Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
7/12 20:00 2000 Slavia Praga. v Astana 0-1 0-1
7/12 20:00 2001 Villarreal v Maccabi Tel. 0-0 0-1
7/12 20:00 2002 Dinamo Kiev. v Partizan 3-1 4-1
7/12 20:00 2003 Young Boys. v Skenderbeu Korce. 0-0 2-1
7/12 20:00 2004 Hoffenheim v Ludogorets Razgr. 1-0 1-1
7/12 20:00 2005 Istanbul BBSK. v Braga 1-0 2-1
7/12 20:00 2006 Austria Viena. v AEK Atena. 0-0 0-0
7/12 20:00 2007 Rijeka v AC Milan. 1-0 2-0
7/12 20:00 2008 Apollon Limas. v Everton 0-2 0-3
7/12 20:00 2009 Atalanta v Lyon 1-0 1-0
7/12 20:00 2010 Copenhaga v Sheriff Tiras. 0-0 2-0
7/12 20:00 2011 Fastav Zlin. v Lokomotiv M.. 0-0 0-2
7/12 22:05 2012 FCSB v Lugano 0-2 1-2
7/12 22:05 2013 Hapoel Beer. v Viktoria Plzen. 0-1 0-2
7/12 22:05 2014 Arsenal v BATE Boris. 3-0 6-0
7/12 22:05 2015 Steaua Rosie. v FC Koln. 1-0 1-0
7/12 22:05 2017 Guimaraes v Konyaspor 0-1 1-1
7/12 22:05 2016 Marseille v Salzburg 0-0 0-0
7/12 22:05 2019 Hertha B. v Ostersunds 0-0 1-1
7/12 22:05 2018 Zorya Lugan. v Athletic Bilba. 0-0 0-2
7/12 22:05 2021 Vitesse v Nice 0-0 1-0
7/12 22:05 2020 Zulte Wareg. v Lazio 1-0 3-2
7/12 22:05 2022 Real Socie. v Zenit 0-1 1-3
7/12 22:05 2023 Vardar Skopj. v Rosenborg 1-1 1-1
7/12 13:00 9885 Tanzania v Zanzibar 1-0 1-2
7/12 14:00 5100 Burundi v Ethiopia 1-1 4-1
7/12 23:00 5110 Belize U21. v Honduras U21. 0-3 0-5
7/12 23:59 5114 Panama U21. v El Salva. 0-0 0-0
7/12 15:00 5115 Africa de. v Mauritius U20. 0-0 2-0
7/12 12:00 5116 Lesotho U20. v Zimbabwe U20. 0-0 0-0
7/12 15:00 9883 Rwanda v Libia 0-0 0-0
7/12 01:45 7705 Independiente v Flamengo 1-1 2-1
7/12 18:45 7692 Mc Alger. v Usm El. 0-0 2-0
7/12 02:00 8022 Universitario De. v Ca Nacio. 0-0 2-0
7/12 23:00 8023 Sport Boys. v Blooming 0-0 1-1
7/12 03:00 1400 Deportes Tolim. v Independiente Santa. 0-0 0-1
7/12 14:45 1578 Ajman Club. v Hatta 0-0 1-0
7/12 17:30 1579 Al-Nasr Dubai. v Emirates Club. 0-0 1-0
7/12 21:00 7700 Grenoble Foot. v Chambly 0-0 0-0
7/12 23:00 3145 General Diaz. v Club Guara. 2-1 5-2
7/12 01:00 7583 Defensor Sport. v Penarol 0-0 0-1
7/12 21:00 9873 Swansea City. v Colchester Unite. 2-1 5-1
7/12 02:00 3700 Crucero Del. v Deportivo San. 0-2 1-2
7/12 02:00 3701 Ferro Carri. v Villa Mitre. 0-0 0-1
7/12 02:30 3707 Gimnasia Y. v Chaco For. 0-1 1-3
7/12 02:30 3708 Juventud Unida. v Estudiantes Rio. 0-0 0-1
7/12 03:00 3709 Altos Horno. v Club Depor. 1-0 2-1
7/12 22:00 8987 Club Atlet. v CA Quilm. 1-5 1-6
7/12 12:00 5101 Sabah v Azal Baku. 2-0 2-1
7/12 12:30 8988 Muktijoddha Sangs. v Saif Sport. 0-0 0-2
7/12 14:45 8989 Brothers Union. v Arambagh KS. 0-0 1-1
