Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
13/01 17:00 1651 Chelsea v Leicester 0-0 0-0
13/01 17:00 1652 Crystal Palac. v Burnley 1-0 1-0
13/01 17:00 1653 Huddersfield v West Ham. 1-1 1-4
13/01 17:00 1654 Newcastle v Swansea 0-0 1-1
13/01 17:00 1655 Watford v Southampton 0-2 2-2
13/01 17:00 1660 WBA v Brighton Hove. 1-0 2-0
13/01 19:30 1661 Tottenham v Everton 1-0 4-0
13/01 14:00 3746 Girona v Las Palma. 1-0 6-0
13/01 17:15 3747 Real Madri. v Villarreal 0-0 0-1
13/01 19:30 3748 Eibar v Atletico Madri. 0-1 0-1
13/01 21:45 3749 Deportivo La. v Valencia 0-1 1-2
13/01 18:00 8747 Rennes v Marseille 0-2 0-3
13/01 21:00 8754 Caen v Lille 0-1 0-1
13/01 21:00 8749 Dijon v Metz 1-0 1-1
13/01 21:00 8750 Montpellier v Monaco 0-0 0-0
13/01 21:00 8751 Nice v Amiens 0-0 1-0
13/01 21:00 8755 Troyes v Bordeaux 0-1 0-1
13/01 16:30 2319 Augsburg v Hamburg 1-0 1-0
13/01 16:30 2318 Eintracht Frank. v Freiburg 1-0 1-1
13/01 16:30 2320 Hannover v Mainz 2-2 3-2
13/01 16:30 2321 Stuttgart v Hertha B. 0-0 1-0
13/01 16:30 2322 Werder Breme. v Hoffenheim 0-1 1-1
13/01 19:30 2323 Leipzig v Schalke 1-0 3-1
13/01 14:30 1772 Cardiff v Sunderland 0-0 4-0
13/01 17:00 1773 Barnsley v Wolverhampton 0-0 0-0
13/01 17:00 1774 Birmingham v Derby Count. 0-1 0-3
13/01 17:00 1775 Brentford v Bolton 1-0 2-0
13/01 17:00 1776 Bristol City. v Norwich 0-0 0-1
13/01 17:00 1777 Burton Albio. v QPR 1-1 1-3
13/01 17:00 1778 Hull v Reading 0-0 0-0
13/01 17:00 1779 Ipswich Town. v Leeds 0-0 1-0
13/01 17:00 1780 Middlesbrough v Fulham 0-0 0-1
13/01 17:00 1781 Millwall v Preston North. 1-0 1-1
13/01 19:30 1782 Nottingham v Aston Villa. 0-1 0-1
13/01 08:35 5954 Wellington Phoen. v Western Sydne. 0-1 1-1
13/01 10:50 5955 Melbourne Victo. v Perth Glory. 1-1 3-2
13/01 16:00 9222 Lorient v Gazelec Ajacc. 2-0 4-1
13/01 15:00 2359 Xanthi v Platanias 2-0 3-2
13/01 17:15 2360 Apollon Smyrn. v Panionios 1-0 1-1
13/01 20:15 3252 Pacos Ferre. v Maritimo 0-0 0-0
13/01 22:30 3253 Braga v Benfica 0-1 1-3
13/01 17:00 3671 Barcelona B. v Valladolid 0-0 0-1
13/01 19:00 3673 Almeria v Gimnastic De. 0-0 1-1
13/01 19:00 3672 Gijon v Alcorcon 1-0 3-0
13/01 21:00 3674 Reus Depor. v Lugo 0-1 0-1
13/01 21:30 3675 Real Zarag. v Tenerife 1-0 1-0
13/01 23:59 5251 Columbia U20. v Paraguay U20. 1-2 1-6
13/01 02:00 1636 PSV v Fluminense 1-0 1-1
13/01 20:00 1637 Glasgow Range. v Corinthians 0-2 4-2
13/01 22:00 1638 Barcelona SC. v Legia Varso. 3-1 3-2
13/01 10:00 5213 Palestina U23. v Coreea De. 1-0 1-1
13/01 13:30 5253 Thailanda U23. v Japonia U23. 0-0 0-1
13/01 10:00 5214 Malaezia U23. v Iordania U23. 1-1 1-1
13/01 13:30 5254 Arabia Saudi. v Iraq U23. 0-0 0-0
13/01 21:30 2530 Maroc v Mauritania 0-0 4-0
13/01 10:30 1626 Sigma Olomo. v Prostejov 4-0 5-0
13/01 12:00 1372 Buriram Unite. v Chainat 0-0 1-1
13/01 12:00 1373 Karvina v Gornik Zabrz. 2-2 2-2
13/01 12:00 1393 Leverkusen v Sf Lotte. 1-1 1-1
13/01 12:00 1601 Loko Vltav. v Viktoria Zizko. 1-1 1-1
13/01 12:00 1627 Mlada Boles. v Sk Zapy. 0-0 2-0
13/01 12:00 1374 Senica v Dunajska Luzna. 0-0 1-0
13/01 12:00 1375 Vyskov v Brno 1-3 1-6
13/01 12:00 1577 Zilina v Fk Pohro. 0-0 0-0
13/01 13:00 1376 Odra Opole. v Ks Sleza. 2-0 6-2
13/01 13:00 1377 Partizan Barde. v Mfk Zempl. 0-1 1-3
13/01 14:00 1378 Arka Gdyni. v Miedz Legni. 1-1 2-1
13/01 14:00 1389 Bfc Dynam. v Bischofswerdaer Fv. 1-0 2-2
13/01 14:00 5050 Brondby v Fc Roski. 1-0 4-1
13/01 14:00 5056 Carl Zeiss. v Sv Babel. 1-1 1-1
13/01 14:00 5060 Hjk Helsi. v Hammarby If. 2-1 3-4
13/01 14:00 5069 Randers v Aalborg 0-1 0-1
13/01 14:00 5071 Termalica Bruk-. v Zaglebie Sosno. 1-1 1-2
13/01 14:15 5072 Inter Turku. v Kaapo Kaari. 2-0 4-0
13/01 15:00 5085 Altach v Wsg Watte. 2-0 3-1
13/01 15:00 5098 Floridsdorfer Ac. v Ask Ebrei. 1-1 3-1
13/01 15:00 5084 Saarbrucken v Sv Obera. 2-0 6-0
13/01 15:00 5087 Schaffhausen v Stuttgarter Kicke. 0-0 1-0
13/01 15:00 5217 Sonnenhof Gross. v Jahn Regen. 0-2 0-2
13/01 15:00 5088 Viktoria Plzen. v Banik Sokol. 2-0 6-0
13/01 15:30 5229 Rapid Viena. v Fc Fasta. 0-1 1-1
13/01 15:30 5225 Thun v Wohlen 3-1 7-1
13/01 16:00 5233 Admira Wacke. v Gyirmot Fc. 2-0 3-0
13/01 16:00 5232 Empoli v Pontedera 0-0 0-0
13/01 16:00 5234 Frosinone Calci. v Avellino 2-0 2-0
13/01 16:00 5236 Pro Verce. v Cuneo 1-0 1-0
13/01 16:00 5237 Robur Siena. v Virtus Entel. 0-0 2-1
13/01 16:00 5238 Sv Rodin. v Sc Pader. 0-1 0-3
13/01 16:00 5239 Us Cremo. v Giana Ermin. 2-1 3-1
13/01 16:30 5240 Nurnberg v Hearts 4-0 5-0
13/01 17:00 5241 Ajax v Msv Duisb. 0-1 1-1
13/01 17:00 5243 Luzern v Feyenoord 0-1 1-2
13/01 17:00 5244 Wil 1900. v Austria Luste. 1-2 2-2
13/01 19:00 5246 1860 Munic. v Bsg Chemi. 1-0 1-0
13/01 11:00 1388 Bohemians 1905. v HOSTOUN 1-0 2-3
13/01 11:00 1390 FC Kryvy. v Kryvbas Kryvy. 0-0 1-0
13/01 11:00 1391 Prachuap Fc. v Bangkok Unite. 2-2 3-2
13/01 11:00 1392 Rochedale Rover. v Redlands Unite. 1-0 3-3
13/01 12:00 1400 Chemnitzer v Henan Jiany. 2-0 5-0
13/01 12:00 1576 Chonburi v Johor Darul. 0-0 1-1
13/01 12:00 1578 Piast Gliwi. v GKS Jastr. 1-0 2-0
13/01 12:00 1600 SC Westf. v FC Schal. 0-3 0-5
13/01 12:15 1602 Jalgpallikool Tamme. v Nomme Kalju. 0-0 0-3
13/01 12:30 1603 Sigma Olomo. v FC Hluci. 5-0 7-0
13/01 13:00 1605 Aarhus GF. v Aarhus Frema. 1-0 4-0
13/01 13:00 1606 Admira Praha. v Horovicko 1-0 3-2
13/01 13:00 1607 Beroe v PFC Sozop. 1-0 3-0
13/01 13:00 1604 FC Koln. v Sportfreunde Siege. 2-0 3-0
13/01 13:00 1630 LKS Lodz. v Elana Torun. 0-0 0-1
13/01 13:00 1631 LUCAN UNITE. v Shamrock Rover. 0-0 1-0
13/01 13:00 1632 Olimpia Elbla. v Cartusia Kartu. 3-0 8-0
13/01 13:00 1633 TSV Hartb. v SK Bisch. 5-0 7-1
13/01 13:30 1635 Zlate Morav. v Sk Sered. 0-0 3-1
13/01 14:00 1636 Banik Ostra. v Trencin 2-0 3-0
13/01 14:00 1658 Borussia Dortm. v Fortuna Colog. 0-1 1-2
13/01 14:00 5055 FC Black. v United Zuric. 1-1 1-1
13/01 14:00 5061 KS Kastr. v KF Laci. 0-2 1-4
13/01 14:00 5256 Nordsjaelland v FC Helsi. 1-0 3-2
13/01 14:00 5062 Optik Rathe. v EINTRACHT MAHLS. 0-1 0-1
13/01 14:00 5066 Paide Linna. v Narva JK. 2-1 3-3
13/01 14:00 5070 Ratchaburi FC. v Persija Jakar. 1-2 1-3
