Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
10/02 18:00 3323 Juventus Buc.. v Viitorul 0-0 0-1
10/02 20:45 3324 FCSB v CFR Cluj. 0-1 1-1
10/02 14:30 1656 Tottenham v Arsenal 0-0 1-0
10/02 17:00 1657 Everton v Crystal Palac. 0-0 3-1
10/02 17:00 1658 Stoke v Brighton Hove. 0-1 1-1
10/02 17:00 1659 Swansea v Burnley 0-0 1-0
10/02 17:00 1660 West Ham. v Watford 1-0 2-0
10/02 19:30 1661 Manchester City. v Leicester 1-1 5-1
10/02 18:00 2201 Toulouse v PSG 0-0 0-1
10/02 21:00 2206 Angers v Monaco 0-2 0-4
10/02 21:00 2204 Bordeaux v Amiens 2-0 3-2
10/02 21:00 2202 Dijon v Nice 0-0 3-2
10/02 21:00 2203 Guingamp v Caen 0-0 0-0
10/02 21:00 2205 Metz v Montpellier 0-1 0-1
10/02 16:30 2319 Dortmund v Hamburg 0-0 2-0
10/02 16:30 2320 Eintracht Frank. v FC Koln. 1-0 4-2
10/02 16:30 2321 Hannover v Freiburg 1-0 2-1
10/02 16:30 2317 Hoffenheim v Mainz 1-1 4-2
10/02 16:30 2318 Leverkusen v Hertha B. 0-1 0-2
10/02 19:30 2322 Bayern v Schalke 2-1 2-1
10/02 16:00 2833 Spal v AC Milan. 0-1 0-4
10/02 19:00 2834 Crotone v Atalanta 0-0 1-1
10/02 21:45 2835 Napoli v Lazio 1-1 4-1
10/02 14:00 3739 Villarreal v Alaves 0-1 1-2
10/02 17:15 3740 Malaga v Atletico Madri. 0-1 0-1
10/02 19:30 3741 Leganes v Eibar 0-0 0-1
10/02 21:45 3742 Real Madri. v Real Socie. 4-0 5-2
10/02 14:15 1752 Barnsley v Sheffield Wed. 1-1 1-1
10/02 14:30 1753 Sheffield Utd. v Leeds 1-0 2-1
10/02 17:00 1754 Bolton v Fulham 0-1 1-1
10/02 17:00 1755 Brentford v Preston North. 0-0 1-1
10/02 17:00 1756 Bristol City. v Sunderland 3-0 3-3
10/02 17:00 1757 Derby Count. v Norwich 1-0 1-1
10/02 17:00 1758 Ipswich Town. v Burton Albio. 0-0 0-0
10/02 17:00 1759 Middlesbrough v Reading 1-0 2-1
10/02 17:00 1760 Nottingham v Hull 0-2 0-2
10/02 17:00 1761 Wolverhampton v QPR 2-0 2-1
10/02 10:50 5952 Melbourne City. v Sydney Fc. 0-2 0-4
10/02 17:00 1221 Altach v Salzburg 0-0 0-1
10/02 19:30 1222 Austria Viena. v LASK Linz. 1-1 1-3
10/02 19:30 1224 St. Polte. v Mattersburg 0-0 0-3
10/02 19:30 1223 Sturm Graz. v Wolfsberger 0-0 0-1
10/02 19:00 1109 Oostende v Anderlecht 2-0 2-0
10/02 21:00 1110 Kortrijk v Royal Antwe. 2-0 4-0
10/02 21:00 1111 Mechelen v Eupen 0-0 1-0
10/02 21:30 1112 Gent v St. Truid. 1-0 3-0
10/02 17:00 1502 Silkeborg v Aalborg 1-0 3-2
10/02 19:00 1503 FC Copen. v Randers 4-1 5-1
10/02 20:00 3840 Lugano v Sion 1-0 1-0
10/02 20:00 3841 Thun v Basel 0-1 0-2
10/02 16:00 9221 Lens v Valenciennes 0-1 1-1
10/02 14:00 2243 Duisburg v Arminia Biele. 0-1 2-2
10/02 14:00 2244 Jahn Regen. v Heidenheim 1-0 2-0
10/02 14:00 2242 Union Berli. v Fortuna Dusse. 0-1 3-1
10/02 15:00 2351 Xanthi v Kerkyra 0-0 1-1
10/02 17:15 2352 Panionios v Lamia 0-0 1-0
10/02 19:30 2353 Pas Giann. v Panathinaikos 2-0 2-1
10/02 16:00 2861 Ascoli v Empoli 0-1 1-2
10/02 16:00 2860 Avellino v Cesena 0-0 1-1
10/02 16:00 2863 Bari v Frosinone 0-0 1-0
10/02 16:00 2862 Carpi v Cremonese 0-1 1-1
10/02 16:00 2864 Pescara v Salernitana 0-0 1-0
10/02 16:00 2865 Pro Verce. v Brescia 0-0 0-0
10/02 16:00 2866 Spezia v Unione Venez. 0-1 1-1
10/02 16:00 2867 Ternana v Virtus Entel. 0-0 0-1
10/02 19:30 2462 Heracles v Willem Ii. 1-0 1-0
10/02 19:30 2461 Utrecht v Zwolle 2-0 2-1
10/02 20:45 2463 Sparta Rotte. v PSV 1-1 1-2
10/02 21:45 2464 Alkmaar v Venlo 0-0 0-0
10/02 21:45 2465 Heerenveen v Roda 0-1 1-1
10/02 16:30 3182 Pogon Szcze. v Sandecja Nowy. 2-0 4-1
10/02 19:00 3183 Cracovia KS. v Slask Wrocl. 0-1 2-1
10/02 21:30 3184 Lechia Gdans. v Wisla Craco. 1-1 1-1
10/02 18:00 3228 Rio Ave. v Maritimo 2-0 3-0
10/02 20:15 3229 Braga v Setubal 1-0 3-1
10/02 22:30 3230 Portimonense v Benfica 0-1 1-3
10/02 14:15 6937 Celtic v Partick Thist. 2-1 3-2
10/02 17:00 6938 Cove Range. v Falkirk 1-1 1-3
10/02 17:00 6939 FC Dunde. v Motherwell 0-1 0-2
10/02 17:00 6940 Greenock Morto. v Dumbarton 1-0 3-0
10/02 17:00 6941 Hearts v St Johns. 1-0 3-0
10/02 17:00 6942 Kilmarnock v Brora Range. 1-0 4-0
10/02 17:00 3672 Gijon v Numancia 0-0 2-0
10/02 19:00 3673 Barcelona B. v Alcorcon 0-0 0-1
10/02 19:00 3674 Cadiz v Real Ovied. 0-0 2-1
10/02 21:00 3675 Almeria v Osasuna 0-0 0-1
10/02 12:30 3885 Goztepe v Osmanlispor 2-1 3-3
10/02 15:00 3886 Genclerbirligi v Trabzonspor 0-0 0-0
10/02 18:00 3887 Besiktas v Karabukspor 2-0 5-0
10/02 10:15 1351 Rochedale Rover. v Capalaba Bulld. 0-0 2-1
10/02 10:15 1352 Samara Kryli. v Riga FC. 0-0 0-1
10/02 10:15 1353 Volna Pinsk. v Isloch 0-0 0-4
10/02 10:30 1354 CS Miove. v FC Metal. 0-1 0-2
10/02 10:30 1355 Eastern Subur. v Peninsula Power. 0-3 0-3
10/02 11:00 1359 Fc Zenit. v NK Marib. 2-0 3-1
10/02 11:00 1360 Fremad Amage. v Hvidovre 0-1 1-1
10/02 11:00 1356 MSK Zilin. v Mfk Fryde. 1-0 1-1
10/02 11:00 1357 Odra Opole. v Rozwoj Katow. 1-0 2-2
10/02 11:30 1358 FK Usti. v Sk Sokol. 1-0 2-0
10/02 11:30 1361 Mitchelton FC. v Sunshine Coast. 1-1 3-3
10/02 11:30 1362 Vysocina Jihla. v FC Selli. 1-0 2-0
10/02 12:00 1363 1 FK. v Loko Vltav. 1-0 4-0
10/02 12:00 1364 1. FC. v Partizan Barde. 0-0 1-0
10/02 12:00 1366 Chojniczanka Chojn. v Baltyk Gdyni. 1-1 3-2
10/02 12:00 1367 FC Arara. v FC Lori. 1-1 2-2
10/02 12:00 1368 FK Lokom. v FK Sremc. 2-0 3-1
10/02 12:00 1369 LKS Wisla. v GKS Drwin. 1-0 2-0
10/02 12:00 1365 Sparta Praga. v Fc Pisek. 1-0 2-0
10/02 12:00 1370 Szombathelyi Halad. v Nafta Lenda. 2-1 3-2
10/02 12:45 1371 CHAYKA PESCH. v Fakel Voron. 1-1 1-1
10/02 13:00 1372 CSKA Sofia. v Tsarko Selo. 0-1 2-1
10/02 13:00 1373 Etar 1924. v PFC Litex. 0-0 2-1
10/02 13:00 1374 FC Ripen. v CSM Lugoj. 0-0 0-0
10/02 13:00 1375 FK SPART. v FK Decic. 0-0 0-0
10/02 13:00 1376 Gornyak Kryvy. v FC KRIVI. 1-0 3-0
10/02 13:00 1377 Ludogorets Razgr. v FC Dunav. 0-0 3-4
10/02 13:00 1378 NK Radom. v Aluminij Kidri. 2-0 3-2
10/02 13:00 1379 Odra Opole. v Ruch Zdzie. 1-1 1-2
10/02 13:00 1380 Puszcza Niepo. v SFC Opava. 1-1 2-4
10/02 13:00 1381 SC Kalsd. v DSV Leobe. 0-1 0-2
10/02 13:00 1382 Soroksar SC. v Balmazujvaros Sport. 1-1 1-1
10/02 13:00 1383 Strommen v Fk Gjovi. 2-0 3-0
10/02 13:00 1384 Sutjeska Niksi. v FK Grbal. 0-0 0-0
10/02 13:00 1385 TSV Hartb. v SK Sturm. 0-0 1-1
10/02 13:00 1386 Ullern IF. v Kjelsas 1-1 1-7
