Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
3/12 18:00 3328 CSMS Iasi. v Astra 0-0 1-0
3/12 20:45 3333 FCSB v Juventus Buc.. 0-0 4-0
3/12 11:30 3258 UTA Batra. v Chindia Targo. 1-0 2-1
3/12 12:00 3259 Balotesti v Hermanstadt 0-1 0-3
3/12 15:30 1659 Bournemouth v Southampton 1-0 1-1
3/12 18:00 1660 Manchester City. v West Ham. 0-1 2-1
3/12 16:00 8769 Saint Etien. v Nantes 1-0 1-1
3/12 18:00 8770 Caen v Lyon 0-1 1-2
3/12 22:00 8771 Montpellier v Marseille 1-1 1-1
3/12 16:30 2325 Hertha B. v Eintracht Frank. 1-1 1-2
3/12 19:00 2326 Wolfsburg v M`Gladbach 2-0 3-0
3/12 13:30 2833 Benevento v AC Milan. 0-1 2-2
3/12 16:00 2835 Bologna v Cagliari 0-1 1-1
3/12 16:00 2834 Fiorentina v Sassuolo 2-0 3-0
3/12 16:00 2836 Inter v Chievo 2-0 5-0
3/12 21:45 2837 Sampdoria v Lazio 0-0 1-2
3/12 13:00 3747 Leganes v Villarreal 0-0 3-1
3/12 17:15 3748 Getafe v Valencia 0-0 1-0
3/12 19:30 3749 Eibar v Espanyol 2-0 3-1
3/12 21:45 3750 Las Palma. v Betis Sevil. 1-0 1-0
3/12 05:30 5953 Wellington Phoen. v Melbourne Victo. 2-0 2-3
3/12 08:00 5954 Central Coast. v Perth Glory. 0-0 1-0
3/12 17:30 1225 Austria Viena. v Salzburg 0-0 1-1
3/12 15:30 1119 Standard Liege. v Royal Antwe. 1-0 1-1
3/12 19:00 1120 Eupen v Club Brugg. 2-0 2-2
3/12 19:00 1489 Sparta Praga. v Mlada Boles. 3-0 3-0
3/12 21:00 1121 Zulte Wareg. v Gent 0-1 0-1
3/12 13:00 1503 Hobro v Horsens 0-0 1-1
3/12 15:00 1504 Silkeborg v Randers 1-2 3-2
3/12 17:00 1505 Sonderjyske v Brondby 1-1 1-3
3/12 19:00 1506 FC Copen. v Nordsjaelland 1-2 1-3
3/12 17:00 3848 Grasshopper v Lugano 0-0 0-1
3/12 17:00 3844 St Galle. v FC Zuric. 1-2 1-3
3/12 17:00 3847 Thun v Young Boys. 1-0 3-1
3/12 14:30 2247 Bochum v Union Berli. 1-1 2-1
3/12 14:30 2246 Darmstadt v Regensburg 0-0 0-1
3/12 14:30 2245 Dynamo Dresd. v Aue 2-0 4-0
3/12 15:00 2355 Panathinaikos v Panionios 0-0 0-1
3/12 17:15 2356 Lamia v Panaitolikos 0-2 2-2
3/12 17:15 2357 Larissa v Pas Giann. 1-0 1-1
3/12 19:30 2358 Levadiakos v AEK Atena. 0-0 0-2
3/12 16:00 2876 Avellino v Carpi 1-0 1-1
3/12 18:30 2877 Virtus Entel. v Bari 2-0 3-1
3/12 14:15 3111 Lillestrom v Sarpsborg 2-1 3-2
3/12 13:30 2466 Venlo v AZ Alkma. 0-0 0-2
3/12 15:30 2467 PSV v Sparta Rotte. 0-0 1-0