13/01 14:30 5257 Hansa Rosto. v Sonderjyske 1-0 2-1
13/01 14:30 5076 Selangor v Hanelang FC. 2-0 5-0
13/01 14:45 5077 PETALING JAYA. v PDRM 0-0 1-2
13/01 15:00 5086 Cracovia Krako. v Puszcza Niepo. 0-0 2-0
13/01 15:00 5089 Fk Dukla. v FC Oberl. 2-0 2-0
13/01 15:00 5099 Fortuna Dusse. v Fc St. 1-1 1-1
13/01 15:00 5210 Lillestrom v Floro 1-1 1-1
13/01 15:00 5212 Lokomotiva Zagre. v BRINJE GROSU. 2-0 3-0
13/01 15:00 5211 MSK Zilin. v MFK Dubni. 0-1 1-1
13/01 15:00 5218 Rapid Vienn. v SV Stock. 2-0 4-1
13/01 15:00 5215 SC Kalsd. v ASK Voits. 1-1 3-1
13/01 15:00 5216 SC Wiene. v Austria Viena. 2-2 2-6
13/01 15:00 5219 Turu Düss. v TUS Erndt. 0-1 0-5
13/01 15:00 5220 TuS Koble. v FC GERMA. 4-0 6-0
13/01 15:00 5221 VSG Altgl. v Charlottenburger FC. 0-1 2-1
13/01 15:30 5222 1 CFR. v Spvgg Elver. 0-5 0-6
13/01 15:30 5223 A.c. Mestr. v AS Citta. 1-1 2-1
13/01 15:30 5224 ASD FIDEL. v FC Bari. 0-2 0-3
13/01 15:30 5226 Novara v Albinoleffe 1-0 3-0
13/01 15:30 5227 Parma v Livorno 0-0 2-1
13/01 15:30 5228 Pordenone Calci. v Venezia 1-1 2-2
13/01 15:45 5230 Maardu Linna. v Viljandi JK. 2-0 2-2
13/01 16:00 5231 Cobh Rambl. v Cork City. 0-1 0-1
13/01 16:00 5235 Pogon Szcze. v Chojniczanka Chojn. 1-0 1-1
13/01 16:30 5258 Groningen v Dynamo Dresd. 0-1 1-3
13/01 17:00 5242 BSC Old. v FC Aarau. 2-1 3-3
13/01 18:00 5245 FC Espoo. v FC Viiki. 2-1 3-2
13/01 19:00 5247 Uganda Reven. v Azam FC. 0-0 0-0
13/01 22:00 5248 Estudiantes De. v Arsenal de. 0-0 1-0
13/01 23:00 5249 CA San. v Argentinos JRS. 0-0 2-1
13/01 15:30 5078 Mamelodi Sundo. v Orlando Pirat. 1-2 1-3
13/01 20:15 5079 Free State. v Cape Town. 1-0 1-0
13/01 20:15 5080 Kaizer Chief. v Polokwane City. 1-1 2-1
13/01 17:00 1801 Blackburn v Shrewsbury Town. 1-1 3-1
13/01 17:00 1802 Blackpool v Bristol Rover. 0-0 0-0
13/01 17:00 1803 Bradford City. v Northampton Town. 0-1 1-2
13/01 17:00 1804 Bury v Charlton 0-0 0-1
13/01 17:00 1805 Doncaster v Plymouth Argyl. 1-0 1-1
13/01 17:00 1806 Gillingham Fc. v Rochdale 1-1 2-1
13/01 17:00 1807 Milton Keyne. v Afc Wimbl. 0-0 0-0
13/01 17:00 1808 Oldham Athle. v Rotherham Utd. 1-1 1-1
13/01 17:00 1809 Portsmouth v Scunthorpe Utd. 1-0 1-1
13/01 17:00 1810 Southend v Fleetwood Town. 0-0 1-2
13/01 17:00 1811 Walsall v Oxford Utd. 1-0 2-1
13/01 17:00 1812 Wigan v Peterborough 0-0 0-0
13/01 17:00 1853 Cambridge Utd. v Mansfield Town. 0-0 0-0
13/01 17:00 1854 Carlisle v Crewe Alexa. 0-0 1-0
13/01 17:00 1855 Cheltenham Town. v Accrington Stanl. 0-1 0-2
13/01 17:00 1856 Chesterfield v Luton Town. 2-0 2-0
13/01 17:00 1857 Crawley Town. v Barnet Fc. 0-0 2-0
13/01 17:00 1858 Exeter City. v Coventry City. 1-0 1-0
13/01 17:00 1859 Grimsby Town. v Newport Count. 0-1 1-2
13/01 17:00 1860 Lincoln City. v Notts Count. 1-1 2-2
13/01 17:00 1861 Morecambe v Stevenage 1-0 1-1
13/01 17:00 1862 Port Vale. v Yeovil 0-1 1-1
13/01 17:00 1863 Swindon Town. v Forest Green. 0-0 1-0
13/01 17:00 1864 Wycombe v Colchester 2-0 3-1
13/01 17:00 1370 Afc Fylde. v Guiseley Afc. 1-1 2-1
13/01 17:00 1598 Torquay v Eastleigh Fc. 1-1 1-2
13/01 17:00 1599 Woking Fc. v Tranmere Rover. 0-1 0-1
13/01 14:25 5073 Al Faisa. v Al Qadas. 0-0 2-0
13/01 19:00 5074 Al Hilal. v Al Ittih. 0-0 1-1
13/01 21:30 1129 Kfco Wilri. v Cercle Brugg. 2-0 2-3
13/01 12:00 1579 Bohemians 1905. v Fc Mas. 2-0 2-0
13/01 14:00 1354 Olympia Praha. v Varnsdorf 0-1 0-2
13/01 12:00 1582 Slovan Liber. v Hradec Kralo. 0-0 0-5
13/01 14:00 1583 Jablonec v Jihllava 0-0 2-1
13/01 14:00 1585 Mfk Skali. v Znojmo 1-1 2-1
13/01 14:00 1587 Fk Popra. v Frydek-Mistek 0-2 0-3
13/01 16:00 1352 Ethnikos Achna. v Nea Salam. 0-2 0-3
13/01 17:00 1361 Ac Omoni. v Ermis Aradi. 2-0 3-0
13/01 19:00 1362 Aek Larna. v Aris Limas. 1-1 4-1
13/01 14:30 1590 Al Ragaa. v Al Moqaw. 0-0 1-0
13/01 14:30 1591 Misr Lel. v Al Asyoo. 0-0 0-0
13/01 17:00 1592 Ismaily Sc. v Al-Ittihad Al-Sa. 0-0 0-0
13/01 19:30 1593 Al Nasr. v Tanta 1-1 1-2
13/01 16:00 1608 Red Star. v Cholet 0-0 1-0
13/01 17:00 5406 Ballinamallard v Glentoran 2-1 2-2
13/01 17:00 5407 Ballymena v Carrick Range. 0-0 3-0
13/01 17:00 5408 Crusaders Belfa. v Ards Fc. 0-0 1-0
13/01 17:00 5409 Dungannon v Coleraine 0-0 0-1
13/01 17:00 8821 Glenavon v Cliftonville 0-1 1-1
13/01 16:00 2171 Bnei Yehud. v Hapoel Akko. 0-1 2-1
13/01 18:00 2172 Bnei Sakhn. v Maccabi Petac. 0-1 0-2
13/01 18:15 2173 Maccabi Netan. v Ashdod Sc. 1-0 2-2
13/01 20:30 2174 Hapoel Ironi. v Beitar Jerus. 1-1 1-1
13/01 05:00 3019 Atl Morel. v Puebla 1-0 1-0
13/01 05:00 3018 Club Tijua. v Necaxa 1-0 1-0
13/01 13:15 3200 Academica Coimb. v Academica Viseu. 0-1 1-1
13/01 17:00 3201 Sporting L. v Sp. Covil. 0-1 0-1
13/01 18:00 3202 Benfica B. v Oliveirense 2-1 3-2
13/01 17:00 1172 Brechin City. v Livingston 0-1 0-2
13/01 17:00 1173 Dumbarton v St Mirre. 0-0 0-2
13/01 17:00 1174 Dunfermline v Dundee Unite. 0-0 0-0
13/01 17:00 1175 Greenock Morto. v Falkirk 0-1 0-1
13/01 17:00 1176 Inverness v Queens Of. 2-0 3-1
13/01 17:00 1177 Arbroath v Queens Park. 1-1 2-1
13/01 17:00 1178 East Fife. v Alloa Athle. 1-0 2-1
13/01 17:00 1179 Forfar Athle. v Albion Rover. 2-1 4-2
13/01 17:00 1180 Raith Rover. v Ayr Unite. 0-1 1-1
13/01 17:00 1181 Stranraer v Airdrieonians 1-1 3-2
13/01 17:00 1182 Berwick Range. v Annan Athle. 0-0 0-2
13/01 17:00 1183 Clyde v Stenhousemuir 0-1 0-3
13/01 17:00 1184 Edinburgh City. v Montrose 0-2 0-2
13/01 17:00 1185 Elgin City. v Cowdenbeath 0-0 1-0
13/01 17:00 1186 Peterhead v Stirling Albio. 2-2 4-3
13/01 19:15 5092 Aberystwyth Town. v Gap Conna. 3-1 4-2
13/01 19:15 5093 Barry Town. v Bala Town. 0-0 0-1
13/01 19:15 5094 Carmarthen Town. v Cardiff Met. 0-0 0-2
13/01 19:15 5095 Newi Ceifi. v Llandudno Fc. 0-0 0-0
13/01 19:15 5096 Newtown Afc. v Prestatyn Town. 1-0 3-0
13/01 19:15 5097 TNS v Bangor City. 0-0 2-1
13/01 15:00 1379 A Bou. v Mc Alger. 0-0 0-1
13/01 15:00 1380 Cr Kais. v Usm Bel. 0-0 0-2
13/01 15:00 1381 Nrb Teleg. v Mc Oran. 0-0 0-1
13/01 15:00 1382 Us Biskr. v Usm El. 0-0 1-0
13/01 15:00 1383 Usm Blida. v Oran 0-0 2-0
13/01 17:00 1384 Js Kabyl. v Rc Oued. 0-0 2-0
13/01 17:00 5612 Alfreton Town. v Darlington Fc. 0-1 1-1
