Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
11/01 13:30 2586 Indonesia v Islanda 0-1 0-6
11/01 14:30 2585 Iordania v Finlanda 0-1 1-2
11/01 18:45 2584 Suedia v Danemarca 0-0 1-0
11/01 20:30 3743 Levante v Espanyol 0-2 0-2
11/01 20:30 3742 Sevilla v Cadiz 1-0 2-1
11/01 22:30 3745 Barcelona v Celta Vigo. 4-0 5-0
11/01 19:30 2358 Atromitos v Asteras Tripo. 1-0 1-0
11/01 15:00 7691 Grecia U20. v Slovacia U20. 0-0 1-0
11/01 02:00 9152 Corinthians v PSV 1-0 1-1
11/01 10:00 7711 Australia U23. v Siria U23. 2-0 3-1
11/01 13:30 1403 Coreea De. v Vietnam U23. 1-1 2-1
11/01 15:30 9160 Heerenveen v Anderlecht 0-0 0-0
11/01 17:00 9164 Kaiserslautern v Sparta Rotte. 0-2 1-3
11/01 13:00 9153 Kaiserslautern v Marbella FC. 0-0 1-2
11/01 14:30 9155 Pulau Pinan. v PB Perli. 1-1 3-2
11/01 15:00 9156 KSV 1919. v Wolfsberger AC. 0-1 0-1
11/01 15:00 9157 Sabayil v Sabah 0-0 0-0
11/01 15:30 9158 BUSTESE MILAN. v Chiasso 0-0 0-2
11/01 15:30 9159 Citta Di. v Lecce 0-4 0-5
11/01 15:30 9161 Skn ST. v Karabakh Wien. 1-1 1-2
11/01 15:30 9162 Villalba Ocres. v Perugia Calci. 0-6 0-9
11/01 16:00 9163 Arminia Biele. v Genk 2-0 2-0
11/01 17:00 9165 FC St. v TIANJIN QUANJ. 1-0 1-0
11/01 17:00 9167 Sandhausen v Unterhaching 1-0 3-1
11/01 17:00 9166 Slavia Praga. v Linense 1-3 2-4
11/01 20:00 9168 TSV Havel. v MTV Gifho. 0-1 2-1
11/01 14:10 5069 Al Fateh. v Ohud Medin. 0-0 0-0
11/01 19:00 5070 Al Feiha. v Al Nasr. 1-0 1-0
11/01 12:00 9152 Tj Valas. v 1.Sk Prost. 2-4 2-7
11/01 15:00 5084 Hatta v Shabab Al. 1-0 1-1
11/01 15:10 5085 Al Dhafr. v Emirates Ras. 0-0 0-1
11/01 17:45 5086 Al-Nasr Sc. v Sharjah Fc. 1-1 1-2
11/01 13:30 1353 Esteghlal Khuze. v Padideh Shand. 1-0 1-0
11/01 13:30 1354 Naft Tehra. v Tractor Sazi. 0-0 2-0
11/01 13:30 1355 Paykan Fc. v Sepidrood Rasht. 0-0 0-0
11/01 04:30 3002 Alebrijes De. v Cruz Azul. 0-0 1-0
11/01 03:00 3004 Deportivo Toluc. v Mineros Zacat. 1-1 2-2
11/01 03:00 3003 Correcaminos Uat. v Dorados De. 0-1 2-1
11/01 05:00 3007 Atlas v Tiburones Rojos. 0-1 0-1
11/01 05:00 3005 Juarez Fc. v Lobos B.U.A. 2-0 3-1
11/01 05:00 3008 Atletico San. v Club Celay. 2-3 3-4
11/01 22:30 3258 Moreirense v FC Porto. 0-2 1-2
11/01 15:30 1351 Dar El. v Es Besbe. 0-0 1-0
11/01 15:30 1351 Dar El. v Es Besbe. 0-0 1-0
11/01 14:30 7861 Leeds U23. v Hull U23. 1-1 4-3
11/01 14:30 5555 Al Tai. v Najran Sc. 0-0 4-1
11/01 14:35 5554 Al Hazm. v Al Qaiso. 0-0 5-2
11/01 14:50 5556 Dhamk v Al Nahdh. 0-0 0-0
11/01 17:40 5557 Jeddah Club. v Al Wehda. 0-0 2-3
11/01 11:30 7854 Farashganj SC. v Sheikh Jamal. 3-0 3-1
11/01 13:45 7855 Abahani Ltd.. v Abahani Ltd.. 0-0 0-0
11/01 16:45 3703 Al Riffa. v Al Ahli. 0-0 0-2
11/01 16:45 7692 Al Riffa. v Al Ahli. 0-0 0-2
11/01 16:45 7693 East Riffa. v Al-Muharraq Sc. 0-0 0-3
11/01 16:45 3704 East Riffa. v Al-Muharraq Sc. 0-0 0-3
11/01 19:15 3705 Malkiya Club. v Al Hidd. 1-0 2-1
11/01 19:15 7694 Malkiya Club. v Al Hidd. 1-0 2-1
11/01 01:15 1751 Floresta Ce. v Maranguape Ce. 0-0 0-0
