Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
9/01 21:45 1658 Manchester City. v Bristol City. 0-1 2-1
9/01 22:00 9371 Nice v Monaco 1-2 1-2
9/01 20:30 3736 Atletico Madri. v Lleida 0-0 3-0
9/01 22:30 3738 Valencia v Las Palma. 1-0 4-0
9/01 10:50 5963 Newcastle Jets. v Central Coast. 0-0 2-0
9/01 13:00 5950 Perth Glory. v Melbourne City. 0-2 0-2
9/01 15:00 2351 Ofi Kreta. v Panionios 0-1 0-1
9/01 17:15 2352 PAOK v Trikala 0-0 2-1
9/01 19:30 2353 AEK Atena. v Panaitolikos 0-0 1-0
9/01 21:00 3246 Tondela v Setubal 1-1 1-1
9/01 23:00 3247 Belenenses v Boavista 1-0 1-1
9/01 15:00 1636 Grecia U20. v Slovacia U20. 1-1 1-2
9/01 10:00 3697 China U23. v Oman U23. 2-0 3-0
9/01 13:30 1637 Qatar U23. v Uzbekistan U23. 0-0 1-0
9/01 13:30 3706 Qatar U23. v Uzbekistan U23. 0-0 1-0
9/01 13:00 1626 Chiangrai Unite. v Thai Port. 0-0 0-0
9/01 15:00 1628 Nakhon Ratch. v Pattaya Unite. 0-0 0-0
9/01 15:00 1629 Ssv Jahn. v Lask Linz. 2-0 3-3
9/01 16:30 1631 Fortuna Dusse. v Standard Liege. 1-2 1-3
9/01 16:30 1630 Nurnberg v Gent 0-0 0-1
9/01 17:00 1633 Dynamo Dresd. v Werder Breme. 1-0 2-1
9/01 12:00 7697 Sparta Praga. v FC Mas. 2-2 7-2
9/01 13:00 7692 Persija Jakar. v Kedah 1-0 1-1
9/01 13:30 7699 Phnom Penh. v Terengganu 0-1 2-1
9/01 16:00 7700 Hannover 96. v SC Pader. 2-1 4-1
9/01 16:00 7701 Waasland v SV Darms. 0-1 0-3
9/01 18:00 7696 Bayern Munic. v Sonnenhof Gross. 1-1 5-3
9/01 19:00 7693 Sparta Praga. v Horovicko 0-0 0-1
9/01 20:00 7694 Hertha BSC. v Optik Rathe. 1-1 3-2
9/01 19:30 5066 Ajax Cape. v Mamelodi Sundo. 1-2 1-2
9/01 21:45 1363 AFC Fylde. v Chester City. 0-0 1-1
9/01 21:45 1364 Dag &. v Boreham Wood. 0-1 2-3
9/01 21:45 1366 Maidstone Utd. v Ebbsfleet Unite. 0-0 1-2
9/01 21:30 1844 Bury v Fleetwood Town. 1-2 2-3
9/01 21:45 1845 Charlton v Oxford Utd. 1-0 1-1
9/01 21:45 1847 Luton Town. v Peterborough 0-0 0-0
9/01 21:45 1813 Portsmouth v Chelsea U23. 0-0 1-2
9/01 21:45 1849 Rochdale v Lincoln City. 0-0 0-1
9/01 21:45 1800 Yeovil v Forest Green. 2-0 2-0
9/01 18:00 1588 Talaea El. v Al Asyoo. 1-0 2-1
9/01 20:00 1362 Al Nasr. v Ismaily 1-0 2-3
9/01 21:45 5400 Carrick Range. v Linfield 0-0 0-1
9/01 19:00 2151 Maccabi Petac. v Hapoel Ironi. 0-0 2-0
9/01 20:00 2152 Hapoel Beer. v Bnei Yehud. 0-0 0-0
9/01 21:00 2153 Maccabi Tel. v Maccabi Netan. 0-0 3-0
9/01 12:30 9349 BESAT KERMA. v Sepehr Naghs. 0-0 2-0
9/01 12:30 9350 KIMIA FARAY. v NAFT OMIDI. 0-4 1-4
9/01 12:30 9351 Mes Kerma. v Gol Abris. 0-1 2-2
9/01 12:30 9352 Niroye Zamin. v Damash Gilan. 0-0 0-0
9/01 12:30 9353 Palayesh Abada. v Kheybar Khorr. 2-0 2-1
9/01 12:30 9354 QASHQAI SHIRA. v ARVAND KHORR. 0-1 1-1
9/01 12:30 9355 Shahrdari Fouma. v Pas Novin. 0-0 0-1
9/01 12:30 9356 Shahrdari Hamed. v Shahrdari BAM. 0-1 2-1
9/01 12:30 9357 SHAMOUSHAK NOSHA. v Shahin Bushe. 0-0 0-3
9/01 21:45 1171 Inverness v Falkirk 3-0 4-1
9/01 21:45 1352 Newtown Afc. v Cardiff Met. 0-2 3-2
9/01 21:45 5603 Chorley Fc. v Kidderminster Harri. 0-0 0-0
9/01 21:45 5604 Nuneaton Town. v Harrogate Town. 1-1 2-1