13/01 17:00 5614 Curzon Ashto. v Chorley Fc. 0-1 0-2
13/01 17:00 5615 Gainsborough Trini. v Nuneaton Town. 0-1 0-1
13/01 17:00 5618 Salford City. v Telford Utd. 0-0 3-0
13/01 17:00 5619 Southport Fc. v Leamington Fc. 1-0 2-0
13/01 17:00 5622 York City. v Bradford Park. 1-0 2-1
13/01 17:00 5624 Chelmsford City. v Bath City. 0-0 1-1
13/01 17:00 5625 Chippenham Town. v Braintree Town. 1-1 1-1
13/01 17:00 5626 Dartford Fc. v Havant &. 1-0 1-0
13/01 17:00 5628 Eastbourne Borou. v Hampton &. 1-1 1-2
13/01 17:00 5629 Hemel Hemps. v Hungerford Town. 0-0 1-2
13/01 17:00 5630 Oxford City. v Whitehawk 0-0 0-1
13/01 17:00 5601 Brightlingsea Regen. v Worthing Fc. 0-0 3-0
13/01 17:00 5602 Burgess Hill. v Harrow Borou. 0-0 2-3
13/01 17:00 5636 Buxton Fc. v Stalybridge Celti. 0-0 2-2
13/01 17:00 5603 Enfield Town. v Merstham 0-0 2-2
13/01 17:00 5637 Grantham Town. v Farsley Celti. 0-0 2-2
13/01 17:00 5638 Halesowen v Nantwich Town. 0-0 0-1
13/01 17:00 5639 Hednesford Town. v Coalville Town. 0-0 1-1
13/01 17:00 7066 Lancaster City. v Barwell Fc. 0-0 1-1
13/01 17:00 5604 Leatherhead Fc. v Tonbridge Angel. 0-0 1-0
13/01 17:00 5605 Lowestoft Town. v Dorking Wande. 0-0 0-0
13/01 17:00 5606 Margate Fc. v Dulwich Hamle. 0-0 1-0
13/01 17:00 7068 Mickleover Sport. v Matlock Town. 0-0 2-0
13/01 17:00 5607 Needham Marke. v Kingstonian Fc. 0-0 1-2
13/01 17:00 7069 Shaw Lane. v Whitby Town. 0-0 0-0
13/01 17:00 7071 Sutton Coldf. v Rushall Olymp. 0-0 3-4
13/01 17:00 5608 Thurrock Fc. v Staines Town. 0-0 0-2
13/01 17:00 5609 Tooting &. v Metropolitan Polic. 0-0 0-2
13/01 17:00 5610 Wingate &. v Harlow Town. 0-0 2-0
13/01 17:00 7072 Witton Albio. v Ashton Utd. 0-0 1-1
13/01 17:00 7074 Bishop's Stort. v Banbury Unite. 0-0 0-5
13/01 17:00 7075 Chesham Utd. v Basingstoke Town. 0-0 4-1
13/01 17:00 7076 Dorchester Town. v Redditch Unite. 0-0 1-0
13/01 17:00 7077 Dunstable Town. v Royston Town. 0-0 0-5
13/01 17:00 7078 Farnborough v Merthyr Town. 0-0 2-2
13/01 17:00 7079 Frome Town. v Kings Lynn. 0-0 0-0
13/01 17:00 7080 Gosport Borou. v Tiverton Town. 0-0 0-5
13/01 17:00 7082 Hitchin Town. v Biggleswade Town. 0-0 0-1
13/01 17:00 7083 Kettering Town. v Kings Langl. 0-0 1-1
13/01 17:00 7085 Stratford Town. v Weymouth Fc. 0-0 0-0
13/01 17:00 8401 Billericay Town. v Stourbridge 0-0 3-2
13/01 17:00 8402 Blyth Spart. v Bromley Fc. 0-0 1-4
13/01 17:00 8403 Bognor Regis. v Leyton Orien. 0-0 1-1
13/01 17:00 8404 Brackley Town. v Barrow Fc. 0-0 0-0
13/01 17:00 8405 Dover Athle. v Marine 0-0 4-3
13/01 17:00 8406 East Thurr. v Chester City. 0-0 1-0
13/01 17:00 8407 Ebbsfleet Unite. v Warrington Town. 0-0 1-1
13/01 17:00 8408 Gateshead Fc. v Boreham Wood. 0-0 3-3
13/01 17:00 8409 Halifax Town. v Maidenhead Unite. 0-0 1-4
13/01 17:00 8410 Kidderminster Harri. v Stockport Count. 0-0 2-2
13/01 17:00 8411 Maidstone Utd. v Heybridge Swift. 0-0 2-1
13/01 17:00 8412 Spennymoor Town. v Solihull Moors. 0-0 2-0
13/01 17:00 8413 St Alban. v Harrogate Town. 0-0 1-1
13/01 17:00 8414 Sutton Utd. v Hendon Fc. 0-0 3-0
13/01 17:00 8415 Wealdstone v Hereford Utd. 0-0 1-0
13/01 17:00 8416 Weston Super. v Workington 0-0 1-1
13/01 15:30 9601 Highlands Park. v Real Kings. 0-0 1-1
13/01 15:30 9602 Mbombela Utd. v Fc Cape. 0-0 1-2
13/01 15:30 9603 Mthatha Bucks. v Royal Eagle. 0-0 3-3
13/01 15:30 9605 Richards Bay. v Stellenbosch Fc. 0-0 2-1
13/01 15:30 9604 University Of. v Super Eagle. 0-0 1-3
13/01 15:30 9606 Witbank Spurs. v Uthongathi 0-0 2-0
13/01 20:00 1385 America Rj. v Cabofriense Rj. 1-1 2-1
13/01 20:00 1386 Bonsucesso v Goytacaz 0-1 1-3
13/01 20:00 1387 Resende Rj. v Macae Espor. 0-0 0-1
13/01 21:00 7760 Ferroviario Ce. v Horizonte Ce. 2-0 4-0
13/01 01:00 7447 Gremio Fbpa. v Ad Guaru. 0-0 2-0
13/01 15:00 3696 Ca Paran. v Criciuma Ec. 0-0 3-0
13/01 15:00 3697 Parana Clube. v Cruzeiro Ec. 0-0 1-1
13/01 20:00 3700 Ca Penap. v Desportiva Parae. 0-0 0-1
13/01 20:00 3701 Desportivo Brasi. v Londrina Ec. 0-0 3-3
13/01 20:00 3702 Ec Vitor. v Primavera Sp. 0-0 1-0
13/01 22:30 3703 Figueirense Sc. v Santos Fc. 0-0 1-3
13/01 23:00 3704 Boavista Sc. v Sc Inter. 0-0 1-5
13/01 22:30 1399 Universidad De. v Municipal Perez. 2-0 2-1
13/01 23:00 7911 Pasaquina v Cd Audaz. 2-0 3-0
13/01 15:30 3708 Montpellier Hsc. v Olympique Marse. 2-0 3-2
13/01 18:00 3709 Lille (F). v Psg (F). 0-1 1-3
13/01 11:30 2379 Atromitos Athin. v Panaitolikos U20. 0-0 1-3
13/01 15:00 3725 Apollon Kalam. v Doxa Drama. 0-0 1-1
13/01 15:00 3732 Panegialios v Ofi Kreta. 0-1 0-2
13/01 10:30 5057 Aizawl Fc. v Chennai City. 2-0 2-0
13/01 11:30 5261 Eastern Footb. v Hong Kong. 0-0 2-0
13/01 16:30 5063 Chennaiyin Fc. v Fc Pune. 0-0 1-0
13/01 16:00 5402 Knockbreda v Loughgall 0-0 1-2
13/01 16:00 5403 Lurgan Celti. v Ballyclare Comra. 0-0 0-1
13/01 12:00 2775 Sampdoria Genoa. v Napoli (T). 0-0 1-1
13/01 14:00 2771 Inter Milan. v Bologna (T). 0-0 2-1
13/01 15:30 2776 Ac Torin. v Lazio Roma. 0-0 3-1
13/01 15:30 2773 As Roma. v Fc Genoa. 0-0 5-0
13/01 15:30 2772 Fiorentina (T). v Sassuolo (T). 0-0 2-0
13/01 15:30 2777 Udinese (T). v Chievo (T). 0-0 2-3
13/01 16:00 2774 Verona (T). v Ac Milan. 0-0 1-0
13/01 15:20 5463 Al Tadam. v Khaitan Sc. 0-0 5-3
13/01 17:45 5465 Al Qadsi. v Al Jahra. 0-0 2-1
13/01 17:45 5464 Al Salmi. v Al Sahel. 0-0 3-1
13/01 17:50 5462 Al Nasr. v Kazma Sc. 0-0 3-1
13/01 15:00 6309 Gzira . v Tarxien Rainb. 1-1 3-1
13/01 15:00 6310 Hamrun Spart. v St Andre. 1-0 1-1
13/01 17:00 6311 Sliema Wande. v Balzan Youth. 0-0 1-2
13/01 17:15 6312 Naxxar Lions. v Valletta Fc. 0-1 0-1
13/01 01:45 3028 Tijuana U20. v Necaxa U20. 0-0 1-1
13/01 03:00 3010 Atlante v Zacatepec 1948. 1-0 1-1
13/01 04:30 3011 Venados v Murcielagos 1-0 3-1
13/01 05:36 3012 Cimarrones De. v Cafetaleros De. 2-1 2-3
13/01 01:00 3001 Leon (F). v Necaxa (F). 1-1 1-2
13/01 23:59 3000 Monarcas (F). v Tiburones Rojos. 0-1 0-1
13/01 17:00 3737 Katsina Unite. v Kano Pilla. 0-0 2-2
13/01 03:00 5962 Auckland City. v Southern Utd. 0-0 1-1
13/01 03:00 5964 Eastern Subur. v Team Welli. 0-1 2-1
13/01 05:35 5965 Wellington Phoen. v Hawkes Bay. 0-1 2-3
