Momentan nu poți realiza biletul virtual. Te așteptăm, în curând, pe noul site BetArena unde vei putea paria EXCLUSIV online!

Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
9/02 18:00 3321 ACS Poli. v Voluntari 0-1 2-3
9/02 20:45 3322 Astra v Gaz Metan. 3-1 4-3
9/02 21:45 2200 Saint Etien. v Marseille 1-2 2-2
9/02 21:45 2832 Fiorentina v Juventus 0-0 0-2
9/02 21:30 2316 Leipzig v Augsburg 1-0 2-0
9/02 22:00 3738 Athletic Bilba. v Las Palma. 0-0 0-0
9/02 21:45 1751 Millwall v Cardiff 1-1 1-1
9/02 10:50 5950 Melbourne Victo. v Brisbane Roar. 0-2 1-2
9/02 21:30 1108 Genk v Zulte Wareg. 1-1 3-1
9/02 20:00 1501 Horsens v Midtjylland 0-1 0-2
9/02 21:00 9211 Ac Ajacc. v Lorient 1-2 3-2
9/02 21:00 9216 Chateauroux v Bourg Peron. 2-1 3-1
9/02 21:00 9215 Clermont v Gazelec Ajacc. 1-0 1-0
9/02 21:00 9212 Le Havre. v Brest 1-0 1-0
9/02 21:00 9213 Nancy v Quevilly Rouen. 1-0 1-2
9/02 21:00 9214 Niort v Orleans 1-2 2-3
9/02 21:00 9217 Reims v Sochaux 1-0 3-0
9/02 21:00 9219 Tours v Paris FC. 1-0 1-2
9/02 19:30 2241 Bochum v Darmstadt 0-0 2-1
9/02 19:30 2240 Kaiserslautern v Holstein Kiel. 2-1 3-1
9/02 21:00 3776 Cambuur v Maastricht 0-0 0-2
9/02 21:00 3777 De Graaf. v Volendam 1-0 2-1
9/02 21:00 3778 Den Bosch. v FC Eindh. 1-0 4-0
9/02 21:00 3779 Dordrecht v Helmond 1-1 3-2
9/02 21:00 3780 Oss v Almere City. 3-1 5-1
9/02 21:00 3796 Telstar v Ajax Tiner. 1-0 3-3
9/02 21:00 3781 Utrecht Tiner. v Waalwijk 4-1 5-2
9/02 19:00 3180 Wisla Plock. v Gornik Zabrz. 1-1 4-2
9/02 21:30 3181 Zaglebie Lubin. v Legia Varso. 0-1 2-3
9/02 22:30 3227 Pacos Ferre. v Tondela 0-2 0-2
9/02 22:00 3671 Granada v Valladolid 1-0 1-0
9/02 19:00 3884 Yeni Malat. v Kasimpasa 1-1 1-1
9/02 14:00 5556 Cehia U18. v Polonia U18. 0-0 2-0
9/02 17:00 5557 Romania U18. v Norvegia U18. 1-0 1-1
9/02 23:00 6305 RACING FC. v Central FC. 0-2 0-3
9/02 02:00 6702 Indep Santa. v Dvo Tachi. 0-0 0-0
9/02 02:30 6703 Club Jorge. v Oriente Petro. 2-0 2-2
9/02 04:15 6704 Junior De. v Olimpia Asunc. 1-1 3-1
9/02 10:30 9151 Fc Neman. v Trakai Fk. 1-1 1-3
9/02 12:00 9158 Viktoria Zizko. v Ruzomberok 0-1 2-1
9/02 12:30 9161 Fc Viteb. v Fc Nafta. 0-2 0-5
9/02 13:00 9163 Hradec Kralo. v Miedz Legni. 0-1 0-2
9/02 14:00 9170 Odd Bk. v Haugesund 0-0 0-0
9/02 16:00 7696 Östers If. v Mjallby Aif. 0-1 0-2
9/02 17:00 7700 Lillestrom v Molde 1-1 2-1
9/02 17:00 7702 Tromso Il. v Tromsdalen 3-0 4-0
9/02 17:00 7703 Ullensaker/Kisa v Ham-Kam 0-0 0-0
9/02 11:00 9152 FC Dnepr. v Motor Zapor. 0-1 2-3
9/02 11:30 9154 Southside Eagle. v Souths Unite. 2-0 3-2
9/02 12:00 9156 FC Zhemc. v Real Pharm. 1-0 2-1
9/02 12:00 9159 SC Vasas. v III Kerul. 5-0 7-0
9/02 12:00 9160 SS Polit. v Cns Cetat. 1-0 3-0
9/02 12:00 9155 Stiinta Miros. v Aerostar Bacau. 2-0 5-0
9/02 12:00 9157 Zimbru Chisi. v FC Spera. 0-0 1-0
9/02 13:00 9162 FC Clinc. v Otelul 1-0 1-0
9/02 13:00 9164 Obolon-Brovar Kiev. v FK Sumy. 1-1 1-2
9/02 13:30 9165 Nomme Kalju. v FC Honka. 0-0 1-1
9/02 13:45 9166 Valerenga v Stabaek 3-2 4-2
9/02 14:00 9167 Fc Novoa. v SKORUK TOMAK. 0-3 1-8
9/02 14:00 9168 FK Borac. v FK Slobo. 0-1 1-1
9/02 14:00 9169 FK Maked. v Teteks Tetov. 2-1 4-1
9/02 14:30 7691 Sloboda Tuzla. v NK Zvije. 0-0 1-2
9/02 15:00 7692 Djurgardens IF. v Assyriska FF. 0-0 1-1
9/02 15:00 7693 FC VEREY. v FK BOTEV. 0-1 2-1
9/02 16:00 7694 FC Ufa. v FK Cukar. 0-0 0-1
9/02 16:00 7695 FC Zbroj. v SKA Khaba. 0-0 0-1
9/02 16:30 7697 TSV 1860. v Beijing Renhe. 1-1 2-1
9/02 17:00 7698 GKS Tychy. v Kotwica Kolob. 0-1 2-1
9/02 17:00 7699 Ifk Goete. v Meizhou Meixi. 2-1 3-1
9/02 17:00 7701 Lokomotiv Mosco. v Stromsgodset 1-1 2-2
9/02 17:00 7704 VSNK Varaz. v NS Mura. 0-1 3-3
9/02 17:30 7705 Keila JK. v Tallinna JK. 0-2 0-3
9/02 18:00 7706 IK Start. v Sandefjord Fotba. 1-0 1-2
9/02 18:00 7707 Skeid v Alta 3-0 5-0
9/02 18:00 7708 Zaglebie Sosno. v Changchun Yatai. 0-1 3-1
9/02 19:00 7709 Kremser SC. v Ask-BSC Bruck. 2-1 3-2
9/02 19:00 7710 KSV 1919. v Tus Bad. 0-2 3-3
9/02 19:00 7711 SC Kalsd. v SC STADT. 1-1 2-1