11/01 01:15 1730 Horizonte Ce. v Guarani De. 0-0 2-1
11/01 02:30 1752 Iguatu v Ferroviario Ce. 0-1 1-1
11/01 19:00 7866 SC Inter. v EC XV. 1-1 1-1
11/01 20:00 7867 Ca Penap. v Mogi Mirim. 0-0 0-0
11/01 20:00 7868 Guarani FC. v CA Paran. 1-0 2-2
11/01 20:00 7869 Parana Clube. v Batatais FC. 0-1 3-2
11/01 20:00 7870 Primavera SP. v Vila Nova. 0-0 0-0
11/01 20:00 7871 Votuporanguense SP. v Criciuma EC. 0-0 0-3
11/01 20:30 7872 Botafogo RJ. v Desportivo Brasi. 0-2 0-2
11/01 21:15 7873 Cruzeiro EC. v Rio Branc. 1-0 1-1
11/01 22:30 7874 Gremio Novor. v Figueirense SC. 0-0 0-1
11/01 23:00 7875 AA Ponte. v Botafogo SP. 0-0 0-1
11/01 23:00 7876 Atletico Goian. v Boavista SC. 1-1 1-1
11/01 23:00 7877 Capivariano FC. v Londrina EC. 1-1 2-2
11/01 23:00 7878 Marilia AC. v Desportiva Parae. 0-0 2-2
11/01 23:30 7879 Sao Paulo. v Chapecoense SC. 0-0 2-0
11/01 04:00 1392 Alajuelense v Limon 0-0 1-0
11/01 04:00 1390 Cartagines v Univ De. 1-0 1-1
11/01 04:00 1391 Deportivo Sapri. v Santos De. 0-0 1-0
11/01 04:00 1393 Municipal Perez. v Municipal Liber. 2-1 2-2
11/01 12:30 7865 Calangute Assoc. v Guardian Angel. 0-0 0-3
11/01 16:30 5061 Fc Goa. v Jamshedpur 1-0 2-1
11/01 22:00 7862 Breidablik (F). v Stjarnan Garda. 2-0 4-1
11/01 19:00 7857 ASA Tel. v Ms Kirya. 0-1 1-2
11/01 19:30 7858 FC Ramat. v Hapoel Raana. 1-0 4-0
11/01 20:30 7859 Bnot Netan. v Hapoel Petah. 2-0 2-0
11/01 20:30 7860 Maccabi Holon. v Academic Team. 1-1 5-2
11/01 17:30 9151 Al Khari. v Umm Salal. 0-3 1-3
11/01 17:30 5457 Al Khari. v Umm Salal. 0-3 1-3
11/01 15:30 1171 Dundee Unite. v Celtic Glasg. 0-2 3-2
11/01 10:30 7851 Lions Fc. v Holland Park. 1-0 4-0
11/01 12:30 7852 Ipswich Knigh. v SOUTH WEST. 0-1 0-2
11/01 21:00 7853 Ud San. v UP Plase. 2-1 2-2
11/01 11:30 7863 LAKSHADWEEP v Maharashtra 0-4 0-5
Tenis   Pauză Final
11/01 04:00 8963 Fognini F. v Mannarino A. 0-1 2-1
11/01 05:40 8964 Lorenzi P. v Medvedev D. 0-1 0-2
11/01 10:15 2070 Paire B. v Muller G. 1-0 2-0
11/01 12:00 8967 De Minau. v Lopez F. 1-0 2-0
11/01 01:30 8962 Vesely J. v Bautista-Agut R. 0-1 0-2
11/01 03:20 8961 Gojowczyk P. v Haase R. 0-1 0-2
11/01 05:05 8966 Ferrer D. v Chung H. 1-0 2-0
11/01 08:00 8965 Khachanov K. v Del Potro. 0-1 0-2
11/01 03:00 5130 Vekic D. v Watson H. 0-1 0-2
11/01 04:00 4156 Struff J. v v Rojer. 1-0 2-0
11/01 04:25 5129 Sabalenka A. v Tsurenko L. 0-1 0-2
11/01 06:00 4155 Kubot L. v Bopanna R. 1-0 2-1
11/01 10:15 5128 Buzarnescu M. v Riske A. 1-0 2-0
11/01 07:05 1006 Strycova B. v Barty A. 0-1 0-2
11/01 08:30 1005 Cibulkova D. v Kerber A. 0-1 0-2
11/01 10:40 5131 Giorgi C. v Radwanska A. 1-0 2-0
11/01 03:00 4159 Gonzalez S. v Lindstedt R. 1-0 2-0
11/01 04:40 4153 Marach O. v Nestor D. 1-0 2-0
11/01 09:55 4161 Matkowski M. v Klaasen R. 1-0 1-2
11/01 11:50 8459 Olaru I. v Kudermetova 0-1 0-2
11/01 00:25 1889 Riffice S. v Johnson T-A. 0-1 2-1
11/01 00:30 1876 Redlicki M. v Ram-Harel Or. 0-1 0-2
11/01 00:55 1890 Zhu E. v Craig H. 0-1 2-1