3/12 15:30 2468 Roda v Heerenveen 0-0 2-1
3/12 17:45 2469 NAC Breda. v Excelsior 1-0 3-1
3/12 16:30 3192 Piast Gliwi. v Lech Pozna. 0-0 0-0
3/12 19:00 3193 Wisla Craco. v Gornik Zabrz. 1-0 2-3
3/12 18:00 3241 Feirense v Aves 0-0 0-1
3/12 20:00 3242 Braga v Pacos Ferre. 0-0 3-0
3/12 22:15 3243 Setubal v Guimaraes 0-1 1-2
3/12 13:00 3411 FC Ufa. v Amkar Perm. 0-0 3-0
3/12 15:30 3412 Krasnodar v Akhmat Grozn. 0-2 3-2
3/12 18:00 3413 Anzhi Makha. v Energiya Khaba. 3-0 4-0
3/12 14:30 3577 Aberdeen v Glasgow Range. 0-1 1-2
3/12 13:00 3675 Cultural Leone. v Alcorcon 1-1 2-2
3/12 17:00 3676 Valladolid v Numancia 2-0 2-3
3/12 19:00 3677 Cadiz v Albacete 1-0 2-0
3/12 19:00 3678 Sevilla FC. v Lugo 1-0 1-1
3/12 21:00 3679 Almeria v Tenerife 1-0 2-1
3/12 21:30 3680 Gijon v Zaragoza 0-0 0-1
3/12 13:00 3888 Genclerbirligi v Sivasspor 1-0 4-0
3/12 13:00 3887 Konyaspor v Bursaspor 0-3 0-3
3/12 15:30 3900 Istanbul Bbsk. v Osmanlispor 0-0 1-0
3/12 18:30 8777 Fenerbahce v Kasimpasa 1-1 4-2
3/12 16:00 1813 Afc Wimbl. v Charlton 1-1 3-1
3/12 16:00 1814 Blackburn v Crewe Alexa. 3-1 3-3
3/12 16:00 1815 Coventry City. v Boreham Wood. 2-0 3-0
3/12 16:00 1816 Doncaster v Scunthorpe Utd. 1-0 3-0
3/12 16:00 1817 Gateshead Fc. v Luton Town. 0-1 0-5
3/12 16:00 1818 Mansfield Town. v Guiseley Afc. 1-0 3-0
3/12 16:00 1819 Newport Count. v Cambridge Utd. 1-0 2-0
3/12 16:00 1820 Woking Fc. v Peterborough 0-1 1-1
3/12 16:00 1821 Wycombe v Leatherhead Fc. 1-1 3-1
3/12 02:30 5403 Newell S. v Racing Club. 2-1 2-2
3/12 22:00 5405 Ca Tigre. v San Loren. 1-1 1-2
3/12 22:30 5404 Ca Talle. v Estudiantes De. 0-1 0-1
3/12 21:00 7760 Atletico Goian. v Fluminense 1-1 1-1
3/12 21:00 7761 Atletico MG. v Gremio Rs. 2-2 4-3
3/12 21:00 7762 Atletico Pr. v Palmeiras 3-0 3-0
3/12 21:00 7763 Botafogo v Cruzeiro 1-1 2-2
3/12 21:00 7764 Chapecoense v Coritiba 1-1 2-1
3/12 21:00 7765 Santos v Avai 1-1 1-1
3/12 21:00 7766 Sao Paulo. v Ec Bahia. 0-0 1-1
3/12 21:00 7767 Sport Recif. v Corinthians 0-0 1-0
3/12 21:00 7768 Vasco Da. v Ponte Preta. 1-0 2-1
3/12 21:00 7769 Vitoria Ba. v Flamengo 1-0 1-2
3/12 12:30 1379 Veliko Tarno. v Slavia Sofia. 0-1 2-1
3/12 15:00 1380 Beroe Stara. v Septemvri Sofia. 3-0 5-1
3/12 17:00 1129 Oud Hever. v Tubize 1-0 1-1
