Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
7/01 19:15 2530 Suedia v Estonia 0-0 1-1
7/01 13:00 3759 Leganes v Real Socie. 0-0 1-0
7/01 17:15 3760 Barcelona v Levante 2-0 3-0
7/01 19:30 3761 Athletic Bilba. v Alaves 1-0 2-0
7/01 19:30 3762 Villarreal v Deportivo La. 1-0 1-1
7/01 21:45 3763 Celta Vigo. v Real Madri. 1-2 2-2
7/01 14:00 6948 Newport Count. v Leeds 0-1 2-1
7/01 14:00 1839 Newport Count. v Leeds 0-1 2-1
7/01 16:00 6949 Shrewsbury Town. v West Ham. 0-0 0-0
7/01 16:00 1840 Shrewsbury Town. v West Ham. 0-0 0-0
7/01 17:00 6950 Tottenham v AFC Wimbl. 0-0 3-0
7/01 17:00 1841 Tottenham v Afc Wimbl. 0-0 3-0
7/01 18:00 6951 Nottingham v Arsenal 2-1 4-2
7/01 18:00 1842 Nottingham v Arsenal 2-1 4-2
7/01 15:15 9381 Angers v Lorient 0-2 0-2
7/01 15:15 9379 Marseille v Valenciennes 0-0 0-0
7/01 15:15 9380 Racing Stras. v Dijon 0-0 1-1
7/01 15:15 9378 Saint Etien. v Nimes 0-0 2-0
7/01 15:15 9388 Us Granv. v Bordeaux 0-1 1-1
7/01 18:30 9382 Sochaux v Amiens Sc. 3-0 6-0
7/01 22:00 9383 Rennes v PSG 0-4 1-6
7/01 22:00 1615 Rennes v Psg 0-4 1-6
7/01 18:30 1373 Dunkerque v Metz 0-1 2-4
7/01 18:30 1374 Sannois Saint. v Sa Epina. 0-1 1-2
7/01 18:30 1375 Senlis Fc. v Nantes 0-2 0-4
7/01 18:30 1376 U.S. Fleur. v Biesheim 0-0 0-1
7/01 18:30 1377 Vannes Oc. v Saint Brieu. 0-0 0-0
7/01 15:00 2366 Panathinaikos v Platanias 0-0 2-0
7/01 17:15 2367 Lamia v Skoda Xanth. 0-1 0-1
7/01 17:15 2368 Pas Giann. v Asteras Tripo. 0-0 0-0
7/01 19:30 2369 Larissa v Olympiacos Fc. 0-0 0-3
7/01 13:45 3241 Chaves v Aves 0-1 1-1
7/01 18:00 3252 Moreirense v Benfica 0-1 0-2
7/01 20:00 3254 Sporting L. v Maritimo 1-0 5-0
7/01 22:15 3250 Fc Porto. v Guimaraes 0-1 4-2
7/01 13:00 3681 Osasuna v Valladolid 1-2 4-2
7/01 13:00 3686 Sevilla Fc. v La Hoya. 2-2 3-2
7/01 17:00 3687 Albacete v Tenerife 0-0 1-2
7/01 19:00 3688 Cultural Leone. v Numancia 0-0 2-2
7/01 19:00 3689 Huesca v Real Ovied. 1-0 1-1
7/01 21:00 3690 Almeria v Lugo 0-0 1-0
7/01 11:30 1351 Viktoria Plzen. v Usti N. 1-0 3-0
7/01 14:00 1360 Freiburg v Kaiserslautern 2-0 2-0
7/01 15:30 1361 Fc Emmen. v Sf Lotte. 0-1 1-1
7/01 15:30 1362 Schalke 04. v Genk 0-0 2-1
7/01 16:30 1363 Mainz v M`Gladbach 0-2 0-3
7/01 01:00 8980 Port Melbo. v Avondale 0-1 1-4
7/01 11:00 3697 Air Force. v Pahang FA. 0-0 1-4
7/01 14:00 3699 Fc St. v HSV Barmb. 2-0 3-0
7/01 14:00 3700 Inter Leipz. v Hallescher FC. 0-0 0-8
7/01 14:30 3702 Hansa Rosto. v Stargard Szcze. 1-0 4-0
7/01 16:00 3709 Werder Breme. v FC Twent. 3-0 4-0
7/01 19:15 3710 ZIMAMOTO SC. v Young Afric. 0-0 0-1
7/01 21:00 3712 EC Aveni. v Cruzeiro De. 0-0 1-0
7/01 22:30 3713 Aa Portu. v Portuguesa RJ. 0-0 0-0
7/01 15:30 5242 Amazulu v Chippa Unite. 0-0 0-2
7/01 15:30 5243 Celtic v Golden Arrow. 2-0 2-1
7/01 15:30 1136 Tubize v Westerlo 1-0 2-1
7/01 19:00 1137 Union Saint. v Roeselare 1-1 1-2
7/01 15:00 1645 AEL Limas. v Ethnikos Achna. 1-0 3-0
7/01 16:00 1646 Anorthosis Famag. v AEK Larna. 0-1 3-1
7/01 18:00 1647 Apoel Nicos. v Alki Orokl. 4-0 4-0
7/01 01:00 3003 Cruz Azul. v Club Tijua. 0-0 0-0
7/01 03:00 3004 Monterrey v Atl Morel. 1-0 1-1
7/01 03:06 3005 Pachuca v Unam Pumas. 2-1 2-3
7/01 05:00 3006 Necaxa v Tiburones Rojos. 0-0 0-0
7/01 20:00 3007 Deportivo Toluc. v Chivas Guada. 1-0 1-1
7/01 17:00 3212 Arouca v Oliveirense 2-0 3-0
7/01 17:00 3213 Penafiel v Sp. Covil. 0-1 0-1
7/01 17:00 9451 Fc Unite. v Southport Fc. 1-0 1-0
7/01 14:00 1875 Sunderland Afc. v Derby Count. 1-0 2-1
7/01 15:30 5607 Chelsea Lfc. v Arsenal (F). 1-0 3-2
7/01 18:00 5608 Reading (F). v Manchester City. 2-3 2-5
7/01 15:30 6871 Fc Cape. v Witbank Spurs. 0-0 2-1
7/01 15:30 9607 Fc Cape. v Witbank Spurs. 1-0 2-1
7/01 15:30 9608 Super Eagle. v Highlands Park. 0-0 0-3
7/01 15:30 6872 Super Eagle. v Highlands Park. 0-0 0-3
7/01 07:30 5956 Melbourne City. v Perth Glory. 0-0 3-0
7/01 09:30 5957 Canberra Unite. v Adelaide Unite. 0-0 6-1
7/01 21:00 1353 Ad Greci. v Alajuelense 0-1 1-2
7/01 22:30 1352 Universidad De. v Cs Hered. 0-1 0-1
7/01 23:00 1355 Ad Santo. v Guadelupe Fc. 1-0 1-1
7/01 23:00 1354 Limon Fc. v Municipal Perez. 1-1 1-1
7/01 15:00 3711 Aris v Apollon Kalam. 2-0 2-0
7/01 15:00 3714 Doxa Drama. v Panegialios 0-0 0-0
7/01 15:00 3715 Karaiskakis v Ergotelis 1-0 2-1
7/01 15:00 3717 Panachaiki 2005. v Apollon Laris. 2-0 2-1
7/01 15:00 3718 Panserraikos Fc. v Anagennisi Kardi. 1-0 1-1
7/01 15:00 3719 Sparti v Aiginiakos Fc. 0-0 1-0
7/01 10:30 7697 Mohun Bagan. v Aizawl Fc. 0-0 2-0
7/01 14:00 7714 Chennaiyin Fc. v Delhi Dynam. 1-1 2-2
7/01 16:30 7713 Bengaluru Fc. v Atletico De. 1-0 1-0
7/01 13:00 2174 Hapoel Shfar. v Hapoel Bnei. 1-0 2-1
7/01 20:30 2183 Hapoel Tel. v Maccabi Haifa. 1-1 1-1
7/01 22:00 5454 Boys Town. v Humble Lions. 0-0 1-1
7/01 22:00 5455 Portmore Unite. v Arnett Garde. 0-0 5-1
7/01 22:00 5456 Reno Fc. v Uwi Fc. 0-0 0-0
7/01 22:00 5457 Sandals South. v Montego Bay. 0-0 0-0
7/01 22:00 5458 Tivoli Garde. v Harbour View. 0-0 2-0
7/01 15:00 5468 Tarxien Rainb. v Floriana Fc. 0-1 0-2
7/01 17:00 5469 Hibernians Fc. v Hamrun Spart. 0-0 0-0
