Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
11/04 21:45 1246 Bayern Munch. v Sevilla 0-0 0-0
11/04 21:45 1248 Real Madri. v Juventus 0-2 1-3
11/04 21:45 1762 Wolverhampton v Derby Count. 1-0 2-0
11/04 12:30 3703 Marconi Stall. v Parramatta 1-1 2-1
11/04 19:00 1500 Fc Frede. v Aalborg 3-0 3-1
11/04 19:45 3840 Basel v Fc Zuric. 1-0 3-0
11/04 13:00 9281 Consadole Sappo. v Shonan Bellm. 0-0 1-0
11/04 13:00 9282 Fc Tokyo. v Kashima Antle. 1-1 2-1
11/04 13:00 9283 Gamba Osaka. v Jubilo Iwata. 1-0 2-0
11/04 13:00 9284 Kawasaki Front. v Cerezo Osaka. 1-2 1-2
11/04 13:00 9285 Nagoya Gramp. v Vegalta Senda. 0-2 2-3
11/04 13:00 9286 Sanfrecce Hiros. v Yokohama F. 0-1 3-1
11/04 13:00 9287 Shimizu S-Pul. v V-Varen Nagas. 0-1 0-1
11/04 13:00 9288 Vissel Kobe. v Urawa Red. 0-1 2-3
11/04 14:00 9289 Sagan Tosu. v Kashiwa Reyso. 0-2 1-2
11/04 19:30 7561 Sandefjord Fotba. v Ranheim Il. 1-0 1-2
11/04 19:30 7562 Tromso Il. v Stromsgodset 2-0 3-1
11/04 22:45 5211 Ecuador (F). v Bolivia (F). 0-0 0-1
11/04 01:15 2094 Jaguares De. v Ca Bosto. 0-0 2-1
11/04 01:15 2095 Liga Dep. v Guabira Monte. 2-0 2-1
11/04 03:30 2096 Deportivo Cali. v Danubio Fc. 1-0 3-0
11/04 16:00 2940 Ahal Fc. v Fc Altyn. 0-0 0-0
11/04 17:00 2941 Fk Istik. v Fc Alay. 0-0 1-0
11/04 16:00 2939 Aizawl Fc. v Abahani Ltd.. 0-3 0-3
11/04 14:30 2936 Boeung Ket. v Ceres Fc. 0-2 0-4
11/04 14:30 2937 Home Unite. v Shan Unite. 3-2 3-2
11/04 12:00 2931 Yangon Unite. v Persisam Putra. 1-2 3-2
11/04 14:30 2934 Global Fc. v Clb Bd. 1-2 3-3
11/04 11:00 2093 April Twent. v Benfica De. 2-0 8-0
11/04 03:00 2091 NY Red. v Chivas Guada. 0-0 0-0
11/04 05:00 2092 Cf Ameri. v Toronto Fc. 0-1 1-1
11/04 20:30 6871 Ajax Cape. v Bidvest Wits. 1-0 1-0
11/04 20:30 6872 Supersport Unite. v Orlando Pirat. 0-0 0-0
11/04 21:45 4014 Oldham Athle. v Walsall 1-1 1-1
11/04 18:00 7153 CSKA Sofia. v Levski Sofia. 0-1 0-2
11/04 01:30 5219 Sao Paulo. v Macapa AP. 0-0 0-0
11/04 10:00 9347 Yanbian Beigu. v Meizhou Meixi. 0-0 1-0
11/04 10:30 9348 Yinchuan Helan. v Beijing Kongg. 1-0 1-0
11/04 11:00 9349 Hainan Haiha. v Meizhou Kejia. 0-0 0-0
11/04 11:00 9350 Sichuan Annap. v Qingdao Haini. 0-0 3-0
11/04 14:30 9351 Shaanxi Chang. v Hangzhou Green. 1-0 1-0
11/04 14:35 9352 Hefei Guigu. v Xinjiang Tians. 0-0 1-0
11/04 14:35 9353 Nantong Zhiyu. v Huhehaote Zhong. 0-0 1-0
11/04 19:00 3626 Apollon Limas. v Anorthosis Famag. 1-0 2-1
11/04 13:30 2511 Daegu Fc. v Ulsan Hyund. 0-0 0-2
11/04 13:30 2512 Fc Seoul. v Pohang Steel. 1-1 2-1
11/04 13:30 2513 Gyeongnam Fc. v Jeonbuk Hyund. 0-3 0-4
11/04 13:30 2514 Incheon Unite. v Sangju Sangm. 0-0 0-1
11/04 13:30 2515 Jeonnam Drago. v Jeju Unite. 0-1 0-3
11/04 14:00 2516 Gangwon Fc. v Suwon Samsu. 1-1 2-3
11/04 02:00 3521 Boyaca Chico. v Alianza Petro. 2-0 3-0
11/04 04:00 3522 Millonarios v Deportivo Pasto. 1-0 2-0
11/04 23:59 3523 Envigado Fc. v Atletico Bucar. 1-0 1-1
11/04 23:30 3537 Deportes Quind. v Universitario De. 0-0 0-1
11/04 18:30 3860 Bk Frema. v Viborg 2-0 3-0
11/04 20:00 3861 Nykobing Fc. v Vendsyssel Ff. 1-0 1-1
11/04 19:30 3715 Frejus Saint. v Toulon Le. 0-0 0-0
11/04 21:00 3716 Jeanne D'Arc. v OSC Lille. 0-0 1-0
11/04 21:00 3717 RC Grass. v Monaco 2. 1-1 1-1
11/04 21:00 3718 Viry Chati. v Arras Fa. 0-0 0-0
11/04 15:30 7040 Gostaresh Foola. v Esteghlal Tehra. 0-1 1-1
11/04 17:30 7041 Persepolis v Pars Jonou. 0-0 1-1
11/04 19:30 2792 Ac Reggi. v A.C. Mestr. 0-1 0-4
11/04 21:15 9653 Deportivo San. v Utc De. 1-2 2-2
11/04 23:30 9654 Comerciantes Unido. v Sporting Crist. 1-1 1-3
11/04 01:45 9651 Real Garci. v Academia Canto. 0-0 1-0
11/04 04:00 9652 Deportivo Munic. v Union Comer. 1-0 2-1
11/04 18:00 9371 Wigry Suwal. v Mks Puszc. 0-0 1-0
11/04 19:00 9372 Drutex-Bytovia v Gornik Leczn. 2-0 2-1
11/04 19:00 9373 Podbeskidzie v Gks Tychy. 0-0 1-1
11/04 19:00 9374 Ruch Chorz. v Chojniczanka Chojn. 1-1 1-1
11/04 19:30 9375 Chrobry Glogo. v Pogon Siedl. 2-1 3-1
11/04 20:00 9376 Fks Stal. v Miedz Legni. 0-1 1-1
11/04 20:00 9377 Stomil Olszt. v Olimpia Grudz. 1-0 1-1
11/04 20:00 9378 Zaglebie Sosno. v Ks Rakow. 2-0 2-0
11/04 18:00 3200 Cd Cova. v Oliveirense 2-1 3-2
11/04 18:00 3202 Gil Vicen. v Sporting Braga. 1-1 1-2
11/04 18:00 3203 Real Sport. v Sp. Covil. 2-0 3-0
11/04 18:00 3204 Sporting L. v Fc Famal. 0-1 1-1
11/04 18:00 3205 Varzim v Academica Viseu. 0-0 0-1
11/04 18:00 3206 Vitoria Guima. v Penafiel 0-0 1-1
11/04 19:00 3207 Benfica B. v Leixoes 0-0 1-2
11/04 19:00 3201 Santa Clara. v Arouca 0-0 0-0
11/04 21:15 3208 Uniao v Nacional 1-1 1-3
11/04 15:00 9451 Fc Sibir. v Fc Shinn. 2-0 3-0
11/04 15:00 9452 Fk Yenis. v Volga Olimp. 0-0 1-0
11/04 15:00 9453 Spartak Mosco. v Tom Tomsk. 2-1 2-1
11/04 16:00 9454 Gazovik Orenb. v Fc Volga. 0-0 3-0
11/04 17:00 9455 Fk Tyume. v Dinamo Saint. 1-0 1-1
11/04 17:00 9456 Zenit 2. v Fc Luch-. 1-1 1-2