3/12 17:30 1381 Vitosha Sofia. v CSKA Sofia. 0-1 0-2
3/12 22:30 1318 Audax Itali. v Union Espan. 0-0 0-2
3/12 22:30 1319 Colo Colo. v Curicó Unido. 1-1 3-2
3/12 22:30 1320 U De. v U De. 0-2 1-3
3/12 06:30 3460 Ulsan Hyund. v Busan I. 0-0 0-0
3/12 16:00 1388 Aris Limas. v Ael Limas. 0-2 1-2
3/12 17:00 1389 Doxa Katok. v Olympiakos Nicos. 2-0 3-1
3/12 18:00 1390 Anorthosis Famag. v Nea Salam. 0-0 1-0
3/12 20:00 1555 Csd Macar. v Independiente Jose. 0-0 0-0
3/12 20:00 1556 Fuerza Amari. v Barcelona Sc. 0-1 0-2
3/12 02:45 1446 Atletico Nacio. v Deportes Tolim. 0-0 2-1
3/12 17:00 3862 Vaduz v Wohlen 1-1 1-1
3/12 17:00 3863 Winterthur v Schaffhausen 0-0 0-1
3/12 16:00 6981 Lok Zagre. v Cibalia 0-1 1-3
3/12 19:00 6982 Dinamo Zagre. v Inter Zapre. 0-0 1-0
3/12 13:15 1618 Excelsior As. v Le Mans. 2-3 2-3
3/12 14:30 1608 Os Fives. v Dunkerque 0-1 0-2
3/12 14:45 1395 Ismaily Sc. v Petrojet Fc. 0-0 0-0
3/12 14:45 1610 Lens v Stade Reims. 1-0 1-1
3/12 15:00 1611 Fc La. v Aubervilliers Fc. 0-0 0-0
3/12 15:30 1614 Sc Anduz. v Nimes 1-2 1-3
3/12 16:00 1615 Fcsr Hague. v Fc Chamb. 0-0 1-3
3/12 16:00 1617 Senlis Fc. v Choisy-Au-Bac 2-1 3-1
3/12 17:00 1396 Al-Ittihad Al-Sa. v Wadi Degla. 1-0 4-0
3/12 19:30 1397 Al Moqaw. v Smouha Sc. 0-2 0-3
3/12 15:00 9161 Sg Sonne. v Fc Kicke. 1-2 1-3
3/12 15:00 9162 Spvgg Unter. v Carl Zeiss. 1-1 3-2
3/12 15:00 9163 Werder Breme. v Vfl Osnab. 1-1 2-2
3/12 09:00 1629 Nagoya Gramp. v Avispa Fukuo. 0-0 0-0
3/12 19:00 2164 Hapoel Raana. v Maccabi Petac. 0-0 0-0
3/12 20:15 2165 Hapoel Beer. v Hapoel Ironi. 2-1 3-1
3/12 03:00 3000 Tigres v CF Ameri. 0-0 3-0
3/12 17:00 5056 Fus Fath. v Ittihad Tange. 0-0 0-0
3/12 21:00 5057 Dhj Difaa. v Ock Olymp. 2-0 4-1
3/12 22:00 3168 Academia Canto. v Universitario De. 1-0 1-0
3/12 22:00 3161 Alianza Lima. v Comerciantes Unido. 0-0 2-0
3/12 22:00 3170 Fbc Melga. v Sport Huanc. 1-0 4-0
3/12 22:00 3169 Inti Gas. v Deportivo Munic. 0-0 1-1
3/12 22:00 3171 Real Garci. v Deportivo San. 1-0 2-1
3/12 22:00 3172 Sport Rosar. v Juan Auric. 1-0 2-0
3/12 22:00 3162 Sporting Crist. v Union Comer. 1-0 2-0
3/12 22:00 3163 Utc De. v Alianza Atlet. 0-0 2-0
3/12 01:10 3142 Sol De. v Deportivo Capia. 1-1 1-1
