Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
6/12 21:45 1249 Liverpool v Spartak Mosco. 3-0 7-0
6/12 21:45 1250 Maribor v Sevilla 1-0 1-1
6/12 21:45 1252 Feyenoord v Napoli 1-1 2-1
6/12 21:45 1251 Shakhtar Donet. v Manchester City. 2-0 2-1
6/12 21:45 1254 Leipzig v Besiktas 0-1 1-2
6/12 21:45 1253 Porto v Monaco 3-0 5-2
6/12 21:45 1255 Real Madri. v Dortmund 2-1 3-2
6/12 21:45 1256 Tottenham v Apoel Nicos. 2-0 3-0
6/12 19:00 2530 Al Jazir. v Auckland City. 1-0 1-0
6/12 18:45 1500 Aalborg v Helsingor 0-1 2-1
6/12 19:00 1501 Silkeborg v Lyngby 0-0 1-1
6/12 18:00 3243 Maritimo v Cova Pieda. 0-0 0-0
6/12 14:00 7714 Maribor (T). v Sevilla (T). 0-0 0-1
6/12 14:30 7715 Liverpool (T). v Spartak Mosco. 2-0 2-0
6/12 13:00 7716 Shakhter Donet. v Manchester City. 1-1 2-1
6/12 17:00 7717 Feyenoord (T). v Napoli (T). 2-1 4-3
6/12 16:00 7718 FC Porto. v Monaco (T). 1-1 2-1
6/12 16:00 7719 Leipzig (T). v Besiktas (T). 0-0 4-0
6/12 16:00 7720 Tottenham (T). v Apoel Nicos. 3-0 4-1
6/12 19:00 7721 Real Madri. v Dortmund (T). 1-1 2-1
6/12 17:30 7851 Zambia U20. v Uganda U20. 0-0 0-2
6/12 11:00 7434 Semen Padan. v Persiraja Banda. 0-0 6-3
6/12 13:00 7435 RADOMIAK RADOM. v Widzew Lodz. 1-1 1-1
6/12 14:00 7436 Concordia Chiaj. v AFC Progr. 2-0 3-3
6/12 18:00 7738 Free State. v Golden Arrow. 0-0 2-1
6/12 19:30 7740 Bidvest Wits. v Ajax Cape. 0-0 0-0
6/12 19:30 1576 Chippa Unite. v Kaizer Chief. 1-0 1-0
6/12 19:30 1577 Polokwane City. v Platinium Stars. 0-0 0-1
6/12 21:00 1810 Blackpool v Mansfield Town. 1-0 1-1
6/12 21:45 1811 Milton Keyne. v Chelsea U23. 0-3 0-4
6/12 21:45 1812 Peterborough v Southend 1-0 2-0
6/12 21:00 8021 Guabira Monte. v Petrolero De. 1-0 2-1
6/12 18:00 7697 Agia Napa. v AEL Limas. 1-1 2-1
6/12 23:59 1401 Leones FC. v Boyaca Chico. 1-0 1-1
6/12 19:00 7699 Al Ahly. v Al Asyoo. 0-0 1-0
6/12 19:00 2151 Hapoel Ramat. v Hapoel Afula. 0-2 0-3
6/12 12:30 7726 Tractor Sazi. v Foolad Khuze. 0-0 1-1
6/12 13:00 7728 Padideh Shand. v Gostaresh Foola. 0-1 0-2
6/12 13:30 7725 Sepidrood Rasht. v Persepolis 0-0 0-1
6/12 13:45 7727 Zobahan v Naft Tehra. 0-0 2-0
6/12 16:00 7729 Esteghlal Tehra. v Foolad Mobar. 2-0 3-0
6/12 19:00 1391 Dhj Difaa. v Rsb Berka. 1-1 1-2
6/12 21:00 7733 Fus Fath. v Cra De. 0-1 0-2
6/12 21:45 5604 Leatherhead Fc. v Thurrock Fc. 0-0 0-2
6/12 21:45 5616 Farnborough v Gosport Borou. 0-0 1-2
6/12 21:45 5463 Metropolitan Polic. v Clapton Fc. 1-0 3-1
6/12 21:45 5462 Tranmere Rover. v Marine FC. 0-1 0-1
6/12 21:45 5459 Penistone Churc. v Frecheville C. 1-1 2-2
6/12 21:30 5461 DONCASTER ROVER. v Manchester City. 0-1 2-3
6/12 13:45 5452 AL Qadis. v AL Hilal. 0-1 0-2
6/12 14:00 5453 Al Nasr. v Al Ahli. 0-1 1-1
6/12 14:00 5454 Al Shaba. v Al Baten. 0-0 0-1
6/12 14:15 5455 Al Faisa. v AL Fateh. 0-1 0-2
6/12 14:45 5456 Al Ittih. v Al Khale. 1-0 3-0
6/12 21:45 5460 Woking FC. v Chipstead 0-2 1-3
6/12 22:00 3698 Cl.Rivadavia L.. v Club Atl.. 0-0 0-1
6/12 22:30 3699 Huracan LH. v Ca U.Vil. 0-0 1-0
6/12 14:00 3711 CD Riest. v Villa Dalmi. 5-1 6-1
6/12 14:00 3712 CSD Fland. v Ferro Carri. 1-1 1-1
6/12 22:00 3702 Berazategui v Excursionistas 1-0 1-1
6/12 22:00 3703 C.Cordoba De. v Dep.Laferrere 1-0 1-0
6/12 22:00 3704 Def.De Camba. v Argentino De. 0-0 0-1
6/12 22:00 3705 Defensores Unido. v CD Y. 0-1 1-2
6/12 22:00 3706 El Porve. v Deportivo Merlo. 1-0 2-3
6/12 22:00 3697 Deportivo Parag. v Claypole 0-0 1-0
6/12 14:05 5118 Al Kawka. v Al-Orubah 0-0 2-1
6/12 14:20 5119 Al Tai. v Al Nahdh. 0-0 1-2
6/12 14:30 5120 Dhamk v Al Hazm. 0-0 2-0
6/12 17:20 5121 Jeddah Club. v Alshoulla 0-0 1-2
6/12 02:05 9453 Estudiantes Ba. v Club Atlet. 0-0 0-0