11/04 18:00 9457 Fakel Voron. v Kuban Krasn. 0-1 0-2
11/04 18:30 9458 Fk Tambo. v Fk Khimk. 0-0 2-0
11/04 19:00 9459 Rotor Volgo. v Avangard Kursk. 0-0 1-1
11/04 21:00 9460 Fc Balti. v Samara Kryli. 0-0 1-0
11/04 14:45 7324 Balestier Khals. v Young Lions. 1-0 3-1
11/04 18:15 9023 Nk Celje. v Nk Olimp. 0-1 0-1
11/04 16:00 9021 Nk Trigl. v Maribor 0-3 0-5
11/04 20:00 7321 Ifk Varna. v Gais 0-0 1-2
11/04 13:45 1571 Buriram Unite. v Thai Port. 1-1 3-1
11/04 13:45 1572 Ratchaburi Fc. v Prachuap Fc. 1-0 2-1
11/04 14:00 1573 Chainat Fc. v Navy Fc. 0-0 1-0
11/04 14:00 1574 Sukhothai Fc. v Bangkok Glass. 0-1 1-1
11/04 15:00 1575 Bangkok Unite. v Nakhon Ratch. 1-0 2-0
11/04 15:00 5051 Bec Tero. v Ubon Umt. 0-1 3-2
11/04 15:00 5050 Pattaya Unite. v Chonburi Fc. 1-0 1-0
11/04 16:00 5052 Air Force. v Chiangrai Unite. 0-1 0-2
11/04 16:00 5053 Muang Thong. v Suphan Buri. 1-1 2-2
11/04 19:00 6961 Budapest Honve. v Videoton Fc. 0-1 1-4
11/04 21:45 6419 Curzon Ashto. v Gainsborough Trini. 1-0 2-0
11/04 21:45 6442 Farnborough v Bishop's Stort. 0-0 0-5
11/04 03:05 5654 Quilmes Ac. v Deportivo Moron. 1-1 2-1
11/04 16:00 3702 Barracas Centr. v CA San. 0-1 0-2
11/04 20:45 3469 Al Mojze. v Al Wehda. 0-0 2-2
11/04 20:45 3468 Al-Khaleej v Najran Sc. 0-0 1-1
11/04 20:45 3474 Jeddah Club. v Hajer Club. 0-0 1-2
11/04 16:00 3699 CD Riest. v Club Atlet. 0-1 1-2
11/04 21:00 3700 Deportivo Moron. v All Boys. 0-0 1-1
11/04 21:30 3701 CA Los. v Club Almag. 0-0 1-1
11/04 20:00 3261 Vfb Hohen. v Sv Worgl. 1-1 3-1
11/04 18:30 3708 Busaiteen v Al Ittif. 2-1 4-1
11/04 18:30 3709 Isa Town. v Al-Tadhmon 1-0 1-1
11/04 18:30 3710 Sitra Club. v Al Hala. 0-3 1-6
11/04 17:30 1552 Fk Zvije. v Fk Krupa. 0-4 0-4
11/04 19:00 1551 Fk Zelje. v Fk Slobo. 0-0 0-0
11/04 17:00 8830 Fc Chern. v Ludogorets Razgr. 3-0 3-0
11/04 17:30 1554 Stade Renar. v Bamboutos Fc. 0-0 0-1
11/04 17:30 1553 Unisport Fc. v Coton Sport. 0-0 1-1
11/04 17:00 9724 1 Hfk. v Rymarov 0-1 0-1
11/04 17:30 9726 1.Sk Prost. v Sk Unex. 1-0 2-0
11/04 17:30 9720 Domazlice v Sk Prevy. 3-0 4-1
11/04 18:00 9721 Fk Dobro. v Sk Sokol. 0-1 0-1
11/04 18:00 9722 Sk Vikto. v Usti N. 1-0 3-0
11/04 18:00 9725 Sk Zapy. v Afk Chrud. 0-0 0-0
11/04 16:15 9723 1 Fc. v Fc Fasta. 0-2 0-2
11/04 18:30 5061 Asec Mimos. v Societe Omnis. 0-0 1-1
11/04 17:30 3714 NK Varaz. v NK Osije. 0-1 1-1
11/04 16:45 8932 Al Wasl. v Dibba Al. 0-0 1-0
11/04 19:45 8931 Al Jazir. v Al Wahda. 0-2 0-3
11/04 18:30 9647 Pk-35 Vanta. v Tips Vanta. 3-0 3-0
11/04 19:00 1580 Vfv Hilde. v Ssv Jedde. 1-0 3-0
11/04 19:15 1581 Etsv Weich. v Hamburger Sv. 1-0 2-0
11/04 20:00 1582 Bsv Rehde. v Vfb Lübe. 1-1 2-4
11/04 20:00 1583 Eintracht Braun. v Vfb Olden. 0-0 1-0
11/04 20:00 1584 Eintracht Norde. v Sv Eutin. 2-0 5-1
11/04 20:00 1585 Sv Droch. v Fc St.. 1-0 1-1
11/04 20:30 1586 Tsv Havel. v Fc Alton. 1-1 3-1
11/04 19:00 1587 Hertha Bsc. v Energie Cottb. 0-1 0-2
11/04 20:00 1588 Bfc Dynam. v Fc Oberl. 1-1 1-1
11/04 20:00 1589 Bfc Vikto. v Fsv Union. 0-0 1-0
11/04 20:00 1592 Fsv Wacke. v Sv Babel. 1-0 1-0
11/04 20:00 1591 Vfb Auerb. v Tsg Neust. 0-0 2-1
11/04 16:00 1594 Fsv Mainz. v Vfb Stutt. 0-1 1-1
11/04 19:30 1595 Rochling Volkl. v Tsg Hoffe. 1-1 1-2
11/04 20:00 1596 Tsv Stein. v Hessen Kasse. 0-1 1-3
11/04 20:00 7761 Sv Rodin. v Alemannia Aache. 0-1 1-3
11/04 20:00 1601 Tus Erndt. v Viktoria Koln. 1-1 1-1
11/04 20:30 1602 Wuppertaler Sv. v Rot-Weiss Essen. 1-1 3-1
11/04 19:00 7773 Asv Neuma. v Tsv 1860. 0-0 2-1
11/04 19:30 7767 Bsc Haste. v Bts Neust. 0-0 2-2
11/04 19:15 7766 Psv Union. v Tsv Wanke. 0-0 5-1
11/04 19:15 7765 Vfr Neumu. v Holstein Kiel. 0-0 3-2
11/04 21:00 7762 Borussia Fulda. v Sc Waldg. 0-0 2-0
11/04 21:00 7764 Sc Teuto. v Ksv Bauna. 0-0 1-1
11/04 21:00 7763 Spvgg Neu-I. v Sv Stein. 0-0 2-1
11/04 19:00 7769 Djk Ammer. v 1.Fc Schwe. 0-0 1-0
11/04 19:00 7770 Djk Geben. v Spvgg Ansba. 0-0 7-1
11/04 19:00 7768 Spvgg Bayer. v Wurzburger Fv. 0-0 2-3
11/04 19:00 7771 Tsv Aubst. v Sv Erlen. 0-0 6-1
11/04 20:30 7772 Spvgg Weide. v Spvgg Jahn. 0-0 1-5
11/04 19:00 7775 Fc 08. v Bahlinger Sc. 0-0 4-1
11/04 19:00 7776 Karlsruher Sc. v Tsg Backn. 0-0 0-0
11/04 19:30 7781 Atlas Delme. v Tus Sulin. 0-0 0-2
11/04 19:30 7777 Sv Spiel. v Goeppinger Sv. 0-0 1-3
11/04 20:00 7778 Tsg Balin. v Sv Sandh. 0-0 1-1
11/04 19:30 7774 Schott Jena. v Bsg Wismu. 0-0 0-0
11/04 19:00 7784 Fsv Salmr. v Fk Pirma. 0-0 1-0
11/04 20:30 7779 Fc Guter. v Sc Pader. 0-0 1-0
11/04 20:30 7780 Sf Siege. v Sv Lipps. 0-0 0-2
11/04 21:00 7782 Fc Hurth. v Tv Herke. 0-0 1-2
11/04 21:00 7783 Hilal Maroc. v Fc Pesch. 0-0 4-1
11/04 13:30 9470 Mohun Bagan. v Lajong Sc. 0-0 3-1
11/04 13:30 3732 Hong Kong. v Sun Pegas. 1-2 4-2
11/04 14:45 5216 Damash Gilan. v Naft Gachs. 0-0 0-0
11/04 14:45 5217 Khosheh Talae. v ARVAND KHORR. 0-0 1-0
11/04 14:45 5218 Moghavemat Tehra. v Esteghlal Jonub. 0-0 0-0
