Momentan nu poți realiza biletul virtual. Te așteptăm, în curând, pe noul site BetArena unde vei putea paria EXCLUSIV online!

Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
12/02 18:00 3326 CSMS Iasi. v FC Botos. 0-0 1-0
12/02 20:45 3331 Concordia v Dinamo 0-0 3-4
12/02 22:00 1665 Chelsea v WBA 1-0 3-0
12/02 22:00 3751 Deportivo La. v Betis Sevil. 0-0 0-1
12/02 20:00 1507 Hobro v Aarhus 0-0 0-1
12/02 19:30 2359 PAOK v Larissa 2-0 3-0
12/02 21:45 9222 Auxerre v Nimes 0-0 0-0
12/02 21:30 2870 Palermo v Foggia 0-0 1-2
12/02 21:30 2249 St. Pauli. v Nurnberg 0-0 0-0
12/02 21:00 3797 Alkmaar Tiner. v Fortuna Sitta. 0-0 2-0
12/02 21:00 3766 Go Ahead. v Emmen 0-1 0-1
12/02 19:00 3187 Piast Gliwi. v Jagiellonia 0-1 0-2
12/02 22:00 3235 Moreirense v Estoril 1-0 1-2
12/02 19:00 3892 Galatasaray v Antalyaspor 3-0 3-0
12/02 10:15 1576 FK UFA. v Kamaz NC. 0-0 0-1
12/02 11:00 1577 FC SAVYN. v Dynamo Reshe. 0-0 1-1
12/02 12:00 1578 FC Orenb. v Volga Ulyan. 0-0 0-1
12/02 12:00 1579 Sudnobudivnyk Mykol. v Real Pharm. 0-1 0-2
12/02 13:00 1580 Mfc Mykol. v FC Zhemc. 0-0 1-0
12/02 13:00 1581 Zaglebie Sosno. v Beijing Renhe. 2-0 2-1
12/02 13:30 1582 FC Nafto. v Agrobiznes Tsk. 1-0 2-0
12/02 14:00 1583 FK Sluts. v Lokomotiv Gomel. 1-0 2-1
12/02 17:00 1584 Videoton FC. v Tianjin Teda. 2-0 3-1
12/02 19:00 1585 Rosenborg BK. v Stjordals-Blink 1-1 3-1
12/02 19:00 1586 USV Gnas. v UFC FEHRI. 1-1 2-1
12/02 19:30 1587 Fk Austr. v SV Lange. 1-1 3-2
12/02 20:00 1589 SC Schwa. v Kundl 2-0 4-1
12/02 17:30 6708 Al Jazir. v Al Ghara. 2-1 3-2
12/02 17:30 6707 Tractor Sazi. v Al Ahli. 0-0 0-1
12/02 13:00 6709 Lokomotiv Tashk. v Al Wahda. 1-0 5-0
12/02 15:15 6710 Lekhwiya v Zobahan 0-1 3-1
12/02 17:00 2090 Air Force. v Al-Jazeera 1-1 2-2
12/02 17:15 2091 Malkiya Club. v Al Suwai. 2-1 4-1
12/02 15:00 2092 Al Ahed. v Al Zawra. 0-1 1-1
12/02 17:30 2093 Al Jaish. v Manama Club. 0-0 0-0
12/02 19:00 3629 Alki Orokl. v AEL Limas. 0-3 2-4
12/02 00:15 1542 Boca Junio. v Temperley 0-0 1-0
12/02 02:30 1543 Atletico Lanus. v River Plate. 1-0 1-0
12/02 23:59 1544 Atletico Tucum. v San Marti. 1-0 2-1
12/02 23:59 1545 Tigre v Argentinos Jrs. 0-0 2-0
12/02 01:30 1410 Colo Colo. v Audax Itali. 2-0 3-2
12/02 00:15 3533 Millonarios v Boyaca Patri. 0-0 1-0
12/02 01:00 3534 Atletico Bucar. v Once Calda. 1-1 1-2
12/02 03:00 3535 Deportivo Pasto. v Junior De. 0-0 2-0
12/02 21:00 3609 Hapoel Beer. v Ashdod 1-0 2-0
12/02 14:30 7192 Tanta v Talaea El. 0-1 0-1
