. 1-0 4-1
12/04 20:00 1319 Trakai Fk. v Lietava Jonav. 0-1 1-1
12/04 18:00 4153 Mfm Fc. v Nasarawa Unite. 0-0 2-1
12/04 18:00 5074 Rivers Unite. v Akwa Unite. 0-0 2-0
12/04 03:00 5235 Juventus Manag. v Diriangen FC. 0-0 2-0
12/04 04:00 5236 Real Estel. v Real Madri. 1-1 1-2
12/04 14:00 9461 Akhmat Grozn. v Fk Tosno. 0-0 1-0
12/04 16:00 3789 Hamilton (T). v Kilmarnock (T). 0-0 2-0
12/04 16:00 3790 Ross Count. v Fc St. 0-0 4-2
12/04 21:45 3722 Albion Rover. v AYR Unite. 0-0 1-2
12/04 22:00 3723 Queen Of. v Greenock Morto. 0-1 2-1
12/04 19:30 5703 Valdesoto Cf. v Real Avile. 0-0 0-2
12/04 21:30 5702 Mora Cf. v Cd Azuqu. 0-0 1-0
12/04 05:00 5096 Seattle Sound. v Real Monar. 1-1 1-3
12/04 05:30 5097 La Galax. v Arizona Unite. 0-0 0-1
12/04 16:00 5088 Mtibwa Sugar. v Ndanda Fc. 0-0 1-0
12/04 16:00 5087 Simba Sc. v Mbeya City. 0-0 3-1
12/04 13:00 3960 Illichivec Mariu. v Vorskla Polta. 0-0 0-0
12/04 16:00 5095 Maroons Fc. v Kampala City. 0-0 0-0
12/04 16:00 5602 Fc Pakht. v Pfk Qizil. 1-0 2-1
12/04 16:00 5604 Otmk Olmal. v Fk Kokan. 0-0 0-0
12/04 18:00 5603 Fk Neftc. v Fc Bukha. 0-0 0-1
12/04 18:00 3718 Sovo v TUWE 2-2 4-2
12/04 19:15 3719 TPK v FC Boda. 0-0 3-1
12/04 04:00 3070 Necaxa v Deportivo Toluc. 0-0 1-0
12/04 20:00 3717 Angelholms FF. v Halmstad Bk. 0-0 0-4
12/04 02:00 3712 Caucaia v Icasa CE. 1-1 2-3
12/04 19:00 5077 Ngb Dakar. v Us Ouaka. 0-0 3-1
12/04 21:00 5078 Asc Jaraa. v Generation Foot. 0-0 1-0
12/04 21:30 3720 Haukar (F). v UMF Selfo. 1-2 2-2
12/04 21:45 3715 Hednesford Town. v Atherton Colli. 0-0 1-4
12/04 21:45 3716 South Shiel. v Coalville Town. 1-1 2-3
12/04 21:00 4129 Bahia Ba. v Palmeiras Sp. 0-0 0-3
12/04 21:00 4130 Fluminense Rj. v Gremio Rs. 0-0 1-2
12/04 23:59 4128 Chapecoense Sc. v Sao Paulo. 0-0 0-3
12/04 03:00 4121 Manaus Fc/Am. v Paysandu Pa. 0-0 1-2
Tenis   Pauză Final
12/04 02:40 7516 Fratangelo B. v Kyrgios N. 1-0 1-2
12/04 20:00 6606 Tiafoe F. v Johnson S. 0-1 0-2
12/04 21:35 2071 Fritz T. v Harrison R. 0-1 2-1
12/04 13:00 7521 Sousa J. v Basic M. 1-0 2-1
12/04 15:25 6604 Ouahab L. v Basilashvili N. 0-1 1-2
12/04 15:35 8458 Buzarnescu M. v Adamczak M. 1-0 1-2
12/04 15:40 8459 Flipkens K. v Dzalamidze N. 1-0 2-1
12/04 18:15 6600 Albot R. v Edmund K. 0-1 0-2
12/04 18:45 8461 Lapko v / Sabal. 1-0 2-0