9/01 21:45 5607 Havant &. v Oxford City. 1-0 3-2
9/01 21:45 5611 Burgess Hill. v Dorking Wande. 0-0 2-0
9/01 21:45 5612 Folkestone Invic. v Thurrock Fc. 0-0 2-2
9/01 21:45 5613 Margate Fc. v Needham Marke. 0-0 3-1
9/01 21:45 5614 Wingate &. v Leiston 0-0 0-1
9/01 21:45 5608 St Ives. v St Neots. 0-0 1-1
9/01 21:45 5609 Stratford Town. v Hereford Utd. 0-0 1-2
9/01 21:45 7445 Chesterfield FC. v Belper Town. 0-0 0-0
9/01 21:45 7447 New Mills. v Alfreton Town. 0-3 1-4
9/01 15:00 7431 Bristol City. v Coventry City. 0-2 1-5
9/01 21:45 5476 Bowers Pitse. v Tilbury FC. 1-1 3-2
9/01 21:45 6315 Bury Town. v Potters Bar. 2-1 2-1
9/01 21:45 7872 Maidenhead Unite. v Chesham Utd. 1-0 3-3
9/01 21:45 7859 Coalville Town. v Leicester Road. 3-0 4-1
9/01 21:45 7862 Hednesford Town. v Lichfield City. 2-0 5-0
9/01 21:45 7857 Rushden &. v Hitchin Town. 0-0 0-0
9/01 21:45 7432 Cirencester Town. v Shortwood Utd. 2-1 6-1
9/01 21:45 7434 North Leigh. v Yate Town. 0-0 1-4
9/01 21:45 7440 Hendon v Corinthian Casua. 1-2 1-3
9/01 21:45 7450 Basingstoke Town. v Marlow 0-1 1-3
9/01 21:45 7852 Cinderford v Redditch Unite. 1-1 1-4
9/01 21:45 1368 Halifax Town. v Macclesfield Town. 1-0 1-0
9/01 21:45 1369 Spennymoor Town. v Gainsborough Trini. 2-2 3-3
9/01 17:00 3737 Busaiteen v Al Ittif. 3-0 4-0
9/01 17:00 5459 Sitra Club. v Qalali 2-0 4-1
9/01 18:00 7433 AD Guaru. v Sete De. 0-1 1-1
9/01 18:00 7435 AD Sao. v Rio Branc. 1-0 3-0
9/01 18:00 7436 AE Velo. v River PI. 1-0 2-0
9/01 18:00 7437 Atibaia SP. v Globo RN. 0-0 1-2
9/01 18:00 7438 Comercial MS. v ATLANTICO EC. 0-0 0-1
9/01 18:00 7439 EC XV. v Santa Cruz. 0-1 1-1
9/01 18:00 7441 Guarani FC. v Madureira EC. 0-0 0-0
9/01 18:00 7442 Juventude U19. v Rio Branc. 0-1 0-2
9/01 18:00 7444 Londrina EC. v Uniao EC. 2-0 3-0
9/01 18:00 7446 Marilia AC. v Fluminense FC. 0-0 2-0
9/01 18:00 7448 Mirassol FC. v America FC. 2-0 4-0
9/01 18:00 7449 Rio Preto. v Timon PI. 0-0 0-1
9/01 18:00 7851 Santo Andre. v Sao Paulo. 3-0 4-0
9/01 18:00 7853 SAO BENTO. v Botafogo PB. 0-0 0-1
9/01 19:00 7854 Ca Linen. v Desportiva Parae. 0-2 0-3
9/01 20:00 7855 AA Flame. v Goias GO. 1-0 1-2
9/01 20:00 7856 AA Inter. v Cruzeiro EC. 0-3 1-3
9/01 20:00 7858 AD Manth. v EC Bahia. 0-0 0-2
9/01 20:00 7860 Capivariano FC. v Botafogo RJ. 0-1 1-2
9/01 20:00 7861 Comercial SP. v Parana Clube. 2-1 2-2
9/01 20:00 7863 Desportivo Brasi. v Paysandu PA. 2-1 5-1
9/01 20:00 7864 Elosport SP. v Coritiba Fbc. 1-1 1-1
9/01 20:00 7866 Fernandopolis SP. v Criciuma EC. 1-1 1-3
9/01 20:00 7867 Jose Bonif. v Figueirense SC. 0-2 2-4
9/01 20:00 7868 Mogi Mirim. v CA Tubar. 1-0 3-1
9/01 20:00 7869 Primavera Sp. v EC Vitor. 1-0 1-0
9/01 20:00 7870 Sao Berna. v Ceara SC. 0-0 0-0
9/01 20:00 7871 Votuporanguense SP. v CA Paran. 0-0 1-0
9/01 21:00 7873 Ca Penap. v Nautico PE. 0-1 1-2
9/01 21:15 7874 JI-PARANA FC. v CE Aimor. 1-0 1-3
9/01 22:00 7875 AA Ponte. v Araxa Ec. 2-1 4-1
9/01 22:00 7876 Batatais FC. v Nova Iguac. 1-1 4-2