9/02 19:00 7712 USV Gnas. v USV Aller. 4-0 8-0
9/02 19:30 7713 Rot Weiss. v TSV Stein. 1-0 2-2
9/02 19:30 7714 Sku Amste. v St Flori. 4-1 6-1
9/02 19:30 7715 Wacker Burgh. v FC Blau. 5-0 6-0
9/02 20:00 7717 Raufoss v Elverum 1-1 3-3
9/02 21:30 7718 Waterford v Shelbourne Dubli. 1-2 2-2
9/02 21:45 7719 Galway Unite. v Bohemians Dubli. 0-2 0-2
9/02 21:30 8027 Kfco Wilri. v Westerlo 0-0 0-0
9/02 21:45 1447 Cambridge Utd. v Lincoln City. 0-0 0-0
9/02 23:00 6346 Santo Andre. v Corinthians Sp. 0-1 2-1
9/02 23:15 6347 Sao Bento. v Linense 1-1 2-2
9/02 16:00 6193 Blida v Paradou 0-0 0-1
9/02 17:00 6194 Constantine v El Harra. 0-0 0-0
9/02 18:00 6195 Usm Alger. v Usm Bel. 1-0 1-2
9/02 14:50 3471 Al Raed. v Al-Baten 1-1 3-1
9/02 17:55 3472 Ohud Medin. v Al Taawo. 0-0 1-0
9/02 19:20 3473 Al Qadas. v Al Ittih. 0-0 0-0
9/02 23:59 1533 Defensa Y. v Chacarita Junio. 1-0 4-2
9/02 23:59 1534 Union De. v Arsenal De. 0-0 0-0
9/02 02:00 9609 Bolivar La. v Club Bamin. 3-1 5-1
9/02 17:30 8551 Rovaniemi v Ac Oulu. 1-0 1-1
9/02 19:00 8559 Hifk v Kooteepee 1-1 3-1
9/02 19:00 8561 Inter Turku. v Tps Turku. 0-0 0-0
9/02 23:59 1400 Dep. Union. v Antofagasta 0-2 1-3
9/02 22:00 3642 Keflavik If. v Stjarnan Garda. 0-0 0-1
9/02 15:25 8936 Ajman Club. v Al-Nasr Sc. 0-0 0-1
9/02 18:00 8937 Shabab Al. v Sharjah Fc. 0-0 0-1
9/02 19:00 6979 Inter Zapre. v Slaven Belup. 0-0 0-0
9/02 14:45 7181 Al Ragaa. v Enppi Club. 0-0 3-0
9/02 14:45 7182 El Dakly. v Ismaily 0-0 0-0
9/02 17:00 7183 Wadi Degla. v Petrojet 0-0 2-1
9/02 19:30 7184 El-Entag El-Ha. v Al-Ittihad Al-Sa. 1-0 3-2
9/02 21:00 7321 Neuchatel Xamax. v Aarau 1-1 3-1
9/02 21:00 7747 Avranches v Pau Fc. 0-0 0-0
9/02 21:00 7741 Beziers v Boulogne Sur. 0-1 1-1
9/02 21:00 7742 Consolat Marse. v Cholet 2-2 4-3
9/02 21:00 7743 Herbiers v Sannois Saint. 0-1 2-1
9/02 21:00 7746 Laval v Dunkerque 0-1 3-1
9/02 21:00 7744 Lyon Duche. v Concarneau 1-2 1-2
9/02 20:00 7307 Osnabrück v Chemnitzer 1-0 6-1
9/02 20:00 7306 Paderborn v Rw Erfur. 0-0 0-1
9/02 12:30 7044 Padideh Shand. v Pars Jonou. 0-0 1-2
9/02 13:30 7046 Esteghlal Khuze. v Foolad Khuze. 0-0 0-0
9/02 13:30 7045 Paykan v Siah Jameg. 1-0 2-1
9/02 14:30 7047 Foolad Mobar. v Naft Tehra. 0-0 0-0
9/02 21:45 2810 Bisceglie v Lecce 0-0 1-2
9/02 20:00 9011 Ostersunds v Trelleborgs 1-0 3-0
9/02 22:00 9656 Real Garci. v Deportivo Munic. 1-0 5-1
9/02 23:00 3140 Deportivo Capia. v Sportivo Luque. 1-0 4-1
9/02 21:00 3731 Colchester Unite. v Burnley U23. 0-0 3-0
9/02 21:00 3732 Hull City. v Brighton &. 0-0 0-3
9/02 21:00 3734 Southampton U23. v Cardiff City. 0-0 0-1
9/02 21:45 9732 TNS v Bangor City. 0-0 3-0
9/02 22:00 9734 Aberystwyth Town. v Llandudno 2-0 3-1
9/02 17:00 7501 Gaziantepspor v Adana Demir. 0-1 0-3
9/02 14:00 5602 Buriram Unite. v Ratchaburi 0-0 2-1
9/02 14:30 3719 Al Jobai. v Al-Jabalain 0-0 0-1
9/02 14:30 3720 Al Riyad. v Al Khloo. 0-0 0-0
9/02 15:00 3721 Wajj v Al Ain. 0-1 0-2
9/02 21:45 6425 United Of. v Chorley Fc. 0-0 0-0
9/02 21:00 6470 Blackburn Rover. v Reading U23. 0-0 2-0
9/02 15:00 3727 Birmingham City. v Queens Park. 1-1 2-2
9/02 15:00 3728 Leeds U23. v Nottingham Fores. 4-1 5-1
9/02 15:00 3729 Watford U23. v Coventry City. 1-0 3-3
9/02 23:45 7913 Portuguesa v Mineros De. 1-0 1-0
9/02 12:00 3704 CS Const. v USM EL. 2-2 3-3
9/02 12:00 3706 Olympique Medea. v MC Alger. 0-0 0-0
9/02 19:00 1551 Skenderbeu Korce. v Flamurtari Vlore. 0-0 1-0
9/02 12:00 3708 Ain Fakro. v ASO Chlef. 1-0 1-0
9/02 12:00 3710 GC Masca. v MC Saida. 0-0 0-0
9/02 12:00 3713 JSM Bejai. v AS AIN. 1-0 2-0
9/02 12:00 3714 RC Kouba. v MC EL. 1-0 2-1
9/02 12:00 3715 RC Reliz. v Ca Batna. 0-0 2-0
9/02 12:00 3716 USM Alger. v USM Bel. 0-0 0-0
9/02 12:00 3717 USM Blida. v AC Parad. 1-1 1-1
9/02 14:30 3724 Al Faisa. v Al Ittih. 1-1 2-1
9/02 14:30 3723 Al Khale. v Al Ahli. 0-0 2-1
9/02 16:00 6198 A Bou. v Mo Bejai. 0-0 1-0
9/02 16:00 6199 Ain Fakro. v Aso Chlef. 0-0 0-2
9/02 16:00 6205 Ca Bordj. v Oran 0-0 2-0
9/02 16:00 6201 Rc Kouba. v Mc El. 0-0 2-1