13/01 03:00 5215 Cd Arabe. v Atletico Verag. 0-0 2-0
13/01 23:00 8961 Santa Gema. v Sporting San. 0-0 1-1
13/01 17:00 1641 Boavista Porto. v Leixoes Sc. 0-0 1-2
13/01 17:00 1643 Fc Porto. v Chaves U19. 0-0 3-0
13/01 17:00 1645 Rio Ave. v Fc Cesar. 0-0 1-1
13/01 17:00 1646 Vitoria Guima. v Pacos Ferre. 0-0 2-1
13/01 17:00 1650 Sg Sacav. v Cf Os. 0-0 4-1
13/01 15:20 5460 Al Rayya. v Al Khoor. 1-0 3-0
13/01 17:30 5476 Al-Sadd v Al Markh. 0-0 0-0
13/01 17:30 5461 Qatar Sc. v Lekhwiya Sc. 0-2 0-6
13/01 11:45 5700 Valencia Cf. v Cd Real. 0-0 3-1
13/01 14:00 5701 Atletico Madri. v Albacete (F). 0-0 4-3
13/01 17:00 5702 Madrid Ccf. v Levante Ud. 0-0 2-1
13/01 16:45 5708 Celta De. v Gimnastica Segov. 0-0 2-2
13/01 17:00 5718 Athletic Bilba. v Real Socie. 0-0 2-0
13/01 18:00 5719 Sd Amore. v Ca Osasu. 0-0 3-1
13/01 18:30 5720 Sd Leioa. v Caudal Depor. 0-0 3-2
13/01 19:00 9703 Sd Balma. v Club Depor. 0-0 1-0
13/01 19:00 9704 Sestao River. v Cd Aurre. 0-0 3-1
13/01 17:30 9680 Ue Llago. v Cornella 0-0 1-1
13/01 19:00 9705 Ua Horta. v Fc Santb. 0-0 2-1
13/01 17:30 9706 Atletico Astor. v Arandina 0-0 0-0
13/01 14:00 9676 Ud Las. v Tenisca 0-0 0-0
13/01 18:30 9677 Cd Buzan. v Cd Marin. 0-0 1-0
13/01 19:00 9700 Valle De. v Cd Subiz. 0-0 1-0
13/01 14:00 9707 Cde Melis. v Antequera Cf. 0-0 1-2
13/01 19:00 9708 Cd Hueto. v Cf Malag. 0-0 0-2
13/01 19:00 9709 Juventud Torre. v Cd El. 0-0 2-1
13/01 19:30 9701 Ud Logro. v Cd Berce. 0-0 6-1
13/01 19:30 9702 Yague Cf. v Cd Agonc. 0-0 3-2
13/01 15:00 3736 Lipuli Fc. v Mtibwa Sugar. 0-0 0-1
13/01 15:00 3706 Ndanda Fc. v Mbao Fc. 0-0 1-1
13/01 15:00 3707 Stand Unite. v Ruvu Shoot. 0-0 1-0
13/01 18:30 5468 Sonacos v Asc Jaraa. 0-0 0-1
13/01 01:30 5478 Central Coast. v Canberra Unite. 0-1 1-2
13/01 02:00 8961 Adelaide Unite. v Melbourne Victo. 2-4 3-4
13/01 04:00 8981 Perth Glory. v Melbourne City. 2-1 3-1
13/01 09:55 8982 Sydney (T). v Western Sydne. 0-0 2-0
Tenis   Pauză Final
13/01 10:30 2070 Medvedev D. v De Minau. 0-1 2-1
13/01 03:30 7531 Bautista-Agut R. v Del Potro. 1-0 2-1
13/01 03:00 7222 Buzarnescu M. v Mertens E. 0-1 1-2
13/01 08:00 7221 Barty A. v Kerber A. 0-1 0-2
13/01 01:30 8450 Marach O. v Mirnyi M. 1-0 2-1
13/01 12:15 8451 Mertens E. v Kichenok L. 1-0 2-0
13/01 21:00 5279 Uchida K. v Altamirano C. 0-1 0-2
13/01 22:20 5280 Gomez E. v Aragone Jc. 1-0 2-0
13/01 03:50 1906 Hemery C. v Gonzalez A. 0-1 0-2
13/01 04:05 1982 Sonego L. v Safwat M. 1-0 2-0
13/01 06:00 1986 Paul T. v Tomic B. 0-1 1-2
13/01 08:50 1921 Caruso S. v Gombos N. 0-1 2-1
13/01 09:50 1924 Sakharov G. v Ramanathan R. 0-1 0-2
13/01 10:20 1981 Pospisil V.. v Napolitano S. 1-0 2-1
13/01 03:30 1916 Abanda F. v Schmiedlova A. 1-0 1-2
13/01 03:30 1933 Voegele S. v Lapko V.. 1-0 2-0
13/01 03:50 1935 Dulgheru A. v Yastremska D. 1-0 2-0
13/01 04:15 1926 Kostova E. v Allertova D. 0-1 0-2
13/01 07:50 1907 Kostyuk M. v Seguel D. 0-1 2-1
13/01 07:55 1925 Kerkhove L. v Zidansek T. 1-0 2-0
13/01 08:30 1908 Day K. v Han X. 1-0 2-0
13/01 08:55 1915 Golubic v v Soler. 1-0 2-0
13/01 09:20 1902 Bara I. v Pera B. 1-0 1-2
13/01 10:15 1903 Bonaventure Y. v Jorovic I. 0-1 0-2
13/01 11:10 1936 Zhu L. v Grammatikopoulou V.. 0-1 2-1
13/01 11:20 1917 Dolehide C. v Kuzmova V.. 0-1 0-2
13/01 11:50 1904 Broady N. v Schoofs B. 0-1 0-2
13/01 11:55 1918 Imanishi M. v Bouzkova M. 0-1 0-2
13/01 14:00 5275 Coppejans K. v Storrie R. 0-1 0-2
13/01 14:00 5276 Delic M. v Celikbilek A. 1-0 1-2
13/01 14:00 5277 Frunza N. v Quinzi G. 0-1 0-2
13/01 14:00 5278 Sieber M. v Gray J. 1-0 2-0
13/01 18:00 5281 Gil F. v Wessels L. 0-1 0-2
13/01 19:55 5282 Marti J.. v Kirchheimer S. 1-0 2-0
13/01 05:00 6404 Moraing M. v Lopez-Perez E. 1-0 1-2
13/01 07:10 6407 Granollers M. v Zapata Miral. 1-0 2-0
13/01 14:00 5273 Krawietz K. v Simon T. 1-0 2-1
13/01 16:15 5274 Authom M. v Masur D. 0-1 0-2
13/01 09:00 Lopez Perez. v Cerretani J. 1-0 1-2
13/01 20:30 5286 Kalinina A. v Danilina A. 1-0 2-1
13/01 20:35 5287 Perper A. v Min G. 0-1 0-2
13/01 02:00 6405 Fucsovics M. v Seppi A. 1-0 1-2
13/01 13:00 1895 Muntean v v Cakar. 0-1 0-2
13/01 14:30 1898 Rosatello C. v Fetecau I. 1-0 1-2
13/01 15:30 5270 Barrere G. v Rochette L. 1-0 2-0
13/01 17:25 5272 Jacq G. v Westerhof B. 1-0 1-2
13/01 09:30 5283 Gorgodze E. v Morderger T. 0-1 2-1
13/01 09:30 5284 Matviyenko L. v Shapatava S. 0-1 0-2
13/01 09:30 5285 Oz I. v Kolodziejova M. 0-1 0-2
13/01 09:30 5271 Vasylyeva A. v Rosca A. 1-0 1-2
13/01 16:30 5324 Jotovski T. v Jahn J. 1-0 1-2
13/01 04:30 1900 Shimizu Y. v Diep F. 1-0 2-0
13/01 06:25 2271 Wang H. v Hazawa S. 0-1 2-1
Baschet   Pauză Final
13/01 18:00 4622 Poli Iasi. v Csm Orade. 0-0 56-113
13/01 18:00 4621 Timba Timis. v Craiova 0-0 74-101
13/01 19:15 4632 Csu Sibiu. v BC Timis. 0-0 81-73
13/01 02:00 8631 Charlotte v Utah 0-0 99-88
13/01 02:00 8632 Indiana v Cleveland 0-0 97-95
13/01 02:00 8633 Washington v Orlando 0-0 125-119
13/01 02:30 8634 Atlanta v Brooklyn 0-0 105-110
13/01 03:00 8635 Milwaukee v Golden State. 0-0 94-108
13/01 03:00 8636 Minnesota v New York. 0-0 118-108
13/01 03:00 8637 New Orlea. v Portland 0-0 119-113
13/01 04:00 8638 Denver v Memphis 0-0 87-78
13/01 05:30 8639 Phoenix v Houston 0-0 95-112
13/01 22:30 8641 LA Clipp. v Sacramento 0-0 126-105
13/01 23:59 8642 Charlotte v Oklahoma 0-0 91-101
13/01 19:30 8699 Paris Leval. v Nanterre 0-0 96-91
13/01 21:00 6350 Es Chalo. v Asvel 0-0 84-52
13/01 21:00 6351 Jeunesse Laiqu. v Hyeres Toulo. 0-0 99-88
13/01 21:00 6352 Le Mans. v Champagne Chalo. 0-0 90-84
13/01 21:00 8700 Pau Lacq. v Cholet Baske. 0-0 70-78
13/01 21:30 6358 Pesaro v Sassari 0-0 88-85
13/01 21:30 6357 Trento v Avellino 0-0 83-94
13/01 21:45 6359 Bologna v Reggiana 0-0 85-75
13/01 20:00 6366 Obradoiro v Gipuzkoa 0-0 69-72
13/01 20:00 6367 Valencia v Zaragoza 0-0 103-58
13/01 12:00 8603 Banvit v Pinar K. 0-0 84-65
13/01 14:15 8604 Tofas v Yesilgiresun 0-0 92-52
13/01 16:00 8605 Besiktas v Buyukcekmece 0-0 78-65
13/01 19:15 8606 Istanbul BB. v Fenerbahce 0-0 70-83
13/01 20:00 9771 Mega Leks. v Kk Buduc. 0-0 83-94
13/01 22:00 9772 Mornar Bar. v Olimpija 0-0 101-81