7/12 14:00 8841 Zeljeznicar v Siroki Brije. 1-0 2-0
7/12 17:30 8979 Wac D'Adj. v Societe Omnis. 0-0 1-1
7/12 02:30 7695 Santos De. v Herediano 0-1 0-2
7/12 04:30 7696 Deportivo Sapri. v Municipal Perez. 1-1 2-1
7/12 19:00 7698 Haras El. v El Zamal. 0-2 0-3
7/12 03:00 3696 Ad Isidr. v Santa Tecla. 1-0 1-0
7/12 21:00 9878 FC 1910. v FC Pesch. 1-1 3-1
7/12 12:00 9874 FC Kolkh. v FC SHUKU. 2-0 3-3
7/12 12:00 9875 Torpedo Kutai. v FC Samtr. 0-1 0-2
7/12 03:00 1382 Coban Imper. v Antigua Gfc. 0-0 1-0
7/12 12:30 9880 Corps of. v Vasco SC. 0-0 0-0
7/12 23:59 9155 Real Cd. v Juticalpa Fc. 0-0 2-0
7/12 16:30 7703 Chennaiyin v Atletico De. 0-0 3-2
7/12 13:00 5108 General Diaz. v Guarani Asunc. 2-1 2-2
7/12 15:00 5111 Al-Sailiya v Lekhwiya Sc. 0-0 1-1
7/12 17:10 5112 Al Ahli. v Al Rayya. 2-0 2-0
7/12 17:10 5113 Al Khari. v Al-Sadd 0-1 0-4
7/12 19:00 5704 Cordoba Cf. v Cf Villa. 0-0 2-0
7/12 10:30 9882 Kasem Bundi. v Big Bang. 0-0 1-2
7/12 15:00 5692 Js Kairo. v Esperance Tunis. 1-0 1-2
7/12 12:00 9876 Viettel v Hoang U21. 0-1 0-3
7/12 19:00 9877 Estudiantes De. v Flor De. 0-0 5-0
7/12 19:30 8990 CA Hurac. v Ponte Preta. 1-0 2-1
7/12 21:00 9870 Club Nacio. v Defensor Sport. 0-2 1-2
7/12 23:15 9871 Palmeiras SP. v Fluminense RJ. 0-0 1-2
7/12 02:45 3710 Sportivo Desam. v San Loren. 0-0 2-0
Tenis   Pauză Final
7/12 09:30 2292 De Krom. v Fancutt T. 0-1 0-2
7/12 09:30 1899 Lock B. v Rosenkranz M. 1-0 2-0
7/12 09:30 2270 Mitjana L. v Heller P. 1-0 2-0
7/12 09:30 2272 Scholtz N. v Pulgar Garci. 1-0 2-0
7/12 09:30 2297 Von Hindt. v Pulgar Garci. 0-1 0-2
7/12 11:05 2273 Ianakiev M. v Von Masso. 0-1 0-2
7/12 13:50 2274 Press F. v Renard L. 1-0 2-1
7/12 14:10 2275 Hochwalt T. v Cias P. 0-1 0-2
7/12 16:30 1869 Coria F. v Heras P. 1-0 2-0
7/12 16:30 1870 Galarza J. v Dutra Da. 0-1 2-1
7/12 19:00 1871 Cuevas M. v Rodriguez 1-0 2-0
7/12 19:35 1872 Moreno F. v Lindell C. 0-1 1-2
7/12 16:00 1873 Arreche N. v Zukas M. 0-1 2-1
7/12 16:00 1874 Luz O. v Kestelboim M. 0-1 0-2
7/12 19:35 1875 Torre E. v Barrios Vera. 0-1 0-2
7/12 10:00 1883 Exposito A. v Hossam Y. 0-1 0-2
7/12 10:00 1884 Lopez-Perez E. v Bielinskyi O. 1-0 2-0
7/12 10:00 2271 Statzberger T. v Fellin M. 1-0 2-0
7/12 10:00 1885 Weis A. v Kadhe A. 0-1 2-1
7/12 11:20 1886 Correia Passo. v Walkow S. 1-0 2-0
7/12 11:35 1887 Krainik P. v Vilella Marti. 0-1 0-2
7/12 17:00 2276 Escobar G. v Douglas J. 1-0 2-0
7/12 17:00 2277 Huesler M-A. v Catarina L. 0-1 0-2
7/12 17:00 2279 Santanna B. v Resendiz Domin. 0-1 2-1
7/12 18:45 2278 Murray J. v Arias B. 0-1 0-2
7/12 08:00 1890 Dzhanashia S. v Perez Sanz. 1-0 2-0