11/04 15:00 5220 NAFT OMIDI. v Shahrdari Fouma. 1-2 4-2
11/04 15:00 5221 Palayesh Abada. v Shardar Bukan. 0-0 2-0
11/04 15:00 5222 Shahin Bushe. v Shahrdari Banda. 1-1 6-1
11/04 21:45 5228 Glenavon (T). v Cliftonville Olymp. 0-0 0-1
11/04 21:45 5229 Glentoran (T). v Warrenpoint Town. 2-0 4-0
11/04 21:45 5230 Linfield Swift. v Ards FC. 1-0 2-1
11/04 22:00 5231 Crusaders (T). v Ballinamallard Unite. 1-0 2-2
11/04 21:00 3734 Fram U19. v Fylkir U19. 3-1 4-4
11/04 22:15 5210 Vikingur Reykj. v Leiknir/KB U19. 3-1 4-4
11/04 19:30 2790 Viterbese v Us Aless. 0-1 0-1
11/04 14:00 5063 Gor Mahia. v Wazito 0-0 1-0
11/04 16:00 8812 Fk Renov. v Shkendija 79. 0-0 0-2
11/04 17:00 8811 Akademija Pande. v Fk Pelis. 0-0 2-1
11/04 20:30 5064 Cs Fola. v Us Hoste. 1-1 4-1
11/04 20:30 5068 Cs Petan. v Progres Niede. 0-2 1-3
11/04 20:30 5065 Differdange Fc. v Fc Rodan. 3-1 5-1
11/04 20:30 5066 F91 Dudel. v Fc Rm. 3-0 4-0
11/04 20:30 5067 Una Stras. v Racing Fc. 0-0 0-1
11/04 20:30 5069 Us Mondo. v Jeunesse Esch. 0-0 0-0
11/04 21:00 5070 Us Esch. v Fc Victo. 0-1 0-2
11/04 18:00 1316 Fk Atlan. v Vmfd Zalgi. 2-2 2-5
11/04 20:00 1317 Fk Stumb. v Fk Palan. 0-0 0-1
11/04 20:00 3071 Atletico Pachu. v Monterrey U20. 0-0 4-0
11/04 18:00 4152 Kwara Unite. v Enyimba 0-0 1-1
11/04 23:59 5232 Chinandega FC. v Managua FC. 1-1 2-2
11/04 23:59 5233 Deportivo Ocota. v Unan Manag. 0-0 1-0
11/04 23:59 5234 San Franc. v Deportivo Walte. 1-1 1-2
11/04 18:00 5226 Al-Seeb v Bosher Club. 0-0 0-0
11/04 12:00 5225 AZS Wrocl. v AZS Pwsz. 0-2 0-2
11/04 18:00 9383 Pks Olimp. v Blekitni Starg. 0-0 0-1
11/04 18:00 9384 Rks Radom. v Gwardia Kosza. 3-0 5-0
11/04 12:00 9379 Resovia (T). v Kp Legia. 0-0 1-4
11/04 15:00 9380 Cracovia Krako. v Motor Lubli. 0-0 0-0
11/04 18:00 9381 Ks Gorzo. v Salos Szcze. 0-0 3-0
11/04 18:00 9382 Zielona Gora. v Gornik Zabrz. 0-0 0-2
11/04 22:00 5214 Airdrieonians U20. v Queens Park. 0-1 1-2
11/04 22:00 5215 East Kilbr. v Stranraer U20. 1-1 1-2
11/04 16:30 1351 Bezanija Belgr. v Backa Topol. 0-1 2-1
11/04 16:30 1352 Fk Indij. v Fk Jagod. 2-0 3-1
11/04 16:30 1353 Fk Prole. v Fk Dinam. 2-0 3-0
11/04 16:30 1354 Fk Radni. v Fk Novi. 1-0 2-0
11/04 16:30 1355 Fk Slobo. v Csk Pivar. 3-0 5-1
11/04 16:30 1356 Fk Teleo. v Sindjelic Beogr. 3-0 4-0
11/04 16:30 1357 Radnicki Pirot. v Fk Buduv. 0-0 0-0
11/04 16:30 1358 Temnic 1924. v Metalac Gm. 0-0 1-0
11/04 17:30 3113 Fc Stk. v Mfk Skali. 1-1 1-1
11/04 17:30 3115 Fk Spiss. v Zp Sport. 0-1 0-1
11/04 17:30 3114 Skf Sered. v Kfc Komar. 1-0 3-0
11/04 19:00 3116 Fk Pohro. v Lokomotiva Zvole. 0-0 3-0
11/04 17:00 5081 Kalcer Radom. v Nk Fuzin. 1-0 1-1
11/04 17:00 5079 Nk Brda. v Nk Rolte. 2-0 4-0
11/04 17:00 5080 Nk Nafta. v Tabor Sezan. 1-1 3-1
11/04 18:15 5704 Real Burgo. v La Banez. 0-0 1-0
11/04 21:30 5705 Cf Salma. v Atletico Torde. 0-0 2-1
11/04 16:00 5085 Stand Unite. v Maji Maji. 0-0 1-3
11/04 16:00 5083 Tanzania Priso. v Kagera Sugar. 0-0 1-1
11/04 16:00 5084 Young Afric. v Singida Unite. 0-0 1-1
11/04 14:00 3722 Kasetsart Unive. v Khonkaen Fc. 0-0 2-1
11/04 14:00 3723 Nong Bua. v Samut Sakho. 0-0 1-0
11/04 14:00 3724 PTT Rayon. v Krabi Fc. 2-0 5-1
11/04 14:00 3725 Sisaket FC. v Rayong FC. 1-0 1-0
11/04 15:00 3726 Army Unite. v Trat FC. 2-1 2-2
11/04 15:00 3729 Chiangmai Fc. v Udonthani FC. 0-1 1-1
11/04 15:00 3730 Lampang Fc. v Thailand Honda. 0-0 1-0
11/04 16:00 5089 Bright Stars. v Soana Fc. 2-2 2-2
11/04 16:30 5090 Bul Fc. v Vipers 0-0 0-0
11/04 16:30 5091 Express Fc. v Mbarara Fc. 0-0 1-0
11/04 16:30 5092 Masavu Fc. v Proline Fc. 0-1 1-1
11/04 16:30 5093 Sc Villa. v Police 0-0 1-0
11/04 16:30 5094 Uganda Reven. v Kirinya-Jinja Ss. 1-0 2-0
11/04 16:00 3721 CA Cerro. v Danubio FC. 0-0 1-1
11/04 16:30 5126 Gyirmot Fc. v Kisvarda Fc. 0-0 1-0
11/04 17:30 5127 Bekescsabai Elore. v Soproni Vse. 1-0 3-0
11/04 17:30 5129 Budaörsi Sc. v Soroksar Sc. 1-1 2-2
11/04 17:30 5134 Cegledi Vse. v Futura Moson. 0-1 1-1
11/04 17:30 6968 Dunakanyar Vac. v Mtk Budap. 2-1 2-3
11/04 17:30 5135 Dunakanyar Vac. v Mtk Budap. 2-1 2-3
11/04 17:30 5136 Szolnoki Mav. v Szeged 2011. 0-0 0-1
11/04 20:00 5137 Bgsz Siofo. v Zalaegerszegi Te. 0-0 2-0
11/04 20:00 5138 Budafoki Mte-U. v Kazincbaricika Sc. 0-0 1-0
11/04 20:00 6969 Budafoki Mte-U. v Kazincbaricika Sc. 1-0 1-0
11/04 20:00 5139 Csakvari Tk. v Fc Gyori. 1-1 3-1
11/04 20:00 6970 Csakvari Tk. v Fc Gyori. 1-1 3-1
11/04 20:00 6971 Nyiregyhaza Spart. v Dorogi Fc. 1-0 3-1
11/04 20:00 5141 Nyiregyhaza Spart. v Dorogi Fc. 1-0 3-1
11/04 16:00 5098 Bunyodkor v Pfk Metal. 0-0 3-1
11/04 16:00 5099 Sogdiyona Jizza. v Pfk Navba. 0-2 3-2
11/04 18:00 5601 Nasaf Qarsh. v Pfk Lokom. 0-0 2-1
11/04 18:00 5219 Lech II. v Polonia Sroda. 1-0 2-3
11/04 15:00 3731 FF Usv. v Borussia Monch. 0-1 3-1
11/04 13:00 3733 Debreceni VSC. v Budapest Honve. 0-0 1-0
11/04 21:30 3711 Maracana CE. v Alianca 0-0 3-0