6/12 12:30 3713 Sheikh Jamal. v Rahmatgonj MFS. 0-1 1-1
6/12 14:45 3714 Mohammedan Sport. v Farashganj SC. 0-0 2-0
6/12 19:00 3715 Coritiba FC. v Parana Clube. 1-2 2-2
6/12 01:00 7694 Dep. Union. v San Marco. 1-0 2-0
6/12 12:00 5410 Sparta Praga. v Zbrojovka Brno. 1-0 1-0
6/12 17:30 5465 Moossou Fc. v Af Amado. 0-0 1-1
6/12 20:00 5466 Stade D. v Sporting Club. 0-0 1-0
6/12 20:00 6326 Ssv Jedde. v Vfl Wolfs. 1-1 1-2
6/12 20:00 4107 Vsg Altgl. v Energie Cottb. 0-1 0-2
6/12 21:00 4101 Vfl Alfte. v Bergisch Gladb. 0-0 2-1
6/12 20:00 4103 Eintracht Trier. v 1 Fc. 0-0 2-0
6/12 20:30 4104 Tus Mecht. v Fsv Jaege. 0-0 0-0
6/12 12:00 6310 Western Railw. v Mumbai Custo. 1-1 1-3
6/12 22:00 1391 Lobos Upnfm. v Cd Olimp. 0-0 2-2
6/12 16:30 7702 Delhi Dynam. v Jamshedpur 0-0 0-1
6/12 21:45 6309 Glenavon (T). v Ards (T). 2-1 2-3
6/12 21:45 6311 Glentoran (T). v Crusaders (T). 2-1 3-3
6/12 19:30 7731 Viterbese v Livorno 1-0 3-0
6/12 21:30 7732 Casertana v Paganese Calci. 0-0 0-0
6/12 21:15 5467 Mgarr Unite. v Hibernians Paola. 0-0 2-0
6/12 14:00 5107 Decic Tuzi. v Iskra Danil. 2-1 3-1
6/12 14:00 5108 Grbalj Radan. v Mladost Podgo. 0-1 0-2
6/12 14:00 5110 Ofk Petro. v Kom Podgo. 0-1 0-1
6/12 14:00 5109 Rudar Pljev. v Zeta Golub. 0-0 0-0
6/12 17:00 5106 Buducnost v Sutjeska Niksi. 3-1 3-1
6/12 18:00 5468 Monarcas Morel. v Tijuana II. 1-0 2-0
6/12 18:00 5469 Toluca II. v Unam Pumas. 0-0 0-0
6/12 19:30 6305 FC Volen. v AZ Alkma. 0-2 0-3
6/12 17:00 5457 AL SHAHA. v Al Mu. 0-0 1-1
6/12 17:00 5458 AL-Shamal v Al Wakra. 1-3 2-4
6/12 17:00 7734 Braga U19. v Chaves U19. 0-0 1-0
6/12 21:45 5451 Queens Park. v Stranraer U20. 2-0 2-1
6/12 14:00 3654 Mfk Zempl. v Fc Nitra. 0-0 0-0
6/12 12:30 9711 Albacete (F). v Real Socie. 0-0 0-3
6/12 13:00 9712 Levante (F). v Athletic Bilba. 0-0 3-2
6/12 13:00 9713 Real Betis. v Madrid (F). 0-0 2-1
6/12 13:00 9714 Transportes Alcai. v Santa Teres. 0-0 4-1
6/12 14:00 9715 Granadilla Tener. v Huelva (F). 0-0 5-1
6/12 14:30 5701 Rayo Valle. v Valencia (F). 0-0 4-2
6/12 17:00 5702 Sevilla Fc. v Barcelona (F). 0-0 0-2
6/12 19:30 5703 Espanyol (F). v Atletico Madri. 0-0 0-1
6/12 13:00 5713 Condal Club. v Union Ceare. 0-0 1-2
6/12 13:00 5714 El San. v Real Ovied. 0-0 0-0
6/12 13:00 5715 Real Avile. v Ud Llane. 0-0 1-0
6/12 12:00 5716 Cp Calas. v Cd Berce. 0-0 1-3
6/12 12:30 5721 Cf Torre. v Cf Borri. 0-0 0-1
6/12 13:30 5722 Paiporta Cf. v Novelda 0-0 0-3
6/12 18:00 5723 Silla Cf. v Cd Olimp. 0-0 0-1
6/12 18:30 5724 Crevillente Depor. v Paterna Cf. 0-0 1-2
6/12 20:00 5725 Cd Caste. v Cf La. 0-0 1-0
6/12 12:30 9676 Ud Almer. v Cf Malag. 0-0 3-1
6/12 13:00 9680 Juventud Torre. v Cd Rinco. 0-0 2-3
6/12 18:00 9683 Ud Marac. v Cde Melis. 0-0 3-0
6/12 18:30 9684 Atl Manch. v Cd Linar. 0-0 0-0
6/12 19:00 9685 Cd Marto. v Guadix Cf. 0-0 1-1
6/12 19:15 9686 Torredonjimeno v Real Jaen. 0-0 1-2
6/12 13:00 5706 Cd Geren. v Cd Cabec. 0-0 0-2
6/12 13:00 5708 Cd San. v Xerez Cd. 0-0 3-1
6/12 17:45 5711 Puente Genil. v Atletico Sanlu. 0-0 2-2
6/12 18:00 5710 Los Barri. v Atletico Onube. 0-0 1-2
6/12 18:00 5712 Cd Cieza. v Deportiva Miner. 0-0 1-1
6/12 15:00 5691 Avenir Sport. v Club A. 1-0 2-1
6/12 15:00 5690 Club Afric. v Cs Sfaxi. 1-0 2-1
6/12 15:00 5692 Esperance Sport. v Co Medni. 0-0 0-0
6/12 15:00 5693 Stade Tunis. v Stade Gabes. 0-0 0-0
6/12 15:00 5695 Us Monas. v Es Metla. 2-1 2-1
6/12 16:00 5694 Es Sahel. v Us Ben. 2-0 2-0
6/12 12:00 5122 Amedspor v Etimesgut Beled. 0-2 1-3
6/12 15:00 6302 Iraklis 1908. v Aris Palai. 2-1 3-1
6/12 11:00 6315 Indonesia U23. v Kyrgyzstan U23. 0-0 0-1
6/12 22:00 7581 Central Espan. v Ca Progr. 0-0 1-0
