Momentan nu poți realiza biletul virtual. Te așteptăm, în curând, pe noul site BetArena unde vei putea paria EXCLUSIV online!

Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
7/02 21:45 1655 Tottenham v Newport Count. 2-0 2-0
7/02 19:30 9214 Chambly v Granville 0-0 1-0
7/02 19:30 9216 Lens v Troyes 0-0 1-0
7/02 19:30 9215 Metz v Caen 0-0 1-1
7/02 22:00 9217 Montpellier v Lyon 1-2 1-2
7/02 19:30 2327 Eintracht Frank. v Mainz 1-0 3-0
7/02 21:45 2328 Schalke v Wolfsburg 1-0 1-0
7/02 22:30 3736 Sevilla v Leganes 1-0 2-0
7/02 17:15 2351 Larissa v Pas Giann. 1-1 1-2
7/02 19:30 2352 AEK Atena. v Olympiacos Fc. 0-0 2-1
7/02 21:45 2353 Lamia v Panionios 1-2 1-4
7/02 19:30 2464 PSV v Excelsior 1-0 1-0
7/02 19:30 2462 Twente v AZ Alkma. 0-1 0-4
7/02 19:30 2463 Utrecht v Sparta Rotte. 0-0 1-0
7/02 21:45 2465 NAC Breda. v Heracles 2-1 6-1
7/02 21:45 2466 Roda v Ajax 1-2 2-4
7/02 21:45 2467 Willem Tilbu. v Venlo 1-0 3-0
7/02 22:15 3226 Porto v Sporting L. 0-0 1-0
7/02 17:00 3881 Kayserispor v Akhisar Beled. 1-1 2-2
7/02 19:30 3882 Fenerbahce v Giresunspor 2-1 2-1
7/02 17:00 2126 Fk Zelje. v Atletico Madri. 1-2 1-3
7/02 18:00 6724 Fk Krasn. v Real Madri. 0-0 0-0
7/02 19:00 6725 Fc Salzb. v Sporting Lisab. 2-1 5-2
7/02 19:00 6726 Molde (T). v Monaco (T). 1-1 2-2
7/02 19:30 6727 Fk Broda. v Manchester Unite. 0-2 0-2
7/02 00:15 2102 Club Guara. v Carabobo 2-0 6-0
7/02 02:30 2104 Indep Jose. v Banfield 1-1 2-2
7/02 02:30 2103 Melgar v Santiago Wande. 0-1 0-1
7/02 16:00 1367 Újpest Fc. v Dukla Praga. 0-0 0-0
7/02 17:30 1369 Zenit v Steaua Rosie. 1-0 1-0
7/02 10:30 5212 Becamex BD. v Tp Ho. 0-0 1-0
7/02 11:00 5214 Petrotub Roman. v Stiinta Miros. 0-1 1-5
7/02 11:00 5215 Shanghai Shenx. v Borussia Dortm. 0-1 0-3
7/02 11:00 5216 Warta Pozna. v Widzew Lodz. 0-1 0-1
7/02 12:00 1351 AFC UTA. v Cs Soimi. 2-0 4-0
7/02 12:00 5217 Bkv Elore. v Jaszbereny 1-1 2-3
7/02 12:00 1352 FC Arara. v LERNAYIN ARTSA. 2-0 2-0
7/02 12:00 1353 FC Belsh. v FC Dnepr. 1-1 1-1
7/02 12:00 5218 Metaloglobus Bucur. v As Fc. 1-1 3-2
7/02 12:00 1354 Mfc Mykol. v SUDNOBUDIVNYK MYKOL. 0-0 3-0
7/02 12:00 5219 Odra Opole. v SFC Opava. 0-0 1-0
7/02 12:00 1355 Polonia Bytom. v MKS Klucz. 1-1 1-1
7/02 12:00 5220 U Cluj. v CF Metal. 1-4 4-4
7/02 12:30 5221 CS Miove. v CS Balot. 1-0 3-1
7/02 13:00 5222 Balmazujvaros Sport. v Dunakanyar-Vac 3-2 4-4
7/02 13:00 5223 FK Dinam. v FC Ripen. 0-1 0-2
7/02 13:00 5224 FK Maked. v FK Javor. 0-1 1-2
7/02 13:00 5225 NK Celje. v NK Sirok. 0-1 0-2
7/02 13:00 5226 Petrolul Ploie. v Unirea Slobo. 2-1 3-2
7/02 13:00 5227 Pobeda Prile. v FK Osogo. 0-0 1-1
7/02 13:00 1357 TAVRIYA-SKIF ROZDO. v FC Dnipr. 0-0 2-1
7/02 13:00 5228 Torpedo Minsk. v FC Viteb. 0-1 0-2
7/02 14:00 1358 Debreceni VSC. v GKS Katow. 0-0 0-2
7/02 14:00 1363 Dunav Ruse. v PFC Neseb. 2-1 4-1
7/02 14:00 1359 FC Ingul. v Cherkasskyi Dnipr. 0-0 0-0
7/02 14:00 5234 FC Nords. v FC Roski. 1-1 1-2
7/02 14:00 5229 FK Gosti. v MAKEDONSKA KAMEN. 2-0 4-0
7/02 14:00 1360 FK Kolub. v FK Sumad. 0-0 0-1
7/02 14:00 5230 Fk Renov. v FK Lokom. 1-0 5-0
7/02 14:00 5231 Kremin Kreme. v PFC D. 1-0 1-0
7/02 14:00 5232 Lech Pozna. v Znicz Prusz. 1-0 3-0
7/02 14:00 1361 MFC Mykol. v Real Pharm. 0-0 0-0
7/02 14:00 5233 Rabotnicki Skopj. v BELASICA STRUM. 0-0 0-0
7/02 14:00 1362 Sutjeska Niksi. v Radnik Bijel. 1-1 2-2
7/02 15:00 1364 Cherno More. v Ludogorets Razgr. 1-3 1-4
7/02 15:00 5235 LKS Lodz. v FC Gorod. 0-0 1-0
7/02 15:00 1365 Rabotnicki Skopj. v PFC BELAS. 0-0 0-0
7/02 16:00 1366 Amkar Perm. v Dinamo Mosco. 0-2 1-2
7/02 16:00 5241 FC Vikto. v Guizhou Zhich. 1-0 2-1
7/02 16:00 5237 NK Domza. v FK ZEMUN. 0-0 3-1
7/02 16:00 5238 NK Osije. v ND Goric. 0-1 0-1
7/02 16:00 5240 SC Vasas. v Ivancsa Kse. 1-0 1-0
7/02 16:30 1368 Ried v Shanghai Shenx. 2-0 5-0
7/02 17:30 1370 Puszcza Niepo. v Wisla Pulaw. 0-0 2-1
7/02 17:30 5243 SK Sigma. v Sk Unico. 0-2 3-2
7/02 18:00 5244 Hodmezovasarhelyi FC. v Mehkereki SE. 0-0 3-2
7/02 18:00 5245 Rekord Biels. v Unia Oswie. 0-0 0-1
7/02 18:30 5246 LKS Czani. v Gornik Zabrz. 0-0 1-3
7/02 18:30 5247 NK Dravo. v NK Rudar. 0-2 0-6
7/02 19:00 5249 FK Varns. v Sk Sokol. 0-0 1-2
7/02 19:00 5250 Forde v Floro 2-1 3-4
7/02 19:00 5251 JAMMERBUGT FC. v Aalborg BK. 0-0 9-1
7/02 19:00 5252 SK Sturm. v Sv Lafni. 0-3 3-5
7/02 19:00 5253 VARFUERDOE-GYULAI TERMA. v Bekescsaba 1912. 1-1 1-2
7/02 19:30 5254 Fc Petrz. v Inter Brati. 0-0 6-1
7/02 19:30 5256 Spartak Mosco. v Sparta Praga. 1-1 2-1
