Momentan nu poți realiza biletul virtual. Te așteptăm, în curând, pe noul site BetArena unde vei putea paria EXCLUSIV online!

Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
11/02 20:45 3325 CSU Craio. v Sepsi Sf. 0-0 1-0
11/02 16:00 2207 Strasbourg v Troyes 0-0 2-1
11/02 18:00 2208 Nantes v Lille 1-0 2-2
11/02 22:00 2209 Lyon v Rennes 0-1 0-2
11/02 14:00 1662 Huddersfield v Bournemouth 2-1 4-1
11/02 16:15 1663 Newcastle v Manchester Unite. 0-0 1-0
11/02 18:30 1664 Southampton v Liverpool 0-2 0-2
11/02 13:30 2836 Sassuolo v Cagliari 0-0 0-0
11/02 16:00 2837 Chievo v Genoa 0-0 0-1
11/02 16:00 2839 Inter v Bologna 1-1 2-1
11/02 16:00 2840 Sampdoria v Verona 0-0 2-0
11/02 16:00 2838 Torino v Udinese 1-0 2-0
11/02 21:45 2841 AS Roma. v Benevento 1-1 5-2
11/02 16:30 2323 Stuttgart v M`Gladbach 1-0 1-0
11/02 19:00 2324 Werder Breme. v Wolfsburg 2-0 3-1
11/02 13:00 3745 Sevilla v Girona 0-0 1-0
11/02 17:15 3746 Barcelona v Getafe 0-0 0-0
11/02 19:30 3747 Celta Vigo. v Espanyol 1-1 2-2
11/02 21:45 3750 Valencia v Levante 1-1 3-1
11/02 14:00 1762 Aston Villa. v Birmingham 0-0 2-0
11/02 10:00 5956 Western Sydne. v Wellington Phoen. 1-0 4-0
11/02 15:30 1113 Waasland v Club Brugg. 0-0 1-1
11/02 19:00 1114 Standard Liege. v Peruwelz 1-1 4-3
11/02 21:00 1115 Charleroi v Lokeren 0-1 1-1
11/02 15:00 1504 Odense v Helsingor 3-0 6-1
11/02 17:00 1505 Sonderjyske v Nordsjaelland 0-1 2-1
11/02 19:00 1506 Lyngby v Brondby 0-2 1-3
11/02 17:30 1225 Admira Wacke. v Rapid Viena. 0-0 2-1
11/02 15:00 2355 Apollon Smyrn. v Levadiakos 0-0 1-1
11/02 17:15 2356 AEK Atena. v Asteras Tripo. 0-0 1-0
11/02 17:15 2357 Panaitolikos v Platanias 1-0 3-0
11/02 19:30 2358 Atromitos v Olympiacos 1-1 2-2
11/02 17:00 3844 Grasshopper v Luzern 1-0 1-2
11/02 17:00 3842 Lausanne-Sport v Young Boys. 0-2 1-4
11/02 17:00 3843 St Galle. v FC Zuric. 1-0 1-2
11/02 14:30 2245 Aue v Ingolstadt 0-0 0-0
11/02 14:30 2246 Greuther Furth. v Dynamo Dresd. 1-0 1-0
11/02 14:30 2247 Sandhausen v Braunschweig 0-0 0-0
11/02 16:00 2868 Parma v Perugia 0-0 1-1
11/02 18:30 2869 Cittadella v Novara 1-1 1-3
11/02 13:30 2466 Ajax v Twente 1-0 2-1
11/02 15:30 2467 Excelsior v NAC Breda. 0-0 0-0
11/02 15:30 2470 Vitesse v Feyenoord 1-1 3-1
11/02 17:45 2471 Groningen v Ado Den. 0-0 0-0
11/02 16:30 3185 Termalica BB. v Korona Kielc. 0-1 0-3
11/02 19:00 3186 Arka Gdyni. v Lech Pozna. 0-0 0-0
11/02 18:00 3231 Belenenses v Aves 1-4 2-5
11/02 18:00 3232 Chaves v FC Porto. 0-2 0-4
11/02 20:00 3233 Sporting L. v Feirense 0-0 2-0
11/02 22:15 3234 Boavista v Guimaraes 0-0 1-0
11/02 16:30 6943 Ayr Unite. v Glasgow Range. 1-1 1-6
11/02 18:30 6944 Aberdeen v Dundee Unite. 3-1 4-2
11/02 13:00 3676 Albacete v Gimnastic De. 0-1 0-1
11/02 17:00 3677 Huesca v Cultural Leone. 0-0 1-0
11/02 19:00 3679 Rayo Valle. v Sevilla Atlet. 0-0 2-0
11/02 19:00 3678 Reus Depor. v La Hoya. 0-0 3-0
11/02 21:00 3680 Tenerife v Cordoba 2-1 5-1
11/02 21:30 3681 Real Zarag. v Lugo 1-0 2-0
11/02 12:30 3888 Akhisar Beled. v Bursaspor 1-0 1-0
11/02 12:30 3889 Kayserispor v Sivasspor 0-0 1-1
11/02 15:00 3890 Alanyaspor v Konyaspor 1-2 1-2
11/02 18:00 3891 Istanbul Bbsk. v Fenerbahce 0-1 0-2
11/02 16:00 9642 Cehia U18. v Norvegia U18. 1-0 1-0
11/02 19:00 9643 Romania U18. v Polonia U18. 0-0 1-2
11/02 10:15 5237 Fc Shinn. v Lokomotiv-2 Mosow. 0-0 2-0
11/02 15:00 5227 Sk Unex. v Vitkovice 2-1 3-4
11/02 15:30 5228 Fk Tambo. v Chertanovo 0-0 0-0
11/02 18:00 5232 Fk Tyume. v Ural Ekate. 0-2 2-3
11/02 10:30 5210 Tp Ho. v Binh Phuoc. 1-0 4-0
11/02 12:00 5211 Erdi Vse. v Budaorsi SC. 1-1 3-2
11/02 12:00 5212 FC Dnepr. v FC Slavi. 2-0 2-0
11/02 12:00 5213 GNK Dinam. v NK Ankar. 1-1 3-1
11/02 13:00 5215 Grorud IL. v Alta 0-0 3-0
11/02 13:15 5216 FC Nosta. v FK UFA. 0-0 0-1
11/02 13:15 5217 Rakvere JK. v Nomme Kalju. 1-1 2-1
11/02 14:00 5218 Kvik Halde. v Frigg 2-2 4-2
11/02 14:00 5219 Orebro SK. v Degerfors IF. 1-0 1-0
11/02 14:15 5220 Akropolis IF. v Nykopings Bis. 0-1 0-1
11/02 14:30 5221 SK Slavi. v FC Selli. 2-0 4-1
11/02 15:00 5223 IFK Eskil. v Rynninge IK. 1-2 3-4
11/02 15:00 5224 Krylya Sovet. v Kamaz NC. 0-0 0-2
11/02 15:00 5225 ND Goric. v NK Rudar. 0-2 1-6
11/02 15:00 5226 SC Vasas. v Putnok Vse. 4-0 7-1
11/02 16:45 5229 Tartu FC. v JK Talli. 1-1 5-1
11/02 17:00 5230 Guizhou Zhich. v WSG Swaro. 0-0 0-0
11/02 17:15 5231 Ranheim v Nardo 2-0 6-0
11/02 17:30 5050 Sarpsborg 08. v Dinamo Kiev. 0-0 1-0
11/02 18:30 5233 Tallinna FC. v Tartu JK. 0-1 0-2
11/02 19:00 5234 Deportivo Quito. v Aucas SD. 0-0 2-2
11/02 20:30 5235 Viimsi JK. v PARNU JALGP. 2-1 5-2
11/02 21:00 5236 CD EL. v Liga Dep. 1-4 3-4
11/02 17:00 8030 Lierse v Oud Hever. 0-1 0-1
11/02 15:00 3626 Pafos v Apoel Nicos. 0-1 2-3
11/02 17:00 3627 Apollon Limas. v AEK Larna. 0-0 2-0
11/02 17:00 3628 Olympiakos Nicos. v Anorthosis Famag. 0-2 0-3
11/02 00:15 1538 Olimpo Bahia. v Racing Club. 0-0 1-2
11/02 22:00 1541 Godoy Cruz. v Belgrano 1-1 2-1
11/02 22:00 1540 Talleres v Banfield 1-0 1-0
11/02 18:00 8552 Musan Salam. v Ps Kemi. 2-0 2-2
11/02 01:30 1403 Club De. v U De. 0-0 1-1
11/02 17:00 1408 Huachipato v San Luis. 1-1 1-1
11/02 23:00 1409 Curic Unido. v U Cató. 0-2 1-3
11/02 01:00 3523 Alianza Petro. v Deportivo Rione. 0-0 1-0
11/02 01:00 3524 America De. v Deportes Tolim. 1-0 1-1
11/02 03:00 3525 Nacional Medel. v Indep Santa. 1-0 1-0
11/02 21:00 3531 Boyaca Chico. v Inedp Medel. 0-0 1-2
11/02 23:00 3532 Jaguares De. v Deportivo La. 1-0 1-0
11/02 20:15 3644 Leiknir Reykj. v Haukar Hafna. 0-0 1-4
11/02 19:00 3607 Maccabi Netan. v Bnei Sakhn. 1-0 1-1
11/02 20:15 3608 Hapoel Akko. v Maccabi Tel. 0-0 0-2