6/12 22:00 7582 Villa Teres. v Cs Cerri. 0-0 1-0
6/12 21:30 3735 Portlaoise AFC. v Arklow Town. 2-1 3-2
6/12 21:45 3734 Malahide v St Patri. 2-1 4-4
6/12 14:00 3716 Chapecoense SC. v International RS. 0-1 3-1
6/12 19:30 3717 ATLETICO LANUS. v ARGENTINOS JUNIO. 0-1 4-2
6/12 21:15 3718 Botafogo RJ. v Deportivo Toluc. 0-0 2-0
6/12 23:30 3723 Atletico MG. v Bahia BA. 1-0 1-1
Tenis   Pauză Final
6/12 09:30 5326 Lock B. v Kushnirovich G. 0-1 2-1
6/12 09:30 5330 Scholtz N. v Larriere C. 1-0 2-0
6/12 09:30 1875 Worst C. v Pulgar Garci. 0-1 0-2
6/12 12:25 5325 Ianakiev M. v Morgan C. 1-0 2-1
6/12 13:00 5320 Hochwalt T. v Jomby T. 0-1 2-1
6/12 13:15 5327 Mitjana L. v Arends R. 1-0 2-0
6/12 14:30 5328 Montsi S. v Cias P. 0-1 0-2
6/12 15:30 1880 Cuevas M. v Laranja A. 1-0 2-0
6/12 16:15 1882 Villanueva G. v Dutra Da. 0-1 0-2
6/12 17:00 1881 Vilaro A. v Heras P. 0-1 0-2
6/12 17:25 1883 Coria F. v Monzon I. 1-0 2-1
6/12 18:45 1885 Lipovsek P. v Moreno F. 0-1 1-2
6/12 19:10 1884 Galarza J. v Besada S. 1-0 2-0
6/12 20:20 5295 Rodriguez v Gagliardo L. 1-0 2-0
6/12 21:25 1886 Bramajo S. v Lindell C. 0-1 0-2
6/12 16:00 1887 Luz O. v Otegui J. 1-0 2-0
6/12 16:00 1892 Ornago F. v Tabilo A. 0-1 0-2
6/12 16:00 1893 Tenti F. v Torre E. 0-1 0-2
6/12 17:45 1895 Silva C. v Kestelboim M. 0-1 0-2
6/12 18:10 1894 Hidalgo G. v Barrios Vera. 1-0 1-2
6/12 19:00 1897 Arreche N. v Saez J. 1-0 2-0
6/12 20:35 1869 Nunez Leal. v Zukas M. 0-1 0-2
6/12 22:30 1898 Bianchi N. v Malla B. 0-1 1-2
6/12 00:25 7482 Arias B. v Dias F. 1-0 2-1
6/12 10:30 4123 Boychuk R. v Weis A. 0-1 0-2
6/12 10:30 1878 Krivic I. v Hossam Y. 1-0 1-2
6/12 10:30 4125 Lopez-Perez E. v Carlone N. 1-0 2-0
6/12 11:40 4127 Samaha G. v Krivokuca N. 0-1 0-2
6/12 12:35 1874 Khotkov O. v Vilella Marti. 0-1 0-2
6/12 12:45 1879 Maamoun K. v Medesan S. 1-0 2-0
6/12 12:50 4128 Walkow S. v Barton D. 1-0 2-1
6/12 13:50 1877 Krainik P. v Osama M. 1-0 2-0
6/12 14:15 4126 Morr J. v Exposito A. 0-1 0-2
6/12 17:00 2272 Echazu M. v Zeballos F. 0-1 0-2
6/12 17:00 2273 Patino L. v Hernandez Ramir. 1-0 2-1
6/12 17:00 2274 Sanchez Monte. v Gomez L. 1-0 2-0
6/12 19:55 2275 Rubio Fierr. v Song E. 0-1 1-2
6/12 09:05 1873 Dzhanashia S. v Abid M. 1-0 2-0
6/12 18:00 5344 Daciek P. v Rousseau H. 1-0 2-0
6/12 18:00 4136 Poullain L. v Hiltzik A. 1-0 1-2
6/12 18:00 5350 Wood C. v Dunbar J. 0-1 0-2
6/12 20:00 4138 Thomas D. v Ross G. 0-1 2-1
6/12 20:20 4132 Iradukunda G. v Nevolo D. 0-1 1-2
6/12 22:00 5346 Kandath M. v Woog J. 0-1 0-2
6/12 22:30 5345 Hagar J. v Mantilla F. 1-0 2-0
6/12 22:30 4133 Krajicek A. v Knaff A. 1-0 1-2
6/12 14:00 2283 Eriksson M. v Karimov D. 0-1 2-1
6/12 14:00 2285 Friberg K. v Gabb R. 0-1 0-2
6/12 14:00 2286 Semjan M. v Escoffier A. 0-1 0-2
6/12 14:00 2287 Watson v Tatlot J. 0-1 0-2
6/12 15:20 2291 Neuchrist M. v Den Heije. 1-0 2-0
6/12 15:30 2290 Mridha J. v Hamou M. 0-1 0-2
6/12 15:50 2289 Miedler L. v Farquharson T. 1-0 1-2
6/12 16:40 2288 Angele J-F. v Ortega-Olmedo R. 0-1 0-2
6/12 09:15 2309 Antonescu V.. v Fortuna C. 0-1 0-2
6/12 09:15 2310 Fetisleam E. v Wang T. 1-0 1-2
6/12 09:15 2312 Hampel L. v Torebko P. 1-0 2-0
6/12 09:15 2314 Kirkin E. v Ilkel C. 0-1 0-2
6/12 10:25 2311 Gennaro D. v Ribero F. 1-0 2-0
6/12 10:50 2313 Johansson-Holm J. v Stevens B. 0-1 2-1
6/12 11:10 2315 Krainer L. v Rocens M. 1-0 2-0
6/12 12:35 5270 Manda C. v Bothwell P. 1-0 2-0
6/12 15:30 1871 Boluda-Purkiss C. v Olivares J. 0-1 2-1
6/12 16:30 1870 Bodmer A. v Vinsant S. 1-0 2-0
6/12 16:35 4121 Urrea A. v Hannestad B. 0-1 0-2
6/12 17:45 4117 Kirkov v v Beltr. 1-0 2-0
6/12 18:00 1899 Gomez E. v Durasovic V.. 0-1 2-1