10/02 13:00 1387 Utsiktens BK. v IK Oddev. 2-1 3-1
10/02 13:00 1388 Viborg FF. v Thisted FC. 2-1 3-3
10/02 13:30 1389 Zaglebie Lubin. v Chrobry 0-1 1-2
10/02 14:00 1390 AS Trenc. v Inter Brati. 1-0 7-0
10/02 14:00 1391 BK Hacke. v Shandong Lunen. 0-0 3-0
10/02 14:00 1392 IF Elfsb. v Orgryte IS. 0-0 1-0
10/02 14:00 1393 Kongsvinger v Nybergsund 2-0 4-0
10/02 14:00 1394 NK Krsko. v NK Rogas. 0-0 3-0
10/02 14:00 1395 PFK Marit. v Fc Vitos. 0-0 1-0
10/02 14:00 1396 SC Esv. v ASV Siege. 6-2 8-3
10/02 14:00 1397 Vasteras SK. v FC Linko. 1-0 3-1
10/02 14:30 1398 Gyirmot v FK Senic. 0-2 2-3
10/02 15:00 1399 Beroe v Slavia Sofia. 0-0 3-0
10/02 15:00 1577 Dac Dunaj. v Zalaegerszeg Te. 0-0 1-0
10/02 15:00 1578 FK Palan. v FK Jelga. 0-1 0-2
10/02 15:00 1579 Floridsdorfer Ac. v First Vienn. 2-0 8-0
10/02 15:00 1580 IK Frej. v Hammarby IF. 1-0 4-1
10/02 15:00 1581 Landskrona Bois. v Falkenbergs FF. 0-1 1-3
10/02 15:00 1582 MFK Zempl. v Lokomotiva Kosic. 0-0 1-0
10/02 15:00 1583 MSK Zilin. v FK Popra. 2-2 2-4
10/02 15:00 1584 PFK Botev. v Botev Vrats. 0-2 0-3
10/02 15:00 1585 Sandnes Ulf. v Bryne FK. 2-0 2-0
10/02 15:00 1586 SK Sigma. v Slovan Liber. 0-0 1-2
10/02 15:00 1587 Spartak Trnav. v MFK Karvi. 0-0 3-1
10/02 15:00 1588 TSV Hartb. v Traiskirchen 0-0 4-2
10/02 15:30 1589 FK Tepli. v FC Mas. 0-0 1-0
10/02 15:30 1590 ND Goric. v NK Trigl. 0-2 1-2
10/02 15:30 1591 Pogon Siedl. v FC Gorod. 3-0 4-1
10/02 15:30 1592 Spartak-2 Mosco. v Ararat Mosco. 1-0 1-0
10/02 16:00 1593 Banik Ostra. v SK Slavi. 2-1 2-3
10/02 16:00 1594 Bohemians v MFK Ruzom. 0-0 1-0
10/02 16:00 1595 Djurgardens IF. v Bodo/Glimt 0-0 3-1
10/02 16:00 1596 Fc Petrz. v OFK Malze. 2-0 2-0
10/02 16:00 1597 FK Krasn. v Hebei China. 3-0 7-1
10/02 16:00 1598 FK Mlada. v SK Dynam. 2-0 4-0
10/02 16:00 1599 Helsingborg v IFK Varna. 1-1 3-1
10/02 16:00 1600 Mjondalen v Fram Larvi. 0-0 6-0
10/02 16:00 1601 NK Celje. v FK ZEMUN. 1-0 3-0
10/02 16:00 1602 NK Solin. v HNK Siben. 1-0 2-0
10/02 16:00 1603 Sotra v Asane Fotba. 1-1 2-2
10/02 17:00 1608 AFC Eskil. v Arameiska-Syrianska 2-0 4-0
10/02 17:00 1604 FK Cukar. v IF Bromm. 1-2 1-2
10/02 17:00 1605 Lokomotiv Mosco. v Ferencvaros 0-0 1-2
10/02 17:00 1606 Sligo Rover. v Cabinteely FC. 1-2 3-3
10/02 17:00 1607 Wiener Vikto. v FC Rohre. 0-0 1-1
10/02 17:30 1609 Levski Sofia. v FK SLIVN. 2-0 5-1
10/02 18:00 1610 FS Metta. v JK Talli. 1-0 2-2
10/02 18:00 1611 Nest Sotra. v Forde 4-1 7-2
10/02 19:00 1612 Valerenga IF. v Follo 0-0 2-1
10/02 22:30 1613 FC Cinci. v Tampa Bay. 0-0 1-0
10/02 23:00 1614 Nashville SC. v Atlanta 0-0 1-3
10/02 23:59 1615 FC Dalla. v CS Carta. 1-1 3-1
10/02 11:30 2090 Clb Bd. v Global Fc. 0-0 1-0
10/02 13:30 2102 Tampines Rover. v Song Lam. 0-0 0-2
10/02 17:00 6196 Kabylie v Hussein Dey. 0-0 1-1
10/02 17:00 6197 Oran v Tadjenant 1-1 3-2
10/02 17:00 4013 AFC Wimbl. v Northampton 0-1 1-3
10/02 17:00 4014 Blackburn v Oldham 0-2 2-2
10/02 17:00 4015 Blackpool v Walsall 1-1 2-2
10/02 17:00 4016 Bradford City. v Bury 0-0 2-2
10/02 17:00 4017 Doncaster v Charlton 0-1 1-1
10/02 17:00 4018 Gillingham v Peterborough 0-0 1-1
10/02 17:00 4019 Milton Keyne. v Portsmouth 1-0 1-2
10/02 17:00 4020 Oxford Utd. v Bristol Rover. 1-0 1-2
10/02 17:00 4022 Scunthorpe v Rotherham 0-1 1-2
10/02 17:00 4023 Shrewsbury Town. v Plymouth Argyl. 1-1 1-2
10/02 17:00 4024 Southend v Wigan 2-0 3-1
10/02 17:00 1448 Barnet v Notts Count. 0-0 1-0
10/02 17:00 1449 Carlisle v Colchester 0-1 1-1
10/02 17:00 1450 Cheltenham Town. v Port Vale. 2-1 5-1
10/02 17:00 1451 Coventry City. v Accrington Stanl. 0-1 0-2
10/02 17:00 1452 Crawley Town. v Grimsby Town. 1-0 3-0
10/02 17:00 1453 Crewe Alexa. v Yeovil 0-0 0-0
10/02 17:00 1454 Exeter City. v Wycombe 1-0 1-1
10/02 17:00 1457 Stevenage v Luton Town. 0-0 1-1
10/02 17:00 1458 Swindon Town. v Mansfield Town. 1-0 1-0
10/02 17:00 1127 Bromley v Maidstone Utd. 2-1 2-2
10/02 17:00 1128 Dover Athle. v Sutton Utd. 0-1 0-1
10/02 17:00 1129 Eastleigh v Boreham Wood. 0-0 0-2
10/02 17:00 1130 Ebbsfleet Unite. v Solihull Moors. 0-0 1-0
10/02 17:00 1131 Gateshead v AFC Fylde. 0-2 1-2
10/02 17:00 1132 Leyton Orien. v Tranmere Rover. 0-1 1-1
10/02 17:00 1133 Macclesfield Town. v Guiseley 0-1 2-1
10/02 17:00 1134 Maidenhead Unite. v Torquay 0-1 1-2
10/02 17:00 1135 Woking v Chester City. 1-0 1-0
10/02 17:00 1136 Wrexham v Halifax Town. 1-1 1-1
10/02 19:30 1137 Dag &. v Aldershot Town. 0-1 0-2
10/02 17:15 3474 Al Fateh. v Al Shaba. 0-0 1-0
10/02 19:20 3475 Al Ittif. v Al Feiha. 1-0 1-1
10/02 02:15 1535 Newell S. v Colon De. 0-0 0-1
10/02 22:00 1536 Gimnasia Y. v Estudiantes De. 0-0 0-0
10/02 22:00 1537 Velez Sarsf. v Patronato Paran. 0-1 0-2
10/02 18:00 8028 Roeselare v Union Saint. 1-2 1-4
10/02 21:30 8029 Cercle Brugg. v Tubize 0-0 0-0
10/02 20:30 6348 Botafogo v Ituano 0-0 1-0
10/02 20:30 6349 Ferroviaria v Santos 0-1 2-2
10/02 20:30 6316 Flamengo v Botafogo 1-0 3-1
10/02 20:30 6831 Ponte Preta. v Novorizontino 1-1 1-1
10/02 23:00 6832 Mirassol v Palmeiras Sp. 0-1 0-2
10/02 23:00 6833 Sao Caeta. v Red Bull. 1-1 1-1
10/02 02:00 9610 Destroyers v Universitario De. 0-0 1-0
10/02 02:30 1401 Union Espan. v Palestino 0-1 2-2
10/02 23:00 1402 Dep. Iquiq. v U De. 0-1 1-2
10/02 16:00 7138 Ethnikos Achna. v Doxa Katok. 0-2 0-4
10/02 17:00 7139 Omonia Nicos. v Aris Limas. 1-0 3-0
10/02 18:00 7140 Ermis Aradi. v Nea Salam. 1-1 2-1
10/02 02:45 3521 Envigado v Aguilas Dorad. 0-0 2-0
10/02 23:00 3522 Atletico Huila. v Deportivo Cali. 0-0 1-0
10/02 16:00 6980 Rijeka v Istra 1-0 4-0
10/02 18:00 6981 Osijek v Dinamo Zagre. 0-2 2-4
10/02 14:30 7185 Asyooti Sport. v Al Nasr. 2-1 5-1
10/02 17:15 7186 Smouha v El Zamal. 0-0 0-1
10/02 20:00 7322 Wohlen v Winterthur 1-3 1-4
10/02 15:00 8553 Jaro v Keski Uusim. 2-0 4-0
10/02 15:30 8554 Seinajoen v Tpv Tampe. 1-0 4-0
10/02 17:45 8555 Vaasa Ps. v Kpv Kokko. 2-2 3-3
10/02 13:00 8556 Lahti v Jjk Jyvas. 2-1 4-2
10/02 14:30 8557 Haka Valke. v Viikingit 2-0 5-1
10/02 14:30 8558 Ilves v Grankulla 3-0 3-1
10/02 16:00 8560 Gnistan v Pepo 0-0 1-0