7/12 08:00 1892 Iftikha S. v Riba P. 0-1 0-2
7/12 08:00 1893 Lozan C. v Lebedyn A. 1-0 2-0
7/12 08:00 1894 Nedelko I. v Goldsteiner P. 1-0 2-0
7/12 00:10 5347 Riffice S. v Corwin F. 1-0 2-0
7/12 00:25 4135 Lammons N. v Ward A. 0-1 0-2
7/12 00:45 5343 Bryde T. v Moraing M. 0-1 0-2
7/12 11:00 4142 Blanchet U. v Pauwels M. 0-1 0-2
7/12 11:00 4145 Ito Y. v Bayard D. 0-1 1-2
7/12 11:00 7937 Orlov v v Leshe. 0-1 0-2
7/12 11:00 4148 Perret L. v Barkai Y. 0-1 0-2
7/12 13:55 4144 Bulis M. v Castelnuovo L. 0-1 1-2
7/12 14:35 4149 Zemel Y. v Hasson J. 1-0 2-0
7/12 14:45 7936 Nikles J. v Elia A. 0-1 2-1
7/12 14:45 4147 Oliel Y. v Bittoun Kouzm. 1-0 2-0
7/12 15:40 4143 Boguslavsky M. v Schmid A. 0-1 0-2
7/12 16:25 4146 Jaloviec M. v Cornut-Chauvinc A. 0-1 0-2
7/12 16:50 7938 Ovil O. v Patael B. 0-1 1-2
7/12 18:00 2299 Baughman D. v Ward A. 0-1 0-2
7/12 18:00 2300 Blanch U. v Thomas D. 1-0 2-0
7/12 18:00 2301 Knaff A. v Dunbar J. 0-1 0-2
7/12 20:00 2305 Shane R. v Riffice S. 1-0 2-0
7/12 22:00 2306 Woog J. v Hagar J. 0-1 0-2
7/12 14:00 1895 Eriksson M. v Escoffier A. 0-1 2-1
7/12 14:00 1896 Farquharson T. v Hamou M. 0-1 1-2
7/12 14:00 1897 Tatlot J. v Gabb R. 1-0 2-0
7/12 16:40 1898 Neuchrist M. v Ortega-Olmedo R. 1-0 1-2
7/12 09:15 2302 Alcaraz Ivorr. v Khaledan . 1-0 2-0
7/12 09:15 2291 Gennaro D. v Cacic N. 0-1 0-2
7/12 09:15 2293 Krainer L. v Gakhov I. 0-1 0-2
7/12 09:15 2294 Ochi M. v Wang T. 0-1 0-2
7/12 10:45 2295 Fortuna C. v Ilkel C. 0-1 0-2
7/12 10:50 2296 Hampel L. v Johansson-Holm J. 1-0 2-0
7/12 11:10 2303 Vanni L. v Manole A-V. 1-0 2-0
7/12 11:30 2298 Manda C. v Brkic T. 0-1 0-2
7/12 15:30 1877 Bodmer A. v Lescure M. 0-1 2-1
7/12 15:30 1878 Botezan G. v Verbeek S. 0-1 0-2
7/12 16:45 1881 Hannestad B. v Hernandez-Fernandez J. 0-1 0-2
7/12 17:00 1880 Gomez A. v Rivera Granj. 1-0 2-0
7/12 17:10 1879 Boluda-Purkiss C. v Kirkov V. 1-0 2-0
7/12 18:10 1882 Lamble J. v Cid R. 0-1 0-2
7/12 05:00 2299 Nam J. v Denolly C. 0-1 1-2
7/12 05:00 2298 Trongcharoenchaikul W. v Kim C-E. 0-1 0-2
7/12 10:30 2283 Benedetti G. v Ghorbel A. 1-0 1-2
7/12 10:30 2284 Boitan Ga. v Diarra G. 1-0 1-2
7/12 10:30 2285 Bortolotti M. v Ceppellini A. 1-0 2-1
7/12 10:30 2286 Hoyt E. v Bensoussan S. 1-0 1-2
7/12 12:15 2288 Oliveira G. v Fernandez A. 1-0 2-0
7/12 13:40 2287 Brancaccio R. v Dougaz A. 1-0 2-0
7/12 14:40 2290 Perchicot M. v Munafo P. 1-0 2-0
7/12 15:25 2289 Biljesko D. v Katic D. 0-1 0-2
7/12 09:15 2307 Bondar A. v Eklund M. 0-1 0-2
7/12 09:15 2308 Dinu C. v Rittberger S. 1-0 2-0
7/12 09:15 2309 Gracheva V.. v Kordolaimi E. 0-1 0-2