11/04 12:30 3705 Northern Tiger. v Blacktown Spart. 1-0 1-0
11/04 20:00 3727 Berliner SC. v Reinickendorfer Füch. 2-0 4-0
11/04 20:00 3728 Stuttgarter Kicke. v SG Sonne. 0-1 1-1
11/04 21:30 5224 Limerick FC. v Galway Unite. 1-0 3-2
11/04 21:30 5227 Potenza v San Donat. 1-1 1-1
11/04 21:00 3735 Pontevedra CF. v Ontinyent CF. 0-0 0-0
11/04 21:00 4123 Figueirense Sc. v Botafogo Rj. 0-0 0-1
11/04 21:00 4124 Juventude Rs. v Ponte Preta. 0-0 0-2
11/04 21:00 4125 Sport Recif. v Corinthians Sp. 0-0 0-0
11/04 21:00 4126 Vila Nova. v Vasco Da. 0-0 1-1
11/04 21:00 4127 Vitoria Ba. v Flamengo Rj. 0-0 1-1
Tenis   Pauză Final
11/04 00:35 7518 Kozlov S. v Pella G. 0-1 0-2
11/04 02:00 8973 Escobedo E. v Johnson S. 1-0 1-2
11/04 04:45 8977 Smyczek T. v Fritz T. 1-0 1-2
11/04 20:00 6601 Sandgren T. v Kicker N. 1-0 2-0
11/04 21:45 8962 Kudla D. v Karlovic I. 0-1 0-2
11/04 23:45 6602 Pella G. v Querrey S. 0-1 2-1
11/04 12:00 8456 Olaru R. v Jurak D. 1-0 2-0
11/04 13:25 8460 Geuer N. v Vondrousova M. 1-0 2-0
11/04 15:00 6605 Kohlschreiber P. v Ouahab L. 1-0 1-2
11/04 15:10 8462 Minella M. v Rosolska A. 0-1 0-2
11/04 15:15 6600 Albot R. v Seppi A. 0-1 2-1
11/04 15:15 6604 Jaziri M. v Fucsovics M. 0-1 2-1
11/04 16:50 8963 Ramos A. v Vatutin A. 0-1 0-2
11/04 17:35 2070 Simon G. v Carballes Baena. 1-0 2-0
11/04 19:05 8964 Andujar P. v Arnaboldi A. 1-0 2-0
11/04 20:35 8965 Garcia-Lopez G. v Gasquet R. 0-1 0-2
11/04 18:00 5130 Arruabarrena-V L. v Rodriguez V. 1-0 2-0
11/04 18:00 5131 Grammatikopoulou V.. v Kato M. 0-1 2-1
11/04 18:00 1012 Sorribes Tormo. v Zhao C. 0-1 2-1
11/04 22:30 1006 Duque Marin. v Bogdan A. 0-1 0-2
11/04 23:50 1005 Cepede Royg. v Arango E. 0-1 1-2
11/04 23:59 5132 Hibino N. v Kostova E. 0-1 0-2
11/04 00:20 1917 Londero J. v Krajicek A. 1-0 2-0
11/04 01:05 1921 Berlocq C. v Korda S. 0-1 2-1
11/04 04:45 1927 Sanchez Monte. v Monteiro T. 0-1 0-2
11/04 11:00 5141 Pliskova Kr. v Giorgi C. 0-1 0-2
11/04 11:50 5142 Sabalenka A. v Buzarnescu M. 0-1 2-1
11/04 12:35 5140 Hsieh Su-We. v Hercog P. 0-1 0-2
11/04 13:35 5143 Teichmann J. v Cornet A. 0-1 0-2
11/04 15:25 1002 Frech M. v Voegele S. 0-1 0-2
11/04 18:00 8453 Mrdeza T. v Irigoyen M. 1-0 2-0
11/04 20:50 1003 Vekic D. v Cadantu A. 1-0 2-0
11/04 21:10 1004 Sasnovich A. v Hogenkamp R. 1-0 2-0
11/04 22:00 1911 Quiroz R. v Krstin P. 0-1 2-1
11/04 22:30 8452 Krawczyk D. v Jakupovic D. 0-1 0-2
11/04 15:35 2283 Marrero D. v Lindstedt R. 0-1 2-1
11/04 17:10 2279 Cerretani J. v Haase R. 1-0 2-1
11/04 17:40 2281 Demoliner M. v Lorenzi P. 0-1 2-1
11/04 19:25 2280 Daniell M. v Podlipnik-Castillo H. 1-0 2-0
11/04 19:50 2282 Koolhof W. v Sharan D. 0-1 0-2
11/04 19:50 2284 Mektic N. v Ahouda A. 1-0 2-0
11/04 00:50 2300 Bambridge L. v Escobar G. 1-0 2-0
11/04 22:00 2299 Bagnis F. v Pasha N. 1-0 2-0
11/04 12:00 1902 Milojevic N. v Munar Clar. 0-1 0-2
11/04 14:20 1935 Donati M. v Maden Y. 1-0 2-0
11/04 20:00 2275 Peralta J. v Mirnyi M. 0-1 0-2
11/04 21:40 2272 Brown D. v Harrison R. 1-0 2-0
11/04 23:05 2277 Sock J. v Lipsky S. 1-0 1-2
11/04 18:00 8528 Altamirano C. v Griekspoor S. 1-0 2-0
11/04 18:00 9916 Dunbar J. v Ritschard A. 0-1 0-2
11/04 18:00 9917 Findel-Hawkins J. v Kirkov V. 0-1 0-2
11/04 18:00 9918 Uchida K. v Mercier T. 1-0 2-1
11/04 19:40 8529 Bangoura S. v Monette S. 0-1 0-2
11/04 20:00 8527 Adams H. v Dougaz A. 1-0 2-0
11/04 20:10 9919 Mertens Y. v Redlicki M. 0-1 0-2
11/04 20:20 9920 Scholtz N. v Bourchier E. 1-0 2-0
11/04 21:40 9921 Riffice S. v Shropshire S. 1-0 2-0
11/04 21:45 8532 Hu N. v Lakat F. 1-0 2-1
11/04 22:05 8531 Craig H. v Hiltzik J. 1-0 2-0
11/04 23:10 9922 Haworth C. v Kirchheimer S. 0-1 0-2
11/04 13:35 8463 Martos Gorne. v Bednarek T. 1-0 2-1
11/04 15:20 8464 Baldi F. v Molchanov D. 0-1 0-2
11/04 16:40 2286 Motti A. v Oliveira G. 0-1 0-2
11/04 17:35 2292 Bolelli S. v Milojevic N. 1-0 1-2
11/04 07:00 8505 Kubareva A. v Lodikova D. 0-1 2-1
11/04 07:00 8522 Ma Y. v Umarova K. 1-0 2-0
11/04 07:00 8523 Stamat V.. v Detkovskaya D. 0-1 0-2
11/04 09:00 8524 Dmitrichenko Y. v Ainitdinova G. 0-1 1-2
11/04 09:30 8525 Morvayova v v Nazar. 1-0 2-1
11/04 09:45 8526 Yadlapalli P. v Flink V. 0-1 0-2
11/04 10:50 8508 Urzhumova v v Vishn. 1-0 1-2
11/04 10:55 8536 Abduraimova N. v Lazareva M. 1-0 2-0
11/04 06:00 1952 Grigelis L. v Ito T. 1-0 1-2
11/04 06:00 1956 Majchrzak K. v Bachinger M. 1-0 1-2
11/04 09:35 1901 Sekiguchi S. v Sela D. 0-1 0-2
11/04 12:30 1954 Hsu Y-H. v Donskoy E. 0-1 0-2
11/04 12:45 1904 Soeda G. v Chen Ti. 1-0 2-0
11/04 13:55 1906 Takahashi Y. v Lo C. 0-1 1-2
11/04 08:20 2311 Lee K-Y. v Gonzales R. 0-1 1-2
11/04 09:50 8465 Ebden M. v Balaji N. 1-0 2-0
11/04 11:10 2309 Ito T. v Ratiwatana Sa. 1-0 1-2
11/04 13:45 2308 Hsieh C-P. v Erlich J. 0-1 0-2
11/04 15:25 2306 Bury A. v Jung J. 1-0 2-0
11/04 15:00 5276 Griekspoor T. v Martin T. 1-0 2-0