11/01 02:10 1902 Altamirano C. v Giron M. 1-0 2-0
11/01 02:10 1878 Blanch U. v Rybakov A. 0-1 0-2
11/01 02:30 1875 Halebian A. v Uchida K. 0-1 0-2
11/01 07:00 4167 Chan L. v Arruabarrena L. 1-0 2-0
11/01 20:30 5331 Gomez E. v Gojo B. 0-1 2-1
11/01 20:30 5333 Krajicek A. v Ram-Harel Or. 1-0 2-0
11/01 20:30 5341 Riffice S. v Uchida K. 1-0 1-2
11/01 20:30 5347 Rybakov A. v Zhu E. 1-0 2-0
11/01 22:10 5349 Satral J. v Hagar J. 1-0 2-0
11/01 22:10 3358 Schneider R. v Altamirano C. 0-1 1-2
11/01 22:35 5348 Cukierman D. v Sell K. 1-0 2-0
11/01 23:05 3360 Smith L. v Aragone Jc. 0-1 0-2
11/01 07:00 1908 Gaio F. v Collarini A. 0-1 1-2
11/01 07:30 1918 Vatutin A. v Soeda G. 0-1 0-2
11/01 08:00 1911 Kolar Z. v King K. 0-1 0-2
11/01 08:10 1915 Norrie C. v Smith J-P. 0-1 0-2
11/01 08:20 1909 Hanfmann Y. v Kozlov S. 1-0 1-2
11/01 08:55 1917 Petrovic D. v Novak D. 1-0 1-2
11/01 09:05 1910 Hurkacz H. v Berrettini M. 0-1 0-2
11/01 09:10 1916 Novikov D. v Ymer E. 1-0 1-2
11/01 09:25 1920 Wu Di. v Brown D. 1-0 1-2
11/01 09:30 1913 Kudla D. v Kamke T. 1-0 2-0
11/01 09:30 1914 Mousley B. v Ojeda Lara. 0-1 2-1
11/01 09:35 1912 Kovalik J. v Mcdonald M. 0-1 0-2
11/01 09:40 1976 Munar Clar. v Travaglia S. 1-0 2-0
11/01 09:45 1919 Whittington A. v Safranek V.. 0-1 0-2
11/01 10:20 1907 Bublik A. v King D. 0-1 0-2
11/01 01:00 1931 Brescia G. v Schoofs B. 0-1 0-2
11/01 01:00 1932 Broady N. v Von Deich. 1-0 2-1
11/01 01:00 1936 Collins C. v Khromacheva I. 1-0 2-0
11/01 01:00 1943 Jang S. v Jakupovic D. 0-1 0-2
11/01 01:00 1947 Kovinic D. v Bains N. 1-0 2-0
11/01 01:00 1948 Kumkhum L. v Martincova T. 1-0 2-0
11/01 01:00 1951 Lu, Jing. v Errani S. 0-1 0-2
11/01 01:00 1953 Muhammad A. v Kostova E. 0-1 1-2
11/01 01:00 1957 Rodina E. v Sharipova S. 1-0 2-0
11/01 01:00 1965 Wang Y. v Haas B. 1-0 2-0
11/01 01:00 1968 Zanevska M. v Tomova V. 0-1 1-2
11/01 01:00 1969 Zhao C. v Allertova D. 0-1 0-2
11/01 02:15 1971 Zhuk S. v Tomic S. 1-0 2-0
11/01 02:20 1946 Kato M. v Frech M. 0-1 0-2
11/01 02:30 1928 Blinkova A. v Vinci R. 1-0 2-0
11/01 02:35 1944 Jorovic I. v Rus A. 1-0 2-0
11/01 02:40 1966 Wickmayer Y. v Teichmann J. 1-0 2-0
11/01 02:55 1927 Birrell K. v Han X. 0-1 1-2
11/01 03:00 1935 Chiesa D. v Lottner A. 1-0 1-2
11/01 03:10 1929 Bonaventure Y. v Patterson T. 1-0 2-0
11/01 03:25 1939 Eraydin B. v Falconi I. 0-1 0-2
11/01 03:25 1942 Hon P. v Stefkova B. 0-1 2-1
11/01 03:50 1963 Vickery S. v Kerkhove L. 1-0 1-2
11/01 04:00 1952 Monova P. v Ivakhnenko V. 1-0 2-0
11/01 04:05 1954 Namigata J. v Bouzkova M. 0-1 0-2
11/01 04:10 1926 Bara I. v Karatantcheva S. 1-0 2-1
11/01 04:20 1962 Torro-Flor M-T. v Kuzmova V.. 0-1 0-2
11/01 04:30 1925 Abanda F. v Lu J. 1-0 2-0
11/01 04:30 1972 Zidansek T. v Hozumi E. 1-0 2-0
11/01 05:05 1964 Wallace I. v Schmiedlova A. 1-0 1-2
11/01 05:15 1940 Golubic v v Stoll. 0-1 2-1
11/01 05:25 1959 Schneider P. v Pera B. 0-1 0-2
11/01 05:30 1941 Grammatikopoulou V.. v Perez E. 1-0 2-1