7/12 09:15 2310 Muramatsu C. v Ormaechea P. 0-1 0-2
7/12 09:15 2304 Vanlangendonck E. v Silich A. 1-0 2-0
7/12 10:50 2312 Chernyshova M. v Konig P. 1-0 2-0
7/12 11:05 2311 Andrieieva O. v Biskic A. 1-0 1-2
7/12 11:15 2313 Stamat V.. v Lukas T. 0-1 0-2
7/12 10:00 2314 Kubanova K. v Kolar N. 0-1 0-2
7/12 10:00 2315 Marinkovic B. v Drazic M. 1-0 2-0
7/12 10:00 3350 Rosca A. v Ostlund F. 1-0 2-0
7/12 10:00 3351 Samir S. v Kakuya A. 1-0 2-0
7/12 11:30 3354 Stojanovic J. v Ureke A. 0-1 0-2
7/12 11:50 3352 Fetecau I. v William T. 1-0 1-2
7/12 12:15 3353 Meliss v v Klaff. 0-1 0-2
7/12 12:15 3357 Vulpio J. v Morvayova V. 0-1 0-2
7/12 07:55 5302 Mcphee K. v Hsu C. 0-1 1-2
7/12 08:25 5272 Thamchaiwat B. v Herdzelas D. 1-0 2-1
7/12 17:00 3358 Bovy M. v Schaffer D. 0-1 0-2
7/12 17:00 3359 Romero C. v Kukharchuk N. 0-1 0-2
7/12 17:00 3360 Villarreal A-R. v Chlpac A. 0-1 0-2
7/12 19:00 3361 Appleton E. v Sewing S. 0-1 0-2
7/12 10:30 3356 Lodikova D. v Erjavec V.. 1-0 2-1
7/12 10:30 3362 Yudanov M. v Kulik A. 0-1 0-2
7/12 12:40 3355 Crivelletto J. v Potocnik N. 0-1 0-2
7/12 13:10 3364 Benoit M. v Aponasenko V. 1-0 2-0
7/12 13:55 3366 Carbonaro G. v Suvrijn J. 0-1 0-2
7/12 14:00 3363 Bechri C. v Terziyska J. 0-1 0-2
7/12 14:40 3367 Yerolymos M. v Kulikova Y. 1-0 2-0
7/12 11:00 3368 Jankovska T. v Nikolovova V. 1-0 2-0
7/12 11:00 3369 Markova J. v Fomina A. 0-1 0-2
7/12 11:00 3370 Silva E. v Milenkovic K. 1-0 2-0
7/12 12:05 3371 Kolodziejova M. v Zawadzka J. 1-0 2-1
7/12 12:20 3372 Muntean v v Lesni. 0-1 0-2
7/12 12:55 3373 Zovincova V.. v Matteucci A. 0-1 0-2
7/12 14:25 3374 Kawa K. v Rushiti A. 0-1 1-2
7/12 11:30 3376 Gatto-Monticone G. v Burger C. 1-0 1-2
7/12 11:30 3377 Ruse E. v Burillo Escor. 1-0 2-0
7/12 11:30 3378 Zarazua R. v Soler Espin. 0-1 0-2
7/12 13:00 5282 Gorgodze E. v Skamlova C. 1-0 2-1
7/12 13:10 5281 Eikeri U. v Piter K. 1-0 2-0
7/12 14:30 3379 Andrianjafitrimo T. v Paigina M. 1-0 2-0
7/12 15:00 5271 Cabeza-Candela E. v Ibbou I. 1-0 2-0
7/12 16:20 5270 Bukta A. v Wallace I. 0-1 0-2
7/12 16:00 5293 Brito F. v Gutierrez Carra. 1-0 2-0
7/12 16:00 5296 Kurata N. v Hendler T. 0-1 0-2
7/12 17:30 5294 Gatica B. v Alves C. 0-1 2-1
7/12 17:30 5297 Zeballos N. v Sanchez Ana. 1-0 1-2
7/12 11:15 5274 Ewing S. v Sireix C. 0-1 0-2
7/12 11:25 5273 Adler L. v Pribylova Anast. 1-0 2-0
7/12 11:30 5275 Hering K. v Prati F. 1-0 2-0
7/12 11:30 5276 Siedliska N. v Steur J. 1-0 2-0
7/12 12:40 5277 Kung L. v Jastrzebska P. 1-0 2-0
7/12 12:50 5278 Simmonds C. v Kissell J. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
