Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
8/01 22:00 3764 Malaga v Espanyol 0-1 0-1
8/01 21:45 1843 Brighton Hove. v Crystal Palac. 1-0 2-1
8/01 21:45 6952 Brighton v Crystal Palac. 1-0 2-1
8/01 22:00 9387 Lens v Boulogne 0-1 2-2
8/01 10:50 5976 Brisbane Roar. v Sydney FC. 0-1 0-3
8/01 19:30 2370 Apollon Smyrn. v Atromitos 0-2 0-3
8/01 21:00 3248 Fc Pacos. v Portimonense 0-0 1-1
8/01 23:00 3251 Estoril v Feirense 0-1 0-2
8/01 16:00 5050 Stuttgart v Kv Ooste. 1-2 5-2
8/01 17:00 1351 Borussia Dortm. v Zulte Wareg. 2-2 3-2
8/01 18:00 1357 Young Boys. v Vaduz 2-1 6-1
8/01 13:00 3701 FC Kolos. v FC LOZOV. 0-1 1-4
8/01 13:30 3702 National Defen. v Terengganu 3-1 6-3
8/01 14:00 3703 Madura Unite. v Persija Jakar. 1-0 2-2
8/01 15:30 3704 Simba v Uganda Reven. 0-1 0-1
8/01 18:55 5233 Al Hilal. v Al Ittif. 1-0 1-1
8/01 19:00 1648 Aris Limas. v Doxa Katok. 0-0 1-0
8/01 17:45 5221 Al Jazir. v Al Wahda. 0-1 2-4
8/01 19:00 1595 El Zamal. v Al Ahly. 0-2 0-3
8/01 19:00 2160 Ashdod Sc. v Bnei Sakhn. 0-1 1-2
8/01 19:00 2159 Hapoel Akko. v Hapoel Ashke. 0-0 0-1
8/01 20:30 2166 Hapoel Haifa. v Beitar Jerus. 0-1 0-2
8/01 21:00 1358 Kacm Marra. v Wydad Ath.. 1-1 2-1
8/01 02:00 3008 Gallos Blanc. v Cf Ameri. 0-1 0-1
8/01 02:00 3009 Santos Lagun. v Lobos B.U.A. 3-1 4-2
8/01 21:45 7316 Kingstonian Fc. v Enfield Town. 2-0 4-1
8/01 21:00 1877 Manchester Unite. v West Ham. 0-0 0-3
8/01 08:30 7082 Aston Villa. v Fulham U23. 1-0 1-3
8/01 08:30 7085 Reading U23. v Brighton Hove. 0-0 2-1
8/01 08:30 7086 Stoke U23. v Norwich City. 1-1 1-3
8/01 21:00 1353 Aston Villa. v Fulham U23. 1-0 1-3
8/01 21:00 1356 Reading U23. v Brighton Hove. 0-0 2-1
8/01 21:00 1359 Stoke U23. v Norwich City. 1-1 1-3
8/01 14:00 9875 Cardiff City. v Millwall U23. 0-0 1-1
8/01 15:00 9876 Crystal Palac. v Ipswich Town. 2-0 2-2
8/01 15:00 9877 Queens Park. v Charlton Athle. 2-0 5-1
8/01 21:00 9881 Hull City. v Crewe Alexa. 2-1 5-1
8/01 12:30 8987 Arambagh KS. v Team Bjmc. 0-0 1-0
8/01 14:45 8988 Rahmatgonj MFS. v Sheikh Russe. 0-0 0-0
8/01 18:00 8989 CA Juven. v Espirito Santo. 0-0 1-0
8/01 18:00 8990 Clube Do. v AA Teixe. 4-0 4-1
8/01 20:00 9870 CA Braga. v Trindade AC. 0-1 0-4
8/01 20:00 9871 EC Agua. v Vasco da. 0-1 0-1
8/01 22:00 9872 Luverdense EC. v Moto Club. 0-0 0-3
8/01 22:00 9873 Uniao Mogi. v Gremio Fbpa. 0-2 0-3
8/01 02:00 1356 Ad Munic. v Deportivo Sapri. 0-1 0-3
8/01 14:00 7698 Lajong Sc. v Pailan Arrow. 0-0 1-0