7/01 17:00 3001 Club Quere. v America Mexic. 0-0 0-1
7/01 17:00 3000 Deportivo Toluc. v Chivas Guada. 0-0 0-1
7/01 19:00 3002 Santos Lagun. v Lobos Buap. 0-0 2-1
7/01 01:00 3014 Cf Zacat. v Tampico Mader. 0-0 0-0
7/01 03:00 3015 Cafetaleros De. v Atlante 0-2 1-2
7/01 03:00 3016 Club Celay. v Juarez Fc. 0-1 0-2
7/01 03:00 5959 Auckland City. v Waitakere Unite. 1-0 2-2
7/01 03:00 5960 Hawkes Bay. v Hamilton Wande. 1-0 2-2
7/01 03:00 5961 Team Welli. v Wellington Phoen. 4-1 4-1
7/01 05:35 5962 Tasman Unite. v Canterbury Unite. 0-3 0-6
7/01 17:00 1579 Ac Sao. v Gd Braga. 0-0 4-1
7/01 17:00 1381 Fafe v Gdu Torca. 0-0 5-1
7/01 17:00 1584 Fc Vizel. v Atletico Arcos. 0-0 4-0
7/01 17:00 1585 Mirandela v Camara De. 0-0 3-1
7/01 17:00 1582 Vilaverdense v Oliveirense 0-0 1-1
7/01 17:00 1587 Ad Sanjo. v Fc Cesar. 0-0 1-1
7/01 17:00 1589 Amarante Fc. v Sc Fream. 0-0 2-0
7/01 17:00 1591 Cfc-Cf Canel. v Afc Gandr. 0-0 2-1
7/01 17:00 1593 Espinoza v Cd Cinfa. 0-0 4-0
7/01 17:00 1592 Gondomar Sc. v Ud Souse. 0-0 3-1
7/01 17:00 7692 Pedras Rubra. v Ad Camac. 0-0 2-0
7/01 17:00 7693 Sc Coimb. v Fc Felgu. 0-0 1-0
7/01 17:00 1594 Sc Salgu. v Trofense 0-0 0-2
7/01 17:00 1602 Ac Marin. v Gd Soure. 0-0 2-2
7/01 17:00 1596 Ad Nogue. v Lusit.Vildemoinhos 0-0 1-1
7/01 17:00 1597 Aguias Morad. v Uniao De. 0-0 0-2
7/01 17:00 1600 Benfica Caste. v Anadia Fc. 0-0 0-0
7/01 17:00 1601 Ferreira De. v Gafanha 0-0 0-2
7/01 15:00 1603 Guadalupe v Caldas Sc. 0-0 0-1
7/01 17:00 1604 Alcanenense Ac. v Vilafranquense 0-0 1-4
7/01 17:00 1605 Ca Pero. v 1o Dezem. 0-0 3-1
7/01 17:00 7696 Cd Fatim. v Electrico Fc. 0-0 2-1
7/01 17:00 1606 Coruchense v Torreense 0-0 0-4
7/01 17:00 1607 Sg Sacav. v Cd Mafra. 0-0 1-0
7/01 17:00 1608 Sintrense v Sc Lusit. 0-0 2-2
7/01 18:00 1609 Praiense v Grupo Sport. 0-0 5-2
7/01 17:00 1610 Cd Os. v Louletano 0-0 4-2
7/01 17:00 7701 Clube Orien. v Moncarapachense 0-0 2-1
7/01 17:00 7702 Co Do. v Almansilense 0-0 2-1
7/01 17:00 1613 Farense v Operario 0-0 3-0
7/01 17:00 1611 Lusitano Evora. v Cd Pinha. 0-0 3-0
7/01 18:00 1612 Sporting Clube. v Casa Pia. 0-0 1-2
7/01 13:00 9477 Cp Cacer. v Ud Monti. 0-0 2-0
7/01 13:30 9480 Jerez Cf. v Santa Amali. 0-0 4-1
7/01 13:00 5702 Cd Santa. v Huelva (F). 0-0 1-1
7/01 13:00 5705 Real Betis. v Sevilla Fc. 0-0 1-0
7/01 13:30 5707 Valencia Femin. v Albacete (F). 0-0 3-0
7/01 14:00 5703 Barcelona (F). v Levante Ud. 0-0 5-0
7/01 14:00 5706 Ud Grana. v Espanyol (F). 0-0 1-0
7/01 13:15 5701 Silva Sd. v Sd Compo. 0-0 1-3
7/01 17:00 5746 Racing Club. v Bergantinos Cf. 0-0 1-0
7/01 17:15 9699 Villalonga Fc. v Cd Barco. 0-0 1-1
7/01 17:30 9701 Cd Arent. v Ud Somoz. 0-0 0-4
7/01 17:30 9704 Laracha Cf. v Cd Boiro. 0-0 1-0
7/01 17:30 9705 Sd Negre. v Celtiga Cf. 0-0 2-0
7/01 18:00 9707 Cd Choco. v Cultural Areas. 0-0 3-1
7/01 13:00 9158 Real Ovied. v Valdesoto Cf. 0-0 1-0
7/01 13:30 9501 Union Ceare. v Cd Llane. 0-0 1-2
7/01 16:45 9502 Ud Llane. v Condal Club. 0-0 0-0
7/01 17:00 9716 Cd Mosco. v Ud Gijon. 0-0 2-1
7/01 12:45 8566 Cd Siete. v Cultural Guarn. 0-0 3-1
7/01 13:00 5715 Deportivo La. v Fuenlabrada 0-0 1-2
7/01 13:00 5710 Rayo Majad. v Real Madri. 0-0 3-1
7/01 13:00 5711 Talavera v Cd Toled. 0-0 1-1
7/01 13:30 9393 Racing Santa. v Edm Santi. 0-0 1-1
7/01 18:00 5716 Ponferradina v Ud San. 0-0 1-3
7/01 18:00 5714 Pontevedra Cf. v Celta De. 0-0 1-1
7/01 18:00 8567 Rs Gimna. v Rayo Canta. 0-0 2-0
7/01 11:30 9503 Santutxu Fc. v Jd Somor. 0-0 0-3
7/01 12:30 9504 Bermeo Ft. v Sestao River. 0-0 1-2
7/01 12:30 9505 Club Depor. v Sd Zamud. 0-0 0-0
7/01 12:30 8302 Club Portu. v Sodupe Uc. 0-0 2-0
7/01 13:00 5721 Cd Lealt. v Sd Amore. 0-0 0-0
7/01 13:00 5723 Cd Tudel. v Cd Vitor. 0-0 1-0
7/01 18:00 5718 Arenas Club. v Racing Santa. 0-0 3-1
7/01 18:00 5720 Caudal Depor. v Burgos Cf. 0-0 0-0
7/01 18:00 5722 Cd Miran. v Sd Leioa. 0-0 1-2
7/01 18:00 9169 Real Socie. v Scd Duran. 0-0 0-4
7/01 18:00 5725 Real Union. v Pena Sport. 0-0 0-0
7/01 18:00 9676 Sd Gerni. v Sporting Gijon. 0-0 3-5
7/01 18:00 9677 Ud Logro. v Athletic Bilba. 0-0 3-1
7/01 13:00 8305 Ae Prat. v Ue Vilas. 0-0 3-0
7/01 13:00 9679 Cd Ebro. v Atletico Sagun. 0-0 2-2
7/01 13:00 8306 Ce Europ. v Fc Cerda. 0-0 1-0
7/01 13:00 8307 Ce L'Hos. v Fc Vilaf. 0-0 0-0
7/01 13:00 8308 Cf Gava. v Terrassa Fc. 0-0 1-5
7/01 13:00 9680 Cf Villa. v Atletico Balea. 0-0 3-0
7/01 13:00 8310 Fc Santb. v Ue Sant. 0-0 0-0
7/01 13:00 8311 Figueres v Ua Horta. 0-0 1-2
7/01 13:00 9684 Mallorca v Peralada Cf. 0-0 0-0
7/01 13:00 8312 Pobla De. v Fc Ascon. 0-0 2-0
7/01 13:00 8309 Rcd Espan. v Ue Caste. 0-0 2-1
7/01 13:00 9685 Sd Forme. v Santa Eulal. 0-0 0-1
7/01 17:30 9683 Ue Olot. v Hercules 0-0 1-1
7/01 18:00 9678 Cd Alcoy. v Ue Llago. 0-0 0-1
7/01 18:00 8313 Reus Depor. v Palamos 0-0 3-2
7/01 19:00 9686 Cornella v Ontinyent Cf. 0-0 1-0
7/01 19:00 8314 Fc Santf. v Granollers 0-0 1-0
7/01 13:00 9690 Cordoba Cf. v Extremadura Ud. 0-0 3-4
7/01 13:00 8315 Levante B. v Ud Alzir. 0-0 0-0
7/01 13:00 9694 Real Balom. v Cd Badaj. 0-0 2-0
7/01 13:00 9687 Recreativo Huelv. v Fc Carta. 0-0 2-3
