Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
10/01 22:00 1659 Chelsea v Arsenal 0-0 0-0
10/01 19:45 9372 Rennes v Toulouse 2-1 4-2
10/01 22:05 9373 Amiens v PSG 0-0 0-2
10/01 22:05 9374 Angers v Montpellier 0-0 0-1
10/01 20:30 3739 Alaves v Formentera 0-0 2-0
10/01 20:30 3740 Villarreal v Leganes 0-1 2-1
10/01 22:30 3741 Real Madri. v Numancia 1-1 2-2
10/01 08:35 5951 Wellington Phoen. v Melbourne Victo. 0-1 2-1
10/01 10:50 5952 Western Sydne. v Adelaide Utd. 0-0 1-1
10/01 15:00 2354 Olympiacos v Platanias 0-0 2-0
10/01 17:15 2356 Pas Giann. v Levadiakos 2-0 4-0
10/01 17:15 2355 Skoda Xanth. v Larissa 1-0 2-0
10/01 19:30 2357 Panathinaikos v Lamia 0-0 1-0
10/01 10:00 3707 Coreea De. v Thailanda U23. 1-0 1-0
10/01 10:00 1639 Coreea De. v Thailanda U23. 1-0 1-0
10/01 13:30 7709 Japonia U23. v Palestina U23. 1-0 1-0
10/01 10:00 1638 Iraq U23. v Malaezia U23. 2-0 4-1
10/01 13:30 7710 Iordania U23. v Arabia Saudi. 1-0 2-2
10/01 12:00 9157 Elche v Lokeren 3-2 4-3
10/01 13:00 9158 Ingolstadt v Vfl Osnab. 1-0 1-0
10/01 15:00 9163 Energie Cottb. v Hallescher Fc. 0-2 0-4
10/01 15:00 9166 Mechelen v Vfl Osnab. 0-0 2-1
10/01 15:00 9164 Schaffhausen v Fc Zuric. 2-0 2-0
10/01 16:00 7692 Gent v Union Berli. 1-0 1-3
10/01 16:30 7696 Heidenheim v Royal Antwe. 0-1 3-1
10/01 17:00 7697 Ingolstadt v Mechelen 1-1 2-2
10/01 17:00 7698 Utrecht v Anderlecht 1-0 4-3
10/01 11:00 9153 Customs Unite. v Thailand Honda. 0-1 0-4
10/01 11:00 9154 Preah Khan. v Negeri Sembi. 2-0 2-1
10/01 12:00 9155 Army Unite. v Johor Darul. 0-0 0-1
10/01 12:00 9156 Banik Ostra. v TJ Valas. 3-0 7-0
10/01 13:00 9159 Khonkaen Fc. v Bangkok Glass. 2-0 2-2
10/01 14:00 9160 Union De. v San Marti. 0-0 0-0
10/01 14:30 9161 Hansa Rosto. v TSG Neust. 0-2 3-2
10/01 15:00 9162 Chiangmai Fc. v Muang Thong. 0-1 0-3
10/01 15:00 9165 Hannover 96. v Germania Halbe. 0-3 0-3
10/01 15:30 9167 Pogon Szcze. v Stargard Szcze. 1-0 3-0
10/01 15:30 9168 Uganda Reven. v Young Afric. 0-0 0-0
10/01 16:00 9169 CD Atlet. v Bochum 1-1 2-4
10/01 16:00 9170 Fc Erzge. v KV Ooste. 0-2 0-2
10/01 16:00 7691 Jablonec v FC Oberl. 2-0 6-0
10/01 16:00 7693 Kayserispor v 1 FC. 2-0 4-1
10/01 16:00 7694 Sivasspor v Genclerbirligi 0-2 1-4
10/01 16:15 7695 Groningen v Club Brugg. 0-1 1-2
10/01 17:00 7699 Sturm Graz. v USV Aller. 2-0 4-2
10/01 17:30 7700 Fc Pisek. v FK Tepli. 0-3 1-4
10/01 18:00 7701 Viktoria Plzen. v Tj Jiskr. 6-2 7-4
10/01 19:00 7702 Charleroi v FC Seoul. 0-0 1-0
10/01 19:15 7703 Azam FC. v SINGIDA UNITE. 0-0 1-0
10/01 20:45 7704 ASC 09. v FC MUEHL. 2-0 6-0
10/01 21:00 7705 Ec Juven. v Cruzeiro De. 1-1 1-1
10/01 23:59 7706 EC Novo. v Sao Paulo. 0-0 0-0
10/01 23:59 7708 Sonsonate FC. v Once Munic. 1-0 2-0
10/01 23:59 7707 Veranopolis Rs. v EC Aveni. 1-0 1-0
10/01 19:30 5066 Bidvest Wits. v Supersport Unite. 2-0 2-0
10/01 21:00 1850 Shrewsbury Town. v Blackpool 0-0 0-0
10/01 21:30 1127 Tubize v Kfco Wilri. 0-2 1-2
10/01 12:00 9151 Jihllava v Hradec Kralo. 2-0 2-2
10/01 12:00 1584 Znojmo v Brno 0-1 0-1
10/01 19:00 1401 Pafos v Apollon Limas. 0-1 0-2
10/01 17:00 1576 Anorthosis Famag. v Agia Napa. 1-0 3-2
10/01 17:00 1577 Paeek v Polemidion 2-1 5-1
10/01 19:00 1578 Ermis Aradi. v Apoel Nicos. 0-1 0-2
10/01 20:30 2154 Hapoel Raana. v Maccabi Haifa. 0-1 0-3
10/01 05:06 3001 Leon v Venados 0-0 1-0
10/01 03:00 3006 Zacatepec v Murcielagos 1-1 3-1
10/01 05:00 3009 Atl Morel. v Cimarrones De. 2-0 3-0
10/01 20:00 3255 Caldas v Farense 0-0 2-2
10/01 21:00 3256 Rio Ave. v Aves 1-0 3-3
10/01 22:30 3257 Cova Pieda. v Sporting L. 0-0 1-2
10/01 21:45 5606 Darlington Fc. v Salford City. 0-0 1-2
10/01 21:45 5615 Leatherhead Fc. v Merstham 0-0 2-1
10/01 21:45 5610 Farnborough v Banbury Unite. 0-0 1-0
10/01 21:45 9342 Aylesbury Unite. v Bedford Town. 0-2 0-3
10/01 21:45 9341 Cray Wande. v Vcd Athle. 0-0 4-2
10/01 21:45 9344 Retford Unite. v Teversal FC. 1-1 2-3
10/01 21:45 9343 Bristol Manor. v Bishops Cleev. 2-0 6-1
10/01 14:05 5553 Al Nojoo. v Alshoulla 0-0 1-2
10/01 17:00 3700 Al-Najma Manam. v Al-Shabbab 2-0 3-1
10/01 17:00 3702 Manama Club. v Al Ittih. 0-0 0-0
10/01 19:00 7852 Anderlecht U19. v KVC Weste. 0-0 0-0
10/01 20:00 1371 Bonsucesso v Cabofriense 0-1 0-2