8/01 16:30 7699 Churchill Broth. v East Benga. 0-1 1-1
8/01 14:15 8976 Maccabi Bnei. v Beitar Nahar. 2-0 2-1
8/01 14:15 8977 AS Holon. v Ironi Beit. 0-3 0-8
8/01 14:15 8978 FC Ironi. v SC CPA. 3-0 5-0
8/01 14:15 8979 Hapoel Nahal. v Hapoel Parde. 0-0 2-0
8/01 14:15 8980 Bnei Yzale. v Maccabi Ironi. 0-0 0-1
8/01 14:15 8981 Moadon Zeire. v Beitar Givat. 1-1 2-1
8/01 14:15 8970 FC Tzeir. v Hapoel Buein. 1-0 2-0
8/01 14:15 8971 MACCABI TZEIR. v Maccabi Maalo. 0-0 0-0
8/01 19:00 8975 Fc Alnah. v Hapoel Daliy. 2-0 4-0
8/01 14:15 8982 Ironi Modii. v Maccabi Ironi. 0-0 0-1
8/01 14:15 8983 Shimshon Tel. v Hapoel Kfar. 0-0 2-0
8/01 17:00 8962 Al Khari. v Al Garra. 0-0 1-2
8/01 17:00 8968 Qatar SC. v AL Rayya. 1-0 3-1
8/01 17:00 8969 Umm Salal. v Al Ahli. 2-2 2-3
8/01 21:30 5717 Cd Artis. v Cerceda 0-0 2-1
8/01 22:00 3698 Larkview Boys. v Castlebar Celti. 2-0 3-1
8/01 10:30 8986 Brisbane Strik. v Eastern Subur. 0-0 0-0
8/01 15:15 5460 Al-Kuwait Sc. v Al Salib. 0-0 3-1
8/01 17:40 5461 Al Shaba. v Yarmouk 0-0 1-0
8/01 17:40 5462 Burgan Sc. v Al Arabi. 0-0 1-2
8/01 11:30 3706 Gujarat v Rajasthan Club. 2-3 5-5
Tenis   Pauză Final
8/01 03:00 8968 Bolt A. v Berankis R. 1-0 1-2
8/01 04:00 8969 Popyrin A. v Millman J. 0-1 0-2
8/01 05:40 8970 Medvedev D. v Kohlschreiber P. 1-0 2-0
8/01 06:25 8971 Donskoy E. v Mannarino A. 1-0 1-2
8/01 01:30 8962 Young D. v Sousa J. 1-0 1-2
8/01 03:50 7516 Ferrer D. v Wu Y. 1-0 2-0
8/01 06:10 7518 Sugita Y. v Khachanov K. 0-1 1-2
8/01 08:15 8984 Bautista-Agut R. v Venus M. 1-0 2-0
8/01 10:15 8964 Shapovalov D. v Dutra Da. 1-0 2-0
8/01 02:00 5132 Babos T. v Tsurenko L. 0-1 0-2
8/01 02:00 5140 Vondrousova M. v Vikhlyantseva N. 1-0 2-0
8/01 03:00 5131 Fourlis J. v Stojanovic N. 1-0 2-0
8/01 03:30 5138 Van Uytva. v Friedsam A. 1-0 1-2
8/01 04:05 5137 Maria T. v Vekic D. 0-1 0-2
8/01 04:35 8465 Lorenzi P. v Rojer J-J. 0-1 0-2
8/01 05:00 8464 Kubot L. v Mergea F. 1-0 2-0
8/01 05:35 5144 Nara K. v Mertens E. 0-1 0-2
8/01 05:35 5134 Watson H. v Cirstea S. 1-0 2-0
8/01 05:55 5145 Flipkens K. v Pliskova Kr. 0-1 2-1
8/01 06:50 8463 Fognini F. v Struff J. 0-1 1-2
8/01 07:05 5133 Bouchard E. v Sabalenka A. 0-1 0-2
8/01 07:50 8460 Bolt A. v Lopez F. 1-0 2-0
8/01 09:00 5141 Zhang S. v Linette M. 1-0 2-0
8/01 03:00 1005 Sevastova A. v Cibulkova D. 0-1 0-2
8/01 04:00 5142 Stephens S. v Giorgi C. 0-1 0-2
8/01 05:15 7225 Kasatkina D. v Strycova B. 0-1 1-2