7/12 20:00 9783 Zalgiris v Panathinaikos 0-0 80-74
7/12 21:00 9784 Brose v CSKA Mosco. 0-0 76-92
7/12 21:05 9785 Maccabi Tel. v Valencia 46-46 94-91
7/12 21:30 9786 Baskonia v Unicaja 0-0 88-82
7/12 21:45 9787 Milano v Khimky Mosco. 0-0 71-77
7/12 02:00 4629 Cleveland Caval. v Sacramento Kings. 0-0 101-95
7/12 02:00 4630 Indiana Pacer. v Chicago Bulls. 0-0 98-96
7/12 02:00 4632 Orlando Magic. v Atlanta Hawks. 0-0 96-96
7/12 02:30 4633 Boston Celti. v Dallas Maver. 0-0 97-90
7/12 02:30 4634 New York. v Memphis Grizz. 0-0 99-88
7/12 03:00 4635 Charlotte Horne. v Golden State. 0-0 87-101
7/12 03:00 4636 Milwaukee Bucks. v Detroit Pisto. 0-0 104-100
7/12 03:00 4642 New Orlea. v Denver Nugge. 0-0 123-114
7/12 03:30 4643 San Anton. v Miami Heat. 0-0 117-105
7/12 05:30 4644 Los Angel. v Minnesota Timbe. 0-0 107-113
7/12 21:30 6155 Familia Schio. v Perfumerias Aveni. 0-0 60-50
7/12 08:30 6168 New Zeala. v Brisbane Bulle. 0-0 96-89
7/12 10:30 8603 Bulleen Melbo. v Bendigo Spiri. 0-0 86-42
7/12 10:30 8604 Canberra Capit. v Sydney Uni. 0-0 67-73
7/12 11:00 8605 Townsville Fire. v Adelaide Light. 0-0 64-79
7/12 12:30 8606 Perth Lynx. v Dandenong Range. 0-0 78-73
7/12 23:00 8608 Caxias Do. v Mogi Das. 0-0 66-65
7/12 13:35 8610 Beijing Kongg. v Guangzhou Long. 0-0 97-89
7/12 13:35 8611 Guandong South. v Shanxi Drago. 0-0 124-98
7/12 13:35 8612 Shandong Gold. v Bayi Army. 0-0 106-88
7/12 13:35 8613 Tianjin Rong. v Sichuan Jin. 0-0 104-93
7/12 14:00 8614 Xinjiang Tiger. v Qingdao Doubl. 0-0 133-113
7/12 12:00 6156 Dongbu Promy. v Et Land. 0-0 82-75
7/12 12:00 8630 0-0 61-65
7/12 18:00 8615 Kk Cibon. v Kk Alkar. 0-0 101-69
7/12 19:30 6154 Randers Cimbr. v Team Fog. 0-0 78-81
7/12 21:15 8617 Hottur v Kr Reykj. 0-0 81-90
7/12 21:15 8618 Keflavik v Stjarnan 0-0 81-92
7/12 21:15 8619 Umf Grind. v Valur Reykj. 0-0 90-89
7/12 21:15 8620 Umf Tinda. v Umfn Njard. 0-0 93-100
7/12 22:15 8621 Haukar v Ir Reykj. 0-0 97-87
7/12 21:30 8627 Amici Palla. v Assigeco 0-0 54-53
7/12 21:30 8628 Mens Sana. v Ab Latin. 0-0 100-89
7/12 20:00 8622 Haukar (F). v Breidablik (F). 0-0 87-69
7/12 04:15 8605 Abejas De. v Aguacateros De. 0-0 88-80
7/12 04:30 8618 Capitanes v Mineros 0-0 76-76
7/12 04:30 8619 Panteras De. v Libertadores De. 0-0 102-87
7/12 04:30 8620 Santos De. v Correcaminos Victo. 0-0 96-92
7/12 05:00 8621 Fuerza Regia. v Toros Lared. 0-0 82-78
7/12 19:30 8629 Sleza Wrocl. v Azs Umcs. 0-0 68-73
7/12 20:30 8624 Kb Bashk. v Rilski Sport. 0-0 69-105
7/12 19:30 8625 Liepajas Lauva. v Tsmoki Minsk. 0-0 75-65
7/12 02:00 6150 Argentino Junin. v Gimnasia 0-0 86-66