9/02 16:00 6202 Rc Reliz. v Ca Batna. 0-0 2-0
9/02 16:00 6203 Wa Tlemc. v Jsm Skikd. 0-0 0-2
9/02 17:00 6200 Gc Masca. v Mc Saida. 0-0 0-2
9/02 17:00 6204 Jsm Bejai. v As Ain. 0-0 2-0
9/02 01:00 4104 Juazeirense Ba. v Bahia De. 0-0 3-0
9/02 23:59 3722 Brasiliense DF. v Gama DF. 1-1 2-1
9/02 21:00 7117 Anderlecht (F). v Oud-Heverlee Leuve. 0-0 6-0
9/02 00:15 4137 Uberlandia Mg. v America Minei. 0-2 0-3
9/02 23:59 4138 Tupi Mg. v Ca Patro. 1-0 3-0
9/02 23:59 3725 Santa Cruz. v America RN. 1-0 3-0
9/02 23:00 1701 Oeste Sp. v Atletico Penap. 1-2 1-3
9/02 23:59 1702 Batatais Sp. v Juventus Sp. 0-0 1-0
9/02 23:59 1704 Inter De. v Nacional 1-1 2-1
9/02 19:00 3726 Enosis Neon. v Othellos Athie. 0-0 1-1
9/02 04:00 9626 Santos De. v Alajuelense 0-0 0-0
9/02 12:30 6304 Guardian Angel. v Vasco SC. 0-1 0-1
9/02 15:15 3696 AL Hamri. v Al Arabi. 1-0 3-2
9/02 15:15 3698 Banni Yas. v Dubba Al. 1-0 3-0
9/02 15:15 3697 Ras Al. v Ittihad Kalba. 0-0 0-1
9/02 15:15 3699 Dibba Al. v AL Dhafr. 2-1 4-2
9/02 15:15 3700 Emirates Club. v Al Ain. 0-1 0-2
9/02 16:30 9480 Bengaluru Fc. v Fc Goa. 1-0 2-0
9/02 20:00 8302 Borussia M'Gla. v Vfl Bochu. 0-0 2-1
9/02 20:00 7778 Astoria Walld. v Wormatia Worms. 2-1 4-2
9/02 19:00 8307 Tsg 1899. v Sc Freib. 0-1 0-2
9/02 20:30 8303 Sc Victo. v Sv Cursl. 0-0 4-0
9/02 21:00 8305 Fc Suder. v Sc V/W. 0-0 5-1
9/02 21:00 8306 Hamburger Sv. v Fc Teuto. 0-0 2-4
9/02 13:00 6302 SC Beer. v Ironi Modii. 1-0 1-0
9/02 20:30 3772 Ajax (F). v Excelsior/Barendrecht (F). 0-0 2-0
9/02 20:30 3774 Alkmaar (F). v Twente (F). 0-0 2-5
9/02 20:30 3766 Den Haag. v Achilles (F). 0-0 2-2
9/02 20:30 3773 Zwolle (F). v Heerenveen (F). 0-0 1-2
9/02 15:00 3590 Hapoel Hader. v Hapoel Petac. 1-0 3-1
9/02 15:00 3591 Hapoel Katam. v Maccabi Akhi. 0-0 0-1
9/02 15:00 3592 Hapoel Natzr. v Hapoel Bnei. 0-0 2-0
9/02 15:00 3594 Hapoel Tel. v Ironi Neshe. 3-0 3-0
9/02 15:00 3593 Ironi Ramat. v Beitar Tel. 0-0 0-1
9/02 11:45 5465 Beitar Nahar. v Maccabi Maalo. 0-0 0-1
9/02 14:00 5466 Hapoel Ramot. v Hapoel Tirat. 0-0 2-0
9/02 12:00 5467 Hapoel Nahal. v SC Bnei. 0-0 0-1
9/02 12:00 5468 Shimshon Tel. v Ironi Beit. 1-2 3-4
9/02 12:45 5469 Hapoel Kirya. v Hapoel Parde. 0-0 0-0
9/02 12:00 3736 Bnei Yzale. v Maccabi Ironi. 1-0 1-1
9/02 12:30 5484 Ironi Beit. v Maccabi Ironi. 0-7 0-8
9/02 13:00 6300 AS Ashdo. v Beitar Ironi. 0-0 1-0
9/02 13:00 6301 Maccabi Ironi. v Maccabi Ironi. 2-1 2-3
9/02 02:00 5621 Arnett Garde. v Humble Lions. 0-0 2-2
9/02 14:30 7123 That Ras. v Shabab Al. 0-1 0-2
9/02 17:30 7124 Al-Wihdat v Al Faisa. 1-1 2-2
9/02 12:30 5455 Hapoel Hod. v Sektzia Nes. 0-1 0-2
9/02 12:30 5456 Sport Club. v Hakoach Amida. 2-4 3-5
9/02 13:15 5457 Maccabi Yafo. v Hapoel Bikat. 0-0 1-1
9/02 13:30 5458 Ironi Kirya. v Hapoel Kfar. 1-0 1-1
9/02 13:30 5459 Maccabi Shaar. v Football Club. 1-0 1-1
9/02 13:30 5460 Maccabi Yavne. v Hapoel Azor. 1-1 2-2
9/02 13:30 5461 SC Kfar. v Beitar Kfar. 0-0 2-0
9/02 13:00 5462 Maccabi Ironi. v Hapoel ASI. 2-0 3-0
9/02 13:30 5463 Hapoel Herzl. v Hapoel Shfar. 1-0 3-0
9/02 14:00 5464 Hapoel Iksal. v SC Haifa. 0-0 0-0
9/02 15:45 5616 Al Arabi. v Al Jahra. 0-0 1-0
9/02 18:05 5617 Al Nasr. v Al-Kuwait Sc. 0-1 0-1
9/02 23:59 3061 Mineros De. v Atlante 0-0 0-0
9/02 16:30 3730 Yangon Unite. v Rakhine 2-0 3-1
9/02 23:59 9554 Cruz Azul. v Club Tijua. 0-0 1-0
9/02 23:59 9553 Necaxa (F). v Atlas (F). 1-0 2-0
9/02 20:00 4183 St Andre. v Mosta Fc. 0-0 0-0
9/02 18:00 3080 Monarcas Morel. v Pumas U20. 0-0 2-1
9/02 14:15 4194 Sabah v Pdrm 1-0 2-0
9/02 15:00 4195 Misc v Terengganu Fc. 1-0 1-0
9/02 18:00 3735 Club Leon. v GAVILANES DE. 0-1 0-1
9/02 18:00 5450 DEPORTIVO GLADI. v Tecoman FC. 0-0 0-0
9/02 19:00 5451 Cd Tibur. v QUERETARO II. 1-1 1-2
9/02 20:00 5452 CF Pachu. v America de. 0-0 1-3
9/02 23:00 5453 Cruz Azul. v Unam Pumas. 0-0 1-0
9/02 23:59 5454 CD NUEVO. v CD Cuaut. 1-0 1-0
9/02 15:40 8948 Al-Sailiya v Qatar Sc. 0-1 0-2
9/02 17:50 8949 Al Khoor. v Umm Salal. 1-0 1-2
9/02 15:00 5551 Shabab Al. v Hilal Al-Qu. 0-0 0-3