8/01 05:25 5143 Barty A. v Cepede Royg. 1-0 2-0
8/01 07:05 1004 Safarova L. v Kerber A. 1-0 1-2
8/01 11:15 5135 Ahn K. v Bertens K. 0-1 0-2
8/01 11:35 5136 Bellis C. v Rybarikova M. 1-0 2-0
8/01 05:30 8450 Gonzalez S. v Demoliner M. 1-0 2-0
8/01 07:20 8475 Olaru I. v Buzarnescu M. 1-0 2-1
8/01 08:25 8468 Christian K. v Kichenok L. 0-1 0-2
8/01 09:00 8471 Krajicek M. v Bai A. 1-0 1-2
8/01 10:05 8479 Bondarenko K. v Ostapenko J. 0-1 2-1
8/01 10:45 8450 Arruabarrena L. v Kichenok N. 1-0 2-0
8/01 12:10 8480 Chan L. v Parra Santo. 1-0 2-1
8/01 05:00 6412 Duldaev D. v Kibi Y. 0-1 0-2
8/01 05:00 6426 Molleker R. v Ruusuvuori E. 0-1 1-2
8/01 07:35 6427 Nielsen F. v Ollert L. 0-1 2-1
8/01 06:15 6406 Karlovskiy E. v Koepfer D. 1-0 2-0
8/01 06:55 6404 Ilhan M. v Takeuchi K. 1-0 2-0
8/01 08:05 6402 Diez S. v Granollers-Pujol G. 0-1 0-2
8/01 08:05 6405 Isarow P. v Chanta T. 1-0 2-0
8/01 10:30 6411 Zapata Miral. v Nedelko I. 0-1 2-1
8/01 09:30 8451 Burapharitta P. v Cerretani J. 0-1 0-2
8/01 10:20 8452 Hsieh C-P. v Sabanov I. 0-1 2-1
8/01 02:30 6417 Janvier M. v Djere L. 0-1 2-1
8/01 02:40 6421 Propoggia D. v Mitchell B. 1-0 1-2
8/01 03:15 6425 Watanuki Y. v Mayer F. 1-0 1-2
8/01 04:15 6418 Jarry N. v Moutet C. 1-0 2-0
8/01 05:10 6415 Estrella Burgo. v Saville L. 1-0 2-0
8/01 07:00 6424 Seppi A. v Marterer M. 0-1 2-1
8/01 02:35 8488 Podlipnik-Castillo H. v Benchetrit E. 1-0 2-0
8/01 05:55 8489 Grenier H. v Lammons N. 1-0 2-0
8/01 12:00 5320 Stable R. v Dussin L. 0-1 0-2
8/01 12:00 5321 Ursu V.. v Valsecchi P. 0-1 0-2
8/01 13:35 5323 Pontico H. v Barrere G. 0-1 0-2
8/01 13:45 5322 Jomby T. v Seateun N. 0-1 2-1
8/01 16:05 5324 Folliot Q. v De Cuype. 0-1 0-2
8/01 17:00 1880 Lestienne C. v Arneodo R. 0-1 2-1
8/01 19:10 1878 Filin P. v Marie J. 0-1 0-2
8/01 15:30 2305 Caldwell H. v Schmidt M. 0-1 0-2
8/01 15:30 2312 Okuda A. v Smith A. 0-1 0-2
8/01 15:30 2315 Zhu A. v Tholey L. 0-1 0-2
8/01 17:05 2310 Marker L. v Kratouni A-D. 1-0 2-0
8/01 20:05 2314 Ramialison I. v Hitt Z. 1-0 2-0
8/01 21:00 2313 Pulchartova L. v Fisch J. 1-0 2-0
8/01 21:25 2304 Aizenman Sanch. v Hitt M. 0-1 1-2
8/01 01:00 1902 Beale J. v Korda S. 1-0 2-0
8/01 01:00 1903 Bourchier H. v De Waard. 0-1 2-1
8/01 01:00 1904 Fancutt T. v Romios Mc. 1-0 2-0
8/01 01:00 1905 Pashan N. v Tran B. 1-0 2-0
8/01 10:30 1895 Harajchi A. v Nikolic M. 0-1 0-2
8/01 10:30 1899 Munafo P. v Schroll P. 0-1 0-2
8/01 10:30 2270 Navarra M. v Portales N. 0-1 0-2