12/04 19:45 6605 Zverev M. v Jaziri M. 0-1 0-2
12/04 18:00 1004 Grammatikopoulou V.. v Larsson J. 1-0 1-2
12/04 18:00 5128 Maria T. v Seguel D. 0-1 0-2
12/04 19:50 1001 Herazo Gonza. v Linette M. 0-1 0-2
12/04 00:05 1912 Souza J. v Menendez-Maceiras A. 0-1 1-2
12/04 00:40 8454 Osorio Serra. v Linette M. 0-1 0-2
12/04 01:20 1913 Clarke J. v Basso A. 0-1 0-2
12/04 01:40 8451 Hon P. v Garcia Perez. 0-1 2-1
12/04 02:35 1914 Estrella Burgo. v Galan River. 1-0 1-2
12/04 11:15 1008 Lapko V.. v Kontaveit A. 0-1 2-1
12/04 17:05 1013 Hercog P. v Sabalenka A. 0-1 0-2
12/04 17:25 1007 Kovinic D. v Golubic V. 1-0 2-1
12/04 20:15 1011 Van Uytva. v Giorgi C. 0-1 0-2
12/04 22:00 1916 Arguello F. v Moraing M. 0-1 2-1
12/04 23:50 1915 Arevalo-Gonzalez M. v Hernandez-Fernandez J. 1-0 1-2
12/04 15:00 2272 Demoliner M. v Paire B. 1-0 1-2
12/04 15:00 2275 Marrero D. v Cerretani J. 1-0 2-0
12/04 16:50 2278 Daniell M. v Sharan D. 1-0 1-2
12/04 16:50 2279 Mektic N. v Arends S. 0-1 2-1
12/04 01:00 2303 Krstin P. v Ramirez C. 0-1 1-2
12/04 02:35 8467 Bambridge L. v Korda S. 1-0 2-0
12/04 04:40 2304 Lammons N. v Galdos S. 1-0 1-2
12/04 06:30 2298 Arevalo-Gonzalez M. v Maytin R. 0-1 0-2
12/04 22:00 8463 Hanfmann Y. v Agamenone F. 1-0 2-0
12/04 01:00 2274 Duran G. v Gonzalez S. 0-1 1-2
12/04 04:35 2273 Bryan B. v Daniel T. 1-0 2-0
12/04 13:00 1907 Galovic v v Elias. 1-0 2-0
12/04 14:35 1906 Sonego L. v Bolelli S. 0-1 0-2
12/04 17:00 1909 Pellegrino A. v Moroni G. 0-1 1-2
12/04 22:00 8451 Mirnyi M. v Lipsky S. 0-1 2-1
12/04 23:30 8452 Bryan B. v Skupski K. 0-1 2-1
12/04 02:00 9923 Jacoby J. v Shabaz M. 0-1 0-2
12/04 18:00 8530 Uchida K. v Ritschard A. 1-0 2-0
12/04 19:00 8531 Hu N. v Sell K. 0-1 0-2
12/04 20:20 8532 Kirkov v v Altam. 0-1 1-2
12/04 21:00 8534 Riffice S. v Monette S. 1-0 2-0
12/04 22:30 8535 Shabaz M. v Craig H. 1-0 1-2
12/04 23:00 8536 Redlicki M. v Strode I. 1-0 2-0
12/04 13:00 2281 Behar A. v Milojevic N. 1-0 2-0
12/04 16:00 2270 Molchanov D. v Martos Gorne. 1-0 2-0
12/04 07:00 1888 Abduraimova N. v Kubareva A. 1-0 2-0
12/04 07:00 1900 Morvayova v v Ainit. 0-1 0-2
12/04 08:30 9938 Ma Y. v Detkovskaya D. 1-0 2-0
12/04 08:50 1171 Flink v v Vishn. 1-0 2-0
12/04 09:00 1901 Bhambri Y. v Bachinger M. 1-0 2-0
12/04 09:00 1919 Myneni S. v Donskoy E. 0-1 0-2
12/04 10:15 1904 Ramanathan R. v Harris L. 1-0 2-1
