Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
4/12 18:00 3334 ACS Poli. v Gaz Metan. 1-0 1-1
4/12 20:45 3335 Sepsi v Dinamo 0-2 0-3
4/12 20:00 2838 Crotone v Udinese 0-1 0-3
4/12 22:00 2839 Verona v Genoa 0-1 0-1
4/12 22:00 3762 Girona v Alaves 0-0 2-3
4/12 21:45 1764 Birmingham v Wolverhampton 0-1 0-1
4/12 20:00 1507 Midtjylland v Odense 3-0 3-1
4/12 21:30 2248 Ingolstadt v Braunschweig 0-0 0-2
4/12 19:30 2359 Platanias v Atromitos 1-0 1-3
4/12 21:30 2878 Perugia v Ascoli 0-0 1-0
4/12 21:00 2389 PSV Tiner. v Fortuna Sitta. 2-0 2-3
4/12 21:00 2388 Utrecht Tiner. v Emmen 1-0 1-2
4/12 19:00 3194 Cracovia Ks. v Korona Kielc. 1-1 2-2
4/12 22:00 3244 Estoril v Portimonense 0-0 0-0
4/12 19:00 8778 Alanyaspor v Kayserispor 0-1 1-2
4/12 19:00 8779 Trabzonspor v Antalyaspor 1-0 3-0
4/12 11:00 9870 Brunei v Kyrgyzstan 0-2 0-4
4/12 13:00 9871 Taiwan v Timorul de. 1-0 3-1
4/12 16:30 9873 Indonezia v Mongolia 3-1 3-2
4/12 14:00 8990 Uganda v Burundi 0-0 0-0
4/12 21:45 1822 Slough Town. v Rochdale 0-1 0-4
4/12 00:30 5406 Boca Junio. v Arsenal De. 1-0 2-0
4/12 02:30 5407 Gimnasia Y. v River Plate. 0-0 2-1
4/12 22:00 5408 Atletico Lanus. v Velez Sarsf. 0-0 0-0
4/12 16:40 1630 Al-Baten v Al Nasr. 1-1 1-1
4/12 17:30 1382 Ludogorets v Dunav Ruse. 2-0 2-0
4/12 01:30 1321 Everton De. v Antofagasta 1-0 1-0
4/12 19:00 1391 AEK Larna. v AC Omoni. 2-0 5-0
4/12 00:15 1400 Junior De. v America De. 2-1 2-2
4/12 21:00 3864 Servette v Neuchatel Xamax. 1-0 1-2
4/12 19:00 6983 Istra v Rudes 0-1 2-1
4/12 14:45 1398 Al Nasr. v El Dakly. 0-0 0-0
4/12 17:00 1399 El-Entag El-Ha. v Al-Masry Club. 0-1 1-1
4/12 19:30 1580 Misr Lel. v Talaea El. 1-0 4-0
4/12 21:00 2166 Hapoel Haifa. v Maccabi Haifa. 1-0 1-0
4/12 02:00 3001 Monterrey v Atl Morel. 3-0 4-0
4/12 17:00 5058 Mat Maghr. v Racing Athle. 0-0 1-1
4/12 17:00 5059 Rapide Oued. v Kacm Marra. 1-1 1-2
4/12 23:00 3143 Nacional v Independiente Fbc. 4-0 5-0
4/12 23:00 3144 Rubio Nu. v Sportivo Trini. 0-0 1-0
4/12 14:00 1632 Borac Cacak. v Napredak Kruse. 0-2 3-3
4/12 16:00 1636 Rad Belgr. v Radnicki Nis. 0-0 2-3
4/12 18:00 1635 Cukaricki v Zemun 1-1 4-1
4/12 17:00 8785 Erzurum B. v Manisaspor 0-0 1-1
4/12 14:00 5100 Luftetari Gjiro. v Flamurtari Vlore. 0-1 1-1
4/12 16:00 8976 Charlton Athle. v Bristol City. 0-1 0-1
4/12 21:00 8977 Bury FC. v Norwich City. 0-0 0-1
4/12 21:00 8978 Colchester Unite. v Newcastle Utd. 0-1 1-2
4/12 21:00 8979 Exeter City. v Brighton Hove. 1-1 4-1
4/12 21:00 8980 Southampton FC. v Blackburn Rover. 1-0 2-0
4/12 21:45 5617 Dorchester Town. v Stratford Town. 0-0 1-2