12/02 18:00 7193 Al Ahly. v Al Moqaw. 2-1 5-2
12/02 21:00 7326 Schaffhausen v Servette 0-0 0-1
12/02 21:45 2800 Robur Siena. v Carrarese 0-0 0-0
12/02 02:00 3069 Tiburones Rojos. v Pachuca 0-1 0-1
12/02 15:00 9876 KF Apolo. v KS Turbi. 1-0 5-1
12/02 15:00 9877 KS Pogra. v KS Bylis. 0-0 0-1
12/02 22:00 9658 Union Comer. v Deportivo Binac. 1-1 1-2
12/02 23:59 3145 Olimpia Asunc. v General Diaz. 1-1 3-1
12/02 15:00 8982 Swansea U23. v Newcastle U23. 0-0 1-1
12/02 16:00 8983 Barnsley U23. v Everton U23. 0-0 0-1
12/02 16:00 8984 Charlton U23. v Stoke U23. 1-0 1-0
12/02 21:00 8985 Birmingham U23. v Middlesbrough U23. 0-1 2-1
12/02 21:00 8986 Nottingham Fores. v Derby Count. 0-1 1-2
12/02 21:00 8987 Watford U23. v Blackburn U23. 0-0 0-1
12/02 17:00 7510 Adanaspor v Gaziantep Bld. 0-3 2-5
12/02 00:30 7588 Penarol v River Plate. 0-0 4-1
12/02 21:45 6468 Stourbridge v Farsley Celti. 0-0 1-2
12/02 21:45 6487 Hitchin Town. v Chesham Utd. 0-0 0-0
12/02 15:00 8979 Colchester Unite. v Crystal Palac. 1-2 1-4
12/02 15:00 8980 Huddersfield Town. v Sheffield Wed. 2-0 3-2
12/02 21:00 8981 Hull City. v Sheffield Utd. 0-0 1-2
12/02 01:00 7918 Carabobo v Atletico Venez. 0-0 1-0
12/02 23:00 7919 Trujillanos v Academia Puert. 0-0 0-0
12/02 21:00 6469 West Ham. v Tottenham U23. 0-0 2-2
12/02 22:00 5646 Deportivo Riest. v San Marti. 2-0 3-0
12/02 22:00 5644 Ca Defen. v Club Atlet. 1-0 2-2
12/02 22:00 5643 Ca San. v Ca Coleg. 0-1 0-1
12/02 22:00 5645 Sacachispas Fc. v Club Atlet. 1-2 3-2
12/02 22:00 5651 Tristan Suare. v Club Comun. 0-0 2-0
12/02 22:00 9873 CA Lugan. v CA Atlas. 0-0 0-0
12/02 22:00 9874 General Lamad. v Deportivo Parag. 1-0 4-0
12/02 22:00 9870 Argentino De. v Ituzaingo 0-0 0-0
12/02 22:00 9871 FC Midla. v Defensores Unido. 2-0 2-2
12/02 22:00 9872 Sportivo Barra. v Deportivo Merlo. 1-0 3-0
12/02 14:00 9875 Atletico Tucum. v San Marti. 1-0 3-0
12/02 20:30 8035 Anderlecht (T). v Club Brugg. 0-0 2-2
12/02 20:30 8034 Genk (T). v Oostende (T). 0-0 5-0
12/02 20:30 8036 Gent (T). v Standard Liege. 0-0 4-4
12/02 21:00 8037 Mechelen (T). v Sporting Loker. 0-0 4-1
12/02 20:30 8038 St. Truid. v Antwerp (T). 0-0 1-2
12/02 20:30 8039 Zulte Wareg. v Mouscron Peruw. 0-0 1-3
12/02 21:00 7115 Kortrijk (T). v Charleroi (T). 0-0 1-1
12/02 23:59 1710 Oeste Sp. v Nacional 0-1 1-2
12/02 20:00 4112 Avai Sc. v Tubarao 0-1 1-1
12/02 14:30 9636 Fovu De. v Coton Sport. 0-0 2-2
12/02 16:30 9637 Aigle Royal. v Bamboutos Fc. 0-0 0-2
12/02 16:30 9641 Dragon Fc. v Ums De. 0-0 1-0