7/01 13:00 9692 Ud Melil. v Las Palma. 0-0 0-1
7/01 13:30 8316 Club Depor. v Cd Bunol. 0-0 1-0
7/01 16:30 8317 Cf Villa. v Crevillente Depor. 0-0 3-1
7/01 16:45 8318 Cd Roda. v Cd Almaz. 0-0 4-1
7/01 17:00 8319 Cf Torre. v Orihuela Cf. 0-0 0-2
7/01 17:30 8320 Paiporta Cf. v Cf La. 0-0 1-3
7/01 17:30 8321 Ud Rayo. v Paterna Cf. 0-0 2-0
7/01 18:00 9688 Cd El. v Jumilla 0-0 5-0
7/01 18:00 9689 Cf Villa. v Cd San. 0-0 0-0
7/01 18:00 9696 Ecija Balom. v Real Murci. 0-0 1-2
7/01 18:00 9691 Lorca Depor. v Real Betis. 0-0 3-1
7/01 18:00 8322 Silla Cf. v Recambios Colon. 0-0 4-1
7/01 18:30 9695 Ucam Murci. v Granada Cf. 0-0 2-0
7/01 19:00 9693 Merida v Marbella 0-0 2-2
7/01 12:30 8323 Ad Alcor. v Rayo Valle. 0-0 1-1
7/01 12:30 8324 Ad Colme. v Leganes B. 0-0 2-3
7/01 12:30 8325 Cd San. v Cf Pozue. 0-0 1-0
7/01 12:30 8326 Trival Valde. v Atletico De. 0-0 0-1
7/01 13:00 8327 Alcobendas Sport. v Cf San. 0-0 1-3
7/01 13:00 8328 Cd Mosto. v Cp Parla. 0-0 1-0
7/01 13:00 8329 Cf Getaf. v Villaverde Boett. 0-0 2-0
7/01 13:00 8330 Rsd Alcal. v Cf Inter. 0-0 1-2
7/01 17:30 8331 El Alamo. v Cd Los. 0-0 0-0
7/01 13:00 8332 Cd Virge. v Cd Beroi. 0-0 1-1
7/01 17:00 8334 Cd Becer. v Zamora Cf. 0-0 0-1
7/01 17:30 8568 Atletico Bembi. v Sc Uxama. 0-0 0-0
7/01 12:30 9709 Ad Ceuta. v Cadiz B. 0-0 1-0
7/01 13:00 9714 Fc Sevil. v Espeleno Atlet. 0-0 2-0
7/01 13:00 9715 Xerez Cd. v Lucena Cf. 0-0 3-4
7/01 17:00 9710 Atletico Onube. v Cd San. 0-0 0-2
7/01 18:00 8553 Algeciras v Puente Genil. 0-0 4-0
7/01 13:30 8555 Santa Catal. v Ce Merca. 0-0 1-2
7/01 17:30 8558 Cd Binis. v Rcd Mallo. 0-0 0-2
7/01 18:00 8559 Ud Colle. v Esporles 0-0 1-0
7/01 14:00 8562 Atletico Union. v Cd Buzan. 0-0 2-1
7/01 14:00 9362 Tenisca v Union Puert. 0-0 3-0
7/01 13:00 9366 Estrella Grana. v Ucam Murci. 0-0 5-2
7/01 13:15 9367 Real Murci. v Cda Aguil. 0-0 3-1
7/01 17:15 9370 Ed Churr. v Muleno Cf. 0-0 3-1
7/01 17:30 9471 Fc Carta. v Cp La. 0-0 3-4
7/01 16:45 9486 Cd Canto. v Cd Gares. 0-0 1-0
7/01 17:00 9489 Ca Cirbo. v Club Depor. 0-0 2-3
7/01 18:30 9492 Ad San. v Valle De. 0-0 2-0
7/01 19:30 9493 Cd Obere. v Club Depor. 0-0 0-1
7/01 13:00 8337 Cf Malag. v Torredonjimeno 0-0 3-1
7/01 13:00 8338 Velez Cf. v Ud Almer. 0-0 1-3
7/01 16:30 9494 Cd Berce. v Cd Arned. 0-0 3-1
7/01 17:30 9454 Cp Calas. v Ca Viane. 0-0 0-2
7/01 18:00 8339 Antequera Cf. v Ud Marac. 0-0 3-0
7/01 18:00 9156 Cd Manhc. v Cp Villa. 0-0 3-4
7/01 17:00 5255 Al Shaba. v Najran Sc. 2-0 2-0
7/01 18:20 5256 Al Kawka. v Al Ittih. 1-0 1-3
7/01 19:00 7442 Asc Lingu. v Mbour Petit. 0-0 1-1
7/01 20:00 7443 Stade De. v Casa Sport. 0-0 3-0
7/01 09:40 2770 Inter Milan. v Roma (T). 1-1 1-1
7/01 15:30 1366 Inter Milan. v As Roma. 1-1 1-1
Tenis   Pauză Final
7/01 11:00 2077 Kyrgios N. v Harrison R. 1-0 2-0
7/01 04:35 7521 Lorenzi P. v Thompson J. 1-0 2-0
7/01 05:00 8964 Dolgopolov A. v Troicki V.. 1-0 2-1
7/01 07:35 8993 Dzumhur D. v Struff J-L. 1-0 2-0
7/01 03:00 5135 Haddad Maia. v Cabrera L. 1-0 2-0
7/01 04:25 5134 Cornet A. v Buzarnescu M. 0-1 0-2
7/01 06:10 5136 Lepchenko V.. v Barthel M. 1-0 2-0
7/01 07:50 5138 Putintseva Y. v Osaka N. 1-0 2-0
7/01 06:55 7223 Ostapenko J. v Makarova E. 0-1 0-2
7/01 09:00 8451 Kontinen H. v Mayer L. 0-1 2-1
7/01 07:45 8476 Rosolska A. v Safarova L. 1-0 1-2
7/01 09:15 8477 Adamczak M. v Dabrowski G. 0-1 0-2
7/01 02:35 2074 Medvedev D. v Safranek V.. 1-0 2-0
7/01 02:40 2075 Vukic A. v Berankis R. 1-0 2-0
7/01 03:40 2076 Popyrin A. v Mahut N. 0-1 2-1
7/01 01:00 8981 Lacko L. v Dutra Da. 0-1 0-2
7/01 02:40 8983 Caruana L. v Smyczek T. 0-1 0-2
7/01 02:45 8982 Sandgren T. v Ruud C. 1-0 1-2
7/01 06:00 1910 Molleker R. v Sabanov I. 1-0 2-0
7/01 06:00 1911 O Hare. v Ruusuvuori E. 0-1 0-2
7/01 07:35 1912 Rawat S. v Lin W-D. 0-1 2-1
7/01 09:05 1909 Duldaev D. v Tanasugarn C. 1-0 2-0
7/01 09:50 6412 Gong v Ollert L. 0-1 0-2
7/01 09:55 1914 Raisma K. v Khabibulin T. 0-1 0-2
7/01 10:25 1916 Nielsen F. v Sabanov M. 0-1 2-1
7/01 01:15 8452 Hozumi E. v Errani S. 0-1 0-2
7/01 03:30 1002 Wozniacki C. v Goerges J. 0-1 0-2
7/01 21:00 3359 Eubanks C. v Sell K. 1-0 1-2
7/01 01:00 1007 Ahn K. v Puig M. 1-0 2-0
7/01 01:00 5144 Alexandrova E. v Bellis C. 1-0 1-2
7/01 01:00 5131 Arruabarrena-V L. v Cepede Royg. 0-1 0-2
7/01 01:00 1008 Giorgi C. v Witthoeft C. 1-0 2-0
7/01 01:00 5129 Glushko J. v Stojanovic N. 0-1 0-2
7/01 01:00 5130 Niculescu M. v Kudryavtseva A. 1-0 2-0
7/01 02:25 7228 Flipkens K. v Bains N. 1-0 2-0
7/01 02:35 1001 Van Uytva. v Cepelova J. 1-0 2-1
7/01 03:55 5143 Watson H. v Hibino N. 0-1 2-1
7/01 05:00 5142 Brengle M. v Nara K. 0-1 0-2
7/01 01:00 6426 De Waard. v Frawley J. 1-0 2-0
7/01 01:00 1903 Fancutt T. v Puodziunas S. 1-0 2-0
7/01 01:00 6427 Romios Mc. v Chaplin J. 1-0 2-0
7/01 01:00 1904 Tran B. v Delaney J. 1-0 2-1
7/01 02:10 1907 Nkomba B. v Korda S. 0-1 0-2
7/01 02:20 1908 Pashan N. v Hijikata R. 0-1 2-1
7/01 03:25 1905 Beale J. v Papac T-E. 1-0 2-0
7/01 06:00 1915 Granollers M. v Moraing M. 0-1 2-1
7/01 02:20 1902 Schnur B. v Kubler J. 0-1 0-2