9/02 15:00 5552 Shabab Al. v Mosaset Al. 0-0 0-1
9/02 03:00 5607 Chorrillo Fc. v Santa Gema. 0-0 1-0
9/02 03:00 5633 San Franc. v Tauro Fc. 0-0 1-1
9/02 03:00 5634 Sporting San. v Plaza Amado. 0-0 3-2
9/02 21:30 9451 Felanitx v Cd Ferri. 0-0 0-1
9/02 21:30 9452 Club Depor. v Cd Obere. 0-0 2-0
9/02 13:30 2600 Eyüpspor v As Sariy. 1-0 2-0
9/02 13:00 2601 Turgutluspor v Yeni Ordus. 0-0 0-2
9/02 15:00 3702 AS Slima. v CS Chebb. 0-0 0-0
9/02 15:00 3701 AS. Arian. v OC KERKE. 2-1 4-2
9/02 15:00 3703 Club S. v AS Djerb. 0-0 1-1
9/02 15:00 3705 EO Sidi. v Sporting Ben. 1-0 2-1
9/02 15:00 3707 Es Hamma. v CS KORBA. 1-1 1-1
9/02 15:00 3709 Jendouba Sport. v Olympique Beja. 0-0 0-0
9/02 15:00 3711 Sfax Railw. v AS Marsa. 1-1 2-1
9/02 15:00 3712 US Tatao. v AS Kasse. 1-0 3-1
9/02 21:00 3636 Ia Akran. v Fram Reykj. 0-0 4-0
9/02 20:00 6874 Cape Town. v Mamelodi Sundo. 0-0 0-1
9/02 21:00 3639 Kr Reykj. v Throttur Reykj. 0-0 2-1
9/02 14:00 6303 Dreams FC. v Tai Po. 0-1 0-2
9/02 02:15 4121 Botafogo Pb. v Nautico Pe. 0-0 2-1
9/02 15:00 3733 CPK v Cheng Fung. 1-0 1-1
9/02 20:00 3645 Hk Kopav. v Umf Grind. 0-0 1-4
Tenis   Pauză Final
9/02 12:00 8963 Copil M. v Muller G. 1-0 2-0
9/02 13:40 2074 Kovalik J. v Baghdatis M. 1-0 2-0
9/02 18:00 8967 Wawrinka S. v Troicki V.. 1-0 2-0
9/02 19:45 8965 Basic M. v Marterer M. 1-0 2-1
9/02 15:00 8962 Goffin D. v Khachanov K. 1-0 2-0
9/02 16:40 8964 Dzumhur D. v Gasquet R. 0-1 0-2
9/02 20:00 8961 Rublev A. v Tsonga J-W. 0-1 0-2
9/02 22:10 2070 Paire B. v Pouille L. 0-1 0-2
9/02 01:35 2070 Carreno-Busta P. v Martin An.. 0-1 0-2
9/02 19:00 8966 Carballes Baena. v Jarry N. 0-1 2-1
9/02 21:15 2071 Martin An.. v Moutet C. 1-0 2-0
9/02 23:30 2072 Monteiro T. v Monfils G. 1-0 2-1
9/02 00:10 8456 Gonzalez S. v Jarry N. 1-0 1-2
9/02 02:05 8458 Escobar G. v Motti A. 0-1 1-2
9/02 03:00 8459 Descloix D. v Estrella Burgo. 1-0 2-0
9/02 21:00 8454 Krajicek A. v Motti A. 1-0 2-0
9/02 02:00 1906 Granollers M. v Sarkissian A. 1-0 2-1
9/02 02:00 1903 King K. v Mousley B. 1-0 1-2
9/02 04:20 1916 Kelly D. v Polmans M. 0-1 0-2
9/02 04:40 1904 Kubler J. v Harris A. 0-1 0-2
9/02 06:10 8450 Purcell M. v Bangoura S. 0-1 0-2
9/02 06:35 8464 Banes M. v Bolt A. 1-0 1-2
9/02 13:00 8450 Arends S. v Mclachlan B. 1-0 1-2
9/02 15:50 8452 Monroe N. v Mektic N. 0-1 0-2
9/02 10:20 7227 Habib H. v Seneviratne A. 0-1 0-2
9/02 11:10 1001 Palkina v Sofia S. 1-0 2-0
9/02 11:15 1002 Klaffner M. v Ostapenko J. 1-0 1-2
9/02 11:15 1004 Radanovic D. v Gorgodze E. 0-1 2-1
9/02 11:20 1003 Linette M. v Eraydin B. 1-0 2-0
9/02 16:00 5172 Boskovic L. v Galfi D. 0-1 1-2
9/02 16:00 7225 Watson H. v Saar K. 1-0 2-0
9/02 16:45 7227 Juvan K. v Cabaj Awad. 1-0 2-0
9/02 17:15 1001 Konta J. v Kontaveit A. 0-1 2-1
9/02 18:00 1003 Zidansek T. v Peterson R. 0-1 2-1
9/02 18:20 1002 Lukas T. v Stollar F. 0-1 1-2
9/02 02:00 1919 Rubin N. v Hiltzik J. 1-0 2-0
9/02 03:15 1917 Thomas D. v Peliwo F. 0-1 0-2
9/02 06:20 1918 Jung J. v Mcdonald M. 0-1 2-1
9/02 10:50 8465 Lehnert K. v Al Balus. 1-0 2-0
9/02 13:00 8471 Rosolska A. v Aksu A. 0-1 1-2
9/02 13:10 8470 Klaffner M. v Marcinkevica D. 1-0 1-2
9/02 23:59 1907 Novikov D. v Peliwo F. 1-0 2-0
9/02 16:00 1901 Lestienne C. v Pospisil V.. 0-1 1-2
9/02 16:00 1902 Milojevic N. v Ymer E. 1-0 2-0
9/02 18:15 1903 Fucsovics M. v Krawietz K. 1-0 2-0
9/02 19:40 1915 Kuhn N. v Zopp J. 1-0 2-0
9/02 19:30 8453 Draganja M. v Siljestrom A. 1-0 2-0
9/02 01:20 8470 Aragone J. v Cervantes I. 1-0 2-1
9/02 03:30 8467 Behar A. v Galloway R. 1-0 2-0
9/02 05:00 8468 Novikov D. v Nedunchezhiyan J. 1-0 1-2
9/02 11:00 5324 Geens C. v Lokoli L. 0-1 0-2
9/02 11:00 2113 Guez D. v Leonardi F. 1-0 2-0
9/02 11:00 2114 Konecny v Boluda-Purkiss C. 0-1 0-2
9/02 12:00 7688 Denolly C. v Barrere G. 1-0 2-0
9/02 12:00 7689 Heliovaara H. v Haim M. 1-0 2-0
9/02 12:00 7690 Nielsen F. v Neuchrist M. 0-1 0-2
9/02 15:00 5320 Authom M. v Schneider R. 1-0 2-0
9/02 14:00 1171 Paul J. v Reinwein S. 1-0 2-0