10/01 20:00 1373 Macae Espor. v America Rj. 2-1 3-3
10/01 23:59 1372 Goytacaz v Resende Rj. 0-1 2-1
10/01 01:30 9344 Botafogo SP. v Sao Paulo. 0-3 0-4
10/01 18:00 3697 REAL FC. v SAO PAULO. 1-0 2-0
10/01 18:00 3706 Red Bull. v Sao Jose. 0-1 2-2
10/01 18:00 3707 UA Barba. v Rio Branc. 1-3 1-6
10/01 20:00 3736 Audax EC. v Atletico Minei. 1-0 1-0
10/01 20:00 7873 Paulista U19. v Avai U19. 0-1 0-1
10/01 20:00 7874 Taboao Da. v Joinville U19. 0-1 1-3
10/01 21:00 7875 Volta Redon. v Estaciano Ec. 2-0 3-1
10/01 21:45 7876 CORUMBAENSE U19. v Pinheiro AC. 1-0 2-0
10/01 23:00 7877 AD Confi. v Sao Raimu. 1-1 1-4
10/01 23:00 7878 Itapirense U19. v Fortaleza U19. 1-1 2-2
10/01 23:45 7879 Ferroviaria U19. v Corinthians Pta. 1-0 1-1
10/01 23:59 7880 Sao Carlo. v Sport Recif. 1-0 1-0
10/01 04:00 1388 Herediano v Carmelita 0-1 0-1
10/01 23:00 1389 Guadelupe v Ad Greci. 0-1 2-1
10/01 20:30 7862 Tus Maria. v Fortuna Colog. 0-0 0-1
10/01 15:00 3696 Diagoras Agias. v Ermis Kiver. 0-0 3-2
10/01 14:00 5055 Mohun Bagan. v Minerva 0-2 1-2
10/01 16:30 5060 Delhi Dynam. v Kerala Blast. 1-1 1-3
10/01 19:00 2163 Hapoel Petac. v Hapoel Kfar. 0-0 0-1
10/01 19:00 Hapoel Petac. v Hapoel Kfar. 0-0 0-1
10/01 19:40 2164 Hapoel Bnei. v Hapoel Tel. 0-0 0-1
10/01 19:40 Hapoel Bnei. v Hapoel Tel. 0-0 0-1
10/01 15:30 7266 Crema 1908. v Us Levic. 0-0 0-4
10/01 15:30 7267 Sangiovannivaldarno v Lentigione Calci. 0-0 0-3
10/01 21:15 7867 Qrendi FC. v Qormi FC. 1-1 1-1
10/01 12:30 7851 Mitchelton FC. v Moreton Bay. 0-3 0-6
10/01 16:45 7855 Real Betis. v CF Villa. 0-0 1-0
10/01 18:30 7856 UCAM Murci. v Atletico Sagun. 1-2 1-2
10/01 20:30 7857 FC Vilaf. v Pena Sport. 0-0 3-0
10/01 21:00 7858 CF Burgo. v Pontevedra CF. 2-0 3-1
10/01 21:00 7859 UP Langr. v UM Escob. 0-2 0-3
10/01 21:15 7860 CP Villa. v Ontinyent CF. 0-1 2-2
10/01 21:30 7861 SD Logro. v Utebo FC. 1-0 2-2
10/01 11:00 7853 Nam Dinh. v Hanoi TT. 0-1 1-3
10/01 12:00 7854 Binh Dinh. v Tp Ho. 0-0 0-0
10/01 10:30 7865 Mizoram v Arunchal Prade. 2-0 2-0
10/01 11:30 7866 Rajasthan Club. v GOA FA. 0-5 0-14
Tenis   Pauză Final
10/01 04:00 2073 Berankis R. v Mannarino A. 0-1 0-2
10/01 04:00 8973 Ramos A. v Lorenzi P. 0-1 0-2
10/01 05:20 7519 Mayer L. v Paire B. 0-1 1-2
10/01 05:55 8972 Fognini F. v Dolgopolov A. 0-1 2-1
10/01 06:50 7520 Donaldson J. v Medvedev D. 0-1 1-2
10/01 10:20 8966 Lopez F. v Schwartzman D. 1-0 2-0
10/01 11:50 2072 Millman J. v Muller G. 0-1 0-2
10/01 01:30 8963 Johnson S. v Bautista-Agut R. 1-0 1-2
10/01 03:00 7516 Haase R. v Lacko L. 1-0 2-0
10/01 03:25 8964 Querrey S. v Vesely J. 0-1 1-2
10/01 03:35 8965 Sock J. v Gojowczyk P. 0-1 0-2
10/01 04:55 2071 Ferrer D. v Sousa J. 1-0 2-0
10/01 06:05 8962 Cuevas P. v Khachanov K. 0-1 0-2
10/01 08:00 2075 Shapovalov D. v Del Potro. 0-1 0-2
10/01 09:25 7518 Chung H. v Isner J. 1-0 2-1
10/01 03:00 5134 Fourlis J. v Watson H. 0-1 0-2
10/01 04:00 4151 Struff J. v v Bolt. 1-0 2-0
10/01 04:35 5128 Zhang S. v Sabalenka A. 0-1 0-2
10/01 07:35 4156 Cabal J. v Rojer J-J. 0-1 0-2
10/01 10:15 1002 Niculescu M. v Lepchenko V.. 1-0 2-0
10/01 04:00 1003 Bellis C. v Radwanska A. 0-1 0-2
10/01 06:25 5136 Muguruza G. v Bertens K. 1-0 2-0
10/01 08:05 5135 Giorgi C. v Kvitova P. 1-0 2-0
10/01 10:00 1004 Gavrilova D. v Stosur S. 1-0 2-0
10/01 01:30 8455 Marach O. v Duran G. 1-0 2-1
10/01 04:55 8458 Nestor D. v Haase R. 1-0 2-1
10/01 06:20 4153 Mertens E. v Friedsam A-L. 0-1 2-1
10/01 07:25 8457 Mirnyi M. v Daniell M. 1-0 2-1
10/01 11:50 8454 Hibino N. v Kichenok L. 0-1 0-2
10/01 03:00 8460 Aoyama S. v Dabrowski G. 0-1 0-2
10/01 04:45 4152 Bondarenko K. v Safarova L. 0-1 1-2
10/01 05:35 8462 Chan L. v Klepac A. 1-0 2-1
10/01 10:00 4158 Bertens K. v Arruabarrena L. 0-1 1-2
10/01 22:10 1877 Satral J. v Lakat F. 1-0 2-0
10/01 22:50 1874 Gojo B. v Zhyrmont D. 1-0 2-0
10/01 23:35 1888 Marti Y. v Sell K. 1-0 1-2
10/01 23:50 2325 Jaede J. v Aragone Jc. 0-1 1-2
10/01 23:55 1887 Krajicek A. v Thomas D. 1-0 2-1
10/01 01:00 6413 Andreozzi G. v Brown D. 0-1 1-2
10/01 01:00 6421 Bublik A. v Oliveira G. 1-0 2-1
10/01 01:00 6422 Carballes Baena. v Kudla D. 0-1 0-2
10/01 01:00 6435 Gabashvili T. v Hurkacz H. 0-1 1-2