11/02 16:00 6982 Cibalia-Vinkovci v Hajduk Split. 0-1 0-5
11/02 18:00 6983 Lok Zagre. v Rudes 1-0 2-2
11/02 17:00 7323 Chiasso v Wil 1900. 0-0 0-1
11/02 17:00 7324 Rapperswil-Jona v Vaduz 0-1 1-2
11/02 16:00 7749 Grenoble Foot. v Creteil 0-0 1-0
11/02 15:00 7314 Unterhaching v Hallescher 0-1 1-1
11/02 15:00 7315 Wehen Wiesb. v Werder Breme. 0-1 2-2
11/02 15:30 2798 Arezzo v Alessandria 0-1 0-2
11/02 15:30 2793 Cuneo v Ac Pisto. 1-3 3-3
11/02 15:30 2792 Monza Brian. v Arzachena 0-0 1-1
11/02 15:30 2794 Olbia Calci. v Pro Piace. 0-0 0-0
11/02 15:30 2795 Piacenza Calci. v Lucchese Liber. 0-0 1-0
11/02 17:30 2796 Livorno v Pontedera 0-0 0-1
11/02 19:30 2797 Prato v Pisa Calci. 2-1 2-2
11/02 19:30 2799 Viterbese v Gavorrano 1-0 2-0
11/02 15:30 2814 Casertana v Trapani 0-0 0-0
11/02 15:30 2815 Catanzaro v Sicula Leonz. 0-0 0-3
11/02 15:30 2811 Fondi Calci. v Juve Stabi. 1-0 1-2
11/02 15:30 2812 Monopoli v Fidelis Andri. 0-0 2-0
11/02 15:30 2817 Paganese v Matera 0-0 1-0
11/02 15:30 2813 Reggina v Virtus Franc. 0-0 0-0
11/02 17:30 2816 Catania v Cosenza 1-2 2-2
11/02 17:30 2818 Siracusa v Akragas 0-0 1-0
11/02 01:00 3063 Cruz Azul. v Necaxa 0-1 0-2
11/02 01:00 3064 Lobos B.U.A. v Atlas 0-1 3-1
11/02 03:00 3065 Tigres v Cf Ameri. 1-0 1-1
11/02 03:06 3066 Leon v Puebla 2-0 2-1
11/02 05:06 3067 Chivas Guada. v Santos Lagun. 0-1 0-2
11/02 20:00 3068 Deportivo Toluc. v Monterrey 0-0 2-1
11/02 10:45 5612 Pknp v Kedah 0-0 0-1
11/02 15:00 5613 Melaka v Negeri Sembi. 2-0 3-0
11/02 16:30 6712 Rapide Oued. v As Far. 0-1 0-1
11/02 17:00 6714 Ocs Olymp. v Mat Maghr. 0-0 0-0
11/02 18:30 6716 Kacm Marra. v Racing Athle. 0-0 0-0
11/02 00:45 9653 Universitario De. v Utc De. 0-1 0-1
11/02 20:30 9654 Comerciantes Unido. v Deportivo San. 0-1 1-2
11/02 23:00 9655 Sporting Crist. v Sport Rosar. 3-0 4-1
11/02 03:00 9651 Fbc Melga. v Sport Boys. 1-0 2-1
11/02 01:20 3143 Libertad Asunc. v Club Guara. 1-0 2-0
11/02 23:00 3144 Ca 3. v Cerro Porte. 1-1 1-1
11/02 13:15 3201 Gil Vicen. v Academica 0-2 0-4
11/02 17:00 3205 Arouca v Real Sport. 1-0 1-0
11/02 17:00 3206 Leixoes v Sporting Braga. 1-0 1-1
11/02 17:00 3204 Nacional v Sp. Covil. 1-0 1-1
11/02 17:00 3208 Oliveirense v Fc Famal. 2-0 2-0
11/02 17:00 3207 Sporting L. v Uniao 0-1 0-1
11/02 17:00 3209 Vitoria Guima. v Cd Cova. 0-0 1-0
11/02 18:00 3203 Benfica B. v Academica Viseu. 1-3 1-5
11/02 18:00 3202 Santa Clara. v Fc Porto. 2-0 2-0
11/02 16:30 9733 Cardiff Met. v Gap Conna. 0-1 0-2
11/02 12:00 7505 Istanbulspor v Umraniyespor 0-0 2-1
11/02 12:00 7506 Samsunspor v Erzurum Beled. 1-0 1-0
11/02 14:30 7507 Eskisehirspor v Giresunspor 1-0 3-1
11/02 17:00 7508 Balikesirspor v Mke Ankar. 1-2 1-3
11/02 22:00 7581 Atenas De. v Racing Club. 1-0 1-0
11/02 22:00 7585 Ca Fenix. v Ca Cerro. 0-0 0-0
11/02 22:00 7586 Danubio v Defensor Sport. 1-1 2-1
11/02 13:00 5621 Nakhon Ratch. v Bangkok Glass. 0-0 1-0
11/02 13:00 5622 Navy Fc. v Ubon Umt. 0-0 1-0
11/02 14:00 5633 Prachuap Fc. v Bec Tero. 0-0 3-2
11/02 14:00 5629 Thai Port. v Pattaya Unite. 0-0 3-0
11/02 17:00 7914 Metropolitano v Dvo Anzoa. 2-1 2-2
11/02 22:00 7915 Deportivo Lara. v Zulia 3-1 3-3
11/02 22:00 7916 Estudiantes Merid. v Aragua 1-0 1-1
11/02 00:05 1550 Ca Sarmi. v Agropecuario Argen. 1-0 2-1
11/02 01:00 1547 Atletico De. v Ca Brown. 1-1 2-3
11/02 22:00 1549 Ca All. v Ca Aldos. 0-1 0-1
11/02 22:00 5640 Club Atlet. v Club Almag. 1-1 1-1
11/02 22:00 5642 Deportivo Moron. v Ferro Carri. 0-0 0-0
11/02 22:00 5650 Quilmes Ac. v Csd Fland. 0-1 0-2
11/02 23:00 5647 Estudiantes San. v Nueva Chica. 0-0 0-0
11/02 14:30 6490 Manchester City. v Liverpool (F). 1-0 4-0
11/02 16:00 6491 Arsenal (F). v Yeovil Town. 1-0 4-0
11/02 16:00 6492 Everton (F). v Reading (F). 2-1 2-1
11/02 21:00 4114 Maranguape Ce. v Ferroviario Ce. 0-1 1-2
11/02 13:00 2094 Keshla v Sabayil 0-1 1-1
11/02 15:30 2093 Neftchi Baku. v Kapaz 0-0 1-0
11/02 23:59 1709 Audax Sp. v Sao Berna. 0-0 0-2
11/02 14:00 1730 Rio Branc. v Noroeste 0-0 0-0
11/02 20:00 4108 Chapecoense Sc. v Brusque Sc. 1-0 2-0
11/02 17:00 5616 Feutcheu Fc. v Apejes De. 0-0 2-1
11/02 04:00 9629 Herediano v Municipal Liber. 5-2 6-3
11/02 21:30 9632 Municipal Perez. v Santos De. 2-0 2-1
11/02 23:00 9627 Ad Greci. v Carmelita 2-0 2-1
11/02 01:00 1417 Deportes La. v Union San. 0-0 1-0
11/02 23:00 1419 Cobresal v San Marco. 0-1 2-1
11/02 23:00 Deportes Copia. v Cd Cobre. 0-0 0-0
11/02 23:00 1420 Magallanes v Coquimbo Unido. 0-0 2-1
11/02 18:30 3538 Universitario De. v Real Santa. 2-1 3-1
11/02 22:30 3539 Deportes Perei. v Fortaleza Fc. 0-0 1-0
11/02 22:30 8969 Llaneros Fc. v Barranquilla 0-0 0-1
11/02 23:00 8970 Club Cortu. v Tigres 0-0 0-1
11/02 03:00 5414 Firpo v Santa Tecla. 0-2 3-2
11/02 03:00 5413 Isidro Metap. v Audaz 0-2 1-2
11/02 03:00 5416 Sonsonate v Aguila 1-0 2-0
11/02 23:00 5415 Municipal Limen. v Fas 1-2 2-3
11/02 23:15 5411 Alianza v Pasaquina 0-0 0-0
11/02 10:30 9476 Chennai City. v Lajong Sc. 0-0 0-0
11/02 14:00 9482 Mumbai City. v Pune City. 0-1 0-2
11/02 16:30 9483 Delhi Dynam. v Chennaiyin 0-0 1-1
11/02 14:30 7776 Bfc Vikto. v Berliner Ak. 0-0 0-0
11/02 14:30 7775 Bsg Chemi. v Fsv Budis. 0-0 1-0
11/02 15:00 7783 Offenbacher Kicke. v Spvgg Elver. 0-0 3-0
11/02 15:00 7784 Tsg Hoffe. v Ssv Ulm. 0-1 1-1
11/02 15:00 7785 Vfb Stutt. v Rochling Volkl. 2-0 2-0
11/02 16:00 1566 Lille (F). v Parisis (F). 0-0 1-1
11/02 03:00 5694 Real Cd. v Cd Olimp. 0-0 0-1
11/02 22:00 5696 Juticalpa Fc. v Lobos Upnfm. 0-0 1-1
11/02 23:00 5695 Cd Vida. v Cd Real. 0-0 0-0
11/02 23:59 5698 Cd Motag. v Cd Marat. 0-0 3-0
11/02 03:00 9667 Coban Imper. v Antigua Gfc. 0-1 2-1