12/04 13:05 1905 Wu T-L. v Sela D. 0-1 1-2
12/04 14:45 1910 Ebden M. v Jung J. 0-1 0-2
12/04 16:15 1902 Kwon S. v Ito T. 1-0 1-2
12/04 11:15 8450 Gunneswaran P. v Gonzales R. 1-0 2-0
12/04 12:35 2271 Erlich J. v Ratiwatana Sa. 0-1 1-2
12/04 15:00 8501 Brkic T. v Mager G. 0-1 1-2
12/04 15:00 8502 Griekspoor T. v Horansky F. 1-0 2-0
12/04 17:50 8503 Santanna B. v Giustino L. 0-1 0-2
12/04 18:20 8504 Apostol B. v Collarini A. 0-1 0-2
12/04 10:30 1871 Baez S. v Ilhan M. 1-0 2-0
12/04 10:30 1878 Drinic M. v Kiuamov T. 1-0 2-0
12/04 10:30 1880 Musialek A. v Brunner P. 1-0 2-0
12/04 10:30 1881 Serdarusic N. v Luz O. 1-0 2-0
12/04 12:15 5317 Marcora R. v Pospisil J. 0-1 0-2
12/04 12:20 8517 Olivieri Ga. v Molleker R. 0-1 0-2
12/04 12:30 8518 Statzberger T. v Paz J. 1-0 2-0
12/04 12:35 1873 Correia Passo. v Sieber M. 0-1 1-2
12/04 11:00 8417 Lamasine T. v Gil F. 0-1 2-1
12/04 13:45 8513 Okala J. v Gigounon G. 0-1 0-2
12/04 14:00 8421 Sijsling I. v Monteiro J. 1-0 2-0
12/04 15:20 8511 Barrere G. v Barranco Cosan. 0-1 0-2
12/04 15:20 8507 Niesten M. v Silva F. 0-1 0-2
12/04 16:45 8506 Balazs A. v Esteve Lobat. 0-1 2-1
12/04 17:25 8527 Westerhof B. v Vandenbulcke Y. 0-1 1-2
12/04 18:00 9905 Chirico L. v Swiatek I. 0-1 0-2
12/04 18:00 9906 Hsu C-Y. v Kratzer A. 1-0 1-2
12/04 18:00 9907 Nefedova A-E. v Mateas M. 0-1 0-2
12/04 19:05 8528 Furness E. v Cacao T. 1-0 2-0
12/04 19:50 8508 Reboul F. v Guell Bartr. 1-0 2-0
12/04 19:50 9910 Shapatava S. v Kiick A. 0-1 0-2
12/04 20:30 9908 Bolsova A. v Brodsky G. 1-0 2-0
12/04 20:40 9922 Gigounon G. v Sijsling I. 1-0 2-0
12/04 20:55 9909 Guarachi A. v Perper A. 1-0 2-0
12/04 21:25 9913 Hendler T. v Lee H-C. 1-0 2-1
12/04 21:40 9921 Cachin P. v Lamasine T. 1-0 2-0
12/04 22:10 9914 Partaud M. v Haas B. 0-1 0-2
12/04 04:00 9913 Ehara H. v Shimizu Y. 0-1 2-1
12/04 04:00 9915 Ochi M. v Li Zhe. 0-1 2-1
12/04 04:00 8502 Onozawa A. v Fukuda S. 0-1 1-2
12/04 04:00 1181 Yamasaki J. v Gao X. 0-1 2-1
12/04 06:50 8503 Takeshima S. v Tajima N. 1-0 1-2
12/04 07:20 8501 Moriya H. v Kawakami R. 0-1 1-2
12/04 07:20 9914 Nishiwaki K. v Wang C. 1-0 2-0
12/04 11:00 9912 Bega A. v Kobelt P. 0-1 0-2
12/04 11:00 5275 Hoyt E. v Jomby T. 0-1 0-2
12/04 11:00 8505 Poljak D. v Artunedo Marti. 1-0 1-2
12/04 11:00 2109 Vivero Gonza. v Gengel M. 1-0 2-0