7/12 02:00 6151 Quimsa v Ciclista Olimp. 0-0 83-75
7/12 21:30 8607 Hubo Limbu. v Liege Baske. 0-0 108-86
Handbal   Rezultat
7/12 17:15 8000 Minaur Baia. v Dinamo 30-26
7/12 18:00 8001 HC Vaslu. v Steaua 26-31
7/12 15:00 4940 Paraguay (F). v Slovenia (F). 22-28
7/12 19:00 4941 Romania (F). v Angola (F). 27-24
7/12 21:30 4942 Spania (F). v Franta (F). 25-25
7/12 15:00 4949 Polonia (F). v Ungaria (F). 28-31
7/12 19:00 4950 Suedia (F). v Argentina (F). 38-24
7/12 21:30 4951 Cehia (F). v Norvegia (F). 16-34
7/12 21:00 4835 Chambery v Nimes 28-28
7/12 21:45 4836 Nantes v PSG 27-27
7/12 20:00 4839 Gummersbach v Magdeburg 22-30
7/12 20:00 4809 Rhein-Neckar Löwe. v Stuttgart 33-23
7/12 20:00 4838 Tsv Gwd. v Tsv Hanno. 29-29
7/12 20:00 4924 Hammarby v Ricoh Hk. 29-20
7/12 20:00 4925 Hasto If. v Hk Malmo. 25-32
7/12 20:00 4926 Hk Arana. v Redbergslids Ik. 22-25
7/12 20:00 4927 Ifk Sköv. v Alingsas Hk. 25-30
7/12 19:00 4810 Tatran Preso. v Gorenje 27-27
7/12 20:00 4801 Hc Linz. v Hc Ece. 26-24
7/12 20:30 4802 Alpla Hc. v Fivers Wat. 29-25
7/12 20:30 4803 Bregenz v Hsg Graz. 33-29
7/12 20:30 4804 Moser Medic. v Sc Ferla. 37-26
7/12 20:30 4805 Sparkasse Schwa. v Sg Westw. 34-26
7/12 19:00 4807 Coop Polva. v Hc Kehra. 32-31
7/12 19:00 4808 Hc Viims. v Sk Tapa. 34-30
7/12 20:00 4819 Team Tvis. v Nordsjaelland Handb. 31-22
7/12 20:30 4822 Ribe Esbje. v Tm Tonde. 25-25
7/12 19:30 4806 Bjerringbro (F). v Aalborg (F). 27-29
7/12 21:15 4933 Wacker Thun. v Hc Krien. 34-21
7/12 18:00 4811 Skif v St Peter. 21-20
Hochei   Pauză Final
7/12 02:30 6141 Toronto v Calgary 0-1 1-1
7/12 03:00 6142 Washington v Chicago 3-1 6-2
7/12 04:30 6143 Edmonton v Philadelphia 0-0 2-4
7/12 05:00 6144 Anaheim v Ottawa 0-0 3-0
7/12 20:45 6099 Geneve Serve. v Hc Fribo. 0-0 1-0
7/12 18:30 5869 Vaasan Sport. v Karpat Oulu. 1-0 1-3
7/12 20:30 5891 Kolner Haie. v Schwenninger Wild. 1-2 4-4
7/12 19:30 5913 If Frisk. v Stjernen Hocke. 1-0 5-1
7/12 19:30 5916 Ihk Spart. v Lillehammer Ik. 1-1 3-2
7/12 19:30 5914 Lorenskog Ik. v Stavanger Oiler. 0-0 3-3
7/12 19:30 5915 Manglerud Star. v Storhamar Drago. 2-0 2-6
7/12 19:30 5917 Valerenga If. v Kongsvinger Il. 1-1 7-1
7/12 11:30 5995 Admiral Vladi. v Hc Red. 2-0 4-2
7/12 15:00 5996 Avangard Omsk. v Lada Togli. 1-1 4-2
7/12 16:00 5997 Hc Yugra. v Avtomobilist Yekat. 0-0 0-4
7/12 18:00 5998 Severstal Chere. v Hc Slova. 1-2 5-3
7/12 18:00 5999 Torpedo Novgo. v Hc Vitya. 2-0 4-1
7/12 18:30 6001 Jokerit Helsi. v Dinamo Mosco. 0-0 0-1
7/12 18:30 6000 Spartak Mosco. v CSKA Mosco. 0-0 0-4