3/12 13:15 3204 Uniao v Academica Viseu. 2-2 5-3
3/12 17:00 3205 Academica v Famalicao 1-0 1-1
3/12 17:00 3206 Cova Pieda. v Sp. Covil. 0-0 1-0
3/12 17:00 3207 Penafiel v Leixoes 0-1 1-1
3/12 17:00 3208 Varzim v Real Sport. 1-0 1-0
3/12 18:00 3209 Santa Clara. v Nacional 0-0 1-1
3/12 15:00 3659 Krsko v Celje 1-0 3-1
3/12 17:50 3660 Domzale v Olimpija Ljubl. 1-0 1-0
3/12 14:00 1633 Javor Ivanj. v Vozdovac 0-1 0-3
3/12 14:00 1638 Macva Sabac. v Fk Spart. 0-0 1-0
3/12 17:00 1634 Partizan v Vojvodina 0-0 1-1
3/12 18:00 1637 Radnik Surdu. v Mladost Lucan. 0-2 3-4
3/12 22:00 1646 Ca River. v El Tanqu. 1-0 1-0
3/12 22:00 1643 Danubio Fc. v Ca Bosto. 0-0 1-0
3/12 22:00 1644 Defensor Sport. v Ca Fenix. 0-1 0-2
3/12 22:00 1645 Juventud De. v Montevideo Wande. 1-2 2-5
3/12 22:00 1642 Penarol v Racing Club. 2-0 4-0
3/12 22:00 1647 Sud Ameri. v Club Nacio. 0-1 3-2
3/12 14:00 3963 Fc Zirka. v Stal Dnepr. 0-0 1-0
3/12 17:00 3964 Vorskla Polta. v Pfc Oleks. 2-0 3-1
3/12 19:30 3965 Dinamo Kiev. v I. Mariu. 2-1 5-1
3/12 12:00 8783 Boluspor v Adanaspor 0-0 1-0
3/12 12:00 8786 Gaziantepspor v Istanbulspor As. 1-1 1-1
3/12 14:30 8781 Adana Demir. v Elazigspor 0-2 2-2
3/12 14:30 8782 Balikesirspor v Giresunspor 0-0 0-0
3/12 23:00 1648 Mineros De. v Deportivo Lara. 0-0 1-0
3/12 12:00 1374 Ararat Yerev. v Banants Yerev. 1-1 2-3
3/12 00:05 9491 Instituto Ac. v Quilmes Ac. 0-0 1-0
3/12 02:00 9492 Juventud Unida. v Boca Unido. 2-0 2-0
3/12 22:00 9493 Csd Fland. v Deportivo Moron. 1-0 2-2
3/12 22:00 9494 Estudiantes San. v Deportivo Riest. 2-2 3-2
3/12 22:00 9495 Guillermo Brown. v Mitre Santi. 1-0 3-1
3/12 23:00 9496 San Marti. v Villa Dalmi. 0-1 1-1
3/12 23:05 9497 Agropecuario Argen. v Atletico De. 0-1 1-3
3/12 15:30 9608 Mbombela Utd. v Mthatha Bucks. 0-0 2-1
3/12 15:30 9606 Uthongathi v Real Kings. 0-0 2-0
3/12 22:00 9485 Almirante Brown. v Uai Urqui. 0-1 0-1
3/12 22:00 9486 Talleres De. v Ca Plate. 0-0 0-2
3/12 07:30 5957 Canberra Unite. v Brisbane Roar. 0-0 0-1
3/12 08:00 5958 Melbourne City. v Adelaide Unite. 0-0 1-1
3/12 14:00 1377 Gabala v Keshla 1-0 3-0
3/12 16:30 1378 Sabayil v Zira 0-1 0-1
3/12 16:20 3702 Al-Najma Manam. v Al Ittih. 1-1 4-4
3/12 18:35 3703 Al Hidd. v Al-Shabbab 1-0 1-1