7/01 07:25 9803 Zhang X. v Chen L. 0-1 0-2
7/01 08:20 Liu S. v Zhang N. 1-0 2-0
7/01 12:30 1893 Eysseric F. v Valsecchi P. 0-1 0-2
7/01 12:30 1894 Seateun N. v Teysseyre N. 1-0 2-0
7/01 13:50 1898 Pontico H. v Hamel C. 1-0 2-0
7/01 14:05 1895 Bouquet L. v Boureau A. 0-1 2-1
7/01 16:35 2270 Dhoe B. v Dragoni A. 1-0 2-1
7/01 18:00 2272 Hamou M. v Bresson L. 0-1 1-2
7/01 18:25 2271 De Cuype. v Iakovlev Y. 1-0 2-0
7/01 04:00 5320 Hives Z. v Bozovic A. 1-0 2-1
Baschet   Pauză Final
7/01 18:00 4611 Bc Timis. v Bcmu Pites. 0-0 74-81
7/01 19:00 4612 Craiova v Bc Mures. 0-0 84-69
7/01 01:00 4678 Brooklyn Nets. v Boston Celti. 0-0 85-87
7/01 02:00 4679 Detroit Pisto. v Houston Rocke. 0-0 108-101
7/01 02:00 4680 Indiana Pacer. v Chicago Bulls. 0-0 125-86
7/01 02:00 4681 Orlando Magic. v Cleveland Caval. 0-0 127-131
7/01 03:00 4682 Washington Wizar. v Milwaukee Bucks. 0-0 103-110
7/01 04:00 4683 Minnesota Timbe. v New Orlea. 0-0 116-98
7/01 05:00 4684 Sacramento Kings. v Denver Nugge. 0-0 106-98
7/01 22:30 4685 Miami Heat. v Utah Jazz. 0-0 103-102
7/01 19:30 8654 Paris Leval. v Asvel 0-0 72-65
7/01 16:00 8671 Riesen Ludwi. v Alba Berli. 0-0 67-86
7/01 18:30 8672 Baskets Olden. v Walter Tiger. 0-0 83-75
7/01 18:30 8673 Fraport Skyli. v Telekom Baske. 0-0 76-81
7/01 18:30 8674 Mitteldeutscher v Bayern 0-0 77-95
7/01 20:00 8675 Brose Baske. v Ratiopharm Ulm. 0-0 80-77
7/01 13:00 7817 Cantu v Upea Capo. 0-0 96-73
7/01 18:00 7818 Manital Torin. v Centrale Del. 0-0 95-86
7/01 18:00 7819 Umana Reyer. v Victoria Liber. 0-0 72-71
7/01 19:15 7821 Reggiana v Enel Brind. 0-0 73-77
7/01 19:15 7820 Sassari v Aquila Baske. 0-0 78-67
7/01 20:15 7822 Vanoli Cremo. v Cimberio Vares. 0-0 80-72
7/01 21:45 7823 Sidigas Avell. v Granarolo Bolog. 0-0 87-59
7/01 13:30 4631 Cai Zarag. v Estudiantes 0-0 79-79
7/01 13:30 4629 Fuenlabrada v Murcia 0-0 88-86
7/01 13:30 4630 Real Betis. v Barcelona 0-0 82-89
7/01 14:00 4632 Gran Canar. v Bilbao 0-0 90-85
7/01 19:00 4634 Gipuzkoa Baske. v Tenerife 0-0 89-70
7/01 19:00 4633 Joventut v Real Madri. 0-0 66-84
7/01 19:30 4635 Baskonia VG. v Valencia 0-0 78-74
7/01 12:00 4663 Darussafaka Coope. v Yesilgiresun Karsi. 0-0 80-73
7/01 14:15 4664 Royal Hali. v Efes 0-0 66-74
7/01 16:00 4665 Galatasaray v Banvit 0-0 72-91
7/01 18:30 4666 Fenerbahce v Sakarya Bsb. 0-0 89-75
7/01 13:30 7804 Unics Kazan. v Enisey Krasn. 0-0 91-76
7/01 13:45 7805 Bc Tsmok. v Zenit St.. 0-0 81-82
7/01 18:00 7806 Bc Kalev. v Khimky Mosco. 0-0 92-84
7/01 18:30 7807 CSKA M.. v Lok. Kuban. 0-0 79-90
7/01 09:00 6357 Formosa Dream. v Mono Vampi. 0-0 84-104
7/01 10:00 6358 Singapore Sling. v Alab Pilip. 0-0 78-78
7/01 02:00 8619 Ferro Carri. v Atenas Cordo. 0-0 78-80
7/01 18:00 9762 Leeds Force. v Bristol Flyer. 0-0 83-91
7/01 18:00 9763 London Lions. v Sheffield Shark. 0-0 81-73
7/01 18:00 9764 Plymouth Raide. v Cheshire Phoen. 0-0 70-83
7/01 19:00 9765 Glasgow Rocks. v Manchester Giant. 0-0 110-82
7/01 04:00 8617 New Zeala. v Cairns Taipa. 0-0 82-69
7/01 06:00 8618 Brisbane Bulle. v Adelaide 36ers. 0-0 79-79
7/01 18:00 8637 Redwell Gunne. v Bk Dukes. 0-0 80-65
7/01 18:00 8638 Wbc Raiff. v Bsc Raiff. 0-0 80-71
7/01 19:00 8639 Ubsc Raiff. v Arkadia Trais. 0-0 61-81
7/01 20:00 8636 Allianz Swans. v Ece Bulls. 0-0 67-90
7/01 15:00 9751 Minas Mg. v Mogi Das. 0-0 65-82
7/01 22:00 9752 Flamengo v Pinheiros 0-0 72-68
7/01 13:35 9753 Bayi Army. v Guandong South. 0-0 78-97
7/01 13:35 9754 Beijing Jinyu. v Shanxi Drago. 0-0 125-112
7/01 13:35 9755 Guangzhou Long. v Zhejiang Guang. 0-0 119-129
7/01 13:35 9756 Jiangsu Drago. v Shenzhen Leopa. 0-0 97-100
7/01 13:35 9757 Liaoning Scale. v Jiangsu Tongx. 0-0 108-108
7/01 13:35 9758 Shandong Gold. v Jilin North. 0-0 127-105
7/01 13:35 9759 Sichuan Jin. v Xinjiang Tiger. 0-0 105-96
7/01 13:35 9760 Tianjin Rong. v Fujian 0-0 102-129
7/01 13:35 9761 Zhejiang Chouz. v Qingdao Doubl. 0-0 106-92
7/01 01:00 8653 Cd Puent. v Deportes Castr. 0-0 90-79
7/01 01:00 8657 Deportivo Tingu. v Aba Ancud. 0-0 87-90
7/01 01:00 8656 Deportivo Valdi. v Leones De. 0-0 96-102
7/01 08:00 6384 Kt Sonic. v Dongbu Promy. 0-0 86-97
7/01 08:00 6385 Seoul Sk. v Kcc Egis. 0-0 86-61
7/01 10:00 6386 Anyang Kgc. v Lg Saker. 0-0 87-68
7/01 10:00 6388 Kb Stars. v Chuncheon Woori. 0-0 64-71
7/01 17:00 4617 Swiss Centr. v Starwings Baske. 0-0 71-88
7/01 17:30 4618 Bc Winte. v Basket Club. 0-0 64-86
7/01 16:00 9768 Reze Baske. v Union Haina. 0-0 76-89
7/01 16:30 9770 Basket Lande. v Basket Latte. 0-0 83-91
7/01 16:30 9769 Flammes Carol. v Bourges Baske. 0-0 75-70
7/01 18:00 9767 Tu/Rock v Sk Rim/T. 0-0 87-78
7/01 10:30 9798 Nlex Road. v Barako Bull. 0-0 95-102
7/01 12:40 9799 Globalport Batan. v Barangay Gineb. 0-0 97-104
7/01 21:15 9771 Hottur v Ir Reykj. 0-0 74-90
7/01 21:15 9772 Keflavik v Thor Ak. 0-0 98-100
7/01 21:15 9773 Kr Reykj. v Stjarnan 0-0 85-70
7/01 21:15 9774 Umf Tinda. v Valur Reykj. 0-0 103-67
7/01 22:00 9776 Haukar v Umf Grind. 0-0 90-78
7/01 17:00 8689 Paok Thess. v Olympiakos 0-0 78-71