10/02 15:00 7313 Aalen v Sonnenhof Gross. 2-1 4-1
10/02 15:00 7310 Carl Zeiss. v Sf Lotte. 2-2 2-2
10/02 15:00 7309 Hansa Rosto. v Kickers Wurzb. 2-0 3-1
10/02 15:00 7312 Karlsruher v Fortuna Colog. 1-0 1-0
10/02 15:00 7308 Magdeburg v Preussen Müns. 3-1 3-1
10/02 15:00 7311 Zwickau v Meppen 0-1 0-1
10/02 17:00 6220 Ballymena v Cliftonville 0-0 3-1
10/02 17:00 6225 Ards Fc. v Carrick Range. 0-1 0-4
10/02 17:00 6227 Coleraine v Glenavon 0-0 1-1
10/02 17:00 6228 Crusaders Belfa. v Glentoran 2-1 4-2
10/02 17:00 6229 Linfield v Dungannon 0-0 0-0
10/02 16:00 3601 Hapoel Raana. v Hapoel Haifa. 1-0 1-1
10/02 18:00 3602 Bnei Yehud. v Maccabi Petac. 1-1 2-1
10/02 18:15 3605 Maccabi Haifa. v Hapoel Ironi. 0-0 4-0
10/02 20:30 3606 Hapoel Ashke. v Beitar Jerus. 0-0 1-3
10/02 15:30 2801 Renate v Triestina Calci. 0-2 1-3
10/02 15:30 2803 Santarcangelo v Padova 1-1 1-3
10/02 15:30 2802 Südtirol v Gubbio 0-0 1-2
10/02 17:30 2806 Albinoleffe v Bassano Virtu. 0-0 0-0
10/02 17:30 2804 Pordenone v Feralpisalo 0-3 0-3
10/02 17:30 2805 Sambenedettese v Reggiana 0-0 0-0
10/02 19:30 2807 Ravenna v Fano 1-0 1-2
10/02 21:30 2808 Fermana v Teramo 0-2 4-2
10/02 15:00 5611 Kuala Lumpu. v Johor Darul. 1-0 1-0
10/02 15:00 5608 Pahang Fa. v Kelantan 1-0 3-0
10/02 15:00 5609 Perak Fa. v Selangor Pkns. 0-1 0-2
10/02 15:00 5610 Terengganu v Selangor 1-0 4-1
10/02 17:00 6713 Wydad Ath.. v Raja Casab. 1-1 1-2
10/02 19:00 6711 Husa Hassa. v Cra De. 0-0 0-0
10/02 03:00 3062 Atl Morel. v Unam Pumas. 0-1 1-2
10/02 05:00 3060 Club Tijua. v Gallos Blanc. 0-0 0-2
10/02 01:20 3141 Independiente Fbc. v Nacional 2-0 4-0
10/02 23:00 3142 Sol De. v Deportivo Santa. 2-2 3-2
10/02 22:30 9652 Inti Gas. v Alianza Lima. 0-1 1-2
10/02 20:15 9657 Academia Canto. v Sport Huanc. 1-0 3-0
10/02 13:15 3200 Penafiel v Varzim 2-1 2-3
10/02 17:00 6851 Livingston v Dunfermline 0-0 0-0
10/02 17:00 6933 Alloa Athle. v Forfar Athle. 1-0 1-0
10/02 17:00 6934 East Fife. v Queens Park. 0-1 0-2
10/02 17:00 6935 Raith Rover. v Airdrieonians 0-1 2-1
10/02 17:00 3791 Berwick Range. v Clyde 0-0 0-1
10/02 17:00 3792 Cowdenbeath v Stirling Albio. 0-0 1-2
10/02 17:00 3793 Edinburgh City. v Peterhead 0-0 0-0
10/02 17:00 3794 Elgin City. v Annan Athle. 1-1 2-1
10/02 17:00 3795 Montrose v Stenhousemuir 0-0 1-0
10/02 12:45 1557 Air Force. v Sukhothai Fc. 0-0 1-2
10/02 14:00 1576 Bangkok Unite. v Muang Thong. 0-0 2-3
10/02 15:00 5602 Chainat v Suphan Buri. 0-0 0-0
10/02 12:00 7502 Boluspor v Manisaspor 1-0 3-0
10/02 12:00 7503 Elazigspor v Denizlispor 0-0 1-0
10/02 14:30 7504 Rizespor v Altinordu 0-1 0-3
10/02 16:30 9735 Carmarthen Town. v Newtown Afc. 3-0 3-2
10/02 01:00 7912 Monagas v Zamora 1-2 1-2
10/02 23:00 7917 Estudiantes De. v Caracas 1-0 1-0
10/02 17:00 6426 Alfreton Town. v Tamworth Fc. 1-1 2-1
10/02 17:00 6427 Blyth Spart. v Brackley Town. 3-0 3-0
10/02 17:00 6428 Boston Utd. v Curzon Ashto. 0-2 3-3
10/02 17:00 6429 Bradford Park. v Darlington Fc. 0-0 0-1
10/02 17:00 6430 Gainsborough Trini. v Southport Fc. 0-2 0-3
10/02 17:00 6431 Leamington Fc. v Harrogate Town. 0-1 1-3
10/02 17:00 6434 Telford Utd. v North Ferri. 1-0 3-0
10/02 17:00 6435 York City. v Salford City. 1-0 1-0
10/02 17:00 6436 Braintree Town. v Bath City. 0-2 0-2
10/02 17:00 6437 Chippenham Town. v Bognor Regis. 0-0 1-0
10/02 17:00 6438 Dartford v Chelmsford City. 1-0 1-2
10/02 17:00 6439 East Thurr. v Eastbourne Borou. 0-0 0-0
10/02 17:00 6440 Hampton &. v Whitehawk 0-1 1-1
10/02 17:00 6442 Oxford City. v Hemel Hemps. 2-0 4-1
10/02 17:00 6443 Poole Town. v Havant &. 1-1 1-3
10/02 17:00 6444 Truro City. v Wealdstone Fc. 1-0 1-3
10/02 17:00 6445 Welling Unite. v Gloucester City. 0-0 2-3
10/02 17:00 6446 Weston Super. v Concord Range. 1-0 1-0
10/02 17:00 6409 Brightlingsea Regen. v Margate Fc. 0-0 0-1
10/02 17:00 6414 Enfield Town. v Kingstonian Fc. 0-0 1-3
10/02 17:00 6415 Harlow Town. v Burgess Hill. 0-0 1-1
10/02 17:00 6416 Harrow Borou. v Thurrock Fc. 0-0 2-0
10/02 17:00 6417 Hendon Fc. v Dorking Wande. 0-0 0-0
10/02 17:00 6420 Merstham v Leiston 0-0 1-0
10/02 17:00 6421 Metropolitan Polic. v Billericay Town. 0-0 2-2
10/02 17:00 6422 Tonbridge Angel. v Staines Town. 0-0 2-1
10/02 17:00 6423 Tooting &. v Wingate &. 0-0 2-0
10/02 17:00 6424 Worthing Fc. v Folkestone Invic. 0-0 3-2
10/02 17:00 6458 Halesowen v Rushall Olymp. 0-0 2-0
10/02 17:00 6459 Hednesford Town. v Barwell Fc. 0-0 2-3
10/02 17:00 6464 Stafford Range. v Whitby Town. 0-0 2-2
10/02 17:00 6465 Sutton Coldf. v Warrington Town. 0-0 0-2
10/02 17:00 6477 Chesham Utd. v Dorchester Town. 0-0 2-2
10/02 17:00 6478 Dunstable Town. v Stratford Town. 0-0 2-3
10/02 17:00 6479 Frome Town. v Royston Town. 0-0 1-4
10/02 17:00 6480 Gosport Borou. v Merthyr Town. 0-0 1-1
10/02 17:00 6481 Hereford Utd. v Biggleswade Town. 0-0 1-0
10/02 17:00 6482 Hitchin Town. v Farnborough 0-0 1-3
10/02 17:00 6484 Slough Town. v Banbury Unite. 0-0 0-1
10/02 17:00 6486 Weymouth Fc. v St Neots. 0-0 3-1
10/02 16:00 6488 Birmingham (F). v Chelsea (F). 0-1 0-2
10/02 19:30 6489 Bristol Acade. v Sunderland (F). 1-1 1-2
10/02 01:05 5641 Villa Dalmi. v Juventud Unida. 0-0 2-0
10/02 02:30 5648 Gimnasia Jujuy. v Instituto Ac. 0-0 1-0
10/02 03:00 5649 Mitre Santi. v Independiente Rivad. 1-0 3-1
10/02 14:45 3468 Al Mojze. v Al-Khaleej 0-0 0-0
10/02 22:00 1531 Almirante Brown. v Club Atlet. 0-0 0-1
10/02 22:00 1532 Barracas Centr. v Villa San. 0-1 3-1
10/02 22:00 1556 Estudiantes Ba. v Ca San. 1-0 2-0
10/02 10:00 3500 Lions Fc. v Brisbane Strik. 0-0 2-0
10/02 10:00 3501 Moreton Bay. v Brisbane City. 0-0 3-1
10/02 10:30 3502 Fnq Bulls. v Sunshine Coast. 0-0 1-2
10/02 11:00 3508 Gold Coast. v Brisbane Roar. 0-0 0-2
10/02 11:00 3504 Northern Fury. v Magpies Crusa. 0-0 2-1
10/02 11:00 3505 Redlands Unite. v Queensland Thund. 0-0 4-4
10/02 11:00 3506 Western Pride. v Olympic Fc. 0-0 2-3
10/02 14:00 2092 Zira v Sumgayit 1-1 1-1
10/02 17:00 2091 Karabakh v Gabala 0-0 0-0
10/02 21:00 4120 Abc Rn. v Vitoria Ba. 0-0 3-1
10/02 20:30 4143 Cascavel Pr. v Atletico Pr. 0-1 0-1
10/02 20:30 4145 Cianorte Pr. v Toledo Colon. 0-0 1-0
