Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
8/02 22:00 9218 Grenoble v Strasbourg 0-1 0-3
8/02 22:30 3737 Valencia v Barcelona 0-0 0-2
8/02 21:45 1107 Club Brugg. v Standard Liege. 1-1 3-2
8/02 19:30 2354 Atromitos v PAOK 0-1 1-3
8/02 19:30 2468 Den Haag. v Vitesse 0-0 1-0
8/02 21:45 2469 Feyenoord v Groningen 0-0 3-0
8/02 21:00 3775 NEC Nijme. v PSV Tiner. 1-0 2-0
8/02 19:30 3883 Galatasaray v Konyaspor 1-1 4-1
8/02 19:30 3699 Malta (F). v Estonia (F). 4-0 4-1
8/02 21:30 7702 Malmo v Washington Dc. 0-0 2-1
8/02 01:00 5262 Colo Colo. v UTC De. 1-0 1-1
8/02 10:30 9151 South Melbo. v Guangzhou R&F. 2-0 3-0
8/02 10:30 9152 Western Strik. v Adelaide Comet. 0-2 0-4
8/02 11:00 9153 Lokomotiv Mosco. v Veles Mosco. 0-3 0-5
8/02 12:00 9154 CF Elche. v Changchun Yatai. 0-0 0-4
8/02 12:00 9155 CS CRISU. v AFC UTA. 3-0 4-1
8/02 12:00 9156 FK Igalo. v Sutjeska Niksi. 1-1 1-3
8/02 12:30 9157 Gyirmot Fc. v Szolnoki Mav. 2-0 3-1
8/02 13:00 9158 FC Astan. v Shandong Lunen. 1-0 3-0
8/02 13:00 9159 Fc Mir. v MFC Metal. 1-0 2-2
8/02 13:30 9160 Fc Polta. v FC Nafto. 0-0 1-0
8/02 14:00 9161 FC Orenb. v FK Septe. 0-0 0-0
8/02 14:00 9163 Kariana Erden. v PFC Minyo. 1-0 1-0
8/02 14:00 9164 Lokomotiv Sofia. v Fc Vitos. 1-0 1-0
8/02 14:00 9162 Proleter Novi. v FK Decic. 0-0 2-0
8/02 14:30 9165 Bekescsabai Elore. v Backa Topol. 1-0 1-0
8/02 14:30 9166 FC TOBOL. v TOM Tomsk. 0-0 0-0
8/02 15:00 9168 Partizan Beogr. v Shakhter Solig. 0-0 2-1
8/02 15:00 9169 SK Brann. v Viking 2-1 3-2
8/02 15:30 9170 FK Grbal. v FK Bokel. 0-2 2-2
8/02 16:00 7691 Anzhi Makha. v Dinamo Minsk. 0-0 2-0
8/02 16:30 7692 FC Gomel. v Ural Ekate. 1-0 2-5
8/02 17:00 7693 FC Baden. v Estudiantes de. 2-1 2-2
8/02 17:00 7694 FK Krasn. v Videoton 0-1 0-1
8/02 17:00 7695 Sarpsborg 08. v Kalmar FF. 0-0 1-0
8/02 17:30 7696 Dinamo Kiev. v Tianjin Teda. 1-1 3-1
8/02 18:00 7697 HIK Helle. v Greve Fodbo. 1-1 3-1
8/02 18:30 7698 Partizan Barde. v MFK Vrano. 2-1 3-4
8/02 19:00 7699 ASK Royal. v SC Neudo. 1-0 3-1
8/02 20:30 7700 Karabakh Viena. v Fc Miste. 1-1 3-1
8/02 21:00 7701 ASV SANKT. v UFC FEHRI. 0-4 1-9
8/02 01:45 2105 Nacional v Chapecoense 1-0 1-0
8/02 01:45 6701 Vasco Da. v U De. 2-0 2-0
8/02 19:20 3469 Al Ahli. v Al Faisa. 2-1 2-1
8/02 19:20 3470 Al Hilal. v Al Nasr. 1-2 2-2
8/02 02:30 1531 Godoy Cruz. v Atletico Lanus. 0-0 4-1
8/02 01:45 6345 Sao Paulo. v Bragantino Sp. 1-0 1-0
8/02 21:00 6318 Boavista Rj. v Bangu Rj. 2-0 2-2
8/02 02:00 9603 Nacional Potos. v The Stron. 0-1 0-1
8/02 00:30 6336 Cianorte Pr. v Abc Rn. 0-0 2-0
8/02 01:30 6337 Corumbaense Fc. v Asa Al. 0-0 1-0
8/02 01:30 6339 Ferroviario Ce. v Confianca Se. 1-0 2-1
8/02 01:30 6340 Sinop v Goias Go. 0-1 0-1
8/02 01:45 6341 Atletico Acrea. v Atletico Belo. 1-1 1-1
8/02 01:45 6342 Brusque Sc. v Ceara Ce. 0-0 0-1
8/02 02:30 6343 Manaus Fc/Am. v Csa Al. 1-1 2-2
8/02 02:30 6344 Sao Raimu. v Vila Nova. 0-0 0-1
8/02 19:00 7181 Al Moqaw. v Al Ahly. 0-2 0-3
