Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
5/12 21:45 1241 Benfica v Basel 0-1 0-2
5/12 21:45 1242 Manchester Unite. v CSKA Mosco. 0-1 2-1
5/12 21:45 1243 Bayern v PSG 2-0 3-1
5/12 21:45 1244 Celtic v Anderlecht 0-0 0-1
5/12 21:45 1245 AS Roma. v Karabakh 0-0 1-0
5/12 21:45 1246 Chelsea v Atletico Madri. 0-0 1-1
5/12 21:45 1247 Barcelona v Sporting L. 0-0 2-0
5/12 21:45 1248 Olympiacos v Juventus 0-1 0-2
5/12 13:00 6961 Taiwan v Laos 2-0 2-0
5/12 13:00 7434 Zanzibar v Rwanda 1-0 3-1
5/12 14:00 7435 Sudanul de. v Ethiopia 0-1 0-3
5/12 15:00 7436 Kenya v Libia 0-0 0-0
5/12 13:00 7706 Benfica (T). v Basel (T). 0-0 0-0
5/12 17:00 7707 Manchester Unite. v CSKA Mosco. 1-0 1-0
5/12 16:00 7708 Celtic (T). v Anderlecht (T). 2-0 3-1
5/12 19:00 7709 Bayern (T). v PSG (T). 2-0 3-1
5/12 15:30 7710 AS Roma. v Qarabag (T). 2-0 3-0
5/12 17:00 7711 Chelsea (T). v Atletico Madri. 3-0 4-2
5/12 15:00 7712 Barcelona (T). v Sporting Lisab. 0-0 1-1
5/12 18:00 7713 Olympiakos (T). v Juventus (T). 1-0 2-0
5/12 19:30 7735 Cape Town. v Maritzburg Unite. 1-0 2-4
5/12 19:30 7736 Mamelodi Sundo. v Baroka Fc. 2-0 4-0
5/12 19:30 7737 Orlando Pirat. v Supersport Unite. 0-0 0-0
5/12 18:00 7691 Usm Alger. v Us Biskr. 1-0 2-0
5/12 21:00 1800 Gillingham v Oxford Utd. 1-1 1-2
5/12 21:00 1801 Swansea U23. v Charlton 2-2 2-3
5/12 21:30 1803 Bradford City. v Oldham Athle. 0-1 0-1
5/12 21:45 1804 Fleetwood Town. v Chesterfield 1-0 2-0
5/12 21:45 1805 Lincoln City. v Accrington Stanl. 2-2 3-2
5/12 21:45 1806 Luton Town. v West Ham. 1-0 4-0
5/12 21:45 1807 Port Vale. v Shrewsbury Town. 1-0 1-2
5/12 21:45 1808 Scunthorpe Utd. v Leicester U23. 1-2 1-2
5/12 21:45 1802 Swindon v Forest Green. 0-0 0-1
5/12 21:45 1809 Yeovil v Afc Wimbl. 0-0 2-0
5/12 00:15 5409 Atletico Tucum. v Colon De. 1-0 2-0
5/12 02:30 9481 San Marti. v Ca Banfi. 2-0 2-1
5/12 18:40 1641 Al Raed. v Al Hilal. 0-2 0-3
5/12 17:30 7693 Lokomotiv Plovd. v Afc Verey. 0-1 1-1
5/12 01:00 1322 Santiago Wande. v Club De. 1-1 1-1
5/12 01:00 1323 U Catol. v Palestino 0-0 4-1
5/12 13:30 7723 Esteghlal Khuze. v Sanat Naft. 0-1 0-1
5/12 13:30 7724 Pars Jonou. v Siah Jameg. 0-0 1-0
5/12 13:30 7722 Saipa Karaj. v Paykan 0-0 1-0
5/12 21:45 3480 Stirling Albio. v Peterhead 0-1 0-1
5/12 18:00 3642 Nitra v Spartak Trnav. 0-0 0-1
5/12 14:00 3696 USM Alger. v US Biskr. 1-1 1-1
5/12 21:45 5460 Alfreton Town. v Matlock Town. 0-0 1-0
5/12 21:45 5461 Belper Town. v Long Eaton. 0-0 1-1
5/12 21:45 5462 Glossop North. v Ilkeston FC. 1-1 1-1
5/12 21:45 5608 Harrogate Town. v Kidderminster Harri. 1-0 2-2
5/12 21:00 5465 Wolverhampton Wande. v AFC Bourn. 1-1 2-1
5/12 21:45 5609 Oxford City. v Truro City. 1-0 3-1
5/12 21:45 5605 Billericay Town. v Merstham 0-0 2-2
5/12 21:45 5601 Dorking Wande. v Tonbridge Angel. 0-0 2-3
5/12 21:45 5602 Leiston v Enfield Town. 0-0 2-0
5/12 21:45 6308 Basford Unite. v Clifton ALL. 2-2 6-3
5/12 21:45 5610 Nantwich Town. v Stourbridge 1-0 2-0
5/12 21:45 6304 Bowers and. v Chelmsford City. 0-2 0-6
5/12 21:45 5611 Chesham Utd. v Frome Town. 0-0 5-1
5/12 21:45 5612 Kettering Town. v St Ives. 0-0 4-1
5/12 21:45 5613 Merthyr Town. v Banbury Unite. 0-0 1-3
5/12 21:45 5615 St Neots. v Kings Lynn. 0-0 0-5
5/12 21:45 6306 Eastbourne Borou. v Worthing 0-0 2-1
5/12 21:45 5456 Rugby Town. v Walsall FC. 1-0 1-3
5/12 21:45 5457 Solihull Moors. v Hednesford Town. 1-3 1-3
5/12 21:45 3727 Barkingside v Brentwood Town. 0-2 3-3
5/12 21:45 3728 Heybridge Swift. v Haringey Borou. 0-0 0-0