4/12 15:00 8971 Crewe Alexa. v Sheffield Wed. 2-1 5-2
4/12 15:00 8972 Huddersfield Town. v Sheffield Utd. 1-3 2-4
4/12 15:00 8973 Hull City. v Nottingham Fores. 1-1 2-4
4/12 21:00 8974 Bolton Wande. v Birmingham City. 1-0 1-0
4/12 21:45 8982 Hitchin Town. v Bishops Stort. 3-0 3-0
4/12 21:45 8975 Widnes FC. v Southport FC. 2-1 5-1
4/12 21:45 8983 Aveley FC. v Concord Range. 0-0 0-5
4/12 12:00 6871 Artsakh v Avan Acade. 1-0 1-2
4/12 12:00 6872 Fc Alash. v Erebuni 0-0 1-1
4/12 12:00 6873 Fc Lori. v Fc Arara. 0-0 1-0
4/12 14:00 8963 Lanus (R). v Velez Sarsf. 1-1 2-2
4/12 22:00 8964 Gimnasia de. v CA River. 0-0 1-0
4/12 01:30 9487 Club Atlet. v Club Comun. 0-0 2-0
4/12 22:00 9488 Barracas Centr. v Ca Defen. 0-1 0-3
4/12 22:00 9483 Deportivo Espan. v Villa San. 0-0 0-0
4/12 12:00 3699 Azal Baku. v Moik Baku. 0-0 3-0
4/12 12:00 3698 Fk Garad. v Bina 2-0 4-1
4/12 12:00 3700 Mil-Mugan Fk. v Pfk Turan. 0-0 1-1
4/12 12:00 3701 Pfk Zaqat. v Sabah 1-0 1-1
4/12 16:20 3704 East Riffa. v Al-Muharraq Sc. 0-0 0-2
4/12 17:00 3705 Al Riffa. v Malkiya Club. 0-2 0-3
4/12 18:35 3706 Al Ahli. v Manama Club. 0-1 1-4
4/12 14:00 8846 Sloboda Tuzla. v Celik Zenic. 2-0 3-0
4/12 20:30 1133 Kv Rs. v Antwerp (R). 0-0 5-0
4/12 20:30 1130 Mouscron Peruw. v Royal Charl. 0-0 3-2
4/12 20:30 1131 Sporting Loker. v Club Brugg. 0-0 1-2
4/12 20:30 1132 Standard Liege. v Kaa Gent. 0-0 2-1
4/12 20:30 1134 Zulte Wareg. v Krc Genk. 0-0 1-3
4/12 21:00 1135 Kv Kortr. v Kv Ooste. 0-0 2-2
4/12 14:00 5416 Ac Spart. v Ceske Budej. 3-1 6-1
4/12 14:00 5417 Fc Slova. v Bohemians 1905. 1-0 2-0
4/12 17:00 8970 Junior De. v Deportivo La. 0-0 0-1
4/12 02:00 1384 Cs Hered. v Deportivo Sapri. 0-0 0-1
4/12 14:00 8985 Kedus Giorg. v Ethiopia Elect. 1-1 3-1
4/12 16:30 8986 Dedebit FC. v Fasil Ketem. 0-0 0-0
4/12 15:00 3734 Kallithea Fc. v Panegialios 1-0 2-1
4/12 15:00 3735 Trikala v Apollon Kalam. 0-0 0-0
4/12 17:00 5450 Ergotelis v Ofi Kreta. 1-3 2-4
4/12 16:00 8987 Mizoram Polic. v Aizawl FC. 1-1 1-1
4/12 03:00 1620 Csd Xelaj. v Coban Imper. 1-2 2-2
4/12 16:30 1625 Gokulam Keral. v Chennai City. 1-1 1-1
4/12 22:00 9874 Larkview Boys. v Colepark Unite. 0-4 0-6
4/12 11:30 8988 Century Rayon. v Kenkre FC. 2-1 2-2
4/12 19:00 2159 Hapoel Ironi. v Maccabi Herzl. 0-0 0-0
4/12 19:00 2157 Hapoel Natzr. v Ironi Neshe. 1-0 1-1
4/12 19:00 2158 Ironi Ramat. v Hapoel Tel. 1-2 1-2
4/12 21:45 2788 Padova v Unione Sport. 0-0 0-0
4/12 15:30 2803 Fc Genoa. v Sampdoria Genoa. 0-0 1-3
4/12 15:00 2396 Pec Zwoll. v Roda Jc. 0-0 4-4