12/02 01:00 9631 Alajuelense v Univ De. 2-0 4-0
12/02 12:30 8973 Salgaocar SC. v FC Barde. 2-0 7-0
12/02 10:30 9477 Mohun Bagan. v Gokulam Keral. 0-0 1-2
12/02 21:30 9639 Gibraltar Unite. v Manchester 62. 0-0 2-1
12/02 02:00 5697 Cd Hondu. v Cd Plate. 0-0 2-1
12/02 12:30 8966 Aluminium Arak. v Machine Sazi. 0-1 2-2
12/02 12:30 8967 Bargh Jadid. v Mes Kerma. 0-1 0-1
12/02 12:30 8969 Iranjavan Bushe. v Fajr Sepas. 0-1 0-1
12/02 12:30 8968 Shahrdari Tabri. v Mes Rafsa. 1-1 1-2
12/02 14:00 9518 Apollon Laris. v Kissamikos 2-0 2-0
12/02 19:00 3598 Hapoel Kfar. v Hapoel Afula. 0-0 0-3
12/02 19:00 3599 Hapoel Marmo. v Maccabi Herzl. 1-1 2-1
12/02 19:00 3600 Hapoel Ramat. v Hapoel Ironi. 0-0 0-1
12/02 12:30 8970 Khosheh Talae. v Kheybar Khorr. 1-0 2-1
12/02 12:30 8971 Shahrdari Fouma. v BESAT KERMA. 1-0 1-0
12/02 12:30 8972 Shahrdari Hamed. v Palayesh Abada. 0-0 1-0
12/02 19:00 4151 Lija Athle. v Valletta Fc. 0-1 1-3
12/02 19:00 4168 Tarxien Rainb. v Naxxar Lions. 3-1 5-2
12/02 21:00 4169 Hamrun Spart. v Gzira . 0-0 1-2
12/02 21:15 4171 Hibernians Fc. v Senglea Athle. 2-1 5-1
12/02 12:30 7281 Verona (T). v Ac Torin. 0-0 1-2
12/02 15:30 7282 Bologna (T). v As Roma. 0-0 0-1
12/02 15:00 5601 Felda Unite. v Pulau Pinan. 0-0 3-0
12/02 15:00 3768 Feyenoord (T). v Heerenveen (T). 0-0 0-1
12/02 17:00 3767 Excelsior (T). v Cambuur (T). 0-0 1-4
12/02 17:00 8964 Al Khor. v Al Markh. 1-0 1-2
12/02 18:00 8965 Al Arabi. v AL Rayya. 3-1 5-3
12/02 17:00 4177 Wikki Touri. v Lobi Stars. 0-0 1-0
12/02 15:00 8975 Langadas v KILKISIAKOS 0-1 1-2
12/02 20:00 3788 Dundee Unite. v Fc Dunde. 0-0 0-2
12/02 13:00 2600 Adanaspor U21. v Gaziantep Bb. 0-1 1-1
12/02 11:30 2601 Galatasaray U21. v Antalyaspor U21. 1-1 1-2
12/02 20:00 3638 Valur Reykj. v Umf Njard. 0-0 3-0
12/02 15:30 8976 Panserraikos U19. v Trikala U19. 1-1 2-1
12/02 21:30 9645 Independiente U20. v Sport Huanc. 1-0 6-1
12/02 23:45 9647 Colo Colo. v Club Nacio. 0-0 0-5
12/02 11:00 8988 Lions Fc. v Brisbane Strik. 1-1 3-1
12/02 11:30 8989 Western Pride. v Brisbane Olymp. 1-1 4-1
12/02 12:30 8990 Moreton Bay. v Brisbane City. 0-1 0-7
Tenis   Pauză Final
12/02 11:00 1019 Cibulkova D. v Pavlyuchenkova A. 1-0 2-0
12/02 14:30 7223 Jabeur O. v Duan Y. 0-1 0-2
12/02 14:30 1035 Tsurenko L. v Buzarnescu M. 0-1 0-2
12/02 15:00 7222 Vesnina E. v Blinkova A. 0-1 0-2
12/02 15:55 1027 Makarova E. v Zhang S. 1-0 2-0
12/02 16:30 7224 Niculescu M. v Sharapova M. 0-1 2-1