7/02 20:00 5257 FC Carta. v Meizhou Meixi. 1-1 1-2
7/02 20:00 5258 Fortuna Dusse. v DSC 99. 0-0 6-1
7/02 20:30 5260 FC Unter. v FC Togin. 2-0 5-0
7/02 21:45 5261 FC Dunda. v Brentford U23. 0-1 2-1
7/02 20:00 6316 America Rj. v Resende Rj. 0-0 1-2
7/02 20:00 6317 Bonsucesso v Goytacaz 0-0 1-1
7/02 17:00 7135 Anorthosis Famag. v Omonia Nicos. 0-0 1-2
7/02 18:00 7136 Ael Limas. v Ermis Aradi. 1-0 1-0
7/02 19:00 7137 Doxa Katok. v Apollon Limas. 0-0 0-2
7/02 02:00 9601 San Jose. v Royal Pari. 2-0 3-0
7/02 21:00 9602 Club Auror. v Sport Boys. 2-1 2-2
7/02 00:15 6319 Brasiliense Df. v Oeste Sp. 1-0 1-1
7/02 00:30 6320 Inter De. v Rio Branc. 1-0 1-0
7/02 01:30 6321 Aparecidense Go. v Botafogo Rj. 0-1 2-1
7/02 20:00 6322 Ceilandia Espor. v Avai Sc. 1-1 2-3
7/02 20:30 6326 Atletico Es. v Remo Pa. 0-1 0-2
7/02 21:00 6327 Altos Pi. v Atletico Goian. 1-0 2-1
7/02 23:30 6328 Globo Rn. v Vitoria Ba. 0-2 0-2
7/02 23:30 6329 Parnahyba v Coritiba Pr. 0-0 1-1
7/02 23:30 6330 Santos Ap. v Sport Recif. 0-0 1-2
7/02 23:30 6331 Sao Caeta. v Criciuma 0-1 1-1
7/02 15:20 8932 Hatta v Al Wahda. 0-0 0-1
7/02 18:00 8933 Al Wasl. v Al Jazir. 0-1 1-1
7/02 05:00 3074 Venados v Leon 1-0 2-2
7/02 05:00 3076 Dorados De. v Correcaminos Uat. 0-1 0-1
7/02 03:00 3078 Lobos B.U.A. v Juarez Fc. 1-0 3-0
7/02 05:06 9551 Club Celay. v Atletico San. 1-0 1-0
7/02 05:00 9552 Cimarrones De. v Atl Morel. 0-0 2-0
7/02 12:45 7040 Tractor Sazi. v Gostaresh Foola. 0-1 2-1
7/02 15:30 7041 Sanat Naft. v Persepolis 0-2 0-3
7/02 15:00 5605 Kedah v Perak Fa. 0-1 1-3
7/02 15:00 5604 Negeri Sembi. v Kuala Lumpu. 2-0 2-0
7/02 15:00 5607 Selangor Pkns. v Pahang Fa. 0-0 1-0
7/02 15:00 5606 Selangor v Melaka 1-1 4-1
7/02 21:45 6408 Leatherhead Fc. v Burgess Hill. 0-0 2-1
7/02 14:50 3465 Al Hazm. v Hajer Club. 0-0 3-0
7/02 21:00 6403 Liverpool Lfc. v Arsenal (F). 0-2 0-3
7/02 01:05 5655 Club Atlet. v Deportivo Espan. 0-0 2-0
7/02 22:00 5657 Uai Urqui. v Barracas Centr. 0-0 1-2
7/02 22:00 5658 Villa San. v Tristan Suare. 1-0 2-1
7/02 22:05 5656 Sacachispas Fc. v Ca Plate. 0-1 1-2
7/02 14:00 3696 At Rafae. v CD Riest. 1-1 3-1
7/02 14:00 3697 CA Quilm. v All Boys. 2-1 3-2
7/02 14:00 3698 Villa Dalmi. v Club Atlet. 0-1 0-1
7/02 22:00 3700 Club Almag. v Deportivo Moron. 0-2 1-4
7/02 23:30 4101 Ec Bahia. v Vitoria Conqu. 0-0 6-1
7/02 02:45 4119 Santa Cruz. v Treze Pb. 0-0 3-0
7/02 20:30 3701 Paranoa Df. v AA Luzia. 0-0 0-0
7/02 01:00 1731 Nautico Pe. v Salgueiro Pe. 1-0 4-0
7/02 20:00 1711 Taboao Da. v Mogi Mirim. 1-0 1-0
7/02 21:00 1712 Uniao Barba. v Ec Sao. 0-2 0-2
7/02 23:00 1713 Ge Osasc. v Ad Manth. 0-0 1-0
7/02 23:30 1714 Sao Carlo. v Rio Branc. 1-1 2-1
7/02 23:59 1715 Barretos Sp. v Monte Azul. 2-0 2-0
7/02 23:59 1716 Capivariano Sp. v Desportivo Brasi. 0-2 2-3
7/02 23:59 1717 Marilia Sp. v Matonense Sp. 1-1 2-1
7/02 23:59 1718 Noroeste v Atibaia Sp. 0-0 0-2
7/02 23:59 1719 Portuguesa Santi. v Olímpia Fc. 2-1 3-2
7/02 23:59 1720 Velo Clube. v Rio Preto. 0-1 0-1
7/02 23:59 3702 Castanhal PA. v Aguia de. 2-0 4-1
7/02 03:00 9621 Carmelita v Univ De. 0-0 1-0
7/02 23:00 9625 Guadelupe v Limon 1-0 1-2
7/02 01:00 1412 Union San. v Magallanes 0-1 1-1
7/02 15:30 3713 Metz FC. v Sochaux U19. 1-0 1-0
7/02 23:00 5411 Aguila v Ad Isidr. 1-0 2-0
7/02 23:15 5416 Audaz v Municipal Limen. 0-0 2-2
7/02 23:30 5418 Pasaquina v Dragon 1-1 1-2
7/02 10:30 9472 Minerva Fc. v Lajong Sc. 2-0 3-2
7/02 14:00 9473 Chennai City. v Mohun Bagan. 0-0 0-0
7/02 16:30 9479 Northeast Unite. v Fc Pune. 0-0 0-1
7/02 20:00 8302 Sv Waldh. v Stuttgarter Kicke. 2-0 3-0
7/02 23:00 5690 Cd Real. v Cd Marat. 0-0 1-0
7/02 15:00 9511 Kissamikos v Trikala 0-0 3-0
7/02 12:30 3715 ARVAND KHORR. v Damash Gilan. 0-0 0-0
7/02 12:30 3716 Mes Kerma. v SHAMOUSHAK NOSHA. 3-0 4-0
7/02 12:30 3717 Niroye Zamin. v Foolad Novin. 0-2 0-4
7/02 12:30 3718 QASHQAI SHIRA. v Shahin Bushe. 1-0 1-2
7/02 12:45 3719 Esteghlal Jonub. v Sanaye Talae. 1-0 3-0
7/02 12:45 3720 SHAHRDARI BANDA. v Naft Gachs. 1-0 2-1
7/02 12:45 3721 Shahrdary Kasha. v Kaspian Qazvi. 0-0 1-0
7/02 12:45 3722 Shohada Bijar. v PERSEPOLIS MASHH. 0-0 0-1
7/02 21:45 3735 Crusaders (T). v Warrenpoint Town. 3-3 4-5
7/02 21:45 5451 Linfield Swift. v Cliftonville Olymp. 0-0 1-4
7/02 23:59 1576 Cavaliers Fc. v Sandals South. 0-0 2-1
7/02 18:30 2790 Pontedera v Padova 2-0 2-1
7/02 21:30 2791 Atalanta (T). v AC Milan. 1-2 2-3
7/02 19:00 2772 Ashdod v Hapoel Raana. 0-0 1-1