5/12 21:45 3729 Potters Bar. v AFC Sudbu. 0-0 0-0
5/12 21:45 6309 Boreham Wood. v Stevenage 0-0 0-0
5/12 21:45 5450 Abbey Hey. v Trafford 0-1 2-3
5/12 21:45 3732 Droylsden FC. v Ramsbottom Unite. 0-0 1-0
5/12 21:45 6307 Corinthian Casua. v Dulwich Hamle. 0-3 1-3
5/12 21:45 5451 Burscough FC. v Litherland Remyc. 0-1 2-2
5/12 21:45 5453 Prescot Cable. v Bootle 1-0 5-0
5/12 21:45 6305 East Thurr. v Waltham Abbey. 2-0 3-1
5/12 21:45 3723 Shaw Lane. v Wombwell Main. 3-0 7-1
5/12 20:00 3734 Sunderland (F). v Liverpool (F). 1-0 1-0
5/12 21:45 5607 Margate Fc. v Bath City. 0-0 2-2
5/12 01:30 9498 Cd Santa. v Club Atlet. 1-0 1-1
5/12 02:05 9499 Club Almag. v Ca Sarmi. 1-0 3-0
5/12 14:00 3710 Atletico Tucum. v Colon De. 1-0 1-0
5/12 14:00 3711 Deportivo Moron. v At Rafae. 0-0 0-1
5/12 22:00 3712 Sarmiento (R). v Club Almag. 1-1 1-1
5/12 22:00 3697 FC Midla. v Cs Dock. 0-1 1-2
5/12 22:00 3698 Ituzaingo v San Marti. 1-2 1-3
5/12 22:00 3699 Lujan v Deportivo Armen. 1-0 2-1
5/12 22:00 3700 Sportivo Barra. v Canuelas FC. 2-1 2-2
5/12 22:00 3701 Sportivo Itali. v Justo Jose. 0-0 0-2
5/12 22:00 3707 Puerto Nuevo. v CA Atlas. 1-3 1-3
5/12 22:00 3708 Victoriano Arena. v CSD Linie. 1-0 2-1
5/12 22:00 3709 Yupanqui v Central Balle. 0-1 0-3
5/12 14:10 5114 Al Mojze. v Alwatani 0-0 1-0
5/12 16:30 5116 Al Nojoo. v Al Qaiso. 0-0 0-0
5/12 16:30 5115 Al-Khaleej v Hajer Club. 0-0 1-3
5/12 17:20 5117 Al Wehda. v Najran Sc. 0-0 3-2
5/12 22:00 9452 Ca San. v Club Atlet. 1-0 2-0
5/12 12:30 3713 Abahani Ltd.. v Sheikh Russe. 1-1 2-2
5/12 14:45 3714 Abahani Ltd.. v Team Bjmc. 2-0 4-1
5/12 19:00 4105 Bfc Vikto. v Fsv Budis. 2-0 3-0
5/12 20:30 6310 Tsc Euski. v Bonner SC. 0-1 1-1
5/12 16:30 7701 Pailan Arrow. v Minerva 0-1 0-2
5/12 12:30 6315 Scc Cavel. v Salgaocar SC. 0-1 0-1
5/12 17:00 6312 Maccabi Tzur. v SC Julis. 2-0 5-1
5/12 19:15 5469 Hapoel Raana. v MACCABI KISHR. 1-0 1-1
5/12 19:45 6302 Ramat Hasha. v ASA Tel. 2-0 4-0
5/12 20:45 6303 Bnot Netan. v Academic Team. 0-3 0-4
5/12 15:30 7730 Renate v Feralpisalo 1-1 1-1
5/12 17:15 5467 Al Ahli. v Al Khari. 2-1 3-1
5/12 17:15 5468 Al Saliy. v Al Khor. 3-2 3-2
5/12 15:00 3521 Ross Count. v Dundee (T). 0-0 1-4
5/12 15:30 3522 Aberdeen (T). v Partick Thist. 0-0 6-3
5/12 16:00 3523 Hibernian (T). v Kilmarnock (T). 0-0 2-1
5/12 20:00 3525 Dundee Unite. v Hamilton (T). 0-0 0-3
5/12 20:00 3526 St Mirre. v Motherwell (T). 0-0 0-1
5/12 21:30 5464 Queen Of. v Clyde U20. 0-0 1-2
5/12 22:00 5466 East Kilbr. v Albion Rover. 0-0 1-1
5/12 22:00 5455 SD San. v CD Tener. 1-0 1-3
5/12 17:00 5716 Levante B. v Recambios Colon. 0-0 3-0
5/12 20:00 5717 Cf Villa. v Cd Bunol. 0-0 1-0
5/12 21:00 5718 Cd Roda. v Cf Elche. 0-0 3-1
5/12 21:15 5719 Club Depor. v Orihuela Cf. 0-0 1-1
5/12 21:30 5720 Ud Rayo. v Ud Alzir. 0-0 2-2
5/12 11:30 5452 Colombo FC. v Sri Lanka. 1-0 2-1
5/12 11:30 5454 Navy FC. v New Young. 0-0 0-0
5/12 14:00 3735 Oriental U19. v HURACAN DE. 0-1 2-2
5/12 11:00 3730 Song Lam. v Viettel U21. 1-1 1-1
5/12 14:30 3733 Juventud De. v Montevideo Wande. 1-0 1-1
5/12 01:00 8969 Atletico MG. v Botafogo RJ. 1-0 1-0
5/12 14:00 3715 Juventude Rs. v Flamengo RJ. 0-0 1-0
5/12 19:30 3716 Ponte Preta. v Cruzeiro Mg. 2-0 3-1
5/12 20:00 3717 Fluminense RJ. v Defensor Sport. 0-1 1-1
5/12 23:15 3718 Gremio RS. v Palmeiras SP. 0-1 1-3
5/12 22:00 5463 Livingston U20. v Alloa Athle. 2-2 2-4
5/12 14:00 5459 Radnicki Pirot. v FK Broda. 0-3 0-4
5/12 13:30 6311 FC Magde. v SC Freib. 1-1 1-2