12/02 19:35 1017 Barthel M. v Radwanska A. 1-0 1-2
12/02 22:10 7225 Osaka N. v Siniakova K. 1-0 2-0
12/02 13:50 6600 Klizan M. v Lopez F. 0-1 0-2
12/02 15:50 2087 Berdych T. v Zverev M. 1-0 2-0
12/02 20:30 7523 Zverev A. v Ferrer D. 1-0 2-0
12/02 22:15 6601 Sousa J. v Seppi A. 0-1 1-2
12/02 19:00 6606 Del Bonis. v Mayer F. 1-0 2-0
12/02 19:00 2070 Lajovic D. v Bagnis F. 1-0 2-0
12/02 22:25 2071 Bellucci T. v Cachin P. 1-0 2-0
12/02 23:45 6605 Berlocq C. v Garcia-Lopez G. 0-1 0-2
12/02 20:00 2074 Broady L. v Menendez-Maceiras A. 0-1 0-2
12/02 20:00 2075 Eubanks C. v Escobedo E. 1-0 1-2
12/02 21:55 2077 Smyczek T. v Travaglia S. 0-1 1-2
12/02 22:10 2076 Fratangelo B. v Bublik A. 1-0 2-1
12/02 12:30 8467 Kalyanpur A. v Margaroli L. 0-1 0-2
12/02 12:30 8469 Popko D. v Balaji N. 0-1 0-2
12/02 13:05 8470 Ratiwatana Sa. v Sood C. 1-0 2-0
12/02 12:00 1901 Muller A. v Boutillier R. 0-1 0-2
12/02 13:10 1902 Karatsev A. v Ymer M. 0-1 1-2
12/02 14:30 8477 Aoyama S. v Pavlyuchenkova A. 0-1 0-2
12/02 20:45 8489 Descloix D. v Molteni A. 0-1 0-2
12/02 21:00 8492 Jebavy R. v Schwartzman D. 1-0 1-2
12/02 12:00 8459 Kubot L. v Klaasen R. 1-0 2-0
12/02 16:00 8455 Dzumhur D. v Rublev A. 1-0 2-0
12/02 02:00 1918 Koepfer D. v Jung J. 0-1 1-2
12/02 12:30 1194 Apostol B. v Praditngam J. 1-0 2-0
12/02 12:30 1195 Houghton G. v Maggs A. 1-0 2-0
12/02 12:30 1196 Zarichanskiy D. v Matusevich A. 1-0 2-1
12/02 14:10 1199 Raisma K. v Butler S. 1-0 2-0
12/02 15:35 1197 Hess-Olesen S. v Canter A. 0-1 0-2
12/02 15:40 1869 Broville M. v Duncan S. 1-0 2-0
12/02 16:05 1870 Hoyt E. v Binding J. 1-0 2-0
12/02 11:00 1186 Beaupain S. v Ajdukovic D. 0-1 0-2
12/02 11:00 1188 Gigounon G. v Shropshire S. 1-0 2-0
12/02 11:00 1189 Khotkov O. v Miceli M. 1-0 1-2
12/02 11:00 1190 Kivattsev K. v Liska T. 1-0 2-0
12/02 11:00 1191 Krainik P. v Dalla Valle. 0-1 0-2
12/02 11:00 1192 Sachko v v Angel. 0-1 1-2
12/02 11:00 1193 Smith Ra. v Coppini A. 1-0 2-0
12/02 19:00 1895 Anderson R. v Anzo J. 1-0 2-0
12/02 19:00 1896 Chang S. v Will A. 0-1 0-2
12/02 19:00 1897 Ivanova D. v Marand S. 0-1 1-2
12/02 19:00 1898 Larcher De. v Ustinoff A. 1-0 2-0
12/02 19:00 2106 Olmos G. v Uebelhoer C. 1-0 2-0
12/02 19:00 2126 Robinson M. v Mateas M. 0-1 0-2
12/02 19:00 2274 Sanchez Ana. v Carrington S. 1-0 2-1
12/02 19:00 2276 Scandalis Z. v Sramkova R. 1-0 2-0
12/02 19:00 2278 Simmonds C. v Fisch J. 1-0 2-0
12/02 19:00 2279 Smith A. v Santamaria S. 0-1 0-2
12/02 19:00 2280 Strakhova v v Gonca. 1-0 1-2