4/12 15:30 2397 Willem Ii. v Dordrecht (T). 0-0 1-2
4/12 19:30 2395 Go Ahead. v Helmond (T). 0-0 1-2
4/12 15:00 7854 Shabab Al. v Taraji Wadi. 0-0 2-1
4/12 16:00 7855 Markez Balat. v Shabab Dora. 0-0 3-3
4/12 18:00 7856 Shabab Alsam. v Shabab Al. 0-0 4-1
4/12 15:00 2398 Nac Breda. v Heracles Almel. 0-0 2-1
4/12 19:30 2399 Nec Nijme. v Cambuur (T). 0-0 3-2
4/12 19:30 2394 Sbv Excel. v Rkc Waalw. 0-0 1-2
4/12 21:00 3520 Falkirk Fc. v Fc St. 0-0 0-2
4/12 22:00 8981 AYR Unite. v Greenock Morto. 1-0 2-1
4/12 12:00 9561 Lokomotiv Tashk. v FC Bunyo. 1-0 1-0
4/12 11:30 9352 Trabzonspor U21. v Antalyaspor U21. 0-0 0-0
4/12 12:30 9353 Alanyaspor U21. v Kayserispor U21. 1-0 2-0
4/12 12:30 9344 Buyuksehir Beled. v Manisaspor U21. 2-0 6-0
4/12 21:45 8984 Dover Athle. v Folkestone Invic. 0-4 0-6
4/12 14:00 8966 Internacional RS. v Atletico Lanus. 0-1 3-1
4/12 20:00 8967 Argentinos JRS. v Sao Paulo. 0-2 1-3
4/12 22:30 8968 Deportivo Toluc. v Corinthians SP. 0-0 1-1
Tenis   Pauză Final
4/12 14:00 5308 Aboian L. v Justo G. 0-1 0-2
4/12 14:00 5309 Bastias F. v Castares M. 0-1 0-2
4/12 14:00 5310 Besada S. v Alcalde Ji. 1-0 2-0
4/12 14:00 5311 Carou I. v Rodriguez L. 0-1 0-2
4/12 14:00 5312 Comesana F. v Aguilar F. 1-0 2-0
4/12 14:00 5313 Martinez M. v Navone M. 1-0 2-0
4/12 15:30 5300 Rodriguez v Kohen A. 1-0 2-0
4/12 15:30 5301 Villanueva G. v Juarez F. 1-0 2-1
4/12 16:30 5314 Farjat T. v Suarez Gonza. 1-0 1-2
4/12 16:30 5315 Ferrando N. v Reche T. 0-1 1-2
4/12 16:55 5302 Gagliardo L. v Agamenone F. 1-0 2-0
4/12 18:10 5303 Lanusse F. v Heras P. 0-1 0-2
4/12 09:50 4121 Bybel N. v Longwe-Smit T. 1-0 2-0
4/12 10:45 4122 Hochwalt T. v Bierman R. 1-0 2-0
4/12 11:20 4123 Ianakiev M. v Kossek D. 1-0 2-0
4/12 11:30 4127 Renard L. v Coutinho J. 1-0 2-0
4/12 12:40 4126 Montsi S. v De Jong. 1-0 2-0
4/12 12:45 4128 Von Hindt. v Peters F. 1-0 2-0
4/12 19:00 5316 Gelhardt L. v Nunez Leal. 0-1 0-2
4/12 20:55 5319 Barrios Vera. v Varillas Patin. 1-0 2-1
4/12 21:00 5320 Tabilo A. v Largo H. 1-0 2-0
4/12 18:00 3380 Echazu M. v Romboli F. 1-0 2-0
4/12 18:30 2302 Garza D. v Gomez L. 0-1 0-2
4/12 20:10 2303 Hernandez Ramir. v Halebian A. 1-0 2-0
4/12 07:30 1894 Choudhary A. v Vylegzhanin N. 0-1 1-2
4/12 07:30 1895 Dzhanashia S. v Kamal K. 1-0 2-0
4/12 07:30 1896 Onken J. v Hara T. 1-0 2-0
4/12 07:30 1897 Shoaib M. v Abid M. 0-1 1-2
4/12 15:00 5324 Bianchi N. v Aracena G. 1-0 2-0
4/12 15:00 5325 Carrizo M. v Derdoy F. 0-1 0-2
4/12 15:00 5326 Doria L. v Swindells J. 1-0 2-0
4/12 15:00 5327 Gerini T. v Fernandez Flore. 1-0 2-0
4/12 15:00 5328 Hidalgo G. v Bruna N. 1-0 2-0
