Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
12/01 22:00 3744 Getafe v Malaga 0-0 1-0
12/01 21:45 8753 Strasbourg v Guingamp 0-2 0-2
12/01 21:30 2317 Leverkusen v Bayern 0-1 1-3
12/01 21:45 1771 Sheffield Utd. v Sheffield Wed. 0-0 0-0
12/01 10:50 5953 Newcastle Jets. v Brisbane Roar. 1-0 1-0
12/01 21:00 9389 Auxerre v Le Havre. 0-0 1-1
12/01 21:00 9216 Brest v AC Ajacc. 0-3 2-3
12/01 21:00 9392 Nimes v Lens 0-0 0-1
12/01 21:00 9390 Niort v Nancy 0-0 0-0
12/01 21:00 9219 Orleans v Reims 0-2 0-2
12/01 21:00 9211 Paris FC. v Bourg Peron. 0-0 2-0
12/01 21:00 9391 Sochaux v Quevilly 0-0 0-1
12/01 21:00 9217 Tours v Clermont 0-0 0-0
12/01 21:00 9221 Valenciennes v Chateauroux 1-0 1-2
12/01 21:00 2380 Cambuur v De Graaf. 2-1 3-2
12/01 21:00 2381 Den Bosch. v Almere City. 1-1 1-3
12/01 21:00 2382 FC Eindh. v Emmen 2-0 2-1
12/01 21:00 2385 Fortuna Sitta. v Ajax Tiner. 2-0 2-1
12/01 21:00 2386 Maastricht v Telstar 0-0 0-0
12/01 21:00 2387 NEC Nijme. v Go Ahead. 2-1 5-1
12/01 21:00 2388 PSV Tiner. v Helmond 1-0 1-2
12/01 21:00 2383 Utrecht Tiner. v Dordrecht 0-0 0-2
12/01 21:00 2384 Volendam v FC Oss. 2-0 3-1
12/01 21:00 2389 Waalwijk v Alkmaar Tiner. 1-0 1-0
12/01 22:30 3250 Chaves v Guimaraes 3-3 4-3
12/01 22:00 3670 Rayo Valle. v Real Ovied. 1-1 2-2
12/01 02:00 1635 Atletico MG. v Rangers 0-0 0-1
12/01 10:00 3701 Uzbekistan U23. v China U23. 1-0 1-0
12/01 13:30 1351 Oman U23. v Qatar U23. 0-1 0-1
12/01 13:45 1368 Valerenga v Strommen 0-0 3-0
12/01 14:00 1372 Ruzomberok v Tatran Lipto. 2-0 6-0
12/01 15:00 1393 Stabaek v Asker 3-1 5-1
12/01 15:00 1392 Sturm Graz. v Bw Linz. 1-0 2-2
12/01 15:00 1391 Zwolle v Lotte 3-0 5-1
12/01 15:15 1389 Hibernian v Willem Ii. 0-0 1-3
12/01 16:00 5070 Az Alkma. v St Galle. 1-1 2-2
12/01 16:00 5060 Darmstadt v Kickers Wurzb. 0-0 0-0
12/01 16:00 5061 Holstein Kiel. v St. Truid. 0-1 2-2
12/01 16:00 1401 Union Berli. v Wehen Wiesb. 0-2 2-3
12/01 16:00 5066 Vitesse v Hearts 1-0 1-1
12/01 16:30 5069 Thun v Rapperswil-Jona 0-0 5-2
12/01 17:00 5084 Heracles v Karlsruher 2-1 2-3
12/01 19:00 5099 Liefering v Sku Amste. 2-2 4-2
12/01 19:00 1577 Sarpsborg 08. v Moss Fk. 1-0 3-0
12/01 01:15 9169 Sampaio Corre. v River PI. 0-0 1-1
12/01 03:15 9170 San Loren. v Defensa Y. 1-0 3-1
12/01 10:00 7695 Persija Jakar. v Persela Lamon. 0-1 0-1
12/01 11:30 1353 Fulham v Metro Stars. 0-1 0-5
12/01 12:30 1354 Grange Thist. v North Star. 3-0 5-0
12/01 13:00 1355 Chiangrai Unite. v Nakhon Ratch. 0-0 0-1
12/01 14:00 1371 Madura Unite. v Kedah 2-0 2-2
12/01 14:30 1373 Felda Unite. v Misc Mifa. 1-0 3-1
12/01 15:00 1390 Muang Thong. v Khonkaen 3-0 6-2
12/01 16:00 5055 Alessandria Calci. v AC Feral. 0-0 0-0
12/01 17:45 5085 Flora Talli. v Levadia Talli. 0-1 2-1
12/01 18:00 5086 IK Start. v Donn 5-0 11-0
12/01 19:00 1576 Raufoss v Fk Gjovi. 2-0 4-1
12/01 19:30 1578 FC Kures. v JK Talli. 0-0 1-0
12/01 19:30 1635 SSV Markr. v Lok Leipz. 0-3 0-8
12/01 20:00 1658 Red Bull. v Sv Wals-. 4-1 13-1
12/01 20:00 5210 Sturm Graz. v Deutschlandsberger Sport. 1-1 3-3
12/01 20:30 5211 Neuchatel Xamax. v BREITENRAIN 3-0 5-0
12/01 20:30 5212 Vitoria BA. v Atlantico FC. 1-0 2-1
12/01 20:00 5076 Ajax Cape. v Platinium Stars. 0-1 3-1
12/01 20:00 5077 Maritzburg Unite. v Celtic 1-0 4-0