8/01 10:30 2271 Perchicot M. v Caparco G. 1-0 2-0
8/01 10:30 2272 Trocker M. v Ikhlef A. 1-0 2-0
8/01 10:30 2273 Trusendi W. v Ben Abdal. 1-0 2-0
8/01 10:30 2274 Zekic M. v Palmese A. 1-0 2-0
8/01 11:00 5328 Brutscher T. v Hoeveler L. 0-1 0-2
8/01 11:00 5329 Cadogan J. v Loccisano M. 0-1 2-1
8/01 11:00 5330 Chang J. v Aichhorn J. 0-1 0-2
8/01 11:00 5331 Osmakcic M. v Rief T. 1-0 2-0
8/01 11:00 5332 Schell N. v Rodesch C. 1-0 2-0
8/01 11:00 5333 Steinorth T. v Wehnelt K. 0-1 0-2
8/01 11:00 5334 Walterscheid-Tukic N. v Panfil G. 1-0 2-0
8/01 11:00 5335 Zick C. v Mansson M. 0-1 0-2
8/01 13:30 1874 Added D. v Klimov P. 0-1 2-1
8/01 13:30 1884 Seifert S. v Lang R. 1-0 2-0
8/01 14:30 1885 Cubelic K. v Lemstra K. 1-0 1-2
8/01 14:30 1886 Veldheer M. v Novotny D. 1-0 2-1
8/01 09:30 2275 Amar R. v Grigoriu P. 0-1 0-2
8/01 09:30 2276 Coppejans K. v Rogic Hadza. 1-0 2-0
8/01 09:30 2277 Manda C. v Aksu C. 0-1 1-2
8/01 09:30 2278 Sieber M. v Bojanovic D. 1-0 2-0
8/01 09:30 2279 Turker M. v Eon J. 0-1 0-2
8/01 10:30 2280 Beauge M. v Sanghera T. 0-1 0-2
8/01 10:30 2281 Bergs Z. v Vylegzhanin N. 1-0 2-0
8/01 10:30 2282 Martineau M. v Ponomarenko I. 1-0 2-0
8/01 04:00 1891 Liu H. v Chen L. 0-1 0-2
8/01 04:00 1892 Liu S. v Li J. 0-1 0-2
8/01 04:00 1893 Sinha N. v Tao J. 1-0 2-0
8/01 04:00 1894 Wang H. v Yu B. 1-0 2-1
8/01 18:00 3368 Kirchheimer S. v Chrysochos P. 0-1 0-2
8/01 18:00 3369 Mansouri S. v Phillips R. 1-0 2-0
8/01 18:00 3370 Orkin E. v Oljaca M. 1-0 2-1
8/01 18:00 3371 Shropshire S. v Hernandez Serra. 1-0 2-0
8/01 19:50 3375 Uryson N. v Bradley J. 0-1 0-2
8/01 20:05 3372 Bryde T. v Bynoe E. 1-0 2-0
8/01 20:05 3374 Rocha J. v Brown A. 1-0 2-0
8/01 20:55 3373 Knight A. v Butsch J. 1-0 2-0
8/01 05:05 1885 Oh S-G. v Li Y. 1-0 2-0
8/01 05:30 1884 Noh S. v Wang C. 0-1 0-2
8/01 05:35 1874 Bai Y. v Chiu Yu. 1-0 2-0
8/01 07:00 1886 Lee K-Y. v Wang R. 1-0 2-0
8/01 07:10 1875 Cui J. v Wang R. 1-0 2-0
8/01 10:30 3350 Abid I. v Bevione B. 0-1 0-2
8/01 10:30 3351 Boukholda H. v Dartron E. 0-1 0-2
8/01 10:30 3352 Bouzgarrou M. v Ata S. 1-0 2-0
8/01 10:30 3353 Guttikonda D. v Kulik W. 0-1 0-2
8/01 10:30 3354 Lampla L. v Walczak D. 1-0 2-0
8/01 10:30 3355 Mahbouli F. v Panackova M. 0-1 0-2
8/01 10:30 3356 Rosatello C. v Sposetti I. 1-0 2-0
8/01 10:30 3357 Simic J. v Kalinina V. 1-0 2-0
8/01 21:30 5274 Able E. v Pegula J. 0-1 0-2
8/01 21:30 5275 Fernandez L. v Mateas M. 0-1 0-2