11/01 05:30 1960 Soler Espin. v Georges M. 1-0 2-1
11/01 05:35 1955 Ozaki R. v Imanishi M. 1-0 1-2
11/01 05:45 1967 Yastremska D. v Doi M. 1-0 2-0
11/01 05:50 1937 Dolehide C. v Perrin C. 0-1 2-1
11/01 05:50 1945 Kalinskaya A. v Zvonareva V.. 1-0 2-1
11/01 06:00 1970 Zhu L. v Chirico L. 1-0 2-1
11/01 06:05 1934 Cadantu A. v Lapko V.. 0-1 0-2
11/01 06:50 1961 Soylu I. v Voegele S. 0-1 0-2
11/01 07:00 1949 Liu F. v Peterson R. 0-1 2-1
11/01 07:40 1933 Buyukakcay C. v Boserup J. 0-1 0-2
11/01 07:40 1938 Dulgheru A. v Andreescu B-V. 1-0 2-0
11/01 07:40 1958 Rodionova Ar. v Kostyuk M. 1-0 1-2
11/01 08:25 1950 Loeb J. v Seguel D. 1-0 1-2
11/01 08:30 1956 Paolini J. v Krejcikova B. 0-1 0-2
11/01 10:00 5345 Agabigun S. v Celikbilek A. 0-1 0-2
11/01 17:00 3361 Bradley J. v Smith Ra. 0-1 0-2
11/01 17:00 3362 Marti J.. v Johns C. 1-0 2-0
11/01 17:00 3363 Rodriguez-Pace R. v Bryde T. 1-0 2-1
11/01 17:00 3364 Witten J. v Mantilla F. 0-1 2-1
11/01 18:50 3366 Siringo E. v Gil F. 0-1 0-2
11/01 19:35 3365 Semmler M. v Orkin E. 1-0 2-0
11/01 20:10 3367 Wessels L. v Mansouri S. 0-1 2-1
11/01 22:35 3368 Pla Malfe. v Kirchheimer S. 1-0 1-2
11/01 05:00 6478 Ruusuvuori E. v Takahashi Y. 1-0 1-2
11/01 05:00 6407 Viola Mat. v Trongcharoenchaikul W. 1-0 2-0
11/01 06:40 6408 Granollers M. v Cipolla F. 1-0 2-0
11/01 07:10 6412 Bega A. v Lopez-Perez E. 0-1 0-2
11/01 13:00 5337 Authom M. v Boltz S. 1-0 2-0
11/01 13:00 3350 Choinski J. v Krawietz K. 0-1 1-2
11/01 14:30 3352 Nema P. v Aichhorn J. 1-0 2-0
11/01 14:40 5338 Bodmer A. v Klein M. 1-0 2-0
11/01 15:10 3351 Mansson M. v Masur D. 0-1 0-2
11/01 16:10 5325 Negritu C. v Brouwer G. 1-0 2-0
11/01 17:00 2270 Kern R. v Simon T. 1-0 1-2
11/01 19:10 3353 Ejupovic E. v Lemstra K. 1-0 2-0
11/01 00:40 3377 Robinson J. v Sanchez M. 1-0 2-0
11/01 00:55 3373 Kalinina A. v Grabher J. 1-0 2-0
11/01 01:30 3371 Abduraimova N. v Eikeri U. 0-1 0-2
11/01 06:00 4158 Elgin M. v Gong M-X. 0-1 1-2
11/01 08:25 4168 Ratiwatana Sa. v Hsieh C-P. 0-1 0-2
11/01 10:00 4169 Nedunchezhiyan J. v Lopez Perez. 0-1 0-2
11/01 17:30 3372 Chang S. v Shimizu A. 1-0 2-0
11/01 17:30 3373 Min G. v Eikeri U. 0-1 2-1
11/01 18:00 3374 Gerlach K. v Perper A. 1-0 1-2
11/01 18:30 3377 Ruse E. v Osaka M. 0-1 0-2
11/01 18:45 3376 Robinson J. v Pegula J. 0-1 0-2
11/01 20:15 3379 Sebov K. v Duval V.. 1-0 2-0
11/01 20:50 3378 Van Nguye. v Danilina A. 1-0 1-2
11/01 21:10 3375 Kalinina A. v Rodgers A. 1-0 2-0
11/01 03:30 1903 Benchetrit E. v Janvier M. 0-1 0-2
11/01 04:00 1977 Seppi A. v Garcia-Lopez G. 1-0 2-0
11/01 05:45 1973 Grenier H. v Fucsovics M. 0-1 0-2
11/01 07:20 1904 Estrella Burgo. v Mayer F. 1-0 2-1
11/01 10:30 5346 Curovic T. v Rosca I. 0-1 0-2
11/01 10:30 5334 Marfutina M. v Fetecau I. 0-1 0-2
11/01 10:30 5335 Rosatello C. v Tona M. 1-0 2-0
11/01 11:00 2284 Papamichail D. v Brancaccio N. 0-1 2-1
11/01 13:00 2285 Porzio G. v Cakarevic S. 0-1 0-2
11/01 13:30 2283 Kennel K. v Mijatovic M. 1-0 2-0