12/01 17:15 5071 Al Taawo. v Al Raed. 1-2 2-2
12/01 19:00 5072 Al Ahli. v Al-Baten 4-0 5-0
12/01 21:30 1128 Westerlo v Roeselare 0-0 0-0
12/01 15:00 5087 Dibba Al. v Al Wahda. 1-0 1-3
12/01 15:05 5088 Ajman Club. v Al Jazir. 0-0 1-1
12/01 17:45 5089 Al Wasl. v Al-Ain 0-1 1-3
12/01 20:15 5115 HK Kopav. v Keflavik IF. 1-1 2-1
12/01 21:00 1600 Concarneau v As Bezie. 1-1 3-1
12/01 21:00 1607 Creteil v Gs Conso. 0-1 1-1
12/01 21:00 1601 Dunkerque v Avranches 1-1 2-2
12/01 21:00 1602 Les Herbi. v Fc Chamb. 0-1 1-3
12/01 21:00 1603 Pau Fc. v Lyon Duche. 1-1 1-1
12/01 21:00 1604 Rodez Aveyr. v Grenoble Foot. 0-2 0-2
12/01 21:00 1605 Sannois Saint. v Laval 0-0 1-1
12/01 12:30 1356 Gostaresh Foola. v Foolad Khuze. 0-1 1-1
12/01 13:00 1358 Siah Jameg. v Persepolis 0-0 0-1
12/01 13:30 1359 Foolad Sepah. v Zobahan 0-1 1-2
12/01 15:05 1360 Esteghlal Tehra. v Saipa Karaj. 1-0 1-1
12/01 15:30 1400 Sanat Naft. v Pars Jonou. 0-1 1-1
12/01 15:30 1357 As Ain. v Irb Lakhd. 0-0 0-0
12/01 15:30 1367 Cr Zaoui. v Mc Magra. 0-0 1-0
12/01 15:30 1375 El Bayad. v Paradou Ac. 0-0 0-0
12/01 15:30 1376 Irb Belkh. v Ol. Medea. 0-0 0-0
12/01 15:30 1377 Mb Hssas. v Mo Bejai. 0-0 1-1
12/01 15:45 1374 Drb Tadje. v Mc Saida. 0-0 2-1
12/01 16:00 1378 Cr Belou. v Cssw Illiz. 0-0 2-0
12/01 11:00 3738 CR Belou. v WA Tlemc. 0-0 0-0
12/01 21:00 1865 Manchester City. v Liverpool U23. 2-1 3-2
12/01 21:00 1866 West Ham. v Leicester City. 0-0 0-0
12/01 16:00 1867 Wolverhampton Wande. v Stoke U23. 0-0 1-1
12/01 21:00 1868 Fulham U23. v Reading U23. 1-0 2-2
12/01 15:00 9877 Birmingham City. v Sheffield Wed. 0-1 1-1
12/01 08:20 5957 Newcastle Jets. v Adelaide Unite. 0-0 1-2
12/01 11:30 8986 Mohammedan Sport. v Brothers Union. 0-1 0-1
12/01 13:45 8987 Team Bjmc. v Muktijoddha Sangs. 0-0 0-0
12/01 01:00 7856 Treze PB. v Cordino MA. 0-0 1-0
12/01 01:00 7880 Ituano FC. v EC Vitor. 0-2 1-4
12/01 01:00 8961 Santos SP. v Mirassol FC. 1-0 1-1
12/01 19:00 3696 Se Palme. v Botafogo Pb. 0-0 2-0
12/01 19:00 3697 Vasco Da. v Sao Berna. 0-0 2-1
12/01 20:00 3700 A Portu. v Sao Paulo. 0-0 1-1
12/01 20:00 3701 Ceara Sc. v Ec Agua. 0-0 0-2
12/01 20:00 3702 Coritiba Fbc. v Aimore Rs. 0-0 2-1
12/01 20:00 3703 Ec Bahia. v Ec Tauba. 0-0 0-1
12/01 20:00 3704 Goias Go. v Trindade Ac. 0-0 2-1
12/01 20:00 3705 Joinville Sc. v Atletico Minei. 0-0 2-5
12/01 20:00 3706 Santo Andre. v America Minei. 0-0 0-1
12/01 20:00 3707 Volta Redon. v Red Bull. 0-0 0-1
12/01 21:15 3736 Sc Corin. v Sport Recif. 0-0 1-1
12/01 22:00 5457 Audax Ec. v Real Fc. 0-0 4-1
12/01 22:00 5477 Avai Fc. v Itapirense Sp. 0-0 3-2
12/01 23:00 6316 Sao Carlo. v Ferroviaria Sp. 0-0 2-3
12/01 23:30 7446 Cr Flame. v Elosport Sp. 0-0 5-0
12/01 19:00 9871 Othellos Athie. v Asil Lysi. 0-0 1-0
12/01 14:00 5056 Gokulam Keral. v Indian Arrow. 0-0 0-1
12/01 21:45 6961 Swords Celti. v Cherry Orcha. 0-1 1-1
12/01 14:00 5050 Sun Pegas. v Yuen Long. 1-0 2-2
12/01 16:30 5062 Northeast Unite. v Atletico De. 0-0 0-1
12/01 22:00 5401 Newry City. v Dergview 0-0 1-0
12/01 12:30 5114 Moadon Zeire. v Beitar Ironi. 0-0 0-1
12/01 14:15 9883 Maccabi Akhi. v Maccabi Ein. 1-1 3-2
12/01 14:15 9884 SC Dabur. v Bnei Kafar. 0-0 0-0
12/01 12:00 5112 Hapoel Parde. v Shimshon Tel. 0-3 1-3