11/02 04:00 9672 Marquense v Deportivo Malac. 0-0 1-0
11/02 19:00 9674 Csd Munic. v Deportivo Guast. 0-0 1-0
11/02 19:00 9675 Deportivo Sanar. v Siquinala Fc. 0-0 1-0
11/02 19:00 9673 Suchitepequez v Csd Xelaj. 1-0 1-1
11/02 11:00 9511 Panaitolikos U20. v Platanias Chani. 0-0 2-1
11/02 11:30 9512 Xanthi U20. v Ao Kassi. 0-0 2-2
11/02 14:00 9519 Aek Athen. v Asteras Tripo. 0-0 1-1
11/02 15:00 9513 Aiginiakos Fc. v Ergotelis 0-2 3-2
11/02 15:00 9514 Anagennisi Kardi. v Panachaiki 2005. 0-2 1-2
11/02 15:00 9515 Apollon Kalam. v Karaiskakis 0-0 0-0
11/02 15:00 9516 Sparti v Doxa Drama. 0-0 1-0
11/02 15:00 9517 Trikala v Kallithea Fc. 1-0 1-0
11/02 22:00 5623 Boys Town. v Arnett Garde. 0-0 2-1
11/02 22:00 5625 Sandals South. v Montego Bay. 0-0 2-4
11/02 22:00 5626 Tivoli Garde. v Cavaliers Fc. 0-0 3-1
11/02 22:00 5627 Uwi Fc. v Reno Fc. 0-0 0-2
11/02 03:00 4180 Hawkes Bay. v Auckland City. 0-2 0-3
11/02 03:00 4179 Wellington Phoen. v Canterbury Unite. 2-1 3-5
11/02 05:35 4181 Eastern Subur. v Tasman Unite. 0-0 3-0
11/02 03:00 3077 Alebrijes De. v Venados 0-0 1-0
11/02 03:00 3078 Club Celay. v Cf Zacat. 0-0 0-1
11/02 05:00 3079 Dorados De. v Tampico Mader. 0-0 1-0
11/02 20:00 9551 Leones Negro. v Juarez Fc. 1-1 2-1
11/02 15:30 2791 Avellino (T). v Ascoli . 0-0 1-4
11/02 11:00 2790 Inter Milan. v Atalanta . 0-0 3-3
11/02 17:00 3060 Deportivo Toluc. v Monterrey U20. 0-0 0-2
11/02 17:00 3061 Veracruz Tibur. v Atletico Pachu. 0-0 1-5
11/02 13:00 5631 Kariobangi Shark. v Vihiga Unite. 0-0 2-2
11/02 14:00 5630 Sony Sugar. v Ulinzi Stars. 0-0 1-0
11/02 14:00 5632 Tusker Footb. v Posta Range. 0-0 0-0
11/02 15:15 5620 Mathare Unite. v Nzoia Unite. 0-0 2-1
11/02 17:00 1552 Camara De. v Juventude Pedra. 0-0 2-1
11/02 17:00 1555 Gondomar Sc. v Fc Felgu. 0-0 2-3
11/02 17:00 1556 Pedras Rubra. v Sc Coimb. 0-0 2-0
11/02 17:00 1557 Sc Fream. v Afc Gandr. 0-0 0-1
11/02 17:00 1558 Sc Salgu. v Cd Cinfa. 0-0 3-0
11/02 17:00 5609 Clube Orien. v Lusitano Evora. 0-0 0-0
11/02 17:00 5610 Farense v Estrela Venda. 0-0 4-1
11/02 17:00 5605 Cd Mafra. v Torreense 0-0 4-3
11/02 17:00 5606 Coruchense v Alcanenense Ac. 0-0 0-3
11/02 17:00 5607 Sg Sacav. v Vilafranquense 0-0 0-0
11/02 17:00 5608 Sintrense v Praiense 0-0 3-0
11/02 17:00 5602 Ac Marin. v Gafanha 0-0 1-1
11/02 17:00 1560 Agueda v Uniao De. 0-0 2-5
11/02 17:00 1563 Benfica Caste. v Lusit.Vildemoinhos 0-0 1-2
11/02 17:00 5603 Gd Soure. v Mortagua 0-0 2-1
11/02 17:00 4169 Enugu Range. v El Kanem. 0-0 1-0
11/02 17:00 4171 Gabros Inter. v Heartland Fc. 0-0 2-0
11/02 17:00 4172 Go Round. v Abia Warri. 0-0 1-0
11/02 17:00 4175 Niger Torna. v Nasarawa Unite. 0-0 1-0
11/02 16:00 2101 Dundalk v Cork City. 2-0 2-4
11/02 12:30 5725 Sd Barre. v Sd Atlet. 0-0 1-1
11/02 18:00 9676 Cd Trope. v Sd Texti. 0-0 3-1
11/02 04:00 1551 Arizona Unite. v Ny Red. 1-1 2-3
11/02 12:30 5715 Cd Ville. v Casalarreina Cf. 0-0 0-0
11/02 13:00 5702 Ourense Cf. v Villalonga Fc. 0-0 3-0
11/02 18:00 5703 Cd Barco. v Laracha Cf. 0-0 0-1
11/02 18:00 5704 Sd Compo. v Ud Barba. 0-0 1-0
11/02 13:00 Cp La. v Cd Cieza. 0-0 3-1
11/02 13:00 5712 Ucam Murci. v Real Murci. 0-0 3-1
11/02 17:00 5713 Estudiantes De. v Deportiva Miner. 0-0 2-1
11/02 17:30 9691 Atletico Torde. v Cd Cebre. 0-0 2-0
11/02 18:00 9692 Cd Crist. v Cd San. 0-0 3-2
11/02 18:00 9693 Cf Salma. v Sc Uxama. 0-0 5-0
11/02 18:00 5714 Los Garre. v Fc Carta. 0-0 1-3
11/02 13:00 5720 Atletico Lugon. v Union Ceare. 0-0 0-1
11/02 13:00 5721 Cd Roces. v Ud Llane. 0-0 1-3
11/02 13:00 5722 Real Ovied. v Cd Covad. 0-0 2-1
11/02 18:00 5723 Ud Gijon. v Marino Luanc. 0-0 1-0
11/02 18:00 5724 Up Langr. v Cd Mosco. 0-0 1-1
11/02 13:00 9677 Ce Europ. v Ce L'Hos. 0-0 1-2
11/02 13:00 9678 Fc Cerda. v Fc Santb. 0-0 2-0
11/02 13:00 9679 Fc Vilaf. v Pobla De. 0-0 0-1
11/02 13:00 9680 Palamos v Rcd Espan. 0-0 1-1
11/02 13:00 9681 Ua Horta. v Fc Ascon. 0-0 0-1
11/02 13:00 9683 Ue Sant. v Granollers 0-0 4-0
11/02 18:00 9684 Terrassa Fc. v Figueres 0-0 1-0
11/02 13:00 9685 Cf Villa. v Cd Caste. 0-0 2-2
11/02 13:00 9686 Paterna Cf. v Paiporta Cf. 0-0 0-0
11/02 19:00 9687 Cf La. v Recambios Colon. 0-0 1-0
11/02 14:00 5711 Cd Tener. v Lanzarote 0-0 2-1
11/02 14:00 9451 Cd Vera. v Tenisca 0-0 3-0
11/02 14:00 Ud San. v Cd Marin. 0-0 2-1
11/02 14:15 9452 Llanos Arida. v Ud Las. 0-0 1-1
11/02 13:00 5716 Ad Almud. v Cd Carin. 0-0 2-0
11/02 13:00 9103 Rayo Majad. v Talavera 0-0 0-0
11/02 13:00 9104 Ud San. v Pontevedra Cf. 0-0 1-0
11/02 17:30 5717 Cd La. v Cd Binef. 0-0 1-0
11/02 17:30 9105 Cerceda v Atletico Madri. 0-0 1-1
11/02 17:30 9106 Rapido De. v Celta De. 0-0 2-1
11/02 18:00 9107 Cd Toled. v Ad Union. 0-0 1-3
11/02 18:00 9108 Fuenlabrada v Gimnastica Segov. 0-0 1-1
11/02 18:00 9109 Racing De. v Cd Guiju. 0-0 0-2
11/02 18:00 5718 Utebo Fc. v Ad Sabin. 0-0 2-3
11/02 20:00 9110 Real Madri. v Cd Artis. 0-0 2-3
11/02 13:00 9116 Cd Lealt. v Cd Tudel. 0-0 0-0
11/02 13:00 9117 Cd Vitor. v Sd Gerni. 0-0 1-0
11/02 18:00 9118 Burgos Cf. v Real Socie. 0-0 0-0
11/02 18:00 9119 Cd Izarr. v Sporting Gijon. 0-0 1-0
11/02 18:00 5719 Cd Quint. v Cd Guada. 0-0 1-1
11/02 19:30 9120 Caudal Depor. v Ud Logro. 0-0 0-3
11/02 12:30 9122 Cd Alcoy. v Sd Forme. 0-0 0-0
11/02 13:00 9124 Atletico Balea. v Elche 0-0 1-1
11/02 13:00 9123 Atletico Sagun. v Club Lleid. 0-0 1-0
11/02 13:00 9126 Peralada Cf. v Sabadell 0-0 3-2
11/02 13:00 9125 Santa Eulal. v Ue Olot. 0-0 1-0
11/02 13:00 9127 Ue Llago. v Mallorca 0-0 0-0
11/02 18:00 9128 Hercules v Cd Ebro. 0-0 0-0
11/02 18:00 9129 Ontinyent Cf. v Valencia Cf. 0-0 1-1
11/02 19:00 9130 Cornella v Cf Villa. 0-0 3-0