11/04 16:45 5278 Desein N. v Collarini A. 0-1 0-2
11/04 17:00 5279 Hampel L. v Giustino L. 0-1 0-2
11/04 17:35 5280 Mager G. v Casanova H. 1-0 2-0
11/04 18:00 1180 Ficovich J-P. v Santanna B. 0-1 1-2
11/04 18:10 5277 Brkic T. v Smola M. 1-0 2-1
11/04 19:15 5285 Popko D. v Apostol B. 0-1 1-2
11/04 20:10 5281 Balzerani R. v Horansky F. 0-1 0-2
11/04 10:30 8447 Brunner P. v Mazo L. 1-0 2-0
11/04 10:30 8450 Lipovsek P. v Luz O. 0-1 0-2
11/04 10:30 7531 Sachko v v Kiuam. 1-0 1-2
11/04 10:30 7532 Seyboth Wild. v Ilhan M. 0-1 0-2
11/04 11:45 7534 Von Masso. v Baez S. 0-1 0-2
11/04 13:00 8448 Geens C. v Drinic M. 0-1 0-2
11/04 02:30 3379 Osaka M. v Haas B. 1-0 1-2
11/04 12:00 8514 Prechtel S. v Niesten M. 0-1 0-2
11/04 13:00 8419 Cervantes-Huegun I. v Reboul F. 0-1 0-2
11/04 14:30 8420 Esteve Lobat. v Echargui M. 1-0 2-0
11/04 14:55 8418 Cabral F. v Silva F. 0-1 0-2
11/04 15:10 8422 Vandenbulcke Y. v Lindell C. 1-0 2-1
11/04 15:55 8516 Westerhof B. v Mora M. 1-0 2-0
11/04 17:05 8507 Balazs A. v Blanco Damea. 1-0 2-0
11/04 17:10 8515 Saraiva B. v Barranco Cosan. 0-1 0-2
11/04 18:00 9930 Govortsova O. v Brodsky G. 0-1 0-2
11/04 18:00 9932 Navarro E. v Kratzer A. 0-1 0-2
11/04 18:00 5274 Sebov K. v Bolsova A. 0-1 0-2
11/04 19:30 5273 Routliffe Erin. v Partaud M. 0-1 0-2
11/04 19:45 9933 Perper A. v Douglas E. 1-0 2-0
11/04 19:50 5271 Kalinina A. v Guarachi A. 1-0 1-2
11/04 19:50 9934 Pierre-Louis K. v Nefedova A-E. 1-0 1-2
11/04 21:35 9935 Hsu C-Y. v Schaffer D. 1-0 2-0
11/04 21:35 5272 Mateas M. v Sanchez Ana. 0-1 2-1
11/04 22:50 9936 Sekulic S. v Swiatek I. 0-1 0-2
11/04 23:05 5270 Cristian J. v Shapatava S. 0-1 0-2
11/04 04:00 8535 Ehara H. v Nakashima H. 1-0 2-0
11/04 04:00 8537 Katayama S. v Li Zhe. 0-1 1-2
11/04 04:00 8538 Ochi M. v Niki T. 1-0 2-0
11/04 04:00 8539 Sano K. v Wang C. 0-1 0-2
11/04 11:00 8402 Bega A. v Press F. 1-0 2-0
11/04 11:00 8407 Michnev P. v Dalla Valle. 1-0 2-0
11/04 11:00 8408 Poljak D. v Bauvy R. 1-0 2-0
11/04 11:00 8412 Vivero Gonza. v Lozan C. 1-0 2-0
11/04 12:15 8410 Struvay E. v Gengel M. 0-1 0-2
11/04 12:25 8409 Ribeiro Marco. v Vernier M. 0-1 0-2
11/04 12:40 8406 Lescure M. v Zhu M. 0-1 2-1
11/04 13:35 8413 Wessels L. v Blanco Guada. 1-0 2-0
11/04 14:05 8403 Cernoch B. v Miedler L. 0-1 0-2
11/04 15:00 8411 Vigani J. v Cias P. 1-0 2-0
11/04 15:15 8405 Goldsteiner P. v Artunedo Marti. 0-1 0-2
11/04 17:00 2117 Doi M. v Di Loren. 1-0 2-0
11/04 17:30 2114 Abanda F. v Khazaniuk D. 1-0 2-1
11/04 17:30 2119 Ianchuk O. v Duval V.. 0-1 0-2
11/04 19:35 8425 Min G. v Neel I. 1-0 2-0
11/04 20:15 2111 Rodgers A. v Chang S. 0-1 0-2
11/04 20:30 8423 Li A. v Dolehide C. 0-1 0-2
11/04 20:40 2121 Jabeur O. v Arn G. 1-0 2-0
11/04 21:45 2116 Cepelova J. v Pegula J. 1-0 2-1
11/04 22:10 2123 Ozaki R. v Townsend T. 0-1 0-2
11/04 22:10 2124 Soler Espin. v Eikeri U. 1-0 2-1
11/04 23:30 8424 Melichar N. v Sanchez M. 1-0 2-0
11/04 07:00 5286 Minin M. v Sabanin Y. 1-0 1-2
11/04 07:00 5287 Nikles J. v Zhyrmont D. 0-1 1-2
11/04 07:00 5288 Tyurnev E. v Khomentovskiy M. 1-0 2-1
11/04 09:00 5302 Song M-K. v Fayziev S. 1-0 2-0
11/04 09:25 5303 Yevseyev D. v Korolev V.. 1-0 2-0
11/04 09:35 5301 Dubrivnyy A. v Dembek M. 1-0 2-0
11/04 10:40 5304 Gakhov I. v Bobrov B. 1-0 2-0
11/04 12:05 5305 Klok D. v Kotov P. 0-1 0-2
11/04 12:00 8432 Bogajo Ferna. v Crepatte B. 0-1 0-2
11/04 12:00 8435 Maiga R. v Santalla E-A. 0-1 0-2
11/04 12:00 8437 Perez Sanz. v Fortuna C. 0-1 2-1
11/04 12:00 8438 Pulgar Garci. v Ouakaa A. 1-0 2-0
11/04 13:40 8434 Kanar J. v Gautier A. 1-0 2-1
11/04 13:50 8431 Appelgren D. v Vocel M. 1-0 1-2
11/04 14:35 8436 Martinez M. v Tabur C. 1-0 2-0
11/04 14:50 8433 Jankovits Y. v Kato D. 1-0 2-0
11/04 11:00 8426 Potapova A. v Poznikhirenko G. 0-1 2-1
11/04 11:00 8521 Sharipova S. v Kucova K. 0-1 2-1
11/04 11:55 8428 Kostic N. v Ferrando C. 1-0 2-0
11/04 13:30 8427 Ghioroaie I. v Doroshina O. 1-0 1-2
11/04 13:30 8520 Ozgen P. v Danilovic O. 0-1 0-2
11/04 15:00 8439 Bejenaru K-P. v Cabeza-Candela E. 0-1 1-2
11/04 15:00 3372 Gatto-Monticone G. v Quiterio L. 1-0 2-0
11/04 15:00 3370 Mestach A. v Jorovic I. 0-1 0-2
11/04 15:00 3371 Piter K. v Kilnarova M. 1-0 1-2
11/04 16:10 8429 Gorgodze E. v Smitkova T. 0-1 0-2
11/04 16:10 8430 Sramkova R. v Kuzmova V.. 0-1 0-2
11/04 16:30 8440 Rodionova Ar. v Lumsden M. 1-0 2-0
11/04 17:25 3373 Lanca S. v Naydenova A. 1-0 2-0
11/04 17:35 3368 Heisen v v Rubin. 0-1 0-2
11/04 17:55 8441 Lee P-C. v Boulter K. 1-0 1-2
11/04 18:05 3369 Mihalikova T. v Burillo Escor. 0-1 1-2
11/04 19:00 8442 Muntean v v Basso. 0-1 0-2
11/04 19:05 8443 Stojanovic N. v Kulikova A. 1-0 1-2
11/04 20:05 8446 Swan K. v Hatouka Y. 1-0 2-0
11/04 21:20 3374 Lechemia E. v Savinykh V. 0-1 0-2
11/04 21:30 8445 Christie F. v Ka A. 1-0 2-0
11/04 21:40 3375 Santos A-F. v Cavalle-Reimers I. 0-1 1-2