12/01 12:30 5113 Maccabi Ironi. v SC Beer. 0-1 0-2
12/01 21:00 5108 Valur Reykj. v Fylkir Reykj. 0-2 1-3
12/01 23:00 5110 IR Reykj. v Fjolnir Reykj. 0-1 1-3
12/01 15:00 2159 Hapoel Hader. v Hapoel Natzr. 1-2 2-4
12/01 15:00 2165 Ironi Neshe. v Maccabi Herzl. 0-1 0-1
12/01 15:00 2160 Ironi Ramat. v Hapoel Ramat. 0-0 0-0
12/01 15:00 2166 Maccabi Akhi. v Hapoel Afula. 0-0 0-1
12/01 12:00 9882 Maccabi Maalo. v FC Zeire. 1-0 1-1
12/01 12:30 9885 Beitar Petah. v Hapoel Nahal. 0-0 0-0
12/01 13:00 5100 SC Bnei. v AS Holon. 2-0 5-0
12/01 13:30 5101 FC Ironi. v Hapoel Kirya. 1-0 1-1
12/01 13:30 5102 Ironi Beit. v Maccabi Ironi. 0-0 4-3
12/01 13:45 5104 SC CPA. v Shimshon Kfar. 0-5 0-6
12/01 11:30 5105 Maccabi Ironi. v Ironi Modii. 1-0 2-1
12/01 12:30 5107 Maccabi Beer. v Bnei Eilat. 0-0 1-1
12/01 12:45 5109 Maccabi Ironi. v Maccabi Ironi. 1-0 2-0
12/01 13:00 5111 Sport Cluv. v AS Ashdo. 0-1 0-1
12/01 14:15 6302 Al Ahed. v Al Shaba. 0-0 1-0
12/01 15:30 2770 Atalanta (T). v Juventus (T). 0-0 3-1
12/01 20:00 5116 Rabat Ajax. v Pieta Hotsp. 0-1 0-2
12/01 20:00 6308 Senglea Athle. v Lija Athle. 1-0 2-0
12/01 18:00 5117 DEPORTIVO GLADI. v FC Coyot. 1-1 2-2
12/01 20:00 5118 CF Pachu. v LOBOS PREPA. 1-0 1-1
12/01 23:00 5119 Cruz Azul. v Inter Playa. 0-0 2-2
12/01 23:59 5120 Chapulineros v CD Cuaut. 2-0 8-0
12/01 23:59 5121 UA DE. v Santos Lagun. 1-1 2-1
12/01 18:00 3027 Monarcas Morel. v Fc Puebl. 0-0 2-2
12/01 23:59 3000 Unam Pumas. v Club Tijua. 1-0 3-0
12/01 11:30 5122 Zwekapin Unite. v SHAN UNITE. 0-0 0-0
12/01 15:20 5458 Al Ahli. v Al Ghara. 1-0 1-2
12/01 17:30 5459 Al-Sailiya v Al-Arabi Doha. 0-1 1-1
12/01 20:00 5123 CD Roda. v EF Torre. 1-0 3-0
12/01 23:00 9454 Ibarra v Ud Las. 0-0 2-2
12/01 11:00 9879 Assumption Utd. v Chonburi U19. 1-0 1-2
12/01 13:00 9880 Khonkaen U19. v Buriram Unite. 0-2 0-5
12/01 10:30 9876 Chulalongkorn Unive. v North Banko. 1-0 1-1
12/01 10:30 9878 Kasembundit Unive. v Thammasat Unive. 0-3 2-4
12/01 21:30 9738 Taffs Well. v Penybont 0-0 0-0
12/01 21:45 5124 St Mocht. v Firhouse Clove. 1-1 2-2
12/01 22:00 5125 Newbridge Town. v Portmarnock Fc. 0-0 1-1
12/01 21:00 5103 Selfoss (F). v Grindavik (F). 3-0 6-0
12/01 21:30 6962 Home Farm. v Crumlin Unite. 1-2 1-2
12/01 21:45 6963 Liffey Wande. v Bluebell Unite. 1-1 1-5
12/01 15:20 5455 Al Fehah. v Al Arabi. 0-0 1-2
12/01 17:45 5456 Al-Kuwait Sc. v Yarmouk 0-0 5-1
12/01 15:00 8983 Al Shabb. v Hatta U21. 1-0 2-0
12/01 15:00 8984 Al Sharj. v Al Nasr. 1-0 2-3
12/01 15:00 8985 Emirates Club. v AL Dhafr. 0-0 2-2
12/01 09:45 7864 Mizoram v Assam 2-0 3-0
Tenis   Pauză Final
12/01 07:15 2072 Medvedev D. v Fognini F. 0-1 2-1
12/01 11:30 8967 De Minau. v Paire B. 0-1 2-1
12/01 06:00 2071 Haase R. v Bautista-Agut R. 1-0 1-2
12/01 09:15 2070 Ferrer D. v Del Potro. 0-1 0-2
12/01 05:00 7221 Watson H. v Mertens E. 0-1 1-2
12/01 07:00 8451 Kubot L. v Struff J. 1-0 2-0
12/01 10:00 5131 Tsurenko L. v Buzarnescu M. 0-1 0-2
12/01 05:00 7222 Gavrilova D. v Barty A. 1-0 1-2
12/01 10:00 5132 Giorgi C. v Kerber A. 0-1 0-2
12/01 03:00 4170 Kichenok L. v Bai A. 0-1 2-1
12/01 04:00 8455 Mirnyi M. v Klaasen R. 1-0 2-0
12/01 05:00 8450 Marach O. v Gonzalez S. 1-0 2-1