6/12 10:30 1888 Brancaccio R. v Seateun N. 1-0 2-0
6/12 10:30 1889 Ceppellini A. v Butulija B. 1-0 2-1
6/12 10:30 2294 Oliveira G. v Van Terhe. 1-0 2-0
6/12 11:00 1890 Cortes Alcar. v Diarra G. 0-1 1-2
6/12 11:50 2301 Winter Lopez. v Ghorbel A. 1-0 1-2
6/12 12:25 2295 Petit G. v Bensoussan S. 1-0 1-2
6/12 13:35 2293 Niv B. v Boitan Ga. 0-1 0-2
6/12 14:20 2300 Di Ianni. v Perchicot M. 0-1 0-2
6/12 14:30 2296 Sanchez Jover. v Dougaz A. 0-1 0-2
6/12 09:15 5278 Eklund M. v Cai X. 1-0 2-0
6/12 09:15 5279 Gerits S. v Rittberger S. 0-1 0-2
6/12 09:15 5280 Stamat V.. v Tokac B. 1-0 2-0
6/12 09:15 5281 Stoilkovska M. v Ormaechea P. 0-1 0-2
6/12 09:15 5282 Zaritscaya E. v Andrieieva O. 0-1 0-2
6/12 10:25 5276 Dalakishvili M. v Gracheva V.. 0-1 0-2
6/12 10:45 5277 Dinu C. v Horackova G. 0-1 2-1
6/12 11:15 5275 Chernyshova M. v Pysson J. 1-0 2-0
6/12 10:30 2306 Marinkovic B. v Tatarus G-N. 0-1 2-1
6/12 10:30 2307 Mihail D-M. v Meliss V. 0-1 0-2
6/12 10:30 2308 Samir S. v Samavati S-N. 1-0 2-0
6/12 11:20 3357 Fetecau I. v Melgers A. 1-0 2-0
6/12 11:40 2309 Gogol V.. v Klaffner M. 0-1 0-2
6/12 11:55 2312 Saner J. v Vulpio J. 0-1 0-2
6/12 13:05 3358 Morvayova v v Romeo. 1-0 2-0
6/12 13:20 2314 Klymenko A. v Ostlund F. 0-1 0-2
6/12 13:20 2325 Stojanovic J. v Kulik W. 1-0 2-0
6/12 13:25 3359 Peckl K. v Ureke A. 0-1 1-2
6/12 13:45 2310 Kitagawa R. v Drazic M. 0-1 0-2
6/12 14:40 3360 Rosca A. v Arshinkova P. 1-0 2-0
6/12 09:00 1876 Yadlapalli P. v Thamchaiwat B. 0-1 1-2
6/12 09:35 5299 Wu H. v Udvardy P. 1-0 1-2
6/12 17:00 7483 Chlpac A. v Portillo Ramir. 1-0 2-0
6/12 17:00 7484 Perez Garci. v Kukharchuk N. 0-1 1-2
6/12 17:00 3350 Perez-Garcia P. v Schaffer D. 0-1 0-2
6/12 17:00 3351 Williford K. v Sewing S. 0-1 0-2
6/12 18:20 7485 Villarreal A-R. v Peer A. 1-0 2-0
6/12 20:05 3354 Bovy M. v Gomez Estra. 1-0 2-0
6/12 20:20 3352 Appleton E. v Mdulwa W. 1-0 2-0
6/12 10:30 3366 Matusova B. v Yudanov M. 1-0 1-2
6/12 10:30 3369 Nefedova A-E. v Tona M. 1-0 2-0
6/12 10:30 3372 Tarasova K. v Terziyska J. 0-1 0-2
6/12 13:05 3370 Orlova N. v Panfilov L. 0-1 2-1
6/12 15:05 3371 Remondina A-G. v Yerolymos M. 0-1 0-2
6/12 15:10 3367 Mayorova Bakht. v Suvrijn J. 0-1 1-2
6/12 11:00 3361 Milenkovic K. v Buzkova R. 1-0 2-0
6/12 11:00 3362 Silva E. v Michel L. 0-1 2-1
6/12 11:00 3363 Zawadzka J. v Hrabalova K. 1-0 2-1
6/12 12:50 3364 Kolodziejova M. v Dorreova A. 1-0 2-0
6/12 13:15 3374 Vlckova K. v Zovincova V.. 0-1 0-2
6/12 13:50 3376 Laboutkova A. v Muntean V. 0-1 0-2
6/12 13:55 3373 Markova J. v Sumova D. 1-0 2-0
6/12 14:25 3375 Francati E. v Lesniak M. 0-1 0-2
6/12 15:20 5273 Pospisilova D. v Matteucci A. 0-1 0-2
6/12 15:45 5271 Detiuc A. v Rushiti A. 0-1 1-2
6/12 16:05 3381 Rueffer L. v Vankova K. 0-1 1-2
6/12 17:30 5278 Nikolovova v v Bronz. 1-0 2-1
6/12 18:00 5272 Kladivova A. v Fomina A. 0-1 1-2
6/12 18:40 5279 Primorac I. v Bandecchi S. 0-1 1-2
6/12 20:05 5280 Kawa K. v Lavickova K. 0-1 2-1
6/12 12:00 7455 Gamiz A. v Burillo Escor. 0-1 1-2
6/12 14:30 3379 Paigina M. v Hesse A. 0-1 2-1
6/12 14:40 7456 Guerrero Alvar. v Andrianjafitrimo T. 0-1 0-2
6/12 15:20 3378 Garcia Perez. v Gatto-Monticone G. 0-1 1-2
6/12 16:20 7458 Schoofs B. v Cabeza-Candela E. 0-1 0-2
6/12 16:00 5290 Pedretti T. v Zacarias M. 0-1 0-2
6/12 16:00 1896 Scholl Chi. v Ryngler A. 1-0 2-0
6/12 17:25 5291 Gonzalez M. v Kruger Z. 1-0 2-0
6/12 17:40 5292 Herazo Gonza. v Pigossi L. 0-1 2-1
6/12 09:30 7479 Totka N. v Sainsbury L. 1-0 2-1
6/12 09:30 7480 Vedder E. v Ewing S. 0-1 0-2
6/12 11:10 5303 Kung L. v Morkel L-A. 1-0 2-0
6/12 12:40 7477 Prati F. v Rosenqvist J. 1-0 2-0