10/02 20:30 4147 Foz Do. v Ce Uniao. 0-0 1-0
10/02 20:30 4149 Gremio Marin. v Rio Branc. 0-1 1-1
10/02 20:30 4151 Londrina Pr. v Coritiba Pr. 0-1 0-3
10/02 20:30 1700 Parana Clube. v Prudentopolis Pr. 1-0 3-0
10/02 00:30 4105 Chapecoense Sc. v Tubarao 1-1 2-1
10/02 20:30 4109 Hercilio Luz. v Figueirense Fc. 1-0 1-1
10/02 21:00 4111 Joinville Sc. v Concordia Sc. 0-0 1-0
10/02 23:00 4110 Internacional De. v Criciuma Sc. 1-0 2-2
10/02 21:00 4116 Iguatu v Floresta Ce. 0-0 1-1
10/02 21:00 4117 Uniclinic Ce. v Tiradentes Ce. 0-0 1-0
10/02 21:30 4115 Guarani De. v Fortaleza Ce. 0-2 0-4
10/02 23:00 4118 Ceara Ce . v Horizonte Ce. 0-1 2-1
10/02 20:30 4135 Atletico Goian. v Itumbiara Go. 1-0 1-0
10/02 20:30 4136 Goias Go. v Aparecidense Go. 1-0 1-0
10/02 20:30 4133 Ipora Go. v Vila Nova. 1-1 1-1
10/02 21:00 4134 Anapolina Go. v Gremio Anapo. 0-1 1-2
10/02 21:00 1701 Rio Verde. v Anapolis Go. 0-1 0-2
10/02 15:00 1705 Atletico Votup. v Portuguesa Sp. 1-2 2-2
10/02 20:00 1706 Ec Agua. v Rio Claro. 0-0 0-0
10/02 20:00 1707 Ec Tauba. v Xv De. 0-1 1-1
10/02 23:00 1708 Sertaozinho Sp. v Guarani Sp. 1-2 2-4
10/02 15:00 1721 Mogi Mirim. v Sao Carlo. 0-0 0-1
10/02 20:00 1722 Ad Manth. v Ec Sao. 0-0 0-0
10/02 20:00 1723 Atibaia Sp. v Barretos Sp. 1-0 1-0
10/02 20:00 1724 Desportivo Brasi. v Taboao Da. 2-0 2-0
10/02 20:00 1725 Matonense Sp. v Portuguesa Santi. 0-0 2-2
10/02 20:00 1726 Rio Preto. v Marilia Sp. 0-0 2-0
10/02 21:00 1727 Capivariano Sp. v Velo Clube. 0-0 2-2
10/02 21:00 1728 Olímpia Fc. v Monte Azul. 0-0 1-0
10/02 21:00 1729 Uniao Barba. v Ge Osasc. 0-1 1-1
10/02 01:30 4139 Ec Democ. v Cruzeiro Mg. 0-1 0-2
10/02 15:00 4140 Boa Ec. v Tombense Mg. 0-0 0-0
10/02 20:00 4141 Villa Nova. v Urt Mg. 0-1 3-2
10/02 20:30 4142 Atletico Belo. v Caldense Mg. 1-1 1-2
10/02 17:00 1415 Santiago Wande. v Athletic Club. 0-1 1-1
10/02 23:00 1416 Santiago Morni. v Puerto Montt. 1-0 1-0
10/02 21:30 9636 Mons Calpe. v College Europ. 0-0 0-1
10/02 14:00 7760 Vfl Wolfs. v 1 Fc. 0-0 0-0
10/02 14:30 7771 Energie Cottb. v Vfb Auerb. 0-0 1-1
10/02 15:00 7779 Saarbrucken v Sc Freib. 3-0 3-2
10/02 15:00 7781 Tsv Schot. v Hessen Kasse. 2-0 4-1
10/02 15:00 7782 Tus Koble. v Fsv Frank. 0-2 0-4
10/02 12:00 8302 Fc St.. v Hamburger Sv. 0-0 0-0
10/02 14:00 8303 Chemnitzer Fc. v Hertha Bsc. 0-2 1-2
10/02 14:00 8304 Niendorfer Tsv. v Werder Breme. 0-0 0-1
10/02 12:00 8306 1. Fc. v Bayern Munch. 0-1 0-2
10/02 12:00 8307 Spvgg Greut. v 1 Fc. 0-1 2-1
10/02 14:00 8308 Fc Augsb. v 1. Fc. 3-0 3-0
10/02 15:00 9511 Panserraikos Fc. v Aris 0-0 1-3
10/02 17:00 9512 Ofi Kreta. v Veroia 2-0 3-0
10/02 11:15 9519 Apollon Smyrn. v Fc Levad. 0-0 0-1
10/02 12:00 9520 Atromitos Athin. v Olympiacos Pireu. 0-0 1-3
10/02 12:00 9521 Panionios U20. v Lamia 1964. 0-0 0-0
10/02 12:00 9522 Pas Giann. v Panathinaikos U20. 0-0 1-3
10/02 12:30 9523 Paok U20. v Larissa U20. 0-0 4-0
10/02 10:30 9474 North Easte. v Aizawl Fc. 0-0 0-0
10/02 14:00 9475 Pailan Arrow. v Churchill Broth. 0-1 2-1
10/02 15:00 7125 Al Aqaba. v Al-Baqaa 2-1 3-3
10/02 17:30 7126 Al-Yarmouk v Ramtha 0-1 0-1
10/02 16:30 9481 Jamshedpur v Northeast Unite. 0-0 1-0
10/02 14:00 8251 Juventus (T). v Chievo (T). 0-0 2-1
10/02 15:30 8252 Lazio Roma. v Fiorentina (T). 0-0 1-2
10/02 15:30 8253 Sampdoria Genoa. v Udinese (T). 0-0 2-0
10/02 15:30 8254 Sassuolo (T). v Fc Genoa. 0-0 0-1
10/02 16:00 8255 Napoli (T). v Ac Milan. 0-0 1-1
10/02 12:00 8256 Spal 2013. v Novara (T). 0-0 1-1
10/02 15:30 8261 Virtus Entel. v Empoli 0-0 0-0
10/02 11:00 8262 Foggia (T). v Crotone (T). 0-0 1-3
10/02 12:00 8263 Cagliari (T). v Ternana (T). 0-0 1-2
10/02 12:00 8264 Frosinone (T). v As Bari. 0-0 1-3
10/02 15:30 8266 Perugia (T). v Salernitana (T). 0-0 2-1
10/02 14:00 5622 Bandari Fc. v Chemelil Sugar. 0-0 0-0
10/02 14:00 5629 Kakamega Homeb. v Sofapaka Fc. 0-0 0-1
10/02 14:00 5603 Nakumatt Fc. v Thika Unite. 0-0 3-3
10/02 10:15 4196 Fc Saraw. v Felcra Fc. 2-0 2-3
10/02 10:45 4197 Ukm Fc. v J. Darul. 0-0 1-0
10/02 15:00 4199 Uitm Fc. v Pahang Kuant. 0-0 1-1
10/02 15:00 4185 Birkirkara v Sliema Wande. 1-0 2-1
10/02 17:00 4187 Balzan Youth. v Floriana Fc. 0-1 1-1
10/02 03:00 3074 Potros Uaem. v Cimarrones De. 1-0 1-0
10/02 04:00 3076 Atletico San. v Cafetaleros De. 0-1 1-3
10/02 04:00 3075 Correcaminos Uat. v Murcielagos 1-1 2-1
10/02 23:59 9558 Tiburones Rojos. v Toluca (F). 0-0 0-1
10/02 19:00 9556 Queretaro (F). v Leon (F). 3-0 4-2
10/02 23:59 9557 Guadalajara (F). v Uanl Tigre. 1-2 1-2
10/02 01:45 9552 Tijuana U20. v Club Quere. 0-0 0-2
10/02 19:00 9553 C Leone. v Fc Puebl. 0-0 0-3
10/02 15:40 8950 Al Khari. v Al Markh. 1-2 3-2
10/02 17:50 8951 Al-Arabi Doha. v Al Ahli. 0-1 0-4
10/02 17:00 9101 Real Valla. v Ponferradina 0-0 0-0
10/02 17:30 5700 Alondras Cf. v Cd Choco. 0-0 2-0
10/02 18:00 9102 Fc Corux. v Deportivo La. 0-0 1-0
10/02 20:30 5703 Arosa Sc. v Silva Sd. 0-0 2-1
10/02 17:00 9111 Sd Amore. v Real Union. 0-0 0-0
10/02 18:00 9112 Athletic Bilba. v Cd Miran. 0-0 2-1
10/02 18:00 9113 Pena Sport. v Racing Santa. 0-0 1-1
10/02 18:30 9114 Sd Leioa. v Ca Osasu. 0-0 2-1
10/02 19:00 9115 Barakaldo Cf. v Arenas Club. 0-0 0-0
10/02 17:00 9121 Real Zarag. v Cf Badal. 0-0 0-1
10/02 19:15 9692 Centro Depor. v Cd Siete. 0-0 1-2
10/02 17:00 9131 Jumilla v Cordoba Cf. 0-0 1-0
10/02 18:00 9132 Cd Badaj. v Ucam Murci. 0-0 0-0
10/02 11:45 9141 Levante Ud. v Sevilla Fc. 0-0 1-1
10/02 17:00 9142 Cd Santa. v Barcelona (F). 0-0 0-3
10/02 18:00 5712 Cd Buzan. v Cd Union. 0-0 2-0
10/02 18:30 5715 Panaderia Pulid. v Atletico Union. 0-0 1-1
10/02 19:30 9681 Yague Cf. v Alfaro Cd. 0-0 2-1
10/02 15:00 9011 Linkopings (F). v Limhamn Bunke. 1-0 3-0
10/02 15:00 9013 Qviding (F). v Kristianstads (F). 0-5 0-7
10/02 15:00 9012 Rosengard (F). v Vittsjo (F). 1-0 3-0
10/02 15:00 9014 Djurgaardens (F). v Hammarby (F). 1-0 2-0
10/02 15:00 9015 Orebro (F). v Pitea (F). 0-1 0-2
10/02 14:30 7211 Kairouanaise v Monastir 0-1 2-1
10/02 15:00 7212 Mednine v Avenir Sport. 0-0 0-0
10/02 15:00 7213 Metlaoui v Sfaxien 0-0 0-0