12/01 09:40 8457 Kudermetova v / Sabal. 0-1 1-2
12/01 08:20 8452 Chan L. v Dabrowski G. 0-1 0-2
12/01 20:00 1882 Cukierman D. v Uchida K. 0-1 0-2
12/01 20:00 1883 Rybakov A. v Altamirano C. 0-1 1-2
12/01 21:30 1884 Krajicek A. v Gomez E. 0-1 0-2
12/01 22:30 1885 Satral J. v Aragone Jc. 0-1 1-2
12/01 02:30 1974 Bhambri Y. v Taberner C. 1-0 2-0
12/01 02:30 1984 Fratangelo B. v Piros Z. 1-0 2-0
12/01 02:30 1922 Harrison C. v Polansky P. 0-1 0-2
12/01 02:30 1980 Krstin P. v Halys Q. 1-0 1-2
12/01 06:00 1905 Bachinger M. v Duckworth J. 1-0 2-0
12/01 06:35 1987 Escobedo E. v Giannessi A. 1-0 2-0
12/01 06:45 1988 Popko D. v Ruud C. 0-1 0-2
12/01 02:30 1928 Kumkhum L. v Jakupovic D. 1-0 2-0
12/01 02:30 1931 Rodina E. v Tomova V. 0-1 0-2
12/01 02:30 1932 Wang Y. v Errani S. 0-1 0-2
12/01 02:30 1934 Wickmayer Y. v Hon P. 1-0 1-2
12/01 08:00 1923 Frech M. v Zhuk S. 1-0 2-1
12/01 11:20 1914 Kalinskaya A. v Boserup J. 1-0 2-0
12/01 12:35 1919 Liu F. v Krejcikova B. 0-1 0-2
12/01 13:30 2274 Delic M. v Kirkin E. 1-0 2-0
12/01 13:30 2275 Martineau M. v Quinzi G. 0-1 0-2
12/01 14:55 5271 Sieber M. v Eon J. 1-0 2-0
12/01 15:20 2276 Sanghera T. v Gray J. 1-0 1-2
12/01 18:00 1888 Semmler M. v Gil F. 0-1 0-2
12/01 18:00 1887 Wessels L. v Smith Ra. 1-0 2-1
12/01 21:55 1886 Kirchheimer S. v Rodriguez-Pace R. 1-0 2-1
12/01 05:00 1979 Moraing M. v Martinez Porte. 1-0 2-0
12/01 05:00 1910 Viola Mat. v Lopez-Perez E. 0-1 0-2
12/01 06:35 1978 Karlovskiy E. v Zapata Miral. 0-1 0-2
12/01 07:00 1909 Granollers M. v Takahashi Y. 1-0 2-0
12/01 14:30 1874 Krawietz K. v Nema P. 1-0 2-0
12/01 15:00 1875 Bodmer A. v Authom M. 0-1 0-2
12/01 16:05 1876 Ejupovic E. v Masur D. 0-1 0-2
12/01 08:30 8456 Hsieh C-P. v Lopez Perez. 0-1 0-2
12/01 08:55 8453 Gong M-X. v Cerretani J. 0-1 0-2
12/01 17:00 1889 Danilina A. v Chang S. 1-0 2-0
12/01 17:00 1890 Kalinina A. v Pegula J. 1-0 2-0
12/01 17:00 1891 Osaka M. v Min G. 0-1 0-2
12/01 17:00 1892 Perper A. v Sebov K. 0-1 2-1
12/01 02:00 1911 Fucsovics M. v Janvier M. 1-0 2-1
12/01 04:30 1912 Seppi A. v Estrella Burgo. 1-0 2-0
12/01 07:30 8454 Podlipnik-Castillo H. v Erlich J. 0-1 0-2
12/01 12:00 5329 Avidzba A. v Westerhof B. 0-1 0-2
12/01 14:05 1871 Desein N. v Jacq G. 0-1 0-2
12/01 16:35 1873 Musialek A. v Rochette L. 0-1 0-2
12/01 18:15 5330 Lestienne C. v Barrere G. 1-0 1-2
12/01 19:00 1899 Ewing S. v Kung L. 0-1 0-2
12/01 21:15 2270 Heise P. v Appleton E. 0-1 0-2
12/01 13:00 2280 Dudlakova D. v Kolodziejova M. 0-1 0-2
12/01 13:00 2282 Gorgodze E. v Ukolova A. 1-0 2-0
12/01 04:30 5321 Bai Y. v Shimizu Y. 0-1 0-2
12/01 04:30 5336 Lee K-Y. v Diep F. 1-0 1-2
12/01 06:10 3380 Tanuma R. v Wang H. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
12/01 19:00 8687 Khimky Mosco. v Real Madri. 0-0 78-95
12/01 19:30 8688 Efes v Steaua Rosie. 0-0 104-95
12/01 20:00 8689 Zalgiris v Unicaja 0-0 79-77
12/01 21:30 8690 Baskonia v Olympiakos 0-0 86-54
12/01 19:00 8677 U Bt. v Dinamo 0-0 88-62
12/01 03:00 8628 Toronto v Cleveland 0-0 133-99
12/01 05:00 8629 Sacramento v LA . 0-0 115-121
12/01 05:30 8630 LA Laker. v San Anton. 0-0 93-81
12/01 21:30 8697 Antibes v Boulazac 46-33 75-70
12/01 21:30 8698 Dijon v Strasbourg 0-0 65-77
12/01 14:00 8622 Mono Vampi. v Westports Malay. 0-0 115-111
