Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
13/02 21:45 1241 Basel v Manchester City. 0-3 0-4
13/02 21:45 1241 Basel v Manchester City. 0-3 0-4
13/02 21:45 1242 Juventus v Tottenham 2-1 2-2
13/02 21:45 1242 Juventus v Tottenham 2-1 2-2
13/02 19:00 2007 Steaua Rosie. v CSKA Mosco. 0-0 0-0
13/02 21:45 1751 Cardiff v Bolton 2-0 2-0
13/02 21:45 1752 Sheffield Wed. v Derby Count. 1-0 2-0
13/02 21:45 3576 Kilmarnock v FC Dunde. 1-1 3-2
13/02 16:00 9481 Romania U19. v Irlanda U19. 0-1 0-1
13/02 16:00 5587 Cehia U18. v Romania U18. 0-0 3-1
13/02 19:00 5588 Polonia U18. v Norvegia U18. 0-0 1-3
13/02 12:00 5589 Cehia U17. v Italia U17. 0-0 1-2
13/02 16:00 5590 Anglia U17. v Olanda U17. 0-0 2-0
13/02 17:00 5591 Portugalia U17. v Germania U17. 1-0 2-0
13/02 15:00 7702 Bw Linz. v Fc Mas. 2-0 3-1
13/02 15:30 7703 Mordovia Saran. v Fk Tambo. 1-1 1-2
13/02 20:00 7712 Elfsborg v Skövde Aik. 0-0 2-0
13/02 10:15 7692 Fakel Voron. v Samara Kryli. 0-0 0-1
13/02 11:00 7693 Fc Polta. v Vorskla-D Polta. 2-0 2-0
13/02 11:00 7694 Lokomotiv Tbili. v FC Wit. 1-1 1-1
13/02 12:00 7696 Kamaz v Nosta Novot. 2-1 3-1
13/02 12:00 7695 Sportul Snago. v Balotesti 0-0 0-1
13/02 12:45 7697 Riga FC. v CHAYKA PESCH. 0-0 1-0
13/02 13:00 7698 Mashuk-KMV Pyati. v Spartak Nalch. 0-1 0-2
13/02 13:00 7699 U Cluj. v Luceafarul Orade. 1-2 3-3
13/02 13:45 7700 Rubin Kazan. v Orenburg-2 0-2 0-2
13/02 17:00 7705 Norrkoping v Jonkopings Sodra. 0-0 1-0
13/02 18:00 7706 Chertanovo v Luch-Energia Vladi. 0-2 0-3
13/02 18:30 7707 Partizan Barde. v SK Odeva. 2-0 3-0
13/02 19:00 7709 SV Donau. v FC Rohre. 0-1 0-1
13/02 20:00 7713 SC Esv. v SC Wiene. 1-1 1-3
13/02 22:15 7714 ASHBOURNE UNITE. v Longford Town. 0-6 0-11
13/02 13:30 5117 Nomme Kalju. v Rigas Futbo. 0-3 4-4
13/02 15:45 2094 Persepolis v Nasaf Qarsh. 1-0 3-0
13/02 17:00 2098 Al Wasl. v Al-Sadd 1-0 1-2
13/02 17:10 2101 Al Rayya. v Esteghlal Tehra. 2-1 2-2
13/02 19:25 2102 Al Hilal. v Al-Ain 0-0 0-0
13/02 12:30 2103 Jeonbuk Hyund. v Kashiwa Reyso. 0-2 3-2
13/02 14:00 2104 Tianjin Quanj. v Kitchee 3-0 3-0
13/02 10:30 2105 Melbourne Victo. v Ulsan Hyund. 2-2 3-3
13/02 12:00 6701 Kawasaki Front. v Shanghai Sipg. 0-1 0-1
13/02 08:00 6706 Erchim Fc. v Hwaepul Sc. 0-2 0-4
13/02 12:00 6705 Ahal Fc. v Fk Khuja. 1-0 1-0
13/02 18:00 6721 Tc Sport. v Bengaluru Fc. 0-0 2-3
13/02 17:30 6712 Dhofar v Al Ansar. 0-1 0-2
13/02 18:00 6713 Al Faisa. v Al Wahda. 0-1 2-2
13/02 11:30 6714 Shan Unite. v Home Unite. 0-0 0-1
13/02 13:30 6716 Ceres Fc. v Boeung Ket. 5-0 9-0
13/02 09:30 6719 Persisam Putra. v Yangon Unite. 1-3 1-3
13/02 21:45 4010 Bristol Rover. v Rochdale 0-1 3-2
13/02 21:45 4011 Bury v Southend 0-0 0-0
13/02 21:45 4012 Charlton v Bradford City. 1-0 1-1
13/02 21:45 4013 Fleetwood Town. v Shrewsbury Town. 0-1 1-2
13/02 21:45 4014 Northampton Town. v Gillingham 0-2 1-2
13/02 21:45 4015 Oldham Athle. v Milton Keyne. 1-0 1-0
13/02 21:45 4016 Peterborough v Scunthorpe Utd. 2-1 2-2
13/02 21:45 4017 Plymouth Argyl. v AFC Wimbl. 3-1 4-2
13/02 21:45 4018 Portsmouth v Blackburn 0-1 1-2
13/02 21:45 4019 Rotherham Utd. v Oxford Utd. 2-1 3-1
13/02 21:45 4020 Walsall v Doncaster 3-0 4-2
13/02 21:45 4021 Wigan v Blackpool 0-2 0-2