4/12 15:00 5329 Merino A. v Stierling L. 0-1 2-1
4/12 15:00 5330 Otegui J. v Rivas Matur. 1-0 2-0
4/12 15:00 5331 Tenti F. v Etcheverry D. 1-0 2-0
4/12 11:00 5333 Exposito A. v Khamis Y. 1-0 2-1
4/12 11:00 5334 Kolisnyk O. v Barton D. 1-0 1-2
4/12 11:00 5335 Kowalczyk M. v Winkler G. 1-0 2-0
4/12 11:00 5350 Walkow S. v Mbithi M. 1-0 2-0
4/12 12:30 5285 Gervais W. v Boychuk R. 0-1 0-2
4/12 12:30 5286 Kozielski L. v Carlone N. 1-0 1-2
4/12 12:30 5351 Lawrence E. v Fellin M. 0-1 0-2
4/12 12:30 3352 Samaha G. v Anikanov I. 1-0 2-0
4/12 09:30 1878 Amar R. v Sarouk Y. 1-0 2-0
4/12 09:30 1879 Barkai Y. v Vodavoz N. 1-0 2-1
4/12 09:30 1880 Bayard D. v Bax F. 1-0 2-0
4/12 09:30 1881 Bittoun Kouzm. v Aleshchev A. 1-0 2-0
4/12 09:30 1882 Blanchet U. v Martinez L. 1-0 2-0
4/12 09:30 1883 Castelnuovo L. v Amoyal O. 1-0 2-1
4/12 09:30 1885 Hasson J. v Negbie R. 1-0 2-0
4/12 09:30 1886 Petrovic S. v Schmid A. 0-1 0-2
4/12 09:30 1887 Walch A. v Hiramatsu S. 0-1 2-1
4/12 11:00 1888 Canter A. v Bakshi E. 1-0 2-0
4/12 11:00 1889 Guberman Y. v Kolobaev N. 1-0 2-0
4/12 11:00 1890 Harwood E. v Kolly B. 0-1 0-2
4/12 11:00 1892 Vejnovic M. v Cornut-Chauvinc A. 0-1 0-2
4/12 11:00 1893 Zemel Y. v Zonder I. 1-0 2-0
4/12 16:30 1872 Lescure M. v Haim M. 1-0 2-0
4/12 16:30 1877 Zhu E. v Endara I. 0-1 0-2
4/12 08:30 2294 Podzus M. v Pumjit A. 1-0 2-0
4/12 09:10 2296 Wattanakul P. v Kim C-E. 0-1 0-2
4/12 10:25 2293 Piros Z. v Meis P. 0-1 2-1
4/12 14:00 4113 Johnson L. v Danilov S. 1-0 2-0
4/12 14:00 4114 Peniston R. v Damiens A. 1-0 2-0
4/12 14:00 4115 Saidkarimov S. v Den Heije. 0-1 0-2
4/12 14:00 4116 Zgombic F. v Semjan M. 0-1 1-2
4/12 15:25 4117 Cutuli M. v Angele J-F. 0-1 0-2
4/12 15:25 4119 Fomba L. v Watson 0-1 1-2
4/12 15:40 4118 Ferrari F. v Taylor S. 1-0 2-0
4/12 16:10 4120 Friberg K. v Juksa D. 1-0 2-0
4/12 17:00 1896 Batalla Diez. v Murray J. 0-1 0-2
4/12 17:00 1897 Bendeck J. v Dias F. 0-1 0-2
4/12 17:00 1900 Hovhannisyan M. v Adamson A. 0-1 0-2
4/12 17:00 4106 Mendoza A. v Aramburu A. 1-0 2-0
4/12 17:00 4109 Mora D. v Hernandez Serra. 1-0 2-0
4/12 18:00 4110 Douglas J. v Stewart M. 0-1 2-1
4/12 18:00 4111 Orozco Range. v Wettengel C. 0-1 0-2
4/12 18:00 4112 Rodriguez Rodri. v Urquidi M. 1-0 2-0
4/12 10:30 5336 Arh A. v Sanchez Jover. 0-1 1-2
4/12 10:30 2305 Benedetti G. v Niv B. 1-0 1-2
4/12 10:30 2306 Catini D. v Di Ianni. 1-0 2-0
4/12 10:30 2307 Fernandez A. v De Berna. 1-0 2-0
4/12 10:30 2308 Munafo P. v Cekirge K. 1-0 2-1
4/12 10:30 2309 Portales N. v Hellum Lille. 0-1 0-2