13/01 13:30 7817 Bc Tsmok. v Enisey Krasn. 0-0 74-88
13/01 15:00 7818 Avtodor Sarat. v Parma Perms. 0-0 82-87
13/01 12:00 7806 Saigon Heat. v Nahnai Long. 0-0 96-93
13/01 02:00 8601 Quimsa v Regatas 0-0 96-80
13/01 02:30 8602 Argentino v Estudiantes 0-0 83-83
13/01 03:00 8607 Penarol v San Loren. 0-0 81-87
13/01 08:30 8664 Sydney Kings. v Adelaide 36ers. 0-0 101-104
13/01 10:30 8665 Wollongong Hawks. v New Zeala. 0-0 90-79
13/01 10:30 8619 Townsville (F). v Bulleen (F). 0-0 69-64
13/01 21:30 9759 Leuven v Aalstar 0-0 74-75
13/01 21:30 9756 Mons v Antwerp 0-0 78-81
13/01 21:30 9760 Oostende v Brussels 0-0 79-52
13/01 21:30 9757 Willebroek v Limburg 0-0 76-96
13/01 00:05 8608 Caxias Do. v Botafogo 0-0 73-63
13/01 17:30 8684 Vasco Da. v Franca Sp. 0-0 67-81
13/01 19:00 6382 Balkan Botev. v Bc Spart. 0-0 106-76
13/01 19:00 6381 Lukoil Acade. v Academic Bulte. 0-0 51-93
13/01 19:00 6388 Rilski Sport. v Bc Beroe. 0-0 96-88
13/01 18:45 7481 Kolin v Svitavy 0-0 76-65
13/01 19:00 7482 Jindrichuv H.. v Olomoucko P.. 0-0 86-96
13/01 19:00 7483 Opava v Nymburk 0-0 75-101
13/01 20:00 7484 Brno v Usk Praga. 0-0 70-59
13/01 18:00 7487 Slavia P.. v Hr.Kralove (F). 0-0 82-90
13/01 18:30 7488 Trutnov (F). v Nymburk (F). 0-0 65-98
13/01 13:30 7461 Bayi K.. v Guangdong D.. 0-0 60-76
13/01 13:30 7462 Beijing G.. v Shenbu (F). 0-0 92-72
13/01 13:30 7463 Liaoning L.. v Jiangsu P.. 0-0 72-83
13/01 13:30 7464 Shaanxi T.. v Heilongjiang D.. 0-0 70-80
13/01 13:30 7465 Shandong Sl. v Sichuan Jbw. 0-0 62-62
13/01 13:30 7466 Shanghai O.. v Xinjiang W.. 0-0 86-71
13/01 13:30 7467 Shanxi Xrf. v Zhejiang Fe. 0-0 101-76
13/01 10:00 8676 0-0 77-68
13/01 18:05 7475 Zabok v Cibona 0-0 68-97
13/01 20:30 7476 Alkar v Osijek 0-0 81-74
13/01 15:00 7494 Audentes Sg. v Valga/Maks&Moorits 0-0 84-108
13/01 18:00 7495 Ttu Korvp. v Tyco Rapla. 0-0 75-97
13/01 17:00 7496 Kauhajoen Karhu. v Helsinki Seagu. 0-0 70-62
13/01 17:00 7497 Pyrintö Tampe. v Bc Nokia. 0-0 87-76
13/01 11:00 7841 San Migue. v Talk N. 0-0 88-76
13/01 21:00 9761 Nancy v Roanne 0-0 47-71
13/01 16:30 9765 Kolossos R.. v Trikala 0-0 78-60
13/01 16:30 9764 Koroivos v Gs Kimis. 0-0 59-73
13/01 16:30 9766 Paok v Panionios 0-0 92-74
13/01 18:30 9767 Gs Lavri. v Promitheas 0-0 101-87
13/01 18:30 9776 Hapoel Eilat. v Hapoel Unet. 0-0 94-79
13/01 20:30 9777 Bnei Herze. v Maccabi Tel. 0-0 86-90
13/01 21:30 4687 De Longh. v Assigeco 0-0 93-52
13/01 21:30 4688 Orasi Raven. v Pall. Roset. 0-0 98-73
13/01 19:30 4694 Eurobasket Roma. v Cuore Napol. 0-0 69-54
13/01 17:00 7826 Pieno Zvaig. v Lietuvos Rytas. 0-0 65-93
13/01 17:20 7827 Lietkabelis v Kk Prien. 0-0 95-86
13/01 03:00 8626 Aguacateros De. v Correcaminos Victo. 0-0 98-92
13/01 04:30 8670 Toros Lared. v Mineros 0-0 91-91
13/01 05:00 8671 Fuerza Regia. v Soles De. 0-0 86-94
13/01 17:00 7837 Apollo Amste. v Landstede Baske. 0-0 76-84
13/01 20:30 7838 Donar Groni. v Den Helde. 0-0 98-62
13/01 21:00 7839 Zorg En. v Lasaulec Aris. 0-0 77-55
13/01 21:30 7840 Rotterdam Colle. v Eiffeltowers Den. 0-0 81-91
13/01 18:00 7844 Stelmet Zielo. v Trefl Sopot. 0-0 90-94
13/01 18:00 4601 Ostrovia Ostro. v Jas-Fbg Zagle. 0-0 72-69
13/01 18:00 7850 Siedlce (F). v Sleza Wrocl. 0-0 60-91
13/01 17:00 4606 Forum Terce. v Electrico Fc. 0-0 97-60
13/01 17:30 4607 Cab Madei. v Vitoria Sport. 0-0 70-81
13/01 18:00 4608 Ovarense Aeros. v Fc Barre. 0-0 76-61
13/01 19:00 4609 Sc Lusit. v Illiabum 0-0 92-97
13/01 20:00 4610 Galitos -. v Ud Olive. 0-0 60-86
13/01 23:00 4611 Fc Porto. v Benfica 0-0 89-81
13/01 18:00 4645 Bc Priev. v 04 Ac. 0-0 94-69
13/01 18:00 4646 Bk Levic. v Karlovka Brati. 0-0 79-56
13/01 19:00 4647 Inter Inche. v Slavia Tu. 0-0 75-81
13/01 19:00 4648 Mbk Rieke. v Mbk Handl. 0-0 99-87
13/01 17:00 4649 Banska Bystr. v Bkm Junio. 0-0 74-54
13/01 19:00 4651 Sbk Samor. v Bam Popra. 0-0 67-65
13/01 20:00 4652 Helios Domza. v Kk Krka. 0-0 89-89
13/01 20:00 4653 Kd Iliri. v Kemoplast Alpos. 0-0 75-75
13/01 20:00 4655 Kk Sencu. v Lastovka Domza. 0-0 77-81
13/01 20:00 4654 Rogaska v Hopsi Polze. 0-0 71-68
13/01 19:15 4657 Prat Joven. v Palma Air. 0-0 78-76
13/01 19:30 4659 C. Ouren. v Leche Rio. 0-0 79-67
13/01 19:30 4658 Union Finan. v Calzados Robus. 0-0 86-70
13/01 17:00 4660 Spar Unigi. v Perfumerias Aveni. 0-0 61-66
13/01 19:00 4661 Cd Zamar. v Gipuzkoa Upv. 0-0 71-75
13/01 19:15 4662 Pajariel Bembi. v Araski Aes. 0-0 68-55
13/01 20:45 4663 Cadi Icg. v C.B. Al-Qa. 0-0 70-39
13/01 13:00 4681 Besiktas Cola. v Cukurova (F). 0-0 57-62
13/01 13:00 4682 Ormanspor (F). v Fenerbahce (F). 0-0 54-57
13/01 15:00 4683 Istanbul Unive. v Canik Beled. 0-0 56-73
13/01 15:30 4684 Yakin Dogu. v Adana Botas. 0-0 85-81
13/01 19:00 7802 Jaszberenyi Kosar. v Kaposvari Kk. 0-0 89-76
13/01 19:00 7803 Mafc Budap. v Fortress Lami-. 0-0 62-73
13/01 19:00 7804 Zalakeramia Zte. v Szte-Szedeak 0-0 81-69
13/01 14:00 4671 Bc Zapor. v Cherkasski Mavpy. 0-0 72-87
13/01 16:00 4672 Mbc Mykol. v Budivelnik 0-0 72-69
13/01 01:30 6385 Olimpia v Trouville 0-0 88-76
13/01 01:30 6386 Urunday v Bohemios 0-0 73-66
13/01 21:00 7800 Esb Ville. v Sasp Lyon. 0-0 86-51
13/01 21:00 7499 Flammes Carol. v Cavigal Nice. 0-0 76-66
13/01 17:00 7478 Apop Papho. v Enosis Neon. 0-0 53-73
13/01 19:30 7814 Liepajas Lauva. v Jurmala/Fenikss 0-0 50-66
13/01 19:00 4639 Kk Dynam. v Kk Sloga. 0-0 88-63
13/01 19:00 4640 Kk Metal. v Zlatibor Cajet. 0-0 85-98
13/01 19:00 4641 Kk Vrsac. v Kk Beovu. 0-0 94-87
13/01 20:30 4642 Bkk Radni. v Kk Tamis. 0-0 87-88
13/01 20:30 4643 Spartak Subot. v Okk Beogr. 0-0 72-91
13/01 21:00 4644 Kk Vojvo. v Kk Borac. 0-0 98-97
Handbal   Rezultat
13/01 16:00 4801 Rapid Bucur. v Csm Bistr. 22-29
13/01 17:30 4835 Dunarea Brail. v CSM Bucur. 17-28
13/01 18:15 5740 Germania v Muntenegru 32-19
13/01 20:30 5741 Macedonia v Slovenia 25-24
13/01 19:15 5742 Spania v Cehia 32-15
13/01 21:30 5743 Danemarca v Ungaria 32-25
13/01 15:00 4890 Rusia v Finlanda 36-26
13/01 15:30 4884 Israel v Letonia 28-29
13/01 18:00 4885 Georgia v Lituania 20-24
13/01 19:15 4880 Romania v Ucraina 26-26