12/01 02:30 9751 Atenas v Obras 0-0 80-85
12/01 02:30 9752 Boca J.. v Hispano A.. 0-0 76-72
12/01 02:30 9753 Comunicaciones v Quilmes 0-0 84-77
12/01 21:30 4614 London Lions. v Cheshire Phoen. 40-38 86-81
12/01 21:30 4615 Newcastle Eagle. v Dmu Leice. 46-51 89-85
12/01 21:30 4617 Worcester Wolve. v Bristol Flyer. 53-44 91-76
12/01 12:30 8663 Perth Wildc. v Melbourne Tiger. 0-0 80-82
12/01 21:30 9754 Liege v Charleroi 0-0 98-104
12/01 19:00 8609 Bk Brno. v Mk Brno. 0-0 102-55
12/01 12:00 8675 Chuncheon Woori. v Samsung Life. 0-0 62-55
12/01 18:45 9755 Ribola Kaste. v Kk Zadar. 0-0 47-97
12/01 19:00 9758 Jazine Arban. v Kk Split. 0-0 62-114
12/01 20:30 6376 Boncourt v Lausanne 0-0 92-91
12/01 20:30 6378 Fribourg v Massagno 0-0 73-69
12/01 20:30 6379 Lugano v Winterthur 0-0 88-73
12/01 20:30 6377 Monthey v Luzern 0-0 80-72
12/01 20:30 6380 Vevey v Neuch. 0-0 65-74
12/01 18:30 4618 Tu/Rock v Korvpalliklubi Parnu. 0-0 84-67
12/01 18:30 4623 Kataja Joens. v Ktp Baske. 0-0 96-70
12/01 10:30 8672 Rain Or. v Globalport Batan. 0-0 70-78
12/01 12:55 8673 Barangay Gineb. v Blackwater Elite. 0-0 77-94
12/01 21:00 4624 Aix Mauri. v Esb Lille. 0-0 78-76
12/01 21:00 4625 Alm Evreu. v Charleville-Mezieres 0-0 84-81
12/01 21:00 4627 Caen Baske. v Hermine De. 0-0 79-79
12/01 21:00 4628 Poitiers Baske. v Orleans 41-42 74-80
12/01 21:00 4629 Saint-Chamond v Ja Vichy. 0-0 66-66
12/01 21:00 4630 Ujap Quimp. v Fos Ouest. 0-0 68-70
12/01 21:30 4631 Spo Rouen. v As Denai. 29-43 53-83
12/01 20:30 8611 Baunach v Ehingen 0-0 76-73
12/01 20:30 8613 Nurnberg v Heidelberg 0-0 78-72
12/01 20:30 8615 Orange Ac.. v Koln 0-0 63-91
12/01 20:30 8612 Paderborn v Hamburg 0-0 72-67
12/01 21:00 8616 Hagen v Crailsheim 0-0 71-122
12/01 21:00 8618 Hanau v Chemnitz 0-0 74-70
12/01 21:00 8617 Kirchheim v Karlsruhe 0-0 72-85
12/01 04:30 8624 Panteras De. v Santos De. 0-0 95-79
12/01 05:00 8625 Capitanes v Abejas De. 0-0 105-96
12/01 20:00 8674 Siden Polsk. v Mks Dabro. 0-0 88-81
12/01 21:30 8694 Estudiantes (F). v Univ.De Ferro. 30-26 59-75
12/01 21:45 8680 Castello v Araberri 56-49 89-88
12/01 21:45 8681 Valladolid v Huesca 38-50 83-75
12/01 22:00 8682 Caceres v Manresa 35-40 74-68
12/01 22:00 8693 Leyma Corun. v Iraurgi SB. 32-23 79-59
12/01 22:00 8691 Lleida v Barcelona B. 39-43 95-78
12/01 22:00 8692 Palencia v Melilla 0-0 69-72
12/01 20:04 8695 Jamtland v Nassjo 0-0 79-82
12/01 20:04 8696 Lulea v Sodertalje 0-0 82-77
12/01 20:04 8719 Norrköping v Umea 0-0 85-68
12/01 20:04 6355 Uppsala v Boras 0-0 86-71
12/01 19:00 8620 Alba Feher. v Falco Kc-Sz. 0-0 89-85
12/01 19:00 8621 Pvsk Panno. v Kte-Duna Aszfa. 0-0 84-93
12/01 18:00 6383 Politekhnik Khark. v Khimik Yuzny. 0-0 81-87
12/01 19:00 6384 Bc Dnipr. v Bc Bipa. 0-0 93-69
12/01 21:00 8678 Mladost Admir. v Dunav Stari. 0-0 101-76
Handbal   Rezultat
12/01 19:15 5736 Suedia v Islanda 24-26
12/01 21:30 5737 Croatia v Serbia 32-22
12/01 19:15 5738 Belarus v Austria 27-26
12/01 21:30 5739 Franta v Norvegia 32-31
12/01 16:30 4882 Letonia v Georgia 24-21
12/01 19:00 4883 Lituania v Israel 36-20
12/01 17:30 4878 Insulele Feroe. v Romania 20-28
12/01 20:00 4879 Italia v Ucraina 29-28
12/01 19:15 4870 Polonia v Kosovo 30-19