10/02 12:30 2601 Altay Izmir. v Nazilli Bld. 0-0 1-0
10/02 12:30 2600 Anadolu Selcu. v Kahramanmarasspor 0-0 0-0
10/02 12:30 2602 Bandirmaspor v Polatli Bugsa. 0-1 1-1
10/02 12:30 2603 Fatih Karag. v Sanliurfaspor 1-0 2-0
10/02 12:30 2607 Sakaryaspor v Pendikspor 1-0 3-2
10/02 12:30 2608 Silivrispor v Hacettepe Sk. 1-1 1-1
10/02 12:00 2609 Sivas Dort. v Kastamonuspor 0-0 2-0
10/02 12:30 2611 Bucaspor v Kocaeli Birli. 1-0 2-0
10/02 12:30 2612 Etimesgut Beled. v Inegolspor 0-1 0-3
10/02 12:30 2613 Menemen Beled. v Sancaktepe Beled. 0-1 2-1
10/02 12:30 2614 Mersin Idman. v Keciorengucu 0-1 0-1
10/02 12:30 2616 Tuzlaspor v Afjet Afyon. 2-3 4-4
10/02 12:30 2620 Erzin Beled. v Manisa Buyuk. 0-2 0-3
10/02 12:30 2625 Yomraspor v Bayrampasa 1-0 1-1
10/02 12:00 2626 1461 Trabz. v Erzincan Refah. 0-1 0-1
10/02 12:30 2631 Kasimpasa Eroks. v Ankara Demir. 0-0 0-1
10/02 12:00 2634 Sanliurfa Karak. v Kocaelispor 0-0 0-0
10/02 12:30 2635 Ankara Adliy. v Cizrespor 0-0 0-0
10/02 12:30 2636 Aydinspor v Tarsus Idman. 0-1 0-2
10/02 12:30 2638 Bursa Niluf. v Kizilcabolukspor 2-1 2-1
10/02 12:30 2637 Buyukcekmece Tepec. v Duzyurtspor 0-0 3-0
10/02 12:30 2642 Utas Usaks. v Corum Beled. 2-1 4-3
10/02 11:00 2645 Darica Gencl. v Trabzonspor U21. 0-0 0-1
10/02 11:00 2646 Goeztepe U21. v Osmanlispor U21. 0-1 2-1
10/02 11:30 2647 Besiktas U21. v Kardemir Karab. 0-0 0-1
10/02 11:00 2644 Istanbulspor U21. v Umraniyespor U21. 0-0 0-0
10/02 22:00 7582 Boston River. v Montevideo Wande. 0-1 1-3
10/02 22:00 7583 Rampla Junio. v Club Nacio. 0-1 0-3
10/02 22:00 7584 Torque v Progreso 0-1 0-3
10/02 15:30 6875 Moroka Swall. v Maritzburg Unite. 1-1 1-1
10/02 15:30 6876 Phiva Young. v Chippa Unite. 0-2 0-2
10/02 15:30 6877 Steenberg Unite. v Orbit Colle. 2-0 3-1
10/02 20:15 6878 Orlando Pirat. v Ajax Cape. 1-0 2-0
10/02 14:00 3640 Breidablik Kopav. v Ir Reykj. 0-0 7-0
10/02 07:45 3507 Sydney Fc. v Newcastle Jets. 0-0 2-2
10/02 21:30 5615 Sao Paulo. v Quebracho Monte. 0-0 6-0
10/02 23:45 5616 Atletico Venez. v Talleres De. 0-0 0-3
10/02 06:35 2930 Kawasaki Front. v Cerezo Osaka. 0-1 2-3
10/02 21:00 3536 Bogota Fc. v Atletico Fc. 0-2 1-2
10/02 22:00 3537 Valledupar v Union Magda. 1-0 1-0
10/02 02:15 4125 Interporto To. v Paysandu Pa. 0-0 0-0
Tenis   Pauză Final
10/02 14:00 6601 Copil M. v Kovalik J. 1-0 2-0
10/02 18:00 2081 Wawrinka S. v Basic M. 0-1 0-2
10/02 16:00 6600 Goffin D. v Gasquet R. 0-1 1-2
10/02 01:45 2073 Melzer G. v Ramos A. 0-1 0-2
10/02 20:00 2071 Martin An.. v Carballes Baena. 1-0 1-2
10/02 22:50 2072 Monteiro T. v Ramos A. 0-1 1-2
10/02 03:20 8456 Descloix D. v Jarry N. 0-1 0-2
10/02 02:00 7221 Barty A. v Kichenok L. 0-1 2-1
10/02 04:05 7222 Gavrilova D. v Kostyuk M. 0-1 0-2
10/02 13:00 1005 Cirstea S. v Zhao C. 1-0 2-0
10/02 13:00 1004 Sabalenka A. v Maria T. 0-1 2-1
10/02 14:10 1006 Begu I. v Andreescu B-V. 1-0 2-1
10/02 14:30 1013 Kvitova P. v Golubic V. 1-0 2-1
10/02 15:00 1015 Parmentier P. v Mertens E. 0-1 0-2
10/02 15:00 1014 Sasnovich A. v Lottner A. 0-1 0-2
10/02 16:30 1007 Kuzmova V.. v Vikhlyantseva N. 0-1 0-2
10/02 16:30 1017 Mladenovic K. v Flipkens K. 1-0 2-0
10/02 16:40 1016 Strycova B. v Bencic B. 1-0 2-0
10/02 17:00 1018 Paolini J. v Suarez Navar. 0-1 0-2
10/02 18:00 1008 Rybarikova M. v Kalinskaya A. 0-1 2-1
10/02 18:30 1019 Errani S. v Arruabarrena-V L. 1-0 2-0
10/02 20:00 1001 Williams V.. v Rus A. 1-0 2-0
10/02 21:40 1002 Vandeweghe C. v Hogenkamp R. 0-1 2-1
10/02 02:00 1904 Granollers M. v Mousley B. 0-1 1-2
10/02 04:50 1906 Harris A. v Polmans M. 0-1 0-2
10/02 14:50 1918 Nouza P. v Tabatruong M. 1-0 1-2
10/02 15:40 1920 Karatsev A. v Bodmer A. 1-0 2-0
10/02 16:00 2073 Clezar G. v Olivo R. 1-0 2-0
10/02 16:00 2074 Souza J. v Elias G. 1-0 1-2
10/02 17:10 1919 Pellegrino A. v Popyrin A. 1-0 1-2
10/02 17:55 2076 Sandgren T. v Bagnis F. 0-1 0-2
10/02 18:45 1921 Davydenko P. v Krawietz K. 1-0 2-0
10/02 19:15 2083 Cecchinato M. v Andreozzi G. 1-0 2-0
10/02 21:00 2084 Bellucci T. v Galarza J. 1-0 2-0
10/02 21:40 2082 Casanova H. v Giannessi A. 1-0 2-0
10/02 22:45 2085 Domingues J. v Ruud C. 0-1 0-2
10/02 07:20 8461 Bangoura S. v Bolt A. 0-1 0-2
10/02 10:00 1023 Honcova M. v Kovinic D. 0-1 1-2
10/02 10:00 1024 Kucova K. v Dodin O. 1-0 2-0
10/02 10:00 1025 Osaka N. v Lu, Jing. 1-0 2-0
10/02 10:00 1026 Vondrousova M. v Lisicki S. 1-0 2-0
10/02 11:15 1027 Bellis C. v Al-Naimi M. 1-0 2-0
10/02 11:35 1028 Hsieh Su-We. v Zvonareva V.. 0-1 0-2
10/02 11:35 1030 Zhuk S. v Schiavone F. 1-0 2-0
10/02 12:15 1034 Mchale C. v Vasylyeva A. 1-0 2-0
10/02 12:40 1029 Krejcikova B. v Duan Y. 0-1 0-2
10/02 13:10 1033 Martincova T. v Pera B. 0-1 0-2
10/02 13:20 1032 Broady N. v Sorribes Tormo. 0-1 1-2
10/02 13:20 1037 Han X. v Petkovic A. 0-1 0-2
10/02 14:15 1036 Blinkova A. v Fett J. 1-0 2-0
10/02 14:15 1031 Bondarenko K. v Karatantcheva S. 1-0 2-1
10/02 14:35 1038 Niculescu M. v Ozaki R. 1-0 2-0
10/02 15:40 1035 Alexandrova E. v Rodionova Ar. 1-0 2-0
10/02 19:55 8451 Lamasine T. v Skupski K. 1-0 1-2
10/02 07:50 1906 Vardhan V.. v Rangaraju R. 1-0 2-0
10/02 08:10 1905 Trongcharoenchaikul W. v Suresh G. 1-0 2-0
10/02 09:10 1903 Khan S. v Rawat S. 0-1 0-2
10/02 09:10 1904 Singh D. v Bava H. 0-1 0-2
10/02 10:00 1906 Kalyanpur A. v Kadhe A. 0-1 0-2
10/02 12:00 2073 Istomin D. v Bemelmans R. 0-1 0-2
10/02 13:35 2075 Van De. v Mahut N. 1-0 1-2
10/02 14:50 2077 Bachinger M. v Berankis R. 0-1 0-2
10/02 15:25 2078 Herbert P. v Ignatik U. 0-1 2-1
10/02 16:30 2079 Klizan M. v Tsitsipas S. 0-1 2-1
10/02 17:10 2080 Seppi A. v Griekspoor S. 1-0 2-0
10/02 15:30 8457 Lipsky S. v Haase R. 0-1 0-2
10/02 01:45 1909 Koepfer D. v Klahn B. 1-0 2-0
10/02 05:00 1905 Kecmanovic M. v Mmoh M. 1-0 2-1
10/02 08:00 1908 Rubin N. v Jung J. 0-1 0-2
10/02 18:00 1902 Fucsovics M. v Kuhn N. 0-1 0-2
10/02 20:00 1901 Milojevic N. v Pospisil V.. 0-1 1-2
10/02 22:30 8458 Auger-Aliassime F. v Godry L. 1-0 2-0
10/02 03:20 8460 Nedunchezhiyan J. v Bambridge L. 0-1 0-2
10/02 11:30 2108 Boluda-Purkiss C. v Lokoli L. 1-0 2-0
10/02 14:10 2107 Neuchrist M. v Authom M. 1-0 1-2