9/01 22:00 7877 Boavista SC. v Capital FC. 0-0 1-0
9/01 22:00 7878 EC XV. v Lagarto Se. 1-0 1-1
9/01 23:15 7879 Oeste FC. v Cr Flame. 0-1 0-2
9/01 23:30 7880 Cruzeiro FC. v SC Sergi. 0-0 0-0
9/01 23:59 9341 Francana SP. v Chapecoense SC. 1-1 1-2
9/01 23:59 9342 Osvaldo Cruz. v SC Inter. 0-4 1-6
9/01 23:59 9343 Tupa SP. v Atletico Goian. 2-3 2-5
9/01 01:00 9874 Itabaiana v Nautico PE. 0-0 0-0
9/01 15:00 1361 Misr Lel. v Al Moqaw. 0-0 0-0
9/01 16:30 1370 Chennai City. v North Easte. 0-0 0-0
9/01 19:00 2155 Beitar Tel. v Ironi Neshe. 2-0 3-0
9/01 19:00 2156 Hapoel Hader. v Hapoel Afula. 1-0 1-1
9/01 19:00 2161 Hapoel Ironi. v Hapoel Katam. 0-0 0-0
9/01 19:00 2157 Hapoel Natzr. v Ironi Ramat. 0-0 0-1
9/01 19:00 2158 Hapoel Ramat. v Hapoel Marmo. 0-0 0-0
9/01 19:00 2162 Maccabi Herzl. v Maccabi Akhi. 1-1 2-1
9/01 14:15 9358 FC Zeire. v Hapoel Kauka. 0-0 0-1
9/01 14:15 9561 Hapoel FC. v MACCABI BNEY. 0-0 1-0
9/01 14:15 9359 SC BNEY. v Hapoel Bnei. 1-0 2-0
9/01 19:00 9360 Akhi Akko. v Ironi Bnei. 0-1 0-2
9/01 03:35 5459 Waterhouse Fc. v Cavaliers Fc. 0-0 0-0
9/01 15:15 5457 Al Nasr. v Khaitan Sc. 0-0 2-1
9/01 15:15 5458 Al Tadam. v Al Salmi. 0-0 7-3
9/01 17:40 5461 Al Qadsi. v Kazma Sc. 0-0 1-1
9/01 17:40 5460 Al Sahel. v Al Jahra. 0-0 1-2
9/01 05:00 3000 Club Tijua. v Monarcas (F). 2-0 2-2
9/01 16:30 9346 Al Markh. v Al Saad. 0-1 0-1
9/01 17:00 9347 AL DUHAI. v Al Saliy. 0-0 2-0
9/01 18:45 9348 Al Khor. v Al Arabi. 1-2 1-4
9/01 10:30 3706 Brisbane City. v South Unite. 1-1 4-2
9/01 12:30 3707 Gold Coast. v Wolves Fc. 2-0 4-1
9/01 21:45 7443 Northwich Victo. v Altrincham 0-0 0-2
9/01 11:30 9345 Madhya Prade. v LAKSHADWEEP 0-3 0-5
Tenis   Pauză Final
9/01 03:00 7523 Zverev M. v Mayer L. 0-1 0-2
9/01 04:00 8974 Vukic A. v Lopez F. 1-0 1-2
9/01 06:05 8963 De Minau. v Verdasco F. 1-0 2-0
9/01 07:50 8961 Bedene Al. v Paire B. 1-0 1-2
9/01 08:30 7522 Simon G. v Donaldson J. 0-1 0-2
9/01 01:30 8966 Smyczek T. v Gojowczyk P. 0-1 1-2
9/01 03:35 8967 Vesely J. v Albot R. 0-1 2-1
9/01 05:10 2070 Tsitsipas S. v Lacko L. 0-1 1-2
9/01 06:30 8965 Haase R. v Ruud C. 0-1 2-1
9/01 08:00 2074 Chung H. v Sandgren T. 1-0 2-1
9/01 03:00 5130 Begu I. v Niculescu M. 0-1 0-2
9/01 03:00 8466 Mektic N. v Dzumhur D. 1-0 1-2
9/01 03:00 5139 Riske A. v Siniakova K. 0-1 2-1
9/01 04:50 5129 Buzarnescu M. v Friedsam A. 1-0 2-0
9/01 05:55 5138 Haddad Maia. v Mertens E. 0-1 0-2
9/01 06:15 8462 Cabal J. v Mayer L. 1-0 2-0
9/01 07:40 8467 O-Connell C. v Martin F. 0-1 0-2
9/01 07:40 5132 Vekic D. v Vondrousova M. 1-0 2-0
9/01 09:20 5131 Putintseva Y. v Tsurenko L. 0-1 0-2
9/01 09:25 8461 Bopanna R. v Dodig I. 1-0 2-0
9/01 03:00 5146 Stosur S. v Witthoeft C. 0-1 2-1
9/01 04:00 1003 Radwanska A. v Konta J. 1-0 2-0
9/01 05:40 5142 Makarova E. v Strycova B. 0-1 0-2
9/01 06:25 5137 Cibulkova D. v Vesnina E. 1-0 2-0
9/01 07:45 7224 Gavrilova D. v Rogowska O. 1-0 2-1
9/01 13:00 5133 Kerber A. v Williams . 0-1 2-1
9/01 13:30 5140 Barty A. v Perez E. 1-0 2-0