8/02 15:30 8934 Al Dhafr. v Dibba Al. 0-0 2-0
8/02 18:00 8935 Al-Ain v Emirates Ras. 3-0 3-0
8/02 14:30 7042 Esteghlal Tehra. v Sepidrood Rasht. 1-0 3-0
8/02 14:30 7043 Saipa Karaj. v Zobahan 2-1 4-2
8/02 05:00 3075 Puebla v Cruz Azul. 0-0 0-2
8/02 04:30 3077 Deportivo Toluc. v Santos Lagun. 1-0 2-0
8/02 03:00 3079 Zacatepec v Necaxa 2-0 2-0
8/02 05:00 9550 Atlas v Tampico Mader. 1-1 1-2
8/02 21:45 9731 Bala Town. v Newi Ceifi. 0-0 1-0
8/02 14:30 3710 AL Hajer. v Al Nasr. 0-2 0-2
8/02 22:00 3696 Yupanqui v Deportivo Parag. 1-3 5-3
8/02 02:00 5659 Club Atlet. v Ca Defen. 0-0 0-0
8/02 14:00 3697 Ferro Carri. v Sarmiento (R). 0-0 0-1
8/02 17:10 1556 Al-Najma Manam. v Al Ittih. 0-0 1-0
8/02 19:40 1557 Al Riffa. v Al-Muharraq Sc. 0-0 0-2
8/02 19:30 8021 As Eupen. v Zulte Wareg. 0-0 2-3
8/02 21:00 3698 Samambaia DF. v Bosque Formo. 0-0 0-1
8/02 01:30 4102 Jacobina Ba. v Fluminense Ba. 0-2 0-2
8/02 01:30 4103 Jequie Ba. v Atlantico Ba. 1-0 1-0
8/02 00:30 4106 Internacional De. v Figueirense Fc. 2-1 2-3
8/02 00:30 4107 Joinville Sc. v Hercilio Luz. 1-0 2-1
8/02 01:15 4113 Guarani De. v Uniclinic Ce. 0-0 1-2
8/02 01:45 4126 Gremio Rs. v Brasil De. 0-1 2-1
8/02 23:59 4127 Internacional Rs. v Ec Sao. 2-0 4-0
8/02 01:00 1732 America Pe. v Central Pe. 0-1 0-1
8/02 01:00 1733 Belo Jardi. v Vitoria Pe. 1-1 2-2
8/02 04:00 9624 Deportivo Sapri. v Municipal Perez. 1-0 3-0
8/02 04:00 9623 Herediano v Cartagines 0-0 3-0
8/02 23:00 9622 Ad Greci. v Municipal Liber. 2-0 2-0
8/02 03:00 5419 Sonsonate v Firpo 0-0 1-1
8/02 15:00 7121 Manshia Bani. v Al Ahly. 0-2 1-2
8/02 17:30 7122 Al-Jazeera v Al Husse. 1-0 1-2
8/02 12:30 3700 Khouneh Be. v Nassaji Mazan. 0-0 2-1
8/02 12:30 3701 Malavan Banda. v Saba Qom. 1-1 2-2
8/02 12:30 3702 Rah Ahan. v Oxin Albor. 0-0 1-2
8/02 16:30 9470 Atletico De. v Kerala Blast. 1-1 2-2
8/02 18:00 3707 Hapoel Jerus. v Maccabi Tzur. 1-0 2-0
8/02 19:30 3703 Hapoel Raana. v Academic Team. 1-1 1-1
8/02 19:45 3704 FC Ramat. v Hapoel Petah. 6-0 7-0
8/02 20:30 3705 ASA Tel. v Maccabi Holon. 1-0 2-1
8/02 20:30 3706 Bnot Netan. v MACCABI KISHR. 0-1 0-2
8/02 15:45 5614 Al Tadam. v Al Salmi. 1-1 2-3
8/02 18:05 5615 Al Qadsi. v Kazma Sc. 2-0 4-0
8/02 15:15 1577 Oman Fc. v Al Nassr. 0-0 2-1
8/02 18:15 5604 Al Mdeeb. v Al Shaba. 0-0 0-2
8/02 16:00 5605 Taraji Wadi. v Shabab Dora. 0-0 7-0
8/02 03:00 5632 Alianza Fc. v Cd Arabe. 0-0 0-2
8/02 15:40 8945 Al Ghara. v Lekhwiya Sc. 1-2 1-5
8/02 17:50 8946 Al Rayya. v Al-Sadd 0-1 0-2
8/02 20:00 3786 Celtic Glasg. v Hamilton (T). 0-0 1-1
8/02 22:00 5700 Ud Monti. v Cp Moral. 0-0 0-4
8/02 15:00 9640 Ruvu Shoot. v Kagera Sugar. 0-0 2-0
8/02 02:05 3520 Nacional Medel. v Millonarios 1-1 1-2
8/02 23:59 4122 Sampaio Corre. v Salgueiro Pe. 0-0 4-0
8/02 21:00 3708 Potenza v FC Igea. 2-0 3-0
8/02 15:15 3709 Lai Chi. v Alfandega 0-2 0-3
8/02 01:30 4123 Novoperario Fc. v Cuiaba Mt. 0-0 1-0
8/02 19:00 4124 Sparta To. v Ariquemes/Ro 0-0 1-1
Tenis   Pauză Final
8/02 12:00 2083 Marterer M. v Sousa J. 1-0 2-0