10/02 14:55 7680 Heliovaara H. v Denolly C. 1-0 2-0
10/02 16:00 1175 Jacq G. v Simon T. 0-1 1-2
10/02 10:00 2106 Martinez Porte. v Pospisil J. 0-1 0-2
10/02 10:00 7679 Poljak D. v Quinzi G. 0-1 0-2
10/02 10:00 7676 Lopez-Perez E. v Cipolla F. 1-0 2-0
10/02 10:00 7681 Petrone A. v Serdarusic N. 0-1 0-2
10/02 16:30 5322 Gutierrez-Ferrol S.. v Moroni G. 1-0 2-0
10/02 09:30 2109 Vajdova N. v Stadler N. 1-0 1-2
10/02 12:45 2110 Sezer M. v Marino R. 0-1 0-2
10/02 15:30 2111 Ruse E. v Ferro F. 0-1 0-2
10/02 12:30 2114 Perrin C. v Saez Larra. 1-0 2-0
10/02 12:30 2115 Smitkova T. v Von Deich. 1-0 2-1
10/02 11:00 2112 Kostic N. v Siedliska N. 0-1 0-2
10/02 12:50 2113 Moratelli A. v Pigossi L. 1-0 2-0
10/02 10:00 7678 Andrei L-I. v Pribylova Anast. 1-0 2-0
10/02 11:35 2116 Bandecchi S. v Pribylova Anna. 0-1 0-2
10/02 13:00 2117 Detiuc A. v Mendesova P. 1-0 2-1
10/02 16:20 2118 Lansere S. v Rybakina E. 0-1 2-1
Baschet   Pauză Final
10/02 18:00 8671 Bosnia &. v Islanda (F). 0-0 97-67
10/02 20:00 8673 Muntenegru (F). v Slovacia (F). 0-0 72-73
10/02 17:00 8674 Estonia (F). v Polonia (F). 0-0 68-87
10/02 18:30 8675 Belarus (F). v Turcia (F). 0-0 54-64
10/02 18:00 8676 Ungaria (F). v Rusia (F). 0-0 64-71
10/02 19:30 8677 Albania (F). v Lituania (F). 0-0 61-119
10/02 19:40 8678 Israel (F). v Grecia (F). 0-0 65-63
10/02 23:00 8679 Portugalia (F). v Marea Brita. 0-0 56-64
10/02 14:00 8687 Finlanda (F). v Romania (F). 0-0 59-80
10/02 18:00 8688 Slovenia (F). v Franta (F). 0-0 68-62
10/02 16:00 8689 Ucraina (F). v Spania (F). 0-0 68-72
10/02 18:30 8690 Bulgaria (F). v Olanda (F). 0-0 78-83
10/02 18:30 8691 Elvetia (F). v Germania (F). 0-0 54-56
10/02 19:00 8694 Cehia (F). v Belgia (F). 0-0 53-48
10/02 16:30 8696 Suedia (F). v Italia (F). 0-0 47-69
10/02 21:45 8697 Macedonia (F). v Croatia (F). 0-0 47-108
10/02 02:00 1836 Detroit v La Clipp. 0-0 95-108
10/02 02:00 1837 Philadelphia v New Orlea. 0-0 100-82
10/02 02:30 1838 Atlanta v Cleveland 0-0 107-123
10/02 02:30 1839 Boston v Indiana 0-0 91-97
10/02 03:00 1841 Houston v Denver 0-0 130-104
10/02 03:00 1842 Miami v Milwaukee 0-0 91-85
10/02 04:00 1843 Utah v Charlotte 0-0 106-94
10/02 04:30 1840 Chicago v Minnesota 0-0 114-113
10/02 05:30 1844 Sacramento v Portland 0-0 100-118
10/02 19:45 7475 Bourg v Asvel 0-0 73-96
10/02 21:00 7476 Chalons R.. v Levallois 0-0 90-93
10/02 21:00 7477 Cholet v Strasbourg 0-0 63-73
10/02 21:00 7479 Nanterre v Le Porte. 0-0 85-54
10/02 21:00 7478 Pau Orthe. v Chalon 0-0 105-93
10/02 21:30 7262 Trento v Cantu 0-0 87-76
10/02 19:00 7463 Oldenburg v Gotha 0-0 88-68
10/02 19:00 7464 Ulm v Giessen 0-0 90-95
10/02 21:30 7465 Bayreuth v Tubingen 0-0 85-71
10/02 21:30 7467 Bonn v Ludwigsburg 0-0 105-109
10/02 21:30 7466 Jena v Alba Berli. 0-0 89-99
10/02 20:00 6379 Baskonia v Unicaja 0-0 96-78
10/02 20:00 6380 Obradoiro v Murcia 0-0 57-57
10/02 22:00 6381 Bc Andor. v Joventut 0-0 88-81
10/02 12:00 6369 Banvit v Buyukcekmece 0-0 75-75
10/02 14:15 6370 Istanbul Bb. v Trabzonspor 0-0 92-100
10/02 16:00 6371 Darussafaka v Usak Sport. 0-0 89-76
10/02 19:15 6372 Galatasaray v Pinar K. 0-0 98-82
10/02 18:00 7499 Mornar Bar. v Cedevita 0-0 89-94
10/02 20:00 7498 Mega Leks. v Radnicki Beogr. 0-0 74-72
10/02 22:00 7496 Olimpija v Partizan 0-0 77-77
10/02 02:00 8601 Hispano A.. v Comunicaciones 0-0 91-90
10/02 02:00 8603 Regatas v Quilmes 0-0 102-89
10/02 02:30 8604 Gimnasia v Obras 0-0 94-80
10/02 21:30 1806 Bristol Flyer. v Glasgow Rocks. 0-0 80-76
10/02 08:30 1800 Sydney v Brisbane 0-0 92-80
10/02 16:30 8630 Balkan Botev. v Rilski Sport. 0-0 83-78
10/02 18:00 8631 Academic Bulte. v Bc Beroe. 0-0 85-53
10/02 18:00 8632 Cherno More. v Tundja Yambo. 0-0 84-84
10/02 21:30 8624 Aalstar v Charleroi 0-0 91-76
10/02 21:30 8625 Antwerp v Oostende 0-0 56-69
10/02 21:30 8623 Mons v Willebroek 0-0 78-74
10/02 18:00 8683 Svitavy v Olomoucko P.. 0-0 88-75
10/02 19:00 8693 Jindrichuv H.. v Bk Decin. 0-0 84-89
10/02 19:00 8684 Kolin v Opava 0-0 80-85
10/02 19:00 8695 Usti N.Lab. v Nymburk 0-0 59-86
10/02 08:00 4649 Goyang Orion. v Seoul Sk. 0-0 72-86
10/02 08:00 4650 Kt Sonic. v Anyang Kgc. 0-0 101-86
10/02 10:00 4651 Dongbu Promy. v Mobis Phoeb. 0-0 90-106
10/02 20:30 8681 Alkar v Zagreb 0-0 80-71
10/02 10:00 4656 Shinhan Sbird. v Kb Stars. 0-0 57-66
10/02 15:00 8708 Bakken Bears. v Team Fog. 40-42 88-80
10/02 17:00 1810 Korvpalliklubi Parnu. v Tyco Rapla. 0-0 70-75
10/02 18:30 4691 Boncourt v Lugano 0-0 68-80
10/02 18:30 4692 Monthey v Winterthur 0-0 114-59
10/02 18:30 4693 Starwings Baske. v Vevey 0-0 62-86
10/02 19:00 4694 Luzern v Fribourg 0-0 68-93
10/02 17:00 1815 Kauhajoen Karhu. v Uu-Korihait Uusik. 0-0 105-79
10/02 17:00 1816 Salon Vilpa. v Bc Nokia. 0-0 98-91
10/02 18:00 1817 Helsinki Seagu. v Kataja Joens. 0-0 104-100
10/02 11:00 4644 Rain Or. v Purefoods Star. 0-0 101-95
10/02 21:00 1823 Ada Blois. v Rouen 0-0 77-59
10/02 21:00 1824 Denain v Orleans 0-0 86-79
10/02 21:00 1825 Poitiers v Lille 0-0 75-69
10/02 21:00 1826 Quimper v Caen 0-0 97-90
10/02 20:00 1828 Hanau v Hagen 0-0 80-80
10/02 20:30 1829 Karlsruhe v Chemnitz 0-0 81-89
10/02 20:30 1894 Kirchheim v Koln 0-0 93-56
10/02 17:20 4624 Pieno Zvaig. v Juventus Utena. 0-0 75-63
10/02 18:00 4625 Bc Alyta. v Neptunas Klaip. 0-0 63-81
10/02 18:15 4626 Bc Lietk. v Bc Nevez. 0-0 82-72
10/02 09:00 4605 Earthfriends Tokyo. v Tsukuba Robot. 0-0 63-73
10/02 10:00 4607 Kumamoto Vorte. v Shinshu Brave. 0-0 55-64
10/02 11:00 4611 Rizing Fukuo. v Fighting Eagle. 0-0 96-90
10/02 08:05 7837 Hitachi Sunro. v Levanga Hokka. 0-0 78-63
10/02 08:05 7838 Kyoto v Niigata Albir. 0-0 94-92
10/02 10:05 7839 Osaka Evess. v Link Tochi. 0-0 48-81
10/02 10:05 7840 Toyota Alvar. v Toshiba Brave. 0-0 65-94
10/02 11:05 7841 Toyama Grous. v Chiba Jets. 0-0 90-96
10/02 11:05 7842 Yokohama B. v Shimane Susan. 0-0 83-70
10/02 12:05 7843 Ryukyu Golde. v Shiga 0-0 70-66
10/02 17:00 4621 Bk Ogre. v Bk Vents. 0-0 89-87
10/02 17:00 4639 Apollo Amste. v Den Helde. 0-0 94-72
10/02 21:00 4640 Lasaulec Aris. v Landstede Baske. 0-0 73-85