7/02 21:00 2773 Hapoel Beer. v Hapoel I.K.. 0-1 1-1
7/02 15:30 3726 Torino FC. v AS Roma. 0-0 0-1
7/02 15:00 4193 J. Darul. v Uitm Fc. 2-0 2-2
7/02 17:00 4168 Niger Torna. v Heartland Fc. 0-0 1-2
7/02 17:00 5460 CD Numan. v Danok BAT. 0-0 2-1
7/02 21:00 5461 Deportivo Alave. v Antiguoko Kirol. 3-1 4-4
7/02 17:15 5452 AL MU. v Al Shaha. 3-1 3-2
7/02 21:45 5454 Queens Park. v Albion Rover. 1-0 2-1
7/02 15:15 5602 Al Oroub. v Al Salam. 0-0 1-2
7/02 15:20 5603 Sohar v Al Nahda. 0-0 3-3
7/02 15:40 5629 Dhofar v Mirbat Sc. 0-0 3-2
7/02 18:15 5630 Fanja v Muscat 0-0 4-0
7/02 18:20 5631 Saham v Al Suwai. 0-0 2-3
7/02 15:00 3790 Heart Of. v Partick Thist. 0-0 4-1
7/02 17:00 3788 Motherwell (T). v Falkirk (T). 0-0 3-0
7/02 21:15 5702 Alfaro Cd. v Ud Logro. 0-0 1-2
7/02 20:00 5462 SD Almaz. v CF Salma. 0-1 2-1
7/02 20:30 5455 CD Guiju. v Rapido de. 0-0 0-0
7/02 20:30 5701 Cd Corte. v Cd Ardoi. 0-0 1-3
7/02 20:00 3703 Fluminense RJ. v Goytacaz RJ. 0-0 3-1
7/02 20:00 3704 Macae Espor. v Madureira RJ. 0-0 0-1
7/02 20:00 3705 Volta Redon. v Resende RJ. 0-0 0-0
7/02 22:00 3725 Swords Celti. v Home Farm. 1-1 1-1
7/02 19:30 6871 Amazulu v Mthatha Bucks. 0-0 1-1
7/02 19:30 6872 Bidvest Wits. v Cape Town. 0-1 0-1
7/02 19:30 6873 Ubuntu Cape. v Polokwane City. 1-1 2-2
7/02 14:00 3706 America RJ. v Botafogo RJ. 2-1 3-2
7/02 14:00 3707 Atletica Portu. v Boavista RJ. 1-0 1-0
7/02 14:00 3708 Bonsucesso FC. v Bangu Rj. 2-0 3-2
7/02 20:00 3710 Nova Iguac. v AD Cabof. 2-0 3-1
7/02 17:15 5456 Real Betis. v Ontinyent CF. 0-0 2-0
7/02 21:00 5457 FC Vilaf. v SD Logro. 1-0 1-0
7/02 21:00 5458 Pontevedra CF. v UM Escob. 0-0 0-0
7/02 21:00 5459 UP Plase. v Atletico Sagun. 0-1 0-2
7/02 15:30 3727 ASD SAN. v Ostiamare 0-0 0-0
7/02 15:30 3728 Campodarsego v Virtus Vecom. 0-1 2-1
7/02 15:30 3729 Imolese Calci. v US Piane. 1-0 4-1
7/02 15:30 3730 Matelica v Ssd Albal. 1-1 2-1
7/02 15:30 3731 Sanremese v ASDC Gozza. 0-0 0-1
7/02 15:30 3732 Unione Sanre. v ASDC Gozza. 0-0 0-1
7/02 16:00 3733 Crema v USD Grume. 1-0 2-1
7/02 16:30 3734 USD Audac. v Monticelli 1-0 1-0
Tenis   Pauză Final
7/02 12:00 8963 Djere L. v Kavcic B. 0-1 0-2
7/02 12:00 8965 Haase R. v Copil M. 0-1 0-2
7/02 13:35 8967 Marterer M. v Jaziri M. 1-0 2-0
7/02 13:35 8968 Youzhny M. v Seppi A. 0-1 0-2
7/02 18:00 7516 Baghdatis M. v Caruso S. 1-0 2-0
7/02 18:20 2076 Lacko L. v Kovalik J. 1-0 1-2
7/02 20:05 2077 Kohlschreiber P. v Basic M. 0-1 0-2
7/02 13:00 8971 De Schep. v Herbert P. 0-1 1-2
7/02 13:00 6641 Sugita Y. v Millman J. 1-0 1-2
7/02 15:25 6636 Hemery C. v Bemelmans R. 0-1 0-2
7/02 17:20 6638 Medvedev D. v Gasquet R. 0-1 0-2
7/02 20:00 2073 Goffin D. v Simon G. 1-0 2-0
7/02 21:45 2075 Rublev A. v Chardy J. 1-0 2-0
7/02 19:00 2084 Bagnis F. v Jarry N. 1-0 1-2
7/02 19:00 2071 Escobedo E. v Karlovic I. 0-1 1-2
7/02 19:00 2079 Giannessi A. v Polansky P. 1-0 2-0
7/02 20:30 8479 Motti A. v Huey T. 1-0 2-0
7/02 21:30 8456 Gaio F. v Estrella Burgo. 0-1 0-2
7/02 21:45 8478 Krajicek A. v Carballes Baena. 1-0 2-0
7/02 22:15 8477 Gonzalez S. v Giannessi A. 1-0 2-0
7/02 22:40 8475 Demoliner M. v Descloix D. 1-0 1-2
7/02 01:00 1932 Granollers M. v Coppejans K. 1-0 2-0
7/02 01:00 1908 Mitchell B. v Kelly D. 1-0 1-2
7/02 03:50 1909 Matosevic M. v Sarkissian A. 0-1 0-2
7/02 05:25 1917 Bourchier H. v Polmans M. 0-1 0-2
7/02 02:10 8474 Reid M. v Frawley J. 1-0 2-0
7/02 04:30 8472 Lammons N. v Klein B. 1-0 2-0
7/02 06:00 8473 Purcell M. v Coppejans K. 1-0 2-0
7/02 06:50 8470 Li Z. v Bangoura S. 0-1 0-2
7/02 16:35 8454 Mclachlan B. v Khachanov K. 1-0 2-0
7/02 18:00 8455 Lamasine T. v Begemann A. 0-1 2-1
7/02 19:35 8460 Skupski K. v Daniell M. 1-0 2-0
7/02 21:25 8458 Dodig I. v Koolhof W. 1-0 1-2
7/02 15:05 8462 Donski A. v Cerretani J. 0-1 0-2
7/02 15:25 8484 Matkowski M. v Arneodo R. 0-1 1-2
7/02 17:10 8464 Haase R. v Troicki 1-0 2-0
7/02 20:50 8466 Lindstedt R. v Erlich J. 0-1 2-1
7/02 00:30 1904 Sell K. v Galan River. 0-1 1-2
7/02 00:35 1903 Aragone Jc. v Giron M. 1-0 2-1
7/02 01:00 1942 Krueger M. v Oliveira G. 1-0 2-0
7/02 02:30 1926 Cervantes-Huegun I. v Jung J. 0-1 0-2
7/02 02:45 1947 Thomas D. v Collarini A. 1-0 2-0
7/02 05:00 1925 Bublik A. v Novikov D. 0-1 1-2
7/02 06:50 1905 Hiltzik J. v Uchida K. 1-0 2-1
7/02 07:05 1944 Lakat F. v Mcdonald M. 0-1 0-2
7/02 23:00 1908 Krueger M. v Klahn B. 1-0 1-2
7/02 11:00 1954 Krstin P. v Galovic V. 0-1 0-2
7/02 11:00 1955 Milojevic N. v Safranek V.. 1-0 2-0