11/01 02:00 8452 Bangoura S. v Li Z. 1-0 1-2
11/01 05:10 4154 Podlipnik-Castillo H. v De Waard. 1-0 2-0
11/01 07:15 4166 Seppi A. v Erlich J. 0-1 0-2
11/01 12:00 5323 Desein N. v De Schep. 1-0 2-0
11/01 14:00 5270 Musialek A. v Bresson L. 1-0 2-0
11/01 15:20 5320 Valsecchi P. v Jacq G. 0-1 0-2
11/01 19:00 5324 Petit G. v Rochette L. 0-1 0-2
11/01 02:00 5328 Ebden M. v Gasquet R. 0-1 0-2
11/01 06:55 5330 Kubler J. v Nishioka Y. 0-1 0-2
11/01 16:50 1871 Heise P. v Gravouil T. 0-1 2-1
11/01 17:15 5332 Mcnally C. v Hitt M. 1-0 2-0
11/01 19:20 3357 Ramialison I. v Appleton E. 0-1 1-2
11/01 03:55 5341 Aiava D. v Bouchard E. 0-1 0-2
11/01 10:00 2277 Burdina E. v Shapatava S. 0-1 0-2
11/01 10:00 5327 Palkina v Morderger T. 0-1 0-2
11/01 10:00 2278 Tokac B. v Rosca A. 0-1 0-2
11/01 10:00 2279 Vasylyeva A. v Comlek A. 1-0 2-0
11/01 10:30 3354 Barranco Cosan. v Celebic L. 0-1 2-1
11/01 10:30 2271 Gutierrez-Ferrol S.. v Romero A. 1-0 2-0
11/01 10:30 2272 Wakita S. v Perez Contr. 0-1 1-2
11/01 10:30 3355 Zekic M. v Weis A. 1-0 2-0
11/01 11:55 5339 Jotovski T. v Bellalouna M. 1-0 2-0
11/01 12:00 3356 Perchicot M. v Jahn J. 1-0 1-2
11/01 14:25 5326 Irigaray Guarn. v Samper-Montana J. 0-1 0-2
11/01 04:30 4163 Meng C-Y. v Wang H. 1-0 1-2
11/01 04:30 4162 Oh S-G. v Hazawa S. 0-1 0-2
11/01 04:30 4164 Sureshkumar M. v Podzus M. 0-1 0-2
11/01 04:30 4165 Tanuma R. v Okamura I. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
11/01 21:00 8683 Panathinaikos v Barcelona 0-0 84-75
11/01 21:05 8684 Maccabi Tel. v Brose Baske. 0-0 90-88
11/01 21:45 8685 Milano v CSKA Mosco. 0-0 81-107
11/01 21:45 8686 Valencia v Fenerbahce 0-0 67-80
11/01 02:00 8616 Charlotte v Dallas 0-0 111-115
11/01 02:00 8617 Indiana v Miami 0-0 106-114
11/01 02:00 8618 Washington v Utah 0-0 104-107
11/01 02:30 8619 Brooklyn v Detroit 0-0 80-114
11/01 02:30 8620 New York. v Chicago 0-0 105-105
11/01 03:00 8621 Houston v Portland 0-0 121-112
11/01 03:00 8622 Memphis v New Orlea. 0-0 105-102
11/01 03:00 8623 Milwaukee v Orlando 0-0 110-103
11/01 03:00 8624 Minnesota v Oklahoma 0-0 104-88
11/01 04:00 8625 Denver v Atlanta 0-0 97-110
11/01 05:30 8626 Golden State. v LA Clipp. 0-0 106-125
11/01 22:00 8627 Philadelphia v Boston 0-0 103-114
11/01 18:30 7171 Galatasaray (F). v Castors Brain. 0-0 87-76
11/01 16:00 7174 Nadezhda Orenb. v Lattes Montp. 0-0 100-56
11/01 21:30 7176 Familia Schio. v Wisla Krako. 0-0 59-68
11/01 20:00 6356 Telekom Baske. v Eisbaren Breme. 0-0 75-86
11/01 03:00 9756 Ciclista Olimp. v Regatas Corri. 0-0 90-96
11/01 03:00 9757 Salta Baske. v Quimsa 0-0 75-66
11/01 10:30 8662 Adelaide 36ers. v Cairns Taipa. 0-0 100-90
11/01 00:05 9762 Caxias Do. v Vasco Da. 0-0 81-69
11/01 23:59 9763 Flamengo v Liga Soroc. 0-0 82-67
11/01 13:35 9769 Beijing Jinyu. v Beijing Kongg. 0-0 108-105
11/01 13:35 9770 Shandong Gold. v Liaoning Scale. 0-0 103-98
11/01 13:35 9771 Tianjin Rong. v Zhejiang Chouz. 0-0 88-94
11/01 12:00 4608 Et Land. v Anyang Kgc. 0-0 87-100