9/01 03:00 8473 Marozava L. v Hibino N. 0-1 0-2
9/01 04:20 8472 Kudermetova v / Sabal. 1-0 2-1
9/01 05:20 8459 Sock J. v Cuevas P. 1-0 1-2
9/01 06:45 8470 Fourlis J. v Flipkens K. 0-1 0-2
9/01 08:00 8469 Duque-Marino M. v Friedsam A-L. 0-1 0-2
9/01 08:20 8456 Matkowski M. v Paes L. 0-1 2-1
9/01 08:30 8474 Mertens E. v Barthel M. 1-0 2-0
9/01 10:30 8453 Koolhof W. v Klaasen R. 0-1 1-2
9/01 10:35 8450 Lindstedt R. v Albot R. 1-0 2-0
9/01 04:50 8481 Hsieh S. v Aoyama S. 0-1 0-2
9/01 05:05 8483 Klepac A. v Groenefeld A. 1-0 2-0
9/01 06:15 8478 Bertens K. v Chan H-C. 1-0 2-0
9/01 10:00 3355 Gore K. v Storrie R. 0-1 0-2
9/01 10:00 3356 Grigoriu P. v Celikbilek A. 0-1 0-2
9/01 10:00 3357 Haylaz M. v Gray J. 0-1 0-2
9/01 10:00 3358 Rikl P. v Guinard M. 1-0 1-2
9/01 11:15 3370 Sieber M. v Alekseenko V. 1-0 2-0
9/01 11:35 3369 Dzhanashia S. v Eon J. 0-1 0-2
9/01 11:45 3368 Delic M. v Klok D. 1-0 2-0
9/01 17:00 3360 Botzer B. v Gil F. 0-1 0-2
9/01 17:00 3361 Hiltzik A. v Johns C. 0-1 1-2
9/01 17:00 5286 Pla Malfe. v Cungu R. 1-0 2-0
9/01 17:00 3365 Smith Ra. v Shane R. 0-1 2-1
9/01 05:00 6401 Congcar C. v Bega A. 0-1 0-2
9/01 05:00 6409 Olaso G. v Martinez Porte. 0-1 0-2
9/01 05:00 6410 Viola Mat. v Serdarusic N. 1-0 2-0
9/01 06:25 1904 Yang T-H. v Nielsen F. 0-1 0-2
9/01 06:55 1902 Moraing M. v Kibi Y. 1-0 2-0
9/01 06:55 1903 Trongcharoenchaikul W. v Rawat S. 1-0 2-0
9/01 07:55 6407 Lock B. v Cipolla F. 0-1 0-2
9/01 08:00 6400 Chen Ti. v Lopez-Perez E. 0-1 0-2
9/01 08:30 6403 Granollers M. v Wattanakul P. 1-0 2-0
9/01 09:20 1905 Ruusuvuori E. v Mertens Y. 1-0 2-1
9/01 09:40 6408 Mukund S. v Takahashi Y. 0-1 1-2
9/01 13:00 2270 Kekez D. v Negritu C. 0-1 0-2
9/01 13:00 2271 Klein M. v Torebko P. 1-0 2-0
9/01 14:25 2272 Boltz S. v Olivetti A. 0-1 2-1
9/01 14:25 2273 Pauffley N. v Simon T. 0-1 0-2
9/01 16:55 2274 Sels J. v Brouwer G. 0-1 0-2
9/01 18:30 2275 Grund G. v Authom M. 0-1 0-2
9/01 19:00 2276 Bodmer A. v Fallert Fl. 1-0 2-1
9/01 09:55 8476 Gong M-X. v Matsui T. 1-0 2-0
9/01 13:40 8484 Isarow P. v Congcar C. 1-0 2-1
9/01 02:00 6413 Bangoura S. v Garcia-Lopez G. 0-1 0-2
9/01 02:00 6414 Crnokrak A. v Blancaneaux G. 0-1 0-2
9/01 02:00 6402 Pashan N. v Fancutt T. 1-0 2-1
9/01 02:00 6422 Puetz T. v Kwon S. 0-1 2-1
9/01 03:20 6405 Bourchier H. v Li Zhe. 0-1 0-2
9/01 04:40 6420 Kicker N. v Benchetrit E. 0-1 0-2
9/01 04:55 6416 Harris A. v Van Peper. 1-0 2-0
9/01 10:30 3379 Dartron E. v Tona M. 1-0 1-2
9/01 10:30 5270 Marfutina M. v Bacher V.. 1-0 2-0
9/01 10:30 5271 Rosca I. v Simic J. 1-0 2-0
9/01 12:10 5281 Rosatello C. v Panackova M. 1-0 2-0
9/01 12:25 5280 Rojo Domin. v Fetecau I. 0-1 0-2
9/01 12:25 4166 Walczak D. v Mijatovic M. 0-1 0-2
9/01 13:55 5292 Kostic N. v Kulik A. 1-0 2-0
9/01 15:10 5293 Muntean v v Diez. 1-0 2-0
9/01 04:35 8493 De Waard. v Propoggia D. 1-0 2-0
9/01 05:15 8492 Crnokrak A. v Chaplin J. 0-1 0-2
9/01 06:30 8491 Beale J. v Erlich J. 0-1 0-2
9/01 12:00 1882 Orlov v v Petit. 0-1 0-2
9/01 12:00 5327 Zarichanskiy D. v Bresson L. 0-1 0-2