4/12 10:30 2311 Winter Lopez. v Kaelin Y. 1-0 2-0
4/12 11:00 2312 Seateun N. v Hersey J. 1-0 2-0
4/12 15:00 7954 Andrzejczuk A. v Botezan G. 1-0 1-2
4/12 15:00 7955 Hannestad B. v Dell'Eva A. 1-0 2-0
4/12 15:00 7958 Lamble J. v Banov D. 1-0 2-0
4/12 15:00 7959 Maginley Hj. v Phillips R. 1-0 2-0
4/12 15:00 7960 Tikhomirov M. v Ward E. 1-0 2-0
4/12 15:00 5332 Urrea A. v Dempster I. 1-0 2-1
4/12 09:15 2313 Apostol B. v Khaledan . 1-0 1-2
4/12 09:15 2314 Bothwell S. v Nazaruk D. 1-0 2-0
4/12 09:15 3350 Johansson-Holm J. v Endrizzi M. 1-0 2-0
4/12 09:15 3351 Krainer L. v Codescu R. 0-1 2-1
4/12 10:40 3355 Meng C-Y. v Stevens B. 0-1 0-2
4/12 11:30 3353 Manda C. v Matvievici E. 1-0 2-0
4/12 11:50 2315 Fetisleam E. v Vittar F. 1-0 2-0
4/12 11:50 3354 Manole A-V. v Bobleaga R. 1-0 2-0
4/12 17:00 4140 Belov S. v Woog J. 1-0 1-2
4/12 17:00 4141 Daciek P. v Mas De. 1-0 2-0
4/12 17:00 4142 Hagar J. v Dhingra A. 1-0 2-0
4/12 17:00 4143 Mcmann C. v Rousseau H. 0-1 0-2
4/12 18:30 4145 Dunbar J. v Beiler M. 1-0 2-0
4/12 19:15 4146 Kandath M. v Deheart, Ryler. 1-0 2-0
4/12 19:15 4147 Nunez J. v Bryde T. 0-1 0-2
4/12 19:25 4144 Corwin F. v Bradley J. 1-0 2-0
4/12 09:15 3375 Cai X. v Buczynska A. 1-0 2-0
4/12 09:15 3379 Sarioglan Z-S. v Gerits S. 0-1 0-2
4/12 09:15 5270 Stoilkovska M. v Andrieieva O. 0-1 1-2
4/12 09:15 5272 Toma M. v Tinaztepe T. 1-0 2-0
4/12 10:20 3377 Mehra A. v Rittberger S. 0-1 0-2
4/12 10:35 3376 Glushko L. v Dalakishvili M. 0-1 0-2
4/12 11:25 3378 Ozturk Z. v Skrobonja A. 0-1 0-2
4/12 11:25 5271 Takayama C. v Pysson J. 0-1 0-2
4/12 11:00 5337 Gogol V.. v Pascale C. 1-0 2-0
4/12 11:00 5338 Morvayova v v Easwa. 1-0 2-0
4/12 11:00 5339 Stojanovic J. v Koplova T. 1-0 2-0
4/12 11:00 5340 William T. v Kubanova K. 1-0 1-2
4/12 12:30 5341 Vasilescu A-G. v Kulik W. 0-1 0-2
4/12 10:30 5273 Ayala Serra. v Carbonaro G. 0-1 1-2
4/12 10:30 5274 Crivelletto J. v Popescu A. 1-0 2-0
4/12 10:30 5275 Spremo M. v Miletic K. 1-0 1-2
4/12 13:00 5276 Bouzgarrou M. v Mayorova Bakht. 0-1 0-2
4/12 13:00 5277 Cagnazzo L. v Sposetti I. 0-1 0-2
4/12 13:00 5278 Crescenz Gi. v Matusova B. 0-1 1-2
4/12 13:00 5279 Pages Mere. v Lanca S. 1-0 2-0
4/12 11:00 4148 Dudlakova D. v Hrabalova K. 0-1 0-2
4/12 11:00 4149 Pektorova H. v Pospisilova D. 0-1 1-2
4/12 11:00 4150 Petruzelova M. v Zajda M. 1-0 1-2
4/12 12:00 7961 Krtenova S. v Dorreova A. 0-1 0-2
4/12 12:00 7962 Podlinska M. v Filip K. 1-0 2-0
4/12 12:00 4134 Sedlackova P. v Kucerova P. 1-0 2-0
4/12 13:00 4151 Kolbe M. v Nikolovova V. 0-1 0-2
4/12 06:00 5285 Bhosale R. v Ma Y. 1-0 2-0