11/01 12:00 4609 Goyang Orion. v Kcc Egis. 0-0 77-79
11/01 12:00 4610 Seoul Sk. v Mobis Phoeb. 0-0 92-98
11/01 12:00 4612 Shinhan Sbird. v Guri Kdb. 0-0 73-56
11/01 19:00 9779 Cedevita v Gkk Siben. 0-0 88-58
11/01 20:10 7180 Horsholm 79ers. v Randers Cimbr. 0-0 100-91
11/01 19:30 4604 Azs Kosza. v Anwil Wlocl. 0-0 80-91
11/01 19:00 8619 Atomeromu v Debreceni Egyet. 0-0 99-75
11/01 18:00 6381 Bc Zapor. v Budivelnik 0-0 63-67
11/01 19:00 6382 Mbc Mykol. v Cherkasski Mavpy. 0-0 76-84
11/01 01:30 4637 Biarritz v Aguada 0-0 64-81
11/01 01:30 4638 Defensor v Goes 0-0 83-100
11/01 17:00 9793 Hatay (F). v Enisey Krasn. 0-0 72-74
11/01 19:00 9794 Good Angel. v Basket Lande. 0-0 63-44
11/01 19:30 9795 Ttt Riga. v Mersin (F). 0-0 62-63
11/01 21:00 9796 Spar Unigi. v Olympiakos Pirea. 0-0 89-62
11/01 21:30 9797 Passalacqua v Basket Gdyni. 0-0 71-66
11/01 20:00 8679 Zlatorog Lasko. v Kk Krka. 0-0 72-86
Handbal   Rezultat
11/01 17:30 4833 U Cluj. v Danubius Galat. 32-26
11/01 18:30 4888 Finlanda v Luxemburg 30-25
11/01 19:30 4889 Slovacia v Rusia 26-32
11/01 17:30 4876 Ucraina v Insulele Feroe. 30-22
11/01 20:00 4877 Romania v Italia 34-24
11/01 19:00 4867 Grecia v Olanda 23-28
11/01 20:30 4936 Lyngby (F). v Gudme (F). 20-22
11/01 18:30 4823 Kuban Krasn. v Luch (F). 32-17
Hochei   Pauză Final
11/01 02:30 7144 Toronto v Ottawa 0-1 3-4
11/01 03:00 7145 Chicago v Minnesota 1-0 1-2
11/01 11:30 7618 Vladivostok v Barys Astan. 0-0 3-1
11/01 14:30 7619 Novosibirsk v Omsk 1-1 4-2
11/01 18:30 7620 CSKA M.. v Lada T.. 0-0 3-0
11/01 18:30 7621 Jokerit v Kunlun 0-0 3-1
11/01 18:30 7622 Ska St. v Yaroslavl 0-0 1-0
11/01 18:30 7623 Vitiaz v Yekaterinburg 0-3 1-5
11/01 20:00 7624 Slovan B.. v Chelyabinsk 0-1 0-3
11/01 20:45 7650 Lausanne v Langenau 0-0 0-0
11/01 18:30 9444 Assat P.. v Kalpa Hocke. 1-1 3-4
11/01 18:30 9445 Hameenlinna v Jyvaskyla 1-0 5-3
11/01 18:30 9446 Jukurit v Hifk 0-1 3-3
11/01 18:30 9447 Lukko v Karpat O.. 1-0 1-1
11/01 18:30 9448 Tappara T.. v Vaasan S.. 0-1 1-1
11/01 18:30 9449 Tps Turku. v Kookoo 0-0 1-2
11/01 20:30 8797 Koln v Krefeld 1-0 2-2
11/01 19:00 8810 Stavanger v Lorenskog 3-1 8-2
11/01 19:30 7901 Kongsvinger v Valerenga 0-2 0-3
11/01 19:30 7902 Lillehammer v Sarpsborg 2-0 4-2
11/01 19:30 7903 Stjernen v Frisk A.. 3-2 4-4
11/01 19:30 7904 Storhamar v Manglerud 1-0 4-1
11/01 20:00 7635 Färjestads Bk. v Djurgardens 1-0 2-3
11/01 20:00 7636 Hv 71. v Frolunda 1-2 3-5
11/01 20:00 7637 Linkopings v Mora Ik. 2-0 4-1
11/01 20:00 7638 Malmo v Lulea 0-0 1-1
11/01 20:00 7639 Rogle v Brynas 1-1 3-1
11/01 20:00 7640 Vaxjo v Karlskrona 1-0 2-1
11/01 18:00 9918 Gomel v Soligorsk 0-1 2-1
11/01 18:00 9906 Molodechno v Neman Grodn. 0-2 1-2
11/01 18:00 9926 Lida v Novopolotsk 4-0 7-3
11/01 18:00 9927 Mogilev v Vitebsk 0-1 2-3
11/01 02:07 9928 St.Marie G.. v Saginaw S.. 1-0 3-1
11/01 19:00 9956 Mmks Podha. v Opole 0-0 2-5
11/01 18:30 6522 Hk Riga. v Amurskie Tigry. 0-1 1-1