9/02 15:00 5323 Lenz J. v Simon T. 0-1 0-2
9/02 15:30 1175 Huesler M-A. v Tchoutakian M. 1-0 1-2
9/02 13:30 2106 Hirschmueller C. v Poljak D. 0-1 0-2
9/02 13:30 2107 Martinez Porte. v Barbosa R. 1-0 2-0
9/02 13:30 2108 Slobodchikov R. v Quinzi G. 0-1 0-2
9/02 13:30 7687 Tikhomirov M. v Pospisil J. 0-1 1-2
9/02 02:00 1197 Bozovic A. v Muhammad A. 0-1 0-2
9/02 03:20 1199 Robson L. v Khromacheva I. 0-1 0-2
9/02 04:30 1198 Taylor G. v Georges M. 1-0 2-0
9/02 09:45 9550 Hives Z. v Aoyama S. 1-0 2-0
9/02 10:00 9752 Cipolla F. v Brunner P. 1-0 2-0
9/02 10:00 2118 Lopez-Perez E. v Korovin M. 1-0 2-0
9/02 10:00 2117 Petrone A. v Altamirano C. 0-1 2-1
9/02 11:55 2116 Ornago F. v Serdarusic N. 0-1 0-2
9/02 10:30 2272 Bassols Riber. v Mendez S. 1-0 2-0
9/02 10:30 9754 Paigina M. v Sato N. 1-0 2-0
9/02 17:00 5321 Den Heije. v Oliel Y. 1-0 2-0
9/02 17:00 2111 Gakhov I. v Gimeno-Traver D. 1-0 1-2
9/02 10:00 2124 Clerici G. v Stadler N. 0-1 0-2
9/02 10:00 2119 Sanesi G. v Marino R. 0-1 0-2
9/02 10:00 2120 Serban R. v Sezer M. 1-0 1-2
9/02 11:05 2121 Vanlangendonck E. v Vajdova N. 0-1 0-2
9/02 12:00 7677 Paquet C. v Ferro F. 0-1 0-2
9/02 13:00 7676 Molinaro E. v Albie A. 1-0 2-1
9/02 13:20 7678 Reix S. v Ruse E. 1-0 1-2
9/02 16:10 1177 Korpatsch T. v Melnikova M. 0-1 1-2
9/02 13:30 7679 Ferrando C. v Perrin C. 0-1 0-2
9/02 13:30 7680 Smitkova T. v Silva E. 1-0 2-0
9/02 13:45 7681 Von Deich. v Udvardy P. 0-1 2-1
9/02 15:00 7682 Saez Larra. v Maleckova J. 1-0 2-1
9/02 10:30 2125 Burnett N. v Kostic N. 0-1 0-2
9/02 10:30 9753 Moratelli A. v Simic J. 1-0 2-0
9/02 10:30 2270 Pigossi L. v Perez Rojas. 0-1 2-1
9/02 12:05 2271 Siedliska N. v Samir S. 1-0 2-0
9/02 10:00 2275 Bronzetti L. v Bandecchi S. 0-1 1-2
9/02 10:00 2276 Morgina A. v Andrei L-I. 0-1 0-2
9/02 10:00 2277 Pribylova Anast. v Gai A. 1-0 2-0
9/02 13:30 2278 Pribylova Anna. v Matteucci A. 1-0 2-0
9/02 13:00 7683 Jaruskova T. v Detiuc A. 1-0 1-2
9/02 13:00 7684 Markova J. v Mendesova P. 0-1 1-2
9/02 15:10 7686 Rybakina E. v Heisen V. 1-0 2-0
9/02 15:15 7685 Lansere S. v Bukta A. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
9/02 19:45 8658 Fenerbahce v Bamberg 0-0 77-69
9/02 20:00 8660 Steaua Rosie. v Milano 0-0 100-89
9/02 20:00 8659 Zalgiris v Khimky Mosco. 0-0 74-84
9/02 21:45 8661 Real Madri. v Olympiakos 0-0 79-80
9/02 02:00 1830 Orlando v Atlanta 0-0 100-98
9/02 02:30 1831 Toronto v New York. 0-0 113-88
9/02 03:00 1832 Washington v Boston 0-0 98-98
9/02 05:00 1833 Portland v Charlotte 0-0 97-97
9/02 05:30 1834 Golden State. v Dallas 0-0 121-103
9/02 05:30 1835 La Laker. v Oklahoma 0-0 106-81
9/02 20:00 7462 Wurzburg v Gottingen 0-0 95-82
9/02 21:30 7473 Toulon v Antibes 0-0 68-88
9/02 10:30 8699 Melbourne T.. v N.Zealand Break. 0-0 89-83
9/02 12:30 8700 Perth v Cairns 0-0 83-85
9/02 13:35 8639 Bayi v Beijing J.. 0-0 106-111
9/02 13:35 8643 Guangzhou v Liaoning 0-0 120-114
9/02 13:35 8644 Jiangsu v Tianjin 0-0 109-123
9/02 13:35 8651 Qingdao v Shandong 0-0 118-135
9/02 13:35 8652 Sichuan v Zhejiang Cb. 0-0 93-118
9/02 13:35 8653 Zhejiang Gl. v Beijing K.. 0-0 120-111
9/02 14:00 8654 Xinjiang T.. v Fujian 0-0 132-124
9/02 21:30 1803 London Lions. v Worcester Wolve. 0-0 85-97
9/02 21:30 1804 Manchester Giant. v Leeds Force. 0-0 94-62
9/02 21:30 1805 Newcastle Eagle. v Cheshire Phoen. 0-0 83-100
9/02 02:00 8617 Cordoba v Ferro 0-0 95-87
9/02 03:00 8618 Quimsa v Estudiantes 0-0 91-88
9/02 00:05 8650 Caxias Do. v Flamengo 0-0 75-98
9/02 23:30 8627 Paulistano v Mogi Das. 0-0 84-67
9/02 12:00 4647 Lg Saker. v Et Land. 0-0 78-86
9/02 12:00 4648 Samsung Thund. v Kcc Egis. 0-0 90-96
9/02 20:00 8698 Copenhagen Wolfp. v Horsholm 79ers. 0-0 62-110
9/02 10:30 7832 San Migue. v Blackwater Elite. 0-0 96-106
9/02 13:00 4643 Nlex Road. v Meralco Bolts. 0-0 87-85
9/02 21:30 8622 Limburg v Liege 0-0 65-65
9/02 18:30 1813 Espoo Unite. v Pyrintö Tampe. 0-0 86-94
9/02 18:30 1814 Kouvot Kouvo. v Ktp Baske. 0-0 73-73
9/02 20:30 1827 Paderborn v Baunach 0-0 80-78