7/12 20:00 6083 Djurgardens If. v Linköpings Hc. 2-1 6-3
7/12 20:00 6084 Färjestads Bk. v Vaxjo Laker. 0-0 4-5
7/12 20:00 6085 Frölunda Hc. v Karlskrona Hk. 1-0 4-1
7/12 20:00 6087 Lulea Hf. v Brynäs If. 1-3 1-6
7/12 20:00 6086 Orebro Hk. v Malmo 1-1 4-4
7/12 20:00 6088 Rögle Bk. v Hv 71. 1-1 1-2
7/12 20:00 6089 Skelleftea Aik. v Mora Ik. 1-0 3-2
7/12 21:00 9910 Hc Neuma. v Ehc Luste. 0-0 4-3
7/12 21:00 9911 Wsv Sterz. v Hc Asiag. 1-1 2-4
7/12 12:00 9912 Anyang Halla. v Sakhalin Hc. 1-0 2-1
7/12 12:00 9913 Tohoku Free. v Daemyung Kille. 1-0 6-1
7/12 17:30 9901 Yunost Minsk. v Hk Gomel. 0-1 0-2
7/12 18:00 9902 Dinamo Malad. v Shakhter Solig. 0-2 3-4
7/12 18:00 9903 Neman Grodn. v Metallurg Zhlob. 2-0 3-1
7/12 18:00 9904 Hk Viteb. v Hk Mogil. 1-0 2-1
7/12 18:00 9905 Khimik-Ska Novop. v Hk Lida. 2-2 4-2
7/12 02:00 1482 Hamilton Bulld. v Guelph Storm. 1-2 3-6
7/12 02:07 5833 Sault Ste. v Sarnia Sting. 3-1 6-3
7/12 21:00 9928 Hcc La. v Gck Lions. 2-1 4-2
7/12 16:00 9915 Irbis Kazan. v Kuznetskie Medve. 0-2 4-4
7/12 16:00 9914 Russkie Vitya. v Almaz Chere. 0-0 3-2
7/12 16:00 9916 Sputnik Almet. v Tolpar Ufa. 2-0 2-3
7/12 16:30 9917 Ladja Togli. v Sibirskie Snaip. 0-0 2-3
7/12 17:00 9918 Reaktor Nizhn. v Avto Yekat. 1-0 5-2
7/12 18:00 9919 Kapitan Stupi. v Loko Yaros. 0-2 2-5
7/12 14:00 9920 Sokol Krasn. v Hk Ryaza. 0-0 3-0
7/12 16:00 9921 Molot-Prikamie Perm. v Krs Heilo. 2-2 6-4
7/12 16:00 9922 Toros Nefte. v Ceng Tou. 2-0 4-3
7/12 18:00 9923 Bars Kazan. v Metallurg Novok. 1-1 4-2
7/12 18:00 9924 Ska-Neva v Zauralye Kurga. 0-0 2-1
7/12 18:30 9925 Hk Dinam. v Rubin Tyume. 0-0 3-0
7/12 02:00 6066 Hamilton Bulld. v Albany Devil. 1-0 1-1
7/12 02:00 6067 Utica Comet. v Syracuse Crunc. 1-1 1-6
7/12 02:05 6068 Adirondack Phant. v Wilkes-Barre/Scranton Pengu. 3-0 5-0
7/12 03:00 6069 Chicago Wolve. v Norfolk Admir. 0-0 3-1
7/12 05:00 6070 Worcester Shark. v Stockton Heat. 0-2 0-6
7/12 20:00 9927 Borlange Hf. v Grums Ik. 3-0 5-4
7/12 20:00 9926 Vännäs Hc. v Tegs Sk. 2-0 7-1
Volei   Pauză Final
7/12 01:30 1700 Personal Boliv. v Gigantes Del. 0-1 3-1
7/12 23:30 5154 Kappesberg Canoa. v Juiz De. 1-0 3-1
7/12 18:00 5156 Pvk Olymp. v Agel Prost. 0-1 0-3
7/12 13:00 5162 Cignal (F). v Cocolife Asset. 0-0 0-3
7/12 19:00 5157 Commercecon Lods. v Budowlani Lodz. 1-0 3-0
7/12 18:00 5159 Spisska Nova. v Vk Dopra. 0-1 0-3
7/12 20:00 5160 Hylte Vbk. v Falkenbergs Vbk. 1-0 3-0
7/12 20:00 5161 Linkopings (F). v Degerfors (F). 1-0 3-1
7/12 17:00 1712 Fenerbahce Grund. v Knack Roese. 0-1 1-3
7/12 14:30 1714 Lokomotiv Novos. v Dinamo Mosco. 1-0 3-0
7/12 21:00 1713 Vfb Fried. v Halkbank Ankar. 1-0 3-1