12/04 12:30 2106 Hirschmueller C. v Miedler L. 0-1 0-2
12/04 12:30 2107 Lescure M. v Vernier M. 1-0 1-2
12/04 12:35 2108 Michnev P. v Deviatiarov M. 1-0 2-1
12/04 13:30 2110 Wessels L. v Vigani J. 0-1 0-2
12/04 02:55 2115 Brengle M. v Day K. 1-0 2-0
12/04 17:00 8538 Bara I. v Ahn K. 1-0 2-0
12/04 17:00 8539 Min G. v Townsend T. 0-1 0-2
12/04 18:40 8541 Duval V.. v Dolehide C. 0-1 0-2
12/04 19:00 8542 Abanda F. v Doi M. 1-0 2-0
12/04 19:50 8540 Cepelova J. v Soler Espin. 1-0 2-0
12/04 20:05 8543 Brengle M. v Gleason Q. 1-0 2-0
12/04 21:40 8544 Chang S. v Karatantcheva S. 1-0 2-1
12/04 07:00 2112 Dubrivnyy A. v Zhyrmont D. 1-0 1-2
12/04 07:00 2113 Yevseyev D. v Song M-K. 0-1 2-1
12/04 09:30 2120 Tyurnev E. v Kotov P. 0-1 0-2
12/04 09:50 2118 Gakhov I. v Sabanin Y. 1-0 2-0
12/04 12:00 5306 Added D. v Brands D. 0-1 0-2
12/04 12:00 2122 Jankovits Y. v Johnson L. 1-0 2-1
12/04 12:00 5307 Negritu C. v Robert Q. 0-1 2-1
12/04 12:00 1869 Pulgar Garci. v Mertl J. 1-0 2-1
12/04 13:50 8529 Kanar J. v Voljacques H. 0-1 0-2
12/04 14:45 8509 Vocel M. v Crepatte B. 0-1 0-2
12/04 14:50 2125 Perez Sanz. v Martinez M. 0-1 0-2
12/04 15:35 1870 Santalla E-A. v Vrbensky M. 0-1 0-2
12/04 11:00 1882 Danilovic O. v Sharipova S. 0-1 1-2
12/04 11:00 8512 Smitkova T. v Rybakina E. 0-1 0-2
12/04 13:10 8513 Potapova A. v Kuzmova V.. 0-1 0-2
12/04 13:30 1883 Doroshina O. v Kostic N. 1-0 2-0
12/04 14:30 8546 Burillo Escor. v Rubini S. 0-1 0-2
12/04 15:55 8514 Gatto-Monticone G. v Cabeza-Candela E. 1-0 2-0
12/04 16:30 8548 Kilnarova M. v Jorovic I. 0-1 1-2
12/04 17:30 9932 Cavalle-Reimers I. v Boulter K. 0-1 0-2
12/04 17:30 8549 Kulikova A. v Bassols Riber. 1-0 2-0
12/04 18:50 9933 Swan K. v Kolodziejova M. 0-1 0-2
12/04 19:10 9931 Christie F. v Savinykh V. 1-0 1-2
12/04 04:00 9925 Akita S. v Kobori M. 0-1 2-1
12/04 04:00 9937 Lertpitaksinchai N. v Wang X. 0-1 0-2
12/04 04:00 8510 Lykina K. v Hozumi E. 1-0 2-0
12/04 04:00 1872 Raina A. v Han N-L. 1-0 1-2
12/04 05:25 9927 Ninomiya M. v Marino R. 0-1 0-2
12/04 06:20 9928 Aiava D. v Liang E. 1-0 2-0
12/04 06:30 8511 Namigata J. v Kaji H. 0-1 2-1
12/04 06:35 9926 Nara K. v Lee Y-H. 1-0 2-0
12/04 12:30 8524 Andrianjafitrimo T. v Lemoine Q. 1-0 2-1
12/04 13:00 9912 Arcangioli M. v Papamichail D. 1-0 2-1