8/02 12:00 7517 Seppi A. v Muller G. 1-0 1-2
8/02 14:00 8963 Copil M. v Kavcic B. 1-0 2-0
8/02 14:50 2078 Istomin D. v Troicki V.. 0-1 1-2
8/02 17:20 2084 Baghdatis M. v Mannarino A. 0-1 2-1
8/02 19:35 2080 Wawrinka S. v Klizan M. 0-1 2-1
8/02 13:00 2074 Berankis R. v Khachanov K. 0-1 0-2
8/02 14:00 2073 Dzumhur D. v Bemelmans R. 1-0 2-0
8/02 15:00 2071 Herbert P. v Gasquet R. 0-1 1-2
8/02 17:30 2075 Mahut N. v Tsonga J-W. 0-1 1-2
8/02 20:10 8961 Taberner C. v Pouille L. 0-1 0-2
8/02 21:30 6600 Millman J. v Paire B. 0-1 0-2
8/02 19:00 2076 Estrella Burgo. v Melzer G. 1-0 1-2
8/02 19:00 8964 Lorenzi P. v Carballes Baena. 0-1 0-2
8/02 19:00 2077 Travaglia S. v Jarry N. 1-0 1-2
8/02 21:20 2081 Moutet C. v Karlovic I. 1-0 2-1
8/02 21:20 2082 Quiroz R. v Ramos A. 0-1 1-2
8/02 21:30 2079 Monteiro T. v Giannessi A. 1-0 2-1
8/02 23:25 2072 Ruud C. v Monfils G. 0-1 1-2
8/02 00:30 8457 Galdos S. v Carreno Busta. 1-0 2-0
8/02 02:00 8467 Bury A. v Escobar G. 0-1 0-2
8/02 23:05 8457 Krajicek A. v Galdos S. 1-0 2-0
8/02 11:15 1003 Linette M. v Ostapenko J. 0-1 0-2
8/02 11:25 1002 Gorgodze E. v Tomova V. 0-1 0-2
8/02 12:45 1001 Buyukakcay C. v Haas B. 0-1 2-1
8/02 17:20 1004 Stollar F. v Zidansek T. 1-0 2-0
8/02 18:20 1002 Boskovic L. v Lister C. 1-0 2-1
8/02 20:50 1005 Lukas T. v Peterson R. 0-1 0-2
8/02 02:00 1929 Mousley B. v Robert S. 1-0 2-0
8/02 02:00 1930 Whittington A. v Harris A. 1-0 1-2
8/02 03:30 1927 King K. v Yang T-H. 1-0 2-0
8/02 05:10 1928 Kubler J. v Banes M. 1-0 2-0
8/02 05:25 8459 Lammons N. v Bolt A. 0-1 0-2
8/02 07:30 8461 Reid M. v Purcell M. 0-1 0-2
8/02 15:45 8451 Koolhof W. v Arends S. 1-0 1-2
8/02 17:30 8452 Chardy J. v Skupski K. 0-1 0-2
8/02 15:20 8453 Marterer M. v Mektic N. 0-1 0-2
8/02 16:45 8454 Cerretani J. v Monroe N. 0-1 1-2
8/02 18:25 8450 Arneodo R. v Lipsky S. 0-1 1-2
8/02 21:50 8460 Haase R. v Lindstedt R. 1-0 2-1
8/02 01:35 1909 Kecmanovic M. v Aragone Jc. 1-0 2-0
8/02 03:30 1933 Kudla D. v Koepfer D. 0-1 0-2
8/02 06:45 1914 Eubanks C. v Mmoh M. 0-1 0-2
8/02 23:59 1907 Novikov D. v Galan River. 0-1 2-1
8/02 13:00 1903 Auger Alias. v Lestienne C. 0-1 0-2
8/02 13:00 1904 De Greef. v Zopp J. 0-1 0-2
8/02 15:30 1921 Milojevic N. v Borsos G. 1-0 2-0
8/02 16:00 1901 Krawietz K. v Galovic V. 1-0 2-0
8/02 16:55 1920 Pavlasek A. v Pospisil V.. 0-1 0-2
8/02 21:00 1908 Fucsovics M. v Hurkacz H. 0-1 2-1
8/02 17:25 8461 Junaid R. v Siljestrom A. 0-1 0-2
8/02 19:00 8462 Auger-Aliassime F. v Clayton S. 1-0 2-0
8/02 02:00 8492 Goransson A. v Nedunchezhiyan J. 0-1 1-2
8/02 03:35 8488 Agamenone F. v Galloway R. 0-1 1-2
8/02 05:10 8489 Arevalo-Gonzalez M. v Brunner N. 1-0 2-1
8/02 23:59 8466 Saraiva B. v Bambridge L. 0-1 0-2
8/02 11:00 1894 Geens C. v Ouakaa A. 1-0 2-0
8/02 11:00 2117 Konecny v Schott H. 1-0 2-0
8/02 11:00 2118 Leonardi F. v Ollert L. 1-0 2-1
8/02 11:00 1895 Lokoli L. v Ortega-Olmedo R. 0-1 2-1
8/02 12:25 1900 Guez D. v Lamble J. 1-0 2-0