13/02 21:45 1446 Accrington Stanl. v Crewe Alexa. 1-0 1-0
13/02 21:45 1447 Chesterfield v Cambridge Utd. 1-1 2-3
13/02 21:45 1448 Colchester v Coventry City. 1-0 2-1
13/02 21:45 1449 Forest Green. v Stevenage 1-1 3-1
13/02 21:45 1450 Lincoln City. v Cheltenham Town. 1-0 1-0
13/02 21:45 1451 Luton Town. v Crawley Town. 2-0 4-1
13/02 21:45 1452 Mansfield Town. v Newport Count. 4-0 5-0
13/02 21:45 1453 Notts Count. v Carlisle 2-0 2-1
13/02 21:45 1455 Wycombe v Swindon Town. 2-1 3-2
13/02 21:45 1456 Yeovil v Barnet Fc. 1-0 2-0
13/02 21:45 1126 Barrow v Sutton Utd. 1-0 1-1
13/02 21:45 1127 Guiseley v Gateshead 0-1 0-1
13/02 02:15 1546 Huracan v Rosario Centr. 0-2 2-3
13/02 01:00 1411 O Higgi. v Everton De. 0-1 1-2
13/02 21:45 6220 Ards v Glenavon 0-2 1-6
13/02 21:45 6221 Carrick Range. v Glentoran 1-1 1-2
13/02 21:45 6230 Warrenpoint Town. v Cliftonville 1-3 1-3
13/02 12:00 8971 MZ Biskr. v AFAK Reliz. 0-0 1-0
13/02 14:00 8972 Khroub (F). v Aseac (F). 1-0 1-0
13/02 16:00 8974 FC Const. v CF Akbou. 3-1 7-1
13/02 21:45 6407 Brackley Town. v North Ferri. 2-0 3-0
13/02 21:45 6408 Tamworth Fc. v Blyth Spart. 0-1 0-3
13/02 21:45 6409 Telford Utd. v Curzon Ashto. 0-1 0-3
13/02 21:45 6402 Billericay Town. v Lowestoft Town. 0-0 5-0
13/02 21:45 6404 Enfield Town. v Burgess Hill. 0-0 3-2
13/02 21:45 6406 Hendon Fc. v Leiston 0-0 2-1
13/02 21:45 6413 Lancaster City. v Ashton Utd. 0-0 0-3
13/02 21:45 6415 Warrington Town. v Stalybridge Celti. 0-0 0-1
13/02 21:45 6418 Merthyr Town. v Dunstable Town. 0-0 3-1
13/02 21:00 5101 Bristol City. v Liverpool U23. 1-0 1-0
13/02 21:45 5100 Hednesford Town. v Burton Albio. 2-0 4-1
13/02 21:45 8989 Hyde Unite. v United of. 0-1 0-1
13/02 21:45 8990 Widnes FC. v Marine FC. 0-0 1-2
13/02 22:00 8975 Deportivo Lafer. v El Porve. 1-0 1-1
13/02 22:00 8976 Justo Jose. v Canuelas FC. 0-1 2-3
13/02 22:00 8977 San Marti. v Berazategui 2-0 3-1
13/02 22:00 8978 Juventud Unida. v Real Pilar. 0-0 1-0
13/02 22:00 8979 Puerto Nuevo. v Yupanqui 1-1 3-1
13/02 22:00 8980 Victoriano Arena. v Centro Espan. 1-0 2-1
13/02 14:00 8981 CA Tigre. v Argentinos JRS. 0-1 2-1
13/02 14:35 3460 Al-Khaleej v Dhamk 0-0 3-0
13/02 14:40 3461 Alshoulla v Al-Orubah 0-0 0-0
13/02 17:15 3462 Hajer Club. v Al Qaiso. 0-0 1-0
13/02 18:00 3463 Al Wehda. v Alwatani 0-0 2-1
13/02 01:00 5652 Talleres De. v Uai Urqui. 0-0 1-0
13/02 23:59 1531 Ca Plate. v Deportivo Espan. 1-0 2-0
13/02 17:15 8984 AL Badii. v Bahrain SC. 1-0 1-0
13/02 21:00 8040 As Eupen. v Kv Rs. 0-0 1-1
13/02 21:00 8985 Bosque Formo. v Paracatu FC. 0-1 0-1
13/02 22:00 4133 Atletico Penap. v Inter De. 1-1 2-2
13/02 01:00 1418 Rangers De. v Nublense 0-0 0-0
13/02 10:30 9470 Minerva Fc. v East Benga. 0-0 0-1
13/02 12:45 5107 Damash Gilan. v Gol Abris. 0-0 0-1
13/02 12:45 5109 Shahin Bushe. v Moghavemat Tehra. 1-0 1-1
13/02 12:45 5110 SHAMOUSHAK NOSHA. v QASHQAI SHIRA. 0-1 1-3
13/02 12:30 5111 Gol Gohar. v Saba Qom. 2-0 5-1
13/02 12:30 5112 Khouneh Be. v Naft Masje. 0-0 1-0
13/02 12:30 5113 Malavan Banda. v Nassaji Mazan. 2-0 3-0
13/02 12:30 5114 Rah Ahan. v Baderan Tehra. 0-1 0-4
13/02 14:15 5116 Hapoel Ashke. v Ironi Modii. 1-0 3-1
13/02 03:35 5628 Waterhouse Fc. v Harbour View. 0-0 1-3
13/02 15:50 5570 Al Salmi. v Al Qadsi. 0-0 2-0