9/01 13:30 1873 Desein N. v Delmas A. 1-0 2-1
9/01 13:30 5326 Dhoe B. v Westerhof B. 1-0 1-2
9/01 15:15 1881 Musialek A. v Pavlovic L. 1-0 2-0
9/01 16:15 5325 Avidzba A. v Bouquet L. 1-0 2-1
9/01 17:00 1883 Quennessen L. v Rochette L. 0-1 0-2
9/01 19:00 1871 De Schep. v Forcin M. 1-0 2-0
9/01 19:25 1879 Joncour R. v Jacq G. 0-1 0-2
9/01 04:00 5284 Nadal R. v Gasquet R. 0-1 0-2
9/01 06:00 5285 Goffin D. v Carreno-Busta P. 1-0 1-2
9/01 08:15 5286 Tomic B. v Nishioka Y. 0-1 0-2
9/01 10:00 4153 Bryan B. v Murray J. 1-0 2-0
9/01 15:30 2306 Codino F. v Porry A. 1-0 2-0
9/01 15:30 5336 Li N. v Mcadoo R. 0-1 0-2
9/01 16:35 2307 Ewing S. v Aubuchon M. 1-0 2-0
9/01 16:55 2311 Mcnally C. v Kokeladze K. 1-0 2-0
9/01 17:05 5337 Schenck S. v Gaspard D. 1-0 2-0
9/01 18:10 2308 Fanchin F. v Gravouil T. 0-1 0-2
9/01 02:00 5290 Aiava D. v Petkovic A. 1-0 1-2
9/01 10:00 2286 Dudlakova D. v Treshcheva S. 1-0 2-0
9/01 10:00 2289 Khrustaleva A. v Vishnevskaya E. 0-1 0-2
9/01 10:00 2299 Ukolova A. v Ovcharenko E. 1-0 2-0
9/01 10:00 2283 Vlasselaer C. v Palkina 0-1 0-2
9/01 11:25 2298 Toth A-K. v Rosca A. 0-1 0-2
9/01 11:30 2285 Damaschin A. v Morderger T. 0-1 0-2
9/01 11:30 2293 Oz I. v Morderger Y. 1-0 2-0
9/01 11:40 2291 Matviyenko L. v Pichler S. 1-0 2-0
9/01 10:25 2281 Portales N. v Irigaray Guarn. 1-0 1-2
9/01 10:30 2279 Ahouda A. v Samper-Montana J. 0-1 0-2
9/01 10:30 2280 Nagy P. v Gelhardt L. 1-0 2-0
9/01 12:00 3351 Jotovski T. v Ouakaa A. 1-0 2-0
9/01 12:10 3350 Gutierrez-Ferrol S.. v Mansilla Diez. 0-1 2-1
9/01 13:05 3352 Weis A. v Grazioso A. 1-0 2-0
9/01 13:55 3353 Bellalouna M. v Nikolic M. 0-1 2-1
9/01 14:15 3354 Ocleppo J. v Alvarez Varon. 0-1 0-2
9/01 04:00 1887 He X. v Diep F. 0-1 0-2
9/01 04:00 1874 Sinha N. v Markovic G. 0-1 1-2
9/01 04:00 1875 Wang A. v Li J. 0-1 2-1
9/01 04:00 1876 Wang H. v Lozan C. 0-1 2-1
9/01 05:15 1877 Liu S. v Shimizu Y. 0-1 0-2
9/01 06:50 1888 Okamura I. v Zhao L. 0-1 2-1
9/01 07:00 1890 Tanuma R. v Lu T. 1-0 2-0
9/01 07:05 1889 Sureshkumar M. v Purcell R. 0-1 2-1
9/01 07:15 1878 Xia H. v Hazawa S. 0-1 0-2
9/01 08:40 1880 Meng C-Y. v Chen L. 1-0 2-1
9/01 09:30 1884 Nie Y. v Podzus M. 0-1 0-2
9/01 16:30 5300 Danilina A. v Partaud M. 1-0 2-0
9/01 16:30 5301 Gerlach K. v Ryngler A. 1-0 2-0
9/01 16:30 5302 Neel I. v Van Nguye. 0-1 0-2
9/01 16:30 5303 Okamura K. v Marand S. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
9/01 02:00 4690 Indiana Pacer. v Milwaukee Bucks. 0-0 109-96
9/01 02:30 4691 Brooklyn Nets. v Toronto Rapto. 0-0 107-107
9/01 03:00 4692 Chicago Bulls. v Houston Rocke. 0-0 107-116
9/01 03:00 4693 Minnesota Timbe. v Cleveland Caval. 0-0 127-99
9/01 03:00 4694 New Orlea. v Detroit Pisto. 0-0 112-109
9/01 05:00 4695 Sacramento Kings. v San Anton. 0-0 100-107
9/01 05:30 4696 Golden State. v Denver Nugge. 0-0 124-114
9/01 05:30 4697 Los Angel. v Atlanta Hawks. 0-0 108-107
9/01 19:00 4646 Pinar K. v Baskets Olden. 0-0 85-86
9/01 21:00 4647 Hapoel Unet. v Juventus Utena. 0-0 106-91