6/12 14:20 7474 Dartron E. v Steur J. 0-1 0-2
6/12 15:15 7478 Simmonds C. v Szupper M. 1-0 2-0
6/12 16:50 7473 Adler L. v Hoedt M. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
6/12 02:30 4626 Toronto Rapto. v Phoenix Suns. 0-0 126-113
6/12 03:00 4627 Oklahoma City. v Utah Jazz. 0-0 100-94
6/12 05:00 4628 Portland Trail. v Washington Wizar. 0-0 92-106
6/12 14:30 9757 Enisey Krasn. v Sassari 0-0 65-75
6/12 21:30 9758 As Monac. v Pinar K. 0-0 79-65
6/12 19:30 9765 Estudiantes v Umana Reyer. 0-0 81-80
6/12 21:00 9766 Bbc Bayre. v Bc Aek. 0-0 80-73
6/12 19:00 9768 Besiktas v Nanterre 0-0 79-74
6/12 19:30 9769 Stelmet Zielo. v Nymburk 0-0 82-88
6/12 21:30 9770 Sidigas Avell. v Telekom Baske. 0-0 61-69
6/12 20:45 9771 Cedevita v Darussafaka Coope. 0-0 76-76
6/12 21:00 9772 Bc River. v Manital Torin. 0-0 83-77
6/12 21:30 9773 Paris Leval. v Unics Kazan. 0-0 67-77
6/12 19:00 9775 Galatasaray v Reggiana 0-0 82-72
6/12 19:00 9774 Lietkabelis v Bayern 0-0 87-88
6/12 20:00 9776 Kk Buduc. v Hapoel Ierus. 0-0 92-75
6/12 20:00 9781 Gran Canar. v Tofas Bursa. 0-0 92-71
6/12 20:30 9782 Ratiopharm Ulm. v Asvel 0-0 84-94
6/12 19:30 9794 Bakken Bears. v Bc Nevez. 0-0 64-90
6/12 20:30 9795 Ece Bulls. v Fc Porto. 0-0 61-71
6/12 20:30 9796 Mornar Bar. v Kataja Joens. 0-0 76-71
6/12 18:30 9797 Balkan Botev. v Basic-Fit Bruss. 0-0 77-77
6/12 19:00 9798 Keravnos Strov. v Fortress Lami-. 0-0 75-65
6/12 17:00 9800 Dinamo Tbili. v Buyuksehir Beled. 0-0 70-97
6/12 19:00 9799 U Bt. v Lukoil Acade. 0-0 83-70
6/12 18:30 7171 Bc Tsmok. v Alba Feher. 0-0 87-82
6/12 18:30 7172 Bnei Herze. v Belgacom Spiro. 0-0 87-83
6/12 20:30 7174 Kb Sigal. v Demir Insaa. 0-0 66-84
6/12 20:30 7173 Khimik Yuzny. v Belfius Mons-. 0-0 78-75
6/12 18:00 7175 Nizhny N. v Szolnoki Olaj. 0-0 78-70
6/12 21:45 7176 Karpos Sokol. v Falco Kc-Sz. 0-0 43-104
6/12 17:00 6162 Galatasaray (F). v Esb Ville. 0-0 69-64
6/12 20:00 6163 Ccc Polko. v Dynamo Kursk. 0-0 70-98
6/12 20:00 6164 Usk Praha. v Castors Brain. 0-0 67-68
6/12 21:00 6165 Bourges Baske. v Uniqa Sopro. 0-0 76-65
6/12 16:00 6166 Nadezhda Orenb. v Yakin Dogu. 0-0 76-81
6/12 16:00 6167 Ummc Jekat. v Basket Montp. 0-0 100-46
6/12 19:00 6191 Fenerbahce (F). v Wisla Krako. 0-0 87-78
6/12 23:30 6152 Pinheiros v Paulistano 0-0 81-65
6/12 23:59 6153 Joinville /. v Liga Soroc. 0-0 77-75
6/12 18:30 8601 Bk Nova. v Bk Decin. 0-0 81-92
6/12 19:00 8602 Pardubice v Bc Kolin. 0-0 79-60
6/12 18:30 6158 Karlovy Vary. v Sokol Hr. 0-0 53-102
6/12 13:35 6154 Fujian v Jilin North. 0-0 130-112
6/12 13:35 6155 Liaoning Scale. v Beijing Jinyu. 0-0 104-97
6/12 13:35 6156 Shanghai Shark. v Zhejiang Chouz. 0-0 97-102
6/12 13:35 6157 Zhejiang Guang. v Jiangsu Drago. 0-0 111-95
6/12 12:00 8607 Seoul Sk. v Kcc Egis. 0-0 94-81
6/12 12:00 8622 Shinhan Sbird. v Samsung Life. 0-0 54-65
6/12 20:30 8614 Swiss Centr. v Ensa Union. 0-0 62-86
6/12 21:30 8615 Starwings Baske. v Bc Winte. 0-0 92-82
6/12 21:30 8603 Acegas Tries. v Pall. Roset. 0-0 82-63
6/12 22:00 8604 Bergamo Baske. v Poderosa Palla. 0-0 75-87
6/12 19:00 8608 04 Ac. v Bc Priev. 0-0 51-91
6/12 19:00 8609 Bk Iskra. v Pp Tv. 0-0 123-89
6/12 19:00 8610 Mbk Rieke. v Mbk Handl. 0-0 101-88
6/12 20:00 8612 Karlovka Brati. v Bk Levic. 0-0 55-88
6/12 21:00 8613 Slavia Tu. v Bk Inter. 0-0 92-82
6/12 01:15 8633 Club Atlet. v Defensor Sport. 0-0 85-105
6/12 01:15 8634 Club Nacio. v Malvin 0-0 79-81
6/12 01:15 8632 Hebraica Macab. v Club Atlet. 0-0 82-91
6/12 01:30 8635 Club Trouv. v Aguada 0-0 87-89
6/12 03:00 8636 Iowa v Austin Spurs. 0-0 110-106
6/12 03:00 8637 Oklahoma City. v Memphis Hustl. 0-0 107-97