13/02 18:10 5571 Al Tadam. v Al Nasr. 2-0 4-1
13/02 03:00 9550 Pachuca (F). v Unam Pumas. 0-1 0-2
13/02 04:00 9552 America (F). v Monarcas (F). 1-0 6-1
13/02 17:00 3076 Atlas U20. v Necaxa U20. 0-0 1-0
13/02 17:00 3077 Lobos Buap. v Tigres U20. 0-0 1-2
13/02 19:00 3078 America Mexic. v Monarcas Morel. 0-0 5-2
13/02 19:30 5105 NEC Nijme. v Willem II. 2-1 2-3
13/02 16:00 3787 Aberdeen (T). v Heart Of. 0-0 3-0
13/02 16:00 3789 Hibernian (T). v Partick Thist. 0-0 3-1
13/02 20:00 3790 St Mirre. v St Johns. 0-0 3-1
13/02 15:00 7211 Ben Guerd. v Club A. 0-0 1-0
13/02 21:30 9731 Penybont v Cwmamman Unite. 0-0 2-1
13/02 15:00 5577 Vipers v Onduparaka Fc. 2-0 2-0
13/02 15:30 5578 Express Fc. v Bul Fc. 0-0 2-0
13/02 15:30 5583 Fc Saint. v Proline Fc. 0-0 1-0
13/02 15:30 5579 Kirinya-Jinja Ss. v Police 1-0 2-0
13/02 15:30 5580 Maroons Fc. v Masavu Fc. 0-0 0-0
13/02 15:30 5581 Mbarara Fc. v Soana Fc. 0-0 0-0
13/02 15:30 5582 Uganda Reven. v Bright Stars. 0-0 1-0
13/02 11:30 8983 SOUTHS UNITE. v SOUTH WEST. 2-0 4-2
13/02 20:00 5104 1 Fc. v Berliner SC. 1-1 1-2
13/02 21:30 5585 Sao Paulo. v Atletico Venez. 0-0 6-1
13/02 23:45 5586 Quebracho Monte. v Talleres De. 0-0 0-2
13/02 22:00 8986 Livingston U20. v Forfar Athle. 0-1 0-1
13/02 22:00 8987 Raith Rover. v Berwick Range. 2-0 6-1
13/02 01:00 8977 Real Carta. v Orsomarso 0-0 1-0
13/02 03:00 8978 Cúcuta Depor. v Deportes Quind. 3-1 3-1
Tenis   Pauză Final
13/02 11:00 1036 Wang Q. v Keys M. 0-1 0-2
13/02 12:15 1030 Peng S. v Mladenovic K. 0-1 0-2
13/02 13:50 1018 Buyukakcay C. v Kvitova P. 0-1 0-2
13/02 14:30 7226 Konta J. v Pera B. 1-0 2-0
13/02 14:30 1026 Kontaveit A. v Cornet A. 0-1 0-2
13/02 14:30 1001 Putintseva Y. v Vondrousova M. 0-1 0-2
13/02 14:30 1032 Sevastova A. v Vekic D. 1-0 2-0
13/02 15:10 7221 Duan Y. v Muguruza G. 0-1 0-2
13/02 15:55 1031 Sakkari M. v Cirstea S. 0-1 0-2
13/02 16:00 1033 Stosur S. v Begu I. 1-0 2-0
13/02 16:15 1016 Al Nabha. v Rybarikova M. 0-1 0-2
13/02 16:15 1028 Maria T. v Witthoeft C. 0-1 0-2
13/02 17:30 1002 Suarez Navar. v Bondarenko K. 0-1 2-1
13/02 17:35 1029 Mertens E. v Babos T. 0-1 2-1
13/02 17:35 1034 Strycova B. v Krunic A. 1-0 2-0
13/02 18:00 1025 Goerges J. v Safarova L. 1-0 2-0
13/02 19:25 7251 Garcia C. v Cibulkova D. 1-0 2-1
13/02 12:00 7517 Kohlschreiber P. v Khachanov K. 0-1 2-1
13/02 14:55 6604 Medvedev D. v Muller G. 1-0 2-0
13/02 14:55 7521 Struff J-L. v Troicki V.. 1-0 1-2
13/02 17:10 7517 Mahut N. v Goffin D. 0-1 0-2
13/02 20:30 2089 Griekspoor T. v Wawrinka S. 0-1 2-1
13/02 22:20 2086 Auger Alias. v Krajinovic F. 0-1 1-2
13/02 01:30 6608 Kicker N. v Pella G. 1-0 1-2
13/02 19:00 2072 Dutra Da. v Mayer L. 1-0 1-2
13/02 19:00 6612 Vesely J. v Bedene Al. 0-1 0-2
13/02 20:20 6610 Monteiro T. v Verdasco F. 0-1 0-2
13/02 21:40 6609 Monfils G. v Cuevas P. 1-0 2-0
13/02 23:45 8961 Elias G. v Carballes Baena. 1-0 2-0
13/02 00:10 6619 Sela D. v Basilashvili N. 1-0 2-0
13/02 00:25 6615 Donaldson J. v Karlovic I. 0-1 0-2
13/02 02:30 6617 Harrison R. v Young D. 1-0 2-0
13/02 04:20 6620 Tiafoe F. v Korda S. 0-1 2-1
13/02 20:00 8963 Albot R. v Fratangelo B. 1-0 2-0
13/02 20:00 8964 Johnson S. v Menendez-Maceiras A. 1-0 1-2
13/02 21:35 8965 Kavcic B. v Gojowczyk P. 0-1 0-2