11/02 12:00 9134 Real Betis. v Ud Melil. 0-0 1-1
11/02 13:00 9135 Granada Cf. v Cd San. 0-0 0-0
11/02 13:00 9138 Las Palma. v Marbella 0-0 0-0
11/02 13:00 9136 Real Balom. v Recreativo Huelv. 0-0 2-0
11/02 13:00 9137 Real Murci. v Cf Villa. 0-0 2-0
11/02 18:00 9139 Fc Carta. v Merida 0-0 0-0
11/02 18:00 9140 Lorca Depor. v Cd El. 0-0 0-2
11/02 13:00 9143 Albacete (F). v Ud Grana. 0-0 2-2
11/02 13:00 9145 Cd Real. v Madrid Ccf. 0-0 3-0
11/02 13:00 9146 Cd Trans. v Real Betis. 0-0 1-1
11/02 13:00 9144 Rayo Valle. v Espanyol (F). 0-0 1-1
11/02 13:15 9147 Huelva (F). v Valencia Femin. 0-0 1-3
11/02 14:00 9148 Athletic Bilba. v Atletico Madri. 0-0 2-2
11/02 12:15 5700 Cd Santu. v Santutxu Fc. 0-0 0-1
11/02 18:30 5701 Sestao River. v Cd Lagun. 0-0 0-0
11/02 13:00 9694 Cf Malag. v Antequera Cf. 0-0 0-1
11/02 13:15 9695 Cd Rinco. v Cd Hueto. 0-0 2-0
11/02 17:30 5710 Cd Serve. v Ud Poble. 0-0 0-3
11/02 13:00 9688 Cd Mosto. v Cd San. 0-0 0-0
11/02 13:00 9689 Cf Getaf. v Cp Parla. 0-0 1-0
11/02 13:00 9453 Dav Santa. v Cf Pozue. 0-0 0-1
11/02 13:00 9690 Rsd Alcal. v Leganes B. 0-0 2-1
11/02 12:30 5705 Cd Alcal. v Ub Lebri. 0-0 0-1
11/02 13:00 5706 Cd Guada. v Los Barri. 0-0 1-1
11/02 18:00 5708 Algeciras v Xerez Cd. 0-0 1-2
11/02 18:00 5707 Cd Geren. v Castilleja Cf. 0-0 4-0
11/02 18:00 5709 Puente Genil. v Cd Utrer. 0-0 1-1
11/02 11:00 2600 Eskisehirspor U21. v Giresunspor U21. 1-0 2-1
11/02 12:30 2602 Balikesirspor U21. v Ankaragucu U21. 1-0 5-0
11/02 15:00 6961 Esperance Sport. v Stade Tunis. 1-1 2-1
11/02 15:00 6962 Stade Gabes. v Club Afric. 0-1 0-1
11/02 11:00 2603 Akhisar Bld. v Bursaspor U21. 0-1 0-3
11/02 11:00 2604 Alanyaspor U21. v Torku Konya. 0-0 0-2
11/02 11:30 2605 Istanbul Basak. v Fenerbahce U21. 0-0 0-0
11/02 15:30 6880 Celtic v Supersport Unite. 1-0 1-1
11/02 15:30 6881 Happy Wande. v Royal Eagle. 0-1 0-1
11/02 15:30 6882 Kaizer Chief. v Golden Arrow. 0-0 3-0
11/02 15:30 6883 Mariveni Unite. v Ec Bees. 0-2 1-3
11/02 20:00 3641 Ka Akure. v If Magni. 0-0 2-0
11/02 08:00 3509 Brisbane Roar. v Melbourne City. 0-0 0-2
11/02 21:30 9644 Libertad Asunc. v Cruzeiro U20. 1-1 3-1
11/02 22:15 3647 Fylkir Reykj. v Fh Hafna. 0-0 2-1
Tenis   Pauză Final
11/02 17:00 6604 Basic M. v Copil M. 1-0 2-1
11/02 15:30 6603 Gasquet R. v Pouille L. 0-1 0-2
11/02 20:00 6632 Carballes Baena. v Ramos A. 1-0 2-1
11/02 18:00 6624 King D. v Menendez-Maceiras A. 0-1 0-2
11/02 18:00 6625 Norrie C. v Broady L. 0-1 0-2
11/02 20:00 6626 Daniel T. v Eubanks C. 0-1 0-2
11/02 20:30 6627 Ramanathan R. v Escobedo E. 0-1 0-2
11/02 21:30 6628 Fratangelo B. v Kushnirovich G. 1-0 2-0
11/02 21:55 6629 Ofner S. v Bublik A. 0-1 0-2
11/02 22:55 6631 Smyczek T. v Mmoh M. 1-0 2-0
11/02 23:25 6630 Polansky P. v Travaglia S. 1-0 1-2
11/02 01:45 8450 Jarry N. v Krajicek A. 1-0 2-0
11/02 03:30 1908 Mousley B. v Polmans M. 0-1 0-2
11/02 12:00 1922 Clarke J. v De Schep. 1-0 2-0
11/02 13:00 1919 Muller A. v Elgin M. 1-0 2-1
11/02 13:25 1920 Boutillier R. v Doumbia S. 1-0 2-0
11/02 15:05 1921 Janvier M. v Karatsev A. 0-1 0-2
11/02 15:10 1901 Popyrin A. v Tabatruong M. 1-0 2-0
11/02 16:00 6613 Bagnis F. v Elias G. 0-1 2-1
11/02 16:35 1902 Davydenko P. v Ymer M. 0-1 0-2
11/02 18:00 6614 Dutra Da. v Clezar G. 1-0 2-0
11/02 18:55 6622 Bellucci T. v Casanova H. 1-0 2-0
11/02 20:50 6623 Cecchinato M. v Ruud C. 1-0 2-0
11/02 13:30 8451 Mclachlan B. v Skupski K. 0-1 0-2
11/02 14:30 1005 Bellis C. v Zhuk S. 1-0 2-0
11/02 14:30 1023 Osaka N. v Kovinic D. 1-0 2-0
11/02 14:30 1024 Vondrousova M. v Kucova K. 1-0 2-0
11/02 14:30 1004 Zvonareva V.. v Duan Y. 0-1 1-2
11/02 15:40 1037 Niculescu M. v Petkovic A. 1-0 2-0
11/02 15:45 1007 Bondarenko K. v Sorribes Tormo. 1-0 2-0
11/02 15:55 1009 Mchale C. v Pera B. 0-1 0-2
11/02 06:30 1901 Margaroli L. v Kadhe A. 0-1 0-2
11/02 06:30 1902 Trongcharoenchaikul W. v Bava H. 1-0 2-0
11/02 12:00 6600 Bemelmans R. v Van Rijth. 1-0 2-0
11/02 12:00 6601 Medvedev D. v Mahut N. 1-0 2-0
11/02 13:35 6602 Herbert P. v Berankis R. 0-1 2-1
11/02 13:35 6633 Seppi A. v Klizan M. 0-1 0-2
11/02 14:00 8453 Haase R. v Mektic N. 0-1 2-1
11/02 01:50 7223 Barty A. v Kostyuk M. 1-0 2-0
11/02 11:55 7222 Begu I. v Sebov K. 1-0 2-0
11/02 12:00 7223 Lapko V.. v Maria T. 0-1 1-2
11/02 13:00 7221 Kvitova P. v Bencic B. 1-0 2-0
11/02 13:45 1010 Mladenovic K. v Mertens E. 1-0 2-0
11/02 14:20 1003 Sabalenka A. v Lottner A. 1-0 2-1
11/02 15:00 1011 Errani S. v Suarez Navar. 1-0 2-1
11/02 20:00 1021 Williams V.. v Hogenkamp R. 1-0 2-0
11/02 03:30 1907 Novikov D. v Koepfer D. 0-1 0-2
11/02 05:00 1923 Kecmanovic M. v Jung J. 0-1 1-2
11/02 17:05 2274 Vrbensky M. v Lang R. 1-0 2-1
11/02 16:00 1924 Kuhn N. v Pospisil V.. 0-1 1-2
11/02 19:10 8465 Draganja M. v Auger-Aliassime F. 1-0 1-2
11/02 01:00 8452 Behar A. v Arevalo-Gonzalez M. 0-1 0-2
11/02 23:59 8466 Arevalo-Gonzalez M. v Bambridge L. 1-0 2-1
11/02 11:30 3353 Marcora R. v Boluda-Purkiss C. 1-0 1-2
11/02 15:00 3350 Heliovaara H. v Authom M. 1-0 2-0
11/02 13:30 3352 Simon T. v Paul J. 1-0 2-0
11/02 10:00 1877 Pospisil J. v Quinzi G. 0-1 0-2
11/02 02:00 1177 Taylor G. v Muhammad A. 1-0 2-0
11/02 10:00 1886 Lopez-Perez E. v Serdarusic N. 1-0 2-0
11/02 11:00 3357 Bassols Riber. v Gerlach K. 1-0 2-0
11/02 12:30 3351 Gimeno-Traver D. v Gutierrez-Ferrol S.. 0-1 0-2
11/02 09:30 1891 Marino R. v Stadler N. 1-0 2-0
11/02 15:30 3354 Molinaro E. v Ferro F. 0-1 1-2
11/02 13:00 3356 Smitkova T. v Perrin C. 1-0 2-0
11/02 11:00 3355 Moratelli A. v Siedliska N. 1-0 1-2
11/02 10:00 1892 Andrei L-I. v Pribylova Anna. 1-0 2-0
11/02 12:00 3358 Detiuc A. v Lansere S. 0-1 2-1