11/04 04:00 1879 Eguchi M. v Akita S. 0-1 0-2
11/04 04:00 1880 Inoue M. v Lee Y-H. 1-0 1-2
11/04 04:00 1893 Kobori M. v Shimizu A. 1-0 2-0
11/04 04:00 1882 Marino R. v Plipuech P. 1-0 2-0
11/04 04:00 1883 Ninomiya M. v Thandi Kk. 1-0 2-0
11/04 05:45 1886 Ushijima R. v Liang E. 0-1 0-2
11/04 06:30 1887 Wang X. v Han X. 1-0 2-0
11/04 12:00 5310 Gonzalez M. v Ivakhnenko V. 0-1 0-2
11/04 12:30 5316 Zavatska v Di Giuse. 0-1 0-2
11/04 13:00 5311 Ho J. v Zmau M. 1-0 2-0
11/04 13:35 5313 Parmentier P. v Grymalska A. 0-1 0-2
11/04 14:00 5314 Reix S. v Melnikova M. 1-0 2-0
11/04 15:15 5312 Lukacs V.. v Paquet C. 1-0 1-2
11/04 16:20 5308 Andrianjafitrimo T. v Bukta A. 1-0 2-0
11/04 16:30 5309 Caregaro M. v Bechri C. 1-0 2-0
11/04 18:30 5315 Yerolymos M. v Mansouri Y. 1-0 2-0
11/04 11:00 5289 Al Nabha. v Alhussein Abdel. 1-0 1-2
11/04 11:00 5297 Montez P. v Talbi S. 1-0 2-0
11/04 11:00 5299 Skryabina M. v Drazic M. 1-0 2-0
11/04 12:50 5293 Easwaramurthi A. v Kitagawa R. 0-1 0-2
11/04 12:50 5294 Gabueva A. v Miklova B. 1-0 2-0
11/04 13:35 5298 Moore T. v Chamarthi S. 1-0 2-0
11/04 14:05 5296 Luangnam N. v Lysa Y. 0-1 0-2
11/04 14:25 5291 Bonic B. v Vaidya K. 1-0 2-0
11/04 14:45 5292 Chilumula N. v Kordolaimi E. 0-1 0-2
11/04 16:05 5295 Le Bihan. v Talcott S. 1-0 1-2
11/04 16:25 5290 Barnett A. v Bolkvadze M. 0-1 0-2
11/04 16:25 5300 Uebelhoer C. v James A. 1-0 2-0
11/04 15:00 9905 Bulgaru M. v Pella C. 1-0 1-2
11/04 15:00 9906 Colmegna M. v Detiuc A. 1-0 1-2
11/04 15:00 5282 Honcova M. v Dinu C. 0-1 0-2
11/04 15:00 9907 Lukas T. v Di Sarra. 0-1 2-1
11/04 15:00 5283 Moratelli A. v Meers Z. 1-0 2-0
11/04 15:00 5284 Wallace I. v Dascalu N. 1-0 2-0
11/04 16:05 9908 Juvan K. v Georges M. 0-1 0-2
11/04 16:35 9909 Rueffer L. v Simic J. 1-0 2-0
11/04 17:25 9910 Samsonova L. v Saez Larra. 1-0 2-1
Baschet   Pauză Final
11/04 18:00 4623 Bcmu Pites. v Bc Timis. 39-42 79-84
11/04 19:00 4624 U BT. v CSU Sibiu. 43-32 81-71
11/04 20:00 4625 CSM Orade. v Steaua 33-41 68-82
11/04 02:00 1816 Indiana v Charlotte 0-0 93-119
11/04 02:30 1817 Atlanta v Philadelphia 0-0 113-121
11/04 03:00 1818 Washington v Boston 0-0 113-101
11/04 03:30 1819 Dallas v Phoenix 0-0 97-124
11/04 04:00 1820 Utah v Golden State. 0-0 119-79
11/04 05:30 1821 La Laker. v Houston 0-0 99-105
11/04 21:30 8610 Avellino v Bakken Bears. 37-31 75-72
11/04 21:30 8611 Venezia v Donar Groni. 42-43 82-72
11/04 21:00 8605 Boulazac v Monaco 0-0 67-94
11/04 21:00 8607 Chalon v Strasbourg 42-32 95-72
11/04 21:30 8608 Bamberg v Bayreuth 35-43 88-73
11/04 21:00 8616 Barcelona v Real Betis. 57-26 121-56
11/04 21:00 8615 Bilbao v Gran Canar. 35-44 92-78
11/04 21:00 8617 Estudiantes v Zaragoza 51-33 84-74
11/04 21:30 8619 Burgos v Bc Andor. 31-42 92-86
11/04 21:30 8618 Obradoiro v Unicaja 0-0 85-85
11/04 22:00 8620 Tenerife v Gipuzkoa 0-0 88-92
11/04 19:00 4619 Bc Kalev. v Cska Mosco. 54-46 95-105
11/04 02:30 8623 Bahia v Obras 0-0 60-72
11/04 18:30 8641 Bc Beroe. v Balkan Botev. 47-29 91-66
11/04 14:35 4601 Zhejiang Gl. v Shandong 48-46 105-95
11/04 16:00 8670 Rethymnon v Panathinaikos 39-58 69-103
11/04 17:00 8671 AEK v PAOK 33-38 72-81
11/04 18:00 8672 Aris T.. v Gs Kimis. 28-41 60-73
11/04 18:00 8673 Kolossos R.. v Promitheas 32-47 70-89
11/04 18:15 8674 Gs Lavri. v Olympiakos 30-43 68-84
11/04 21:30 4621 Cuore Napol. v Remer Trevi. 38-50 80-100
11/04 18:30 8682 Bk Jekab. v Bk Vents. 35-39 67-88
11/04 19:30 8683 Vef Riga. v Jurmala/Fenikss 31-35 69-60
11/04 18:00 8686 Pieno Zvaig. v Bc Siaul. 41-34 84-81
11/04 18:50 8687 Bc Lietk. v Bc Alyta. 40-34 95-64
11/04 20:00 8693 Stelmet Zielo. v Wilki Morsk. 50-48 103-100
11/04 19:00 4612 Fortress Lami-. v Szolnoki Olaj. 39-40 74-85
11/04 19:00 4611 Kte-Duna Aszfa. v Alba Feher. 37-30 67-77
11/04 19:00 4615 Kaposvari Kk. v Atomeromu 39-39 81-70
11/04 19:00 4616 Szte-Szedeak v Pvsk Panno. 45-26 80-57
11/04 19:30 4614 Debreceni Egyet. v Soproni Sordo. 50-41 90-72
11/04 20:00 4613 Jaszberenyi Kosar. v Mafc Budap. 41-43 84-94
11/04 01:15 1814 Malvin v Hebraica M.. 0-0 89-91
11/04 03:45 1815 Aguada v Urunday 0-0 82-75
11/04 20:00 4620 Fila San. v Passalacqua (F). 24-35 53-72
11/04 20:00 4602 Nymburk (F). v Kp Brno. 40-49 84-87
11/04 19:00 4627 Phoenix Galat. v Craiova 39-41 90-86
11/04 20:00 1805 Kemoplast Alpos. v Kk Krka. 31-38 83-89
11/04 20:00 1804 Rogaska v Lastovka Domza. 36-32 71-78
11/04 21:00 1806 Kk Sencu. v Olimpija 29-36 65-59
11/04 20:00 8609 Galatasaray (F). v Umana Venez. 43-35 90-68
11/04 03:00 8604 Capitanes v Soles De. 0-0 83-87
11/04 20:04 1809 Norrköping v Boras 29-36 85-80
11/04 01:30 8636 Vasco Da. v Bauru Sp. 0-0 91-91
11/04 18:30 8660 Kouvot Kouvo. v Helsinki Seagu. 37-49 72-76
11/04 18:30 8651 Ostrava v Brno 53-60 97-101
11/04 19:00 8652 Jindrichuv H.. v Usk Praga. 42-43 95-78
11/04 19:00 8643 Keravnos Strov. v Apoel Nicos. 52-35 94-69