7/12 16:00 1709 Lokomotiv Baku. v Aj Fonte. 1-0 3-1
7/12 19:00 1710 Vk Ekono. v Piyango 0-1 1-3
7/12 20:00 1711 Tv Schon. v Prefaxis Menen. 0-1 0-3
7/12 12:00 5158 Suwon Kepco. v Incheon Korea. 1-0 1-3
7/12 17:00 1702 Hapoel Mate-. v Vk Ceske. 1-0 2-3
7/12 18:00 1703 Team Lakka. v Rzeszow 0-1 0-3
7/12 18:30 1704 Hurrikaani-Loimaa v Shakhter Solig. 0-1 0-3
7/12 19:00 1705 Cska Sofia. v Belogorie Belgo. 0-1 0-3
7/12 19:00 1706 Dukla Liber. v Neftochimik 2010. 0-1 3-2
7/12 19:00 1707 Kladno Volej. v C.S. Arcad. 0-1 3-2
7/12 20:00 1708 Draisma Dynam. v Lindemans Aalst. 0-1 0-3
Snooker   Rezultat
7/12 15:05 2600 Gould M. v Guodong X. 6-4
7/12 15:05 2601 Murphy S. v Walden R. 6-1
7/12 21:05 2604 Joyce M. v Haotian L. 6-4
7/12 21:05 2602 O`Sullivan R. v Songsermsawad A. 6-5
Baseball   Primul Set Final
7/12 10:00 7666 Canberra Caval. v Melbourne Aces. 0-0 17-2
Rugby   Pauză Final
7/12 21:45 5522 Stade Toulo. v Lyon Ou. 20-6 30-23
7/12 21:45 5546 Us Monta. v Biarritz Olymp. 29-13 43-20
Floorball   Pauză Final
7/12 18:30 6299 Nokian Krist. v Happee 0-0 9-9
7/12 18:00 6265 Finlanda (F). v Slovacia (F). 0-0 6-2
7/12 21:00 6266 Elvetia (F). v Norvegia (F). 0-0 10-1
7/12 11:00 6260 Estonia (F). v Sua (F). 0-0 7-7
7/12 14:00 6264 Danemarca (F). v Germania (F). 0-0 4-3
Bandy   Rezultat
7/12 20:00 7423 Gustavsbergs If. v Falu Bs/Bk. 0-7
Tenis de masa   Pauză Final
7/12 09:30 7263 Kuzmin F. v Geraldo J. 0-0 2-3
7/12 10:10 7066 Happek S. v Kojic F. 0-0 0-3
7/12 10:50 7067 Geraldo J. v Szudi A. 0-0 3-2
7/12 11:30 7068 Demeter L. v Sriram S. 0-0 3-1
7/12 12:10 7069 David P. v Kuzmin F. 0-0 3-2
7/12 12:50 7070 Szudi A. v Kojic F. 0-0 3-2
7/12 13:30 7071 Happek S. v Sriram S. 0-0 3-1
7/12 14:10 7072 Geraldo J. v David P. 0-0 3-2
7/12 14:50 7073 Demeter L. v Kuzmin F. 0-0 0-3
7/12 15:30 7256 David P. v Szudi A. 0-0 3-1
Cricket   Pauză Final
7/12 12:30 3299 Afghanistan v Irlanda 0-0 0-1
Curling   Pauză Final
7/12 10:00 2986 China v Italia 0-0 5-8
7/12 10:00 2987 Danemarca v Cehia 0-0 5-9
7/12 10:00 2990 Letonia v Finlanda 0-0 10-5
7/12 15:00 2991 China v Olanda 0-0 7-5
7/12 15:00 2992 Finlanda v Danemarca 0-0 9-10
7/12 15:00 2993 Italia v Germania 0-0 6-4
7/12 15:00 2994 Rusia v Cehia 0-0 5-7
7/12 20:00 2999 Cehia (F). v Finlanda (F). 0-0 11-5
7/12 20:00 3002 Germania (F). v Italia (F). 0-0 9-10
7/12 20:00 3004 Letonia (F). v Danemarca (F). 0-0 9-10
Hochei pe iarba   Pauză Final
7/12 13:45 7040 Anglia v Argentina 0-0 2-3
7/12 16:00 7041 Germania v Olanda 1-0 3-3
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.