12/04 13:15 8526 Caregaro M. v Ivakhnenko V. 1-0 1-2
12/04 16:45 1174 Reix S. v Bondar A. 1-0 2-0
12/04 16:55 8525 Anshba A. v Paquet C. 0-1 0-2
12/04 17:05 9917 Di Giuse. v Yerolymos M. 1-0 1-2
12/04 19:00 1172 Grymalska A. v Samir S. 1-0 2-0
12/04 21:00 1173 Ho J. v Lim A. 0-1 0-2
12/04 11:00 8521 Gabueva A. v Kordolaimi E. 0-1 0-2
12/04 11:00 1887 Moore T. v Skryabina M. 1-0 2-0
12/04 11:00 8523 Uebelhoer C. v Desai Z. 1-0 2-1
12/04 13:00 1884 Bhosale R. v Lysa Y. 1-0 2-0
12/04 13:05 1885 Bonic B. v Shymanovich I. 0-1 0-2
12/04 13:25 1886 Kitagawa R. v Terziyska J. 0-1 0-2
12/04 14:50 9916 Alhussein Abdel. v Talcott S. 0-1 1-2
12/04 15:10 8522 Montez P. v Bolkvadze M. 0-1 0-2
12/04 15:00 9903 Albie A. v Vasylyeva A. 1-0 1-2
12/04 15:00 8516 Dinu C. v Rueffer L. 0-1 2-1
12/04 15:00 8519 Moratelli A. v Georges M. 0-1 0-2
12/04 16:40 8515 Detiuc A. v Schoofs B. 0-1 0-2
12/04 16:40 9915 Pella C. v Samsonova L. 1-0 2-1
12/04 18:20 9904 Leykina P. v Glushko J. 1-0 2-0
12/04 18:25 8520 Wallace I. v Lukas T. 0-1 1-2
12/04 19:45 9911 Zidansek T. v Zaja A. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
12/04 03:00 1822 Boston v Brooklyn 0-0 110-97
12/04 03:00 1823 Chicago v Detroit 0-0 87-119
12/04 03:00 1824 Cleveland v New York. 0-0 98-110
12/04 03:00 1827 New Orlea. v San Anton. 0-0 122-98
12/04 03:00 1828 Oklahoma v Memphis 0-0 137-123
12/04 03:00 1829 Orlando v Washington 0-0 101-92
12/04 03:00 1830 Philadelphia v Milwaukee 0-0 130-95
12/04 05:30 1831 La Clipp. v La Laker. 0-0 100-115
12/04 05:30 1832 Portland v Utah 0-0 102-93
12/04 05:30 1833 Sacramento v Houston 0-0 96-83
12/04 20:15 8621 Murcia v Fuenlabrada 0-0 82-62
12/04 22:30 8622 Valencia v Baskonia 0-0 81-77
12/04 19:00 8602 Tsmoki-Minsk v Khimky Mosco. 0-0 79-82
12/04 02:00 8624 Boca J.. v Cordoba 0-0 89-71
12/04 03:00 8625 Penarol v Atenas 0-0 83-103
12/04 03:30 8627 Argentino v San Loren. 0-0 76-92
12/04 03:30 8628 Estudiantes v Comunicaciones 0-0 77-79
12/04 04:00 8629 Ciclista O.. v Gimnasia 0-0 81-82
12/04 20:00 8634 Gmunden v Wels 0-0 86-71
12/04 20:30 8635 Fürstenfeld v Vienna 0-0 92-76
12/04 20:40 8678 Bnei Herze. v Maccabi Ashdo. 0-0 72-74
12/04 20:50 8680 Maccabi Risho. v Hapoel Eilat. 0-0 73-66
12/04 21:00 8681 Ironi Ness. v Hapoel Tel. 0-0 92-75
12/04 18:50 8688 Bc Nevez. v Kk Prien. 0-0 79-96