13/01 21:45 4881 Italia v Insulele Feroe. 29-18
13/01 20:00 4872 Kosovo v Portugalia 22-36
13/01 22:30 4873 Cipru v Polonia 13-46
13/01 21:00 4865 Bosnia &. v Elvetia 21-15
13/01 18:00 4916 Scm Craio. v Randers (F). 23-17
13/01 17:00 4915 Kobenhavn (F). v Vipers Krist. 30-25
13/01 18:00 4912 Byasen (F). v Viborg (F). 21-28
13/01 19:00 4910 Banik Most. v Larvik (F). 21-21
13/01 19:00 4892 Hk Sokol. v Slovan Duslo. 21-34
13/01 19:00 4895 Hk Start. v Sokol Pisek. 31-30
13/01 19:00 4897 Ssk Preso. v Iuventa Micha. 20-33
13/01 15:00 4943 Ajax Koben. v Lemvig-Thyboron Handb. 31-29
13/01 16:30 4944 Odder Handb. v Otterup Hk. 27-29
13/01 15:00 4937 Bjerringbro (F). v Tms Rings. 23-26
13/01 16:00 4938 Rodovre (F). v Vendsyssel (F). 24-25
13/01 16:30 4939 Sonderjyske (F). v Hadsten Sport. 24-21
13/01 17:15 4935 Ajax Koben. v Silkeborg-Voel Kfum. 20-24
13/01 21:00 4926 Havre Athle. v Chambray Toura. 28-26
13/01 21:15 4929 Metz (F). v Cjf Fleur. 33-28
13/01 20:00 4923 Tv Nelli. v Tus Metzi. 22-23
13/01 21:00 4922 Bayer 04. v Bad Wildu. 19-21
13/01 14:30 4858 Viking Handb. v Kristiansand If. 37-23
13/01 17:00 4851 Grane Arend. v Skrim (F). 25-27
13/01 17:00 4859 St Hallv. v Follo Hk. 26-21
13/01 19:00 4860 Haslum Il. v Il Runar. 21-35
13/01 18:00 4839 Korona Kielc. v Uks Pcm. 31-24
13/01 18:00 4840 Kpr Gminy. v Mks Lubli. 20-21
13/01 18:00 4841 Kpr Ruch. v Eks Start. 29-34
13/01 18:00 4842 Mks Piotr. v Kpr Jelen. 27-25
13/01 19:00 4844 Mks Zagle. v Ku Polit. 21-24
13/01 21:00 4837 Madeira Sad. v Arsenal /Lxs. 36-21
13/01 13:00 4813 Rostov-Don v Agu-Adiif 38-24
13/01 13:15 4824 Stavropolye-Uor Stavr. v Dinamo Volgo. 25-26
13/01 18:00 4814 Granollers (F). v Clinicas Rinco. 29-21
13/01 19:00 4818 Bera Bera. v Canyamelar Valen. 33-14
13/01 19:00 4816 Bm Base. v Aula Cultu. 18-40
13/01 21:00 4819 Bfit Mucho. v Bm Caste. 34-27
13/01 21:00 4817 Bm Porri. v Cb Elche. 25-27
13/01 21:00 4820 Bmc Mavi. v Baseti- Zuazo. 28-28
13/01 17:00 4803 Skövde (F). v Kristianstad(F) 25-22
13/01 16:00 4808 Ifk Ystad. v Kungalvs Hk. 32-28
13/01 17:00 4809 Caperiotumba v Torslanda Hk. 23-27
Hochei   Pauză Final
13/01 02:00 7149 Columbus v Vancouver 1-0 2-5
13/01 02:30 7150 Carolina v Washington 1-1 3-4
13/01 02:30 6500 Florida v Calgary 0-0 2-4
13/01 03:30 6501 Chicago v Winnipeg 0-0 2-1
13/01 04:00 6502 Phoenix v Edmonton 2-2 2-4
13/01 20:00 6503 Ny Range. v Ny Islan. 1-2 2-7
13/01 20:00 6504 Pittsburgh v Detroit 2-1 4-1
13/01 16:00 9912 Klagenfurt v Innsbruck 3-0 5-5
13/01 18:30 9913 Linz v Dornbirn 1-1 5-2
13/01 20:45 7655 Biel v Bern 0-1 4-3
13/01 20:45 7657 Davos v Kloten 2-4 2-6
13/01 20:45 7656 Fribourg v Zug 0-0 6-0
13/01 20:45 7658 Lugano v Servette 1-0 7-1
13/01 20:45 7659 Zurich v Ambri P.. 0-0 2-2
13/01 17:00 8851 Ilves T.. v Jukurit 0-0 0-3
13/01 17:00 8852 Jyvaskyla v Lahti 1-0 4-1
13/01 17:00 8853 Karpat O.. v Hameenlinna 1-2 3-3
13/01 17:00 8854 Kookoo v Tappara T.. 1-0 3-3
13/01 17:00 8855 Tps Turku. v Saipa 2-0 2-0
13/01 17:00 8856 Vaasan S.. v Hifk 1-1 2-4
13/01 18:30 8857 Assat P.. v Lukko 0-1 1-4
13/01 17:00 7905 Kongsvinger v Lorenskog 0-3 1-6
13/01 17:00 7906 Valerenga v Storhamar 0-2 1-3
13/01 19:00 7907 Stavanger v Frisk A.. 1-1 1-4
13/01 16:15 7642 Brynas v Frolunda 2-0 4-1
13/01 16:15 7643 Djurgardens v Hv 71. 0-0 1-1
13/01 16:15 7644 Färjestads Bk. v Karlskrona 1-1 5-3
13/01 16:15 7645 Lulea v Rogle 0-0 1-1
13/01 16:15 7646 Malmo v Vaxjo 0-1 0-4
13/01 19:00 7648 Mora Ik. v Linkopings 0-2 1-4
13/01 19:00 7647 Orebro v Skelleftea 0-0 4-1
13/01 19:00 9917 Hk Acron. v Hdd Olimp. 0-1 7-2
13/01 20:00 9925 Hc Neuma. v Hc Grode. 1-2 1-8
13/01 20:15 9933 Ec Red. v Ec Kac. 0-0 2-2
13/01 20:30 9935 Ec S.Fel. v Ec Die. 0-1 3-3
13/01 20:30 9936 Ehc Luste. v Ehc Brege. 2-0 6-1
13/01 20:30 9937 Wsv Sterz. v Hc Asiag. 0-1 1-3
13/01 21:00 9938 Hc Puste. v Sg Corti. 0-0 0-1
13/01 18:00 9945 Hsc Csiks. v Ferencvaros-Esmtk 3-0 9-2
13/01 20:00 9993 Guildford v Coventry 3-1 3-2
13/01 21:00 9992 Belfast v Nottingham 3-1 6-4
13/01 21:00 9995 Braehead v Manchester S.. 0-0 2-5
13/01 21:00 9996 Milton K.. v Dundee 3-2 3-4
13/01 21:15 9998 Fife v Edinburgh 2-0 6-1
13/01 16:00 9901 Lida v Belarus U20. 1-0 3-2
13/01 02:00 1300 Kingston F.. v Guelph S.. 1-1 2-4
13/01 02:00 1301 Niagara Id. v Barrie C.. 1-2 6-3
13/01 02:05 1302 Sarnia S.. v Windsor S.. 2-1 6-1
13/01 02:05 1303 Sudbury W.. v Mississauga S.. 2-1 3-6
13/01 02:07 1304 St.Marie G.. v Owen Sa. 1-0 5-2
13/01 02:30 1305 London K.. v Hamilton B.. 0-1 1-5
13/01 02:35 1306 Oshawa G.. v Flint F.. 2-0 5-3
13/01 22:30 9902 Kingston F.. v Oshawa G.. 3-0 4-1
13/01 16:00 9906 Slavia Praga. v Benatky 1-0 5-0
13/01 18:00 9918 Ceske Budej. v Prerov 1-0 3-1
13/01 18:00 9926 Frydek M.. v Ustecti Lvi. 1-0 1-3
13/01 18:00 9928 Kadan v Karlovy Vary. 0-0 2-4
13/01 18:00 9927 Prostejov v Kladno 2-0 6-3
13/01 18:30 9929 Havirov v Litomerice 2-1 5-4
13/01 18:30 9930 Vsetin v Trebic 0-1 1-4
13/01 17:00 9931 Ipk v Heinolan P.. 1-1 4-4
13/01 17:00 9932 Jokipojat J.. v Roki 1-1 6-2
13/01 17:00 9956 K-Vantaa v Tuto 1-1 3-3
13/01 17:00 9961 Leki v Espoo U.. 2-0 5-2
13/01 17:00 9970 Sapko v Hermes 1-0 2-2
13/01 13:00 9948 Hs Riga. v Hk Kurba. 1-4 2-12
13/01 13:30 9949 Mogo Riga. v Hk Prizm. 2-0 10-1
13/01 17:00 9950 Hk Zemga. v Hk Liepa. 0-0 2-0
13/01 17:00 9951 Comet v Tonsberg Og. 0-0 3-3
13/01 17:00 9952 Furuset Ishoc. v Nidaros Hocke. 0-1 2-4
13/01 17:00 9953 Narvik Ishoc. v Gjovik Mammu. 2-0 4-1
13/01 17:00 9954 Ringerike Ihk. v Hasle/Loren Ishoc. 1-0 5-1
13/01 13:00 9447 Almaz v Rs Kunlu. 3-0 6-3
13/01 07:00 1307 Ceng Tou. v Krasnoyarsk 1-2 2-6
13/01 10:30 9449 Heilongjiang v Angarsk 2-2 4-4
13/01 12:00 9451 Zvezda Ch.. v Novokuznetsk 2-2 3-4
13/01 15:00 8861 Csk Vvs. v Nizhny Tagil. 0-0 1-0
13/01 16:00 8796 Bars v Chelmet C.. 1-0 2-2
13/01 16:00 7616 Hk Sarov. v Orsk 1-0 3-2
13/01 16:00 8810 Penza v Gornyak Uchal. 1-0 2-1
13/01 16:15 9984 Bik Karls. v Timra Ik. 2-1 4-3
13/01 19:00 9985 Modo Hocke. v Ik Pante. 0-0 0-2
13/01 02:00 1310 Binghamton S.. v Wilkes Barre. 1-1 2-6
13/01 02:00 1311 Grand Rapid. v Lake Em. 2-1 4-2