4/12 07:50 5288 Nitture A. v Palkina 0-1 0-2
4/12 08:30 7451 Chantraine E. v Verhaar A. 1-0 2-1
4/12 08:30 7452 Cox S. v Gustafson R. 0-1 0-2
4/12 08:30 7453 Januskova P. v Gouvernante D. 1-0 2-0
4/12 08:30 5287 Kalva B. v Thamchaiwat B. 0-1 1-2
4/12 08:30 7454 Kobelt M. v Dartron E. 0-1 0-2
4/12 08:30 7455 Robinson M. v Scandalis Z. 0-1 2-1
4/12 08:30 7456 Rosenqvist J. v Ncube M. 1-0 2-0
4/12 10:00 7457 Abbate C. v Lindh Galla. 1-0 2-0
4/12 10:35 5289 Forys Wj. v Mcphee K. 0-1 0-2
4/12 10:50 7458 Morkel L-A. v Wolmarans B. 1-0 2-0
4/12 12:00 5281 Burillo Escor. v Roemer C. 1-0 2-0
4/12 12:00 5282 Guerrero Alvar. v Mironova D. 1-0 2-1
4/12 12:00 5283 Lechemia E. v Hoste Ferre. 1-0 2-0
4/12 12:00 7935 Zuleta De. v Vicens Mas. 1-0 2-0
4/12 13:00 7459 Jastrzebska P. v Luttikhuis B. 1-0 2-0
4/12 13:30 7936 Cavalle-Reimers I. v Perera Ros. 1-0 2-0
4/12 14:00 7937 Cabeza-Candela E. v Vismane D. 1-0 2-0
4/12 14:05 7460 Kissell J. v Boy A. 1-0 2-1
4/12 14:15 5280 Payola J. v Pellicano H. 0-1 0-2
4/12 14:25 7462 Sireix C. v Vedder E. 0-1 0-2
4/12 14:35 7461 Siedliska N. v De Waal. 1-0 2-0
4/12 17:00 5342 Chlpac A. v Tarun A. 0-1 2-1
4/12 17:00 5343 Correa M. v Perez Garci. 0-1 1-2
4/12 17:00 5344 Portillo Ramir. v James A. 1-0 2-1
4/12 19:30 5346 Villarreal A-R. v Schmidt M. 0-1 2-1
4/12 19:45 5345 Chan Barat. v Peer A. 0-1 0-2
4/12 21:30 5347 Closs M. v Kukharchuk N. 0-1 0-2
4/12 05:00 5332 Gojo B. v Cho M. 0-1 0-2
4/12 05:00 5333 Harris B. v Lo C. 1-0 2-0
4/12 05:00 5334 Kim Y-S. v Boyer D. 1-0 2-0
4/12 05:00 5335 Niesten M. v Martineau M. 0-1 2-1
4/12 06:35 2304 Ursu V.. v Tanuma R. 0-1 0-2
4/12 06:40 2303 Son J. v Kim J. 1-0 2-0
4/12 07:05 2302 Fallert Fl. v Song M-K. 1-0 1-2
4/12 08:00 2301 Duldaev D. v Shanmugam A. 0-1 2-1
4/12 16:00 7938 Scholl Chi. v Yapur Lopez. 1-0 2-0
4/12 16:00 7939 Wuarin P. v Ryngler A. 0-1 0-2
4/12 19:15 7941 Gerald Gonza. v Kruger Z. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
4/12 02:00 4660 Miami Heat. v Golden State. 0-0 95-123
4/12 02:00 4661 Minnesota Timbe. v Los Angel. 0-0 112-106
4/12 02:00 4662 Oklahoma City. v San Anton. 0-0 90-87
4/12 04:30 4663 Los Angel. v Houston Rocke. 0-0 95-118
4/12 21:45 7813 Jeunesse Laiqu. v Pau Lacq. 0-0 91-82
4/12 21:45 7847 Cantu v Brescia 0-0 84-88
4/12 19:00 8682 Mega Leks. v Kk Zadar. 0-0 71-73
4/12 22:00 8685 Steaua Rosie. v Kk Igoke. 0-0 85-80
4/12 18:30 6354 CSKA Mosco. v Bc Kalev. 0-0 108-100
4/12 10:30 7804 Melbourne Tiger. v Wollongong Hawks. 0-0 91-73
4/12 20:00 8607 Wbc Raiff. v Bc Zepte. 0-0 95-88