8/02 12:30 1896 Fortuna C. v Boluda-Purkiss C. 0-1 0-2
8/02 13:50 2124 Setodji T. v Kestelboim M. 0-1 0-2
8/02 14:10 2107 Kanar J. v Marcora R. 0-1 1-2
8/02 12:00 3360 Johnson L. v Heliovaara H. 0-1 0-2
8/02 13:30 3361 Pauffley N. v Nielsen F. 0-1 0-2
8/02 13:40 1184 Desein N. v Authom M. 0-1 1-2
8/02 15:30 1186 Hodkin S. v Schneider R. 0-1 0-2
8/02 15:35 3363 Haim M. v Pichler D. 0-1 2-1
8/02 16:05 3362 Denolly C. v Lescure M. 1-0 2-0
8/02 17:10 1187 Sijsling I. v Barrere G. 0-1 0-2
8/02 17:45 3366 Obert A. v Neuchrist M. 1-0 1-2
8/02 14:00 2109 Martinez M. v Huesler M-A. 0-1 0-2
8/02 14:00 1193 Masur D. v Paul J. 0-1 1-2
8/02 14:00 2111 Olivetti A. v Lenz J. 1-0 1-2
8/02 15:40 2116 Steinegger Y. v Reinwein S. 0-1 0-2
8/02 16:30 2112 Jacq G. v Ritschard A. 1-0 2-0
8/02 17:20 2115 Simon T. v Humbert U. 0-1 2-1
8/02 18:00 2126 Tchoutakian M. v Basso A. 0-1 2-1
8/02 20:40 3350 Davidovich Fokin. v Guenther V.. 0-1 0-2
8/02 10:00 7676 Erler A. v Barbosa R. 0-1 0-2
8/02 10:00 3367 Gengel M. v Quinzi G. 0-1 0-2
8/02 10:00 2108 Jomby T. v Pospisil J. 0-1 1-2
8/02 10:00 2113 Martinez Porte. v Kivattsev K. 1-0 2-0
8/02 11:15 2106 Dubinsky v v Polja. 0-1 0-2
8/02 11:35 3369 Vavassori A. v Slobodchikov R. 0-1 1-2
8/02 12:20 1171 Durasovic V.. v Hirschmueller C. 0-1 0-2
8/02 12:45 2110 Krainik P. v Tikhomirov M. 0-1 1-2
8/02 01:00 2280 Schneider P. v Hives Z. 0-1 0-2
8/02 02:00 2277 Hon P. v Taylor G. 0-1 0-2
8/02 02:00 2278 Perez E. v Muhammad A. 0-1 1-2
8/02 02:00 2279 Robson L. v Ponchet J. 1-0 2-0
8/02 03:35 2276 Fourlis J. v Bozovic A. 0-1 1-2
8/02 03:40 2116 Aoyama S. v Tjandramulia O. 1-0 2-1
8/02 04:10 2284 Minokoshi M. v Georges M. 0-1 0-2
8/02 05:35 2283 Kiick A. v Khromacheva I. 0-1 0-2
8/02 09:30 7677 Altamirano C. v Leite W. 1-0 2-1
8/02 09:30 2125 Cipolla F. v Dima D. 1-0 2-0
8/02 09:30 3358 Kekez D. v Brunner P. 0-1 0-2
8/02 09:30 3355 Lopez-Perez E. v Kirkov V. 1-0 2-0
8/02 09:30 2119 Na J-W. v Serdarusic N. 0-1 0-2
8/02 10:50 2298 Petrone A. v Son J. 1-0 2-0
8/02 11:10 3359 Korovin M. v Samper-Montana J. 1-0 2-1
8/02 11:55 2271 Ornago F. v Galoppini D. 1-0 2-0
8/02 10:30 7681 Akler Y. v Sato N. 0-1 0-2
8/02 10:30 1181 Cortez Llorc. v Gerlach K. 0-1 0-2
8/02 10:30 2309 In-Albon Y. v Mendez S. 1-0 1-2
8/02 10:30 1182 Paigina M. v Ochsner S. 1-0 2-0
8/02 12:00 1188 Perper A. v Latycheva S. 0-1 2-1
8/02 12:05 2310 Ponomar L. v Luque Moren. 1-0 2-0
8/02 12:30 1183 Bassols Riber. v Samavati S-N. 1-0 2-0
8/02 13:00 1185 Cantos Sieme. v Vicens Mas. 0-1 0-2
8/02 11:00 3351 Alcaraz Ivorr. v Gutierrez-Ferrol S.. 0-1 0-2
8/02 11:00 3353 Giner M. v Carli C. 1-0 2-0
8/02 11:00 3354 Tyurnev E. v Moroni G. 0-1 1-2
8/02 13:00 3356 Chepelev A. v Den Heije. 0-1 0-2
8/02 13:00 2114 Gakhov I. v Chung Y. 1-0 2-0
8/02 13:00 3357 Oliel Y. v Gennaro D. 1-0 2-1
8/02 13:00 9751 Romero A. v Gimeno-Traver D. 0-1 0-2
8/02 14:30 2109 Giner M. v Gutierrez-Ferrol S.. 0-1 0-2
8/02 10:30 2301 Sanesi G. v Tolibova S. 1-0 2-0