9/02 22:00 6389 Kr Reykj. v Umf Grind. 0-0 102-72
9/02 04:30 7824 Panteras De. v Correcaminos Victo. 0-0 91-96
9/02 04:30 7825 Santos De. v Mineros 0-0 83-83
9/02 05:00 7826 Capitanes v Soles De. 0-0 77-95
9/02 21:00 1818 Aix Mauri. v Roanne 0-0 59-79
9/02 21:00 1819 Evreux v Le Havre. 0-0 61-90
9/02 21:00 1820 Fos Prove. v Charleville M.. 0-0 78-64
9/02 21:00 1821 Nantes v Clermont 0-0 73-82
9/02 21:00 1822 St.Chamond v Nancy 0-0 79-75
9/02 12:00 4604 Earthfriends Tokyo. v Tsukuba Robot. 0-0 80-49
9/02 12:05 7835 Hitachi Sunro. v Levanga Hokka. 0-0 64-90
9/02 12:35 7836 Kyoto v Niigata Albir. 0-0 89-93
9/02 18:30 4696 Cherkasski Mavpy. v Budivelnik 0-0 78-77
9/02 20:04 4687 Boras v Norrköping 0-0 65-57
9/02 20:04 4688 Nassjo v Umea 0-0 68-76
9/02 21:45 4678 Castello v Palma Air. 0-0 82-66
9/02 21:45 4679 Valladolid v Leyma Corun. 0-0 94-84
9/02 22:00 4684 C. Ouren. v Union Finan. 0-0 70-61
9/02 22:00 4680 Caceres v Leche Rio. 0-0 77-84
9/02 22:00 4681 Lleida v Calzados Robus. 0-0 70-62
9/02 22:00 4683 Melilla v Huesca 0-0 92-48
9/02 22:00 4682 Palencia v Barcelona B. 0-0 62-64
9/02 19:00 7492 Falco Kc-Sz. v Soproni Sordo. 0-0 90-90
9/02 19:30 6378 Alba Feher. v Kte-Duna Aszfa. 0-0 75-79
9/02 22:00 7472 Correcaminos De. v Guaros De. 0-0 70-88
9/02 20:00 8616 Klosterneuburg v Wels 0-0 79-90
9/02 20:00 8619 Vienna Dc. v Gmunden 0-0 86-97
9/02 20:30 8621 Ukj Hypo. v Kapfenberg 0-0 56-73
9/02 18:30 4660 Kk Vojvo. v Zlatibor Cajet. 0-0 95-78
9/02 20:00 4661 Kk Borac. v Kk Tamis. 0-0 77-66
Handbal   Rezultat
9/02 18:00 4835 Vistal Gdyni. v Kastamonu Beled. 26-27
9/02 20:30 9838 Ystads If. v Eskilstuna Guif. 29-28
9/02 21:45 8931 Dunkerque v Montpellier 22-26
9/02 18:30 5817 Iuventa Micha. v Hc Britt. 36-24
9/02 20:30 5753 Ajax Koben. v Otterup Hk. 25-30
9/02 20:30 5754 Hoj v Skive 23-27
9/02 20:30 5815 Fram (F). v Fjolnir (F). 40-21
9/02 21:00 5776 Chartres Metro. v Js Cherb. 27-27
9/02 20:30 5785 Sg Bbm. v Sc 2000. 26-28
9/02 20:00 4900 Kristianstad (F). v Team Eslov. 37-26
9/02 22:00 9826 Mecalia Atlet. v Bmc Mavi. 24-18
9/02 18:00 5806 Ftc Budap. v Eger Sbs. 30-25
9/02 19:00 5807 Cegledi Kkse. v Tatabana Carbo. 22-26
9/02 20:30 5727 Sg Westw. v Moser Medic. 23-25
9/02 15:45 5823 Mk Holon. v Hapoel Kirya. 28-23
9/02 16:00 5824 Hapoel Risho. v A.H Ness. 25-22
9/02 20:00 9822 Mrd Dobov. v Rk Jeruz. 28-25
Hochei   Pauză Final
9/02 02:00 8805 Buffalo v Ny Islan. 2-0 4-3
9/02 02:00 8806 Nj Devil. v Calgary 0-0 2-3
9/02 02:00 8807 Philadelphia v Montreal 0-0 5-3
9/02 02:30 8808 Ottawa v Nashville 1-2 3-3
9/02 02:30 8809 Tampa Bay. v Vancouver 1-0 5-2
9/02 03:00 8810 Minnesota v Arizona C. 1-0 3-3
9/02 03:00 7901 St. Louis. v Colorado 1-0 6-1
9/02 03:30 7902 Chicago v Dallas 1-0 2-4
9/02 05:30 7903 San Jose. v Vegas 1-1 3-5
9/02 20:00 9925 Esbjerg v Hvidovre 0-0 4-1
9/02 20:00 9926 Rodovre v Frederikshavn 0-0 2-5
9/02 20:30 9927 Aalborg v Sonderjyske 0-0 0-0
9/02 20:30 9928 Gentofte v Herlev 1-0 3-1
9/02 20:30 9929 Odense v Rungsted 1-1 2-2
9/02 18:30 5912 Asc Coron. v Hsc Csiks. 1-1 3-1
9/02 18:30 9942 Assat P.. v Tps Turku. 2-1 6-2
9/02 18:30 9943 Hameenlinna v Saipa 1-0 1-2
9/02 18:30 9944 Ilves T.. v Jyvaskyla 3-1 6-3
9/02 18:30 9945 Kalpa Hocke. v Kookoo 1-1 4-2
9/02 18:30 9946 Karpat O.. v Jukurit 2-1 5-2
9/02 18:30 9947 Lahti v Hifk 2-0 4-1
9/02 18:30 9950 Vaasan S.. v Lukko 2-2 4-7
9/02 19:00 5913 Ferencvaros-Esmtk v Vienna Capit. 2-0 4-5
9/02 19:00 5908 Ujpest Budap. v Dvtk Misko. 0-5 0-8
9/02 20:00 5909 Mac Budap. v Dab Docle. 2-1 5-2
9/02 20:45 6070 Ha Zug. v Gck Lions. 3-0 8-1
9/02 20:45 6071 Langenthal v Olten 0-1 4-1
9/02 21:00 6073 Chaux De. v Ajoie 0-0 4-0
9/02 21:00 6072 Winterthur v Rapperswil 0-2 0-6
9/02 19:00 5989 Jastrzebie v Bytom 0-2 5-2
9/02 19:00 5988 Unia Oswie. v Tychy 1-0 2-4
9/02 19:30 5990 Opole v Mmks Podha. 2-1 3-4
9/02 21:00 9967 Amiens v Nice 2-0 6-1
9/02 21:00 5991 Gdansk v Janow 1-0 2-2
9/02 21:00 9966 Grenoble v Mulhouse 0-0 2-0
9/02 21:00 9968 Rouen v Bordeaux 1-1 1-5