12/02 19:00 2281 Weinhold A. v Chiang Y. 1-0 2-0
12/02 19:00 2282 Xu S. v Ewing S. 0-1 0-2
12/02 20:20 2107 Pierson Rm. v Partaud M. 0-1 0-2
12/02 11:30 1871 Korovin M. v Lopez Monta. 0-1 2-1
12/02 11:30 1872 Prihodko O. v Perez Contr. 1-0 1-2
12/02 11:30 1873 Turegano Julia. v Colas Sanch. 0-1 0-2
12/02 11:30 1874 Vidal Azori. v Cheruku V.. 1-0 2-0
12/02 13:00 1875 Andreu Garci. v Mardones B. 1-0 2-0
12/02 13:00 1876 Canas Garci. v Alcaraz Garif. 1-0 1-2
12/02 13:00 1877 Chepelev A. v Dhoe B. 1-0 2-0
12/02 13:00 1878 Cortes Alcar. v Bondarevskiy Y. 1-0 2-0
12/02 06:00 2106 Fufygin M. v Klok D. 0-1 2-1
12/02 06:00 2107 Molchanov D. v Sabanov M. 0-1 2-1
12/02 09:35 2109 Kirkov v v Fomin. 0-1 0-2
12/02 09:50 2108 Khabibulin T. v Lomakin G. 1-0 2-0
12/02 11:00 1879 Shimizu K. v Palazov Z. 1-0 2-0
12/02 12:05 2110 Manafov v v Saban. 0-1 2-1
12/02 13:00 1935 Taberner C. v Vatutin A. 0-1 0-2
12/02 14:10 1929 Kamke T. v Safranek V.. 1-0 2-0
12/02 17:30 1927 De Schep. v Denolly C. 1-0 2-1
12/02 19:35 1928 Jaziri M. v Blancaneaux G. 1-0 2-0
12/02 21:30 1930 Lestienne C. v Novak D. 1-0 2-0
12/02 06:30 1901 Balaji N. v Trongcharoenchaikul W. 0-1 1-2
12/02 06:30 1907 Kadhe A. v Myneni S. 0-1 2-1
12/02 06:30 1909 Mukund S. v Granollers-Pujol G. 0-1 0-2
12/02 07:30 1912 Safwat M. v Bega A. 1-0 2-0
12/02 07:55 1908 Suresh D. v Rawat S. 0-1 0-2
12/02 09:00 1911 Prashanth N. v Lee D. 0-1 0-2
12/02 09:05 1903 Catarina L. v Sinha N. 1-0 2-0
12/02 11:30 1910 Nagal S. v Escoffier A. 0-1 0-2
12/02 16:05 8497 Krawietz K. v Moraing M. 0-1 0-2
12/02 10:00 2127 Berankova . v Perova M. 1-0 2-0
12/02 10:00 2283 Coppola C. v Poplavska A. 1-0 2-0
12/02 10:00 2284 De Rienz. v Kimmelmann J. 1-0 1-2
12/02 10:00 2285 Easwaramurthi A. v Pipa S-D. 1-0 1-2
12/02 10:00 2286 Salden L. v Kozyreva P. 1-0 2-0
12/02 10:00 2287 Szlavikovics S. v Piangerell A. 1-0 2-0
12/02 10:00 2288 Zheng Q. v Zuger S. 1-0 2-0
12/02 10:00 2289 Zuger J. v Mader C. 1-0 2-0
12/02 11:00 1180 Chaix L. v Cornut-Chauvinc A. 0-1 1-2
12/02 11:00 1181 Forti F. v Lamble J. 1-0 2-0
12/02 11:00 1184 Martineau M. v Hovhannisyan M. 0-1 2-1
12/02 11:00 1185 Rosenkranz M. v Iannaccone F. 0-1 0-2
12/02 12:25 1182 Frinzi M. v Munafo P. 0-1 0-2
12/02 12:45 1183 Hidalgo D. v Guerrieri A. 1-0 2-1
12/02 13:45 1179 Avidzba A. v Folliot Q. 1-0 2-1
12/02 11:00 1171 Van Der. v Martinez M. 1-0 2-0
12/02 13:00 1172 Ficovich J-P. v Zgombic F. 1-0 2-0
12/02 19:00 2271 Michnev P. v Masur D. 0-1 2-1