7/01 19:00 9778 Acegas Tries. v Poderosa Palla. 0-0 81-73
7/01 19:00 9779 Andrea Costa. v Amici Palla. 0-0 76-73
7/01 19:00 9780 Biancoblu Baske. v Dinamica Manto. 0-0 63-62
7/01 19:00 9781 Bondi Ferra. v Assigeco 0-0 81-81
7/01 19:00 9782 Orasi Raven. v Aurora Baske. 0-0 85-75
7/01 19:00 9783 Pall. Roset. v Tezenis Veron. 0-0 86-87
7/01 19:00 9784 Pallacanestro Trapa. v Bergamo Baske. 0-0 82-79
7/01 19:00 9792 Acea Roma. v Ab Latin. 0-0 79-77
7/01 19:00 9785 Cuore Napol. v Basket Viola. 0-0 64-74
7/01 19:00 9786 Derthona Torto. v Mens Sana. 0-0 86-72
7/01 19:00 9787 Lighthouse Trapa. v Cagliari Dinam. 0-0 78-84
7/01 19:00 9788 Moncada Agrig. v Eurobasket Roma. 0-0 40-78
7/01 19:00 9789 Novipiu Casal. v Givova Scafa. 0-0 95-74
7/01 19:00 9790 Npc Rieti. v Legnano Knigh. 0-0 72-91
7/01 19:00 9791 Remer Trevi. v Angelico Biell. 0-0 79-72
7/01 19:00 4624 Fila San. v Techmania Batti. 0-0 75-54
7/01 19:00 4625 Omc Cigno. v Umana Venez. 0-0 52-64
7/01 19:00 4626 Pallacanestro Vigar. v Gesam Gas. 0-0 63-70
7/01 21:30 4627 Dike Napol. v Passalacqua 0-0 70-76
7/01 21:30 4628 Pallacanestro Torin. v Familia Schio. 0-0 53-80
7/01 18:00 9793 Latvijas Unive. v Jurmala/Fenikss 0-0 81-82
7/01 17:20 9795 Pieno Zvaig. v Juventus Utena. 0-0 81-93
7/01 17:20 9794 Zalgiris v Bc Nevez. 0-0 94-68
7/01 02:00 6363 Capitanes v Fuerza Regia. 0-0 70-62
7/01 04:00 6364 Soles De. v Toros Lared. 0-0 76-77
7/01 04:30 6367 Mineros v Aguacateros De. 0-0 89-70
7/01 20:00 9796 Correcaminos Victo. v Libertadores De. 0-0 91-98
7/01 15:00 9797 Landstede Baske. v Zorg En. 0-0 69-65
7/01 13:40 8612 Stelmet Zielo. v Siden Polsk. 0-0 100-76
7/01 18:30 7845 Bm S.. v Azs Kosza. 0-0 69-69
7/01 19:00 7846 Gtk Gliwi. v Mks Dabro. 0-0 83-77
7/01 19:00 7847 Legia Varso. v Pge Turow. 0-0 71-81
7/01 19:00 7848 Miasto Szkla. v Wikana Start. 0-0 69-71
7/01 19:00 7849 Polpharma Staro. v Anwil Wlocl. 0-0 73-80
7/01 18:00 9800 Jas-Fbg Zagle. v Energa Torun. 0-0 71-82
7/01 19:00 7171 Azs Pwsz. v Ts Ostro. 0-0 85-81
7/01 19:00 7172 Azs Umcs. v Ccc Polko. 0-0 63-81
7/01 19:00 7173 Inea Azs. v Basket Gdyni. 0-0 70-68
7/01 13:00 7176 Mba Dinam. v Dinamo-Guvd Novos. 0-0 83-69
7/01 20:00 7178 Hopsi Polze. v Olimpija 0-0 89-89
7/01 13:00 4603 C. Ouren. v Huesca 0-0 73-59
7/01 13:00 7180 Forca Lleid. v Basquet Manre. 0-0 68-74
7/01 13:00 4601 Iraurgi Saski. v Saenz Horec. 0-0 66-88
7/01 13:00 4602 Melilla Balon. v Amics Caste. 0-0 75-68
7/01 13:00 4604 Prat Joven. v Regal Fc. 0-0 78-69
7/01 13:00 7179 Union Finan. v Leche Rio. 0-0 75-87
7/01 18:30 4605 Leyma Basqu. v Calzados Robus. 0-0 80-66
7/01 20:00 4606 Cb Valla. v Palma Air. 0-0 84-89
7/01 20:30 4608 Caceres Club. v Quesos Cerra. 0-0 71-68
7/01 13:15 4609 Gipuzkoa Upv. v Snaefell 0-0 80-58
7/01 14:30 4610 Araski Aes. v Mann Filte. 0-0 69-78
7/01 19:00 4615 Campus Prome. v Cadi Icg. 0-0 68-77
7/01 14:00 4619 Yakin Dogu. v Hatay Bsb. 0-0 96-78
7/01 15:30 4620 Mersin v Agu Spor. 0-0 61-61
Handbal   Rezultat
7/01 16:00 4877 Slovacia v Finlanda 24-16
7/01 14:00 4880 Olanda v Turcia 26-19
7/01 17:00 4881 Grecia v Belgia 24-26
7/01 17:45 4883 Elvetia v Estonia 39-21
7/01 15:00 4806 Germania v Islanda 30-21
7/01 15:30 5728 Norvegia v Egipt 31-28
7/01 16:00 4811 Cehia v Austria 35-21
7/01 18:00 4812 Belarus v Argentina 29-22
7/01 18:00 5729 Franta v Danemarca 28-29
7/01 20:00 4813 Spania v Polonia 37-22
7/01 18:00 4851 Brest Breta. v Scm Craio. 25-22
7/01 20:30 4852 Randers (F). v Kuban Krasn. 20-23
7/01 18:00 4858 Larvik (F). v Hc Zalau. 28-23
7/01 18:00 4870 Dhc Slavi. v Hk Sokol. 31-26
7/01 18:00 4871 Sokol Pisek. v Hk Hodon. 30-29
7/01 19:30 4802 Hei Skaer. v Fhk Elite. 18-27
7/01 16:00 4809 Gudme (F). v Aarhus (F). 26-20
7/01 16:00 4810 Roskilde (F). v Rodovre (F). 28-16
7/01 17:00 4850 Bayer 04. v Neckarsulmer Su(F). 34-27
7/01 17:00 4849 Bvb Dortm. v Blomberg-Lippe (F). 20-23
7/01 19:00 4816 Team Tvis. v Aarhus (F). 19-25
7/01 19:00 4893 Gjerpen (F). v Fredrikstad (F). 26-24
7/01 19:00 4894 Molde (F). v Stabaek (F). 27-26
7/01 19:00 4895 Oppsal (F). v Glassverket (F). 30-25
7/01 16:00 4886 Skrim (F). v Forde (F). 31-24
7/01 18:00 4887 Charlottenlund (F). v Gjovik (F). 24-21
7/01 19:00 4888 Aker Topph. v Follo Hk. 35-25
7/01 19:00 4889 Fjellhammer (F). v Levanger (F). 31-19
7/01 18:00 4801 P.Koszalinska (F). v Pogon Sz.. 31-32
7/01 18:00 4803 Ruch Chorz. v Mks Piotr. 33-25
7/01 21:00 4897 Delta Belen. v Arsenal /Lxs. 34-25
7/01 15:00 4917 Skara (F). v Bk Heid. 27-26
7/01 16:00 4918 Kristianstad (F). v Vasterasirsta (F). 26-25
7/01 17:00 4905 Hk Count. v Tyreso If. 23-20
7/01 17:00 4906 Rimbo Hk. v Önnereds Hk. 20-36
7/01 17:00 4907 Torslanda Hk. v Skanela If. 24-34
7/01 17:30 4908 Ifk Ystad. v Caperiotumba 31-23
Hochei   Pauză Final
7/01 02:00 9987 Boston v Carolina 5-1 7-1
7/01 02:00 9988 Ottawa v Tampa Bay. 3-0 6-3
7/01 02:00 9989 Toronto v Vancouver 0-0 2-2
7/01 03:00 9990 Phoenix v Ny Range. 1-0 1-1
7/01 04:00 9984 Colorado v Minnesota 2-1 7-2
7/01 05:00 9991 Calgary v Anaheim 2-0 3-2
7/01 05:30 9992 La Kings. v Nashville 0-1 3-4