13/01 02:00 1312 Utica C.. v Syracuse C.. 1-2 2-3
13/01 02:05 1466 Adirondack P.. v Portland P.. 1-1 2-6
13/01 02:05 1467 Providence B.. v Bridgeport St. 1-1 2-3
13/01 02:05 1468 Rochester A.. v Albany D.. 1-0 5-2
13/01 02:15 1469 Charlotte C.. v Toronto M.. 0-1 1-4
13/01 02:30 1470 Hamilton B.. v Hartford Wp. 3-0 4-2
13/01 03:30 1471 San Anton. v Milwaukee A.. 0-0 1-4
13/01 05:00 1473 Manchester M.. v Springfield F.. 1-2 6-4
13/01 05:00 1472 Oklahoma Cb. v Chicago W.. 2-2 3-4
13/01 05:00 1475 Stockton H.. v Texas S.. 1-1 2-7
13/01 05:00 1474 Worcester S.. v Rockford 0-1 2-4
13/01 22:00 8811 St Johns. v Iowa W.. 1-1 4-5
13/01 23:00 7901 Hamilton B.. v Wilkes Barre. 1-1 3-4
13/01 17:00 9977 Hc Dalen. v Kristianstads Ik. 1-2 2-6
13/01 16:00 9966 Örnsköldsviks Sk. v Vik Vaste. 0-0 0-3
13/01 17:00 9967 Bodens Hf. v Skovde Ik. 0-2 1-5
13/01 17:00 9968 Kalix Hf. v Mariestads Bois. 0-1 4-1
13/01 17:00 9969 Pitea Hc. v Lindlovens If. 1-1 4-2
13/01 17:00 8860 Ha 74. v Helsingborgs Hc. 1-1 3-3
Volei   Pauză Final
13/01 12:00 9440 Universitatea Cluj. v Cs Unire. 0-1 1-3
13/01 12:30 9436 Css2 Ukro. v Csm Agron. 0-1 0-3
13/01 15:30 9435 Lmv Trico. v C.S. Arcad. 1-0 3-2
13/01 17:00 9437 Csu Uvt. v Zalau 0-1 0-3
13/01 18:00 9438 Stiinta Baia. v Steaua Bucur. 0-1 0-3
13/01 18:00 4150 Csu Targu. v Acs Penic. 0-1 2-3
13/01 19:30 4149 Agroland Timis. v Dinamo Bucur. 1-0 3-2
13/01 03:00 5151 Upcn v Burgi Freed. 0-1 1-3
13/01 15:30 4103 Sesi Sp. v Caramuru Castr. 1-0 3-0
13/01 19:00 4104 Vivo Minas. v Corinthians/Guarulhos 1-0 3-0
13/01 22:00 4105 Juiz De. v Montes Claro. 0-1 1-3
13/01 22:00 4106 Kappesberg Canoa. v Volei Renat. 1-0 3-2
13/01 22:30 4125 Moda/Maringa v Funvic/Taubate 0-1 1-3
13/01 01:30 1718 Ec Pinhe. v Volei Nestl. 0-1 2-3
13/01 17:30 7957 Volejbal Brno. v Usti Nad. 1-0 3-0
13/01 18:00 7958 Fatra Zlin. v Czu Praha. 0-1 3-1
13/01 18:00 7959 Vk Karbo. v Vk Ceske. 0-1 0-3
13/01 18:00 7960 Volejbalovy Oddil. v Dukla Liber. 1-0 3-0
13/01 19:00 7231 Vk Karlo. v Kladno Volej. 1-0 1-3
13/01 19:00 7232 Vk Ostra. v Aero Odole. 1-0 3-0
13/01 18:00 7234 Pvk Olymp. v Tj Sokol. 1-0 3-0
13/01 18:00 7235 Sk Up. v Vk Dukla. 0-1 3-2
13/01 18:00 7236 Tj Sokol. v Agel Prost. 0-1 0-3
13/01 19:00 7237 Vk Sg. v Pvk Prero. 0-1 0-3
13/01 20:00 7238 Kralovo Pole. v Tj Ostra. 1-0 3-1
13/01 09:30 1720 Beijing Auto. v Evergrade (F). 1-0 3-0
13/01 09:30 1721 Fujian Xi. v Shangdong Ls. 1-0 2-3
13/01 09:30 1723 He Bei. v Sichuan Unive. 0-1 0-3
13/01 09:30 1726 Tianjin Bridg. v Liaoning Huach. 1-0 3-2
13/01 09:30 1727 Yunnan (F). v Henan Zheng. 1-0 3-0
13/01 10:00 1725 Shanghai Dunlo. v Ba Yi. 1-0 3-1
13/01 13:30 1728 Zhejiang Kaiyu. v Jiangsu (F). 0-1 1-3
13/01 09:00 9027 Kgc (F). v Korea Expre. 0-1 3-2
13/01 15:30 7946 Etta v Akaa Volle. 0-1 3-1
13/01 17:00 7947 Pielaveden Sampo. v Hurrikaani-Loimaa 0-1 0-3
13/01 17:00 7948 Tiikerit v Raision Loimu. 1-0 3-0
13/01 17:00 7246 Liigaploki (F). v Oriveden Ponni. 0-1 3-2
13/01 17:00 7247 Lp Kanga. v Polkky Kuusa. 0-1 1-3
13/01 20:00 7938 Toulouse Space. v Montpellier Uc. 1-0 1-3
13/01 20:30 7939 Stade Poite. v Tourcoing Vb. 0-1 1-3
13/01 21:00 7941 Chaumont 52. v Gazelec F.C.O. 1-0 3-0
13/01 21:00 7942 Rennes Volle. v Arago De. 1-0 3-1
13/01 21:00 5661 Paris St-Cl. v Cannes (F). 0-1 0-3
13/01 21:00 5662 Vandoeuvre Nancy. v Nantes (F). 0-1 0-3
13/01 21:00 5663 Vbc Chama. v Venelles (F). 1-0 1-3
13/01 21:30 5664 Beziers (F). v Asptt Mulho. 1-0 3-0
13/01 21:30 5665 Le Canne. v Evreux (F). 1-0 3-0
13/01 20:00 7931 Netzhoppers Kw-Be. v Enbw Tv. 1-0 3-0
13/01 20:30 7932 Vfb Fried. v Svg Luneb. 1-0 3-0
13/01 20:00 5667 Rote Raben. v Alemannia Aache. 1-0 3-0
13/01 20:00 5666 Vco Berli. v Sc Potsd. 0-1 0-3
13/01 20:30 5668 Allianz Mtv. v Volleystars Thuri. 0-1 3-1
13/01 17:00 8387 Apfs Irakl. v Ao Kifis. 0-1 2-3
13/01 17:00 8384 Ethnikos Alexa. v Olympiakos 0-1 1-3
13/01 19:00 8386 Foinikas Syrou. v Gs Irakl. 1-0 3-0
13/01 17:00 5675 Aof Porfy. v Aris Thess. 0-1 1-3
13/01 18:00 5671 Aias Euosm. v Aon Panax. 1-0 3-0
13/01 18:00 5672 Ao Marko. v Iraklis Kifis. 1-0 3-0
13/01 18:00 5674 Olympiacos Pirae. v Ao Thira. 1-0 3-0
13/01 21:30 8547 Vero Volle. v Perugia 0-1 0-3
13/01 21:30 5683 Edilesse Cavri. v Emma Villa. 0-1 0-3
13/01 21:30 5677 Club Itali. v Gioiella Micro. 1-0 3-0
13/01 21:30 5678 Pag Tavia. v Monini Spole. 0-1 0-3
13/01 21:30 8347 Yamamay Busto. v Rebecchi Nordm. 1-0 3-1
13/01 21:30 5688 Delta Infor. v Lpm Bam. 0-1 1-3
13/01 21:30 5689 Duck Farm. v Sorella Ramon. 1-0 3-1
13/01 20:30 8527 Bmc/Sss v Orion Doeti. 0-1 3-2
13/01 20:30 8528 Inter Rijsw. v Draisma Dynam. 0-1 0-3
13/01 21:00 8529 Landstede Zwoll. v Taurus 0-1 1-3
13/01 21:00 8530 Prins-Vcv v Zaanstad 1-0 3-0
13/01 18:30 8522 Alterno Apeld. v Tt Papen. 1-0 2-3
13/01 19:00 8523 Springendal Set-U. v Zwolle (F). 0-1 1-3
13/01 20:30 8524 Sliedrecht Sport. v Vc Sneek. 1-0 3-0
13/01 15:45 8516 Jastrzebski v Kedzierzyn 1-0 1-3
13/01 17:00 8517 Bydgoszcz v Gks Katow. 1-0 3-1
13/01 18:00 8518 Rzeszow v Bielsko-Biala 1-0 3-0
13/01 21:00 8519 Politechnika Warsz. v Trefl Gdans. 1-0 3-0
13/01 18:00 8507 Budowlani Torun. v Lks Comme. 0-1 0-3
13/01 18:00 8508 Muszyna (F). v Impel Wrocl. 1-0 3-1
13/01 19:00 8816 As Sao. v Aa Espin. 0-1 1-3
13/01 19:00 8817 Castelo Maia. v Aj Fonte. 1-0 3-1
13/01 19:00 8818 Esmoriz Gc. v Sl Benfi. 0-1 0-3
13/01 19:00 8510 Trefl Proxi. v Tauron Mks. 1-0 3-0
13/01 20:00 8820 Vc Viana. v Sc Espin. 1-0 2-3
13/01 12:00 4145 Fk Yenis. v Jurga Nizni. 1-0 3-1
13/01 13:00 4147 Kuzbass Kemer. v Zenit St.. 0-1 2-3
13/01 15:00 4144 Fakel Novy. v Dinamo Mosco. 1-0 3-0
13/01 15:00 4146 Gazprom-Ugra Surgu. v Zenit Kazan. 0-1 0-3
13/01 15:00 4148 Nova Novok. v Yaroslavich Yaros. 1-0 3-2
13/01 16:00 4142 Dinamo-Lo v Ufa Ural. 0-1 3-2
13/01 17:00 4143 Belogorie Belgo. v Lokomotiv Novos. 1-0 3-0
13/01 08:00 4131 Sakhalin (F). v Avtodor-Metar Chely. 1-0 3-2
13/01 14:00 4132 Ekaterinburg (F). v Dinamo Mosco. 0-1 1-3
13/01 16:00 4130 Dinamo Krasn. v Leningradka (F). 1-0 3-2
13/01 17:00 4133 Zarechie Odint. v Proton Sarat. 0-1 0-3
13/01 20:00 4126 Jedinstvo Stara. v Ok Nis. 1-0 3-1