5/12 21:45 5458 Coalville Town. v Stamford 1-1 5-1
Tenis   Pauză Final
5/12 09:30 7958 Day A. v Fancutt T. 0-1 0-2
5/12 09:30 7959 De Krom. v Kuhn W. 1-0 2-0
5/12 09:30 7960 Nijboer R. v Von Hindt. 0-1 0-2
5/12 09:30 5303 Puttergill C. v Rosenkranz M. 0-1 1-2
5/12 11:00 5318 Press F. v Du Toit. 0-1 2-1
5/12 11:00 5319 Ratsaratany L. v Von Masso. 0-1 0-2
5/12 11:25 5316 Bybel N. v Pulgar Garci. 0-1 0-2
5/12 12:30 5317 Kaczynski K. v Heller P. 1-0 1-2
5/12 14:00 2297 Laranja A. v Castares M. 1-0 2-0
5/12 14:40 2302 Coria F. v Suarez Gonza. 1-0 2-0
5/12 15:05 2326 Martinez M. v Dutra Da. 0-1 0-2
5/12 15:35 2303 Lipovsek P. v Reche T. 1-0 2-0
5/12 16:30 5306 Cuevas M. v Espin Busle. 1-0 2-0
5/12 16:55 3381 Besada S. v Comesana F. 1-0 2-0
5/12 17:05 5304 Ameal J. v Moreno F. 0-1 0-2
5/12 18:00 5305 Aubone F. v Lindell C. 1-0 1-2
5/12 18:50 5291 Galarza J. v Rodriguez L. 1-0 2-0
5/12 19:00 5292 Vilaro A. v Justo G. 1-0 2-0
5/12 15:00 Doria L. v Kestelboim M. 0-1 0-2
5/12 15:00 4112 Ornago F. v Derdoy F. 1-0 2-0
5/12 15:00 5317 Vernier M. v Torre E. 0-1 0-2
5/12 16:15 5322 Luz O. v Feitt F. 1-0 2-0
5/12 16:30 4114 Silva C. v Merino A. 1-0 2-0
5/12 16:55 4111 Hidalgo G. v Fleming D. 1-0 2-0
5/12 18:25 4113 Otegui J. v Llanos P. 1-0 2-0
5/12 18:40 4106 Bianchi N. v Bruna E. 1-0 2-0
5/12 18:40 4109 Egea F. v Tenti F. 0-1 1-2
5/12 21:50 5321 Lama G. v Arreche N. 0-1 1-2
5/12 11:30 1881 Statzberger T. v Drzewiecki K. 1-0 2-0
5/12 11:30 1882 Trocker M. v Bielinskyi O. 0-1 0-2
5/12 11:30 4122 Weidinger D. v Fellin M. 0-1 1-2
5/12 11:30 1883 Zarichanskiy D. v Slobodchikov R. 1-0 1-2
5/12 13:25 1880 Sabry S. v Portmann K. 1-0 2-0
5/12 17:00 5299 Farren C. v Douglas J. 0-1 1-2
5/12 17:00 5331 Mendoza A. v Resendiz Domin. 0-1 0-2
5/12 17:00 5332 Mora D. v Zeballos F. 0-1 0-2
5/12 18:40 5334 Rodriguez Rodri. v Patino L. 0-1 0-2
5/12 18:40 5335 Santanna B. v Batalla Diez. 1-0 2-0
5/12 19:50 5351 Wettengel C. v Huesler M-A. 0-1 0-2
5/12 20:30 5333 Adamson A. v Song E. 0-1 0-2
5/12 20:40 1895 Hank T. v Catarina L. 0-1 0-2
5/12 21:50 2325 Sanchez Monte. v Trigos Torre. 1-0 2-0
5/12 22:05 1894 Escobar G. v Panta Herre. 1-0 2-0
5/12 23:05 7481 Schneider R. v Murray J. 0-1 0-2
5/12 23:59 2304 Mercier T. v Rubio Fierr. 0-1 0-2
5/12 07:30 2271 Hobbs R. v Bakhodur F. 1-0 2-0
5/12 07:30 2272 Khan A. v Riba P. 0-1 0-2
5/12 07:30 2273 Lozan C. v Rehman M. 1-0 2-0
5/12 07:30 2274 Murtaza Mud. v Goldsteiner P. 0-1 0-2
5/12 08:30 1898 Alekseenko G. v Pavlovic L. 0-1 2-1
5/12 08:40 1899 Besednikov O. v Khali Y. 1-0 2-0
5/12 08:55 2270 Chekhov A. v Lebedyn A. 0-1 0-2
5/12 09:00 2275 Myagkov D. v Murtaza Muz. 0-1 0-2
5/12 10:30 2276 Nedelko I. v Khan S. 1-0 2-0
5/12 10:45 2278 Rafique U. v Iftikha S. 0-1 0-2
5/12 10:45 2279 Stevenson K. v Alekseenko V. 1-0 2-0
5/12 11:00 2277 Ponomarenko I. v Perez Sanz. 0-1 0-2
5/12 10:00 4134 Markovic G. v Hirschmueller C. 0-1 0-2
5/12 10:00 4140 Mnushkin D. v Ricca G. 0-1 0-2
5/12 10:00 4141 Uzhylovsky v v Khome. 1-0 2-0
5/12 11:35 4150 Entelis D. v Griekspoor S. 0-1 0-2
5/12 12:40 7935 Smilansky I. v Shpindler I. 0-1 2-1
5/12 18:00 4130 Blanch U. v Schorsch J. 0-1 2-1
5/12 18:00 4131 E Garci. v Sigouin B. 0-1 0-2
5/12 18:00 4137 Shane R. v Spencer W. 1-0 2-0
5/12 20:45 4129 Baughman D. v Ayeni O. 1-0 2-0
5/12 14:00 7939 Almohannadi H. v Semjan M. 0-1 0-2
5/12 14:00 2285 Eriksson M. v Karatsev A. 1-0 2-1
5/12 14:00 2286 Farquharson T. v Leonardi F. 1-0 2-1
5/12 14:00 2292 Shannan Zayid. v Tatlot J. 0-1 0-2