4/12 23:00 8608 Caxias Do. v Liga Soroc. 0-0 82-66
4/12 23:00 8609 Minas Mg. v Joinville /. 0-0 69-52
4/12 23:30 8610 Pinheiros v Campo Moura. 0-0 80-51
4/12 19:00 8602 Bk Usti. v Bk Opava. 0-0 70-80
4/12 10:00 8656 Beijing Great. v Shanghai Octop. 0-0 77-70
4/12 13:30 8658 Guangdong Dolph. v Shenbu Wanch. 0-0 91-75
4/12 13:30 8662 Jiangsu Phoen. v Shandong Sport. 0-0 72-55
4/12 13:30 8664 Liaoning Leopa. v Zhejiang Far. 0-0 77-91
4/12 13:30 8667 Shaanxi Tianz. v Sichuan Jin. 0-0 73-76
4/12 13:30 8668 Shanxi Xing. v Xinjiang Wojia. 0-0 102-79
4/12 12:00 8632 0-0 68-58
4/12 20:00 8611 Team Fog. v Randers Cimbr. 0-0 91-107
4/12 20:30 8601 Rheinstars Koln. v Bv Chemn. 0-0 70-49
4/12 21:15 8602 Kr Reykj. v Umf Tinda. 0-0 97-69
4/12 19:45 6356 Hapoel Eilat. v Maccabi Haifa. 0-0 81-86
4/12 20:00 6357 Bnei Herze. v Galil Gilbo. 0-0 74-99
4/12 20:10 6358 Ironi Nahar. v Maccabi Ashdo. 0-0 81-76
4/12 19:00 6386 Bc Alyta. v Kk Prien. 0-0 60-90
4/12 20:00 8620 Asseco Proko. v Trefl Sopot. 0-0 78-81
4/12 01:00 8640 Leones De. v Cd Las. 0-0 86-92
Handbal   Rezultat
4/12 18:00 4895 Dobrogea Sud. v Steaua 24-19
4/12 20:00 4916 Malmo v Hammarby 31-25
4/12 20:00 4917 Redbergslids v Savehof 22-30
4/12 20:00 4808 Sonderjyske v Ribe Esbje. 26-28
4/12 17:00 4803 Dinamo-Viktor v St Peter. 20-24
4/12 19:30 4801 Ironi Rehov. v Maccabi Tel. 24-27
4/12 19:45 4804 Mk Holon. v Maccabi Kirya. 31-18
4/12 20:00 4806 Hapoel Risho. v Bnei Herzl. 33-32
4/12 20:30 4807 Hapoel Kirya. v A.S Ramat. 23-29
4/12 20:30 4809 Hapoel Ramat. v Hapoel Ashdo. 24-28
Hochei   Pauză Final
4/12 02:00 6018 Chicago v La Kings. 0-0 1-3
4/12 02:00 6019 Winnipeg v Ottawa 2-0 5-0
4/12 03:00 6020 Colorado v Dallas 0-2 2-7
4/12 03:00 6021 Vegas v Phoenix 0-0 2-2
4/12 20:00 7143 Stavanger Oiler. v Valerenga If. 0-1 2-3
4/12 16:00 6225 Salavat Yulae. v Dinamo Mosco. 1-1 2-2
4/12 18:30 6226 Bars Kazan. v Dinamo Minsk. 2-0 3-1
4/12 18:30 6227 Neftekhimik Nizne. v SKA St. 1-0 1-3
4/12 12:00 1468 High1 v Sakhalin Hc. 0-1 0-3
4/12 21:00 8804 Sapa Feher. v Vienna Capit. 1-1 5-1
4/12 00:30 1473 Saginaw Spiri. v Niagara Icedo. 1-1 3-1
4/12 13:00 6026 Omskie Yastr. v Mamonty Yugry. 0-0 1-2
4/12 14:00 6027 Stalnye Lisy. v Sarmaty Orenb. 3-0 7-1
4/12 15:00 6028 Belye Medve. v Tyumenskiy Legio. 1-1 4-3
4/12 16:00 6029 Spartak Mosco. v Mytishchinskie Atlan. 1-1 4-1
4/12 16:30 6030 Ladja Togli. v Kuznetskie Medve. 1-1 1-2
4/12 18:00 6031 Kapitan Stupi. v Almaz Chere. 0-1 0-2
4/12 18:30 6032 Krylya Sovet. v Chaika Nizhn. 3-2 5-2
4/12 17:30 6040 Khimik Voskr. v Hk Sarov. 1-2 5-5