13/02 22:20 8966 Travaglia S. v Chardy J. 1-0 1-2
13/02 23:10 6616 Estrella Burgo. v Donskoy E. 0-1 0-2
13/02 11:00 8472 Gunneswaran P. v Kadhe A. 1-0 2-0
13/02 12:30 8471 Bega A. v Catarina L. 1-0 2-0
13/02 12:30 8465 Granollers G. v Ilkel C. 0-1 0-2
13/02 01:20 8494 Gojowczyk P. v Mcdonald M. 1-0 2-0
13/02 16:00 8482 Chan H-C. v Kalashnikova O. 1-0 2-1
13/02 18:00 8484 Dabrowski G. v Melichar N. 0-1 2-1
13/02 19:00 8475 Al Nabha. v Kato M. 0-1 0-2
13/02 19:25 8485 Smith A. v Klepac A. 0-1 0-2
13/02 19:30 8476 Al-Naimi M. v Kudermetova V.. 0-1 0-2
13/02 19:30 8481 Buzarnescu M. v Rosolska A. 0-1 2-1
13/02 22:00 8487 Cabal J. v Demoliner M. 1-0 2-0
13/02 22:20 8486 Berlocq C. v Podlipnik-Castillo H. 0-1 0-2
13/02 12:00 8466 Arrends S. v Marach O. 0-1 1-2
13/02 13:25 8460 Lopez F. v Rojer J-J. 0-1 0-2
13/02 16:30 8458 Khachanov K. v Bopanna R. 1-0 2-1
13/02 17:00 8454 Dodig I. v Zverev A. 1-0 2-0
13/02 18:40 8456 Haase R. v Smit J. 1-0 2-0
13/02 19:30 7691 Ewing S. v Mcnally C. 0-1 2-1
13/02 19:30 5350 Goncalves P. v Mateas M. 0-1 0-2
13/02 19:30 5300 Sanchez Ana. v Scandalis Z. 1-0 2-0
13/02 19:30 5301 Simmonds C. v De Berna. 1-0 2-0
13/02 21:25 5305 Will A. v Santamaria S. 0-1 0-2
13/02 21:45 5304 Olmos G. v Weinhold A. 1-0 2-0
13/02 22:25 5302 Anderson R. v Marand S. 1-0 2-0
13/02 22:35 5303 Larcher De. v Partaud M. 0-1 0-2
13/02 07:00 2111 Chekhov A. v Zhyrmont D. 1-0 1-2
13/02 07:00 2115 Ollert L. v Tsoy P. 1-0 2-0
13/02 07:00 2120 Sultanov K. v Chen Ti. 1-0 2-1
13/02 09:05 2114 Nedovyesov O. v Saidkarimov S. 1-0 2-0
13/02 09:20 2117 Ratniuk M. v Yevseyev D. 0-1 1-2
13/02 10:05 2118 Sabanov I. v Matsukevich D. 0-1 2-1
13/02 10:35 2121 Vilardo F. v Zhukayev B. 0-1 2-1
13/02 11:00 1907 Otte O. v Clarke J. 1-0 2-0
13/02 11:15 2116 Polyakov V.. v Khassanov R. 0-1 0-2
13/02 12:10 1908 Pavlasek A. v Boutillier R. 1-0 2-1
13/02 12:40 2119 Smilansky I. v Lozan C. 1-0 2-0
13/02 13:05 2113 Kiuamov T. v Safiullin R. 0-1 0-2
13/02 15:00 2112 Fayziev S. v Pavlioutchenkov A. 1-0 2-0
13/02 16:00 1925 Bourgue M. v Gombos N. 1-0 2-0
13/02 18:00 1934 Simon G. v Bonzi B. 1-0 2-0
13/02 20:20 1910 Tabatruong M. v Berrettini M. 1-0 1-2
13/02 23:10 1911 Hoang A. v Ymer M. 1-0 1-2
13/02 06:30 1906 Martinez Porte. v Gunneswaran P. 1-0 2-0
13/02 06:30 1914 Thompson J. v Maamoun K. 1-0 2-0
13/02 06:30 1915 Uchiyama Y. v Purcell M. 1-0 2-0
13/02 08:15 1913 Sureshkumar M. v Petrovic D. 0-1 0-2
13/02 08:20 1905 Ilkel C. v Popko D. 0-1 2-1
13/02 09:20 1916 Zapata Miral. v Bhambri Y. 0-1 0-2
13/02 09:30 1904 Coppejans K. v Lopez-Perez E. 0-1 0-2
13/02 12:30 8468 Gille S. v Bednarek T. 0-1 2-1
13/02 14:30 8496 Junaid R. v Elgin M. 0-1 0-2
13/02 16:00 8453 De Schep. v Blancaneaux G. 0-1 1-2
13/02 23:05 5294 Bouzkova M. v Cako J. 1-0 2-0
13/02 23:10 5349 Arconada U. v Dolehide C. 1-0 2-0
13/02 10:00 1173 Kivattsev K. v Nguyen D. 0-1 0-2
13/02 10:00 1197 Piros Z. v Barbosa R. 1-0 2-0
13/02 10:00 1200 Sels J. v Shcherba V. 1-0 2-0
13/02 10:00 1869 Terczynski M. v Bielinskyi O. 1-0 2-0
13/02 11:30 2289 Roca Batal. v Licciardi P. 1-0 2-0
13/02 11:30 5324 Zekic M. v Cortes Alcar. 1-0 2-1
13/02 12:50 5325 Chepelev A. v Eremin E. 1-0 2-0