8/01 21:30 3376 Gerlach K. v Pierson Rm. 1-0 2-0
8/01 21:30 3377 Kajuru A. v Van Nguye. 0-1 0-2
8/01 21:30 3378 Kleybanova A. v Uebelhoer C. 0-1 2-1
8/01 21:30 3379 Kobelt M. v Marand S. 0-1 0-2
8/01 21:30 5276 Kuhlman J. v Danilina A. 0-1 0-2
8/01 21:30 5277 Kuznetsova K. v Chang H. 0-1 0-2
8/01 21:30 5270 Leykina P. v Kissell J. 1-0 2-0
8/01 21:30 5278 Lysa Y. v Evtimova D. 1-0 2-1
8/01 21:30 5279 Muramatsu C. v Baptiste H. 1-0 2-0
8/01 21:30 5271 Neel I. v Bordes Casel. 1-0 2-0
8/01 21:30 5272 Okamura K. v Cartwright K. 1-0 2-0
8/01 21:30 5280 Ponomar L. v Harrison C. 0-1 1-2
8/01 21:30 5273 Ryngler A. v Arango E. 1-0 2-0
8/01 21:30 5281 Wijesundera R. v Partaud M. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
8/01 18:00 4613 Csm Orade. v Dinamo 0-0 104-65
8/01 20:00 4614 Steaua CSM. v CSU Sibiu. 0-0 78-68
8/01 02:00 4686 Dallas Maver. v New York. 0-0 96-100
8/01 03:00 4687 Phoenix Suns. v Oklahoma City. 0-0 114-100
8/01 04:00 4688 Portland Trail. v San Anton. 0-0 111-110
8/01 04:30 4689 Los Angel. v Atlanta Hawks. 0-0 132-113
8/01 21:45 7824 Giorgio Pisto. v Milano 0-0 63-79
8/01 18:00 7800 Kk Buduc. v Steaua Rosie. 0-0 92-86
8/01 20:00 8604 Zlatorog Lasko. v Usk Praga. 0-0 83-62
8/01 19:00 9801 Kemoplast Alpos. v Fortress Lami-. 0-0 93-77
8/01 01:00 9802 San Marti. v Boca Junio. 0-0 102-88
8/01 02:00 7184 Club Atlet. v Salta Baske. 0-0 77-70
8/01 02:30 4621 Estudiantes De. v Ciclista Olimp. 0-0 91-80
8/01 02:30 4622 Penarol v Argentino Junin. 0-0 68-72
8/01 02:30 4623 Regatas Corri. v La Union. 0-0 66-83
8/01 23:30 4636 Paulistano v Campo Moura. 0-0 92-67
8/01 23:59 4637 Bauru Sp. v Salvador Basqu. 0-0 77-66
8/01 23:59 4638 Joinville /. v Vasco Da. 0-0 74-94
8/01 18:00 4667 Bk Decin. v Bk Opava. 0-0 85-75
8/01 10:00 4659 Shenbu W.. v Heilongjiang D.. 0-0 76-78
8/01 13:30 4642 Guangdong D.. v Beijing G.. 0-0 58-63
8/01 13:30 4643 Jiangsu P.. v Shaanxi T.. 0-0 96-70
8/01 13:30 4644 Shanxi XR. v Shanghai O.. 0-0 96-64
8/01 13:30 4660 Sichuan JQ. v Bayi K.. 0-0 81-81
8/01 13:30 4661 Zhejiang FE. v Shandong SL. 0-0 80-74
8/01 14:00 4662 Xinjiang W.. v Liaoning L.. 0-0 84-73
8/01 12:00 8605 Samsung Life. v Shinhan Sbird. 0-0 71-75
8/01 21:15 9775 Umfn Njard. v Thor Porla. 0-0 102-92
8/01 18:55 4669 Ironi Ness. v Bnei Herze. 0-0 82-86
8/01 19:00 4670 Maccabi Risho. v Maccabi Haifa. 0-0 87-73
8/01 20:10 4671 Maccabi Ashdo. v Galil Gilbo. 0-0 81-64
8/01 21:05 4672 Maccabi Tel. v Hapoel Eilat. 0-0 82-63