10/02 21:00 4641 Rotterdam Colle. v Bsw Weert. 0-0 77-69
10/02 21:00 4642 Zorg En. v Eiffeltowers Den. 0-0 79-61
10/02 05:00 4631 Fuerza Regia. v Aguacateros De. 0-0 95-79
10/02 19:00 7251 Azs Kosza. v Stelmet Zielo. 0-0 82-80
10/02 19:00 7255 Miasto Szkla. v Trefl Sopot. 0-0 85-81
10/02 19:00 7256 Pge Turow. v Siden Polsk. 0-0 97-88
10/02 19:00 7257 Rosa Radom. v Wilki Morsk. 0-0 90-77
10/02 20:00 4671 Helios Domza. v Kk Sencu. 0-0 82-85
10/02 20:00 4672 Hopsi Polze. v Kemoplast Alpos. 0-0 85-74
10/02 20:00 4675 Kk Krka. v Zlatorog Lasko. 0-0 69-58
10/02 18:00 8616 Illiabum v Cab Madei. 0-0 61-86
10/02 18:30 4667 Pp Tv. v Bc Priev. 0-0 71-96
10/02 19:00 4668 Mbk Handl. v Bk Inter. 0-0 60-92
10/02 19:00 4669 Mbk Rieke. v Bk Iskra. 0-0 97-69
10/02 19:00 4670 Slavia Tu. v Bk Levic. 0-0 89-89
10/02 19:15 4685 Prat Joven. v Iraurgi Sb. 0-0 76-72
10/02 21:04 4689 Jamtland v Lulea 0-0 72-84
10/02 19:00 7493 Atomeromu v Szte-Szedeak 0-0 76-78
10/02 14:00 4697 Bc Zapor. v Mbc Mykol. 0-0 66-60
10/02 13:30 8669 Guangdong D.. v Shanxi Xrf. 0-0 62-73
10/02 13:30 8670 Shanghai O.. v Beijing G.. 0-0 65-81
10/02 22:00 7482 Guaros De. v San Salva. 0-0 94-73
10/02 19:00 4662 Kk Dynam. v Kk Mlado. 0-0 109-86
10/02 19:00 4663 Kk Metal. v Kk Dunav. 0-0 94-77
10/02 20:30 4664 Bkk Radni. v Kk Vrsac. 0-0 85-92
10/02 20:30 4665 Spartak Subot. v Kk Beovu. 0-0 81-76
Handbal   Rezultat
10/02 16:30 4867 Poli Timis. v Csm Bucur. 26-29
10/02 11:00 4875 Dunarea Brail. v Unirea Slobo. 23-21
10/02 17:00 4874 Danubius Galat. v Hcm Roman. 17-18
10/02 17:00 4816 Wisla Plock. v Zagreb 27-24
10/02 18:30 4817 Kristianstad v Nantes 26-31
10/02 19:00 4818 Barcelona v Vardar Skopj. 29-28
10/02 20:00 4809 Krim Ljubl. v Gyori (F). 21-32
10/02 16:00 4812 Vardar Skopj. v Buducnost (F). 31-24
10/02 17:30 4813 Ftc (F). v Bbm Bieti. 31-22
10/02 14:00 4833 Lada (F). v Issy Paris. 25-24
10/02 18:00 4834 Vipers Krist. v Kobenhavn (F). 30-23
10/02 15:00 4836 Viborg (F). v Byasen (F). 29-26
10/02 16:00 4837 H65 Hoor. v Zalau (F). 30-19
10/02 18:30 4838 Larvik (F). v Banik Most. 34-29
10/02 16:00 8942 Dinamo-Viktor v Red Boys. 31-26
10/02 18:00 8944 Turda v Hc Vise. 44-24
10/02 20:00 8958 Rk Eurof. v Fyllingen Handb. 22-25
10/02 21:00 9840 Saint Rapha. v Toulouse 39-27
10/02 21:30 5789 Tsg Ludwi. v Füchse Berli. 19-25
10/02 18:00 4881 Globalcaja Ciuda. v Reale Adema. 21-24
10/02 19:00 4882 Bm Guada. v Sd Teucr. 33-33
10/02 19:30 4883 Frigorificos Morra. v Bm Benid. 22-23
10/02 20:30 4884 Bm Zamor. v Fertiberia Puert. 23-23
10/02 21:00 4885 Bidasoa Irun. v Angel Ximen. 27-23
10/02 16:00 5818 Hk Zlin. v Slovan Duslo. 25-29
10/02 18:30 5819 Zora Olomo. v Hk Start. 27-23
10/02 19:00 5820 Hk Sokol. v Ssk Preso. 25-29
10/02 18:00 5745 Mhk Lovos. v Veseli 40-22
10/02 19:00 5749 Hbc Jicin. v Kp Brno. 30-25
10/02 19:00 5747 Hbc Strak. v Kh Kopri. 27-27
10/02 19:00 5748 Hc Gumar. v Dukla Praha. 29-28
10/02 20:00 5737 Gorica v Sesvete-Agroprot 25-21
10/02 20:00 5738 Rk Vinko. v Umag 29-21
10/02 20:00 5742 Zamet v Porec 31-22
10/02 16:00 5833 Skanderborg v Ribe Esbje. 31-34
10/02 17:10 8000 Gog Handb. v Mors Thy. 31-22
10/02 14:00 5755 Stoholm Handb. v Tms Rings. 27-25
10/02 14:30 5756 Hei Skaer. v Fif 28-21
10/02 15:30 5757 Lemvig-Thyboron Handb. v Team Sydha. 23-20
10/02 13:30 5761 Aarhus (F). v Horsens Hk. 13-33
10/02 16:00 5762 Rodovre Hk. v Tms Rings. 20-31
10/02 16:00 5763 Roskilde Handb. v Hadsten Sport. 35-27
10/02 16:30 5764 Sonderjyske (F). v Bjerringbro Fh. 30-22
10/02 16:00 9817 Aarhus (F). v Team Esbje. 16-26
10/02 15:00 5766 Atlas v Grifk 28-25
10/02 16:00 5767 Hifk v Bk-46 29-31
10/02 16:15 5768 Dicken v Hik 32-20
10/02 19:15 5769 Sif v Aifk 33-25
10/02 18:00 5786 Ehv Aue. v Asv Hamm-. 28-29
10/02 20:00 5787 Bergischer Hc. v Eintracht Hilde. 33-22
10/02 20:00 5788 Tv Emsde. v Dessau-Rosslauer Hv. 30-26
10/02 20:30 5790 Wilhelmshavener Hv. v Hc Elbfl. 26-21
10/02 21:00 5791 Hsg Konst. v Hc Rhein. 24-24
10/02 18:30 5796 Hsg Bensh. v Blomberg-Lippe (F). 27-30
10/02 20:00 5797 Hsg Bad. v Fa Göpp. 28-31
10/02 20:30 5798 Bvb Dortm. v Tsv Bayer. 26-19
10/02 14:00 5801 Ase Douka. v Paok Thess. 15-24
10/02 18:00 5802 Aeropos Edess. v Gas Kamat. 23-23
10/02 18:00 5803 Gs Drama. v Diomidis Argou. 22-26
10/02 18:00 5804 Panellinios Ac. v Ac Filip. 16-26
10/02 18:30 5828 Viking Handb. v Herulf Moss. 37-29
10/02 19:00 5831 Haslum Il. v Haugaland Hk. 31-21
10/02 19:00 8002 Kristiansand If. v Il Runar. 25-31
10/02 15:00 8006 Charlottenlund Sk. v Forde Il. 31-22
10/02 16:00 8007 Viking Tif. v Fjellhammer (F). 36-31
10/02 17:00 8008 Grane Arend. v Follo Hk. 26-30
10/02 18:00 4858 Mmts Kwidz. v Spr Stal. 38-32
10/02 19:00 4859 Chrobry Glogo. v Pogon Handb. 28-19
10/02 19:30 4860 Ks Gward. v Spojnia Gdyni. 33-24
10/02 19:30 4865 Mks Kalis. v Wybrzeze Gdans. 25-24
10/02 18:00 8013 Kpr Gminy. v Pogon Handb. 25-26
10/02 18:00 8016 Mks Lubli. v Eks Start. 34-22
10/02 18:30 8014 Kpr Jelen. v Uks Pcm. 34-34
10/02 19:30 8012 Korona Handb. v Mks Zagle. 16-23
10/02 17:00 8018 Sporting Clube. v Ada Maia-. 35-18
10/02 19:00 8019 Abc Braga. v Delta Belen. 25-18
10/02 20:00 9810 Liberty Segur. v Arsenal /Lxs. 29-29
10/02 20:00 9811 Xico Andeb. v Ac Fafe. 25-23
10/02 20:30 9812 Fc Porto. v Aguas Santa. 32-25
10/02 12:00 9813 Permskie Medve. v Hc Kaust. 33-31
10/02 19:00 9814 Steaua Rosie. v Fk Parti. 23-25
10/02 20:00 9818 Rk Sloga. v Rk Obili. 28-22
10/02 18:00 9827 Kh-7 Bm. v Bfit Mucho. 23-23
10/02 19:00 9828 Cb Elche. v Handbol Canya. 25-18
10/02 19:30 9829 Bm Caste. v Bm Base. 26-25
10/02 20:30 9830 Baseti- Zuazo. v Aula Cultu. 28-28
10/02 17:00 4901 Vasterasirsta (F). v Bk Heid. 18-24
10/02 15:00 9831 Tyreso If. v Torslanda Hk. 29-28
10/02 15:30 9832 Önnereds Hk. v Lif Linde. 33-31
10/02 16:00 9833 Kungalvs Hk. v Skanela If. 26-21
10/02 17:00 9834 Rimbo Hk. v Hk Varbe. 28-32
10/02 17:30 9835 Hk Count. v Rp Linko. 27-29
10/02 19:00 5808 Balatonfuredi Kse. v Csurgoi Kk. 23-21
10/02 19:00 5809 Cyeb Budak. v Dabas 27-29
10/02 19:00 5810 Mkb Veszp. v Vaci Nkse. 42-21
10/02 19:00 4908 Amicitia Zuric. v Tsv Forti. 24-24