12/04 20:30 8690 Den Helde. v Eiffeltowers Den. 0-0 73-77
12/04 21:00 8691 Zorg En. v Lasaulec Aris. 0-0 72-59
12/04 21:30 8692 Apollo Amste. v Landstede Baske. 0-0 65-105
12/04 19:00 8695 Mks Dabro. v Wikana Start. 0-0 99-82
12/04 19:15 8653 Horsens Ic. v Randers Cimbr. 0-0 76-93
12/04 01:30 8637 Basquete Ceare. v Pinheiros 0-0 64-63
12/04 22:00 6350 Mann Filte. v Gipuzkoa Upv. 0-0 73-62
12/04 18:30 8661 Bc Nokia. v Kataja Joens. 0-0 92-80
12/04 18:30 8662 Kauhajoen Karhu. v Pyrintö Tampe. 0-0 108-75
12/04 18:30 8663 Salon Vilpa. v Ktp Baske. 0-0 77-69
12/04 20:30 8667 Koln v Karlsruhe 0-0 68-88
12/04 13:00 8697 Seoul Sk. v Dongbu Promy. 0-0 89-89
12/04 20:00 1807 Kk Terme. v Ece Celje. 0-0 93-87
12/04 23:00 8603 Vitoria Sport. v Fc Porto. 0-0 88-103
12/04 19:00 8649 Pardubice v Usti N.Lab. 0-0 76-75
12/04 19:00 1813 Cherkasski Mavpy. v Mbc Mykol. 0-0 83-54
Handbal   Rezultat
12/04 16:30 5731 Turda v Csm Focsa. 27-20
12/04 18:00 5738 Baia Mare. v Poli Timis. 31-23
12/04 18:00 5734 CSM Calar. v CSM Bucur. 24-31
12/04 18:00 5743 Hc Vaslu. v Csu Sucea. 25-21
12/04 19:45 5747 Csa Steau. v Hc Dobro. 29-26
12/04 21:45 5730 Paris v Nantes 31-29
12/04 20:00 5741 Lemgo v Flensburg 23-32
12/04 20:00 5740 Sc Magde. v Tus N-Lub. 34-24
12/04 20:00 5742 Vfl Gumme. v Tvb Stutt. 25-26
12/04 19:30 5753 Storhamar Handb. v Fredrikstad Bkl. 28-20
12/04 22:30 5745 Haukar Hafna. v Valur Reykj. 22-25
12/04 20:00 4821 Hao Slova. v Tj Start. 35-34
Hochei   Pauză Final
12/04 18:45 1472 Austria v Italia 1-0 3-3
12/04 19:30 1473 Letonia v Finlanda 0-3 0-5
12/04 21:00 1474 Danemarca v Suedia 0-1 1-4
12/04 21:20 1466 Hcb Sudti. v Salzburg 1-1 4-2
12/04 21:15 1478 Lugano v Zurich 0-0 0-1
12/04 18:30 1470 Hifk v Karpat O.. 2-0 3-3
12/04 02:05 7625 Rochester A.. v Syracuse C.. 0-0 0-1
12/04 03:30 7626 Texas S.. v Grand Rapid. 0-0 2-2
12/04 04:30 7627 Bakersfield Condo. v San Jose. 0-0 1-2
12/04 05:00 7628 San Diego. v Tucson Roadr. 0-0 0-4
12/04 05:00 7629 Stockton H.. v Ontario Reign. 3-2 6-3
12/04 21:00 1471 Ritten Sport. v Hc Asiag. 1-0 3-2
12/04 02:00 7630 Pittsburgh v Philadelphia 3-0 7-0
12/04 02:00 7631 Winnipeg v Minnesota 0-0 3-2
12/04 05:00 7632 Vegas v La Kings. 1-0 1-0
12/04 21:15 1479 Kloten v Rapperswil 0-1 1-4
12/04 20:00 1475 Borlange Hf. v Vastervik 0-1 0-3