5/12 15:10 2289 Neuchrist M. v Zayed M. 1-0 2-0
5/12 15:45 2287 Fatic N. v Escoffier A. 0-1 1-2
5/12 16:20 7940 Ilhan M. v Watson 0-1 0-2
5/12 16:25 2283 Ali Mutaw. v Karimov D. 0-1 1-2
5/12 17:00 2288 Gabb R. v Okala J. 1-0 2-0
5/12 18:10 2290 Ocleppo J. v Hamou M. 0-1 0-2
5/12 18:40 7956 Miedler L. v Ferrari F. 1-0 2-1
5/12 19:10 2291 Simonsson F. v Mridha J. 0-1 0-2
5/12 19:35 7954 Angele J-F. v Johnson L. 1-0 2-0
5/12 20:05 7955 Den Heije. v Drinic M. 1-0 2-0
5/12 21:00 7957 Peniston R. v Ortega-Olmedo R. 0-1 0-2
5/12 09:15 5339 Bobrov B. v Brkic T. 0-1 0-2
5/12 09:15 5340 Manole A-V. v Bothwell S. 1-0 2-0
5/12 09:15 5341 Margaroli L. v Gakhov I. 1-0 1-2
5/12 09:15 5342 Smola M. v Khaledan . 1-0 1-2
5/12 10:40 2308 Vanni L. v Erler A. 1-0 2-0
5/12 10:50 2305 Choinski J. v Alcaraz Ivorr. 1-0 1-2
5/12 11:15 2307 Rajski M. v Cacic N. 0-1 0-2
5/12 11:50 2306 Ochi M. v Massara A. 0-1 2-1
5/12 15:30 1869 Bertran P. v Gomez E. 0-1 0-2
5/12 15:30 4116 Greif L. v Saraiva B. 1-0 2-1
5/12 15:30 4120 Tikhomirov M. v Durasovic V.. 0-1 0-2
5/12 15:30 1875 Vasilyev I. v Cid R. 0-1 0-2
5/12 17:05 1876 Verbeek S. v Vidal Azori. 0-1 2-1
5/12 17:10 1873 Quiroz R. v Gomez A. 0-1 0-2
5/12 17:15 4118 Maginley Hj. v Hernandez-Fernandez J. 0-1 0-2
5/12 18:15 4115 Castillo Grull. v Lamble J. 0-1 0-2
5/12 05:30 2297 Chung H. v Bai Y. 0-1 0-2
5/12 05:30 5331 Furness E. v Niesten M. 1-0 2-0
5/12 05:30 5332 Nielsen F. v Tanuma R. 1-0 2-0
5/12 05:30 5333 Safiullin R. v Cho M. 1-0 2-0
5/12 07:05 5334 Song M-K. v Grills J. 1-0 1-2
5/12 07:05 5335 Vatutin A. v Kim Y-S. 1-0 2-1
5/12 09:40 2299 Sun F. v Tokuda R. 0-1 0-2
5/12 10:00 2300 Trongcharoenchaikul W. v Chung Y. 0-1 2-1
5/12 10:30 1885 Benedetti G. v Lipka D. 1-0 2-0
5/12 10:30 1886 Biljesko D. v Catini D. 1-0 2-0
5/12 10:45 5336 Duldaev D. v Son J. 1-0 2-0
5/12 11:20 5337 Fallert Fl. v Nam J. 0-1 0-2
5/12 11:20 5338 Harris B. v Denolly C. 0-1 0-2
5/12 11:55 1887 Bortolotti M. v Ouakaa A. 1-0 2-0
5/12 12:20 2298 Kerdlaphee K. v Gao X. 0-1 0-2
5/12 13:30 1893 Katic D. v Hellum Lille. 1-0 2-0
5/12 14:50 1892 Hoyt E. v Bratholm S-S. 1-0 2-0
5/12 09:00 5272 Konig P. v Urzhumova V. 1-0 2-0
5/12 09:15 3350 Beberechi A. v Silich A. 0-1 0-2
5/12 09:15 3351 Bondar A. v Anil C. 1-0 2-0
5/12 09:15 3352 Kulambayeva Z. v Vanlangendonck E. 1-0 1-2
5/12 09:15 3353 Skrobonja A. v Lukas T. 0-1 0-2
5/12 10:40 5274 Toma M. v Kordolaimi E. 0-1 0-2
5/12 10:50 5273 Muramatsu C. v Ah San. 1-0 2-0
5/12 11:15 5271 Biskic A. v Evtimova D. 0-1 2-1
5/12 11:00 5311 Hejcova D. v Pospisilova D. 0-1 0-2
5/12 11:00 5312 Lapustina I. v Dorreova A. 0-1 0-2
5/12 11:00 5313 Zajda M. v Jankovska T. 0-1 0-2
5/12 11:30 3354 Alhussein Abdel. v Kakuya A. 0-1 1-2
5/12 11:30 3356 Kubanova K. v Franze C. 1-0 2-1
5/12 12:10 5315 Hrabalova K. v Stevanovic A. 1-0 2-0
5/12 12:30 5314 Hontama M. v Richterova S. 1-0 2-0
5/12 12:50 5324 Zawadzka J. v Podlinska M. 1-0 2-0
5/12 13:05 7451 Milenkovic K. v Sedlackova P. 1-0 2-0
5/12 13:50 7452 Sokolovskaya Y. v Nikolovova V. 0-1 0-2
5/12 06:00 5291 Khabibulina A. v Herdzelas D. 0-1 0-2
5/12 06:00 5292 Li J. v Routliffe Erin. 0-1 0-2
5/12 06:00 5299 Yadlapalli P. v Mane S. 1-0 2-1
5/12 07:00 5295 Sadiq S. v Udvardy P. 0-1 0-2
5/12 07:35 5298 Yadav M. v Hsu C. 1-0 1-2
5/12 07:45 1897 Sheng Y. v Doroshina O. 0-1 0-2
5/12 08:05 5296 Veselinovic A. v Allgurin E. 1-0 2-0
5/12 08:10 5290 Jansen M. v Sharma N. 0-1 0-2
5/12 09:00 5294 Murray S. v Palha N. 1-0 2-0