10/02 21:25 5746 Bregenz Handb. v Alpla Hc. 21-23
10/02 20:00 5774 Hc Ece. v Sparkasse Schwa. 23-24
10/02 20:00 5778 Sc Ferla. v Hsg Graz. 29-31
10/02 15:00 4823 Bjerringbro-Silkeborg v Tatran Preso. 27-19
10/02 17:00 4824 Ska Minsk. v Sc Magde. 31-33
10/02 20:00 4826 Helvetia Anait. v Lugi Hf. 34-32
10/02 17:00 4827 Cocks v Koper 2013. 27-32
10/02 20:30 4828 Frisch Auf. v Nasice Nexe. 30-27
10/02 21:45 4829 Chambery Hb. v Fraikin Bm. 30-30
10/02 18:00 9823 Rk Marib. v Rk Trimo. 27-30
10/02 21:00 9825 Rd Loka. v Rd Smart. 34-24
Hochei   Pauză Final
10/02 02:00 7904 Ny Islan. v Detroit 0-3 6-6
10/02 02:00 7911 Ny Range. v Calgary 1-1 4-3
10/02 02:00 7616 Washington v Columbus 2-1 4-2
10/02 02:30 7617 Carolina v Vancouver 3-0 4-1
10/02 02:30 7618 Florida v La Kings. 1-0 1-3
10/02 03:00 7619 Winnipeg v St. Louis. 0-0 2-5
10/02 03:30 7620 Dallas v Pittsburgh 1-2 3-3
10/02 05:00 7621 Anaheim v Edmonton 1-0 3-2
10/02 18:30 9904 Medvescak Z.. v Salzburg 0-0 2-3
10/02 18:30 9910 Hcb Sudti. v Dornbirn 0-0 1-1
10/02 18:30 9911 Znojmo v Graz 2-0 4-0
10/02 18:45 9912 Sapa F.. v Villach 0-0 1-1
10/02 17:00 9951 Jyvaskyla v Ilves T.. 2-1 5-1
10/02 17:00 9952 Kookoo v Kalpa Hocke. 2-2 3-4
10/02 17:00 9953 Lukko v Vaasan S.. 0-1 1-1
10/02 17:00 9955 Saipa v Hameenlinna 1-1 5-3
10/02 17:00 9956 Tappara T.. v Lahti 1-0 2-0
10/02 17:00 9957 Tps Turku. v Assat P.. 2-0 5-2
10/02 20:00 9930 Sonderjyske v Rungsted 0-0 3-0
10/02 16:15 8853 HV 71. v Brynas 0-1 1-3
10/02 16:15 8854 Linkopings v Malmo 0-1 1-2
10/02 16:15 8852 Orebro v Lulea 0-3 0-5
10/02 19:00 8855 Djurgardens v Karlskrona 1-0 7-0
10/02 19:00 8856 Mora Ik. v Färjestads Bk. 2-1 4-4
10/02 19:00 8857 Rogle v Frolunda 2-2 3-4
10/02 19:00 8858 Skelleftea v Vaxjo 1-0 2-4
10/02 21:00 5907 Ec Die. v Ec Red. 0-1 2-6
10/02 21:00 5866 Braehead v Dundee 1-1 3-1
10/02 21:00 5867 Manchester S.. v Guildford 0-0 3-0
10/02 21:00 5868 Milton K.. v Cardiff 0-0 1-4
10/02 21:00 5869 Nottingham v Sheffield 0-0 0-4
10/02 21:15 5870 Fife v Coventry 0-2 2-3
10/02 16:00 1316 Gomel v Soligorsk 0-2 3-2
10/02 02:00 1479 Kingston F.. v Owen Sa. 0-0 3-3
10/02 02:00 1480 Mississauga S.. v Barrie C.. 2-1 6-4
10/02 02:05 5832 Sudbury W.. v Flint F.. 3-1 6-3
10/02 02:30 5834 Guelph S.. v Saginaw S.. 1-0 3-3
10/02 02:30 5836 London K.. v Erie O.. 3-0 4-1
10/02 21:00 5837 Ottawa 67s. v Oshawa G.. 2-2 4-2
10/02 23:00 5838 Hamilton B.. v Kitchener R.. 1-0 3-4
10/02 17:00 5857 Benatky v Prerov 1-1 3-2
10/02 17:00 5858 Kladno v Litomerice 0-2 1-4
10/02 18:00 5860 Frydek M.. v Kadan 3-1 3-1
10/02 18:00 5859 Karlovy Vary. v Slavia Praga. 2-1 4-3
10/02 18:00 5861 Ustecti Lvi. v Havirov 0-2 2-7
10/02 18:30 5863 Trebic v Ceske Budej. 1-0 2-1
10/02 18:30 5862 Vsetin v Prostejov 0-0 5-1
10/02 21:30 9971 Gap v Chamonix M. 1-0 4-3
10/02 17:00 5884 Heinolan P.. v Jokipojat J.. 0-0 3-2
10/02 17:00 5885 Hermes v K-Vantaa 2-1 6-1
10/02 17:00 5886 Ipk v Espoo U.. 1-0 3-1
10/02 17:00 5887 Leki v Sapko 1-3 4-7
10/02 13:00 5919 Hk Prizm. v Hk Liepa. 0-1 1-7
10/02 13:30 5980 Mogo Riga. v Hs Riga. 1-0 7-1
10/02 16:15 5981 Hk Zemga. v Hk Kurba. 0-0 2-3
10/02 16:00 5982 Nidaros Hocke. v Hasle/Loren Ishoc. 2-0 5-0
10/02 17:00 5983 Furuset Ishoc. v Narvik Ishoc. 0-1 3-4
10/02 17:00 5984 Gjovik Mammu. v Ringerike Ihk. 0-3 1-6
10/02 17:00 5985 Gruner Ishoc. v Comet 5-0 7-3
10/02 10:00 6003 Sarmaty O.. v Avto 0-0 5-2
10/02 10:00 6004 Stalnye Lisy. v Tolpar Ufa. 1-2 1-4
10/02 13:00 6006 Snezhnie Barsy. v Kuznetskie Medve. 0-0 6-2
10/02 16:15 6037 Ik Oskar. v Almtuna Is. 1-1 3-3
10/02 19:00 6038 Vastervik v Ik Pante. 0-1 2-2
10/02 02:00 6078 Belleville S.. v Toronto M.. 2-2 4-7
10/02 02:00 6080 Grand Rapid. v San Anton. 0-0 3-3
10/02 02:00 6079 Lake Em. v St Johns. 1-0 2-4
10/02 02:00 6081 Syracuse C.. v Hartford Wp. 0-1 3-3
10/02 02:00 6082 Utica C.. v Hamilton B.. 1-1 1-1
10/02 02:05 6084 Adirondack P.. v Hershey B.. 1-0 5-1
10/02 02:05 6085 Providence B.. v Wilkes Barre. 1-0 4-0
10/02 02:15 6086 Charlotte C.. v Portland P.. 3-1 5-2
10/02 03:00 6087 Iowa W.. v Chicago W.. 0-0 4-1
10/02 03:00 6088 Rockford v Milwaukee A.. 1-2 3-5
10/02 03:30 6089 Texas S.. v Springfield F.. 1-2 2-5
10/02 05:00 6090 Oklahoma Cb. v Manchester M.. 2-0 3-2
10/02 23:00 6091 Toronto M.. v Albany D.. 0-0 3-1
10/02 23:15 6092 Worcester S.. v Norfolk Admir. 0-0 2-2
10/02 17:00 6050 Kristianstads Ik. v Huddinge Ik. 5-0 5-6
10/02 17:00 6040 Bodens Hf. v Lindlovens If. 2-0 3-1
10/02 17:00 6041 Borlange Hf. v Mariestads Bois. 0-0 1-0
10/02 17:00 6042 Kalix Hf. v Vik Vaste. 0-1 2-4
10/02 17:00 6043 Ostersunds Ik. v Skovde Ik. 0-1 0-3
10/02 09:40 1302 Japonia (F). v Suedia (F). 0-1 1-2
10/02 14:10 1303 Elvetia (F). v Coreea De. 3-0 8-0
Volei   Pauză Final
10/02 13:30 3657 Csm Agron. v Zalau 1-0 3-2
10/02 14:00 3659 Css2 Ukro. v Universitatea Cluj. 0-1 0-3
10/02 17:00 3660 Dinamo Bucur. v Csu Uvt. 1-0 3-0
10/02 18:00 3661 Lmv Trico. v Stiinta Explo. 1-0 3-0
10/02 18:00 3662 Scm Craio. v Cs Steau. 1-0 1-3
10/02 19:30 3658 C.S. Arcad. v Cs Unire. 0-1 3-1
10/02 13:00 3666 U Jolid. v Dinamo Bucur. 1-0 3-0
10/02 17:00 3665 Stiinta Bacau. v Csm Targo. 1-0 2-3
10/02 18:00 3667 Cs Volei. v Csu Targu. 1-0 3-0
10/02 18:30 3663 Acs Agrol. v Csm Bucur. 0-1 0-3
10/02 18:30 3664 Csm Lugoj. v Acs Penic. 1-0 3-1
10/02 20:00 5161 Asko Linz-. v Sokol Post. 0-1 1-3
10/02 20:00 5163 Sg Prinz. v Ti Volle. 1-0 3-0
10/02 20:00 5160 Sk Posoj. v Vbk Klage. 1-0 3-0
10/02 20:00 5165 Tsv Spark. v Uvc Graz. 0-1 0-3
10/02 20:00 5166 Vc Tirol. v Psvbg Salzb. 1-0 3-0
10/02 21:30 5168 Knack Roese. v Vdk Gent. 1-0 3-0
10/02 21:30 5167 Lindemans Aalst. v Prefaxis Menen. 1-0 3-0
10/02 21:30 5171 Vc Haasr. v Vbc Warem. 1-0 3-1
10/02 21:30 5170 Voc Amigo. v Noliko M. 0-1 1-3
10/02 00:30 5176 Volei Renat. v Montes Claro. 1-0 3-0
10/02 18:00 5191 Dobrudja Dobri. v Teteven Volle. 1-0 3-0
10/02 18:30 5192 Hebar Pazar. v Montana 0-1 3-2
10/02 18:00 5203 Vk Ostra. v Vk Karlo. 1-0 1-3
10/02 19:00 5204 Aero Odole. v Czu Praha. 0-1 2-3
10/02 19:00 5205 Fatra Zlin. v Dukla Liber. 0-1