12/04 20:00 1476 Huddinge Ik. v Pitea Hc. 0-0 1-1
12/04 20:00 1477 Vik Vaste. v If Troja. 0-1 2-2
12/04 02:00 7616 Niagara Id. v Laval Rocke. 1-1 2-4
12/04 02:00 7617 Owen Sa. v St.Marie G.. 0-1 2-5
Volei   Pauză Final
12/04 20:00 5175 Csm Bucur. v Stiinta Bacau. 1-0 3-1
12/04 18:30 5166 Neftochimik 2010. v Cska Sofia. 1-0 3-1
12/04 18:15 5170 Hurrikaani-Loimaa v Valepa 0-1 0-3
12/04 17:30 5177 Nilufer Beled. v Halkbank Ankar. 1-0 3-0
12/04 21:25 3671 Sg Raiff. v Sk Posoj. 0-1 0-3
12/04 20:00 5168 Gentofte Volle. v Middelfart Vk. 1-0 3-0
12/04 19:00 5167 Kladno Volej. v Dukla Liber. 1-0 3-0
12/04 16:30 5172 Ethnikos Pirae. v Paok 1-0 1-3
12/04 19:00 5174 Ao Kifis. v Gs Irakl. 1-0 3-0
12/04 19:00 5173 Apfs Irakl. v Foinikas Syrou. 0-1 1-3
12/04 20:30 5169 Aarhus (F). v Amager Vk. 0-1 1-3
12/04 19:00 5176 Novi Pazar. v Vojvodina Novi. 1-0 3-0
12/04 18:15 5171 Hameenlinna (F). v Salon Viest. 0-1 2-3
Snooker   Rezultat
12/04 12:00 8252 Craigie S. v White J. 6-10
12/04 12:00 8253 Davis M. v Lam S. 10-1
12/04 12:00 8255 Georgiou M. v Bolton M. 10-4
12/04 12:00 8256 Higginson A. v John D. 10-4
12/04 12:00 8257 Jones J. v Steadman C. 10-5
12/04 12:00 8254 Pengfei T. v Li Y. 10-1
12/04 12:00 8258 Perry J. v Muir R. 10-1
12/04 12:00 8259 Walden R. v Swail J. 10-8
12/04 12:00 8260 Walker L. v Helgason K. 10-6
12/04 12:00 8261 Wen Bo. v Lawler R. 10-2
12/04 12:00 8262 Yupeng C. v Hull R. 7-10
Baseball   Primul Set Final
12/04 01:10 5327 Cleveland India. v Detroit Tiger. 0-0 5-1
12/04 02:05 5328 Baltimore Oriol. v Toronto Blue. 0-0 5-3
12/04 02:05 5329 Philadelphia Phill. v Cincinnati Reds. 0-0 4-3
12/04 02:10 5330 Boston Red. v New York. 0-0 7-10
12/04 02:10 5331 Miami Marli. v New York. 0-0 1-4
12/04 03:05 5332 Chicago Cubs. v Pittsburgh Pirat. 0-0 13-5
12/04 03:05 5333 Texas Range. v Los Angel. 0-0 2-7
12/04 05:10 5334 Los Angel. v Oakland Athle. 0-0 6-16
12/04 21:20 9679 Chicago Cubs. v Pittsburgh Pirat. 0-0 1-6
12/04 12:30 5348 Hanwha Eagle. v Kia Tiger. 0-0 15-4
12/04 12:30 5349 Lg Twins. v Sk Wyver. 0-0 5-4
12/04 12:30 9676 Lotte Giant. v Nexen Heroe. 0-0 3-5
12/04 12:30 9677 Nc Dinos. v Kt Wiz. 0-0 2-7
12/04 12:30 9678 Samsung Lions. v Doosan Bears. 0-0 3-9
12/04 12:00 5337 Fukuoka S.Haw. v Hokkaido Nippo. 0-0 3-0