11/01 12:30 6529 Ceng Tou. v Angarsk 0-1 2-2
11/01 12:30 6530 Heilongjiang v Krasnoyarsk 0-0 1-5
11/01 17:00 6531 Csk Vvs. v Gornyak Uchal. 0-1 0-1
11/01 17:30 6532 Hk Sarov. v Chelmet C.. 2-0 3-0
11/01 17:30 6533 Khimik v Novokuznetsk 1-1 2-3
11/01 18:00 6534 Bars v Orsk 1-0 2-2
11/01 18:00 6535 Penza v Nizhny Tagil. 2-1 2-4
11/01 02:00 6563 Binghamton S.. v Rochester A.. 1-0 2-2
11/01 02:00 6564 Bridgeport St. v Hartford Wp. 0-1 1-1
11/01 02:00 6565 Hershey B.. v Portland P.. 0-1 1-1
11/01 02:05 6566 Albany D.. v Syracuse C.. 0-0 1-4
11/01 02:30 6567 Hamilton B.. v Utica C.. 1-3 1-5
11/01 03:00 6569 Milwaukee A.. v Lake Em. 0-0 1-0
11/01 03:00 6568 St Johns. v Grand Rapid. 1-2 1-5
11/01 04:30 6570 Oklahoma Cb. v Texas S.. 0-1 1-1
11/01 05:00 6571 Manchester M.. v Rockford 2-1 2-5
11/01 05:00 6572 Norfolk Admir. v Chicago W.. 0-0 2-1
11/01 05:00 6573 Stockton H.. v Springfield F.. 1-0 2-4
Volei   Pauză Final
11/01 19:00 8356 Developres Rzesz. v Alba Blaj. 0-1 0-3
11/01 21:00 8357 Volero Zuric. v Asptt Mulho. 0-1 2-3
11/01 18:00 9022 Fenerbahce (F). v Igor Gorgo. 1-0 2-3
11/01 18:30 8354 Maritsa Plovd. v Vizura Beogr. 0-1 1-3
11/01 19:00 9431 Cv Barce. v Dauphines Charl. 1-0 2-3
11/01 20:00 8365 Ok Gacko. v Doprastav Brati. 0-1 0-3
11/01 20:00 8366 Vasas Obuda. v Kulachange Vbc. 0-1 3-2
11/01 21:00 8367 Sagres Neuch. v Holte (F). 1-0 3-1
11/01 19:00 8382 Linamar Bekes. v Neve Shana. 1-0 3-1
11/01 21:00 8383 Franches-Montagnes (F). v Khimik Yuzhn. 0-1 1-3
11/01 19:00 7955 Usti Nad. v Kladno Volej. 0-1 1-3
11/01 19:00 7956 Vk Ceske. v Volejbal Brno. 1-0 3-1
11/01 19:00 7954 Volejbalovy Oddil. v Dukla Liber. 0-1 1-3
11/01 10:00 9026 Hyundai Hills. v Heungkuk Pink. 0-1 3-1
11/01 18:30 7943 Akaa Volle. v Team Lakka. 1-0 3-0
11/01 21:30 8546 Verona v Padova 1-0 3-0
11/01 19:00 4127 Mladi Radni. v Ribnica Grade. 1-0 3-0
11/01 20:00 4106 Vingaker Vbk. v Södertelge Vbk. 0-1 0-3
11/01 12:00 8811 Ansan Rush. v Deajeon Bluef. 1-0 2-3
Snooker   Rezultat
11/01 12:55 2619 Murphy S. v Carter A. 1-3
11/01 12:55 2612 Wen Bo. v Hawkins B. 3-1
11/01 14:00 2613 Carter A. v Ford T. 3-0
11/01 15:55 2615 Murphy S. v Hawkins B. 2-3
11/01 16:00 2616 Wen Bo. v Ford T. 0-3
11/01 17:40 2617 Trump J. v Hawkins B. 1-3
Baseball   Primul Set Final
11/01 10:00 6111 Canberra Caval. v Adelaide Bite. 0-0 13-9
11/01 10:30 6112 Brisbane Bandi. v Melbourne Aces. 0-0 23-6
11/01 13:00 6113 Perth Heat. v Sydney Blue. 0-0 8-7
Darts   Pauză Final
11/01 15:30 9310 Prins v Hedman D. 0-0 0-2
11/01 16:30 9305 Williams J. v Whitehead C. 0-0 4-3
11/01 18:10 9306 Gulliver T. v De Graaf. 0-0 2-0
11/01 21:00 9311 Sherrock F. v Ashton L. 0-0 0-2
11/01 21:50 9301 Phillips M. v Unterbuchner M. 0-0 2-4
11/01 23:00 9307 Dobromyslova v Winstanley-Farlam L. 0-0 2-0
11/01 23:59 9304 Veenstra R. v De Vos. 0-0 4-0
Rugby   Pauză Final
11/01 21:45 5531 As Bezie. v Biarritz Olymp. 10-6 24-20
Futsal   Rezultat
11/01 19:10 3934 Ac Spart. v Skp Likop. 7-1