13/02 13:15 5326 Esteve Lobat. v Vidal Azori. 1-0 2-0
13/02 14:15 2292 Tatyanin N. v Burzi E. 0-1 2-1
13/02 14:45 2291 Santanna B. v Barranco Cosan. 1-0 2-0
13/02 15:00 5327 Andreu Garci. v Semmler M. 0-1 0-2
13/02 09:00 2294 Aksu C. v Sorgi J. 0-1 0-2
13/02 09:00 2306 Myagkov D. v Bayard D. 0-1 0-2
13/02 09:00 2307 Shimizu K. v Varillas Patin. 0-1 0-2
13/02 10:00 2123 Desein N. v Ornago F. 0-1 2-1
13/02 10:00 1175 Heyman C. v Duda F. 1-0 2-0
13/02 10:15 2308 Altamirano C. v Galoppini D. 1-0 2-0
13/02 10:40 2309 Celikbilek A. v Agabigun S. 0-1 2-1
13/02 11:40 2270 Mertl J. v Lenz J. 0-1 1-2
13/02 11:50 2312 Yuksel A. v Matsuda R. 1-0 2-0
13/02 12:10 1178 Vrbensky M. v Klein M. 0-1 0-2
13/02 12:30 2310 Giacalone O. v Delic M. 0-1 0-2
13/02 12:30 2311 Samper-Montana J. v Tanaka Y. 1-0 2-0
13/02 13:40 1174 Haerteis J. v Grenier H. 0-1 2-1
13/02 13:45 2125 Jacq G. v Davidovich Fokin. 0-1 0-2
13/02 15:15 1177 Rikl P. v Paul J. 1-0 2-1
13/02 16:25 1176 Olivetti A. v Castelnuovo L. 1-0 2-0
13/02 18:45 2272 Ritschard A. v Tchoutakian M. 1-0 2-0
13/02 19:25 2122 Bellier A. v Jaloviec M. 1-0 2-0
13/02 10:00 1881 Bouzo Zanot. v Payola J. 1-0 1-2
13/02 10:00 1882 Brancaccio N. v Akler Y. 1-0 2-1
13/02 10:00 1883 Cortez Llorc. v Garland J. 0-1 0-2
13/02 10:00 1884 Fusinato F. v Cantos Sieme. 0-1 2-1
13/02 10:00 1885 Mdulwa W. v Giraldi Reque. 0-1 0-2
13/02 10:00 1886 Reddy S. v Moreno Barra. 1-0 2-0
13/02 11:00 5338 Hidalgo D. v Kalenichenko D. 0-1 1-2
13/02 11:00 5342 Schroll P. v Konecny 0-1 1-2
13/02 12:55 1183 Tatlot J. v Dembek M. 0-1 2-1
13/02 13:30 5343 Chaix L. v Benchetrit E. 0-1 0-2
13/02 14:00 1172 Fortuna C. v Mugelli P. 1-0 2-0
13/02 15:05 5344 Iannaccone F. v Ziganshin R. 1-0 2-0
13/02 09:00 3355 Anshba A. v Stamatova J. 1-0 2-0
13/02 09:00 3356 Racine T. v Arakawa H. 0-1 0-2
13/02 09:00 3357 Suvrijn J. v Burrage J. 1-0 2-0
13/02 10:30 3360 Sanesi G. v Karregat D. 1-0 2-0
13/02 10:35 3359 Mu Shou. v Vanlangendonck E. 0-1 0-2
13/02 10:45 3358 Bhatia R. v Branstine C. 1-0 1-2
13/02 11:15 3361 Talcott S. v Lee E. 0-1 0-2
13/02 12:45 3362 Ozerova A. v Caregaro M. 0-1 0-2
13/02 11:00 3372 Mueller C. v Codino F. 0-1 0-2
13/02 11:00 3373 Rosca A. v Makhorkina A. 0-1 2-1
13/02 11:00 3374 Sireix C. v Higashitani N. 1-0 2-0
13/02 11:00 3375 Yudanov M. v Mugelli L. 1-0 2-0
13/02 12:15 3376 Ka A. v Matusova B. 0-1 1-2
13/02 12:20 3378 Sofradzija A. v Kostic N. 0-1 0-2
13/02 12:50 3377 Orlova N. v Maetschke L. 1-0 1-2
13/02 10:00 5277 Berankova . v Stepan C. 1-0 2-0
13/02 10:00 5278 Salden L. v Zuger J. 0-1 0-2
13/02 10:00 5279 Szlavikovics S. v Pinto G. 0-1 0-2
13/02 11:25 5290 Alhussein Abdel. v Bronzetti L. 0-1 2-1
13/02 11:30 5291 Rushiti A. v Thamchaiwat B. 0-1 0-2
13/02 12:30 7679 Apostol B. v Hess-Olesen S. 1-0 2-1
13/02 12:30 7680 De Loore. v Findel-Hawkins J. 1-0 1-2
13/02 12:30 7681 Sijsling I. v Westerhof B. 1-0 2-0
13/02 13:30 7682 Balzerani R. v Canter A. 0-1 0-2
13/02 13:30 7683 Harris B. v Broville M. 1-0 2-0
13/02 14:15 7685 Furness E. v Mertens Y. 0-1 2-1
13/02 14:50 7688 Schneider R. v Hodkin S. 1-0 2-0
13/02 15:05 7684 Bossel A. v Willis M. 1-0 1-2
13/02 15:05 7686 Hoyt E. v Pichler D. 0-1 2-1
13/02 15:50 7687 Corrie E. v Houghton G. 1-0 2-0