12/04 12:00 5338 Orix Buffa. v Rakuten Golde. 0-0 3-2
12/04 12:15 5339 Chiba Lotte. v Saitama Seibu. 0-0 3-6
12/04 12:00 5326 Chunichi Drago. v Yakult Swall. 0-0 9-4
12/04 12:00 5335 Hanshin Tiger. v Hiroshima Carp. 0-0 1-5
12/04 12:00 5336 Yomiuri Giant. v Yokohama Dena. 0-0 4-6
12/04 03:00 9158 Guerreros De. v Generales De. 0-0 18-12
12/04 03:00 9159 Pericos De. v Vaqueros De. 0-0 8-4
12/04 03:00 9163 Tigres De. v Rojos Del. 0-0 0-6
12/04 03:30 9161 Saraperos De. v Piratas De. 0-0 6-5
12/04 04:05 9164 Leones De. v Acereros De. 0-0 0-2
12/04 05:35 9165 Toros De. v Olmecas De. 0-0 2-3
Darts   Pauză Final
12/04 21:15 8701 Van Barne. v Gurney . 0-0 3-7
12/04 21:55 8702 Anderson G. v Wright P. 0-0 7-2
12/04 22:25 8703 Whitlock S. v Van Gerwe. 0-0 1-7
12/04 23:00 8704 Smith M. v Cross R. 0-0 5-7
12/04 23:40 8705 Van Barne. v Wright P. 0-0 2-7
Rugby   Pauză Final
12/04 21:45 3002 Widnes Vikin. v Hull Fc. 8-12 20-39
12/04 12:50 3000 Sydney Roost. v South Sydne. 8-8 14-26
Floorball   Pauză Final
12/04 20:00 2154 Storvreta Ibk. v Mullsjo Ais. 0-0 9-6
Badminton   Pauză Final
12/04 08:00 1896 Sim Y. v Wei Y. 0-0 2-0
12/04 08:00 1891 Tulamok N. v Lee F. 0-0 0-2
12/04 08:20 1889 Kim H. v Po L-W. 0-0 2-1
12/04 08:20 1892 Xinwa G. v Wu Y. 0-0 2-0
12/04 08:40 1899 Chen S. v Han Y. 0-0 0-2
12/04 08:40 1894 Kim G. v Vu T. 0-0 2-1
12/04 09:00 1895 Nakai Y. v Sung S. 0-0 0-2
12/04 10:30 1861 Awanda A. v Chen F. 0-0 2-0
12/04 10:30 1863 Liu X. v Chiang K. 0-0 2-0
12/04 10:30 1855 Sihang C. v Po L-W. 0-0 1-2
12/04 10:50 1856 Enyi D. v Di Z. 0-0 1-2
12/04 10:50 1864 Istarani N. v Du Y. 0-0 0-2
12/04 10:50 1860 Ko-Chi C. v Jen C. 0-0 2-0
12/04 10:50 1865 Xumin L. v Huang D. 0-0 0-2
12/04 11:10 1866 Chayanit C. v Dong W. 0-0 2-0
12/04 11:10 1851 Hsu J. v Lin Y. 0-0 1-2
12/04 11:10 1898 Li X. v Fan M. 0-0 2-0
12/04 11:30 1852 Heo K. v Liew D. 0-0 1-2
12/04 11:30 1893 Jeon J. v Wang Z. 0-0 0-2
12/04 11:30 1853 Mustofa I. v Zhou Z. 0-0 1-2
12/04 11:30 1897 Xuan D. v Zhang Y. 0-0 2-1
12/04 11:50 1859 Jaeuk J. v Zhenbang J. 0-0 2-1
12/04 11:50 1854 Sun F. v Shifeng L. 0-0 2-0
12/04 11:50 1858 Ting C. v Choi H. 0-0 0-2
12/04 11:50 1890 Yang M-T. v Rivaldy R. 0-0 0-2
Cricket   Pauză Final
12/04 17:30 8732 Sunrises Hyder. v Mumbai India. 0-0 1-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.