9/02 21:00 9965 Strasbourg v Lyon 0-1 1-4
9/02 21:30 9969 Angers v Epinal 1-1 3-2
9/02 21:30 9970 Gap v Chamonix M. 3-0 8-3
9/02 21:00 5865 Belfast v Fife 2-0 6-4
9/02 19:00 6031 Dubnica v N.Zamky B. 7-1 24-2
9/02 19:00 6028 Michalovce v Hc Brati. 1-0 12-0
9/02 19:00 6027 Pov.Bystrica v Spisska Nv. 1-0 3-1
9/02 19:00 6029 Presov v Topolcany 0-1 1-1
9/02 19:00 6030 Skalica v Trnava 3-0 7-2
9/02 16:30 6021 Izhevsk v Voronezh 0-1 1-3
9/02 17:30 6022 Hk Sarov. v Penza 0-0 3-0
9/02 17:30 6023 Khimik v Orsk 0-0 3-2
9/02 17:30 6024 Neftjanik A.. v Ryazan 1-1 3-3
9/02 17:30 6025 Zvezda Ch.. v Gornyak Uchal. 4-2 6-4
9/02 02:00 5849 Niagara Id. v St.Marie G.. 0-1 3-4
9/02 02:00 5850 North Bay. v Flint F.. 1-1 3-3
9/02 02:05 5851 Peterborough P.. v Owen Sa. 1-1 5-6
9/02 02:05 1318 Windsor S.. v Guelph S.. 1-2 3-4
9/02 20:30 5888 Bad Nauhe. v Dresdner E.. 0-1 3-3
9/02 20:30 5889 Kaufbeuren v Kassel 0-2 1-3
9/02 20:30 5890 Tolzer L.. v Bietigheim/Bissingen 1-1 2-3
9/02 21:00 5891 Crimmitschau v Frankfurt L.. 2-1 2-5
9/02 21:00 5892 Heilbronner v Lausitzer 1-0 3-2
9/02 21:00 5893 Ravensburg v Bayreuth 2-1 4-2
9/02 21:00 5894 Riessersee v Freiburg W.. 0-1 3-2
9/02 18:30 5879 Jokipojat J.. v Espoo U.. 0-1 2-1
9/02 18:30 5880 Ketterra v Leki 1-1 4-1
9/02 18:30 5881 Keupa Ht. v Ipk 0-2 7-4
9/02 18:30 5882 Roki v K-Vantaa 0-2 4-4
9/02 18:30 5883 Tuto v Sapko 0-0 0-1
9/02 10:00 5899 Hc Altai. v Sibirskie Snaip. 0-0 0-5
9/02 13:00 5997 Omskie Y.. v Ladya 1-3 3-5
9/02 14:00 5998 Stalnye Lisy. v Tolpar Ufa. 0-2 1-4
9/02 15:00 5999 Belye Medve. v Irbis Kazan. 0-2 1-3
9/02 15:00 6000 Snezhnie Barsy. v Kuznetskie Medve. 1-0 4-1
9/02 16:00 6001 Sarmaty O.. v Avto 4-0 6-1
9/02 16:00 6002 Tyumenskiy L.. v Mamonty Yugry. 0-0 1-3
9/02 18:00 9994 L.Mikulas v Zilina 2-0 3-2
9/02 18:00 9991 Poprad v B.Bystrica 2-0 6-1
9/02 19:00 9995 Detva v Trencin 0-0 0-2
9/02 19:00 9996 Zvolen v Kosice 0-1 1-2
9/02 19:30 9997 Nove Zamky. v Nitra 1-1 3-3
9/02 20:00 6032 Aik If. v Södertälje Sk. 3-1 6-4
9/02 20:00 6033 Bik Karls. v Hc Vita. 1-0 2-4
9/02 20:00 6034 If Bjork. v If Troja. 1-1 3-3
9/02 20:00 6035 Leksands If. v Modo Hocke. 0-1 4-1
9/02 20:00 6036 Timra Ik. v Tingsryds Aif. 1-0 3-0
9/02 20:00 6048 Hc Dalen. v Hudiksvalls Hc. 0-0 0-3
9/02 20:00 6049 Visby-Roma Hk. v Vimmerby Hc. 0-0 4-3
9/02 20:00 6063 Helsingborgs Hc. v Halmstad Hamme. 2-2 4-6
9/02 20:00 6064 Tyringe Sos. v Hanhals If. 2-1 4-3
9/02 20:00 6067 Grums Ik. v Koping Hc. 2-0 4-1
9/02 20:00 6059 Arlanda Hc. v If Valle. 0-0 2-2
9/02 20:00 6057 Gripen Hc. v Nacka Hk. 1-0 4-0
9/02 20:00 6058 Hanvikens Sk. v Sollentuna Hc. 1-1 3-2
Volei   Pauză Final
9/02 21:00 3656 Sg Vbc. v Ried 0-1 1-3
9/02 18:00 5185 Cherno More. v Cska Sofia. 0-1 0-3
9/02 18:00 5188 Pirin Balka. v Arda Kardz. 1-0 3-0
9/02 18:30 5189 Minyor Perni. v Marek Union. 1-0 3-1
9/02 18:30 5190 Neftochimik 2010. v Levski Sofia. 1-0 3-0
9/02 21:00 5664 Chaumont 52. v Rennes Volle. 1-0 3-2
9/02 21:00 5665 Nice Volle. v Paris Volle. 1-0 3-1
9/02 21:30 5666 Ugs Nante. v Montpellier Uc. 1-0 3-1
9/02 21:00 5673 Evreux Vb. v Cannes (F). 0-1 0-3
9/02 17:00 1081 Proton Sarat. v Dinamo Kazan. 1-0 1-3
9/02 16:00 1078 Ufa Ural. v Lokomotiv Novos. 1-0 2-3
9/02 19:00 8522 Pge Skra. v Olsztyn 0-1 3-2
9/02 19:00 1854 Spisska Nova. v Vk Kezma. 0-1 0-3
9/02 20:00 5478 Koge (F). v Ikast Kfum. 1-0 3-0
9/02 12:00 9023 Seoul Woori. v Ansan Rush. 0-1 0-3
9/02 18:00 1091 Vk Ekono. v Stavbar Priev. 0-1 1-3
9/02 17:30 1093 Cop Trenc. v Sport Kosic. 1-0 1-3
E-Sport   Pauză Final
9/02 01:00 7225 Ninjas In. v Liquid 0-0 1-2
9/02 04:00 7226 Cloud9 v Heroic 0-0 2-0
9/02 12:00 7225 Tnc v Fnatic 0-0 2-1
9/02 19:00 7226 OG v The Final. 0-0 2-0
Snooker   Rezultat
9/02 00:05 7567 Walker L. v Carrington S. 0-1
9/02 00:20 7568 Bond N. v Fernandez L. 1-0
9/02 13:55 7569 Milkins R. v Burden A. 1-0
9/02 14:10 7570 Georgiou M. v Chuan Leong. 1-0
9/02 14:25 7571 Borg A. v Wells D. 1-0
9/02 14:40 7572 O`Brien F. v Lemons W. 1-0