6/12 18:30 6161 Bk Valmi. v Pieno Zvaig. 0-0 54-114
6/12 14:00 6159 Mono Vampi. v Singapore Sling. 0-0 90-78
6/12 02:00 8604 Instituto Atlet. v Club Depor. 0-0 99-86
Handbal   Rezultat
6/12 14:00 5728 Poli Timis. v CSU Sucea. 39-30
6/12 17:00 5730 CSM Bucur. v Odorheiu Secui. 35-28
6/12 18:00 5732 Dobrogea Sud. v Politehnica Iasi. 34-17
6/12 18:00 5731 Potaisa Turda. v CSM Focsa. 31-29
6/12 15:00 4958 Rusia (F). v Japonia (F). 29-28
6/12 18:45 4959 Tunisia (F). v Muntenegru (F). 23-29
6/12 21:30 4960 Brazilia (F). v Danemarca (F). 20-22
6/12 13:00 4967 Camerun (F). v Coreea De. 21-33
6/12 16:30 4968 Serbia (F). v Olanda (F). 27-27
6/12 19:00 4969 Germania (F). v China (F). 24-9
6/12 21:00 4830 Pays Aix. v Oc Cesso. 31-32
6/12 21:00 4831 Us Ivry. v Montpellier Hb. 22-25
6/12 21:00 4832 Usm Saran. v Dunkerque Hb. 32-33
6/12 21:30 4833 Tremblay En. v Massy Esson. 26-23
6/12 21:45 4834 Saint Rapha. v Toulouse 27-23
6/12 19:30 4899 Fertiberia Puert. v Frigorificos Morra. 31-26
6/12 19:30 4900 Fraikin Bm. v Bm Zamor. 30-23
6/12 19:30 4901 Helvetia Anait. v Bidasoa Irun. 24-23
6/12 21:30 4907 Angel Ximen. v Naturhouse La. 25-32
6/12 21:30 4904 Bm Guada. v Fc Barce. 26-26
6/12 21:30 4903 Bm Huesc. v Cuatro Rayas. 23-21
6/12 21:45 4908 Reale Adema. v Bm Benid. 28-29
6/12 21:45 4909 Sd Teucr. v Globalcaja Ciuda. 21-21
6/12 19:00 4847 Falk Horte. v Bodo 27-26
6/12 19:00 4848 Fyllingen Handb. v Notteroy 32-24
6/12 19:30 4849 Haslum Hk. v Elverum 26-34
6/12 20:00 4921 Ov Helsi. v Ifk Krist. 22-30
6/12 20:00 4923 Ystads If. v Lugi Hf. 29-22
6/12 20:00 4804 Rk Celje. v Hc Metal. 34-25
6/12 19:30 4802 Skjern Handb. v Aab Handb. 31-29
6/12 19:00 4805 Naerbo v Follo Hk. 32-24
6/12 20:00 4806 Aker Topph. v Raelingen 22-25
6/12 20:30 4807 Madeira Sad. v Sl Benfi. 28-32
6/12 22:00 4808 Delta Belen. v Boa Hora. 22-23
6/12 23:00 4809 Aa Avanc. v Ada Maia-. 21-20
6/12 23:00 4811 Abc Braga. v Fc Porto. 23-26
6/12 23:00 4810 Aguas Santa. v Arsenal /Lxs. 34-14
6/12 23:00 4812 Xico Andeb. v Liberty Segur. 26-27
6/12 23:30 4813 Ac Fafe. v Sporting Clube. 22-29
6/12 19:00 4854 Ks Azoty. v Mks Kalis. 27-22
6/12 19:00 4855 Mks Zagle. v Pogon Handb. 31-31
6/12 19:00 4856 Mmts Kwidz. v Kpr Legio. 27-24
6/12 19:00 4857 Spr Stal. v Chrobry Glogo. 29-17
6/12 19:30 4861 Ks Gward. v Ks Vive. 21-43
6/12 19:30 4862 Meble Wojci. v Gornik Zabrz. 17-28
6/12 19:30 4863 Mks Piotr. v Spojnia Gdyni. 39-32
6/12 20:00 4864 Wybrzeze Gdans. v Wisla Plock. 26-31
6/12 21:45 5733 OV Helsi. v Karra (F). 28-24
6/12 20:00 4814 Hk Varbe. v Kungalvs Hk. 36-26
6/12 19:00 4801 Cyeb Budak. v Mkb Veszp. 25-44
6/12 19:00 4803 Gyongyosi Fkk. v Pick Szege. 33-33
Hochei   Pauză Final
6/12 02:00 6131 Columbus v Nj Devil. 1-1 1-4
6/12 02:30 6132 Detroit v Winnipeg 2-0 5-1
6/12 02:30 6133 Montreal v St. Louis. 1-1 3-4
6/12 02:30 6134 Pittsburgh v Ny Range. 1-1 3-4
6/12 02:30 6135 Tampa Bay. v Ny Islan. 2-0 6-2
6/12 03:30 6136 Dallas v Nashville 0-1 2-5
6/12 04:00 6137 Colorado v Buffalo 0-0 2-4
6/12 05:00 6138 La Kings. v Minnesota 0-0 5-2
6/12 05:00 6139 Vancouver v Carolina 0-0 3-0
6/12 05:00 6140 Vegas v Anaheim 2-0 3-3
6/12 18:30 5836 Chomutov v Hc Olomo. 1-0 2-2
6/12 18:00 5992 Bars Kazan. v SKA St. 0-1 2-2
6/12 18:00 5993 Neftekhimik Nizne. v Hk Dinam. 1-1 4-1
6/12 18:30 5994 Hc Sochi. v Lokomotiv Yaros. 1-0 1-1
6/12 20:30 5867 Ek Zell. v Sg Corti. 0-1 0-3
6/12 21:30 5868 Hc Grode. v Ehc Brege. 1-1 4-3
6/12 21:30 5905 Shc Fassa. v Ritten Sport. 1-1 3-4
6/12 12:00 5920 Tohoku Free. v Daemyung Kille. 1-1 1-4
6/12 02:00 1468 Kitchener Range. v Windsor Spitf. 2-4 5-8