13/02 16:20 5322 Horansky F. v Reboul F. 0-1 0-2
13/02 16:55 7690 Nielsen F. v Jankovits Y. 1-0 2-1
13/02 17:15 5321 Glasspool L. v Gray J. 1-0 2-0
13/02 17:45 7689 Neuchrist M. v Johnson L. 1-0 2-0
13/02 17:55 5320 Zarichanskiy D. v Raisma K. 0-1 0-2
13/02 19:10 5323 Artunedo Marti. v Ward J. 0-1 0-2
13/02 10:00 2298 Giovine C. v Alibalic N. 1-0 2-0
13/02 10:00 2305 Yashina E. v Brouleau L. 1-0 1-2
13/02 11:50 2302 Schaeder L. v Balducci A. 0-1 0-2
13/02 12:45 2301 Rueffer L. v Scala C. 1-0 2-0
13/02 13:55 2299 Moroni A. v Temin M. 0-1 0-2
13/02 14:40 2300 Palkina v Remondina A-G. 0-1 2-1
13/02 16:25 2296 Fermi C. v Spiteri D. 0-1 0-2
13/02 16:35 2303 Spigarelli M. v Meliss V. 0-1 1-2
13/02 17:40 2297 Gavrila O. v Sabino L. 0-1 0-2
13/02 19:15 2304 Stefanini L. v Tiglea C-E. 1-0 2-0
13/02 19:35 2295 Bandecchi S. v Lombardo B. 1-0 2-0
13/02 11:30 1887 Hoste Ferre. v Cavalle-Reimers I. 1-0 2-0
13/02 11:30 1888 Lairon Navar. v Cherubini D. 1-0 2-0
13/02 11:30 1889 Ortega Redon. v Ibbou I. 0-1 0-2
13/02 13:25 1891 Fita Bolud. v Sato N. 0-1 0-2
13/02 13:45 1893 Ponomar L. v Zuleta De. 0-1 0-2
13/02 14:10 1894 Shinikova I. v Carrillo Marin. 1-0 2-1
13/02 15:55 1892 Luque Moren. v Cabeza-Candela E. 1-0 1-2
13/02 04:00 1184 Cristian J. v Shimizu A. 1-0 1-2
13/02 04:00 1185 Mrdeza T. v Inglis M. 0-1 0-2
13/02 04:00 1186 Woolcock B. v Savinykh V. 0-1 1-2
13/02 06:45 1187 Mays L. v Fourlis J. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
13/02 19:00 9776 CSM Orade. v U BT. 44-37 61-64
13/02 21:00 8658 Spania (F). v Bulgaria (F). 0-0 97-57
13/02 02:00 6359 Detroit v New Orlea. 0-0 103-118
13/02 02:00 6360 Philadelphia v New York. 0-0 108-92
13/02 02:30 6364 Brooklyn v La Clipp. 0-0 101-114
13/02 03:00 6365 Chicago v Orlando 0-0 105-101
13/02 04:00 6367 Utah v San Anton. 0-0 101-99
13/02 05:30 6368 Golden State. v Phoenix 0-0 129-83
13/02 14:00 9757 Hong Kong. v Nahnai Long. 0-0 88-76
13/02 02:30 8610 Quilmes v Boca J.. 0-0 98-76
13/02 03:00 8611 Salta v Estudiantes 0-0 82-60
13/02 12:00 9759 Mobis Phoeb. v Goyang Orion. 0-0 98-82
13/02 12:00 9760 Seoul Sk. v Kt Sonic. 0-0 111-96
13/02 20:00 9754 Stevnsgade Super. v Team Fog. 0-0 71-93
13/02 18:30 9755 Ktp Baske. v Helsinki Seagu. 0-0 106-95
13/02 21:00 9756 Le Havre. v Charleville M.. 0-0 71-69
13/02 15:30 8640 Rethymnon v Aek 0-0 90-95
13/02 18:00 8641 Trikala v Olympiakos 0-0 73-98
13/02 12:00 9758 Takamatsu Five. v Fukushima Fire. 0-0 72-88
13/02 19:00 9764 Kemoplast Alpos. v Rogaska 0-0 76-86
13/02 20:00 9765 Kk Sencu. v Kd Iliri. 0-0 91-79
13/02 20:00 9766 Zlatorog Lasko. v Hopsi Polze. 0-0 74-72
13/02 21:00 9767 Lastovka Domza. v Kk Krka. 0-0 82-72
13/02 20:04 9768 Jamtland v Boras 0-0 90-74
13/02 20:04 9769 Norrköping v Uppsala 0-0 82-72
13/02 20:04 9770 Sodertalje v Umea 0-0 84-98
13/02 19:00 9771 Cherkasski Mavpy. v Mbc Mykol. 0-0 96-76
13/02 19:00 7470 Boulazac v Chalon 0-0 100-96
13/02 19:00 8617 Boulazac v Chalon 0-0 100-96
13/02 20:00 8618 Monaco v Toulon 0-0 81-65
13/02 21:00 8619 Ada Blois. v Asvel 0-0 62-70
13/02 21:00 8620 Nanterre v Le Porte. 0-0 86-75
13/02 21:00 8621 Saint Valli. v Denain 0-0 60-72
13/02 21:00 8622 Som Boulo. v Levallois 0-0 65-86
13/02 21:30 9761 Orleans v Chalons R.. 0-0 82-77