7/02 12:20 1919 Ignatik U. v Pospisil V.. 0-1 0-2
7/02 12:35 1931 Majchrzak K. v Lestienne C. 0-1 0-2
7/02 14:00 1903 Valkusz M. v Kuhn N. 0-1 0-2
7/02 14:50 1923 Ivashka I. v Krawietz K. 0-1 1-2
7/02 17:00 1922 Borsos G. v Pellegrino A. 1-0 2-0
7/02 17:25 1957 Novak D. v Hurkacz H. 0-1 0-2
7/02 21:00 1915 Fucsovics M. v Balazs A. 1-0 2-0
7/02 15:50 8482 Godry L. v Milojevic N. 1-0 2-0
7/02 19:00 8485 Junaid R. v Kisgyorgy G. 1-0 2-0
7/02 19:30 8468 Arnaboldi A. v Siljestrom A. 0-1 1-2
7/02 21:25 8451 Draganja M. v Panfil G. 0-1 2-1
7/02 05:00 8490 Behar A. v Hach Verdu. 1-0 2-0
7/02 23:59 8491 Gonzales R. v Bambridge L. 1-0 1-2
7/02 10:00 1188 Bellalouna M. v Marcora R. 0-1 0-2
7/02 10:00 1197 Folliot Q. v Boluda-Purkiss C. 0-1 1-2
7/02 11:00 1190 Haylaz M. v Kestelboim M. 0-1 0-2
7/02 11:10 1198 Lamble J. v Bauvy R. 1-0 2-0
7/02 11:35 1189 Geens C. v Dougaz A. 1-0 2-0
7/02 12:20 1918 Konecny v Bojanovic D. 1-0 2-0
7/02 12:35 1199 Paroulek T. v Ouakaa A. 0-1 0-2
7/02 13:00 2106 Schott H. v Aleshchev A. 1-0 2-0
7/02 13:25 1191 Hovhannisyan M. v Lokoli L. 0-1 0-2
7/02 13:55 1192 Vilella Marti. v Kanar J. 0-1 1-2
7/02 15:00 2117 Martineau M. v Ortega-Olmedo R. 0-1 1-2
7/02 15:50 2107 Dischinger E. v Fortuna C. 1-0 1-2
7/02 12:00 2108 Apostol B. v Neuchrist M. 0-1 0-2
7/02 12:00 2113 Mchugh A. v Heliovaara H. 0-1 0-2
7/02 12:00 2114 Nielsen F. v Hu N. 0-1 2-1
7/02 14:30 2110 Gray J. v Pichler D. 0-1 1-2
7/02 15:55 2115 Willis M. v Haim M. 0-1 0-2
7/02 16:25 2111 Grigelis L. v Johnson L. 0-1 1-2
7/02 18:40 2109 Fallert Fl. v Obert A. 0-1 1-2
7/02 19:20 2112 Lescure M. v Artunedo Marti. 1-0 2-0
7/02 14:00 1175 Bellier A. v Steinegger Y. 0-1 0-2
7/02 14:00 1182 Fiacan S. v Humbert U. 0-1 0-2
7/02 14:00 1196 Heyman C. v Jacq G. 0-1 0-2
7/02 15:10 2271 Reinwein S. v Choinski J. 1-0 2-0
7/02 15:45 1194 Bossel A. v Huesler M-A. 0-1 1-2
7/02 15:55 1900 Olivetti A. v Lanz M. 1-0 2-0
7/02 17:20 1183 Tchoutakian M. v Kellovsky D. 1-0 2-0
7/02 18:20 1195 Ejupovic E. v Simon T. 0-1 0-2
7/02 20:00 1176 Davidovich Fokin. v Tashi V. 1-0 2-0
7/02 10:00 5326 Jomby T. v Stouff V. 1-0 2-0
7/02 10:00 5328 Martinez Porte. v Goveas A. 1-0 2-0
7/02 10:00 5336 Poljak D. v Nguyen D. 0-1 2-1
7/02 10:00 5340 Zhang Zhizh. v Krainik P. 0-1 1-2
7/02 11:35 5325 Gunduboina N. v Dubinsky V. 0-1 0-2
7/02 12:05 5324 Gornet A. v Barbosa R. 0-1 1-2
7/02 12:45 5323 Erler A. v Roncalli S. 1-0 2-1
7/02 12:45 5327 Kivattsev K. v Sachko V. 1-0 2-0
7/02 14:10 5329 Ocleppo J. v Gengel M. 0-1 0-2
7/02 14:35 5338 Slobodchikov R. v Blanco Guada. 0-1 2-1
7/02 01:00 5291 Bozovic A. v Sawayanagi R. 1-0 2-0
7/02 01:00 3351 Perez E. v Savinykh V. 1-0 2-0
7/02 01:00 3356 Taylor G. v Mcbryde R. 1-0 2-0
7/02 02:30 2314 Hives Z. v Dunne K. 1-0 2-0
7/02 02:30 3350 Mrdeza T. v Fourlis J. 0-1 0-2
7/02 02:30 3352 Ponchet J. v Parnaby A. 1-0 2-0
7/02 03:35 5293 Sato H. v Muhammad A. 0-1 0-2
7/02 03:45 5292 Minokoshi M. v Tanaka Y. 0-1 2-1
7/02 03:50 2313 Birrell K. v Khromacheva I. 1-0 1-2
7/02 10:30 5294 Cutuli M. v Korovin M. 0-1 0-2
7/02 10:30 5296 Kekez D. v Elia A. 1-0 2-0
7/02 10:30 5297 Lee T-W. v Samper-Montana J. 0-1 0-2
7/02 10:30 5299 Lopez-Perez E. v Dowson D. 1-0 2-0
7/02 10:30 5300 Lozan C. v Galoppini D. 0-1 0-2
7/02 11:50 5301 Petrone A. v Grigoriu P. 0-1 2-1
7/02 12:00 5298 Leite W. v Sorgi J. 1-0 2-1
7/02 12:35 5295 Dima D. v Kalovelonis M. 1-0 2-0
7/02 10:35 3378 Saigo Y. v Ponomar L. 0-1 0-2
7/02 11:10 2302 Bilardo F. v Cantos Sieme. 1-0 1-2
7/02 11:15 1916 Stauber E. v Mendez S. 0-1 0-2
7/02 11:50 3377 Pieri T. v Gerlach K. 0-1 0-2
7/02 12:25 2301 Bassols Riber. v Giraldi Reque. 1-0 2-0
7/02 12:30 3371 Akler Y. v Alogo Pique. 1-0 2-0
7/02 13:05 3376 Perper A. v Kerfs D. 1-0 2-0
7/02 13:30 2304 Ochsner S. v Moreno Barra. 1-0 2-1
7/02 13:50 3379 Sato N. v Kovalets S. 1-0 2-0
7/02 14:30 2303 Latycheva S. v Payola J. 1-0 2-0
7/02 14:35 3375 Paigina M. v Ibbou I. 1-0 2-1
7/02 15:10 2305 Samavati S-N. v Gonzalez Ballb. 1-0 2-1
7/02 13:30 5343 Eriksson M. v Chepelev A. 0-1 0-2
7/02 13:30 1178 Gennaro D. v Roca Batal. 1-0 2-1
7/02 13:30 1185 Martos Gorne. v Carli C. 0-1 0-2
7/02 14:30 5344 Fornell-Mestres M. v Zekic M. 0-1 0-2
7/02 14:30 1179 Meis P. v Eremin E. 0-1 1-2
7/02 14:30 5346 Moroni G. v Jorda Sanch. 1-0 2-0
7/02 14:30 5347 Oliel Y. v Sanchez-Izquierdo N. 1-0 2-0
7/02 14:30 1180 Tyurnev E. v Toledo Bague. 1-0 2-0
7/02 16:25 5345 Khomentovskiy M. v Romero A. 1-0 1-2