5/12 09:30 5293 Marcinkevica D. v Luikham J. 1-0 2-0
5/12 09:35 5297 Wu H. v Natarajan R. 1-0 2-1
5/12 17:00 5349 Bovy M. v Smith Dias. 1-0 2-0
5/12 17:00 7932 Sewing S. v Nemtsova S. 1-0 2-0
5/12 17:00 7933 Valero J. v Schaffer D. 0-1 0-2
5/12 17:00 7934 Williford K. v Kokeladze K. 1-0 2-0
5/12 18:15 5310 Romero C. v Alvarez C. 1-0 2-0
5/12 19:05 7931 Perez-Garcia P. v Parra Gomez. 1-0 2-0
5/12 19:10 5308 Jimenez Coell. v Mdulwa W. 0-1 0-2
5/12 20:45 5348 Appleton E. v Jebawy J. 1-0 2-0
5/12 21:00 5309 Lilliegren F. v Leacock Y. 0-1 0-2
5/12 10:30 3361 Erjavec V.. v Helgo M. 1-0 2-1
5/12 10:30 3362 Lodikova D. v Vukovic J. 1-0 2-0
5/12 10:30 3363 Miletic K. v Kulikova Y. 0-1 0-2
5/12 10:30 3364 Njoze M. v Aponasenko V. 0-1 0-2
5/12 12:15 3374 Pages Mere. v Potocnik N. 0-1 0-2
5/12 12:20 3375 Sposetti I. v Carbonaro G. 0-1 0-2
5/12 13:00 3373 Crivelletto J. v Kalinina V. 1-0 2-0
5/12 13:45 3376 Kulik A. v Simic J. 1-0 2-0
5/12 11:00 7453 Burger C. v De La. 1-0 2-0
5/12 11:00 7457 Ruse E. v Arias Manjo. 1-0 2-1
5/12 11:50 7460 Eikeri U. v Cavalle-Reimers I. 0-1 2-1
5/12 12:35 7461 Gorgodze E. v Sharifova K. 1-0 2-0
5/12 13:50 7462 Pellicano H. v Zarazua R. 0-1 1-2
5/12 14:20 7464 Zuleta De. v Skamlova C. 0-1 0-2
5/12 16:00 7463 Lechemia E. v Piter K. 0-1 0-2
5/12 16:00 7942 Brito F. v Escauriza L. 0-1 2-1
5/12 16:00 7946 Gutierrez Carra. v Guimaraes Bueno. 1-0 2-1
5/12 16:00 7947 Hendler T. v Pivovarova A. 1-0 2-0
5/12 16:00 7949 Kurata N. v Naya G. 0-1 2-1
5/12 17:55 7951 Martinich I. v Zeballos N. 0-1 0-2
5/12 18:00 7944 Giangreco C. v Sanchez Ana. 1-0 1-2
5/12 18:05 7952 Pedretti T. v Bosio V.. 0-1 2-1
5/12 18:20 7945 Gonzalez M. v Krywoj M. 1-0 2-0
5/12 19:05 7950 Lopez D. v Alves C. 0-1 0-2
5/12 20:05 7943 Ganga E. v Pigossi L. 0-1 0-2
5/12 21:05 7948 Herazo Gonza. v Petit S. 1-0 2-0
5/12 21:15 7953 Vazquez Mdr. v Gatica B. 1-0 1-2
5/12 09:30 1900 Pienaar R. v Pribylova Anna. 0-1 0-2
5/12 10:55 7466 Piskun O. v Kissell J. 0-1 0-2
5/12 12:15 7471 Walters A. v Intert A. 1-0 2-0
5/12 12:30 7468 Jastrzebska P. v Van Der. 1-0 2-0
5/12 13:10 7470 Miklova B. v Pribylova Anast. 0-1 0-2
5/12 13:35 7469 Lombardi M. v Stadler N. 0-1 0-2
5/12 14:40 7472 Hering K. v Van Vrede. 1-0 2-1
Baschet   Pauză Final
5/12 17:00 6150 CSU Cluj. v SCM Timis. 28-18 91-76
5/12 18:30 6151 Univ Goldi. v CSU Alba. 21-12 73-59
5/12 02:00 4664 Charlotte Horne. v Orlando Magic. 0-0 104-94
5/12 02:00 4665 Indiana Pacer. v New York. 0-0 115-97
5/12 02:00 4666 Philadelphia 76ers. v Phoenix Suns. 0-0 101-115
5/12 02:30 4667 Atlanta Hawks. v Brooklyn Nets. 0-0 90-110
5/12 02:30 4668 Boston Celti. v Milwaukee Bucks. 0-0 111-100
5/12 03:00 4669 Chicago Bulls. v Cleveland Caval. 0-0 91-113
5/12 03:00 4670 Memphis Grizz. v Minnesota Timbe. 0-0 95-92
5/12 03:00 4671 New Orlea. v Golden State. 0-0 115-125
5/12 03:30 4672 Dallas Maver. v Denver Nugge. 0-0 122-105
5/12 03:30 4673 San Anton. v Detroit Pisto. 0-0 96-93
5/12 04:00 4674 Utah Jazz. v Washington Wizar. 0-0 116-69
5/12 19:00 9755 Juventus Utena. v Murcia 0-0 83-93
5/12 19:30 9756 Hapoel Unet. v Baskets Olden. 0-0 94-90
5/12 19:00 9759 Royal Hali. v Es Chalo. 0-0 68-73
5/12 19:30 9760 Paok Thess. v Bk Vents. 0-0 83-76
5/12 21:30 9761 Tenerife v Neptunas Klaip. 0-0 90-67
5/12 21:30 9762 Upea Capo. v Riesen Ludwi. 0-0 61-72
5/12 21:00 9763 Olimpija v Rosa Radom. 0-0 80-72
5/12 21:30 9764 Strasbourg v Banvit 0-0 87-72
5/12 21:30 9767 Oostende v Aris Thess. 0-0 69-67