6/12 18:30 5834 Ceske Budej. v Hc Az. 0-0 1-0
6/12 18:30 5862 Karlovy Vary. v Sk Horac. 0-0 2-2
6/12 19:00 5865 Hc Slova. v Benatky Nad. 1-0 6-2
6/12 19:00 5863 Kladno v Hc Slovn. 0-0 4-2
6/12 19:00 5864 Slavia Praga. v Hk Jestr. 0-0 1-2
6/12 20:45 6065 Hc Thurg. v Ehc Olten. 0-0 0-2
6/12 19:15 5983 Hk Kurba. v Mogo Riga. 1-1 2-1
6/12 19:15 5984 Hs Riga. v Hk Liepa. 0-3 1-8
6/12 19:30 5985 Hk Zemga. v Hk Prizm. 0-0 3-0
6/12 20:00 5986 Furuset Ishoc. v Gruner Ishoc. 2-0 2-4
6/12 20:00 5987 Gjovik Mammu. v Comet 1-3 5-9
6/12 20:00 5988 Ringerike Ihk. v Tonsberg Og. 0-0 7-4
6/12 13:00 5989 Omskie Yastr. v Mamonty Yugry. 0-1 1-1
6/12 16:00 5990 Krasnaya Armiy. v Serebryanye Lvy. 1-0 3-3
6/12 16:00 6004 Spartak Mosco. v Mytishchinskie Atlan. 1-0 3-1
6/12 18:00 6022 Hk Mvd. v Red Star. 0-1 3-3
6/12 17:30 6023 Neftjanik Almet. v Izhstal Izhev. 0-0 1-0
6/12 18:00 6024 Hk Skali. v Hk Spart. 1-2 4-5
6/12 18:00 6025 Hk Spiss. v Dukla Micha. 0-0 1-6
6/12 19:00 6031 Hc Topol. v Hk Trnav. 1-0 4-2
6/12 19:30 6032 Hc Brati. v Hc Preso. 1-1 2-4
6/12 20:00 6037 Bik Karls. v Aik If. 0-0 4-3
6/12 20:00 6038 If Bjork. v Almtuna Is. 1-1 2-4
6/12 20:00 6039 If Troja. v Ik Pante. 0-1 2-2
6/12 20:00 6040 Leksands If. v Tingsryds Aif. 2-2 3-3
6/12 20:00 6041 Vastervik v Timra Ik. 0-0 2-0
6/12 03:00 6027 Milwaukee Admir. v Norfolk Admir. 0-2 2-5
6/12 03:00 6028 San Anton. v Oklahoma City. 0-1 1-5
6/12 03:30 6029 Texas Stars. v Iowa Wild. 1-2 4-4
6/12 04:05 6030 Springfield Falco. v Manchester Monar. 2-0 5-2
6/12 20:00 6058 Ifk Arbog. v Skovde Ik. 1-1 1-4
6/12 20:00 6059 Ifk Kumla. v Enkopings Sk. 0-0 2-1
6/12 20:00 6060 Koping Hc. v Lindlovens If. 3-1 6-1
6/12 20:00 6062 Surahammar If. v Mariestads Bois. 1-3 1-6
6/12 20:00 6063 Aik If. v Linköpings Hc. 1-0 2-3
6/12 20:30 6064 Djurgårdens If. v Sde Hocke. 1-0 4-3
6/12 20:00 6051 Grastorps Ik. v Tranaas Aif. 0-0 2-5
6/12 20:00 6052 Hanhals If. v Helsingborgs Hc. 1-2 4-2
6/12 20:00 6053 Hc Dalen. v Vimmerby Hc. 1-0 5-1
6/12 20:00 6054 Kristianstads Ik. v Kallinge/Ronneby If. 0-0 3-3
6/12 20:00 6055 Tyringe Sos. v Ha 74. 2-0 4-2
6/12 20:00 6046 Gripen Hc. v Arlanda Hc. 2-1 4-3
6/12 20:00 6047 Hammarby Hocke. v Sollentuna Hc. 2-1 6-3
6/12 20:00 6048 Hanvikens Sk. v Nacka Hk. 1-1 6-3
6/12 20:00 6049 If Valle. v Huddinge Ik. 0-0 1-1
6/12 20:00 6050 Väsby Ik. v Valbo Hc. 2-1 5-1
Volei   Pauză Final
6/12 11:00 5150 Surya Muda. v Mabes Tni. 0-0 3-0
6/12 13:00 5151 Berlian Semar. v Mars Kota. 0-0 3-1
6/12 15:00 1726 Penicilina Iasi. v CSM Bucur. 0-1 0-3
6/12 01:30 5150 Minas Tenis. v Cc Valin. 1-0 3-0
6/12 23:30 1701 Moda/Maringa v Montes Claro. 0-1 0-3
6/12 10:00 5165 Korea Expre. v Gs Calte. 1-0 3-0
6/12 20:30 1702 Dresdner Sc. v Schweriner Sc. 0-1 3-2
6/12 13:30 5154 Paykan Tehra. v Kaleh Mazan. 0-0 3-2
6/12 14:30 5155 Arman Ardak. v Bazargani Javah. 0-0 2-3
6/12 14:30 5156 Barij Esans. v Shams 0-0 1-3
6/12 14:30 5157 Shahrdari Tabri. v Shrdari Veram. 0-0 3-2
6/12 21:30 1723 Messaggerie v Ngm Mobil. 0-1 1-3
6/12 21:30 1724 Olbia (F). v Orvieto (F). 0-1 2-3
6/12 20:30 5159 Presov v Stavbar Priev. 0-1 3-2
6/12 21:00 5160 Vkm Stara. v Cop Trenc. 1-0 3-1
6/12 18:00 5161 Cop Nitra. v Vtc Pezin. 0-1 0-3
6/12 18:00 5162 Ukf Nitra. v Hit Ucm. 1-0 3-0
6/12 18:00 5163 Vk Elba. v Slavia Eu. 1-0 1-3
6/12 19:00 5164 Vk Kezma. v Nove Mesto. 1-0 3-1
6/12 20:00 5172 Linkopings Vc. v Vingaker Vbk. 1-0 3-0
6/12 20:00 5173 Hylte/Halmstad (F). v Engelholms (F). 1-0 3-2
6/12 20:00 5174 Solletuna (F). v Örebro (F). 0-1 0-3
6/12 11:00 5166 Becamex Quan. v Vlxd Binh. 0-0 3-0
6/12 11:00 5167 Xskt Vinh. v Quan KHU. 0-0 0-3