9/01 19:00 4648 Neptunas Klaip. v Riesen Ludwi. 0-0 71-87
9/01 19:30 4649 Paok Thess. v Upea Capo. 0-0 79-61
9/01 21:30 4650 Estudiantes v Strasbourg 0-0 81-65
9/01 21:30 4651 Umana Reyer. v Rosa Radom. 0-0 86-86
9/01 19:30 4652 Nymburk v Telekom Baske. 0-0 106-98
9/01 19:30 4653 Stelmet Zielo. v Besiktas 0-0 99-96
9/01 21:30 4654 Nanterre v Aris Thess. 0-0 91-63
9/01 21:30 8681 Limoges v Unics Kazan. 0-0 66-69
9/01 19:00 4657 Alba Feher. v Demir Insaa. 0-0 74-72
9/01 21:30 4658 B. Mons. v U BT. 0-0 81-85
9/01 14:00 9784 Hong Kong. v Saigon Heat. 0-0 106-106
9/01 01:00 7185 Obras Sanit. v Atenas Cordo. 0-0 86-96
9/01 00:10 4639 Franca Sp. v Basquete Ceare. 0-0 79-59
9/01 13:35 4640 Jiangsu Tongx. v Shenzhen Leopa. 0-0 109-94
9/01 14:00 4641 Xinjiang Tiger. v Shanghai Shark. 0-0 123-116
9/01 01:30 8601 Cd Espan. v Universidad De. 0-0 75-82
9/01 01:30 8602 Cd Las. v Cd Espan. 0-0 95-70
9/01 12:00 6376 Et Land. v Seoul Sk. 0-0 77-98
9/01 12:00 6377 Mobis Phoeb. v Kcc Egis. 0-0 60-71
9/01 19:00 4668 Kalev/Cramo v Valga/Maks&Moorits 0-0 92-66
9/01 20:30 9780 Rheinstars Koln. v Bike-Cafe Messi. 0-0 80-81
9/01 19:30 8601 Baerums Baske. v Centrum Tiger. 0-0 89-55
9/01 11:15 8602 Spartak Primo. v CSKA Mosco. 0-0 104-78
9/01 13:00 8607 Ural Ekate. v MBA Mosco. 0-0 99-86
9/01 15:00 8608 Temp-Sumz Revda. v Khimki-Podmoskovye Mosco. 43-30 78-52
9/01 18:00 4614 Dynamo Mosco. v Kazanozka Kazan. 0-0 67-67
9/01 20:04 4615 Uppsala Baske. v Norrköping Dolph. 0-0 73-78
9/01 01:30 8607 Club Atlet. v Ia Larre. 0-0 99-91
9/01 01:30 8608 Club Trouv. v Club Nacio. 0-0 90-86
9/01 01:30 8609 Hebraica Macab. v Urunday Unive. 0-0 82-82
9/01 02:15 8610 Club Atlet. v Club Atlet. 0-0 74-87
9/01 18:30 4645 Ttu Korvp. v Sk Rim/T. 0-0 75-90
Handbal   Rezultat
9/01 17:00 4815 Qatar v Iran 33-28
9/01 18:30 4947 Algeria v Oman 28-27
9/01 19:45 5726 Portugalia v Argentina 30-25
9/01 20:00 4948 Slovenia v Serbia 36-32
9/01 19:30 4838 Eks Start. v Vistal Laczp. 28-31
9/01 16:30 4821 Lada (F). v Universitet (F). 31-25
9/01 17:00 4900 Agu-Adiif (F). v Luch (F). 29-25
9/01 17:15 4901 Stavropolye-Uor (F). v Rostov-Don (F). 24-34
Hochei   Pauză Final
9/01 02:00 6247 Toronto v Columbus 0-0 2-2
9/01 11:30 9963 Khabarovsk v Barys Astan. 0-0 3-1
9/01 11:30 9962 Vladivostok v Yugra 0-1 2-1
9/01 18:30 9964 CSKA M.. v Yekaterinburg 1-2 4-3
9/01 18:30 9965 Dinamo Minsk. v Yaroslavl 0-0 1-3
9/01 18:30 9966 Jokerit v Chelyabinsk 1-0 3-0
9/01 18:30 9967 Ska St. v Kunlun 2-2 4-2
9/01 18:30 9968 Vitiaz v Lada T.. 2-0 5-1
9/01 20:00 9969 Slovan B.. v Magnitogorsk 1-0 4-3
9/01 18:30 9955 Liberec v Vaxjo 0-0 1-1
9/01 19:00 9956 Jyvaskyla v Trinec 0-1 4-2
9/01 19:30 9914 Sparta Praga. v Chomutov 0-2 2-3
9/01 20:00 9949 Herlev v Rodovre 1-1 2-2
9/01 20:00 9946 Herning v Gentofte 0-1 3-2
9/01 20:00 9947 Sonderjyske v Odense 0-0 3-3
9/01 20:30 9948 Hvidovre v Aalborg 0-2 1-4
9/01 21:30 9945 Frederikshavn v Rungsted 2-1 7-3
9/01 20:45 9984 Servette v Biel 0-1 1-4