5/12 19:00 9778 Lietuvos Rytas. v Partizan 0-0 93-75
5/12 21:00 9777 Alba Berli. v Lokomotiv Kuban. 0-0 84-89
5/12 21:00 9779 Limoges Csp. v Bilbao 0-0 86-74
5/12 21:30 9780 Aquila Baske. v Zenit St.. 0-0 103-81
5/12 19:30 9791 Bosna Saraj. v Le Porte. 0-0 66-86
5/12 17:00 9793 Avtodor Sarat. v Benfica 0-0 110-71
5/12 23:30 8605 Basquete Ceare. v Vasco Da. 0-0 85-76
5/12 13:35 8606 Bayi Army. v Jiangsu Tongx. 0-0 96-101
5/12 13:35 8607 Beijing Kongg. v Shenzhen Leopa. 0-0 100-102
5/12 13:35 8611 Guandong South. v Tianjin Rong. 0-0 99-91
5/12 13:35 8612 Guangzhou Long. v Shanxi Drago. 0-0 112-110
5/12 13:35 8613 Sichuan Jin. v Qingdao Doubl. 0-0 104-107
5/12 13:35 8614 Xinjiang Tiger. v Shandong Gold. 0-0 114-111
5/12 12:00 8622 Lg Saker. v Dongbu Promy. 0-0 75-81
5/12 18:30 8615 Bc Nokia. v Helsinki Seagu. 0-0 85-89
5/12 20:04 8631 Kfum Umea. v Kfum Nassj. 0-0 102-91
5/12 19:30 8617 Sk Tiran. v Rilski Sport. 0-0 78-99
5/12 20:30 8618 Kb Bashk. v Academic Bulte. 0-0 87-78
5/12 18:30 8619 Tyco Rapla. v Bc Siaul. 0-0 73-83
5/12 19:00 8620 Jurmala/Fenikss v Bc Tsmok. 0-0 70-56
5/12 19:00 8621 Sk Rim/T. v Bk Ogre. 0-0 76-99
5/12 23:59 8603 Obras Sanit. v Penarol 0-0 90-82
5/12 19:00 8624 Kemoplast Alpos. v Kk Nazar. 0-0 115-65
5/12 20:00 8625 Ece Celje. v Hopsi Polze. 0-0 67-88
5/12 20:00 8626 Kk Sencu. v Brinox Medvo. 0-0 101-74
5/12 20:00 8628 Zlatorog Lasko. v Akk Brani. 0-0 95-54
5/12 21:00 8630 Triglav Elekt. v Tolmin 0-0 95-49
5/12 21:15 8629 Lthcast Merca. v Plama Pur. 0-0 62-73
Handbal   Rezultat
5/12 20:30 4801 Pfadi Winte. v HSC Suhr. 22-19
5/12 15:00 4937 Slovenia (F). v Angola (F). 32-25
5/12 19:00 4938 Franta (F). v Paraguay (F). 35-13
5/12 21:30 4939 Romania (F). v Spania (F). 19-17
5/12 15:00 4946 Ungaria (F). v Argentina (F). 33-15
5/12 19:00 4947 Suedia (F). v Cehia (F). 36-32
5/12 21:30 4948 Norvegia (F). v Polonia (F). 35-20
5/12 13:00 4955 Muntenegru (F). v Japonia (F). 28-29
5/12 18:45 4956 Rusia (F). v Brazilia (F). 24-16
5/12 21:30 4957 Danemarca (F). v Tunisia (F). 37-19
5/12 13:00 4964 Coreea De. v China (F). 31-19
5/12 16:30 4965 Olanda (F). v Camerun (F). 29-22
5/12 19:00 4966 Germania (F). v Serbia (F). 22-22
5/12 17:00 5729 Hc Meshk. v Ppd Zagre. 24-23
5/12 18:30 5730 Hc Varda. v Rk Vojvo. 37-22
5/12 20:00 5731 Dinamo Pance. v Nasice Nexe. 25-25
5/12 22:00 5728 Haukar Hafna. v Grotta (F). 23-19
5/12 18:30 5732 Spartak Mosco. v Hc Kaust. 32-23
5/12 19:30 5733 Tj Start. v Hkm Slova. 30-37
Hochei   Pauză Final
5/12 02:00 6022 Washington v San Jose. 1-0 4-1
5/12 02:30 6023 Florida v Ny Islan. 1-1 4-4
5/12 03:00 6024 Nashville v Boston 2-0 5-3
5/12 04:00 6025 Calgary v Philadelphia 1-1 2-5
5/12 18:00 5905 Trinec v Brynäs If. 0-0 3-1
5/12 19:00 5906 Jyp Jyvas. v Kometa Brno. 1-2 3-3
5/12 20:15 5907 Liberec v Zsc Lions. 0-0 0-1
5/12 21:00 5908 Sc Bern. v Vaxjo Laker. 1-0 3-2
5/12 18:30 5833 2-0 4-1
5/12 18:30 5834 Psg Zlín. v Mountfield Hk. 1-1 2-2
5/12 19:30 5835 Sparta Praga. v Vitkovice 1-1 2-4
5/12 20:00 5849 Aalborg Pirat. v Sonderjyske Ishoc. 1-0 5-2
5/12 20:00 5850 Esbjerg Energ. v Hvidovre 0-1 6-5
5/12 20:00 5851 Gentofte Stars. v Herlev Eagle. 0-2 0-3
5/12 20:00 5852 Odense Bulld. v Rungsted Ishoc. 0-1 4-2
5/12 20:00 5853 Rodovre Might. v Frederikshavn White. 1-0 2-6
5/12 20:45 6098 Lausanne v Ehc Klote. 2-0 4-0
5/12 18:30 5862 Assat Pori. v Vaasan Sport. 1-1 4-3
5/12 18:30 5863 Hifk Hocke. v Karpat Oulu. 0-0 3-3
5/12 18:30 5864 Ilves Tampe. v Rauma Lukko. 1-1 2-1