8/01 19:00 8614 Wilki Morsk. v Trefl Sopot. 0-0 95-82
8/01 18:00 8603 Apoel Nicos. v Bmc Aek. 0-0 82-84
8/01 19:30 8606 Kk Sencu. v Rogaska 0-0 78-52
Handbal   Rezultat
8/01 20:15 5726 Suedia v Ungaria 31-29
8/01 19:30 4815 Team Esbje. v Ajax Koben. 30-27
8/01 09:00 4899 Ufa-Alisa (F). v Universitet (F). 26-30
Hochei   Pauză Final
8/01 02:00 6243 Detroit v Tampa Bay. 0-2 2-5
8/01 02:00 6244 Montreal v Vancouver 1-0 5-2
8/01 02:30 6245 Pittsburgh v Boston 3-1 5-5
8/01 04:30 6246 Vegas v Ny Range. 1-1 2-1
8/01 16:00 6072 Cherepovec v Ak Bars. 2-2 5-2
8/01 16:00 6071 Spartak M.. v Neftekhimik N.. 1-1 3-2
8/01 16:00 6073 Torpedo Nn. v Salavat Ufa. 2-0 3-3
8/01 19:30 6074 Dinamo Riga. v Sochi 1-1 3-3
8/01 19:30 9918 Sapa Feher. v Hsc Csiks. 2-2 3-3
8/01 20:00 9919 Mac Budap. v Asc Coron. 1-1 5-2
8/01 19:00 9906 Litomerice v Kadan 1-1 5-1
8/01 15:00 1300 Arystan Temir. v Yertis Pavlo. 0-0 4-4
8/01 15:00 1301 Hc Almat. v HK Beiba. 0-0 3-1
8/01 15:00 1302 Hc Kulag. v Gornyak Rudny. 0-0 6-1
8/01 15:00 1303 HK Arlan. v Altai-Torpedo 0-0 5-3
8/01 12:00 1304 Krylya Sovet. v Kapitan 1-0 4-0
8/01 12:00 9926 Zvezda Ch.. v Krasnoyarsk 1-1 2-2
8/01 12:30 9927 Ceng Tou. v Novokuznetsk 1-0 1-3
8/01 14:00 9928 Perm v Tyumen 0-0 1-1
8/01 14:00 9929 Toros N.. v Kurgan 0-2 2-3
8/01 15:00 9930 Izhevsk v Kazzinc T.. 2-1 5-4
8/01 16:00 9932 Khimik v Angarsk 2-1 5-3
8/01 16:00 9970 Neftjanik A.. v Saryarka 1-0 5-2
8/01 20:00 9976 Bik Karls. v Tingsryds Aif. 0-1 0-2
8/01 01:00 10000 Iowa W.. v Lake Em. 1-0 4-1
8/01 20:00 9975 Kallinge/Ronneby If. v Valbo Hc. 0-1 1-2
Volei   Pauză Final
8/01 19:00 1730 Tj Ostra. v Vk Sg. 1-0 3-0
8/01 17:00 8368 Ethnikos Alexa. v Panathinaikos 1-0 3-1
8/01 18:00 8372 Gs Irakl. v Apfs Irakl. 1-0 3-0
8/01 19:00 5179 Bielsko-Biala (F). v Ks Palac. 1-0 3-0
Snooker   Rezultat
8/01 14:00 2602 Carter A. v Hamilton A. 3-2
8/01 14:00 2623 Ford T. v Allen M. 1-3
8/01 15:00 2624 Wilson K. v Ford T. 3-2
8/01 16:00 2621 Day R. v Hawkins B. 3-2
8/01 17:00 2603 Allen M. v Carter A. 3-0
8/01 17:55 2604 Hamilton A. v Day R. 3-1
8/01 18:00 2625 Ford T. v Carter A. 0-3
8/01 18:45 2605 Hawkins B. v Wilson K. 3-0
8/01 20:55 2608 Day R. v Wilson K. 2-3
8/01 21:00 2607 Allen M. v Hamilton A. 2-3
8/01 22:00 2609 Carter A. v Wilson K. 2-3
8/01 22:00 2610 Hawkins B. v Hamilton A. 3-2
Darts   Pauză Final
8/01 14:30 9312 Cameron D. v Unterbuchner M. 0-0 2-3