Floorball   Pauză Final
11/01 20:00 6260 Tunet v Sarpsborg IBK. 0-0 7-9
11/01 20:45 6268 Fredrikstad v Baekkelaget SK. 0-0 2-2
11/01 20:00 8897 Storvreta Ibk. v Ibf Orebr. 0-0 6-6
Bandy   Rezultat
11/01 13:00 2120 Bajkal Energ. v Ska Nefty. 1-5
11/01 13:30 2121 Kuzbass v Start Nizhn. 5-3
11/01 13:30 2122 Sibselmash Novos. v Vodnik Arhan. 5-2
11/01 14:00 2125 Yenisei Krasn. v Rodina Kirov. 14-0
11/01 16:00 2123 Uralsky Trubn. v Zorkiy Krasn. 5-2
11/01 16:00 2124 Volga Ulyan. v Dinamo Mosco. 4-3
11/01 18:00 5350 Stroitel Sykty. v Dinamo Kazan. 2-2
Badminton   Pauză Final
11/01 10:00 6616 Hee C. v Kititharakul J. 0-0 0-2
11/01 10:00 6623 Kusharjanto R. v Cahyono A. 0-0 0-2
11/01 10:00 6625 Puavaranukroh D/. v Yeung M. 0-0 2-1
11/01 10:50 6628 Chrisnanta D. v Labar R. 0-0 0-2
11/01 10:50 6617 Kersaudy B. v Chen T. 0-0 0-2
11/01 10:50 6626 Ronald R. v Serasinghe S. 0-0 0-2
11/01 10:50 6627 Saputra Y. v Chan P. 0-0 0-2
11/01 11:30 6632 Berry A. v Inkarat A. 0-0 2-1
11/01 11:30 6613 Jindapol N. v Agrey M. 0-0 2-0
11/01 11:40 6636 Haris D. v Laisuan R. 0-0 2-0
11/01 12:15 6629 Chow M. v Barkah Y. 0-0 2-1
11/01 12:30 6608 Kaneko M. v Ho-Shue J. 0-0 2-0
11/01 12:30 6637 Mariska G. v Susanto Y. 0-0 2-0
11/01 12:30 6604 Pham C. v Mustofa I. 0-0 0-2
11/01 13:15 6609 Wahyu N. v Eidestedt R. 0-0 2-0
11/01 13:20 6618 Cheah S. v Poopradubsil T. 0-0 2-0
11/01 13:20 6600 Hu Y. v Maulana P. 0-0 2-0
11/01 13:20 6619 Yip P. v Shimoda N. 0-0 1-2
11/01 14:00 6610 Chan T. v Jomkoh S. 0-0 0-2
11/01 14:10 6630 Balan A. v Chayanit C. 0-0 0-2
11/01 14:10 6620 Chaiwan P. v Nidaira N. 0-0 2-1
11/01 14:10 6601 Leong Jh. v Kholik F. 0-0 2-0
11/01 14:50 6633 Ng T. v Amitrapai S. 0-0 0-2
11/01 15:00 6631 Goliszewski J. v Emanuela A. 0-0 0-2
11/01 15:00 6639 Kittiharakul J. v Dubthuk K. 0-0 2-0
11/01 15:00 6606 Nguyen T. v Avihingsanon 0-0 1-2
11/01 15:40 6612 Ong Y. v Chau M. 0-0 2-0
11/01 15:50 6621 Ho Y-M. v Pornpawee C. 0-0 1-2
11/01 15:50 6611 Lok L. v Goh 0-0 0-2
11/01 15:50 6602 Wei N. v Liew D. 0-0 0-2
11/01 16:40 6622 Kisona S. v Goh J. 0-0 2-1
11/01 16:40 6603 Shimono H. v Zilberman M. 0-0 2-1
11/01 16:40 6614 Sothon W. v Isriyanate T. 0-0 1-2
11/01 17:30 6624 Manassanan L. v Lee Y. 0-0 0-2
11/01 17:30 6605 Thongnuam P. v Sugiarto T. 0-0 0-2
Tenis de masa   Pauză Final
11/01 09:30 9139 David P. v Floras R. 0-0 2-3
11/01 10:10 9140 Achanta S. v Happek S. 0-0 3-0
11/01 10:50 9141 Floras R. v Demeter L. 0-0 2-3
11/01 11:30 9142 Szudi A. v Vrablik J. 0-0 3-2
11/01 12:10 9143 David P. v Sriram S. 0-0 2-3
11/01 12:50 9144 Happek S. v Demeter L. 0-0 1-3
11/01 13:30 9145 Achanta S. v Vrablik J. 0-0 3-1
11/01 14:10 9146 Floras R. v Sriram S. 0-0 3-0
11/01 14:50 9147 Szudi A. v David P. 0-0 3-1
11/01 15:30 9148 Sriram S. v Demeter L. 0-0 3-1
Cricket   Pauză Final
11/01 10:40 8732 Sydney Thund. v Perth Scorc. 0-0 1-0
11/01 13:30 6168 Warriors v Highveld Lions. 0-0 0-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.