5/12 18:30 5865 Jukurit Mikke. v Tps Turku. 1-1 2-2
5/12 18:30 5866 Kalpa Hocke. v Hpk Hamee. 3-0 5-2
5/12 18:30 5867 Kookoo v Saipa Lappe. 1-0 2-3
5/12 18:30 5868 Pelicans Lahti. v Tappara Tampe. 0-2 2-2
5/12 19:30 5909 Lillehammer Ik. v If Frisk. 1-0 2-1
5/12 19:30 5910 Manglerud Star. v Ihk Spart. 3-1 6-6
5/12 19:30 5911 Stjernen Hocke. v Lorenskog Ik. 1-2 1-2
5/12 19:30 5912 Storhamar Drago. v Kongsvinger Il. 2-0 7-0
5/12 11:30 5983 Amur Khaba. v Hc Red. 1-1 2-1
5/12 14:30 5984 Sibir Novos. v Mettalurg Magni. 1-1 1-2
5/12 15:00 5985 Avangard Omsk. v Avtomobilist Yekat. 0-0 1-1
5/12 15:30 5986 Hc Barys. v Traktor Chely. 1-0 3-3
5/12 16:00 5987 Hc Yugra. v Lada Togli. 3-1 3-3
5/12 18:00 5988 Severstal Chere. v Jokerit Helsi. 1-0 2-3
5/12 18:00 5989 Torpedo Novgo. v Hc Slova. 1-0 4-1
5/12 18:30 5990 Spartak Mosco. v Hc Vitya. 0-1 2-6
5/12 19:30 5991 Dinamo Riga. v CSKA Mosco. 0-0 0-1
5/12 20:30 6003 Ec S.Fel. v Hdd Olimp. 1-0 6-1
5/12 12:00 6004 High1 v Sakhalin Hc. 0-0 2-2
5/12 19:00 1470 Hc Zubr. v Hc Fryde. 1-1 3-1
5/12 20:45 6019 Hockey Acade. v Ehc Visp. 1-1 2-2
5/12 20:45 6020 Rapperswil Jona. v Ehc Winte. 3-0 5-0
5/12 21:00 6021 Hc Biasc. v Hc Ajoie. 0-0 0-2
5/12 21:00 6026 Sc Lange. v Gck Lions. 1-1 3-5
5/12 20:30 5879 Scorpions De. v Rapaces De. 0-0 1-2
5/12 21:00 5880 Grenoble Mh38. v Csg Stras. 2-0 6-1
5/12 21:00 5881 He Rouen. v Hc Amien. 2-2 4-4
5/12 21:15 5882 Ic Epina. v Chamonix Hc. 1-3 6-7
5/12 21:30 5883 Asg Anger. v Bordeaux Ghc. 2-1 3-1
5/12 21:30 5884 Hc Lyon. v Nice Aigle. 4-0 5-2
5/12 18:30 1471 Hermes v Iisalmen Peli-. 1-0 2-1
5/12 18:30 1472 Jokipojat Joens. v Leki 0-2 2-6
5/12 18:30 1473 K-Vantaa v Tuto 2-2 3-4
5/12 18:30 1480 Ketterra v Espoo Unite. 1-0 4-2
5/12 18:30 5920 Roki v Keupa Ht. 0-0 2-3
5/12 18:30 5921 Sapko v Heinolan Pelii. 2-0 4-2
5/12 21:00 5922 Ev Raven. v Esv Kaufb. 1-3 3-5
5/12 14:00 9913 Hc Astan. v Yertis Pavlo. 0-0 4-7
5/12 14:00 9901 Stalnye Lisy. v Sarmaty Orenb. 0-1 0-5
5/12 15:00 9902 Belye Medve. v Tyumenskiy Legio. 4-1 10-2
5/12 16:00 9904 Irbis Kazan. v Sibirskie Snaip. 1-2 3-6
5/12 16:00 9903 Russkie Vitya. v Loko Yaros. 1-2 1-3
5/12 16:00 9905 Sputnik Almet. v Tolpar Ufa. 0-1 1-3
5/12 17:00 9906 Reaktor Nizhn. v Avto Yekat. 0-1 3-6
5/12 18:00 9907 Hk Mvd. v Red Star. 0-0 4-2
5/12 18:30 9908 Krasnaya Armiy. v Serebryanye Lvy. 0-1 3-1
5/12 18:30 9909 Krylya Sovet. v Chaika Nizhn. 0-0 2-2
5/12 13:00 9910 Ermak Angar. v Hk Ryaza. 1-0 3-0
5/12 14:00 9911 Sokol Krasn. v Buran Voron. 1-0 4-2
5/12 20:00 6005 Ik Oskar. v Södertälje Sk. 2-2 4-4
5/12 20:00 6018 Modo Hocke. v Hc Vita. 3-1 4-2
Volei   Pauză Final
5/12 13:00 8820 Jakarta Tni. v Mabes Tni. 0-0 3-0
5/12 10:00 8511 Hyundai Hills. v Ibk Altos. 1-0 2-3
5/12 18:30 5151 Salon Viest. v Vampula (F). 1-0 3-0
5/12 13:00 8818 Petron (F). v Generika Lifes. 0-0 3-2
5/12 20:00 5152 Vandoeuvre Nancy. v Evreux Vb. 0-1 3-2
5/12 21:00 5156 Cannes (F). v As Saint. 1-0 3-1
5/12 21:00 5153 Nantes Volle. v Venelles (F). 0-1 0-3
5/12 21:00 5154 Paris St-Cl. v Asptt Mulho. 0-1 1-3
5/12 21:00 5155 Quimper Volle. v Le Canne. 1-0 3-2
5/12 21:30 5157 Beziers Vb. v Vbc Chama. 1-0 3-0
5/12 15:00 5167 Vakifbank Istan. v Bursa B.Seh. 1-0 3-0
5/12 16:00 5168 Canakkale Beled. v Galatasaray (F). 1-0 2-3
5/12 16:00 5169 Iller Banka. v Beylikduzu Voley. 0-1 0-3
5/12 16:30 5170 Fenerbahce (F). v Seramiksan (F). 1-0 3-0
5/12 16:30 5171 Nilufer Beled. v Besiktas (F). 1-0 3-0