10/01 01:00 6438 Gunneswaran P. v Kamke T. 1-0 1-2
10/01 01:00 6446 King K. v Ignatik U. 1-0 2-0
10/01 01:00 6448 Kolar Z. v Uchiyama Y. 1-0 2-0
10/01 01:00 6449 Kozlov S. v Ellis B. 1-0 2-1
10/01 01:00 6457 Norrie C. v Peliwo F. 1-0 2-1
10/01 01:00 6465 Safranek V.. v Olivo R. 1-0 2-0
10/01 01:00 6468 Setkic A. v Smith J-P. 0-1 1-2
10/01 01:00 6474 Wu Di. v Kelly D. 1-0 2-0
10/01 02:35 6429 De Schep. v Ymer E. 0-1 0-2
10/01 02:45 6477 Mahut N. v Petrovic D. 0-1 0-2
10/01 02:50 6472 Vatutin A. v Jung J. 1-0 2-1
10/01 02:55 6442 Ivashka I. v Novak D. 0-1 1-2
10/01 02:55 6445 King D. v Polmans M. 1-0 2-0
10/01 02:55 6450 Laaksonen H. v Gaio F. 0-1 0-2
10/01 02:55 6451 Matosevic M. v Novikov D. 0-1 0-2
10/01 03:00 6439 Hanfmann Y. v King E. 1-0 2-0
10/01 03:00 6473 Whittington A. v Mmoh M. 1-0 2-0
10/01 03:10 6420 Broady L. v Berrettini M. 1-0 1-2
10/01 03:15 6425 Cecchinato M. v Mousley B. 0-1 0-2
10/01 04:15 6437 Gonzalez A. v Basic M. 1-0 2-0
10/01 04:25 6426 Collarini A. v Souza J. 0-1 2-1
10/01 04:25 6469 Soeda G. v Otte O. 1-0 2-0
10/01 04:30 6458 Ojeda Lara. v Vanni L. 1-0 2-1
10/01 04:35 6447 Klahn B. v Ramanathan R. 1-0 1-2
10/01 04:40 6430 Domingues J. v Polansky P. 0-1 0-2
10/01 04:40 6443 Jasika O. v Duckworth J. 0-1 0-2
10/01 04:40 6470 Stakhovsky S. v Bachinger M. 1-0 1-2
10/01 04:45 6452 Mcdonald M. v Rubin N. 1-0 2-0
10/01 05:20 6431 Elias G. v Kovalik J. 0-1 0-2
10/01 05:25 6463 Robert S. v Ofner S. 1-0 2-0
10/01 05:50 6466 Sakharov G. v Leshem E. 1-0 2-0
10/01 05:55 6418 Bhambri Y. v Schnur B. 0-1 2-1
10/01 06:00 6414 Arevalo-Gonzalez M. v Maamoun K. 0-1 1-2
10/01 06:05 6416 Banes M. v Gombos N. 1-0 1-2
10/01 06:10 6456 Munar Clar. v Arnaboldi A. 1-0 2-0
10/01 06:30 6440 Harrison C. v Opelka R. 1-0 2-0
10/01 06:50 6428 De Greef. v Bourgue M. 1-0 1-2
10/01 06:55 6453 Milojevic N. v Travaglia S. 0-1 1-2
10/01 07:00 6461 Pospisil V.. v Giustino L. 1-0 2-0
10/01 07:05 6424 Caruso S. v Ilkel C. 1-0 2-0
10/01 07:05 6434 Fritz T. v Groth S. 1-0 2-1
10/01 07:05 6454 Monteiro J. v Taberner C. 0-1 1-2
10/01 07:45 6476 Zopp J. v Safwat M. 0-1 0-2
10/01 08:00 6460 Pavlasek A. v Krstin P. 1-0 1-2
10/01 08:25 6419 Brkic T. v Hemery C. 0-1 0-2
10/01 08:25 6464 Paul T. v Rola B. 0-1 2-1
10/01 08:40 6455 Monteiro T. v Sonego L. 0-1 0-2
10/01 08:40 6475 Zhang Z. v Lee D. 0-1 1-2
10/01 08:50 6432 Escobedo E. v Andujar P. 1-0 2-0
10/01 08:50 6471 Trungelliti M. v Halys Q. 0-1 1-2
10/01 09:20 6415 Bagnis F. v Piros Z. 1-0 1-2
10/01 09:20 6417 Bemelmans R. v Majchrzak K. 1-0 2-1
10/01 09:30 6427 Dancevic F. v Menendez-Maceiras A. 0-1 2-1
10/01 09:30 6459 Millot . v Tomic B. 0-1 0-2
10/01 10:00 6444 Kecmanovic M. v Galovic V. 1-0 1-2
10/01 10:10 6462 Purcell M. v Popko D. 0-1 0-2
10/01 10:20 6436 Giannessi A. v Nagal S. 1-0 2-1
10/01 10:30 6433 Fratangelo B. v Krueger M. 1-0 2-0
10/01 10:50 6441 Ito T. v Ruud C. 1-0 1-2
10/01 10:00 3359 Agabigun S. v Bass F. 1-0 2-0
10/01 10:00 3360 Aksu C. v Mager G. 0-1 0-2
10/01 10:00 3361 Coppejans K. v Sude J. 1-0 2-0
10/01 10:00 3362 Drinic M. v Quinzi G. 0-1 0-2
10/01 11:35 3364 Kirci K. v Yuksel A. 0-1 0-2
10/01 11:40 3365 Kirkin E. v Bergs Z. 1-0 2-0
10/01 11:45 3363 Kanar J. v Sanghera T. 0-1 1-2
10/01 12:20 3366 Konecny v Frunza N. 0-1 0-2
10/01 13:00 3367 Martineau M. v Fufygin M. 1-0 2-1
10/01 17:00 5294 Bryde T. v Nakagawa N. 0-1 2-1
10/01 17:00 5296 Hank T. v Orkin E. 1-0 1-2
10/01 17:00 5341 Witten J. v Knight A. 1-0 2-0
10/01 18:30 3364 Rodriguez-Pace R. v Volfson D. 1-0 2-0
10/01 19:20 3362 Hinojosa S. v Mantilla F. 0-1 0-2
10/01 20:10 5297 Martinez L. v Kirchheimer S. 0-1 0-2
10/01 20:20 5299 Siringo E. v Rocha J. 1-0 2-0
10/01 20:25 5290 Bradley J. v Kirkov V. 1-0 2-0
10/01 20:55 3363 Marti J.. v Mercier T. 1-0 2-0
10/01 22:25 5298 Semmler M. v Shropshire S. 1-0 2-0
10/01 08:30 6401 Granollers-Pujol G. v Martinez Porte. 1-0 1-2
10/01 08:30 6400 Moraing M. v Isarow P. 1-0 2-0
10/01 08:30 6403 Nielsen F. v Karlovskiy E. 0-1 0-2
10/01 09:55 1906 Ilhan M. v Zapata Miral. 0-1 0-2
10/01 13:00 1899 Wehnelt K. v Nema P. 0-1 1-2
10/01 13:45 1895 Seifert S. v Lemstra K. 1-0 1-2