4/12 17:30 6041 Zvezda Chekh. v Dizel Penza. 2-1 6-4
4/12 20:00 9908 If Troja. v Timra Ik. 0-0 2-1
4/12 01:05 6073 Springfield Falco. v Manchester Monar. 0-2 2-4
4/12 03:00 6074 Oklahoma City. v Worcester Shark. 1-1 1-2
Volei   Pauză Final
4/12 18:00 7234 Pamvohaikos v Panathinaikos 1-0 3-0
4/12 19:00 8381 Olsztyn v Bydgoszcz 1-0 3-2
4/12 19:00 8388 Siodemka Legio. v Trefl Proxi. 1-0 3-0
4/12 10:00 8513 Sakhalin (F). v Dinamo Kazan. 0-1 0-3
4/12 14:00 8514 Yenisey Krasn. v Zarechie Odint. 1-0 3-0
4/12 15:30 8515 Avtodor-Metar Chely. v Leningradka (F). 0-1 3-1
4/12 15:30 8516 Ekaterinburg (F). v Dinamo Krasn. 1-0 3-1
4/12 18:00 8517 Dinamo Mosco. v Proton Sarat. 1-0 3-0
Snooker   Rezultat
4/12 15:05 2603 Haotian L. v Fu M. 6-4
4/12 15:05 2611 Wen Bo. v Maguire S. 5-6
4/12 15:10 2610 Trump J. v Dott G. 2-6
4/12 15:10 2617 Williams M. v Day R. 5-6
4/12 21:00 2601 Donaldson S. v Hang L. 1-6
4/12 21:00 2604 Joyce M. v Robertson N. 6-5
4/12 21:00 2605 Lines P. v Allen M. 4-6
4/12 21:00 2606 Perry J. v Maflin K. 6-3
Fotbal American   Pauză Final
4/12 03:30 6125 Seattle Seaha. v Philadelphia Eagle. 0-0 24-10
Floorball   Pauză Final
4/12 15:00 8919 Letonia (F). v Finlanda (F). 0-0 1-12
4/12 18:30 8920 Norvegia (F). v Cehia (F). 0-0 0-8
4/12 12:30 6272 Polonia (F). v Germania (F). 0-0 5-0
4/12 16:40 6275 Suedia (F). v Elvetia (F). 0-0 12-3
4/12 10:30 6279 Thailanda (F). v Japonia (F). 0-0 2-5
4/12 20:30 6280 Sua (F). v Danemarca (F). 0-0 2-6
Bandy   Rezultat
4/12 20:00 7423 Vasteraas Sk/Bk. v Broberg/Soderhamn Bs. 3-3
Tenis de masa   Pauză Final
4/12 09:30 7066 Baciocchi A. v Di Marin. 0-0 3-2
4/12 10:10 7067 Gavlas A. v Kuzmin F. 0-0 3-2
4/12 10:50 7068 Ishiy V.. v Kriston D. 0-0 2-3
4/12 11:30 7069 Muramatsu v Kojic F. 0-0 0-3
4/12 12:10 7070 Baciocchi A. v Gavlas A. 0-0 2-3
4/12 12:50 7071 Ishiy V.. v Kuzmin F. 0-0 0-3
4/12 13:30 7072 Muramatsu v Kriston D. 0-0 3-0
4/12 14:10 7073 Kojic F. v Di Marin. 0-0 3-1
4/12 15:30 7075 Gavlas A. v Di Marin. 0-0 3-0
4/12 17:00 7076 Kojic F. v Kriston D. 0-0 3-2
4/12 17:40 7077 Muramatsu v Kuzmin F. 0-0 3-0
4/12 18:20 7079 Kriston D. v Di Marin. 0-0 3-0
4/12 19:00 7080 Kojic F. v Kuzmin F. 0-0 1-3
4/12 19:40 7081 Baciocchi A. v Muramatsu 0-0 0-3
4/12 20:20 7083 Baciocchi A. v Kojic F. 0-0 3-2
4/12 21:00 7084 Kriston D. v Kuzmin F. 0-0 2-3
4/12 21:40 7085 Gavlas A. v Muramatsu 0-0 0-3
Hochei pe iarba   Pauză Final
4/12 14:00 7048 Australia v Anglia 0-1 2-2
4/12 16:00 7040 India v Germania 0-0 0-2
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.