11/04 20:30 8664 Hagen v Rasta Vecht. 40-46 79-86
11/04 20:30 8665 Hanau v Crailsheim 38-59 82-107
11/04 21:00 8666 Tbb Trier. v Heidelberg 45-43 83-70
11/04 20:00 4622 Artego Bydgo. v Basket Gdyni. 37-37 64-58
11/04 14:30 4617 Nahnai Long. v Mono Vampi. 0-0 94-103
11/04 15:00 4618 Hong Kong. v Alab Pilip. 0-0 94-98
11/04 19:00 1802 Mbk Rieke. v Bk Levic. 51-38 95-92
11/04 19:00 8648 Opava v Olomoucko P.. 58-40 94-88
11/04 19:00 8647 Pardubice v Usti N.Lab. 39-37 76-80
11/04 22:15 8675 Haukar v Kr Reykj. 0-0 83-84
11/04 22:15 8676 Ir Reykj. v Umf Tinda. 0-0 69-84
11/04 19:00 1812 Bc Dnipr. v Khimik Yuzny. 0-0 96-62
Handbal   Rezultat
11/04 21:00 5726 Dunkerque Hb. v Usam Nimes. 27-30
11/04 21:30 5727 Massy Esson. v Saint Rapha. 25-36
11/04 21:30 5728 Tremblay v Montpellier 19-29
11/04 21:45 5729 Pays Aix. v Toulouse Handb. 29-30
11/04 21:00 5814 Helvetia Anait. v Cuatro Rayas. 39-36
11/04 21:30 5765 Bm Guada. v Frigorificos Morra. 22-34
11/04 21:30 5762 Bm Huesc. v Reale Adema. 21-25
11/04 21:30 5815 Bm Zamor. v Globalcaja Ciuda. 22-30
11/04 21:30 5763 Fertiberia Puert. v Bm Benid. 29-35
11/04 21:30 5764 Granollers v P. Genil. 32-31
11/04 21:45 5766 Sd Teucr. v Naturhouse La. 23-33
11/04 19:00 5746 Gjerpen (F). v Stabaek Handb. 40-25
11/04 19:00 5749 Oppsal (F). v Sola (F). 28-26
11/04 19:00 5750 Tertnes Il. v Glassverket (F). 31-21
11/04 19:30 5751 Molde Hk. v Byasen (F). 28-34
11/04 21:30 5752 Vipers Krist. v Larvik Hk. 31-27
11/04 19:00 5754 Spojnia Gdyni. v Ks Azoty. 26-43
11/04 19:00 5755 Wisla Plock. v Mks Kalis. 35-22
11/04 21:30 9819 Rocasa Ace. v Bm Caste. 36-24
11/04 21:00 5744 Ibv (F). v Fram (F). 24-27
11/04 19:30 9810 Aarhus Gf. v Skjern Handb. 26-33
11/04 19:30 9811 Team Tvis. v Aab Handb. 31-27
11/04 20:30 9812 Nordsjaelland Handb. v Gog Handb. 28-31
11/04 21:30 9813 Kif Koldi. v Bjerringbro-Silkeborg 27-32
11/04 19:30 9815 Skanderborg v Ribe Esbje. 31-31
11/04 19:30 9820 Ifk Krist. v Eskilstuna Guif. 32-25
11/04 20:00 9821 Ystads If. v Alingsas Hk. 32-26
11/04 19:00 9818 Hc Sport. v Skp Brati. 26-25
11/04 19:00 9816 Hk Topol. v Msk Povaz. 27-26
11/04 19:00 9817 Hkm Slova. v Tatran Preso. 24-29
11/04 21:00 5756 Sporting Clube. v Madeira Sad. 31-25
11/04 22:30 5757 Fc Porto. v Abc Braga. 24-24
11/04 23:00 5758 Aa Avanc. v Sl Benfi. 20-33
11/04 23:00 5759 Ada Maia-. v Boa Hora. 23-27
11/04 23:00 5760 Xico Andeb. v Aguas Santa. 31-40
11/04 20:21 9823 Karra Hf. v Taby Hbk. 39-24
11/04 20:00 9822 Skara Hf. v Tyresö Hf. 22-21
11/04 20:30 9824 Pfadi Winte. v Tsv St. 36-19
11/04 20:45 9825 Bsv Bern. v Hc Krien. 24-23
11/04 21:15 9826 Kadetten Sh. v Hsc Suhr. 31-16
11/04 21:15 9827 Wacker Thun. v Tsv Forti. 35-28
11/04 19:00 5732 Varazdin v Dubrava 32-37
11/04 20:00 5733 Nasice Nexe. v Porec 32-24
11/04 19:00 5736 Umag v Metalac 29-25
Hochei   Pauză Final
11/04 19:30 7620 Letonia v Finlanda 0-0 0-3
11/04 20:00 7621 Slovenia v Ungaria 1-2 2-2
11/04 20:30 7622 Italia v Austria 0-0 1-0
11/04 18:30 7618 Karpat O.. v Hifk 0-0 1-1
11/04 19:00 7623 Storhamar v Lillehammer 1-1 4-2
11/04 03:00 1477 Iowa W.. v Rockford 2-1 3-5
11/04 03:00 1478 Milwaukee A.. v Chicago W.. 0-0 3-3
11/04 20:30 7624 Djurgardens v Skelleftea 0-0 2-1
11/04 18:30 7619 Keupa Ht. v Tuto 1-1 2-1
11/04 02:00 1466 Kingston F.. v Barrie C.. 0-1 4-2
Volei   Pauză Final
11/04 15:30 5150 Lok Novos. v Perugia 0-1 3-2
11/04 21:30 5151 Trentino v Macerata 0-1 2-3
11/04 20:30 3668 Olympiakos v Ravenna 0-1 1-3
11/04 18:00 3669 Bursa B.Seh. v Olympiacos Pirae. 1-0 1-3
11/04 19:00 5157 Impel Wrocl. v Muszyna 0-1 2-3
11/04 19:00 5156 Ks Devel. v Ptps Pila. 1-0 3-0
11/04 19:00 5159 Kszo Ostro. v Ks Palac. 0-1 0-3
11/04 19:00 5158 Lks Comme. v Budowlani Torun. 1-0 3-0
11/04 19:00 5155 Siodemka Legio. v Bielsko-Biala (F). 0-1 3-2
11/04 19:00 5160 Tauron Mks. v Trefl Proxi. 1-0 2-3
11/04 21:30 5161 Budowlani Lodz. v Chemik Polic. 0-1 1-3
11/04 21:30 3658 Knack Roese. v Lindemans Aalst. 1-0 3-1
11/04 21:30 3659 Noliko M. v Prefaxis Menen. 1-0 3-0
11/04 21:30 3660 Vdk Gent. v Vc Haasr. 1-0 1-3
11/04 21:45 3661 Vbc Shank. v Vbc Warem. 0-1 3-1
11/04 21:25 3657 Uvc Graz. v Atsc Spark. 0-1 3-2
11/04 18:30 3665 Team Lakka. v Pielaveden Sampo. 1-0 3-2
11/04 18:00 3662 Agel Prost. v Kralovo Pole. 1-0 3-0
11/04 18:00 3663 Sk Up. v Tj Ostra. 1-0 3-0
11/04 21:30 5152 Yamamay Busto. v Igor Gorgo. 0-1 0-3
11/04 19:00 5164 Ukf Nitra. v Vk Kezma. 1-0 3-0
11/04 19:00 5163 Vk Dopra. v Slavia Eu. 0-1 3-1
11/04 19:00 3667 Ao Thira. v Aris Thess. 0-1 3-2
11/04 18:30 3656 Uvc Graz. v Hypo No. 1-0 2-3
11/04 01:00 1851 Funvic/Taubate v Sada Cruze. 1-0 3-0
11/04 03:30 1852 Sesc-Rj v Sesi Sp. 0-1 0-3
11/04 21:30 5153 Ceramica v Gioiella Micro. 0-1 1-3
11/04 21:30 5154 Ngm Mobil. v Monini Spole. 0-1 2-3
11/04 20:30 3666 Panathinaikos v Niki Egini. 1-0 2-3