12/01 21:30 4871 Portugalia v Cipru 47-16
12/01 21:30 4914 Issy Paris. v Lada (F). 17-27
12/01 19:30 4933 Aarhus (F). v Midtjylland (F). 19-25
12/01 21:30 4925 Nantes Loire. v Ogc Nice. 22-26
12/01 21:30 4928 Toulon Saint. v Cercle Dijon. 26-25
12/01 22:00 4813 Mecalia Atlet. v Rocasa Ace. 26-21
12/01 21:00 4802 Önnereds (F). v Skara (F). 28-19
12/01 21:30 5726 Vaci Nkse. v ERD HC. 27-24
Hochei   Pauză Final
12/01 02:00 7146 Buffalo v Columbus 1-0 3-1
12/01 02:00 7147 Washington v Carolina 0-0 1-3
12/01 02:30 7148 Tampa Bay. v Calgary 0-1 1-5
12/01 19:30 9907 Znojmo v Dornbirn 1-2 2-6
12/01 20:15 9909 Graz v Sapa F.. 2-1 7-2
12/01 20:15 9908 Linz v Villach 0-0 2-0
12/01 20:15 9910 Salzburg v Vienna 0-0 5-1
12/01 20:45 9911 Hcb Sudti. v Medvescak Z.. 3-2 6-3
12/01 18:00 9933 Trinec v Mladá Boles. 0-1 5-1
12/01 18:20 9935 Mountfield Hk. v Pardubice 0-0 2-3
12/01 18:30 9936 Litvinov v Brno 0-2 1-4
12/01 18:30 9937 Zlin v Plzen 3-0 4-1
12/01 19:00 9938 Liberec v Vitkovice 0-0 1-4
12/01 19:00 9939 Olomouc v Dukla J.. 1-1 2-2
12/01 20:30 9980 Odense v Gentofte 1-0 3-1
12/01 20:45 9981 Rungsted v Rodovre 1-0 3-4
12/01 21:00 9901 Herlev v Hvidovre 3-1 5-2
12/01 20:45 7653 Bern v Zurich 0-1 2-4
12/01 20:45 7654 Langenau v Lugano 1-0 4-0
12/01 20:45 7652 Servette v Davos 2-2 5-5
12/01 20:45 7651 Zug v Biel 3-0 4-4
12/01 18:30 9450 Lahti v Ilves T.. 0-0 4-4
12/01 20:30 8800 Bremerhaven v Wolfsburg 0-1 3-1
12/01 20:30 8798 Ingolstadt v Eisbaren 1-0 5-0
12/01 20:30 8799 Iserlohn v Dusseldorf 0-0 2-5
12/01 20:30 8802 Nurnberg v Augsburg 1-1 1-2
12/01 20:30 8801 Schwenninger v Munchen 1-1 1-2
12/01 20:00 7641 Skelleftea v Orebro 1-0 2-0
12/01 18:30 9954 Asc Coron. v Ferencvaros-Esmtk 1-0 1-1
12/01 18:50 9952 Vienna Capit. v Sapa Feher. 0-1 2-5
12/01 19:00 9953 Dab Docle. v Ujpest Budap. 1-0 4-1
12/01 20:00 9955 Mac Budap. v Dvtk Misko. 1-2 3-3
12/01 21:00 9994 Belfast v Nottingham 2-2 5-2
12/01 02:00 9901 London K.. v Kitchener R.. 1-3 1-5
12/01 02:00 9902 Niagara Id. v Erie O.. 2-1 4-4
12/01 02:00 9903 North Bay. v Owen Sa. 0-1 2-2
12/01 02:05 9904 Peterborough P.. v Guelph S.. 2-1 4-2
12/01 02:05 9905 Windsor S.. v Sarnia S.. 0-3 3-5
12/01 02:30 9914 Barrie C.. v Sudbury W.. 2-0 10-1
12/01 20:45 9984 Olten v Winterthur 2-0 5-2
12/01 20:45 9985 Visp v Rapperswil 1-0 3-2
12/01 21:00 1309 Chaux De. v Ha Zug. 2-0 7-1
12/01 21:00 9986 Gck Lions. v Ajoie 0-0 3-3
12/01 21:00 9453 Langenthal v Thurgau 1-3 2-5
12/01 21:00 8860 Amiens v Epinal 3-0 5-2
12/01 21:00 8859 Grenoble v Bordeaux 2-0 3-0
12/01 21:00 8858 Strasbourg v Mulhouse 0-2 1-3
12/01 21:30 8791 Angers v Rouen 0-0 4-4
12/01 21:30 8792 Chamonix M. v Nice 1-1 2-4
12/01 21:30 8793 Gap v Lyon 0-0 3-3
12/01 18:30 9915 Espoo U.. v Sapko 1-2 3-5
12/01 18:30 9916 Ketterra v Hermes 0-0 4-1
12/01 18:30 9917 Keupa Ht. v Ipk 4-1 9-1
12/01 18:30 9925 Roki v Heinolan P.. 0-0 5-1
12/01 18:30 9945 Tuto v K-Vantaa 1-1 4-2
12/01 20:30 9946 Bad Nauhe. v Crimmitschau 1-1 3-2
12/01 20:30 9950 Bietigheim/Bissingen v Bayreuth 2-0 5-2
12/01 20:30 9949 Frankfurt L.. v Kaufbeuren 0-2 1-6
12/01 20:30 9947 Kassel v Freiburg W.. 0-2 1-5
12/01 20:30 9948 Lausitzer v Riessersee 1-1 3-5
12/01 21:00 9951 Heilbronner v Tolzer L.. 1-0 3-4