9/01 20:45 9983 Zug v Lugano 1-0 2-0
9/01 18:30 9950 Assat P.. v Karpat O.. 0-1 0-5
9/01 18:30 9951 Hifk v Vaasan S.. 0-0 1-1
9/01 18:30 9952 Ilves T.. v Hameenlinna 3-1 5-5
9/01 18:30 9953 Lukko v Kalpa Hocke. 1-0 4-2
9/01 18:30 9954 Saipa v Lahti 2-1 4-2
9/01 19:30 9957 Frisk A.. v Lillehammer 0-1 3-1
9/01 19:30 9958 Lorenskog v Stjernen 0-1 2-2
9/01 19:30 9959 Sarpsborg v Manglerud 0-0 1-3
9/01 19:30 9960 Valerenga v Stavanger 1-0 2-2
9/01 20:00 9961 Kongsvinger v Storhamar 0-1 1-4
9/01 20:30 9917 Ehc Luste. v Ec Die. 2-2 4-3
9/01 21:00 1306 Belfast v Fife 2-0 7-0
9/01 18:00 9901 Molodechno v Gomel 0-0 0-2
9/01 18:00 9902 Zhlobin v Soligorsk 0-0 2-3
9/01 18:00 9904 Brest v Mogilev 2-1 5-1
9/01 18:00 9905 Lida v Vitebsk 0-0 0-2
9/01 21:00 9986 Ajoie v Visp 1-0 6-4
9/01 21:00 9985 Gck Lions. v Ha Zug. 1-0 3-3
9/01 21:15 9915 Bordeaux v Lyon 0-1 1-1
9/01 21:30 9916 Gap v Rouen 2-1 6-2
9/01 15:00 1307 Arystan Temir. v Yertis Pavlo. 0-0 2-2
9/01 15:00 1308 Hc Almat. v HK Beiba. 0-0 0-3
9/01 15:00 1309 Hc Kulag. v Gornyak Rudny. 0-0 2-3
9/01 15:00 1310 HK Arlan. v Altai-Torpedo 0-0 5-0
9/01 19:00 9925 Hk Prizm. v Hk Kurba. 1-2 3-3
9/01 19:00 1303 Bytom v Mks Craco. 1-0 3-0
9/01 19:00 1301 Jastrzebie v Unia Oswie. 2-1 4-5
9/01 19:00 1302 Mmks Podha. v Gdansk 1-1 6-3
9/01 19:00 1300 Tychy v Janow 4-0 8-0
9/01 19:30 1304 Opole v Katowice 1-1 3-5
9/01 17:00 9971 Csk Vvs. v Orsk 2-3 2-8
9/01 17:30 9972 Hk Sarov. v Nizhny Tagil. 2-2 3-2
9/01 18:00 9973 Bars v Gornyak Uchal. 1-0 3-0
9/01 18:00 9974 Penza v Chelmet C.. 1-1 1-2
9/01 20:00 9977 Hc Vita. v Modo Hocke. 1-1 3-3
9/01 20:00 9982 Ik Pante. v If Troja. 0-0 2-0
9/01 03:00 9987 St Johns. v Grand Rapid. 0-2 2-2
Volei   Pauză Final
9/01 18:00 9024 Dinamo Mosco. v Galatasaray (F). 0-1 1-3
9/01 16:00 1770 Azeryol Baku. v Stiinta Bacau. 1-0 3-0
9/01 18:00 4160 Csm Targo. v Levski Sofia. 1-0 3-0
9/01 19:00 9452 Olympiacos Pirae. v Naturhouse Ciuda. 1-0 3-0
9/01 21:00 9021 Nantes (F). v Randaberg (F). 1-0 3-0
9/01 21:00 1732 Le Canne. v Schweriner (F). 0-1 1-3
9/01 21:00 1737 Venelles (F). v Dresdner (F). 0-1 0-3
9/01 22:30 1700 Bauru (F). v Brasilia Volei. 1-0 3-1
9/01 23:30 1701 Barueri (F). v Sesi Sp. 1-0 3-0
9/01 23:30 1703 Volei Nestl. v Sao Crist. 0-1 3-1
9/01 23:59 1704 Minas (F). v Fluminense (F). 1-0 3-0
9/01 18:00 1713 Fatra Zlin. v Vk Karlo. 0-1 0-3
9/01 13:30 1706 Ba Yi. v Tianjin B.. 1-0 3-0
9/01 13:30 1707 Beijing A.. v Jiangsu (F). 1-0 3-2
9/01 13:30 1708 He Bei. v Fujian XM. 0-1 0-3
9/01 13:30 1709 Shangdong (F). v Henan Z.. 1-0 3-0
9/01 13:30 1710 Shanghai D.. v Evergrade (F). 1-0 3-0
9/01 13:30 1711 Yunnan (F). v Sichuan Un.. 1-0 3-2
9/01 13:30 1712 Zhejiang K.. v Liaoning HA. 0-1 1-3
9/01 18:30 1714 Isku-Volley v Valepa 1-0 1-3
9/01 20:00 1722 Falkenbergs Vbk. v Lunds Vk. 1-0 3-0
9/01 20:00 1724 Engelholms Vs. v Lunds Vk. 1-0 3-0
9/01 13:00 7940 Besiktas v Fenerbahce Grund. 0-1 0-3
9/01 12:00 5150 Anadolu Unive. v Sakarya Hende. 0-0 3-1
9/01 13:00 5151 Idman Ocagi. v Kazan BLD. 0-0 1-3