6/12 15:00 5168 Trang An. v Ha Tinh. 0-0 2-3
6/12 16:00 5169 Bien Phong. v The Cong. 0-0 0-3
6/12 13:00 5170 Vinh Long. v Ngan Hang. 0-0 0-3
6/12 14:00 5171 Ha Noi. v VTV Binh. 0-0 1-3
6/12 21:30 5152 Perugia v Macerata 0-1 3-2
6/12 19:00 5153 Belchatow v Chaumont Haute. 1-0 1-3
6/12 21:00 1721 Toulouse Space. v Zenit Kazan. 1-0 1-3
6/12 21:30 1722 Jastrzebski v Berlin Recyc. 1-0 3-0
6/12 18:00 1720 Arkas Izmir. v Kedzierzyn 0-1 0-3
6/12 18:00 1703 Olympiakos v Tours 1-0 3-0
6/12 19:00 1704 Levski Sofia. v Orion Doeti. 0-1 3-1
6/12 20:00 1705 Gentofte Volle. v Ravenna 0-1 0-3
6/12 20:00 1706 Haok Mlado. v Vk Karlo. 1-0 2-3
6/12 20:00 1707 Pafiakos Pafos. v Parnu Vk. 1-0 1-3
6/12 20:00 5175 Penzugyor Se. v Gazprom-Ugra Surgu. 0-1 0-3
6/12 20:00 1708 Sport Kosic. v Cs Steau. 0-1 0-3
6/12 20:00 1709 Vbk Nybor. v Foinikas Syrou. 0-1 0-3
6/12 21:00 1710 Lausanne Uc. v Stroitel Minsk. 0-1 3-2
6/12 21:00 1711 Volejbal Brno. v Lokomotiv Khark. 1-0 3-0
6/12 12:00 1725 Deajeon Bluef. v Cheonan Hyund. 0-1 0-3
6/12 19:00 1712 Barkom-Kazhany Lviv. v Vojvodina Novi. 0-1 0-3
6/12 19:00 1713 Jedinstvo Bemax. v Sk Posoj. 0-1 0-3
6/12 19:00 1714 Novi Pazar. v Ach Volle. 1-0 2-3
6/12 20:00 1715 Calcit Kamni. v Gazelec F.C.O. 1-0 3-2
6/12 20:00 1716 Evivo Duren. v Abiant Lycur. 1-0 3-0
6/12 20:00 1717 Ribnica Grade. v Verona 0-1 0-3
6/12 20:00 1718 Volley Amris. v Omonia Nicos. 1-0 3-0
6/12 21:00 1719 Montpellier Uc. v United Volle. 0-1 3-2
Snooker   Rezultat
6/12 15:05 2601 Dott G. v Maguire S. 2-6
6/12 15:05 2600 King M. v Higgins J. 6-5
6/12 21:00 2603 Hang L. v Day R. 5-6
6/12 21:00 2605 Perry J. v Allen M. 6-4
Futsal   Rezultat
6/12 18:30 6731 Moldova v Turcia 3-1
6/12 18:30 6732 Ucraina v Italia 1-2
Floorball   Pauză Final
6/12 21:00 6281 Rodovre Fc. v Benlose Fc. 0-0 3-7
6/12 17:10 8915 Suedia (F). v Letonia (F). 0-0 21-0
6/12 20:00 8916 Cehia (F). v Polonia (F). 0-0 10-4
6/12 11:00 8912 Australia (F). v Singapore (F). 0-0 4-3
6/12 14:00 8913 Japonia (F). v Thailanda (F). 0-0 2-4
6/12 12:30 8914 Estonia (F). v Danemarca (F). 0-0 2-4
Bandy   Rezultat
6/12 20:30 7423 Frillesaas Bk. v Nassjo If. 4-3
Tenis de masa   Pauză Final
6/12 09:30 7251 Demeter L. v Szudi A. 0-0 3-1
6/12 10:10 7252 Happek S. v David P. 0-0 1-3
6/12 10:50 7253 Kojic F. v Geraldo J. 0-0 0-3
6/12 12:10 7255 Demeter L. v Happek S. 0-0 3-0
6/12 12:50 7066 David P. v Kojic F. 0-0 0-3
6/12 13:30 7257 Sriram S. v Geraldo J. 0-0 1-3
6/12 14:50 7259 Demeter L. v Kojic F. 0-0 3-0
6/12 15:30 7260 Happek S. v Szudi A. 0-0 1-3
6/12 16:10 7261 Sriram S. v David P. 0-0 1-3
Cricket   Pauză Final
6/12 09:00 3301 Dhaka Dynam. v Rangpur Rider. 0-0 1-0
6/12 14:00 3302 Comilla Victo. v Sylhet Sixer. 0-0 1-0
6/12 18:00 3307 Knights v Cape Cobra. 0-0 0-1
Polo   Pauză Final
6/12 20:30 1153 Sm Veron. v Cc Napol. 0-0 14-6
Curling   Pauză Final
6/12 09:00 2995 Cehia (F). v Letonia (F). 0-0 9-5
6/12 09:00 2996 Finlanda (F). v China (F). 0-0 0-9
6/12 09:00 2997 Germania (F). v Danemarca (F). 0-0 7-9
6/12 13:00 2986 Danemarca v Cehia 0-0 10-4
6/12 13:00 2987 Italia v China 0-0 5-10
6/12 13:00 2990 Olanda v Germania 0-0 3-4
6/12 13:00 2991 Rusia v Finlanda 0-0 6-9
6/12 17:00 2999 China v Letonia 0-0 11-5
6/12 17:00 3003 Germania v Cehia 0-0 10-7
6/12 17:00 Italia v Finlanda 0-0 7-4
6/12 21:00 2992 Danemarca v China 0-0 5-3
6/12 21:00 2993 Germania v Cehia 0-0 8-4
6/12 21:00 2994 Olanda v Finlanda 0-0 8-4
6/12 21:00 2998 Rusia v Italia 0-0 5-6
Hochei pe iarba   Pauză Final
6/12 13:45 7040 Spania v Australia 0-0 1-4
6/12 16:00 7041 Belgia v India 0-0 3-3
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.