12/01 19:00 9958 Bytom v Jastrzebie 0-1 2-2
12/01 19:00 9957 Tychy v Unia Oswie. 1-1 2-2
12/01 19:30 9959 Mks Craco. v Katowice 2-1 4-4
12/01 20:00 9960 Janow v Gdansk 0-5 3-8
12/01 16:00 9962 Perm v Saryarka 2-0 3-3
12/01 16:00 9963 Toros N.. v Kazzinc T.. 1-1 2-4
12/01 16:30 9964 Izhevsk v Kurgan 0-0 1-3
12/01 17:30 9965 Neftjanik A.. v Tyumen 1-0 3-0
12/01 18:00 9967 Ryazan v Ska Neva. 1-0 2-3
12/01 18:00 9966 Voronezh v Din.St Peter. 0-0 1-5
12/01 18:30 7625 B.Bystrica v Poprad 0-2 2-3
12/01 18:30 7626 Kosice v Zvolen 2-1 6-2
12/01 19:00 7628 Nitra v Nove Zamky. 0-0 5-1
12/01 19:00 7627 Trencin v Detva 1-2 2-5
12/01 19:00 7629 Zilina v L.Mikulas 0-0 2-2
12/01 20:00 9972 Hc Vita. v Södertälje Sk. 0-3 1-5
12/01 20:00 9973 If Bjork. v Tingsryds Aif. 2-1 3-2
12/01 20:00 9974 If Troja. v Almtuna Is. 0-1 5-3
12/01 20:00 9977 Leksands If. v Aik If. 1-3 2-3
12/01 20:00 9982 Vastervik v Ik Oskar. 1-1 2-3
12/01 20:00 9983 Asploven Hc. v Team Kirun. 0-0 2-5
12/01 20:00 9968 Huddinge Ik. v Nybro If. 1-0 4-0
12/01 20:00 9969 Väsby Ik. v Hudiksvalls Hc. 0-0 1-3
12/01 20:00 9971 Vimmerby Hc. v Visby-Roma Hk. 1-0 6-1
Volei   Pauză Final
12/01 17:30 9434 Dinamo Bucur. v Scm Craio. 0-1 0-3
12/01 01:30 4151 Ciudad Voley. v Lomas Voley. 0-1 1-3
12/01 03:00 9452 Monteros v Personal Boliv. 0-1 0-3
12/01 03:00 9021 Untref Voley. v River Plate. 1-0 1-3
12/01 03:00 9024 Upcn v Psm 1-0 3-1
12/01 20:30 9030 Klagenfurt v Hartberg 1-0 3-0
12/01 21:30 8824 Vdk Gent. v Prefaxis Menen. 0-1 1-3
12/01 23:30 1702 Concilig/Volei Bauru. v Sesi (F). 1-0 3-1
12/01 23:59 1715 Cc Valin. v Barueri (F). 0-1 0-3
12/01 23:59 1717 Minas Tenis. v Brasilia Volei. 1-0 3-0
12/01 23:59 1716 Sao Crist. v Unilever (F). 0-1 0-3
12/01 18:00 7233 Sokol Stern. v Sokol Fryde. 0-1 2-3
12/01 18:30 7945 Kove 1. v Team Lakka. 0-1 2-3
12/01 18:30 7944 Leka Volle. v Hurrikaani-Loimaa 0-1 0-3
12/01 18:30 7245 Nurmon Jymy. v Salon Viest. 1-0 2-3
12/01 21:00 7936 Nice Volle. v Ugs Nante. 1-0 2-3
12/01 21:00 7937 Tours v Paris Volle. 1-0 3-0
12/01 21:00 5660 Quimper Volle. v As Saint. 0-1 3-2
12/01 19:00 8515 Czarni Radom. v Mks Banim. 1-0 3-0
12/01 19:00 8514 Mks Cupru. v Ks Espad. 1-0 3-1
12/01 19:00 8506 Bielsko-Biala (F). v Siodemka Legio. 1-0 2-3
12/01 19:00 4125 Steaua Rosie. v Spartak Ljig. 0-1 3-1
12/01 20:00 4128 Radnicki Kragu. v Vojvodina Novi. 1-0 1-3
12/01 20:00 4129 Spartak Subot. v Novi Pazar. 0-1 3-2
12/01 17:30 1729 Canakkale Beled. v Nilufer Beled. 0-1 1-3
12/01 12:08 8537 Suntory Sunbi. v Toray Arrow. 1-0 3-0
12/01 18:00 5150 Ukf Nitra. v Slavia Eu. 0-1 3-2
12/01 12:00 8813 Kb Star. v Suwon Kepco. 1-0 3-0
E-Sport   Pauză Final
12/01 23:00 9246 Natus Vince. v Quantum Bella. 0-0 1-0
Baseball   Primul Set Final
12/01 01:00 6111 Cardenales de. v Navegantes de. 0-0 6-1
12/01 01:00 6123 Leones de. v Caribes de. 0-0 4-3
12/01 01:30 6126 Gigantes Del. v Leones Del. 0-0 6-5
12/01 02:00 6129 Caimanes De. v Leones Monte. 0-0 8-6
12/01 03:00 6128 Leones De. v Lenadores De. 0-0 4-0
12/01 10:00 6114 Canberra Caval. v Adelaide Bite. 0-0 6-0
12/01 10:30 6115 Brisbane Bandi. v Melbourne Aces. 0-0 12-5
12/01 13:00 6116 Perth Heat. v Sydney Blue. 0-0 6-4
Darts   Pauză Final
12/01 14:30 9303 Waites S. v Baetens A. 0-0 5-4