11/04 19:00 5165 Fenerbahce (F). v Galatasaray (F). 1-0 3-1
11/04 20:00 3664 Brondby Vk. v Holte If. 0-1 3-1
11/04 18:00 5162 Slavia Svidn. v Presov 1-0 2-3
Snooker   Rezultat
11/04 12:00 3480 Carrington S. v Bond N. 10-9
11/04 12:00 3481 Donaldson S. v Rees T. 10-5
11/04 12:00 3482 Gould M. v Davison P. 10-4
11/04 12:00 3483 Guodong X. v Totten C. 10-3
11/04 12:00 3484 Joyce M. v Duffy A. 4-10
11/04 12:00 3485 Milkins R. v Canavan A. 10-1
11/04 12:00 3486 Selt M. v Yee N. 10-1
11/04 12:00 3487 Slessor E. v Sharav E. 10-7
11/04 12:00 3488 Woollaston B. v Filipiak K. 10-5
11/04 12:00 3489 Xiwen M. v Eltahhan B. 10-8
11/04 12:00 3490 Zhang A. v Yong Z. 10-6
Baseball   Primul Set Final
11/04 01:10 5341 Cleveland India. v Detroit Tiger. 0-0 2-1
11/04 02:05 5342 Baltimore Oriol. v Toronto Blue. 0-0 1-2
11/04 02:05 5343 Philadelphia Phill. v Cincinnati Reds. 0-0 6-1
11/04 02:05 5344 Washington Natio. v Atlanta Brave. 0-0 4-1
11/04 02:10 5345 Boston Red. v New York. 0-0 14-1
11/04 02:10 5346 Miami Marli. v New York. 0-0 6-8
11/04 03:05 5347 Texas Range. v Los Angel. 0-0 1-11
11/04 03:10 5348 Minnesota Twins. v Houston Astro. 0-0 4-1
11/04 03:15 5349 Kansas City. v Seattle Marin. 0-0 3-8
11/04 03:15 9676 St. Louis. v Milwaukee Brewe. 0-0 5-3
11/04 03:40 9677 Colorado Rocki. v San Diego. 0-0 2-5
11/04 05:10 9678 Los Angel. v Oakland Athle. 0-0 4-0
11/04 05:15 9679 San Franc. v Arizona Diamo. 0-0 5-4
11/04 20:05 5320 Washington Natio. v Atlanta Brave. 0-0 3-5
11/04 20:10 5321 Minnesota Twins. v Houston Astro. 0-0 9-8
11/04 20:15 5322 St. Louis. v Milwaukee Brewe. 0-0 2-3
11/04 21:10 5323 Chicago White. v Tampa Bay. 0-0 2-1
11/04 21:15 5324 Kansas City. v Seattle Marin. 0-0 2-4
11/04 22:10 5325 Colorado Rocki. v San Diego. 0-0 6-4
11/04 22:45 5326 San Franc. v Arizona Diamo. 0-0 3-7
11/04 12:30 9166 Hanwha Eagle. v Kia Tiger. 0-0 6-4
11/04 12:30 9167 Lg Twins. v Sk Wyver. 0-0 3-0
11/04 12:30 9168 Lotte Giant. v Nexen Heroe. 0-0 12-0
11/04 12:30 9169 Nc Dinos. v Kt Wiz. 0-0 4-12
11/04 12:30 9170 Samsung Lions. v Doosan Bears. 0-0 6-7
11/04 12:00 9155 Fukuoka S.Haw. v Hokkaido Nippo. 0-0 8-5
11/04 12:00 9156 Orix Buffa. v Rakuten Golde. 0-0 2-2
11/04 12:15 9157 Chiba Lotte. v Saitama Seibu. 0-0 6-3
11/04 12:00 9152 Chunichi Drago. v Yakult Swall. 0-0 8-3
11/04 12:00 9153 Hanshin Tiger. v Hiroshima Carp. 0-0 4-1
11/04 12:00 9154 Yomiuri Giant. v Yokohama Dena. 0-0 3-6
11/04 03:00 5326 Guerreros De. v Generales De. 0-0 6-4
11/04 03:00 5327 Pericos De. v Vaqueros De. 0-0 11-2
11/04 03:00 5331 Tigres De. v Rojos Del. 0-0 2-4
11/04 03:30 5329 Saraperos De. v Piratas De. 0-0 5-8
11/04 04:05 5332 Leones De. v Acereros De. 0-0 9-8
11/04 05:35 5333 Toros De. v Olmecas De. 0-0 15-2
Futsal   Rezultat
11/04 21:15 2126 Sk Indos. v Ac Spart. 5-4
Floorball   Pauză Final
11/04 20:00 2151 Sveiva Ibk. v Ibk Slevi. 0-0 9-3
11/04 19:30 2152 Ibf Falun. v Linkoping Ibk. 0-0 12-2
11/04 19:30 2153 Iksu (F). v Pixbo Walle. 0-0 4-4
Badminton   Pauză Final
11/04 10:20 1870 Chen X-Y. v Liang W. 0-0 1-2
11/04 10:20 1868 Chia-Han L. v Di Z. 0-0 1-2
11/04 10:20 1869 Lee C-H. v Enyi D. 0-0 0-2
11/04 11:00 1872 Jaeuk J. v Guo R. 0-0 2-0
11/04 11:00 1873 Sihang C. v Hung L. 0-0 2-0
11/04 11:00 1871 Ting C. v Zicong G. 0-0 2-1
11/04 11:00 1878 Zhenbang J. v Chi Y. 0-0 2-0
11/04 11:40 1880 Chieh C. v Lizhi G. 0-0 2-1
11/04 11:40 1883 Dong W. v Barkah Y. 0-0 2-0
11/04 11:40 1882 Dubthuk K. v Zixia F. 0-0 2-1
11/04 11:40 1881 Huang D. v Chang H. 0-0 2-0
11/04 12:20 1884 Awanda A. v Lu C. 0-0 2-0
11/04 12:20 1885 Chen F. v Yu L. 0-0 2-0
11/04 12:20 1886 Huan C. v Tang J. 0-0 0-2
11/04 12:20 1887 Yingxue C. v Istarani N. 0-0 0-2
11/04 13:00 1852 Hsu J. v Dwi Wardo. 0-0 2-1
11/04 13:00 1888 Liu X. v Cheng C. 0-0 2-0
11/04 13:00 1863 Wang Y. v Lin Y. 0-0 0-2
11/04 13:40 1859 Mustofa I. v Zilberman M. 0-0 2-0
11/04 13:40 1864 Weng H. v Cao Y. 0-0 2-0
11/04 14:20 1858 Chi Y-J. v Maulana P. 0-0 1-2
11/04 14:20 1856 Liu H. v Thongnuam P. 0-0 1-2
11/04 14:20 1860 Pham C. v Yang C. 0-0 0-2
11/04 14:20 1854 Sun F. v Marteen A. 0-0 2-0
11/04 15:00 1857 Heo K. v Lee C. 0-0 2-0
11/04 15:00 1855 Lu G. v Nguyen T. 0-0 2-0
11/04 15:00 1861 Shifeng L. v Lee Z. 0-0 2-0
11/04 15:00 1862 Ting Cc. v Ren C. 0-0 2-0
11/04 15:40 1851 Bai Y. v Liew D. 0-0 0-2
Cricket   Pauză Final
11/04 17:30 8731 Rajasthan Royal. v Delhi Dared. 0-0 1-0
Volei pe plaja   Pauză Final
11/04 11:00 2490 Nuttanon I. v Rachmawan A. 0-0 2-0
11/04 12:00 2491 Ledoux C. v Mashkova T. 0-0 2-1
Hochei pe iarba   Pauză Final
11/04 02:30 3293 Malaysia (F). v Tara Galil. 0-0 1-0
11/04 07:30 3291 Malaysia v Pakistan 0-1 1-1
11/04 09:30 3290 Australia v Noua Zeela. 0-0 2-1
11/04 12:30 3292 India v Anglia 0-0 4-3
11/04 14:30 3291 Canada v Africa De. 0-0 0-2
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.