8/02 10:30 2302 Serban R. v Visscher Sj. 1-0 2-0
8/02 10:30 2303 Stadler N. v Papamichail D. 1-0 2-0
8/02 10:30 2120 Stamatova J. v Sezer M. 0-1 1-2
8/02 10:30 2304 Tatachar Venug. v Marino R. 0-1 0-2
8/02 12:00 2305 Vanlangendonck E. v Ayukawa M. 1-0 2-0
8/02 12:30 2300 Clerici G. v Anil C. 0-1 2-1
8/02 12:45 2121 Pospelova A. v Vajdova N. 0-1 0-2
8/02 12:00 2127 Lechemia E. v Ferro F. 0-1 0-2
8/02 12:00 7678 Paquet C. v Waltert S. 1-0 2-0
8/02 13:35 1891 Molinaro E. v Benoit M. 1-0 2-0
8/02 13:40 2272 Tan H. v Ruse E. 0-1 1-2
8/02 15:35 2270 Reix S. v Brouleau L. 1-0 2-0
8/02 16:25 2122 Albie A. v Gatto-Monticone G. 1-0 2-0
8/02 17:45 2123 Korpatsch T. v Dartron E. 1-0 2-0
8/02 19:45 1893 Cakarevic S. v Melnikova M. 0-1 0-2
8/02 12:00 1189 Dart H. v Perrin C. 0-1 0-2
8/02 12:00 1191 Saez Larra. v Krajicek M. 1-0 2-0
8/02 12:00 2308 Schoofs B. v Smitkova T. 0-1 0-2
8/02 12:00 1192 Udvardy P. v Skamlova C. 1-0 2-0
8/02 13:25 1190 Maleckova J. v Grammatikopoulou V.. 1-0 2-0
8/02 13:45 1194 Silva E. v Badosa P. 1-0 2-1
8/02 13:45 1195 Von Deich. v Christie F. 1-0 2-0
8/02 15:50 1196 Piter K. v Ferrando C. 0-1 0-2
8/02 10:30 7679 Curmi F. v Kostic N. 0-1 0-2
8/02 10:30 2273 Hering K. v Perez Rojas. 0-1 1-2
8/02 10:30 2306 Maetschke L. v Moratelli A. 0-1 0-2
8/02 10:30 2307 Tauson C. v Simic J. 0-1 0-2
8/02 12:00 7680 Pigossi L. v Delai M. 1-0 2-0
8/02 12:15 1871 Echeverria Alam. v Samir S. 0-1 0-2
8/02 12:20 2274 Kukharchuk N. v Burnett N. 0-1 0-2
8/02 13:05 2275 Zmau M. v Siedliska N. 0-1 0-2
8/02 10:00 7683 Bandecchi S. v Ma Y. 1-0 2-0
8/02 10:00 3365 Morgina A. v Skryabina M. 1-0 2-0
8/02 10:00 3368 Pribylova Anast. v Cernecka A. 1-0 2-0
8/02 10:00 2311 Webley E. v Bronzetti L. 1-0 1-2
8/02 11:15 1179 Gutierrez Carra. v Pribylova Anna. 0-1 0-2
8/02 11:15 3364 Kimmelmann J. v Gai A. 0-1 0-2
8/02 11:25 7682 Rushiti A. v Andrei L-I. 0-1 0-2
8/02 12:45 1180 Samsonova L. v Matteucci A. 0-1 0-2
8/02 12:00 1175 Pantuckova M. v Detiuc A. 0-1 1-2
8/02 12:00 1176 Rybakina E. v Marfutina M. 1-0 2-0
8/02 12:00 2313 Zawadzka J. v Bukta A. 0-1 0-2
8/02 13:15 3371 Mihalikova T. v Lansere S. 0-1 1-2
8/02 13:30 1178 Stankovska N. v Heisen V. 0-1 0-2
8/02 16:00 3370 Mendesova P. v Kilnarova M. 0-1 2-1
8/02 16:00 2312 Zarytska A. v Jaruskova T. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
8/02 21:05 8645 Maccabi Tel. v Barcelona 0-0 94-82
8/02 21:15 8646 Panathinaikos v Baskonia 0-0 80-76
8/02 21:30 8647 Valencia v CSKA Mosco. 0-0 103-99
8/02 21:45 8648 Unicaja v Efes 0-0 81-68
8/02 02:00 1824 Detroit v Brooklyn 0-0 115-106
8/02 02:30 1825 Miami v Houston 0-0 101-109
8/02 03:00 1826 Cleveland v Minnesota 0-0 129-129
8/02 03:00 1827 Memphis v Utah 0-0 88-92
8/02 05:30 1829 Phoenix v San Anton. 0-0 81-129
8/02 20:00 7461 Braunschweig v Frankfurt 0-0 77-74
8/02 13:30 7490 Nahnai Long. v Cls Knigh. 0-0 100-75
8/02 14:00 7491 Hong Kong. v Westports Malay. 0-0 104-92
8/02 02:30 8616 San Marti. v Quilmes 0-0 90-82