10/01 14:20 2278 Ejupovic E. v Uzhylovsky V. 1-0 2-0
10/01 15:30 1891 Aichhorn J. v Santanna B. 0-1 2-1
10/01 15:40 1894 Mansson M. v Schaber M. 0-1 2-1
10/01 17:00 1893 Krawietz K. v Schell N. 1-0 2-0
10/01 19:00 1898 Veldheer M. v Masur D. 0-1 0-2
10/01 10:15 8485 Nedelko I. v Elgin M. 0-1 0-2
10/01 11:10 8486 Nedunchezhiyan J. v Chen T. 1-0 2-0
10/01 11:15 8487 Ratiwatana Sa. v Nielsen F. 1-0 2-0
10/01 11:40 8450 Isarow P. v Cerretani J. 0-1 0-2
10/01 12:45 8477 Granollers G. v Lopez Perez. 0-1 0-2
10/01 23:00 3374 Liu C. v Sebov K. 0-1 0-2
10/01 23:00 3376 Perper A. v Simmonds C. 0-1 2-1
10/01 23:00 3378 Shimizu A. v Scholl Chi. 1-0 2-1
10/01 23:20 3375 Parks A. v Min G. 0-1 0-2
10/01 23:45 3372 Di Loren. v Chang S. 0-1 0-2
10/01 01:30 6423 Sela D. v Grenier H. 0-1 0-2
10/01 02:00 6402 Beale J. v Benchetrit E. 1-0 1-2
10/01 02:00 6410 Li Zhe. v Fucsovics M. 0-1 0-2
10/01 02:50 6406 Mitchell B. v Mayer F. 0-1 0-2
10/01 03:10 6411 Seppi A. v Pashan N. 1-0 2-0
10/01 03:35 6404 Jarry N. v Janvier M. 0-1 1-2
10/01 08:15 6405 Blancaneaux G. v Garcia-Lopez G. 0-1 0-2
10/01 10:30 5272 Bevione B. v Porzio G. 1-0 1-2
10/01 10:30 5274 Curovic T. v Bouzgarrou M. 1-0 2-0
10/01 10:30 5275 Echeverria Alam. v Hsu C-Y. 0-1 0-2
10/01 10:30 5279 Sauvant C. v Cakarevic S. 0-1 0-2
10/01 12:00 5276 Kennel K. v Nefedova A-E. 1-0 2-1
10/01 12:10 5278 Papamichail D. v Lampla L. 1-0 2-0
10/01 14:25 5273 Brancaccio N. v Coppola C. 1-0 2-0
10/01 14:45 5277 Kulik W. v Ogata H. 1-0 2-0
10/01 05:30 8452 De Waard. v Chaplin J. 1-0 2-0
10/01 05:45 8494 Li Z. v Shamasdin A. 0-1 2-1
10/01 12:00 5321 Dussin L. v Westerhof B. 1-0 1-2
10/01 12:00 5322 Jomby T. v Avidzba A. 1-0 1-2
10/01 18:00 1886 De Cuype. v Barrere G. 0-1 0-2
10/01 19:15 1885 Lestienne C. v Marie J. 1-0 2-1
10/01 11:30 5283 Kokkinakis T. v Tiafoe F. 1-0 1-2
10/01 02:00 5287 Cilic M. v Ebden M. 1-0 1-2
10/01 04:30 5288 Djokovic N. v Thiem D. 1-0 2-0
10/01 07:35 5289 Anderson K. v Baghdatis M. 0-1 1-2
10/01 10:00 4154 Kontinen H. v Bryan B. 1-0 2-0
10/01 17:00 5328 Codino F. v Kung L. 0-1 0-2
10/01 17:00 5329 Ewing S. v Mcadoo R. 1-0 2-0
10/01 17:00 5330 Heise P. v Schmidt M. 1-0 2-0
10/01 18:25 5309 Ramialison I. v Smith A. 1-0 2-0
10/01 19:05 5308 Marker L. v Tholey L. 0-1 2-1
10/01 19:25 5331 Schenck S. v Appleton E. 0-1 0-2
10/01 19:45 5333 Pulchartova L. v Gravouil T. 0-1 0-2
10/01 05:55 5291 Bencic B. v Wang X. 1-0 2-0
10/01 09:55 2294 Racine-Beauchamp T. v Tokac B. 0-1 1-2
10/01 10:00 2284 Burdina E. v Yoruk I. 1-0 2-0
10/01 10:00 2288 Gorgodze E. v Gavrila O. 0-1 2-1
10/01 10:00 2290 Makhorkina A. v Kolodziejova M. 0-1 0-2
10/01 11:35 2287 Fomina A. v Oliynykova O. 1-0 2-1
10/01 11:45 2296 Sokovic N. v Shapatava S. 0-1 0-2
10/01 13:10 2303 Vasylyeva A. v Lys E. 1-0 2-0
10/01 20:00 1891 Baughman D. v Gray A. 1-0 2-0
10/01 20:00 1892 Cukierman D. v Lebedev A. 1-0 2-0
10/01 20:00 3359 Ross G. v Bergevi F. 1-0 1-2
10/01 20:00 1894 Schneider R. v Smolicki M. 1-0 2-0
10/01 20:00 1900 Smith L. v Tsolakyan M. 1-0 2-0
10/01 20:00 2316 Strode I. v Brooksby J. 0-1 0-2
10/01 22:20 3358 Kypson P. v Hagar J. 0-1 0-2
10/01 10:30 2310 Gabrieli T. v Celebic L. 0-1 0-2
10/01 10:30 2313 Perez Contr. v Bortolotti M. 1-0 2-1
10/01 12:10 2282 Bondarevskiy Y. v Barranco Cosan. 0-1 0-2
10/01 12:10 2315 Zekic M. v Trusendi W. 1-0 2-0
10/01 13:20 2312 Perchicot M. v Schroll P. 1-0 2-0
10/01 13:45 2314 Trocker M. v Wakita S. 0-1 0-2
10/01 13:55 2305 Fermosell J. v Romero A. 0-1 0-2
10/01 14:45 2304 Dolz L. v Jahn J. 0-1 0-2
10/01 04:30 3380 Bai Y. v Markovic G. 1-0 2-1
10/01 04:30 5284 Cui J. v Shimizu Y. 0-1 0-2
10/01 04:30 2326 Lee K-Y. v Wang A. 1-0 2-0
10/01 04:30 5285 Wang C. v Diep F. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
10/01 19:30 4613 Craiova v Phoenix Galat. 0-0 93-84
10/01 02:30 8611 Toronto v Miami 0-0 89-90
10/01 03:00 8612 Oklahoma v Portland 0-0 106-117
10/01 03:30 8613 Dallas v Orlando 0-0 114-99
10/01 05:30 8615 LA Laker. v Sacramento 0-0 99-86
10/01 14:30 8668 Enisey Krasn. v As Monac. 0-0 65-94
10/01 21:30 8669 Sassari v Murcia 0-0 88-94
10/01 21:30 8670 Es Chalo. v Bk Vents. 0-0 69-75
10/01 21:30 8671 Tenerife v Royal Hali. 0-0 72-53