Baschet   Pauză Final
11/02 17:15 8603 CSU Sibiu. v BC Timis. 0-0 78-78
11/02 20:00 8604 Bcmu Pites. v U BT. 0-0 66-74
11/02 01:00 1845 Brooklyn v New Orlea. 0-0 116-116
11/02 02:00 1846 Orlando v Milwaukee 0-0 104-111
11/02 02:00 1847 Philadelphia v La Clipp. 0-0 112-98
11/02 03:00 1848 Chicago v Washington 0-0 90-101
11/02 03:30 1849 Dallas v La Laker. 0-0 130-123
11/02 03:30 1850 Golden State. v San Anton. 0-0 122-105
11/02 04:00 6350 Phoenix v Denver 0-0 113-123
11/02 20:00 6351 Charlotte v Toronto 0-0 103-123
11/02 22:30 6352 Atlanta v Detroit 0-0 118-115
11/02 22:30 6353 Boston v Cleveland 0-0 99-121
11/02 23:59 6354 Indiana v New York. 0-0 121-113
11/02 16:00 7468 Mitteldeutscher v Bremerhaven 0-0 98-90
11/02 19:30 7481 Le Mans. v Limoges Csp. 0-0 89-65
11/02 19:30 7480 Monaco v Gravelines 0-0 94-101
11/02 21:15 7469 Bamberg v Bayern 0-0 63-71
11/02 13:00 7263 Sassari v Bologna 0-0 82-74
11/02 18:00 7500 Cibona v Kk Igoke. 0-0 87-86
11/02 18:00 7265 Cremona v Venezia 0-0 83-85
11/02 18:00 7264 Enel Brind. v Milano 0-0 72-84
11/02 19:00 7454 Capo D. v Reggiana 0-0 70-81
11/02 19:15 7455 Avellino v Pistoia 0-0 101-71
11/02 20:00 7800 Buducnost Voli. v Mzt Skopj. 0-0 104-62
11/02 20:00 7456 Pesaro v Torino 0-0 90-95
11/02 21:45 7457 Varese v Brescia 0-0 100-72
11/02 04:00 1801 N.Zealand Break. v Melbourne T.. 0-0 82-100
11/02 06:00 1802 Wollongong v Adelaide 0-0 87-111
11/02 12:00 6373 Besiktas v Tofas 0-0 59-60
11/02 13:30 6382 Barcelona v Bilbao 0-0 90-58
11/02 13:30 6386 Burgos v Valencia 0-0 76-90
11/02 13:30 6384 Estudiantes v Real Betis. 0-0 89-83
11/02 13:30 6383 Fuenlabrada v Gran Canar. 0-0 66-86
11/02 14:15 6374 Gaziantep v Fenerbahce 0-0 90-95
11/02 16:00 6375 Sakarya Bsb. v Yesilgiresun 0-0 77-66
11/02 18:30 6376 Efes v Eskisehir 0-0 89-77
11/02 19:00 6387 Gipuzkoa v Zaragoza 0-0 94-99
11/02 19:30 6388 Real Madri. v Tenerife 0-0 89-76
11/02 13:35 8655 Beijing K.. v Jiangsu 0-0 104-92
11/02 13:35 8656 Fujian v Bayi 0-0 135-112
11/02 13:35 8657 Guandong v Liaoning 0-0 85-112
11/02 13:35 8663 Jiangsu v Shanxi 0-0 106-111
11/02 13:35 8662 Jilin v Sichuan 0-0 98-83
11/02 13:35 8664 Shanghai v Qingdao 0-0 114-100
11/02 13:35 8665 Shenzhen L.. v Guangzhou 0-0 138-121
11/02 13:35 8666 Tianjin v Shandong 0-0 128-126
11/02 13:35 8668 Xinjiang T.. v Zhejiang Cb. 0-0 126-94
11/02 13:35 8667 Zhejiang Gl. v Beijing J.. 0-0 88-100
11/02 08:30 7451 Westports Malay. v Saigon Heat. 0-0 81-114
11/02 10:00 7452 Singapore Sling. v Formosa Dream. 0-0 72-65
11/02 14:00 7453 Cls Knigh. v Alab Pilip. 0-0 73-80
11/02 11:00 7802 Bc Astan. v Zenit St.. 0-0 87-64
11/02 16:00 7803 Tsmoki-Minsk v Cska Mosco. 0-0 83-93
11/02 18:00 1807 Plymouth Raide. v Glasgow Rocks. 0-0 63-86
11/02 18:00 1808 Sheffield Shark. v Worcester Wolve. 0-0 75-66
11/02 19:30 1809 Cheshire Phoen. v Dmu Leice. 0-0 73-86
11/02 02:30 8605 Penarol v Boca J.. 0-0 79-71
11/02 03:00 8606 Ciclista O.. v Estudiantes 0-0 86-78
11/02 08:00 4652 Et Land. v Kcc Egis. 0-0 74-64
11/02 08:00 4653 Samsung Thund. v Lg Saker. 0-0 84-70
11/02 10:00 4654 Anyang Kgc. v Dongbu Promy. 0-0 93-91
11/02 18:00 8612 Oberwart v Traiskirchen 0-0 72-85
11/02 19:00 8614 Graz v Klosterneuburg 0-0 84-84
11/02 19:00 8613 Vienna v Fürstenfeld 0-0 111-86
11/02 10:00 4657 0-0 73-82
11/02 17:00 4695 Massagno v Lions De. 0-0 89-74
11/02 10:30 4645 Nlex Road. v Alaska Aces. 0-0 96-89
11/02 12:45 4646 Barangay Gineb. v Talk N. 0-0 93-78
11/02 16:00 8626 Brussels v Leuven 0-0 92-67
11/02 18:00 6362 Hamburg v Ehingen 0-0 62-62
11/02 18:00 6363 Heidelberg v Tbb Trier. 0-0 85-77
11/02 18:00 6366 Nurnberg v Rasta Vecht. 0-0 63-73
11/02 18:00 6377 Orange Ac.. v Crailsheim 0-0 76-103
11/02 20:00 8672 Osijek v Kk Skrlj. 0-0 78-83
11/02 16:00 1811 Ttu Korvp. v Valga/Maks&Moorits 0-0 81-88
11/02 19:00 4676 Kd Iliri. v Lastovka Domza. 0-0 66-87
11/02 02:00 4632 Capitanes v Soles De. 0-0 98-91
11/02 03:00 4633 Santos De. v Mineros 0-0 96-86
11/02 04:30 4634 Panteras De. v Correcaminos Victo. 0-0 99-107
11/02 21:15 4635 Abejas De. v Libertadores De. 0-0 80-79
11/02 23:59 4636 Fuerza Regia. v Aguacateros De. 0-0 86-78
11/02 19:00 7808 Acegas Tries. v Orasi Raven. 0-0 97-79
11/02 19:00 7810 Andrea Costa. v Pallacanestro Orzin. 0-0 90-84
11/02 19:00 7811 Assigeco v Pall. Roset. 0-0 72-67
11/02 19:00 7813 Bondi Ferra. v Amici Palla. 0-0 92-77
11/02 19:00 7812 De Longh. v Dinamica Manto. 0-0 84-67
11/02 19:00 7814 Pallacanestro Trapa. v Poderosa Palla. 0-0 95-84
11/02 19:15 7816 Tezenis Veron. v Biancoblu Baske. 0-0 54-67
11/02 13:00 7818 Novipiu Casal. v Acea Roma. 0-0 73-62
11/02 18:00 7822 Cuore Napol. v Derthona Torto. 0-0 82-84
11/02 19:00 7823 Angelico Biell. v Ab Latin. 0-0 81-78
11/02 19:00 7830 Cagliari Dinam. v Moncada Agrig. 0-0 73-95
11/02 19:00 7827 Givova Scafa. v Basket Viola. 0-0 72-76
11/02 19:00 7831 Legnano Knigh. v Remer Trevi. 0-0 81-58
11/02 19:00 7833 Npc Rieti. v Lighthouse Trapa. 0-0 82-75
11/02 17:00 4622 Bk Jekab. v Bc Liepa. 0-0 83-91
11/02 18:00 4623 Latvijas Unive. v Jurmala/Fenikss 0-0 71-76
11/02 07:00 4614 Gunma Crane. v Kanazawa Samur. 0-0 102-87
11/02 07:00 4616 Kumamoto Vorte. v Shinshu Brave. 0-0 76-67
11/02 07:00 4617 Rizing Fukuo. v Fighting Eagle. 0-0 107-84
11/02 20:30 7807 Maccabi Haifa. v Ironi Nahar. 0-0 84-73
11/02 11:05 7850 Ryukyu Golde. v Shiga 0-0 68-57
11/02 12:05 4601 Aisin Seaho. v Hamamatsu Phoen. 0-0 89-78
11/02 15:00 4627 Bc Siaul. v Kk Prien. 0-0 95-97
11/02 17:20 4628 Lietuvos Rytas. v Zalgiris 0-0 75-68
11/02 13:40 7258 Mks Dabro. v Polpharma Staro. 0-0 71-75