7/01 20:00 9993 Ny Islan. v Nj Devil. 1-0 4-4
7/01 20:00 9994 Philadelphia v Buffalo 0-0 4-1
7/01 22:00 9995 Chicago v Edmonton 2-0 4-1
7/01 22:00 6248 Washington v St. Louis. 1-0 3-3
7/01 22:00 6241 Winnipeg v San Jose. 1-0 4-1
7/01 23:59 6242 Columbus v Florida 1-0 2-2
7/01 09:00 6059 Khabarovsk v Yugra 0-0 1-2
7/01 09:00 6058 Vladivostok v Omsk 4-1 5-4
7/01 11:30 6060 Kunlun v Novosibirsk 1-1 7-4
7/01 13:30 6061 Chelyabinsk v Yekaterinburg 0-0 5-2
7/01 15:00 6062 Lada T.. v Ska St. 0-0 0-5
7/01 16:00 6068 Jokerit v Magnitogorsk 0-0 1-1
7/01 16:00 6069 Yaroslavl v Dinamo Mosco. 0-1 1-1
7/01 18:30 6070 Slovan B.. v Cska M.. 0-2 0-3
7/01 18:30 5839 Dornbirn v Linz 1-1 2-5
7/01 18:30 5841 Innsbruck v Znojmo 3-1 9-2
7/01 18:30 5842 Medvescak Z.. v Salzburg 2-3 5-4
7/01 18:30 5840 Villach v Hcb Sudti. 1-2 1-5
7/01 18:45 5843 Sapa F.. v Graz 3-0 4-1
7/01 18:45 5844 Vienna v Klagenfurt 1-0 3-1
7/01 16:00 5867 Brno v Olomouc 0-0 1-0
7/01 16:00 5868 Pardubice v Trinec 0-1 2-2
7/01 16:30 5869 Chomutov v Zlin 0-0 2-0
7/01 17:00 5870 Dukla J.. v Mountfield Hk. 1-2 1-3
7/01 17:00 5871 Vitkovice v Litvinov 2-0 6-3
7/01 17:30 5872 Mladá Boles. v Sparta Praga. 1-0 3-1
7/01 17:30 5873 Plzen v Liberec 1-1 4-2
7/01 15:00 5891 Gentofte v Esbjerg 0-1 3-1
7/01 15:00 5888 Rodovre v Hvidovre 2-2 2-4
7/01 15:00 5889 Rungsted v Sonderjyske 1-0 4-3
7/01 16:00 5890 Aalborg v Herning 1-1 8-2
7/01 17:00 5892 Odense v Herlev 3-0 3-2
7/01 16:45 6233 Davos v Zug 0-0 1-1
7/01 16:45 6234 Langenau v Bern 0-3 1-5
7/01 16:45 6235 Zurich v Fribourg 1-1 3-3
7/01 15:00 5999 Eisbaren v Iserlohn 2-1 3-1
7/01 15:00 6000 Krefeld v Schwenninger 1-0 4-0
7/01 17:30 6002 Dusseldorf v Augsburg 1-1 2-2
7/01 17:30 6001 Mannheim v Nurnberg 1-0 2-2
7/01 17:30 6003 Wolfsburg v Koln 1-0 3-0
7/01 20:00 6004 Ingolstadt v Munchen 0-1 4-4
7/01 20:00 6005 Straubing v Bremerhaven 0-3 0-4
7/01 18:00 6023 Lillehammer v Lorenskog 2-2 6-4
7/01 18:00 6024 Manglerud v Frisk A.. 0-0 3-1
7/01 18:00 6025 Sarpsborg v Storhamar 0-0 4-1
7/01 18:00 6031 Stjernen v Valerenga 1-0 3-3
7/01 16:15 6144 Hv 71. v Färjestads Bk. 2-0 5-5
7/01 18:00 9978 Dab Docle. v Asc Coron. 1-1 3-2
7/01 19:00 9980 Dvtk Misko. v Ferencvaros-Esmtk 2-0 3-1
7/01 19:00 9979 Mac Budap. v Hsc Csiks. 1-1 2-2
7/01 19:30 9981 Ujpest Budap. v Vienna Capit. 3-1 9-2
7/01 19:15 9920 Coventry v Milton K.. 1-1 6-4
7/01 19:30 9921 Manchester S.. v Guildford 4-0 4-3
7/01 20:00 9922 Braehead v Fife 0-0 1-4
7/01 20:00 9923 Cardiff v Nottingham 4-1 5-2
7/01 20:00 9924 Edinburgh v Dundee 0-1 1-1
7/01 02:00 9903 Flint F.. v Erie O.. 1-1 3-3
7/01 02:00 9904 Niagara Id. v Sudbury W.. 0-0 2-2
7/01 02:05 9905 Saginaw S.. v Sarnia S.. 0-0 2-5
7/01 02:30 9906 Barrie C.. v Kingston F.. 3-2 4-6
7/01 21:00 9907 Guelph S.. v St.Marie G.. 1-3 3-7
7/01 21:00 9908 Hamilton B.. v Sudbury W.. 1-0 3-2
7/01 21:00 9909 Niagara Id. v Kingston F.. 0-3 3-8
7/01 21:00 9910 North Bay. v London K.. 1-0 6-3
7/01 21:00 9911 Ottawa 67s. v Windsor S.. 2-1 3-3
7/01 21:05 9912 Oshawa G.. v Owen Sa. 0-2 2-5
7/01 18:00 9913 Havirov v Ustecti Lvi. 1-1 4-2
7/01 16:45 7639 Gck Lions. v Olten 4-0 7-2
7/01 18:00 7640 Biasca v Langenthal 0-1 1-4
7/01 19:00 7641 Chaux De. v Rapperswil 1-2 2-3
7/01 19:30 7642 Ha Zug. v Winterthur 3-2 6-2
7/01 18:00 9931 Lyon v Strasbourg 1-0 6-0
7/01 19:15 9935 Bordeaux v Rouen 1-2 2-4
7/01 20:00 9933 Chamonix M. v Gap 0-1 3-1
7/01 20:00 9936 Nice v Amiens 1-1 4-5
7/01 20:15 9937 Mulhouse v Grenoble 3-2 5-3
7/01 18:00 9938 Crimmitschau v Dresdner E.. 2-1 3-1
7/01 18:00 9940 Heilbronner v Bietigheim/Bissingen 1-2 5-5
7/01 18:00 9939 Kaufbeuren v Freiburg W.. 0-0 5-0
7/01 18:00 9941 Riessersee v Frankfurt L.. 2-1 6-3
7/01 19:00 9942 Tolzer L.. v Bayreuth 0-3 4-4
7/01 19:30 9943 Bad Nauhe. v Kassel 0-0 3-3
7/01 19:30 9944 Ravensburg v Lausitzer 3-1 6-2
7/01 13:00 9997 Gjovik Mammu. v Nidaros Hocke. 0-1 0-8
7/01 14:15 9998 Gdansk v Katowice 0-2 1-5
7/01 18:00 9442 Opole v Bytom 3-0 5-1
7/01 18:00 9999 Unia Oswie. v Mks Craco. 3-0 3-2
7/01 19:00 9443 Jastrzebie v Tychy 1-0 2-2
7/01 19:00 9444 Mmks Podha. v Janow 1-0 5-0
7/01 15:00 9453 Csk Vvs. v Chelmet C.. 1-1 1-5
7/01 16:00 8851 Bars v Nizhny Tagil. 0-1 1-2
7/01 17:00 6090 L.Mikulas v B.Bystrica 1-1 3-3
7/01 17:00 6091 Nove Zamky. v Kosice 0-0 1-1
7/01 18:00 6092 Detva v Zilina 0-1 4-1
7/01 18:00 6094 Poprad v Nitra 0-1 3-4
7/01 18:00 6095 Zvolen v Trencin 0-1 3-3
7/01 18:00 8852 Hc Brati. v Michalovce 1-1 1-7
7/01 18:00 8854 Skalica v Trnava 1-0 3-2
7/01 18:00 8855 Spisska Nv. v Pov.Bystrica 1-1 4-4
7/01 18:00 8853 Topolcany v Presov 1-0 5-0
7/01 17:00 7627 If Bjork. v Södertälje Sk. 0-0 1-1
7/01 02:00 7644 Hartford Wp. v Syracuse C.. 0-1 2-3
7/01 02:00 7645 Hershey B.. v Charlotte C.. 0-0 5-1
7/01 02:00 7646 Rockford v Lake Em. 1-2 3-3
7/01 02:05 7647 Albany D.. v Hamilton B.. 0-1 1-3
7/01 02:05 7649 Portland P.. v Providence B.. 1-3 2-6
7/01 02:05 7648 Rochester A.. v Adirondack P.. 1-1 3-1
7/01 02:05 7650 Wilkes Barre. v Binghamton S.. 2-0 6-0
7/01 03:00 7651 Chicago W.. v Grand Rapid. 0-0 2-0