9/01 14:00 5152 Numune Dsi. v Gumushane Gencl. 0-0 3-1
9/01 15:00 5153 Bahcelievler Bld. v Rota Kolej. 0-0 3-2
9/01 15:00 5154 Bursaspor (F). v Ted Ankar. 0-0 3-2
9/01 16:00 5155 Ankara Karay. v Samsun BSB. 0-0 0-3
9/01 16:00 5157 Bolu Beled. v Bartin Polis. 0-0 3-0
9/01 16:00 5158 Maltepe Yali. v Manisa Buyuk. 0-0 0-3
9/01 17:00 5159 Alasehir Bld. v Salihli Beled. 0-0 0-3
9/01 17:00 5160 Balikesir Bld. v Yesilbayramic (F). 0-0 3-0
9/01 17:00 5161 TVF Spor. v Pursaklar V.iht. 0-0 0-3
9/01 18:00 5162 Thy (F). v Sariyer Bld. 0-0 3-0
9/01 12:00 9030 Cheonan Hyund. v Suwon Kepco. 1-0 3-1
Snooker   Rezultat
9/01 13:00 2611 Allen M. v Day R. 3-0
9/01 13:00 2626 Ford T. v Hawkins B. 3-0
9/01 13:40 2614 Hamilton A. v Wilson K. 1-3
9/01 13:45 2613 Carter A. v Hawkins B. 0-3
9/01 15:55 2627 Ford T. v Day R. 3-1
9/01 16:00 2615 Allen M. v Wilson K. 3-1
9/01 17:00 2617 Allen M. v Hawkins B. 1-3
9/01 17:00 2618 Carter A. v Day R. 3-2
9/01 18:15 2628 Ford T. v Hamilton A. 3-1
Darts   Pauză Final
9/01 14:30 9301 Williams J. v Nilsson D. 0-0 3-2
9/01 16:15 9320 Veenstra R. v Mckinstry K. 0-0 3-2
9/01 17:15 9322 De Graaf. v Jacklin P. 0-0 2-0
9/01 18:00 9304 De Vos. v Telnekes D. 0-0 3-1
9/01 21:00 9305 Phillips M. v Day D. 0-0 3-1
9/01 22:15 9323 Dobromyslova v Zijlstra A. 0-0 2-0
9/01 23:00 9321 Menzies C. v Whitehead C. 0-0 1-3
9/01 23:59 9306 Hughes J. v Unterbuchner M. 0-0 2-3
Futsal   Rezultat
9/01 14:00 3931 Mfk Noril. v Avtodor 2-0
9/01 14:00 3932 Sibiryak v Mfk Gazpr. 6-6
9/01 16:00 3948 Mfk Viz. v Skk Progr. 4-2
9/01 16:30 3949 Fk Polyt. v Mfk Tyume. 3-5
9/01 18:00 3950 Novaja Gener. v Mfk Kprf. 1-6
9/01 18:00 3951 Uhta v Mfk Dina. 8-0
Bandy   Rezultat
9/01 20:00 7420 Kalix Bf. v Edsbyns If. 1-2
Badminton   Pauză Final
9/01 12:00 6625 Durkin v / Vislo. 0-0 0-2
9/01 12:00 6627 Sugiarto K. v Isriyanate T. 0-0 0-2
9/01 12:00 6628 Tam C. v Cahyono A. 0-0 0-2
9/01 12:30 6632 Yeung M. v Mainaky Y. 0-0 2-0
9/01 12:40 6629 Chang T. v Chan P. 0-0 0-2
9/01 12:40 6630 Eidestedt R. v Saputra Y. 0-0 1-2
9/01 12:40 6631 Puavaranukroh D/. v Ho W. 0-0 2-1
9/01 13:10 6634 Kititharakul J. v Tabeling R. 0-0 2-1
9/01 13:20 6633 Hee C. v Prasad 0-0 2-0
9/01 13:20 6635 Namdash K. v Serasinghe S. 0-0 0-2
9/01 13:20 6636 Ronald R. v Maio J. 0-0 2-0
Tenis de masa   Pauză Final
9/01 10:00 9120 Robles A. v Rakov V.. 0-0 3-0
9/01 10:40 9121 David P. v Shouman M. 0-0 3-1
9/01 11:20 9122 Floras R. v Vozicky B. 0-0 3-0
9/01 12:00 9123 Geraldo J. v Rakov V.. 0-0 3-0
9/01 12:40 9124 Angles E. v Vozicky B. 0-0 3-2
9/01 13:20 9125 Robles A. v Floras R. 0-0 1-3
9/01 14:00 9126 David P. v Angles E. 0-0 3-1
9/01 14:40 9127 Geraldo J. v Shouman M. 0-0 3-2
Cricket   Pauză Final
9/01 05:00 6152 Otago Volts. v Central Stags. 0-0 0-1
9/01 05:50 3315 Adelaide Strik. v Melbourne Stars. 0-0 1-0
9/01 10:40 6173 Adelaide Strik. v Melbourne Stars. 0-0 1-0
9/01 13:30 6151 Knights v Warriors 0-0 0-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.