8/02 10:30 8698 Brisbane v Wollongong 0-0 99-91
8/02 13:35 8685 Jiangsu v Shanxi 0-0 119-113
8/02 13:35 8686 Shanghai v Shenzhen L.. 0-0 93-82
8/02 00:15 8639 Campo Moura. v Pinheiros 0-0 60-64
8/02 23:59 8640 Botafogo v Salvador Basqu. 0-0 94-74
8/02 23:59 8641 Joinville /. v Minas Mg. 0-0 62-62
8/02 23:59 8649 Vasco Da. v Basquete Ceare. 0-0 96-92
8/02 12:00 7837 Goyang Orion. v Kt Sonic. 0-0 93-84
8/02 12:00 7838 Mobis Phoeb. v Anyang Kgc. 0-0 88-81
8/02 12:00 7840 Kb Stars. v Guri Kdb. 0-0 87-58
8/02 20:00 1812 Svendborg Rabbi. v Stevnsgade Super. 0-0 73-75
8/02 19:00 1902 Bc Kalev. v Tu/Rock 0-0 73-75
8/02 19:00 6361 Sk Rim/T. v Valga/Maks&Moorits 0-0 87-73
8/02 21:15 7483 Hottur v Haukar 0-0 69-91
8/02 21:15 7484 Stjarnan v Valur Reykj. 0-0 93-87
8/02 21:15 7485 Umf Tinda. v Keflavik 0-0 101-93
8/02 21:15 7486 Umfn Njard. v Thor Ak. 0-0 84-74
8/02 21:30 7809 Biancoblu Baske. v Acegas Tries. 0-0 71-65
8/02 21:30 7815 Ab Latin. v Legnano Knigh. 0-0 69-78
8/02 21:30 7821 Basket Viola. v Cagliari Dinam. 0-0 81-93
8/02 21:30 7819 Derthona Torto. v Acea Roma. 0-0 75-69
8/02 21:30 7820 Eurobasket Roma. v Angelico Biell. 0-0 83-79
8/02 20:30 7828 Den Helde. v Zorg En. 0-0 68-84
8/02 20:30 7829 Landstede Baske. v Rotterdam Colle. 0-0 111-74
8/02 20:00 7846 Rogaska v Olimpija 0-0 75-71
8/02 19:30 7497 Bc Liepa. v Bc Tsmok. 0-0 63-61
Handbal   Rezultat
8/02 17:30 4873 Craiova (F). v Rm Valce. 25-22
8/02 12:30 5731 HC Sighi. v CSM Orade. 29-35
8/02 20:00 5726 Hc Erlan. v Sg Flens. 20-29
8/02 20:00 5739 Hsg Wetzl. v Frisch Auf. 34-27
8/02 20:00 5740 Rhein-Neckar Löwe. v Tbv Lemgo. 38-17
8/02 20:00 5758 Sc Magde. v Vfl Gumme. 30-24
8/02 20:00 5783 Tsv Hanno. v Tsv Gwd. 36-29
8/02 20:00 4892 Ifk Krist. v Hammarby 27-25
8/02 20:30 5728 Vendsyssel Handb. v Aalborg Dh. 17-28
8/02 21:00 5729 Skanderborg (F). v Gudme Hk(F). 28-18
8/02 19:30 8004 Nykobing (F). v Kobenhavn (F). 23-31
8/02 19:30 8020 Randers (F). v Ajax Koben. 31-16
8/02 15:30 5751 Ugntu Vnzm. v Hc Kaust. 29-29
8/02 12:00 5730 Goztepe SK. v Selka Eskis. 26-26
8/02 19:00 5741 Komloi Sport. v Oroshazi Fkse. 26-20
8/02 21:15 4906 Pfadi Winte. v Kadetten Sh. 28-24
Hochei   Pauză Final
8/02 02:30 8802 Toronto v Nashville 1-0 2-2
8/02 03:00 8803 Ny Range. v Boston 1-2 1-6
8/02 05:30 8804 La Kings. v Edmonton 1-0 5-2
8/02 12:30 5890 Coreea de. v Slovenia 0-0 1-2
8/02 20:15 9901 Innsbruck v Medvescak Z.. 1-1 3-5
8/02 20:15 9902 Salzburg v Linz 3-2 9-5
8/02 20:15 9903 Vienna v Klagenfurt 1-0 4-1
8/02 20:15 9907 Dornbirn v Sapa F.. 2-2 4-3
8/02 20:15 9908 Graz v Hcb Sudti. 0-2 0-4
8/02 20:15 9909 Villach v Znojmo 2-0 4-2
8/02 19:00 9919 Olomouc v Pardubice 2-2 5-3
8/02 18:30 9941 Hifk v Jukurit 1-0 8-0
8/02 20:00 9446 Färjestads Bk. v Linkopings 1-0 3-1
8/02 20:00 9448 Hv 71. v Mora Ik. 1-0 5-0
8/02 20:00 9449 Lulea v Brynas 0-1 3-2
8/02 20:00 9447 Orebro v Karlskrona 1-1 3-5
8/02 20:00 9450 Skelleftea v Frolunda 4-1 4-2