5/12 17:00 5172 Eczacibasi Vitra. v Halkbank Ankar. 1-0 3-0
5/12 20:00 5166 Solletuna Vk. v Södertelge Vbk. 1-0 3-0
5/12 15:00 8813 Sana Khanh. v Arirang Tp. 0-0 0-3
5/12 16:00 8814 Cong An. v Long An. 0-0 1-3
5/12 13:00 8815 Dak Lak. v Tien Nong. 0-0 3-1
5/12 14:00 8816 Tan Binh. v Quang Ninh. 0-0 0-3
5/12 21:30 5163 Noliko M. v Trentino 0-1 1-3
5/12 19:00 5162 Valepa v Paok 1-0 3-2
5/12 17:00 5159 Hapoel Kfar. v Montana 0-1 1-3
5/12 19:00 5160 Sl Benfi. v Uvc Graz. 1-0 3-0
5/12 20:00 5161 Sg Raiff. v Volley Naefe. 0-1 1-3
5/12 12:00 5164 Ansan Rush. v Kb Star. 1-0 2-3
5/12 18:00 5158 Scm Craio. v Ziraat Banka. 0-1 0-3
E-Sport   Pauză Final
5/12 13:10 3298 Fnatic v Faze 0-0 1-0
5/12 13:10 3299 Luminosity v Hellraisers 0-0 1-0
5/12 14:30 3305 Astralis v Liquid 0-0 0-1
5/12 14:30 3306 Fnatic v Hellraisers 0-0 0-1
5/12 16:00 3314 Astralis v Luminosity 0-0 1-0
5/12 16:00 3315 Faze v Liquid 0-0 1-0
5/12 17:45 3316 Fnatic v Luminosity 0-0 1-0
5/12 17:45 3317 Hellraisers v Liquid 0-0 1-0
5/12 19:45 3319 North v Sk Gamin. 0-0 0-1
5/12 19:45 3318 NRG v Misfits 0-0 0-1
5/12 21:00 9241 Ninjas In. v Optic Gamin. 0-0 1-0
5/12 21:00 9242 North v Misfits 0-0 0-1
5/12 22:15 9243 NRG v Ninjas In. 0-0 1-0
5/12 22:15 9244 Sk Gamin. v Optic Gamin. 0-0 0-1
5/12 23:30 9245 Misfits v Optic Gamin. 0-0 0-1
5/12 23:30 9246 North v NRG 0-0 0-1
Snooker   Rezultat
5/12 15:10 2600 Bingtao Y. v Higgins J. 3-6
5/12 15:10 2602 Gould M. v Vafaei H. 6-4
5/12 15:10 2607 King M. v Brecel L. 6-3
5/12 15:10 2608 O`Sullivan R. v White M. 6-1
5/12 21:00 2609 Guodong X. v Saengkham N. 6-3
5/12 21:00 2612 Hawkins B. v Songsermsawad A. 0-6
5/12 21:00 2613 Murphy S. v Robertson J. 6-3
5/12 21:00 2614 Wilson K. v Walden R. 2-6
Fotbal American   Pauză Final
5/12 03:30 6127 Cincinnati Benga. v Pittsburgh Steel. 0-0 20-23
Futsal   Rezultat
5/12 18:30 6735 Moldova v Turcia 5-2
5/12 19:30 6734 Germania v Cehia 2-5
Floorball   Pauză Final
5/12 20:30 6273 Copenhagen Sfc. v Helsingor Ft. 0-0 5-2
5/12 18:30 6295 Happee v Sb Welho. 0-0 5-3
5/12 20:00 7182 Linkoping Ibk. v Jonkopings Ik. 0-0 8-2
5/12 11:00 8914 Polonia (F). v Estonia (F). 0-0 6-1
5/12 14:00 8915 Letonia (F). v Danemarca (F). 0-0 4-1
5/12 17:00 8916 Germania (F). v Slovacia (F). 0-0 3-7
5/12 20:00 8917 Norvegia (F). v Sua (F). 0-0 5-4
5/12 12:30 8912 Japonia (F). v Australia (F). 0-0 5-4
5/12 16:30 8913 Singapore (F). v Thailanda (F). 0-0 5-6
Bandy   Rezultat
5/12 18:00 6328 Dinamo Kazan. v Zorkiy Krasn. 2-2
Tenis de masa   Pauză Final
5/12 10:00 7066 Baciocchi A. v Kriston D. 0-0 0-3
5/12 10:40 7067 Muramatsu v Di Marin. 0-0 3-0
5/12 11:20 7068 Gavlas A. v Kojic F. 0-0 3-1
5/12 12:00 7069 Kuzmin F. v Di Marin. 0-0 3-2
5/12 12:40 7070 Baciocchi A. v Kuzmin F. 0-0 3-0
5/12 13:20 7071 Gavlas A. v Kriston D. 0-0 3-1
Cricket   Pauză Final
5/12 09:00 3299 Comilla Victo. v Titans 0-0 0-1
5/12 14:00 3300 Chittagong Vikin. v Rajshahi Kings. 0-0 1-0
Polo   Pauză Final
5/12 20:00 1152 Rn Savon. v An Bresc. 0-0 4-7
Curling   Pauză Final
5/12 16:00 2992 Cehia (F). v China (F). 0-0 6-7
5/12 16:00 2993 Danemarca (F). v Italia (F). 0-0 7-4
5/12 16:00 2994 Letonia (F). v Germania (F). 0-0 10-5
5/12 21:00 2986 Cehia v Finlanda 0-0 5-3
5/12 21:00 2987 Danemarca v Rusia 0-0 3-6
5/12 21:00 2990 Germania v China 0-0 4-7
5/12 21:00 2991 Olanda v Italia 0-0 6-7
Hochei pe iarba   Pauză Final
5/12 14:00 7041 Argentina v Spania 0-0 1-2
5/12 16:00 7044 Belgia v Olanda 0-0 3-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.