8/01 16:00 9313 Caldwell C. v Day D. 0-0 0-3
8/01 17:00 9301 Edwards R. v Noppert D. 0-0 0-3
8/01 21:00 9314 Baetens A. v Baker S. 0-0 3-2
8/01 22:15 9319 Gulliver T. v Pruim V.. 0-0 2-1
8/01 22:45 9302 Reynolds D. v Harris C. 0-0 3-1
8/01 23:59 9303 Fitton D. v Thompson J. 0-0 3-2
Futsal   Rezultat
8/01 21:30 3930 Demoni Ceska. v Gl Litom. 2-5
8/01 03:00 3951 Shriker Osaka. v Agleymina Hamam. 5-3
8/01 05:15 3952 Fuchu Athle. v Vasagey Oita. 4-2
8/01 07:30 3953 Nagoya Ocean. v Shonan Bellm. 6-1
8/01 09:45 3954 Fugador Sumid. v Deucao Kobe. 1-2
8/01 12:00 3955 Pescadola Machi. v Voscuore Senda. 2-1
8/01 12:00 8718 Mfk Viz. v Skk Progr. 8-1
8/01 15:00 8719 Novaja Gener. v Mfk Kprf. 2-1
8/01 16:30 6731 Fk Polyt. v Mfk Tyume. 1-7
Floorball   Pauză Final
8/01 20:15 6260 Panthers Otrok. v Ac Spart. 0-0 6-6
Bandy   Rezultat
8/01 08:00 5368 Sibselmash Novos. v Ska Nefty. 3-2
8/01 12:00 5360 Dinamo Kazan. v Volga Ulyan. 3-4
8/01 12:00 7415 Vodnik Arhan. v Start Nizhn. 5-3
8/01 12:00 7416 Zorkiy Krasn. v Rodina Kirov. 6-2
8/01 16:00 7417 Stroitel Sykty. v Yenisei Krasn. 0-10
8/01 16:00 5369 Uralsky Trubn. v Bajkal Energ. 4-5
8/01 17:00 5367 Dinamo Mosco. v Kuzbass 10-5
Tenis de masa   Pauză Final
8/01 10:10 9101 Geraldo J. v Angles E. 0-0 3-0
8/01 10:50 9102 Robles A. v Shouman M. 0-0 3-0
8/01 11:30 9103 Floras R. v Rakov V.. 0-0 3-0
8/01 12:10 9104 David P. v Geraldo J. 0-0 3-0
8/01 12:50 9105 Robles A. v Angles E. 0-0 3-2
8/01 13:30 9106 Floras R. v Shouman M. 0-0 3-0
8/01 14:10 9107 Rakov V.. v Vozicky B. 0-0 0-3
8/01 14:50 9108 David P. v Robles A. 0-0 1-3
8/01 15:30 9109 Geraldo J. v Vozicky B. 0-0 3-2
8/01 17:00 9110 Rakov V.. v Shouman M. 0-0 3-2
8/01 17:40 9111 Floras R. v Angles E. 0-0 3-0
8/01 18:20 9112 Geraldo J. v Robles A. 0-0 1-3
8/01 19:00 9113 Shouman M. v Vozicky B. 0-0 3-2
8/01 19:40 9114 Rakov V.. v Angles E. 0-0 0-3
8/01 20:20 9115 David P. v Floras R. 0-0 3-1
8/01 21:00 9116 Robles A. v Vozicky B. 0-0 3-0
8/01 21:40 9117 David P. v Rakov V.. 0-0 3-0
8/01 22:20 9118 Shouman M. v Angles E. 0-0 1-3
8/01 23:00 9119 Geraldo J. v Floras R. 0-0 1-3
Cricket   Pauză Final
8/01 04:20 3313 Hobart Hurri. v Brisbane Heat. 0-0 0-1
8/01 07:30 3314 Perth Scorc. v Sydney Thund. 0-0 1-0
8/01 09:10 3299 Hobart Hurri. v Sydney Sixer. 0-0 1-0
8/01 12:20 3300 Perth Scorc. v Melbourne Reneg. 0-0 1-0
8/01 23:59 3317 Noua Zeela. v Pakistan 0-0 1-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.