7/01 03:00 7652 Iowa W.. v St Johns. 0-2 3-4
7/01 03:00 7653 Texas S.. v Oklahoma Cb. 2-0 2-4
7/01 04:00 7654 Stockton H.. v San Anton. 2-1 4-3
7/01 04:05 7655 Springfield F.. v Manchester M.. 1-1 3-6
7/01 05:00 7656 Norfolk Admir. v Worcester S.. 0-0 3-2
7/01 22:05 7657 Providence B.. v Syracuse C.. 1-2 3-4
7/01 23:59 7658 Hartford Wp. v Utica C.. 0-2 1-5
7/01 23:59 7659 Hershey B.. v Charlotte C.. 2-0 3-0
7/01 23:59 7660 Rockford v Milwaukee A.. 1-0 4-4
7/01 17:00 7629 Sk Lejon. v Asploven Hc. 0-1 0-7
7/01 17:00 7628 Team Kirun. v Sollefteaa Hk. 2-0 4-0
7/01 17:00 7620 Huddinge Ik. v Visby-Roma Hk. 2-0 9-2
7/01 17:00 7621 Hudiksvalls Hc. v Nybro If. 1-0 4-1
7/01 17:00 7622 Kallinge/Ronneby If. v Vimmerby Hc. 0-1 3-3
7/01 17:00 7623 Kristianstads Ik. v Valbo Hc. 1-0 8-0
7/01 17:00 7624 Väsby Ik. v Hc Dalen. 0-2 5-3
7/01 17:00 7616 Borlange Hf. v Kalix Hf. 3-3 4-4
7/01 17:00 7617 Mariestads Bois. v Pitea Hc. 0-2 2-4
7/01 17:00 7618 Ostersunds Ik. v Bodens Hf. 0-2 5-2
7/01 17:00 7619 Skovde Ik. v Örnsköldsviks Sk. 1-1 4-3
7/01 17:00 7633 Hanhals If. v Halmstad Hamme. 1-2 3-5
7/01 17:00 7634 Helsingborgs Hc. v Tranaas Aif. 0-1 2-3
7/01 20:00 7635 Tyringe Sos. v Grastorps Ik. 0-0 0-4
7/01 17:00 7636 Ifk Arbog. v Surahammar If. 1-0 5-2
7/01 17:00 7637 Ifk Kumla. v Forshaga If. 2-3 4-5
7/01 17:00 7638 Koping Hc. v Enkopings Sk. 0-2 0-3
7/01 17:00 7632 Arlanda Hc. v Hammarby Hocke. 2-3 8-6
7/01 17:00 7630 Gripen Hc. v Sollentuna Hc. 0-0 4-2
7/01 17:00 7631 If Valle. v Nacka Hk. 1-0 4-3
Volei   Pauză Final
7/01 18:00 1702 Ti Volle. v Uvc Graz. 0-1 0-3
7/01 09:00 5203 Hyundai Hills. v Kgc (F). 0-1 1-3
7/01 19:00 8369 Ao Kifis. v Paok 0-1 2-3
7/01 19:00 8370 Panachaiki Ge. v Ethnikos Pirae. 0-1 0-3
7/01 20:00 8371 Olympiakos v Pamvohaikos 1-0 3-0
7/01 19:00 5486 Andreoli Latin. v Argos Volle. 1-0 3-0
7/01 19:00 5488 Macerata v Itely Milan. 1-0 3-1
7/01 19:00 5490 Perugia v Copra Piace. 1-0 3-1
7/01 19:00 5489 Tonazzo Padov. v Vibo Valen. 1-0 3-1
7/01 19:00 5491 Trentino v Ravenna 1-0 3-1
7/01 19:00 5492 Vero Volle. v Modena 0-1 2-3
7/01 19:00 5487 Verona v Bcc Caste. 1-0 3-0
7/01 17:00 5672 Acqua Fonte. v Potenza Picen. 1-0 2-3
7/01 19:00 5675 Emma Villa. v Ceramica 0-1 2-3
7/01 19:00 5676 Messaggerie v Edilesse Cavri. 0-1 3-2
7/01 20:30 5674 Aurispa Aless. v Castellana Grott. 1-0 3-0
7/01 17:00 7246 Agnelli Metal. v Pag Tavia. 1-0 3-0
7/01 17:00 7247 Atlantide Palla. v Rinascita Lagon. 1-0 3-1
7/01 17:00 7248 Cassa Rural. v Vbc Mondo. 0-1 2-3
7/01 20:30 7249 Club Itali. v Sieco Servi. 1-0 3-0
7/01 20:30 5660 Gioiella Micro. v Polisportiva Tusca. 0-1 3-1
7/01 20:30 7250 Mosca Bruno. v Monini Spole. 1-0 3-0
7/01 18:00 8389 Igor Gorgo. v Robursport Pesar. 1-0 3-2
7/01 18:00 8390 Il Bison. v Imoco Coneg. 1-0 1-3
7/01 18:00 7231 Lardini Filot. v Yamamay Busto. 0-1 3-2
7/01 18:00 7232 Rebecchi Nordm. v Foppapedretti Berga. 1-0 3-0
7/01 18:00 7233 Sab Grima. v Saugella Monza. 0-1 0-3
7/01 18:00 5471 Club Itali. v Bartoccini Gioie. 0-1 3-2
7/01 17:30 5159 Flynth Flami. v Sliedrecht Sport. 0-1 0-3
7/01 21:00 5172 Ks Espad. v Olsztyn 0-1 0-3
7/01 15:45 5177 Lks Comme. v Chemik Polic. 1-0 2-3
7/01 18:00 5186 Aa Espin. v Sc Calda. 0-1 3-1
7/01 18:00 5187 Esmoriz Gc. v Vitoria Sc. 1-0 3-1
7/01 18:00 5178 Kszo Ostro. v Ptps Pila. 0-1 0-3
7/01 18:00 5188 Vc Viana. v Clube K. 0-1 3-2
7/01 19:00 5189 As Sao. v Aj Fonte. 0-1 0-3
7/01 19:00 5190 Leixoes Sc. v Sl Benfi. 0-1 0-3
7/01 19:00 5191 Sc Espin. v Castelo Maia. 0-1 3-1
7/01 17:00 4101 Belogorie Belgo. v Zenit Kazan. 0-1 3-2
7/01 14:00 4107 Avtodor-Metar Chely. v Dinamo Kazan. 0-1 0-3
7/01 13:30 4128 Fc Barce. v Lila-Grau 1-0 3-1
7/01 13:00 4130 Haro Rioja. v Naturhouse Ciuda. 0-1 0-3
7/01 13:00 4131 Juvasa Cajas. v Avarca De. 0-1 0-3
7/01 14:00 4129 Arona Tener. v Cv Haris. 0-1 2-3
7/01 17:00 4132 Cv Barce. v C Sant. 1-0 3-1
7/01 18:00 4136 Falkenbergs Vbk. v Orkelljunga Vk. 0-1 3-2
7/01 18:00 4137 Linkopings Vc. v Vingaker Vbk. 1-0 3-0
7/01 18:00 4138 Vbk Tierp. v Solletuna Vk. 0-1 0-3
7/01 14:00 4141 Linkopings (F). v Degerfors (F). 1-0 3-0
7/01 16:00 4142 Lindesberg (F). v Solletuna (F). 1-0 3-0
7/01 17:00 4143 Engelholms (F). v Gislaveds (F). 1-0 3-0
7/01 13:00 7942 Inegol Beled. v Halkbank Ankar. 0-1 0-3
7/01 16:00 7939 Afyonk Hisar. v Istanbul B. 1-0 3-0
7/01 13:00 7934 Fenerbahce (F). v Bursa B.Seh. 0-1 3-2
7/01 13:00 7937 Seramiksan (F). v Canakkale Beled. 1-0 2-3
7/01 14:00 7935 Iller Banka. v Besiktas (F). 0-1 0-3
7/01 16:30 7933 Eczacibasi Vitra. v Beylikduzu Ihtis. 1-0 3-0
7/01 18:00 7938 Vakifbank Istan. v Halkbank Ankar. 1-0 3-0
7/01 19:00 8383 Nova Kbm. v Calcit Kamni. 0-1 0-3
7/01 06:00 5155 Ageo Medic. v Jt Marve. 1-0 2-3
7/01 06:00 5156 Denso Airyb. v Hitachi Rival. 1-0 3-0
7/01 06:00 5157 Nec Red. v Hisamitsu Sprin. 0-1 0-3
7/01 08:00 5158 Toyota Autob. v Toray Arrow. 1-0 3-2
7/01 06:00 5497 Jt Thund. v Jtekt Sting. 1-0 3-2
7/01 06:00 5498 Panasonic Panth. v Fc Tokyo. 1-0 3-0
7/01 06:00 5499 Toray Arrow. v Osaka Blaze. 1-0 3-2