9/02 14:55 7573 Dunn M. v John D. 1-0
9/02 15:10 7574 Wilson K. v Walden R. 0-1
9/02 15:25 7575 Maflin K. v Jones J. 0-1
9/02 15:40 7576 Zhuang N. v O`Sullivan S. 0-1
9/02 15:55 7577 Stevens M. v Xintong 1-0
9/02 16:05 7561 Browne O. v Preece I. 0-1
9/02 16:25 8747 Roberts L. v Jones J. 0-1
9/02 16:40 7580 Greene G. v Yuelong Z. 1-0
9/02 16:55 8740 Vahedi S. v Ebdon P. 0-1
9/02 17:10 8741 Yong Z. v Barrett J. 1-0
9/02 17:20 8742 Mann M. v O`Donnell M. 0-1
9/02 17:35 8743 Bingtao Y. v Dott G. 0-1
9/02 17:50 8744 Boileau J. v Ward D. 1-0
9/02 18:05 8745 Kleckers L. v Wilson G. 0-1
9/02 18:15 3480 White M. v Higginson A. 1-0
9/02 18:30 3481 Lines O. v Yupeng C. 0-1
9/02 18:45 3482 Ford T. v Allen M. 1-0
9/02 19:00 3483 Walters C. v Lawler R. 0-1
9/02 19:10 3484 Robertson J. v Brecel L. 0-1
9/02 19:25 3485 Holt M. v Day R. 1-0
Baseball   Primul Set Final
9/02 10:00 6111 Canberra Caval. v Brisbane Bandi. 0-0 5-1
Rugby   Pauză Final
9/02 21:45 8201 Bath Rugby. v Northampton Saint. 16-6 32-9
9/02 21:35 8213 Connacht Rugby. v Ospreys 13-5 26-15
9/02 21:35 8215 Edinburgh Rugby. v Leinster Lions. 17-19 29-24
9/02 21:35 8214 Newport Gwent. v Glasgow Warri. 15-15 15-15
9/02 21:35 8216 Ulster Rugby. v Southern Kings. 21-3 59-10
9/02 21:45 8220 Bedford v Jersey 14-19 29-33
9/02 21:15 8235 Irlanda U20. v Italia U20. 31-15 38-34
9/02 21:45 8236 Anglia U20. v Tara Galil. 18-5 37-12
9/02 21:45 8237 Scotia U20. v Franta U20. 0-34 19-69
9/02 21:35 5545 Wakefield Trini. v Salford Red. 8-0 14-12
Futsal   Rezultat
9/02 21:00 3934 Sk Indos. v Olympik Melni. 5-0
9/02 21:30 3930 Fc Balti. v Era-Pack Chrud. 0-5
9/02 21:30 3935 Gl Litom. v Ac Gamas. 12-2
Floorball   Pauză Final
9/02 20:30 6276 Fbc Pullo. v Tj Vhs. 0-0 4-6
9/02 18:30 6292 Westend India. v Lasb 0-0 4-2
9/02 20:00 6263 Ik Siriu. v Endre (F). 0-0 7-3
9/02 20:00 6264 Linkoping (F). v Ronnby (F). 0-0 2-7
9/02 20:00 6265 Pixbo Walle. v Malmo (F). 0-0 5-4
9/02 20:00 6266 Taby Fc. v Telge (F). 0-0 5-4
9/02 20:00 6267 Warbergs (F). v Jonkopings (F). 0-0 7-2
9/02 20:30 6268 Karlstad (F). v Kais Mora. 0-0 2-8
9/02 20:00 6299 Sarpsborg Ibk. v Baekkelaget Sk. 0-0 8-2
Fotbal Australian   Pauză Final
9/02 10:05 7411 Greater Weste. v Carlton Blues. 0-0 9-30
Bandy   Rezultat
9/02 18:30 3298 Veitera v Jyvaskylan Seudu. 14-4
9/02 19:00 3299 Porvoon Akill. v Hifk 6-2
9/02 20:00 2517 Bollnas Gif. v Ik Siriu. 2-3
9/02 20:00 2518 Broberg/Soderhamn Bs. v Edsbyns If. 2-5
9/02 20:00 3308 Drammen Bandy. v Hamar 7-2
9/02 20:00 2519 Ifk Vaner. v Kalix Bf. 9-1
9/02 20:00 2520 Ik Tellu. v Ifk Motal. 2-2
9/02 20:00 3309 Mjondalen v Ullern 9-5
9/02 20:00 9253 Nassjo If. v Aby/Tjureda If. 4-5
9/02 20:00 2521 Sandvikens Aik/B. v Hammarby If/Bk. 9-1
9/02 20:00 3310 Solberg Sport. v Hovik If. 13-6
9/02 20:00 3311 Stabaek If. v Ready 5-5
9/02 20:00 3312 Ullevaal v Konnerud 2-7
9/02 20:00 2522 Vasteraas Sk/Bk. v Vetlanda Bk. 8-2
9/02 20:00 2523 Villa-Lidkoping Bk. v Tb Vaste. 10-4
Tenis de masa   Pauză Final
9/02 09:30 1319 Sklensky M. v Valuch A. 0-0 2-3
9/02 10:10 2396 Karakasevic A. v Vostes Y. 0-0 3-0
9/02 10:50 2397 Sanchi F. v Chtchetinine E. 0-0 0-3
9/02 11:30 1320 Valuch A. v Santos V.. 0-0 3-1
9/02 12:10 2399 Sklensky M. v Vostes Y. 0-0 0-3
9/02 12:50 2400 Karakasevic A. v Chtchetinine E. 0-0 3-0
9/02 13:30 2401 Sanchi F. v Happek S. 0-0 2-3
Cricket   Pauză Final
9/02 04:00 6157 Galaxy Gladi. v Hung Hom. 0-0 1-0
9/02 08:00 6158 Kowloon Canto. v City Kai. 0-0 0-1
9/02 12:30 8731 Afghanistan v Zimbabwe 0-0 1-0
Polo   Pauză Final
9/02 21:15 1148 Vk Morna. v Havk Mlado. 0-0 9-12
Curling   Pauză Final
9/02 01:35 7055 China v Canada 0-0 4-10
9/02 01:35 7057 Coreea De. v Norvegia 0-0 3-8
9/02 01:35 7056 Rusia/Oar v Finlanda 0-0 7-5
9/02 01:35 7058 Sua v Elvetia 0-0 4-9
9/02 06:35 7059 Canada v Finlanda 0-0 8-2
9/02 06:35 7060 China v Rusia/Oar 0-0 5-6
9/02 06:35 7061 Elvetia v Norvegia 0-0 5-6
9/02 06:35 7062 Sua v Coreea De. 0-0 1-9
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.