12/01 15:30 9305 Gulliver T. v Dobromyslova 0-0 0-2
12/01 16:15 9301 Durrant G. v Williams J. 0-0 5-4
12/01 21:00 9306 Hedman D. v Ashton L. 0-0 0-2
12/01 21:45 9304 Veenstra R. v Unterbuchner M. 0-0 4-5
12/01 22:45 9302 Mcgeeney M. v Warren W. 0-0 5-4
Rugby   Pauză Final
12/01 21:45 5528 Bath Rugby. v Scarlets 3-22 17-35
12/01 20:30 5514 Agen v Gloucester Rugby. 5-28 24-45
12/01 21:35 5516 Edinburgh Rugby. v Stade Franc. 12-6 34-33
12/01 21:00 5532 Colomiers Rugby. v Rc Narbo. 18-6 25-9
12/01 21:00 5533 Grenoble v Uson Never. 10-7 13-10
12/01 21:00 5534 Rugby Club. v Rc Massy. 14-0 24-10
12/01 21:00 5535 Stade Auril. v Soyaux Angou. 9-7 21-7
12/01 21:00 5536 Us Carca. v Mont-De-Marsan 0-19 0-22
12/01 21:30 5537 Dax v Usa Perpi. 13-12 16-26
Futsal   Rezultat
12/01 21:00 3936 Era-Pack Chrud. v Olympik Melni. 14-1
12/01 21:00 3937 Sk Indos. v Helas Brno. 6-2
12/01 21:30 3935 Fc Balti. v Nejzbach Vysok. 8-1
12/01 21:45 3939 Futsal Ciste. v Feldi Eboli. 4-5
12/01 21:45 3940 Real Rieti. v Latina Calci. 5-3
12/01 21:30 8704 Magna Navar. v Sala 10. 4-2
12/01 21:30 8705 Palma Futsa. v Peniscola Fs. 1-1
12/01 22:30 8706 Segovia Futsa. v Fc Barce. 7-8
Floorball   Pauză Final
12/01 18:30 9519 Espoon Oiler. v Koovee 0-0 3-4
12/01 18:30 9520 Westend India. v Happee 0-0 5-9
Bandy   Rezultat
12/01 20:00 7427 Ifk Vaner. v Ik Siriu. 5-3
12/01 20:00 7428 Ik Tellu. v Vasteraas Sk/Bk. 2-10
12/01 20:00 7429 Sandvikens Aik/B. v Edsbyns If. 5-1
12/01 20:00 7430 Villa-Lidkoping Bk. v Kalix Bf. 9-0
12/01 21:00 7416 Hovik If. v Hamar 8-3
Badminton   Pauză Final
12/01 10:00 6605 Jomkoh S. v Goh 0-0 0-2
12/01 10:00 6608 Kititharakul J. v Labar R. 0-0 2-0
12/01 10:00 6601 Wangcharoen K. v Mustofa I. 0-0 2-0
12/01 10:30 6604 Arends J. v Puavaranukroh D/. 0-0 0-2
12/01 10:30 6606 Cahyono A. v Chen T. 0-0 0-2
12/01 10:30 6600 Hu Y. v Leong Jh. 0-0 1-2
12/01 11:00 6603 Avihingsanon v Liew D. 0-0 0-2
12/01 11:00 6607 Chan P. v Serasinghe S. 0-0 2-0
12/01 11:00 6609 Cheah S. v Shimoda N. 0-0 2-0
12/01 12:00 6614 Chaiwan P. v Pornpawee C. 0-0 0-2
12/01 12:00 6616 Chow M. v Emanuela A. 0-0 2-0
12/01 12:30 6602 Berry A. v Kaneko M. 0-0 2-0
12/01 12:30 6615 Kisona S. v Lee Y. 0-0 2-0
12/01 13:00 6617 Kittiharakul J. v Haris D. 0-0 2-1
12/01 13:00 6613 Ong Y. v Wahyu N. 0-0 0-2
12/01 13:00 6618 Shimono H. v Sugiarto T. 0-0 0-2
12/01 13:30 6610 Jindapol N. v Mariska G. 0-0 2-0
Tenis de masa   Pauză Final
12/01 09:30 9149 Happek S. v Vrablik J. 0-0 0-3
12/01 10:10 7151 Achanta S. v David P. 0-0 0-3
12/01 10:50 7152 Szudi A. v Floras R. 0-0 2-3
12/01 11:30 7153 Vrablik J. v Demeter L. 0-0 0-3
12/01 12:10 7154 Happek S. v David P. 0-0 0-3
12/01 12:50 7155 Achanta S. v Floras R. 0-0 3-1
12/01 13:30 7156 Szudi A. v Sriram S. 0-0 3-1
Cricket   Pauză Final
12/01 05:00 6163 Central Stags. v Wellington Fireb. 0-0 1-0
12/01 10:30 8737 Brisbane Heat. v Melbourne Stars. 0-0 1-0
12/01 10:40 8733 Melbourne Reneg. v Melbourne Stars. 0-0 0-1
12/01 13:30 6169 Cape Cobra. v Titans 0-0 1-0
12/01 13:30 6170 Dolphins v Knights 0-0 1-0
12/01 23:30 6162 Pakistan U19. v Afganistan U19. 0-0 0-1
12/01 23:59 6159 Noua Zeela. v Pakistan 0-0 1-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.