7/01 06:00 5150 Toyoda Gosei. v Suntory Sunbi. 0-1 3-2
7/01 07:00 5207 Deajeon Bluef. v Kb Star. 0-1 3-1
7/01 09:30 1715 Henan v Guangdong Taish. 0-1 0-3
7/01 09:30 1717 Jiangsu v Liaoning 1-0 3-0
7/01 09:30 1718 Shandong v Tianjin Indus. 1-0 3-2
7/01 09:30 1719 Sichuan v Beijing Auto. 1-0 1-3
7/01 13:00 1720 Zhejiang v Ba Yi. 1-0 2-3
7/01 13:30 1716 Hubei v Shanghai Tang. 1-0 1-3
7/01 17:00 4116 Cop Trenc. v Vkm Stara. 1-0 3-0
7/01 19:00 4117 Zvolen v Sport Kosic. 0-1 0-3
Baseball   Primul Set Final
7/01 02:00 6125 Sydney Blue. v Brisbane Bandi. 0-0 5-13
7/01 03:30 6123 Adelaide Bite. v Perth Heat. 0-0 3-5
7/01 04:00 6124 Melbourne Aces. v Canberra Caval. 0-0 6-11
Darts   Pauză Final
7/01 15:00 9301 Durrant G. v Robson 0-0 3-0
7/01 16:00 9307 Uygunsozlu U. v Harris C. 0-0 2-3
7/01 17:00 9317 Hammond C. v Sherrock F. 0-0 1-2
7/01 18:00 9308 Montgomerie v Waites S. 0-0 1-3
7/01 21:00 9309 Nilsson D. v Sparidaans J. 0-0 3-0
7/01 21:50 9318 Prins v O Brien. 0-0 2-0
7/01 22:40 9310 Landman C. v Telnekes D. 0-0 0-3
7/01 23:35 9311 Harms W. v Warren W. 0-0 1-3
Fotbal American   Pauză Final
7/01 03:15 7101 Los Angel. v Atlanta Falco. 0-0 13-26
7/01 20:05 7102 Jacksonville Jagua. v Buffalo Bills. 0-0 10-3
7/01 23:40 7103 New Orlea. v Carolina Panth. 0-0 31-26
Rugby   Pauză Final
7/01 17:00 5522 London Wasps. v Saracens 15-18 15-38
7/01 17:00 5521 Newcastle Falco. v Exeter Chief. 25-3 28-20
7/01 17:50 5535 Section Paloi. v Stade Toulo. 11-3 11-10
7/01 22:00 5536 Racing Metro. v Asm Clerm. 20-6 58-6
7/01 13:25 8212 Us Monta. v Colomiers Rugby. 3-3 16-11
Futsal   Rezultat
7/01 19:00 3943 Lazio Calci. v Milano 2-3
7/01 03:00 3946 Shonan Bellm. v Agleymina Hamam. 5-2
7/01 05:15 3947 Nagoya Ocean. v Deucao Kobe. 3-1
7/01 07:30 3948 Pescadola Machi. v Fuchu Athle. 2-2
7/01 09:45 3949 Fugador Sumid. v Bardral Uraya. 8-0
7/01 12:00 3950 Espolada Hokka. v Voscuore Senda. 3-3
7/01 17:30 8708 Sporting Clube. v Sporting De. 3-2
7/01 18:00 8709 Fcu Pinhe. v Cd Das. 3-1
7/01 13:00 8717 Futsal Carta. v O Parru. 6-2
7/01 13:00 8713 Levante Ud. v Palma Futsa. 4-4
7/01 13:00 8716 Sala 10. v Elpozo Murci. 3-3
Floorball   Pauză Final
7/01 17:00 6262 Fbs Bohem. v Fbc Liber. 0-0 6-6
7/01 18:00 6263 1 Sc. v Fbc Pullo. 0-0 8-2
7/01 18:00 6265 Bulldogs Brno. v Panthers Otrok. 0-0 2-5
7/01 18:00 6266 Usti Nad. v Billy Boy. 0-0 3-7
7/01 17:30 9530 Tigers Langn. v Floorball Koniz. 0-0 7-7
7/01 18:00 9531 Chur Uhc. v Uhc Uster. 0-0 7-7
7/01 18:30 9532 Sv Wiler. v Grasshopper Club. 0-0 6-7
7/01 19:00 9533 Kloten-Bulach Jets. v Uhc Thun. 0-0 10-6
7/01 19:00 9534 Uhc Allig. v Hc Ryche. 0-0 5-5
7/01 19:00 9535 Waldkirch St.Ga. v Zug Unite. 0-0 1-1
7/01 18:00 6278 Steelers v Nokian Krist. 0-0 2-5
7/01 15:00 6298 Linkoping Ibk. v Vaxjo Ibk. 0-0 2-4
7/01 17:00 6299 Hollvikens Ibf. v Pixbo Walle. 0-0 10-5
7/01 18:00 7181 Aik Inneb. v Ibk Dalen. 0-0 2-4
7/01 18:00 7182 Ik Siriu. v Ibf Falun. 0-0 6-3
7/01 19:00 7183 Mullsjo Ais. v Jonkopings Ik. 0-0 6-6
7/01 13:45 8917 Ibk Dalen. v Kais Mora. 0-0 1-6
7/01 13:45 8919 Ik Siriu. v Taby Fc. 0-0 4-5
7/01 14:00 8918 Endre (F). v Jonkopings (F). 0-0 5-2
7/01 16:00 8920 Ronnby (F). v Telge (F). 0-0 6-1
7/01 17:00 8921 Warbergs (F). v Malmo (F). 0-0 3-3
7/01 18:00 9522 Karlstad (F). v Iksu (F). 0-0 1-7
7/01 18:00 9523 Linkoping (F). v Pixbo Walle. 0-0 1-7
7/01 16:00 6281 Djurgardens If. v Fbi Tulli. 0-0 4-3
7/01 16:00 6282 Wibax Patri. v Hagunda If. 0-0 4-6
7/01 17:00 6283 Strangnas Ibk. v Ibk Dalen. 0-0 8-7
7/01 18:00 6284 Taby Fc. v Hudik/Bjorkberg Ibk. 0-0 7-6
7/01 17:00 6290 Astorp/Kvidinge Ibs. v Lindas Ibk. 0-0 2-11
Bandy   Rezultat
7/01 13:00 5356 Hifk v Wp-35 4-2
7/01 13:00 5357 Lrk Torni. v Kampparit 3-4
7/01 13:00 5358 Narukera v Veitera 1-14
7/01 13:00 5371 Ols v Porvoon Akill. 0-8
7/01 15:00 2118 Hammarby If/Bk. v Ik Siriu. 6-3
7/01 15:00 9228 Nitro/Nora Bs. v Borlange/Stora Tuna. 4-6
7/01 16:00 2119 Broberg/Soderhamn Bs. v Vasteraas Sk/Bk. 2-2
7/01 16:00 2120 Edsbyns If. v Ifk Motal. 6-4
7/01 16:00 2121 Tb Vaste. v Vetlanda Bk. 4-11
7/01 17:00 9225 Ready v Konnerud 9-2
7/01 17:00 2122 Sandvikens Aik/B. v Kalix Bf. 8-1
7/01 18:00 2123 Ifk Vaner. v Ik Tellu. 4-4
7/01 18:00 2124 Villa-Lidkoping Bk. v Bollnas Gif. 7-3
7/01 19:00 9226 Hovik If. v Drammen Bandy. 7-4
7/01 19:00 9232 Mjondalen v Hamar 9-2
7/01 19:00 5359 Ullern v Ullevaal 6-3
Cricket   Pauză Final
7/01 01:00 3311 Brisbane Heat. v Hobart Hurri. 0-0 1-0
7/01 03:00 6151 Canterbury Wizar. v Wellington Fireb. 0-0 1-0
7/01 04:00 3312 Sydney Thund. v Perth Scorc. 0-0 1-0
7/01 05:10 6150 Auckland Aces. v Northern Distr. 0-0 0-1
7/01 10:00 6158 Highveld Lions. v Cape Cobra. 0-0 0-1
7/01 10:00 6159 Titans v Warriors 0-0 1-0
7/01 10:10 3298 Sydney Thund. v Adelaide Strik. 0-0 0-1
Volei pe plaja   Pauză Final
7/01 11:50 5126 Brouwer A. v Losiak B. 0-0 0-2
7/01 13:05 5127 Plavins M. v Bouter J. 0-0 2-1
7/01 14:20 5128 Hermannova B. v Huberli T. 0-0 0-2
7/01 15:35 5129 Ross A. v Antonelli M. 0-0 2-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.