8/02 20:00 8851 Vaxjo v Djurgardens 0-0 1-3
8/02 18:00 1315 Gomel v Molodechno 0-2 2-2
8/02 18:00 1477 Zhlobin v Soligorsk 1-2 2-2
8/02 18:30 1478 Neman Grodn. v Yunost M.. 0-1 4-1
8/02 02:05 1481 Oshawa G.. v Kingston F.. 2-3 3-5
8/02 17:30 5848 Hamilton B.. v Barrie C.. 1-2 1-5
8/02 19:00 5875 Katowice v Mks Craco. 1-0 2-1
8/02 19:15 5872 Mogo Riga. v Hs Riga. 1-0 3-3
8/02 13:00 5893 Omskie Y.. v Ladya 1-0 1-2
8/02 15:00 5894 Belye Medve. v Irbis Kazan. 0-1 5-3
8/02 16:00 5895 Chaika v Loko Yaros. 0-0 0-3
8/02 16:00 5896 Sputnik A.. v Reaktor N.. 2-1 4-11
8/02 16:00 5897 Tyumenskiy L.. v Mamonty Yugry. 0-1 0-5
8/02 18:00 5898 Myt. Atlan. v Almaz 0-0 2-4
8/02 14:00 5908 Krasnoyarsk v Tyumen 0-0 4-1
8/02 02:00 6004 Grand Rapid. v St Johns. 2-1 4-2
8/02 02:05 6006 Adirondack P.. v Charlotte C.. 1-0 4-3
8/02 02:05 6005 Albany D.. v Hamilton B.. 0-1 1-4
8/02 02:05 6008 Portland P.. v Wilkes Barre. 0-0 1-3
8/02 02:05 6007 Rochester A.. v Belleville S.. 0-1 0-2
8/02 03:00 6009 Rockford v San Anton. 1-0 3-1
Volei   Pauză Final
8/02 18:30 8357 Maritsa Plovd. v Chemik Polic. 0-1 2-3
8/02 18:00 8362 Vakifbank Istan. v Dinamo Mosco. 0-1 3-2
8/02 21:00 8350 Tent Obern. v Hermes Ooste. 1-0 3-0
8/02 21:30 7960 Yamamay Busto. v Eczacibasi Vitra. 1-0 1-3
8/02 23:00 5172 Sesi Sp. v Vivo Minas. 0-1 1-3
8/02 23:30 5173 Juiz De. v Funvic/Taubate 0-1 1-3
8/02 23:59 5174 Corinthians/Guarulhos v Moda/Maringa 1-0 3-0
8/02 23:59 5175 Sesc-Rj v Caramuru Castr. 1-0 3-0
8/02 23:00 5181 Minas Tenis. v Volei Nestl. 1-0 3-2
8/02 23:30 5182 Banana Boat/. v Sesi Sp. 1-0 3-0
8/02 13:30 5193 Beijing Auto. v Shandong 1-0 3-0
8/02 13:30 5194 Guangdong Taish. v Shanghai Tang. 0-1 0-3
8/02 13:30 5195 Jiangsu v Ba Yi. 1-0 3-1
8/02 13:30 5196 Sichuan v Zhejiang 1-0 3-0
8/02 09:30 5201 Liaoning v Tianjin Indus. 1-0 3-1
8/02 13:30 5198 Fujian v Hubei 0-1 3-1
8/02 13:30 5199 Henan v Hebei 1-0 3-0
8/02 10:00 9027 Korea Expre. v Kgc (F). 1-0 3-0
8/02 21:30 8386 Bcc Caste. v Ravenna 0-1 0-3
8/02 14:00 3668 Kuzbass Kemer. v Belogorie Belgo. 1-0 3-1
8/02 19:00 1089 Radnicki Kragu. v Mladi Radni. 0-1 1-3
8/02 19:00 1914 Aek Athen. v Foinikas Syrou. 1-0 3-0
8/02 12:00 9022 Kb Star. v Cheonan Hyund. 1-0 3-1
Snooker   Rezultat
8/02 14:00 7068 Davis M. v Mcgill A. 1-0
8/02 14:10 7069 Joyce M. v Davies A. 0-1
8/02 14:20 7070 Mcmanus A. v Vallance R. 0-1
8/02 14:30 7071 Jones D. v Woollaston B. 1-0
8/02 14:50 7072 Steadman C. v Carter A. 0-1
8/02 15:10 7073 Donaldson S. v Sijun 1-0
8/02 15:20 7074 Haotian L. v Si X. 1-0
8/02 15:40 7075 Lilley D. v Zhe C. 1-0
8/02 15:50 7076 Gould M. v Doherty K. 1-0
8/02 16:10 7077 Chen v Lines P. 0-1
8/02 16:20 7078 Highfield L. v Xiongman F. 1-0
8/02 16:35 7079 Gilbert D. v Duffy A. 1-0
8/02 16:45 7080 Selt M. v Dale D. 1-0
8/02 17:00 7081 Castle B-J. v Wakelin C. 1-0
8/02 17:20 7082 Slessor E. v Lam S. 1-0
8/02 17:35 7083 Hawkins B. v Murphy S. 1-0
8/02 17:55 7085 Hugill A. v Jones B. 1-0