10/01 19:00 8672 Banvit v Bc Aek. 0-0 78-71
10/01 21:00 8673 Bbc Bayre. v Olimpija 0-0 78-79
10/01 21:30 8674 Oostende v Sidigas Avell. 0-0 51-61
10/01 19:00 8677 Darussafaka Coope. v Gran Canar. 0-0 88-70
10/01 21:45 8678 Alba Berli. v Galatasaray 0-0 95-62
10/01 19:30 8676 Zenit St.. v Manital Torin. 0-0 95-84
10/01 20:00 8675 Bayern v Lietuvos Rytas. 0-0 81-68
10/01 18:00 8679 Lokomotiv Kuban. v Aquila Baske. 0-0 97-69
10/01 20:45 8680 Cedevita v Kk Buduc. 0-0 75-78
10/01 21:30 8682 Asvel v Reggiana 0-0 68-64
10/01 16:00 8691 Buyuksehir Beled. v Nizhny N. 0-0 82-79
10/01 18:30 8692 Kataja Joens. v Le Porte. 0-0 77-82
10/01 19:00 8693 Fortress Lami-. v Bc Nevez. 0-0 85-79
10/01 19:00 8694 Szolnoki Olaj. v Bc Tsmok. 0-0 79-45
10/01 19:30 8695 Bakken Bears. v Mornar Bar. 0-0 82-82
10/01 20:00 8696 Donar Groni. v Keravnos Strov. 0-0 109-69
10/01 19:00 9798 Uniqa Sopro. v Esb Ville. 0-0 82-56
10/01 20:00 9799 Usk Praha. v Dynamo Kursk. 0-0 56-88
10/01 21:00 9800 Bourges Baske. v Ccc Polko. 0-0 82-72
10/01 17:30 7173 Yakin Dogu. v Perfumerias Aveni. 0-0 80-56
10/01 19:00 7172 Fenerbahce (F). v Ummc Jekat. 0-0 80-77
10/01 20:00 6355 Lti Giess. v Phantoms Braun. 0-0 84-79
10/01 19:00 9781 Usk Praga. v Bc Zepte. 0-0 99-78
10/01 19:00 9782 Bk Dukes. v Vros Darda. 0-0 87-78
10/01 19:00 9783 Bk Usti. v Helios Domza. 0-0 112-83
10/01 14:00 9785 Alab Pilip. v Singapore Sling. 0-0 80-90
10/01 02:00 9751 Club Atlet. v Club Depor. 0-0 92-71
10/01 02:30 9752 Estudiantes De. v Quilmes Mar. 0-0 94-78
10/01 02:30 9753 Gimnasia v Ferro Carri. 0-0 71-70
10/01 02:30 9754 San Marti. v La Union. 0-0 73-79
10/01 03:00 9755 Estudiantes De. v Argentino Junin. 0-0 85-78
10/01 01:00 9758 Flamengo v Mogi Das. 0-0 77-71
10/01 23:00 9759 Minas Mg. v Pinheiros 0-0 80-75
10/01 23:59 9760 Bauru Sp. v Basquete Ceare. 0-0 87-82
10/01 23:59 9761 Joinville /. v Botafogo 0-0 68-63
10/01 18:30 8601 Karlovy Vary. v U19 Chanc. 0-0 77-66
10/01 13:35 9764 Bayi Army. v Sichuan Jin. 0-0 110-114
10/01 13:35 9765 Guandong South. v Zhejiang Guang. 0-0 114-107
10/01 13:35 9766 Jiangsu Drago. v Guangzhou Long. 0-0 114-102
10/01 13:35 9767 Qingdao Doubl. v Jilin North. 0-0 120-104
10/01 13:35 9768 Shanxi Drago. v Fujian 0-0 113-112
10/01 10:00 9776 Sichuan Jin. v Shaanxi Tianz. 0-0 57-53
10/01 13:30 9772 Bayi Kylin. v Heilongjiang Drago. 0-0 70-76
10/01 13:30 9773 Shandong Sport. v Jiangsu Phoen. 0-0 68-64
10/01 13:30 9774 Shanghai Octop. v Beijing Great. 0-0 68-74
10/01 13:30 9775 Shenbu Wanch. v Guangdong Dolph. 0-0 74-83
10/01 13:30 9777 Zhejiang Far. v Liaoning Leopa. 0-0 91-75
10/01 14:00 9778 Xinjiang Wojia. v Shanxi Xing. 0-0 96-88
10/01 12:00 4605 Lg Saker. v Dongbu Promy. 0-0 69-73
10/01 12:00 4606 Samsung Thund. v Kt Sonic. 0-0 84-84
10/01 12:00 4611 0-0 56-77
10/01 20:00 9801 Team Fog. v Stevnsgade Super. 0-0 97-83
10/01 18:30 4619 Kauhajoen Karhu. v Bc Nokia. 0-0 91-95
10/01 18:30 4620 Kouvot Kouvo. v Salon Vilpa. 0-0 67-81
10/01 18:30 4621 Lapuan Korik. v Helsinki Seagu. 0-0 74-79
10/01 18:30 4622 Pyrintö Tampe. v Espoo Unite. 0-0 92-96
10/01 10:30 4601 Mahindra Enfor. v Purefoods Star. 0-0 77-124
10/01 13:00 4602 Alaska Aces. v Meralco Bolts. 0-0 103-98
10/01 21:00 7177 Hapoel Ierus. v Ironi Nahar. 0-0 92-78
10/01 18:30 7178 Bk Valmi. v Bk Jekab. 0-0 73-74
10/01 19:30 7179 Bk Ogre. v Vef Riga. 0-0 78-81
10/01 03:00 7180 Mineros v Fuerza Regia. 0-0 71-69
10/01 19:15 4603 Energa Czarn. v Asseco Proko. 0-0 82-73
10/01 19:00 4632 04 Ac. v Bk Levic. 0-0 67-87
10/01 19:00 4633 Bk Iskra. v Mbk Handl. 0-0 87-74
10/01 19:00 4634 Pp Tv. v Bk Inter. 0-0 87-87
10/01 19:00 4635 Slavia Tu. v Bc Priev. 0-0 95-99
10/01 20:00 4636 Karlovka Brati. v Mbk Rieke. 0-0 88-80
10/01 18:30 9786 Tyco Rapla. v Jurmala/Fenikss 0-0 89-91
10/01 19:00 9787 Korvpalliklubi Parnu. v Bc Liepa. 0-0 76-52
10/01 19:00 9789 Tu/Rock v Pieno Zvaig. 0-0 80-74
10/01 20:00 9790 Sleza Wrocl. v Ksc Szeks. 0-0 74-84
10/01 21:00 9791 Flammes Carol. v Artego Bydgo. 0-0 84-47
10/01 21:00 9792 Umana Venez. v Union Haina. 0-0 88-55
Handbal   Rezultat
10/01 17:00 4829 Rm Valce. v Hcm Roman. 22-19
10/01 17:30 4831 Csm Bistr. v Magura Cisna. 26-29