7/02 10:30 5312 Lee E. v Papamichail D. 1-0 1-2
7/02 10:30 5314 Serban R. v Arakawa H. 1-0 2-0
7/02 10:30 5316 Tolibova S. v Bhatia R. 1-0 2-0
7/02 10:30 5317 Yoruk I. v Tatachar Venug. 0-1 0-2
7/02 12:15 5315 Solnyshkina M. v Anil C. 0-1 0-2
7/02 12:50 5310 Kalita A. v Visscher Sj. 0-1 0-2
7/02 13:30 5313 Marino R. v Kan V.. 1-0 2-0
7/02 12:00 5277 Benoit M. v Poznikhirenko G. 1-0 2-0
7/02 12:00 2296 Paquet C. v Heise P. 1-0 2-0
7/02 13:05 2299 Waltert S. v Rubini S. 1-0 2-0
7/02 15:15 2298 Pieri J. v Molinaro E. 1-0 1-2
7/02 17:55 5282 Melnikova M. v Wallace I. 1-0 2-0
7/02 12:00 2294 Appleton E. v Krajicek M. 0-1 0-2
7/02 12:00 2295 Barritza K. v Udvardy P. 0-1 0-2
7/02 12:00 2300 Lumsden M. v Smitkova T. 0-1 0-2
7/02 12:00 2306 Schoofs B. v Glushko J. 1-0 2-0
7/02 12:00 2307 Von Deich. v Sekulic S. 1-0 2-0
7/02 12:00 2308 Zimmermann K. v Badosa P. 0-1 1-2
7/02 13:40 2325 Rueffer L. v Perrin C. 0-1 0-2
7/02 14:00 2309 Barnett A. v Ferrando C. 1-0 1-2
7/02 14:15 2313 Krejsova P. v Grammatikopoulou V.. 0-1 0-2
7/02 14:20 2314 Moore T. v Skamlova C. 0-1 0-2
7/02 14:30 3350 Dart H. v Francati E. 0-1 2-1
7/02 15:45 3351 Burrage J. v Christie F. 0-1 0-2
7/02 16:20 3352 Maleckova J. v Miller N. 1-0 2-0
7/02 17:10 3353 Saez Larra. v Arcangioli M. 1-0 2-0
7/02 17:20 3356 Silva E. v Taylor E. 0-1 2-1
7/02 17:25 3357 Zaja A. v Piter K. 0-1 0-2
7/02 10:30 3365 Moratelli A. v Ka A. 0-1 2-1
7/02 11:00 3359 Burger C. v Maetschke L. 1-0 1-2
7/02 11:00 3360 Chantraine C. v Simic J. 0-1 0-2
7/02 11:00 3364 Ho J. v Tauson C. 0-1 0-2
7/02 12:35 3368 Puig Cabal. v Kostic N. 0-1 0-2
7/02 13:30 3361 Curmi F. v Makhorkina A. 1-0 2-0
7/02 13:30 3367 Pigossi L. v Girbau Romer. 1-0 2-0
7/02 13:40 3366 Morimoto N. v Delai M. 0-1 0-2
7/02 14:55 3363 Genovese E. v Samir S. 0-1 1-2
7/02 15:25 3362 Echeverria Alam. v Furuya M. 1-0 2-0
7/02 10:00 2329 De Santi. v Gai A. 0-1 0-2
7/02 10:00 5354 Morgina A. v De Rienz. 1-0 2-0
7/02 10:00 1906 Pribylova Anast. v Suresh A. 1-0 2-0
7/02 10:00 3381 Webley E. v Gilchrist J. 1-0 2-1
7/02 11:25 3355 Runglerdkriangkrai A. v Bronzetti L. 0-1 0-2
7/02 12:00 2312 Bavisetti S. v Pribylova Anna. 0-1 0-2
7/02 12:10 3380 Helgo M. v Andrei L-I. 1-0 1-2
7/02 13:00 2310 Arcidiacono F. v Rushiti A. 0-1 0-2
7/02 13:30 3354 Riley A. v Matteucci A. 1-0 1-2
7/02 13:40 2311 Bandecchi S. v Pinto G. 1-0 2-1
7/02 14:10 1201 Petroula D. v Samsonova L. 0-1 0-2
7/02 12:00 3358 Sumova D. v Zawadzka J. 0-1 0-2
7/02 12:00 5335 Zarytska A. v Maluniakova L. 1-0 2-1
7/02 13:20 5330 Juhaszova v v Pantu. 1-0 2-1
7/02 13:40 3369 Stankovska N. v Zajda M. 1-0 2-0
7/02 14:20 2125 Rybakina E. v Kuczer D. 1-0 2-0
7/02 16:00 5332 Pantuckova M. v Kazionova E. 1-0 2-1
7/02 16:10 5333 Petrovicka K. v Heisen V. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
7/02 21:30 8608 Murcia v Juventus Utena. 0-0 56-70
7/02 21:30 8606 Oldenburg v Hapoel Unet. 0-0 87-86
7/02 21:30 8607 Pinar K. v Monaco 0-0 84-77
7/02 21:30 8605 Sassari v Enisey Krasn. 0-0 101-94
7/02 19:30 8622 Aris T.. v Oostende 0-0 66-70
7/02 19:30 8625 Bonn v Avellino 0-0 79-74
7/02 19:30 8624 Nanterre v Besiktas 0-0 73-68
7/02 19:30 8623 Nymburk v Stelmet Zielo. 0-0 84-70
7/02 02:00 1803 Orlando v Cleveland 0-0 116-98
7/02 02:30 1804 Atlanta v Memphis 0-0 108-82
7/02 02:30 1805 Brooklyn v Houston 0-0 113-123
7/02 02:30 1806 New York. v Milwaukee 0-0 89-103
7/02 02:30 1820 Toronto v Boston 0-0 111-91
7/02 03:00 1821 Philadelphia v Washington 0-0 115-102
7/02 05:30 1822 Golden State. v Oklahoma 0-0 105-125
7/02 05:30 1823 La Laker. v Phoenix 0-0 112-93
7/02 22:00 8627 Gran Canar. v Darussafaka 0-0 78-70
7/02 19:00 8628 Lietuvos Rytas. v Bayern 0-0 85-87
7/02 21:45 8633 Torino v Zenit St.. 0-0 73-87
7/02 20:00 8642 Kk Buduc. v Cedevita 0-0 84-52
7/02 20:00 8634 Trento v Lokomotiv Kuban. 0-0 71-74
7/02 19:00 8644 Unics Kazan. v Limoges Csp. 0-0 88-78
7/02 16:00 8662 Istanbul Bb. v Kataja Joens. 0-0 85-83
7/02 18:00 8663 Nizhny N. v Le Porte. 0-0 57-76
7/02 18:00 8665 Buyukcekmece v Bc Nevez. 0-0 77-90
7/02 18:00 8666 Bc Tsmok. v Mornar Bar. 0-0 84-45
7/02 19:00 8668 Szolnoki Olaj. v Bakken Bears. 0-0 91-68
7/02 20:00 8669 Donar Groni. v Mons 0-0 96-72
7/02 20:00 8670 U Bt. v Keravnos 0-0 77-71
7/02 21:00 7472 Boulazac v Dijon 0-0 95-99
7/02 13:35 8681 Bayi v Beijing K.. 0-0 93-95
7/02 13:35 8682 Guangzhou v Jilin 0-0 124-96
7/02 13:35 8683 Qingdao v Jiangsu 0-0 120-107
7/02 13:35 8684 Sichuan v Fujian 0-0 105-131