11/02 19:00 7260 Gtk Gliwi. v Legia Varso. 0-0 83-83
11/02 14:00 4698 Bc Dnipr. v Politekhnik Khark. 0-0 108-64
11/02 14:00 4699 Khimik Yuzny. v Bc Bipa. 0-0 96-78
11/02 20:00 4686 Manresa v Araberri 0-0 99-88
11/02 19:00 6385 Jaszberenyi Kosar. v Szolnoki Olaj. 0-0 70-74
11/02 01:00 8633 Cd Espan. v Deportes Castr. 0-0 105-96
11/02 01:00 8634 Deportivo Tingu. v Cd Unive. 0-0 86-75
11/02 02:00 8635 Ceb Puert. v Aba Ancud. 0-0 98-94
11/02 00:15 7487 Correcaminos De. v Bauru Sp. 0-0 50-74
11/02 22:00 7488 San Salva. v Correcaminos De. 0-0 74-79
11/02 14:00 4666 Okk Beogr. v Kk Sloga. 0-0 100-66
Handbal   Rezultat
11/02 16:30 4876 Rm Valce. v Csm Bistr. 21-26
11/02 11:00 4868 Dinamo Bucur. v Dobrogea Sud. 29-29
11/02 11:00 4869 Steaua v CSM Fagar. 32-23
11/02 17:00 4871 Politehnica Iasi. v CSU Sucea. 27-33
11/02 18:30 4870 Focsani v Vaslui 21-16
11/02 18:00 4815 Rhein-Neckar v Pick Szege. 35-37
11/02 18:00 4821 Celje v PSG 26-31
11/02 20:00 4822 Flensburg v Vive Kielc. 32-32
11/02 15:00 4831 Randers (F). v Craiova (F). 25-29
11/02 16:00 4832 Brest (F). v Kuban Krasn. 30-16
11/02 17:50 4810 Nykobing (F). v Midtjylland (F). 21-21
11/02 18:00 4811 CSM Bucur. v Rostov-Don (F). 22-22
11/02 15:00 4814 Thuringer (F). v Metz (F). 29-31
11/02 17:00 4830 Azoty Pulaw. v Wacker Thun. 31-29
11/02 19:00 4802 Msk Povaz. v Madeira Sad. 25-23
11/02 19:00 4845 Bsk Handb. v Haslum Hk. 26-27
11/02 19:00 4846 Drammen Hk. v Sandnes Hk. 37-20
11/02 19:00 4849 Halden Topph. v Falk Horte. 29-24
11/02 19:00 4851 Notteroy v Elverum 25-29
11/02 16:00 4893 Ik Säve. v Ov Helsi. 30-27
11/02 18:00 4894 Ricoh Hk. v Ystads If. 26-28
11/02 14:00 5816 Dinamo Pance. v Hc Meshk. 26-33
11/02 11:30 5750 Hc Banik. v Ssk Talen. 30-27
11/02 18:00 5752 Hc Fryde. v Cement Hrani. 31-30
11/02 18:30 5743 Karlovac v Metalac 39-30
11/02 19:00 5744 Dubrava v Varazdin 28-26
11/02 18:00 5821 Dhc Slavi. v Hk Hodon. 32-25
11/02 13:30 5795 Tus N-Lub. v Tvb Stutt. 24-21
11/02 13:30 5829 Tv Hütt. v Thw Kiel. 25-37
11/02 16:00 5830 Mt Melsu. v Sc Dhfk. 28-20
11/02 15:00 5759 Fhk Elite. v Frederikshavn Fi. 25-25
11/02 16:30 5760 Odder Handb. v Randers 24-33
11/02 17:00 5765 Fredericia Hk. v Lyngby Hk. 30-19
11/02 17:00 8003 St Hallv. v Naerbo 21-26
11/02 19:00 8005 Charlottenlund Sk. v Follo Hk. 26-22
11/02 16:00 5799 Buxtehuder Sv. v Neckarsulmer Su. 35-24
11/02 17:30 5800 Vfl Olden. v Hc Röde. 29-26
11/02 17:30 5792 Vfl Bad. v Tusem Essen. 26-23
11/02 18:00 5793 Djk Rimpa. v Hg Saarl. 32-26
11/02 18:00 5794 Hsg Nordh. v Thsv Eisen. 26-25
11/02 19:00 4852 Stabaek (F). v Storhamar (F). 22-34
11/02 17:00 8009 Levanger Hk. v Fana (F). 17-32
11/02 19:00 8010 Aker Topph. v Skrim (F). 32-17
11/02 19:00 8011 Gjovik Hk. v Raelingen (F). 20-24
11/02 17:00 4866 Mks Zagle. v Mks Piotr. 28-23
11/02 16:00 4803 Skuru (F). v Team Eslov. 41-26
11/02 17:00 4902 Lugi (F). v Önnereds (F). 24-24
11/02 17:55 4903 Ik Säve. v Skara (F). 27-24
11/02 17:15 9836 Alstermo v Ifk Ystad. 23-23
11/02 18:00 9837 If Hallb. v Caperiotumba 36-22
11/02 17:00 5773 Chambray Toura. v Bourg De. 24-24
11/02 17:00 5775 Nantes Loire. v Cercle Dijon. 29-23
Hochei   Pauză Final
11/02 02:00 7622 Boston v Buffalo 0-0 2-4
11/02 02:00 7625 Columbus v Nj Devil. 1-0 6-1
11/02 02:00 7626 Montreal v Nashville 0-0 2-2
11/02 02:00 7628 Toronto v Ottawa 3-0 6-3
11/02 02:50 7627 Tampa Bay. v La Kings. 2-1 4-3
11/02 03:00 7629 Arizona C. v Philadelphia 1-2 3-3
11/02 03:00 7630 Carolina v Colorado 1-1 3-1
11/02 03:00 7631 Minnesota v Chicago 2-0 3-0
11/02 05:00 7632 San Jose. v Edmonton 2-0 6-4
11/02 19:00 7633 St. Louis. v Pittsburgh 0-0 1-4
11/02 22:00 7634 Washington v Detroit 1-1 4-4
11/02 22:00 7635 Winnipeg v Ny Range. 1-1 1-3
11/02 23:00 7636 Dallas v Vancouver 0-3 0-6
11/02 18:30 9905 Klagenfurt v Innsbruck 0-0 0-4
11/02 18:45 9906 Linz v Vienna 1-1 6-6
11/02 14:00 9931 Herlev v Odense 3-1 6-2
11/02 16:00 9932 Esbjerg v Gentofte 0-1 1-1
11/02 16:00 9933 Herning v Aalborg 1-2 3-3
11/02 16:00 9934 Hvidovre v Rodovre 1-2 2-3
11/02 18:00 5914 Hsc Csiks. v Asc Coron. 1-1 2-4
11/02 18:50 5915 Vienna Capit. v Sapa Feher. 1-0 2-3
11/02 18:00 5910 Dab Docle. v Ujpest Budap. 1-0 5-0
11/02 19:00 5911 Dvtk Misko. v Mac Budap. 1-1 2-5
11/02 14:40 1302 Ec Kac. v Ec Red. 0-0 2-4
11/02 16:00 1475 Molodechno v Neman Grodn. 0-0 1-1
11/02 16:00 1476 Yunost M.. v Zhlobin 3-0 6-1
11/02 18:00 6074 Biasca v Ha Zug. 1-0 1-5
11/02 18:00 6075 Thurgau v Winterthur 0-0 5-2
11/02 18:30 6077 Ajoie v Chaux De. 0-1 3-6
11/02 18:30 6076 Olten v Visp 0-0 1-0
11/02 17:00 5864 Litomerice v Prerov 1-0 4-6
11/02 19:30 5996 Bytom v Unia Oswie. 0-1 3-3
11/02 19:30 5992 Janow v Opole 2-0 2-4
11/02 19:30 5993 Mks Craco. v Gdansk 0-0 3-0
11/02 19:30 5995 Mmks Podha. v Jastrzebie 0-0 3-2
11/02 19:30 5994 Tychy v Katowice 0-0 4-2
11/02 20:00 9972 Strasbourg v Nice 0-1 5-4
11/02 18:00 5871 Belfast v Manchester S.. 0-3 3-6
11/02 19:00 5873 Dundee v Braehead 0-0 3-4
11/02 19:15 5874 Coventry v Milton K.. 3-2 4-3
11/02 20:00 5876 Cardiff v Nottingham 0-1 7-3
11/02 20:00 5877 Guildford v Sheffield 1-0 4-2
11/02 21:15 5878 Edinburgh v Fife 0-0 0-3
11/02 13:00 6026 Saryarka v Kazzinc T.. 0-3 1-5
11/02 13:30 5986 Furuset Ishoc. v Narvik Ishoc. 0-1 1-5
11/02 17:00 5987 Nidaros Hocke. v Hasle/Loren Ishoc. 5-1 7-1
11/02 02:00 5839 Erie O.. v St.Marie G.. 1-3 2-6
11/02 02:00 5840 London K.. v Sudbury W.. 1-1 5-3
11/02 02:05 5841 Peterborough P.. v North Bay. 2-1 3-3
11/02 02:05 5842 Saginaw S.. v Windsor S.. 2-0 2-2
11/02 02:05 5843 Sarnia S.. v Niagara Id. 1-0 4-4
11/02 02:30 5844 Barrie C.. v Flint F.. 2-1 4-3