10/01 17:30 4830 Scm Craio. v Rapid (F). 29-24
10/01 18:00 4828 Csm Slati. v Csm Unire. 19-24
10/01 18:30 4832 Hc Zalau. v Csm Bucur. 24-30
10/01 20:00 4827 Asc Braso. v Dunarea Brail. 31-33
10/01 21:00 4866 Belgia v Turcia 27-21
10/01 19:30 4864 Elvetia v Bosnia &. 21-24
10/01 19:00 4804 Slovenia v Serbia 33-25
10/01 18:30 4815 Dhc Slavi. v Dhk Banik. 27-26
10/01 19:30 4930 Nykobing F.. v Team Tvis. 25-25
10/01 19:30 4931 Randers (F). v Hc Odens. 20-23
10/01 20:00 4934 Kobenhavn (F). v Ringkobing (F). 38-26
10/01 21:30 4932 Viborg (F). v Team Esbje. 28-21
10/01 15:30 4927 Issy Paris. v Esbf Besan. 26-26
10/01 21:30 4924 Brest Breta. v Bourg De. 33-22
10/01 21:00 4920 Sgh Rosen. v Vfl Olden. 24-30
10/01 19:30 4845 Tertnes (F). v Byasen (F). 20-21
10/01 21:30 4846 Storhamar (F). v Larvik (F). 29-30
10/01 19:00 4857 Haslum Il. v Charlottenlund Sk. 31-28
10/01 17:30 4822 Dinamo Volgo. v Astrakhanochka (F). 22-29
10/01 20:00 4801 H65 Hoor. v Ik Säve. 23-28
10/01 17:00 4900 Qatar v Oman 34-18
10/01 18:30 4901 Iran v Algeria 31-28
10/01 19:00 4838 FTC (F). v Budaors Kezil. 42-22
Hochei   Pauză Final
10/01 02:00 7662 Buffalo v Winnipeg 1-2 4-7
10/01 02:00 7663 Washington v Vancouver 2-1 3-1
10/01 02:30 7664 Ottawa v Chicago 0-1 2-8
10/01 02:30 7665 Tampa Bay. v Carolina 2-2 5-4
10/01 03:00 7141 Minnesota v Calgary 0-1 2-2
10/01 03:00 7142 Nashville v Edmonton 2-0 2-1
10/01 03:00 7143 St. Louis. v Florida 2-2 4-7
10/01 18:00 7909 Cherepovec v Salavat Ufa. 1-0 2-2
10/01 18:00 7910 Torpedo Nn. v Neftekhimik N.. 1-1 4-2
10/01 18:30 7616 Spartak M.. v Sochi 1-0 2-2
10/01 19:30 7617 Dinamo Riga. v Ak Bars. 1-2 1-4
10/01 18:30 9931 Plzen v Vitkovice 0-0 4-1
10/01 20:30 8796 Dusseldorf v Schwenninger 0-0 2-2
10/01 18:30 9930 Benatky v Vsetin 0-2 1-9
10/01 18:30 9929 Karlovy Vary. v Prostejov 0-0 4-0
10/01 18:30 9932 Trebic v Frydek M.. 1-0 2-0
10/01 19:00 9970 Kladno v Ceske Budej. 1-1 1-2
10/01 19:00 9976 Litomerice v Slavia Praga. 2-0 2-0
10/01 19:00 9987 Prerov v Havirov 1-0 6-3
10/01 19:00 9975 Ustecti Lvi. v Kadan 0-1 1-3
10/01 20:45 6562 Rapperswil v Langenthal 0-1 4-1
10/01 18:30 10000 Espoo U.. v Ketterra 1-1 1-5
10/01 18:30 9451 Heinolan P.. v Tuto 3-0 6-4
10/01 18:30 8861 Hermes v Jokipojat J.. 1-0 3-3
10/01 18:30 8823 Ipk v Keupa Ht. 1-1 2-3
10/01 18:30 7911 Leki v K-Vantaa 1-0 4-2
10/01 20:00 7666 Furuset Ishoc. v Comet 1-3 2-6
10/01 20:00 7157 Gruner Ishoc. v Ringerike Ihk. 0-4 3-8
10/01 20:00 6520 Hasle/Loren Ishoc. v Tonsberg Og. 2-0 6-1
10/01 16:00 9961 Myt. Atlan. v Russkie Vitya. 0-1 0-4
10/01 18:30 6521 Hk Riga. v Amurskie Tigry. 0-2 0-6
10/01 16:00 6523 Perm v Kazzinc T.. 2-1 2-3
10/01 16:00 6524 Toros N.. v Saryarka 0-2 0-3
10/01 16:30 6525 Izhevsk v Tyumen 1-1 4-3
10/01 17:30 6526 Neftjanik A.. v Kurgan 2-1 5-1
10/01 18:00 6528 Ryazan v Din.St Peter. 2-1 3-3
10/01 18:00 6527 Voronezh v Ska Neva. 2-0 5-3
10/01 18:00 6536 Skalica v Presov 3-3 6-4
10/01 19:00 6539 Dubnica v Trnava 0-1 3-2
10/01 19:00 6538 Topolcany v Michalovce 1-0 2-3
10/01 19:30 6540 Hc Brati. v Pov.Bystrica 1-0 2-1
10/01 20:00 6547 Aik If. v Bik Karls. 1-0 4-0
10/01 20:00 6548 Almtuna Is. v If Bjork. 0-1 0-4
10/01 20:00 6549 Södertälje Sk. v Ik Oskar. 1-2 2-3
10/01 20:00 6550 Timra Ik. v Vastervik 2-0 7-2
10/01 20:00 6551 Tingsryds Aif. v Leksands If. 0-1 3-3
10/01 05:00 1305 Worcester S.. v San Anton. 0-0 2-1
10/01 20:00 6552 Sollefteaa Hk. v Vännäs Hc. 1-1 2-4
10/01 20:00 6553 Tegs Sk. v Sk Lejon. 0-1 3-4
10/01 20:00 6544 Hc Dalen. v Kallinge/Ronneby If. 0-0 1-0
10/01 20:00 6545 Huddinge Ik. v Kristianstads Ik. 1-1 4-2
10/01 20:00 6546 Nybro If. v Väsby Ik. 0-1 2-2
10/01 20:00 6541 Örnsköldsviks Sk. v Borlange Hf. 0-2 1-5
10/01 20:00 6542 Pitea Hc. v Ostersunds Ik. 1-1 4-2
10/01 20:00 6543 Skovde Ik. v Vik Vaste. 0-0 1-2
10/01 20:00 6556 Grastorps Ik. v Hanhals If. 0-1 1-2
10/01 20:00 6557 Halmstad Hamme. v Helsingborgs Hc. 1-1 4-4
10/01 20:00 6558 Tranaas Aif. v Ha 74. 2-0 4-1
10/01 20:00 6559 Enkopings Sk. v Ifk Kumla. 1-1 3-3
10/01 20:00 6560 Grums Ik. v Ifk Arbog. 2-0 5-2
10/01 20:00 6561 Surahammar If. v Koping Hc. 0-1 1-3
10/01 20:00 6554 Nacka Hk. v Hanvikens Sk. 0-2 0-4