12/02 11:00 1880 Lee E. v Vukovic D. 1-0 2-0
12/02 11:00 2290 Urzhumova v v Pieri. 0-1 0-2
12/02 13:15 2291 Pieri J. v Colmegna M. 0-1 0-2
12/02 14:15 2292 Hamilton H. v Bullani F. 0-1 0-2
12/02 15:05 2293 Sella F. v Di Giuse. 0-1 0-2
12/02 16:25 2294 Rubini S. v Schmidt L. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
12/02 17:15 8601 CSM Orade. v Steaua CSM. 0-0 71-65
12/02 20:00 8602 BC Timis. v U-Banca Trans. 36-36 75-77
12/02 02:00 6355 Houston v Dallas 0-0 104-97
12/02 02:00 6356 Minnesota v Sacramento 0-0 111-106
12/02 02:00 6357 Oklahoma v Memphis 0-0 110-92
12/02 04:00 6358 Portland v Utah 0-0 96-115
12/02 19:00 7801 Steaua Rosie. v Zadar 0-0 97-67
12/02 18:30 7806 Khimky Mosco. v Vef Riga. 0-0 73-77
12/02 19:00 7805 Bc Kalev. v Unics Kazan. 0-0 67-75
12/02 01:00 8607 Ferro v Comunicaciones 0-0 74-88
12/02 02:30 8608 Argentino v Atenas 0-0 89-82
12/02 02:30 8609 Formosa v Quimsa 0-0 85-73
12/02 22:00 8628 Paulistano v Pinheiros 0-0 73-72
12/02 20:00 8615 Wels v Gmunden 0-0 75-83
12/02 12:00 4658 Guri Kdb. v Shinhan Sbird. 0-0 55-64
12/02 21:15 6390 Keflavik v Hottur 0-0 93-95
12/02 21:15 7253 Thor Porla. v Umf Tinda. 0-0 85-89
12/02 21:15 7254 Umf Grind. v Umfn Njard. 0-0 89-92
12/02 21:15 7267 Valur Reykj. v Ir Reykj. 0-0 77-83
12/02 22:00 7252 Thor Ak. v Stjarnan 0-0 75-88
12/02 20:00 4677 Olimpija v Helios Domza. 0-0 82-68
12/02 22:00 7817 Bergamo Baske. v Aurora Baske. 0-0 86-99
12/02 21:30 7834 Eurobasket Roma. v Mens Sana. 0-0 63-62
12/02 11:00 4620 Takamatsu Five. v Fukushima Fire. 0-0 73-82
12/02 07:05 4602 Aisin Seaho. v Hamamatsu Phoen. 0-0 87-74
12/02 07:05 4603 Mitsubishi Diamo. v Hyogo Stork. 0-0 86-79
12/02 20:00 7261 Asseco Proko. v Bm S.. 0-0 71-71
12/02 21:45 7471 Strasbourg v Bourg 0-0 93-64
12/02 00:15 7489 Bauru Sp. v Guaros De. 0-0 88-93
Handbal   Rezultat
12/02 19:00 4877 U Cluj. v Asc Braso. 32-31
12/02 20:00 4895 Hk Malmo. v Ifk Sköv. 32-25
12/02 20:00 4897 Redbergslids Ik. v Alingsas Hk. 33-28
12/02 19:00 5770 Pif v Cocks 21-34
12/02 21:30 8001 Aarhus Gf. v Hc Midtj. 33-15
12/02 20:00 5811 Fjolnir v Fh Hafna. 30-30
12/02 21:00 5812 Ir Reykj. v Selfoss 25-37
12/02 21:30 5813 Haukar Hafna. v Afturelding 35-21
12/02 21:30 5814 Vikingur v Stjarnan 21-41
12/02 19:00 8017 Mks Lubli. v Uks Pcm. 46-25
12/02 20:00 5827 Mk Holon. v Hapoel Ashdo. 30-25
Hochei   Pauză Final
12/02 02:00 7637 Buffalo v Colorado 1-2 4-5
12/02 02:00 7638 Nj Devil. v Boston 1-2 3-5