13/01 14:00 4113 Vecindario Ace. v Fc Barce. 1-0 3-0
13/01 18:00 4114 Lila-Grau v Cv Melil. 1-0 3-0
13/01 19:00 4115 Cai Terue. v Ushuaia Ibiza. 1-0 3-1
13/01 19:00 4116 Portol Drac. v Textil Santa. 1-0 3-0
13/01 21:00 4117 Tarragona Spsp. v Rio Duero. 0-1 0-3
13/01 21:00 4118 Unicaja Almer. v Cv Medit. 1-0 3-0
13/01 17:00 4107 Ibsa Cv. v Feel Alcob. 1-0 3-0
13/01 17:30 4108 Sant Cugat. v Juvasa Cajas. 1-0 3-0
13/01 19:00 4110 Naturhouse Ciuda. v Arona Tener. 1-0 3-0
13/01 20:00 4111 Avarca De. v Haro Rioja. 1-0 3-0
13/01 20:00 4109 Haris (F). v Aguere Tener. 1-0 3-0
13/01 13:00 1740 Jeopark Kula. v Inegol Beled. 0-1 3-1
13/01 14:00 1741 Arkas Izmir. v Piyango 0-1 1-3
13/01 14:00 1742 Halkbank Ankar. v Afyonk Hisar. 1-0 3-1
13/01 16:00 1743 Istanbul B. v Besiktas 1-0 3-0
13/01 18:00 1744 Fenerbahce v Galatasaray 0-1 2-3
13/01 06:00 8532 Ageo Medic. v Toyota Autob. 0-1 2-3
13/01 06:00 8534 Toray Arrow. v Denso Airyb. 0-1 2-3
13/01 09:05 8533 Hisamitsu Sprin. v Jt Marve. 1-0 3-0
13/01 06:00 8538 Fc Tokyo. v Jtekt Sting. 1-0 3-1
13/01 06:00 8539 Osaka Blaze. v Jt Thund. 0-1 0-3
13/01 06:00 8540 Toyoda Gosei. v Panasonic Panth. 1-0 3-1
13/01 16:00 7950 Gentofte Volle. v Marienlyst 1-0 3-0
13/01 20:30 7241 Ikast Kfum. v Fortuna Odens. 0-1 1-3
13/01 07:00 8814 Incheon Korea. v Cheonan Hyund. 0-1 1-3
13/01 18:00 1745 Kulachange Galin. v Vc Kanti. 0-1 0-3
13/01 18:30 1746 Sagres Neuch. v Vbc Chese. 1-0 3-0
13/01 20:00 1747 Volero Zuric. v Tsv Duedi. 0-1 3-1
13/01 18:00 4123 Presov v Slavia Svidn. 1-0 3-0
13/01 21:00 4124 Stavbar Priev. v Vk Ekono. 1-0 3-2
13/01 19:00 4119 Spartak Vkp. v Zvolen 1-0 3-0
13/01 20:00 4120 Sport Kosic. v Cop Trenc. 1-0 3-0
E-Sport   Pauză Final
13/01 00:15 9247 G2 Espor. v Flash 0-0 1-0
13/01 01:30 9248 Cloud9 v Envyus 0-0 1-0
Baseball   Primul Set Final
13/01 07:30 6117 Brisbane Bandi. v Melbourne Aces. 0-0 5-4
13/01 10:00 6118 Canberra Caval. v Adelaide Bite. 0-0 15-14
13/01 13:00 6120 Perth Heat. v Sydney Blue. 0-0 10-9
Darts   Pauză Final
13/01 16:30 9303 Ashton L. v Dobromyslova 0-0 3-1
13/01 17:30 9301 Durrant G. v Waites S. 0-0 6-2
13/01 21:00 9302 Mcgeeney M. v Unterbuchner M. 0-0 6-4
Fotbal American   Pauză Final
13/01 23:35 7100 Philadelphia Eagle. v Atlanta Falco. 0-0 15-10
Rugby   Pauză Final
13/01 15:00 5520 Ulster Rugby. v La Roche. 10-6 20-13
13/01 19:30 5521 Harlequin Fc. v London Wasps. 12-21 33-28
13/01 19:30 5522 Northampton Saint. v Asm Clerm. 10-15 34-21
13/01 21:45 5523 Ospreys v Saracens 6-9 15-15
13/01 17:15 5524 Exeter Chief. v Montpellier Herau. 7-0 41-10
13/01 22:00 5510 Bordeaux Begle. v Newport Gwent. 8-16 36-28
13/01 17:00 5512 Sale Shark. v Lyon Ou. 5-3 15-13
13/01 19:00 5515 Section Paloi. v Zebre 28-7 42-14
13/01 17:00 5517 London Irish. v Krasnyj Jar. 7-10 47-17
13/01 17:00 5518 Worcester Warri. v Connacht Rugby. 24-14 24-24
13/01 20:30 5519 Us Oyonn. v Ca Brive. 12-15 19-29
13/01 17:00 5530 Southern Kings. v Cheetahs 7-24 21-45
Futsal   Rezultat
13/01 14:00 3938 Sk Slavi. v Gl Litom. 1-5
13/01 17:00 3941 Milano v Ma Group. 0-3
13/01 19:00 3943 Luparense Calci. v Kaos Futsa. 3-2
13/01 19:30 3944 Italservice v Acqua E. 4-1
13/01 19:30 3945 Napoli Vesev. v Came Dosso. 4-1
13/01 19:30 3946 Ponzio Pesca. v Lazio Calci. 9-1
13/01 14:30 8707 Elpozo Murci. v Futsal Carta. 7-4
13/01 19:15 8708 Marfil Santa. v Levante Ud. 5-5
13/01 19:30 8709 Ribera Navar. v Santiago Futsa. 4-3
13/01 20:30 8710 O Parru. v Fuconsa Jaen. 3-2
13/01 21:00 8711 Galdar Gran. v Inter Movis. 2-8
13/01 18:00 8712 Uma Anteq. v Cfs Bison. 7-3
13/01 19:15 8713 Club Depor. v Fs Valde. 3-3
13/01 19:15 8714 Fsd Puert. v Itea Córd. 2-4
13/01 20:30 8715 Atletico Mengi. v Noia Portu. 4-2
13/01 20:30 8716 Elche Cf. v Prone Lugo. 5-3
13/01 07:30 6731 Pescadola Machi. v Shriker Osaka. 3-2
13/01 10:30 6732 Shonan Bellm. v Fugador Sumid. 2-2
Floorball   Pauză Final
13/01 18:00 9511 Fbc Ostra. v Fbs Bohem. 0-0 3-7
13/01 18:00 9512 Tatran Omlux. v Tj Vhs. 0-0 7-6
13/01 18:00 9513 Usti Nad. v Tj Jm. 0-0 4-10
13/01 20:00 9514 Fbc Pullo. v Billy Boy. 0-0 1-5
13/01 16:00 9521 Sb Welho. v Ols Oulu. 0-0 3-3
13/01 17:00 9522 Lasb v Salba 0-0 7-4
13/01 18:30 9523 Tps v Spv 0-0 10-7
13/01 17:30 8898 Jonkopings Ik. v Fc Helsi. 0-0 5-5
13/01 18:00 8899 Ibf Falun. v Ibk Dalen. 0-0 3-3
13/01 15:00 7184 Telge Sibk. v Warbergs (F). 0-0 8-7
13/01 17:00 7186 Ibk Dalen. v Jonkopings (F). 0-0 9-2
13/01 17:00 7187 Pixbo Walle. v Karlstad (F). 0-0 4-4
13/01 14:00 9528 Ibk Dalen. v Wibax Patri. 0-0 6-5
13/01 15:00 9529 Salems If. v Taby Fc. 0-0 9-5
13/01 16:00 9530 Fbi Tulli. v Gavle Gik. 0-0 5-4
13/01 16:00 9531 Hudik/Bjorkberg Ibk. v Djurgardens If. 0-0 8-7
13/01 16:00 9534 Fbc Kalma. v Karlstad Ibf. 0-0 8-2
13/01 16:00 9535 Lindas Ibk. v Visby Ibk. 0-0 6-9
13/01 17:00 9536 Fagerhult Habo. v Warbergs Ic. 0-0 6-11
13/01 18:00 9537 Ostra Sk. v Astorp/Kvidinge Ibs. 0-0 8-6
Bandy   Rezultat
13/01 15:00 5357 Frillesaas Bk. v Vastanfors If/Bk. 7-5
13/01 15:00 3290 Hammarby If/Bk. v Vetlanda Bk. 7-9
13/01 15:00 2107 Jyvaskylan Seudu. v Narukera 8-1
13/01 15:00 5358 Nassjo If. v Orebro Sk. 4-4
13/01 15:00 2108 Porvoon Akill. v Botnia 96. 10-3
13/01 15:00 5359 Tranaas Bandy. v Nitro/Nora Bs. 3-1
13/01 15:00 2109 Veitera v Lrk Torni. 10-1
13/01 15:00 2110 Wp-35 v Hifk 4-7
13/01 15:30 5361 Bs Bolti. v Falu Bs/Bk. 5-6
13/01 16:00 2111 Kampparit v Ols 8-3
13/01 16:00 5362 Lidkopings Aik. v Borlange/Stora Tuna. 7-7
13/01 16:00 3291 Tb Vaste. v Ifk Motal. 2-7
13/01 17:00 5363 Aby/Tjureda If. v Ljusdals Bk. 3-3
13/01 17:00 5364 Gripen/Trollhattan v Gustavsbergs If. 9-4
13/01 17:00 5365 Ifk Kunga. v Unik Bk. 2-2
Badminton   Pauză Final
13/01 08:30 6600 Wangcharoen K. v Leong Jh. 0-0 1-2
13/01 08:45 6604 Pornpawee C. v Kisona S. 0-0 2-1
13/01 09:00 6605 Jindapol N. v Cheah S. 0-0 2-1
13/01 09:15 6606 Amitrapai S. v Awanda A. 0-0 0-2
13/01 09:30 6601 Liew D. v Sugiarto T. 0-0 1-2
13/01 09:45 6602 Berry A. v Wahyu N. 0-0 0-2
13/01 10:00 6607 Kittiharakul J. v Chow M. 0-0 2-1
13/01 10:30 6603 Goh v S /. 0-0 0-2
Cricket   Pauză Final