10/01 20:00 6555 Sollentuna Hc. v If Valle. 2-1 2-3
Volei   Pauză Final
10/01 21:30 8355 Imoco Coneg. v Agel Prost. 1-0 3-1
10/01 19:00 8353 C.Police (F). v Dinamo Kazan. 0-1 0-3
10/01 18:00 9023 Vakifbank Istan. v Budowlani Lodz. 1-0 3-1
10/01 17:00 8364 Bursa B.Seh. v Rsr Walfe. 1-0 3-0
10/01 18:30 8358 Dinamo Krasn. v Uvc Graz. 1-0 3-0
10/01 18:30 8359 Oriveden Ponni. v Kastrioti Feriz. 1-0 3-0
10/01 19:00 9439 Tj Ostra. v Zok Pivov. 1-0 3-0
10/01 20:00 8360 Asko Linz-. v Ibsa Cv. 1-0 2-3
10/01 20:00 8361 Mladost Zagre. v Sm`Aesch Pfeff. 0-1 0-3
10/01 21:00 8362 Tent Obern. v Zeleznicar Lajko. 1-0 3-0
10/01 21:30 8363 Hermes Ooste. v Ck Ponta. 1-0 3-2
10/01 14:00 8378 Yenisey Krasn. v Hameenlinna (F). 1-0 3-0
10/01 16:00 8377 Ekaterinburg (F). v Csm Bucur. 0-1 3-2
10/01 16:30 8369 Eczacibasi Vitra. v Vc Oudeg. 1-0 3-0
10/01 17:00 8370 Minchanka Minsk. v Jedinstvo Stara. 1-0 3-0
10/01 19:00 8373 Hapoel Kfar. v Tsv Duedi. 1-0 3-0
10/01 19:00 1731 Nova Kbm. v Calcit Kamni. 1-0 3-1
10/01 19:00 8376 Salon Viest. v Kralovo Pole. 0-1 0-3
10/01 20:00 8371 Allianz Mtv. v Sk Up. 1-0 3-0
10/01 20:00 8374 Jedinstvo Brcko. v Yamamay Busto. 0-1 0-3
10/01 20:30 8379 Sliedrecht Sport. v Beziers (F). 0-1 0-3
10/01 21:30 8380 Asterix Kield. v Fatum Nyire. 1-0 3-0
10/01 21:30 8381 Pomi Casal. v Vc Sneek. 1-0 3-0
10/01 00:30 1705 Unilever (F). v Cc Valin. 1-0 3-0
10/01 10:00 9025 Ibk Altos. v Kgc (F). 1-0 3-0
10/01 21:00 7935 Gazelec F.C.O. v Toulouse Space. 0-1 3-2
10/01 20:10 8390 Hypo Tirol. v Vfb Fried. 1-0 1-3
10/01 13:30 5150 Paykan Tehra. v Bazargani Javah. 0-0 2-3
10/01 13:30 5151 Sarouyeh Sari. v Shahrdari Tabri. 0-0 0-3
10/01 14:30 5152 Shams v Salehin Varam. 0-0 1-3
10/01 15:30 5153 Shahrdary Urmia. v Arman Ardak. 0-0 1-3
10/01 16:00 5154 Kaleh Mazan. v Rad Padaf. 0-0 3-0
10/01 16:00 5155 Saipa Albor. v Baink Sarma. 0-0 3-1
10/01 21:30 8541 Argos Volle. v Ravenna 1-0 2-3
10/01 21:30 8543 Copra Piace. v Modena 1-0 3-2
10/01 21:30 8544 Itely Milan. v Perugia 0-1 1-3
10/01 21:30 8542 Macerata v Andreoli Latin. 1-0 3-0
10/01 21:30 8545 Vibo Valen. v Vero Volle. 0-1 2-3
10/01 23:00 8342 Leixoes Sc. v Sc Calda. 1-0 3-0
10/01 14:00 4137 Kuzbass Kemer. v Dinamo-Lo 1-0 3-0
10/01 15:00 4138 Nova Novok. v Fk Yenis. 0-1 3-2
10/01 16:00 4136 Fakel Novy. v Zenit Kazan. 0-1 0-3
10/01 16:00 4140 Jurga Nizni. v Ufa Ural. 0-1 0-3
10/01 17:00 4141 Zenit St.. v Gazprom-Ugra Surgu. 1-0 3-0
10/01 18:00 4135 Dinamo Mosco. v Belogorie Belgo. 1-0 3-0
10/01 18:00 4139 Yaroslavich Yaros. v Lokomotiv Novos. 0-1 1-3
10/01 20:00 4105 Habo Wk. v Orkelljunga Vk. 0-1 1-3
10/01 20:00 4103 Degerfors (F). v Örebro (F). 0-1 0-3
10/01 20:00 4104 Svedala (F). v Gislaveds (F). 1-0 1-3
10/01 14:00 1739 Torul Gencl. v Ziraat Banka. 0-1 0-3
10/01 12:00 8812 Seoul Woori. v Incheon Korea. 1-0 3-0
10/01 19:00 8502 Azs Stal. v Trefl Gdans. 0-1 0-3
10/01 19:00 8503 Krispol Wrzes. v Kedzierzyn 0-1 0-3
10/01 19:00 8504 Pge Skra. v Rzeszow 1-0 3-0
10/01 21:30 8505 Politechnika Warsz. v Jastrzebski 1-0 3-2
Snooker   Rezultat
10/01 13:00 2629 Murphy S. v Wen Bo. 3-1
10/01 13:00 2602 Trump J. v Carter A. 3-0
10/01 14:00 2604 Hawkins B. v Allen M. 3-1
10/01 14:20 2603 Ford T. v Murphy S. 2-3
10/01 15:55 2605 Carter A. v Hawkins B. 0-3
10/01 15:55 2630 Wen Bo. v Trump J. 0-3
10/01 16:45 2631 Murphy S. v Trump J. 0-3
10/01 19:55 2608 Wen Bo. v Carter A. 3-2
10/01 20:00 2607 Hawkins B. v Ford T. 3-1
10/01 21:00 2610 Trump J. v Ford T. 3-1
Darts   Pauză Final
10/01 14:30 9302 Baetens A. v Mitchell 0-0 4-2
10/01 16:15 9324 Winstanley-Farlam L. v Wright T. 0-0 2-0
10/01 17:00 9308 Noppert D. v Mcgeeney M. 0-0 1-4
10/01 21:00 9307 Mandingers W. v Warren W. 0-0 2-4
10/01 22:30 9303 Fitton D. v Durrant G. 0-0 1-4
10/01 23:30 9309 Reynolds D. v Waites S. 0-0 2-4
Futsal   Rezultat
10/01 14:00 3952 Mfk Noril. v Avtodor 4-3
10/01 14:00 3953 Sibiryak v Mfk Gazpr. 5-2
Floorball   Pauză Final
10/01 20:30 9517 Bfc Vends. v Aarhus Fs. 0-0 11-9
10/01 18:30 9518 Classic Tampe. v Steelers 0-0 8-7
10/01 19:30 8892 Fc Helsi. v Hollvikens Ibf. 0-0 7-5
10/01 19:30 8893 Ibf Falun. v Thorengruppen Sk. 0-0 4-4
10/01 19:30 8894 Ibk Dalen. v Ik Siriu. 0-0 5-1