8/02 18:15 7086 Sharav E. v Xiwen M. 0-1
8/02 18:30 7087 Miah H. v Perry J. 0-1
8/02 18:45 7088 Taylor A. v Burns I. 1-0
8/02 18:55 7089 Hang L. v Williams M. 0-1
8/02 19:10 7090 Keogan v Williams M. 0-1
8/02 19:20 7091 Carty A. v King M. 0-1
8/02 20:40 7092 Silverwood J. v Bingham S. 0-1
8/02 21:10 7093 Astley J. v Muir R. 1-0
8/02 21:25 7094 Dunham K. v Totten C. 1-0
8/02 21:35 7095 Saengkham N. v Davison P. 1-0
8/02 21:50 7097 Eltahhan B. v Li Y. 1-0
8/02 22:05 7098 Cahill J. v Mcleod R. 1-0
8/02 22:15 7099 Ursenbacher A. v Lisowski J. 1-0
8/02 22:35 7561 White J. v Hamilton A. 1-0
8/02 22:50 7562 Grace David. v Guodong X. 0-1
8/02 23:10 7563 Cope J. v Abkbar H. 0-1
8/02 23:35 7565 Baird S. v Swail J. 0-1
8/02 23:50 7566 Wattana J. v Zhang A. 1-0
Darts   Pauză Final
8/02 21:15 9301 Smith M. v Gurney . 0-0 7-4
8/02 21:50 9302 Cross R. v Whitlock S. 0-0 1-7
8/02 22:25 9303 Van Gerwe. v Wright P. 0-0 5-7
8/02 23:00 9304 Price G. v Anderson G. 0-0 3-7
8/02 23:35 9305 Van Barne. v Suljovic M. 0-0 7-5
Rugby   Pauză Final
8/02 21:45 5535 Huddersfield v Warrington Wolve. 14-6 20-6
8/02 21:45 5543 Leeds Rhino. v Hull Kings. 10-10 20-11
Futsal   Rezultat
8/02 19:00 6735 Rusia v Portugalia 2-3
8/02 22:00 6736 Kazakhstan v Spania 4-4
8/02 10:00 6731 Iran v Thailanda 9-1
8/02 10:00 6732 Liban v Iraq 2-2
8/02 13:00 6733 Japonia v Bahrain 2-0
8/02 13:00 6734 Vietnam v Uzbekistan 1-3
Floorball   Pauză Final
8/02 20:30 6284 Skanderborg Real. v Aarhus Fs. 0-0 12-2
8/02 20:30 6285 Sunds Seaha. v Frederikshavn Black. 0-0 8-4
Bandy   Rezultat
8/02 11:00 9242 Ska Nefty. v Zorkiy Krasn. 7-2
8/02 13:00 3318 Bajkal Energ. v Vodnik Arhan. 8-0
8/02 13:30 3319 Kuzbass v Dinamo Kazan. 9-2
8/02 14:00 9244 Yenisei Krasn. v Volga Ulyan. 11-3
8/02 17:30 9241 Rodina Kirov. v Uralsky Trubn. 2-7
8/02 18:00 9243 Start Nizhn. v Sibselmash Novos. 3-3
8/02 20:00 9252 Falu Bs/Bk. v Unik Bk. 3-1
Tenis de masa   Pauză Final
8/02 09:30 2385 Vostes Y. v Chtchetinine E. 0-0 3-1
8/02 10:10 2386 Karakasevic A. v Sklensky M. 0-0 3-1
8/02 10:50 2387 Chtchetinine E. v Santos V.. 0-0 3-0
8/02 11:30 1316 Sanchi F. v Valuch A. 0-0 2-3
8/02 12:10 2389 Vostes Y. v Happek S. 0-0 3-1
8/02 12:50 2390 Sklensky M. v Santos V.. 0-0 3-0
8/02 13:30 1317 Karakasevic A. v Valuch A. 0-0 3-0
8/02 14:10 2392 Chtchetinine E. v Happek S. 0-0 0-3
8/02 14:50 2393 Sanchi F. v Vostes Y. 0-0 0-3
8/02 15:30 2394 Happek S. v Santos V.. 0-0 3-0
Cricket   Pauză Final
8/02 04:00 6155 Hung Hom. v Kowloon Canto. 0-0 1-0
8/02 08:00 6156 Hong Kong. v Galaxy Gladi. 0-0 0-1
Curling   Pauză Final
8/02 02:05 2997 Canada v Norvegia 0-0 6-9
8/02 02:05 2998 China v Elvetia 0-0 5-7
8/02 02:05 2999 Coreea De. v Finlanda 0-0 9-4
8/02 02:05 7051 Sua v Rusia/Oar 0-0 9-3
8/02 13:05 7053 Coreea De. v China 0-0 7-8
8/02 13:05 7051 Finlanda v Elvetia 0-0 6-7
8/02 13:05 7052 Rusia/Oar v Norvegia 0-0 4-3
8/02 13:05 7054 Sua v Canada 0-0 4-6
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.