11/02 18:00 5902 Bietigheim/Bissingen v Heilbronner 0-1 2-2
11/02 18:00 5900 Dresdner E.. v Crimmitschau 3-2 6-3
11/02 18:00 5901 Lausitzer v Ravensburg 1-0 4-0
11/02 19:00 5903 Kassel v Bad Nauhe. 1-0 5-2
11/02 19:30 5904 Bayreuth v Tolzer L.. 1-0 5-2
11/02 19:30 5906 Frankfurt L.. v Riessersee 0-0 2-2
11/02 19:30 5905 Freiburg W.. v Kaufbeuren 0-1 1-4
11/02 21:00 5845 Erie O.. v Mississauga S.. 0-1 2-2
11/02 21:00 5846 Guelph S.. v London K.. 1-1 2-2
11/02 21:00 5847 Hamilton B.. v St.Marie G.. 1-1 5-2
11/02 21:00 5852 Kingston F.. v North Bay. 0-1 3-2
11/02 21:00 5853 Ottawa 67s. v Owen Sa. 0-1 4-3
11/02 21:05 5854 Sarnia S.. v Sudbury W.. 2-4 5-4
11/02 21:05 5855 Windsor S.. v Niagara Id. 0-0 2-0
11/02 07:00 6007 Hc Taifu. v Krasnaya Armiy. 1-0 3-3
11/02 09:00 6008 Amurskie Tigry. v Hk Mvd. 1-0 2-2
11/02 12:00 6009 Loko Yaros. v Ska-1946 0-0 4-2
11/02 13:00 6010 Almaz v Dinamo St. 1-0 1-3
11/02 13:00 6011 Hk Riga. v Krylya Sovet. 0-0 1-1
11/02 13:00 6012 Rs Kunlu. v Myt. Atlan. 2-0 5-2
11/02 13:00 6013 Serebryanye Lvy. v Chaika 1-0 1-3
11/02 17:00 9998 Nitra v B.Bystrica 1-1 1-4
11/02 18:00 10000 Detva v Kosice 0-0 1-2
11/02 18:00 9445 L.Mikulas v Trencin 1-0 2-2
11/02 18:00 9443 Poprad v Zilina 0-0 2-2
11/02 18:00 9444 Zvolen v Nove Zamky. 3-1 6-3
11/02 17:00 6039 Modo Hocke. v Hc Vita. 0-0 1-0
11/02 01:00 6093 Charlotte C.. v Portland P.. 1-0 7-0
11/02 02:00 6094 Bridgeport St. v Providence B.. 1-3 1-3
11/02 02:00 6095 Grand Rapid. v Stockton H.. 0-0 2-2
11/02 02:00 6096 Hershey B.. v Hartford Wp. 0-4 2-5
11/02 02:00 6097 Iowa W.. v Rockford 1-1 2-1
11/02 02:00 6098 Syracuse C.. v Hamilton B.. 2-0 3-2
11/02 02:00 6099 Utica C.. v Belleville S.. 2-1 4-3
11/02 02:05 6100 Adirondack P.. v Rochester A.. 1-0 5-3
11/02 03:00 6101 Texas S.. v Springfield F.. 1-0 1-1
11/02 03:30 6102 Milwaukee A.. v San Anton. 1-0 4-4
11/02 04:00 6103 Manchester M.. v Oklahoma Cb. 2-2 5-5
11/02 22:00 6104 Lake Em. v St Johns. 1-1 2-2
11/02 22:05 6105 Providence B.. v Wilkes Barre. 2-0 2-2
11/02 23:00 6106 Toronto M.. v Albany D.. 1-1 5-2
11/02 23:59 6107 Bridgeport St. v Syracuse C.. 0-0 2-3
11/02 23:59 6108 Hershey B.. v Rochester A.. 1-0 2-2
11/02 17:00 6055 Sollefteaa Hk. v Sk Lejon. 1-1 2-5
11/02 17:00 6054 Team Kirun. v Vännäs Hc. 1-0 2-4
11/02 17:00 6056 Tegs Sk. v Asploven Hc. 0-1 2-3
11/02 17:00 6051 Kallinge/Ronneby If. v Hc Dalen. 1-1 4-2
11/02 17:00 6052 Väsby Ik. v Nybro If. 0-2 3-6
11/02 17:00 6053 Visby-Roma Hk. v Hudiksvalls Hc. 0-0 1-2
11/02 17:00 6044 Bodens Hf. v Vik Vaste. 0-1 1-2
11/02 17:00 6045 Borlange Hf. v Skovde Ik. 2-0 5-1
11/02 17:00 6046 Kalix Hf. v Lindlovens If. 2-0 2-2
11/02 17:00 6047 Ostersunds Ik. v Mariestads Bois. 2-1 4-5
11/02 17:00 6065 Grastorps Ik. v Tranaas Aif. 3-0 4-5
11/02 17:00 6066 Helsingborgs Hc. v Ha 74. 0-0 4-2
11/02 17:00 6068 Enkopings Sk. v Forshaga If. 1-0 2-2
11/02 17:00 6069 Surahammar If. v Ifk Kumla. 0-0 2-1
11/02 17:00 6062 Arlanda Hc. v Gripen Hc. 0-0 5-3
11/02 17:00 6060 Hammarby Hocke. v Hanvikens Sk. 0-0 2-2
11/02 17:00 6061 Sollentuna Hc. v Nacka Hk. 1-2 4-2
11/02 09:40 1300 Finlanda (F). v SUA (F). 1-0 1-3
11/02 14:10 1301 Canada (F). v Rusia/OAR (F). 0-0 5-0
Volei   Pauză Final
11/02 18:00 5159 Hypo No. v Sg Raiff. 0-1 3-2
11/02 17:00 5496 Lp Kanga. v Nurmon Jymy. 1-0 3-1
11/02 17:00 5497 Polkky Kuusa. v Hameenlinna (F). 0-1 1-3
11/02 17:00 5499 Vampula (F). v Oriveden Ponni. 0-1 1-3
11/02 18:00 5660 Rovaniemi (F). v Liigaploki (F). 1-0 3-2
11/02 09:00 9029 Ibk Altos. v Gs Calte. 0-1 3-2
11/02 17:00 5494 Isku-Volley v Tiikerit 0-1 1-3
11/02 17:00 5495 Raision Loimu. v Kove 1. 0-1 3-1
11/02 17:00 7932 Rote Raben. v Vco Berli. 1-0 3-0
11/02 19:00 7233 Hypo Tirol. v Tsv Herrs. 0-1 3-2
11/02 15:00 7947 Olympiacos Pirae. v Ilioupoli Gs. 1-0 3-0
11/02 19:00 8390 Argos Volle. v Itely Milan. 0-1 0-3
11/02 19:00 8503 Modena v Vibo Valen. 0-1 3-2
11/02 19:00 8501 Ravenna v Andreoli Latin. 1-0 3-0
11/02 19:00 8502 Tonazzo Padov. v Bcc Caste. 1-0 3-0
11/02 19:00 8504 Trentino v Copra Piace. 1-0 3-0
11/02 19:00 8506 Vero Volle. v Verona 0-1 1-3
11/02 20:30 5155 Emma Villa. v Agnelli Metal. 1-0 2-3
11/02 20:30 5156 Ngm Mobil. v Monini Spole. 1-0 3-2
11/02 17:00 5177 Edilesse Cavri. v Cassa Rural. 1-0 3-0
11/02 19:00 5178 Potenza Picen. v Gioiella Micro. 1-0 3-1
11/02 17:00 5179 Acqua Fonte. v Club Itali. 0-1 0-3
11/02 17:00 5180 Castellana Grott. v Mosca Bruno. 1-0 3-0
11/02 20:30 5183 Messaggerie v Rinascita Lagon. 0-1 3-1
11/02 18:00 8368 Foppapedretti Berga. v Robursport Pesar. 1-0 3-0
11/02 18:00 8366 Savino Del. v Sab Grima. 1-0 3-0
11/02 18:00 8367 Yamamay Busto. v Il Bison. 1-0 3-1
11/02 16:30 8518 Eurosped Almel. v Alterno Apeld. 1-0 3-0
11/02 18:00 8372 Lpm Bam. v Barricalla Colle. 1-0 3-0
11/02 18:00 8373 Millenium Bresc. v Duck Farm. 1-0 3-1
11/02 18:00 8371 Polisportiva Herma. v Bartoccini Gioie. 1-0 3-1
11/02 18:00 8374 Ubi Banca. v Battistelli Sg. 1-0 3-2
11/02 18:00 8375 Volalto Caser. v Sorella Ramon. 0-1 3-2
11/02 18:00 8376 Zambelli Orvie. v Sigel Marsa. 1-0 3-0
11/02 14:00 1084 Ekaterinburg (F). v Zarechie Odint. 1-0 3-1
11/02 16:00 1082 Dinamo Mosco. v Leningradka (F). 0-1 3-1
11/02 17:00 8548 Clube K. v Sc Espin. 0-1 0-3
11/02 18:00 8549 Aj Fonte. v Aa Espin. 1-0 3-0
11/02 15:45 8528 Mks Banim. v Gks Katow. 0-1 2-3
11/02 16:00 8535 Lks Comme. v Ks Palac. 1-0 3-0
11/02 18:00 8534 Impel Wrocl. v Bielsko-Biala (F). 1-0 3-0
11/02 21:00 8536 Trefl Proxi. v Budowlani Lodz. 0-1 2-3
11/02 13:15 1870 Vp Madri. v C (F). 0-1 2-3
11/02 17:00 1874 Södertelge Vbk. v Vingaker Vbk. 1-0 3-0