10/01 20:00 8895 Jonkopings Ik. v Linkoping Ibk. 0-0 7-5
10/01 20:00 8896 Pixbo Walle. v Mullsjo Ais. 0-0 2-6
Bandy   Rezultat
10/01 19:00 2106 Wp-35 v Botnia 96. 2-4
10/01 20:00 7421 Bollnas Gif. v Sandvikens Aik/B. 2-3
10/01 20:00 7422 Ifk Motal. v Hammarby If/Bk. 2-7
10/01 20:00 7423 Ik Siriu. v Tb Vaste. 3-3
10/01 20:00 7424 Ik Tellu. v Broberg/Soderhamn Bs. 4-4
10/01 20:00 7425 Vasteraas Sk/Bk. v Ifk Vaner. 6-1
10/01 20:00 7426 Vetlanda Bk. v Villa-Lidkoping Bk. 4-4
10/01 21:00 7415 Mjondalen v Solberg Sport. 6-10
Badminton   Pauză Final
10/01 04:15 6644 Mariska G. v Rao Chukk. 0-0 2-1
10/01 04:45 6613 Berry A. v Chang T. 0-0 2-1
10/01 05:20 6637 Agrey M. v Angguni F. 0-0 2-0
10/01 05:30 6654 Haris D. v Kanchanasaka S. 0-0 2-0
10/01 05:30 6608 Rouxel T. v Wangcharoen K. 0-0 1-2
10/01 06:00 6602 De Olive. v Pham C. 0-0 0-2
10/01 06:10 6655 Hogstrom A. v Laisuan R. 0-0 0-2
10/01 06:15 6600 Avihingsanon v Lee C. 0-0 2-0
10/01 06:50 6611 Yelegar A. v Mustofa I. 0-0 0-2
10/01 07:00 6607 Nguyen T. v Ho-Shue J. 0-0 2-1
10/01 07:00 6647 Susanto Y. v Chua H. 0-0 2-1
10/01 07:45 6604 Hu Y. v Hiren R. 0-0 2-1
10/01 07:45 6623 Ong Y. v Kersaudy B. 0-0 2-0
10/01 08:30 6651 Chaikittiwat S. v Barkah Y. 0-0 0-2
10/01 08:30 6639 Choudhari V.. v Poopradubsil T. 0-0 0-2
10/01 08:30 6606 Maulana P. v Sitthikom T. 0-0 2-0
10/01 09:15 6653 Goliszewski J. v Paewsampran S. 0-0 2-0
10/01 09:15 6624 Wahyu N. v Charoenkitamorn C. 0-0 2-0
10/01 10:00 6601 Bruun K. v Kholik F. 0-0 1-2
10/01 10:00 6643 Mainaky L. v Shimoda N. 0-0 1-2
10/01 10:00 6622 Muhammad M. v Eidestedt R. 0-0 0-2
10/01 10:00 6659 Ong R-N. v Emanuela A. 0-0 0-2
10/01 10:45 6614 Chan T. v Minh B. 0-0 2-0
10/01 10:45 6638 Chen H-Y. v Chaiwan P. 0-0 0-2
10/01 10:45 6629 Ho-Shue J. v Kurniawan R. 0-0 2-1
10/01 10:45 6658 Ng T. v Aghisna F. 0-0 2-0
10/01 11:20 6620 Kittinupong K. v Kaneko M. 0-0 1-2
10/01 11:25 6618 Jomkoh S. v Arends J. 0-0 2-1
10/01 11:30 6605 Liew D. v Phetpradab K. 0-0 2-1
10/01 11:30 6646 Nidaira N. v Ayustine D. 0-0 2-0
10/01 12:15 6650 Balan A. v Hanadia K. 0-0 2-1
10/01 12:15 6645 Muljati J. v Ho Y-M. 0-0 1-2
10/01 12:15 6610 Wei N. v Namkul A. 0-0 2-0
10/01 13:00 6649 Amitrapai S. v Piek S. 0-0 2-0
10/01 13:00 6656 Iamratanamaetheekul R. v Chayanit C. 0-0 0-2
10/01 13:00 6619 Kapil C. v Goh 0-0 0-2
10/01 13:00 6641 Lansac D. v Pornpawee C. 0-0 0-2
10/01 13:45 6640 Kisona S. v Hartawan R. 0-0 2-1
10/01 13:45 6630 Sothon W. v Phakjarung W. 0-0 2-0
10/01 14:30 6633 Anandechjurakun P. v Mapasa S. 0-0 0-2
10/01 14:30 6617 Isriyanate T. v Kah M. 0-0 2-1
10/01 14:30 6608 Korepap C. v Goh J. 0-0 1-2
10/01 14:30 6612 Zilberman M. v Rajarajan Kr. 0-0 2-0
10/01 15:15 6634 Kleebyeesoon T. v Aimsaard B. 0-0 0-2
10/01 15:15 6611 Manassanan L. v Jakka Vr. 0-0 2-0
10/01 15:15 6631 Thaptimdong A. v Mak H. 0-0 0-2
10/01 15:15 6609 Thongnuam P. v Tan J. 0-0 2-0
10/01 16:00 6603 Corvee L. v Sugiarto T. 0-0 0-2
10/01 16:00 6642 Lee Y. v Jucharoen C. 0-0 2-0
Tenis de masa   Pauză Final
10/01 09:30 9128 Szudi A. v Demeter L. 0-0 2-3
10/01 10:10 9129 Achanta S. v Sriram S. 0-0 3-1
10/01 10:50 9130 Happek S. v Floras R. 0-0 0-3
10/01 11:30 9131 Vrablik J. v David P. 0-0 2-3
10/01 12:10 9132 Szudi A. v Achanta S. 0-0 1-3
10/01 12:50 9133 Happek S. v Sriram S. 0-0 1-3
10/01 13:30 9134 Vrablik J. v Floras R. 0-0 3-1
10/01 14:10 9135 David P. v Demeter L. 0-0 3-0
10/01 14:50 9136 Szudi A. v Happek S. 0-0 3-0
10/01 15:30 9137 Achanta S. v Demeter L. 0-0 3-1
10/01 16:10 9138 Vrablik J. v Sriram S. 0-0 3-2
Cricket   Pauză Final
10/01 05:10 6162 Auckland Aces. v Canterbury Wizar. 0-0 1-0
10/01 10:40 8731 Brisbane Heat. v Hobart Hurri. 0-0 0-1
10/01 13:30 6167 Cape Cobra. v Dolphins 0-0 0-1
Polo   Pauză Final
10/01 17:00 1154 Pro Recco. v Pallanuoto Tries. 0-0 9-2
10/01 20:00 1142 Jadran Hn. v Vk Morna. 0-0 13-7
10/01 20:00 1144 Vk Jug. v Partizan Raiff. 0-0 15-10
10/01 20:30 1155 Ss Lazio. v An Bresc. 0-0 5-10
10/01 20:45 1143 Vk Jadra. v Budva M-Tel. 0-0 8-4
10/01 21:15 1145 Vk Primo. v Vk Posk. 0-0 8-4
10/01 21:45 1141 Havk Mlado. v Vk Primo. 0-0 16-8
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.