12/02 02:00 7642 Ny Islan. v Calgary 1-0 2-3
12/02 03:00 7643 Anaheim v San Jose. 1-0 2-2
12/02 03:00 7644 Vegas v Philadelphia 1-1 1-4
12/02 06:00 9441 Suedia v Canada 1-1 1-4
12/02 01:05 5856 Oshawa G.. v Peterborough P.. 0-2 7-5
12/02 11:00 6014 Amurskie Tigry. v Hk Mvd. 1-2 3-4
12/02 11:30 6015 Hc Taifu. v Krasnaya Armiy. 2-0 4-4
12/02 17:00 6016 Loko Yaros. v Ska-1946 1-0 2-2
12/02 17:30 6017 Almaz v Dinamo St. 0-1 2-2
12/02 17:30 6018 Serebryanye Lvy. v Chaika 1-0 3-0
12/02 18:30 6019 Hk Riga. v Krylya Sovet. 1-1 3-2
12/02 19:00 6020 Rs Kunlu. v Myt. Atlan. 1-1 1-6
12/02 01:00 6109 Milwaukee A.. v Stockton H.. 0-1 5-4
12/02 09:40 5917 Elvetia (F). v Japonia (F). 0-0 3-1
12/02 14:10 5918 Suedia (F). v Coreea De. 4-0 8-0
Volei   Pauză Final
12/02 18:00 7941 Panachaiki Ge. v Panathinaikos 0-1 0-3
12/02 18:30 1085 Dinamo Krasn. v Avtodor-Metar Chely. 0-1 0-3
E-Sport   Pauză Final
12/02 18:45 7227 Elements Pro. v North Acade. 0-0 0-1
12/02 18:45 7229 Nemiga v Virtus.pro 0-0 0-1
12/02 20:45 7228 Extatus v North Acade. 0-0 1-0
12/02 16:45 7230 Natus Vince. v Team Spiri. 0-0 1-2
12/02 16:45 8911 Vega Squad. v Effect 0-0 0-2
Floorball   Pauză Final
12/02 18:30 6298 Nokian Krist. v Koovee 0-0 10-7
Tenis de masa   Pauză Final
12/02 09:30 1316 Horejsi M. v Vrablik J. 0-0 3-1
12/02 10:10 1317 Klos P. v Stoyanov N. 0-0 0-3
12/02 10:50 7151 Kuzmin F. v Bai H. 0-0 2-3
12/02 11:30 7152 Kojic F. v Chtchetinine E. 0-0 3-0
12/02 12:10 7153 Horejsi M. v Klos P. 0-0 3-1
12/02 12:50 7154 Kuzmin F. v Stoyanov N. 0-0 3-2
12/02 13:30 7155 Kojic F. v Bai H. 0-0 1-3
12/02 14:10 7156 Chtchetinine E. v Vrablik J. 0-0 3-2
12/02 14:50 7157 Horejsi M. v Kuzmin F. 0-0 3-1
12/02 15:30 7158 Klos P. v Vrablik J. 0-0 0-3
12/02 17:00 7159 Chtchetinine E. v Bai H. 0-0 3-0
12/02 17:40 7160 Kojic F. v Stoyanov N. 0-0 3-1
12/02 18:20 2380 Klos P. v Kuzmin F. 0-0 1-3
12/02 19:00 2381 Bai H. v Vrablik J. 0-0 2-3
12/02 19:40 2382 Chtchetinine E. v Stoyanov N. 0-0 3-0
12/02 20:20 2383 Horejsi M. v Kojic F. 0-0 1-3
12/02 21:00 2384 Kuzmin F. v Vrablik J. 0-0 1-3
12/02 21:40 2385 Horejsi M. v Chtchetinine E. 0-0 0-3
12/02 22:20 2386 Bai H. v Stoyanov N. 0-0 1-3
12/02 23:00 2387 Klos P. v Kojic F. 0-0 0-3
Polo   Pauză Final
12/02 18:00 1141 Serbia v Romania 0-0 14-7
Bowls   Pauză Final
12/02 10:00 3162 Royal M. v Harlow G. 0-0 2-1
12/02 11:00 3163 Harlow G. v Orrey M. 0-0 2-0
12/02 12:00 3164 Orrey M. v Royal M. 0-0 2-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.