11/02 18:00 1875 Falkenbergs Vbk. v Vbk Tierp. 0-1 3-2
11/02 18:00 1876 Hylte Vbk. v Orkelljunga Vk. 1-0 3-0
11/02 15:30 1880 Hylte/Halmstad Volle. v Gislaveds Vbk. 1-0 3-0
11/02 17:00 1881 Engelholms Vs. v Lindesberg Volle. 1-0 3-1
11/02 13:00 2289 Canakkale Beled. v Vakifbank Istan. 1-0 1-3
11/02 14:30 2290 Iller Banka. v Seramiksan (F). 0-1 0-3
11/02 16:00 2291 Eczacibasi Vitra. v Fenerbahce (F). 0-1 3-1
11/02 16:30 2292 Besiktas (F). v Beylikduzu Voley. 0-1 2-3
11/02 16:30 2293 Nilufer Beled. v Bursa B.Seh. 0-1 0-3
11/02 06:00 5200 Panasonic Panth. v Jtekt Sting. 1-0 3-1
11/02 06:00 5201 Toyoda Gosei. v Toray Arrow. 1-0 2-3
11/02 06:00 5476 Hisamitsu Sprin. v Toray Arrow. 1-0 3-1
11/02 06:00 5480 Jt Marve. v Toyota Autob. 1-0 3-2
11/02 19:00 1857 Cop Nitra. v Hit Ucm. 0-1 2-3
11/02 19:00 1858 Nove Mesto. v Vtc Pezin. 0-1 1-3
11/02 15:00 5477 Marienlyst v Middelfart Vk. 0-1 2-3
11/02 17:00 5482 Amager Vk. v Holte If. 1-0 1-3
11/02 17:00 5483 Fortuna Odens. v Koge (F). 0-1 2-3
11/02 07:00 9025 Kb Star. v Deajeon Bluef. 1-0 3-1
11/02 20:00 1095 Spartak Vkp. v Cop Trenc. 1-0 3-0
11/02 20:00 1851 Sport Kosic. v Vkm Stara. 1-0 3-0
Snooker   Rezultat
11/02 00:10 3493 King M. v Pengfei T. 0-1
11/02 00:30 3494 Eltahhan B. v Davis M. 0-1
11/02 00:45 3495 Bingham S. v Donaldson S. 1-0
11/02 14:00 3480 Carter A. v Davis M. 0-1
11/02 14:10 3481 Abkbar H. v Yupeng C. 0-1
11/02 14:25 3482 Carrington S. v Castle B-J. 1-0
11/02 14:40 3483 Hugill A. v Dott G. 0-1
11/02 15:00 3484 Pengfei T. v Perry J. 0-1
11/02 15:25 3486 Jones J. v Lawler R. 1-0
11/02 15:40 3487 Bingham S. v Slessor E. 1-0
11/02 15:55 3488 Williams M. v Taylor A. 1-0
11/02 16:10 3489 O`Sullivan S. v Greene G. 0-1
11/02 16:25 3490 Borg A. v Songsermsawad A. 0-1
11/02 16:40 3491 O`Donnell M. v Walden R. 1-0
11/02 16:55 3492 Dunham K. v Hawkins B. 0-1
11/02 17:10 3493 Ford T. v Gould M. 1-0
11/02 17:25 3494 Brecel L. v Georgiou M. 0-1
11/02 17:35 3495 Bond N. v Stevens M. 1-0
Rugby   Pauză Final
11/02 15:00 8211 Harlequin Fc. v London Wasps. 10-15 22-44
11/02 15:05 8219 Benetton Trevi. v Scarlets 10-0 22-12
11/02 17:00 8231 Scotia v Franta 14-20 32-26
11/02 15:00 8234 Irlanda (F). v Italia (F). 7-3 21-8
11/02 17:30 5549 Castleford Tiger. v Widnes Vikin. 4-0 13-12
11/02 17:00 5500 Barrow Borde. v Toronto Wolfp. 2-4 8-8
11/02 17:00 5501 Dewsbury Rams. v London Bronc. 0-6 0-12
11/02 17:00 5502 Featherstone Rover. v Toulouse Olymp. 8-10 36-18
11/02 17:00 5503 Halifax Blue. v Sheffield Eagle. 12-6 30-10
11/02 17:00 5504 Leigh Centu. v Batley Bulld. 18-6 34-6
Futsal   Rezultat
11/02 10:00 3930 Iraq v Uzbekistan 4-4
11/02 13:00 6731 Japonia v Iran 0-4
Floorball   Pauză Final
11/02 16:00 6277 Fbc Liber. v Billy Boy. 0-0 2-7
11/02 17:00 6279 Usti Nad. v Bulldogs Brno. 0-0 7-4
11/02 18:00 6280 Tatran Omlux. v Ac Spart. 0-0 8-2
11/02 19:00 6281 1 Sc. v Tj Jm. 0-0 4-10
11/02 16:00 6289 Helsingor Ft. v Frederikshavn Black. 0-0 3-16
11/02 16:00 6290 Rodovre Fc. v Aarhus Fs. 0-0 8-4
11/02 17:30 2166 Floorball Koniz. v Grasshopper Club. 0-0 9-4
11/02 17:30 2167 Tigers Langn. v Uhc Thun. 0-0 7-3
11/02 18:00 2168 Uhc Uster. v Hc Ryche. 0-0 6-5
11/02 18:30 2169 Uhc Allig. v Waldkirch St.Ga. 0-0 6-5
11/02 19:00 2170 Kloten-Bulach Jets. v Zug Unite. 0-0 5-8
11/02 18:00 6297 Ols Oulu. v Tps 0-0 1-3
11/02 14:00 2159 Ibf Orebr. v Fc Helsi. 0-0 4-4
11/02 17:00 2160 Hollvikens Ibf. v Storvreta Ibk. 0-0 6-11
11/02 17:00 2161 Pixbo Walle. v Thorengruppen Sk. 0-0 4-4
11/02 17:30 2162 Ik Siriu. v Jonkopings Ik. 0-0 5-1
11/02 17:30 2163 Vaxjo Ibk. v Aik Inneb. 0-0 8-5
11/02 18:00 2164 Ibk Dalen. v Linkoping Ibk. 0-0 5-4
11/02 14:00 6269 Endre (F). v Karlstad (F). 0-0 3-6
11/02 14:00 6270 Malmo (F). v Taby Fc. 0-0 4-4
11/02 14:30 6271 Jonkopings (F). v Linkoping (F). 0-0 9-2
11/02 15:00 6272 Ibk Dalen. v Ik Siriu. 0-0 3-4
11/02 15:00 6273 Telge Sibk. v Iksu (F). 0-0 2-8
11/02 17:00 6274 Kais Mora. v Pixbo Walle. 0-0 6-2
11/02 17:00 6275 Ronnby (F). v Warbergs (F). 0-0 8-4
11/02 14:45 8900 Taby Fc. v Fbi Tulli. 0-0 10-10
11/02 16:00 2151 Wibax Patri. v Salems If. 0-0 2-3
11/02 17:00 2157 Warbergs Ic. v Fbc Kalma. 0-0 4-4
11/02 16:30 8894 Sandnes v Sf Grei. 0-0 13-4
11/02 19:00 8895 Sveiva Ibk. v Tunet 0-0 4-4
Fotbal Australian   Pauză Final
11/02 07:35 7415 Brisbane Lions. v Western Bulld. 0-0 24-33
Bandy   Rezultat
11/02 07:00 9245 Bajkal Energ. v Zorkiy Krasn. 4-3
11/02 07:00 9249 Ska Nefty. v Vodnik Arhan. 8-2
11/02 08:00 9247 Kuzbass v Volga Ulyan. 7-3
11/02 08:00 9251 Yenisei Krasn. v Dinamo Kazan. 10-1
11/02 09:15 9246 Dinamo Mosco. v Stroitel Sykty. 7-4
11/02 12:00 9248 Rodina Kirov. v Sibselmash Novos. 3-14
11/02 12:00 9250 Start Nizhn. v Uralsky Trubn. 5-4
11/02 13:00 3303 Botnia 96. v Ols 8-4
11/02 13:00 3304 Jyvaskylan Seudu. v Hifk 4-3
11/02 13:00 3305 Kampparit v Porvoon Akill. 0-2
11/02 13:00 3306 Veitera v Narukera 18-0
11/02 13:00 3307 Wp-35 v Lrk Torni. 5-4
11/02 15:00 9259 Nitro/Nora Bs. v Gustavsbergs If. 6-2
11/02 19:00 3313 Hamar v Konnerud 3-12
11/02 19:00 3314 Hovik If. v Ullevaal 10-4
11/02 19:00 3315 Mjondalen v Stabaek If. 1-2
11/02 19:00 3316 Ready v Solberg Sport. 1-7
11/02 19:00 3317 Ullern v Drammen Bandy. 8-3
Cricket   Pauză Final
11/02 04:00 6161 Hong Kong. v Kowloon Canto. 0-0 0-1
11/02 12:30 6150 Afghanistan v Zimbabwe 0-0 0-1
Curling   Pauză Final
11/02 02:05 7055 Canada v Coreea De. 0-0 8-3
11/02 02:05 7058 Elvetia v Rusia/Oar 0-0 9-8
11/02 02:05 7056 Finlanda v Sua 0-0 7-5
11/02 02:05 7057 Norvegia v China 0-0 3-9
11/02 13:05 7051 China v Norvegia 0-0 7-9
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.