13/02 01:30 8638 Cd Espan. v Cd Puent. 0-0 71-76
Handbal   Rezultat
13/02 18:00 5820 Turda v Calarasi 28-20
13/02 20:00 8015 Eskilstuna Guif. v Hk Arana. 29-28
13/02 18:15 5787 Nasice Nexe. v Hc Meshk. 19-29
13/02 20:00 5788 Ppd Zagre. v Hc Metal. 30-28
13/02 21:45 5789 Hc Varda. v Rk Celje. 35-27
13/02 21:30 5736 Mors Thy. v Skanderborg 24-23
13/02 19:30 5807 Gornik Zabrz. v Ks Vive. 28-37
13/02 16:00 8002 Dinamo Astra. v Chehovski Medve. 28-34
13/02 14:00 4805 Besiktas JK. v Batman Beled. 33-25
13/02 12:00 4806 Mudanya Beled. v Uskudar Beldi. 30-37
13/02 14:00 4807 Kastamonu Beled. v Artsam Kolej. 41-26
13/02 19:00 4801 Vaci Nkse. v Pick Szege. 26-35
13/02 19:00 4804 Eger Sbs. v Grundfos Tatab. 22-27
13/02 19:00 4802 Alpla Hc. v Moser Medic. 34-29
13/02 20:30 4803 Sc Ferla. v Sg Westw. 23-24
Hochei   Pauză Final
13/02 02:00 7645 Toronto v Tampa Bay. 1-0 4-3
13/02 04:00 7646 Arizona C. v Chicago 2-0 6-1
13/02 04:00 7647 Edmonton v Florida 1-1 5-7
13/02 18:30 1300 Assat P.. v Hameenlinna 1-0 3-1
13/02 18:30 1301 Jukurit v Kookoo 1-0 5-1
13/02 18:30 1302 Jyvaskyla v Karpat O.. 1-1 4-4
13/02 18:30 1303 Kalpa Hocke. v Tappara T.. 1-0 1-1
13/02 18:30 1315 Lahti v Lukko 0-1 1-4
13/02 18:30 1475 Saipa v Tps Turku. 1-0 3-1
13/02 18:00 6575 Molodechno v Gomel 0-0 1-3
13/02 18:00 6576 Soligorsk v Zhlobin 1-1 4-2
13/02 18:00 6577 Yunost M.. v Neman Grodn. 0-1 0-2
13/02 18:00 6584 Belarus U20. v Vitebsk 0-0 0-1
13/02 18:00 6585 Mogilev v Lida 1-5 7-10
13/02 18:00 6586 Novopolotsk v Brest 1-0 4-1
13/02 20:45 5990 Visp v Langenthal 3-1 5-2
13/02 21:00 5991 Gck Lions. v Biasca 1-1 4-2
13/02 15:00 1481 Arystan Temir. v HK Arlan. 0-0 0-2
13/02 15:00 9901 Hc Almat. v Nomad Astan. 0-0 1-3
13/02 15:00 9902 Hc Kulag. v Hc Astan. 0-0 3-1
13/02 15:00 9903 Yertis Pavlo. v Gornyak Rudny. 0-1 1-3
13/02 16:00 9904 HK Beiba. v Altai-Torpedo 0-0 5-0
13/02 20:30 6236 Bad Nauhe. v Kaufbeuren 0-1 5-2
13/02 20:30 6239 Bietigheim/Bissingen v Lausitzer 0-0 1-1
13/02 20:30 6235 Dresdner E.. v Tolzer L.. 0-0 1-2
13/02 20:30 6238 Frankfurt L.. v Bayreuth 2-0 8-3
13/02 20:30 6237 Kassel v Heilbronner 1-2 2-5
13/02 21:00 6240 Crimmitschau v Riessersee 1-0 3-6
13/02 19:00 9905 HK Prizm. v HK Liepa. 0-0 4-4
13/02 19:00 6225 Hk Prizm. v Hk Liepa. 0-0 4-4
13/02 19:15 9906 HC Kurba. v HK Zemga. 0-0 3-2
13/02 19:15 6224 Hk Kurba. v Hk Zemga. 0-0 3-2
13/02 16:00 6035 Russkie Vitya. v Kapitan 1-0 2-1
13/02 15:30 6081 Chelmet C.. v Krasnoyarsk 2-2 5-5
13/02 15:30 6082 Orsk v Angarsk 0-1 1-1
13/02 16:00 6083 Nizhny Tagil. v Novokuznetsk 0-0 2-2
13/02 17:00 6084 Csk Vvs. v Neftjanik A.. 0-2 3-8
13/02 17:30 6085 Hk Sarov. v Perm 1-1 4-1
13/02 18:00 6086 Bars v Izhevsk 1-0 2-1
13/02 18:00 6088 Penza v Toros N.. 1-1 1-2
13/02 18:00 6089 Ryazan v Zvezda Ch.. 0-3 1-4
13/02 18:00 6090 Ska Neva. v Heilongjiang 1-0 7-1
13/02 18:00 6087 Voronezh v Khimik 2-2 4-4
13/02 18:30 6091 Din.St Peter. v Ceng Tou. 0-0 1-1
13/02 20:00 6003 Södertälje Sk. v If Troja. 1-0 4-3
13/02 03:00 6130 Iowa W.. v San Anton. 0-1 3-2
13/02 20:00 1328 Tegs Sk. v Sollefteaa Hk. 0-0 0-1
13/02 18:00 6023 Skalica v Pov.Bystrica 1-2 5-2
13/02 18:30 6024 Michalovce v Spisska Nv. 1-0 4-1
13/02 19:00 6025 Presov v Hc Brati. 2-0 5-1