7/02 13:30 7488 Nahnai Long. v Saigon Heat. 0-0 94-79
7/02 14:00 7489 Alab Pilip. v Mono Vampi. 0-0 86-84
7/02 19:00 1808 Usk Praga. v Ostrava 0-0 81-63
7/02 21:00 1809 Brno v Pardubice 0-0 77-92
7/02 18:30 1810 Ostrava (F). v U19 Chanc. 0-0 53-53
7/02 01:00 8602 Obras v Salta 0-0 86-80
7/02 02:00 8603 Hispano A.. v Penarol 0-0 80-73
7/02 03:00 8604 Atenas v Ferro 0-0 78-71
7/02 00:05 8637 Caxias Do. v Minas Mg. 0-0 71-91
7/02 23:30 8638 Paulistano v Liga Soroc. 0-0 84-59
7/02 12:00 7835 Et Land. v Dongbu Promy. 0-0 93-80
7/02 12:00 7836 Lg Saker. v Seoul Sk. 0-0 90-72
7/02 12:00 7839 Samsung Life. v Chuncheon Woori. 0-0 56-72
7/02 10:30 7830 Talk N. v Barako Bull. 0-0 72-74
7/02 13:00 7831 Mahindra Enfor. v Barangay Gineb. 0-0 77-103
7/02 21:30 8630 Liege v Aalstar 0-0 78-97
7/02 18:30 6362 Bc Nokia. v Helsinki Seagu. 0-0 85-75
7/02 18:30 6363 Lapuan Korik. v Ktp Baske. 0-0 93-89
7/02 18:30 6377 Pyrintö Tampe. v Kouvot Kouvo. 0-0 78-89
7/02 18:30 6385 Uu-Korihait Uusik. v Salon Vilpa. 0-0 92-112
7/02 21:15 7482 Ir Reykj. v Thor Porla. 0-0 68-70
7/02 21:30 7800 Amici Palla. v Pallacanestro Orzin. 0-0 88-74
7/02 21:30 7801 Aurora Baske. v Andrea Costa. 0-0 95-66
7/02 21:30 7802 Bergamo Baske. v Assigeco 0-0 73-73
7/02 21:30 7803 Orasi Raven. v Bondi Ferra. 0-0 74-75
7/02 21:30 7804 Pall. Roset. v Pallacanestro Trapa. 0-0 85-92
7/02 21:30 7807 Poderosa Palla. v De Longh. 0-0 74-95
7/02 21:45 7808 Dinamica Manto. v Tezenis Veron. 0-0 72-73
7/02 21:30 7810 Mens Sana. v Givova Scafa. 0-0 79-86
7/02 21:30 7812 Moncada Agrig. v Novipiu Casal. 0-0 64-75
7/02 22:00 7813 Lighthouse Trapa. v Cuore Napol. 0-0 86-74
7/02 22:00 7814 Remer Trevi. v Npc Rieti. 0-0 72-62
7/02 19:00 7842 04 Ac. v Slavia Tu. 0-0 84-102
7/02 19:00 7841 Bc Priev. v Mbk Handl. 0-0 146-30
7/02 19:00 7843 Bk Inter. v Mbk Rieke. 0-0 81-84
7/02 19:00 7844 Bk Levic. v Pp Tv. 0-0 113-72
7/02 20:00 7845 Karlovka Brati. v Bk Iskra. 0-0 67-96
7/02 18:30 7822 Bk Valmi. v Vef Riga. 0-0 60-94
7/02 18:30 7823 Bc Siaul. v Bc Alyta. 0-0 86-76
7/02 20:00 6389 Asseco Proko. v Legia Varso. 0-0 90-78
7/02 20:00 6393 Bm S.. v Miasto Szkla. 0-0 82-66
7/02 18:00 7493 Kk Ibar. v Kb Bashk. 0-0 78-93
7/02 19:30 7494 Kk Bloko. v Academic Bulte. 0-0 80-71
7/02 19:00 Pvsk Panno. v Mafc Budap. 0-0 93-69
7/02 19:30 1807 Enosis Neon. v Bmc Aek. 0-0 61-73
7/02 18:30 7500 Ttu Korvp. v Pieno Zvaig. 0-0 68-96
Handbal   Rezultat
7/02 18:00 4872 Magura Cisna. v Zalau (F). 25-22
7/02 19:00 4819 Meshkov Brest. v Aab Handb. 23-23
7/02 20:30 4820 Kiel v Veszprem 22-20
7/02 20:30 4825 Füchse Berli. v Saint Rapha. 21-26
7/02 19:00 4841 Bodo v Kolstad 26-27
7/02 19:00 4842 Fyllingen Handb. v Oif Arend. 31-35
7/02 19:30 4839 Elverum v Falk Horte. 33-30
7/02 21:30 4844 Haslum Hk. v Halden Topph. 33-33
7/02 20:00 4889 Lugi Hf. v Hk Malmo. 23-24
7/02 20:00 4890 Ov Helsi. v Ricoh Hk. 18-24
7/02 20:45 4891 Ik Säve. v Redbergslids Ik. 34-29
7/02 21:00 9833 Ajaccio v PSG 17-42
7/02 21:00 9841 Selestat v Usam Nimes. 27-30
7/02 21:00 9844 Us Ivry. v Chambery Hb. 30-34
7/02 21:30 9846 Hbc Nante. v Oc Cesso. 37-16
7/02 21:30 8926 Tremblay Franc. v Billere 30-24
7/02 19:00 5730 Hik v Pif 18-22
7/02 19:30 5831 Bjerringbro-Silkeborg v Sonderjyske 28-20
7/02 21:30 5832 Team Tvis. v Skjern Handb. 30-31
7/02 19:00 5742 Dhk Banik. v Dhc Sokol. 20-19
7/02 19:30 8003 Odense (F). v Viborg (F). 30-29
7/02 20:30 9818 Midtjylland (F). v Silkeborg-Voel Kfum. 23-26
7/02 21:30 4879 Barcelona v Huesca 33-20
7/02 21:30 4878 Cuatro Rayas. v Naturhouse La. 25-30
7/02 21:30 4880 Fraikin Bm. v Helvetia Anait. 32-31
7/02 21:00 4907 Tsv Forti. v Tsv St. 29-25
7/02 20:00 5731 Brest Breta. v Esbf Besan. 25-18
7/02 21:00 5732 Metz (F). v Chambray Toura. 31-20
7/02 21:30 5733 Issy Paris. v Toulon Saint. 34-25
7/02 19:00 5755 Hk Topol. v Tatran Preso. 28-27
7/02 19:00 5756 Tatran Preso. v Msk Povaz. 32-30
7/02 20:00 5757 Tj Start. v Handball Malac. 31-25
7/02 19:00 5744 Sandefjord Tif. v Lillestrom Th. 25-19
7/02 17:15 5737 Iek Xyni. v Aek Athen. 25-25
7/02 19:00 4843 Pogon Szcze. v Vistal Laczp. 25-32
7/02 21:00 5747 Madeira Sad. v Aa Avanc. 29-22
7/02 23:00 5749 Boa Hora. v Sl Benfi. 32-35
7/02 20:30 5735 Sg Bbm. v Tus Metzi. 27-26
7/02 21:00 5736 Tv Nelli. v Thüringer Hc. 22-36
7/02 17:00 5752 Agu-Adiif (F). v Kuban Krasn. 26-29
7/02 18:00 5753 Rostov-Don (F). v Universitet (F). 36-16
7/02 18:00 5754 Zvezda Zveni. v Dinamo Volgo. 30-20