13/02 19:00 6026 Topolcany v Dubnica 0-0 1-1
13/02 09:40 5916 Canada (F). v Finlanda (F). 2-0 4-1
13/02 14:10 6229 Sua (F). v Rusia/Oar (F). 1-0 5-0
Volei   Pauză Final
13/02 12:00 7234 Universitatea Cluj. v Lmv Trico. 0-1 0-3
13/02 14:00 7247 Csu Targu. v Stiinta Bacau. 0-1 0-3
13/02 21:30 5480 Knack Roese. v Macerata 0-1 0-3
13/02 19:00 5482 Paok v Halkbank Ankar. 1-0 3-1
13/02 19:00 5484 Pge Skra. v Lokomotiv Novos. 1-0 3-0
13/02 21:00 5486 Toulouse Space. v Jastrzebski 0-1 2-3
13/02 18:30 1887 Levski Sofia. v Cska Sofia. 0-1 3-2
13/02 10:00 9030 Heungkuk Pink. v Korea Expre. 0-1 1-3
13/02 20:00 5174 Cannes (F). v Le Canne. 0-1 3-2
13/02 21:00 5175 Asptt Mulho. v Beziers Vb. 0-1 2-3
13/02 20:00 8355 Hylte Vbk. v Habo Wk. 1-0 3-0
13/02 20:00 8356 Lunds Vk. v Orkelljunga Vk. 0-1 0-3
13/02 11:00 1895 TVF Spor. v Bigadic BLD. 0-0 0-3
13/02 13:00 1896 Bursaspor (F). v Ankara Karay. 0-0 0-3
13/02 13:00 1897 Idman Ocagi. v Numune Dsi. 0-0 0-3
13/02 13:00 1898 Rota Kolej. v Salihli Beled. 0-0 1-3
13/02 12:00 1899 Halkbank Ankar. v Tepebasi Genc. 0-0 3-0
13/02 21:00 5158 Holte If. v Frederiksberg (F). 1-0 3-1
13/02 12:00 1088 Cheonan Hyund. v Seoul Woori. 1-0 3-1
E-Sport   Pauză Final
13/02 18:00 7223 Astralis v Team LDLC. 0-0 1-0
13/02 18:00 7224 G2 Espor. v Faze Clan. 0-0 0-1
13/02 19:00 7225 Faze Clan. v G2 Espor. 0-0 1-0
13/02 20:15 7229 Natus Vince. v Hellraisers 0-0 1-0
13/02 21:20 8911 Hellraisers v Natus Vince. 0-0 1-0
13/02 22:30 8914 Faze Clan. v Astralis 0-0 0-1
13/02 23:40 8915 Astralis v Faze Clan. 0-0 1-0
13/02 23:59 8912 Cloud9 v Sk Gamin. 0-0 0-1
Floorball   Pauză Final
13/02 18:30 2168 Classic Tampe. v Spv 0-0 11-2
13/02 18:30 2169 Tps v Happee 0-0 1-7
13/02 20:00 2198 Mullsjo Ais. v Ibk Dalen. 0-0 9-5
13/02 20:00 2199 Storvreta Ibk. v Pixbo Walle. 0-0 12-8
Bandy   Rezultat
13/02 20:00 3293 Edsbyns If. v Ifk Vaner. 7-3
13/02 20:00 3294 Hammarby If/Bk. v Villa-Lidkoping Bk. 5-5
13/02 20:00 3295 Ifk Motal. v Sandvikens Aik/B. 5-4
13/02 20:00 3296 Ik Siriu. v Ik Tellu. 5-3
13/02 20:00 3297 Kalix Bf. v Vasteraas Sk/Bk. 0-12
13/02 20:00 3298 Tb Vaste. v Broberg/Soderhamn Bs. 5-12
13/02 20:00 2524 Unik Bk. v Borlange/Stora Tuna. 4-5
13/02 20:00 3299 Vetlanda Bk. v Bollnas Gif. 4-4
Tenis de masa   Pauză Final
13/02 10:00 2388 Kuzmin F. v Chtchetinine E. 0-0 3-0
13/02 10:40 1316 Horejsi M. v Bai H. 0-0 3-0
13/02 11:20 1317 Kojic F. v Vrablik J. 0-0 3-2
13/02 12:00 1318 Klos P. v Chtchetinine E. 0-0 0-3
13/02 12:40 1319 Stoyanov N. v Vrablik J. 0-0 0-3
13/02 13:20 1320 Kuzmin F. v Kojic F. 0-0 3-1
13/02 14:00 1321 Horejsi M. v Stoyanov N. 0-0 1-3
13/02 14:40 1322 Klos P. v Bai H. 0-0 1-3
Cricket   Pauză Final
13/02 08:00 6167 Noua Zeela. v Anglia 0-0 1-0
13/02 12:30 6153 Afghanistan v Zimbabwe 0-0 1-0
13/02 13:00 6156 Africa De. v India 0-0 0-1
Polo   Pauză Final
13/02 18:45 1142 Rusia v Croatia 0-0 9-17
13/02 21:30 1143 Olanda v Spania 0-0 4-12
Curling   Pauză Final
13/02 13:05 7051 Canada v Elvetia 0-0 10-3
Bowls   Pauză Final
13/02 10:00 3168 Gower J. v Gillett L. 0-0 0-2
13/02 11:00 3160 Gillett L. v Jackson B. 0-0 2-1
13/02 12:00 3161 Jackson B. v Gower J. 0-0 2-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.