7/02 19:30 4896 Vipers Krist. v Sola (F). 34-20
7/02 21:15 5734 Hbw Balin. v Vfl Eintr. 33-37
7/02 19:30 4857 Ks Azoty. v Gornik Zabrz. 25-24
7/02 19:30 4853 Ks Gward. v Mks Zagle. 37-30
7/02 19:00 4898 Ik Säve. v Kristianstad (F). 24-18
7/02 20:00 4899 Skövde (F). v Boden (F). 18-21
7/02 20:00 5761 Hk Varbe. v Alstermo 24-29
7/02 21:30 5760 Clinicas Rinco. v Bm Porri. 26-18
7/02 20:45 4905 Bsv Bern. v Wacker Thun. 23-31
7/02 20:00 5759 Rd Ribni. v Koper 2013. 24-21
Hochei   Pauză Final
7/02 02:00 8860 Buffalo v Anaheim 1-0 3-3
7/02 02:00 8791 Carolina v Philadelphia 1-0 1-1
7/02 02:00 8792 Columbus v Washington 1-1 2-3
7/02 02:00 8793 Pittsburgh v Vegas 0-1 5-4
7/02 02:30 8795 Detroit v Boston 0-0 2-3
7/02 02:30 8796 Florida v Vancouver 1-0 3-1
7/02 02:30 8797 Ottawa v Nj Devil. 3-1 5-3
7/02 03:00 8798 St. Louis. v Minnesota 1-3 2-6
7/02 03:00 8799 Winnipeg v Arizona C. 3-2 4-3
7/02 03:30 8800 Chicago v Calgary 1-0 2-3
7/02 04:00 8801 Colorado v San Jose. 0-0 3-1
7/02 18:30 5870 Asc Coron. v Ferencvaros-Esmtk 3-0 6-1
7/02 20:45 6000 Ajoie v Winterthur 1-1 3-2
7/02 18:30 5852 Ceske Budej. v Vsetin 0-1 4-2
7/02 19:00 5853 Havirov v Trebic 1-0 3-0
7/02 19:00 5863 Kadan v Benatky 1-2 3-5
7/02 19:00 5860 Litomerice v Karlovy Vary. 0-3 0-4
7/02 19:00 5861 Prerov v Kladno 1-0 2-1
7/02 19:00 5862 Prostejov v Frydek M.. 1-0 7-2
7/02 19:00 5854 Slavia Praga. v Ustecti Lvi. 1-1 3-5
7/02 19:00 5909 Presov v Hc Brati. 0-0 3-2
7/02 19:00 5911 Skalica v Dubnica 2-1 7-2
7/02 19:00 5913 Spisska Nv. v Michalovce 0-2 0-3
7/02 19:00 5910 Topolcany v Trnava 2-0 12-0
7/02 16:30 5904 Izhevsk v Ryazan 0-0 1-2
7/02 17:30 5905 Khimik v Gornyak Uchal. 1-3 2-4
7/02 17:30 5906 Neftjanik A.. v Voronezh 1-0 5-0
7/02 17:30 5907 Zvezda Ch.. v Orsk 0-2 1-2
7/02 20:00 5873 Hasle/Loren Ishoc. v Comet 0-1 2-3
7/02 20:00 5874 Tonsberg Og. v Gjovik Mammu. 1-0 5-2
7/02 02:00 1479 Kitchener R.. v Niagara Id. 1-1 3-1
7/02 18:30 5864 Espoo U.. v Ketterra 1-0 2-6
7/02 18:30 5865 Jokipojat J.. v Hermes 2-1 5-1
7/02 18:30 5866 K-Vantaa v Heinolan P.. 0-1 5-2
7/02 18:30 5867 Leki v Tuto 2-0 3-3
7/02 18:30 5868 Roki v Keupa Ht. 0-0 1-0
7/02 16:00 5886 Chaika v Loko Yaros. 0-0 1-5
7/02 16:00 5887 Krasnaya Armiy. v Kapitan 2-1 8-2
7/02 16:00 5888 Mhc Spart. v Hc Taifu. 1-0 6-2
7/02 18:00 5889 Hk Mvd. v Russkie Vitya. 0-1 0-2
7/02 18:00 5890 Myt. Atlan. v Almaz 0-1 0-3
7/02 18:00 5891 Ska-1946 v Hk Riga. 2-0 4-0
7/02 18:30 5892 Krylya Sovet. v Amurskie Tigry. 1-0 5-5
7/02 18:30 9986 B.Bystrica v L.Mikulas 3-0 6-1
7/02 18:30 9987 Kosice v Nove Zamky. 0-0 2-2
7/02 19:00 9989 Nitra v Poprad 1-1 3-2
7/02 19:00 9988 Trencin v Zvolen 1-0 1-3
7/02 19:00 9990 Zilina v Detva 2-1 4-4
7/02 20:00 5981 Almtuna Is. v Timra Ik. 0-1 0-1
7/02 20:00 5982 Bik Karls. v Modo Hocke. 2-1 2-2
7/02 20:00 5983 If Troja. v Leksands If. 0-0 6-1
7/02 20:00 5984 Södertälje Sk. v If Bjork. 1-1 3-1
7/02 20:00 5985 Tingsryds Aif. v Aik If. 0-1 1-1
7/02 03:00 6001 Milwaukee A.. v St Johns. 1-0 2-2
7/02 05:00 6002 Norfolk Admir. v Iowa W.. 2-1 5-1
7/02 18:00 6003 Hartford Wp. v Bridgeport St. 3-0 4-4
7/02 20:00 5987 Sk Lejon. v Tegs Sk. 1-1 4-4
7/02 20:00 5986 Team Kirun. v Asploven Hc. 1-0 6-0
7/02 20:00 5988 Vännäs Hc. v Sollefteaa Hk. 1-2 5-3
7/02 20:00 5918 Hc Dalen. v Väsby Ik. 0-1 5-2
7/02 20:00 5919 Vimmerby Hc. v Kallinge/Ronneby If. 1-1 2-4
7/02 20:00 5914 Örnsköldsviks Sk. v Kalix Hf. 0-0 1-2
7/02 20:00 5915 Pitea Hc. v Bodens Hf. 0-0 2-2
7/02 20:00 5916 Skovde Ik. v Lindlovens If. 1-0 4-2
7/02 20:00 5917 Vik Vaste. v Borlange Hf. 0-0 3-2
7/02 20:00 5992 Ha 74. v Tranaas Aif. 0-2 0-5
7/02 20:00 5993 Hanhals If. v Grastorps Ik. 1-0 3-1
7/02 20:00 5994 Ifk Kumla. v Enkopings Sk. 0-0 3-1
7/02 20:00 5995 Koping Hc. v Surahammar If. 3-0 7-2
7/02 20:00 5989 If Valle. v Hanvikens Sk. 1-0 1-3
7/02 20:00 5990 Nacka Hk. v Arlanda Hc. 1-2 2-6
7/02 20:00 5991 Sollentuna Hc. v Hammarby Hocke. 0-0 0-3
Volei   Pauză Final
7/02 18:00 3656 Cs Unire. v Lmv Trico. 1-0 2-3
7/02 18:00 8352 Cs Volei. v Asptt Mulho. 0-1 3-2
7/02 19:00 8353 Ks Devel. v Volero Zuric. 0-1 1-3
7/02 18:00 8354 Agel Prost. v Igor Gorgo. 0-1 0-3
7/02 21:30 8355 Imoco Volle. v Fenerbahce (F). 0-1 3-2
7/02 17:00 8347 Bursa B.Seh. v Dauphines Charl. 1-0 3-0
7/02 17:00 8344 Stiinta Bacau. v Sm`Aesch Pfeff. 0-1 1-3
7/02 19:00 8345 Tj Ostra. v Oriveden Ponni. 1-0 3-1
7/02 21:00 8349 Sagres Neuch. v Ibsa Cv. 0-1 3-1
7/02 21:00 8348 Vk Dopra. v Dinamo Krasn. 0-1 1-3
7/02 17:30 7955 Minchanka Minsk. v Beziers Vb. 0-1 3-1
7/02 19:00 7956 Kralovo Pole. v Ekaterinburg (F). 0-1 1-3
7/02 19:00 7957 Nova Kbm. v Yenisey Krasn. 0-1 1-3
7/02 20:00 7958 Dresdner Sc. v Tsv Duedi. 0-1 3-1
7/02 21:30 7959 Pomi Casal. v Linamar Bekes. 1-0 3-0
7/02 20:00 5155 Hypo No. v Uvc Graz. 1-0 3-0
7/02 20:00 5156 Sg Raiff. v Ried 1-0 3-0
7/02 20:30 5157 Vbk Klage. v Sg Vbc. 0-1 0-3
7/02 23:30 5177 Concilig/Volei Bauru. v Unilever (F). 0-1 1-3
7/02 23:30 5178 Ec Pinhe. v Sao Crist. 0-1 2-3
7/02 23:59 5179 Brasilia Volei. v Barueri (F). 0-1 1-3
7/02 23:59 5180 Fluminense (F). v Cc Valin. 1-0 3-0
7/02 18:00 5184 Marek Union. v Montana 0-1 0-3
7/02 10:00 9026 Heungkuk Pink. v Gs Calte. 0-1 1-3
7/02 18:30 5488 Hurrikaani-Loimaa v Valepa 0-1 0-3
7/02 18:30 5491 Tiikerit v Etta 1-0 2-3
7/02 19:00 7234 Vco Berli. v Volleystars Thuri. 0-1 1-3
7/02 19:30 7236 Vc Wiesb. v Sc Potsd. 0-1 1-3
7/02 21:30 8377 Andreoli Latin. v Trentino 1-0 1-3
7/02 21:30 8384 Itely Milan. v Modena 0-1 3-2
7/02 21:30 8379 Macerata v Vero Volle. 1-0 3-0
7/02 21:30 8385 Perugia v Vibo Valen. 1-0 3-0
7/02 21:30 8380 Tonazzo Padov. v Copra Piace. 0-1 0-3
7/02 21:30 8378 Verona v Argos Volle. 0-1 3-1
7/02 13:30 5476 Saipa Albor. v Arman Ardak. 0-0 0-3
7/02 15:30 5480 Shahrdari Tabri. v Kaleh Mazan. 0-0 3-1
7/02 16:00 5484 Bank Sarma. v Bazargani Javah. 0-0 3-0
7/02 21:30 5152 Volleyball Avers. v Vbc Mondo. 1-0 3-2
7/02 20:30 8508 Prins-Vcv v Draisma Dynam. 0-1 0-3
7/02 20:00 8520 Ks Espad. v Politechnika Warsz. 1-0 1-3
7/02 21:30 8521 Trefl Gdans. v Jastrzebski 0-1 3-1
7/02 13:00 1891 Besiktas v Galatasaray 0-1 1-3
7/02 13:00 1892 Istanbul B. v Arkas Izmir. 0-1 3-2
7/02 16:00 1893 Afyonk Hisar. v Piyango 1-0 3-0
7/02 16:30 1894 Halkbank Ankar. v Torul Gencl. 1-0 3-0
7/02 17:00 1895 Inegol Beled. v Ziraat Banka. 0-1 3-1
7/02 17:30 1896 Jeopark Kula. v Fenerbahce Grund. 0-1 0-3
7/02 19:00 8537 Ptps Pila. v Impel Wrocl. 1-0 3-2
7/02 17:00 1871 Panathinaikos v Ao Kifis. 0-1 3-2
7/02 19:00 3670 Pamvohaikos v Ethnikos Pirae. 1-0 1-3
7/02 12:00 9021 Deajeon Bluef. v Suwon Kepco. 1-0 2-3
E-Sport   Pauză Final
7/02 16:45 7221 Space Soldi. v Avangar 0-0 0-2
7/02 19:45 7222 Mousesports v Mans not. 0-0 2-0
7/02 18:45 7227 5 Ancho. v Penta 0-0 1-2
7/02 18:45 7228 Backpacks Gamin. v Double Dimen. 0-0 0-2
Futsal   Rezultat
7/02 21:30 3931 Demoni Ceska. v Nejzbach Vysok. 2-7
Floorball   Pauză Final
7/02 20:30 6282 Benlose Fc. v Copenhagen Sfc. 0-0 9-4
7/02 21:00 6283 Hvidovre Attac. v Helsingor Ft. 0-0 5-2
7/02 18:30 6291 Tps v Nokian Krist. 0-0 3-4
7/02 19:00 6262 Iksu (F). v Ibk Dalen. 0-0 6-1
Bandy   Rezultat
7/02 18:30 3290 Lrk Torni. v Ols 2-4
7/02 19:00 3291 Hifk v Porvoon Akill. 5-5
7/02 19:00 3292 Jyvaskylan Seudu. v Veitera 4-8
7/02 19:00 3297 Narukera v Botnia 96. 9-2
7/02 20:00 9260 Bollnas Gif. v Vasteraas Sk/Bk. 1-2
7/02 20:00 2511 Edsbyns If. v Villa-Lidkoping Bk. 4-0
7/02 20:00 2512 Ifk Motal. v Broberg/Soderhamn Bs. 7-6
7/02 20:00 2513 Ik Siriu. v Sandvikens Aik/B. 1-2
7/02 20:00 2514 Kalix Bf. v Ik Tellu. 1-7
7/02 20:00 2515 Tb Vaste. v Hammarby If/Bk. 4-12
7/02 20:00 2516 Vetlanda Bk. v Ifk Vaner. 5-3
Tenis de masa   Pauză Final
7/02 09:30 1327 Sanchi F. v Santos V.. 0-0 3-2
7/02 10:10 7152 Karakasevic A. v Happek S. 0-0 3-1
7/02 10:50 7153 Sklensky M. v Chtchetinine E. 0-0 1-3
7/02 11:30 1316 Valuch A. v Vostes Y. 0-0 0-3
7/02 12:10 7158 Sanchi F. v Karakasevic A. 0-0 0-3
7/02 12:50 7160 Sklensky M. v Happek S. 0-0 3-2
7/02 13:30 1317 Valuch A. v Chtchetinine E. 0-0 0-3
7/02 14:10 2381 Vostes Y. v Santos V.. 0-0 3-0
7/02 14:50 2382 Sanchi F. v Sklensky M. 0-0 0-3
7/02 15:30 2383 Karakasevic A. v Santos V.. 0-0 3-0
7/02 16:10 1318 Valuch A. v Happek S. 0-0 3-0
Cricket   Pauză Final
7/02 04:00 6151 City Kai. v Hong Kong. 0-0 1-0
7/02 08:00 6152 Kowloon Canto. v Galaxy Gladi. 0-0 1-0
7/02 10:40 6165 Australia v Anglia 0-0 1-0
7/02 13:00 6162 Africa De. v India 0-0 0-1
Polo   Pauză Final
7/02 18:15 1149 Dynamo Mosco. v Osc-Ujbuda 0-0 7-7
7/02 19:15 1150 Partizan Raiff. v An Bresc. 0-0 3-8
7/02 19:30 1151 Vk Jug. v Olympiakos 0-0 10-8
7/02 19:30 1152 Waspo Hanno. v Cn Barce. 0-0 7-13
7/02 18:30 1153 Jadran Hn. v Cn Sabad. 0-0 7-8
7/02 19:30 1155 Zf Eger. v Szolnoki Dozsa. 0-0 6-3
7/02 20:30 1154 Steaua Bucur. v Acz Alphe. 0-0 9-8
7/02 21:30 1156 Pro Recco. v Spandau 04. 0-0 12-4
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.