3/12 14:00 8844 Radnik Bijel. v Doboj Kakan. 0-0 0-0
3/12 17:00 8845 Siroki Brije. v Zeljeznicar 1-1 1-2
3/12 12:00 5418 Fc Zbroj. v Fc Fasta. 2-3 2-4
3/12 12:00 5419 Mfk Okd. v 1. Fc. 0-0 1-0
3/12 14:00 9720 Fc Banik. v Fc Vysoc. 0-0 1-0
3/12 11:15 5413 Dukla Praga. v Fk Mlada. 0-1 1-1
3/12 12:00 5414 Teplice U21. v Fk Baumi. 2-1 3-2
3/12 13:00 5415 Fc Hrade. v Sk Slavi. 0-2 1-3
3/12 14:00 6986 Hajduk Ii. v Nk Lucko. 0-0 0-2
3/12 20:00 5457 Asec Mimos. v As Tanda. 0-0 4-1
3/12 23:59 1383 Municipal Perez. v Ad Santo. 1-0 1-0
3/12 14:00 8404 Vejle Bk. v Varde (F). 0-0 3-3
3/12 17:30 3727 College Europ. v Gibraltar Unite. 0-0 4-0
3/12 03:00 3707 Ad Isidr. v Chalatenango 2-0 2-3
3/12 23:00 3708 Alianza Fc. v Pasaquina 2-0 4-0
3/12 23:00 3709 Cd Fas. v Cd Aguil. 1-0 1-1
3/12 23:59 3710 Santa Tecla. v Cd Munic. 0-0 0-0
3/12 15:00 9573 Tsv 1860. v Tsv 1865. 0-0 2-2
3/12 10:00 9588 Kaya Fc. v Ceres Fc. 0-0 0-1
3/12 15:00 7770 Holstein Kiel. v Heider Sv. 0-0 0-1
3/12 12:00 4105 Hertha Bsc. v Vfl Wolfs. 2-0 3-1
3/12 14:30 4148 Berliner Ak. v Sv Babel. 1-0 1-1
3/12 14:30 4149 Energie Cottb. v Fc Oberl. 0-0 2-0
3/12 14:30 4150 Tsg Neust. v Bsg Chemi. 3-0 3-0
3/12 14:30 6369 Zfc Meuse. v Fsv Wacke. 2-1 2-2
3/12 15:00 9253 Rw Oberh. v Borussia M'Gla. 1-0 1-2
3/12 14:00 4111 1 Fc. v Fc Augsb. 1-0 2-1
3/12 14:00 4112 1 Fsv. v Karlsruher Sc. 0-0 0-0
3/12 15:00 4113 1. Fc. v Spvgg Unter. 0-0 0-0
3/12 12:00 4118 Fortuna Dusse. v Rot-Weiss Oberh. 1-0 1-1
3/12 14:00 4119 Preussen Müns. v Fortuna Koln. 2-0 4-0
3/12 14:00 4120 Sv Meppe. v Bayern Munch. 0-2 0-4
3/12 15:00 4122 Dsc Armin. v 1. Ffc. 0-1 1-2
3/12 15:00 4126 Vfl Sinde. v 1. Ffc. 0-1 1-3
3/12 16:00 4121 1. Fc. v Sc Sand. 0-0 1-2
3/12 16:30 4127 Werder Breme. v Sg Essen. 0-2 0-5
3/12 14:00 7750 Fsv Barle. v Bsg Wismu. 0-0 2-2
3/12 15:30 6684 Bergisch Gladb. v Tv Herke. 0-0 0-3
3/12 15:30 6685 Fc Hurth. v Bor. Freia. 0-0 1-2
3/12 15:30 6686 Ssv Merte. v Fc Pesch. 0-0 2-1
3/12 15:45 6687 Blau-Weiss Fries. v Viktoria Arnol. 0-0 5-1
3/12 15:45 6688 Siegburger Sv. v Fc Henne. 0-0 2-5
3/12 15:45 6689 Spvg Wesse. v Tsc Euski. 0-0 1-3
3/12 16:00 6690 Hilal Maroc. v Sv Brein. 0-0 0-3
3/12 11:45 6680 Fc Teuto. v Hsv Barmb. 0-0 4-1
3/12 15:00 6681 Sc V/W. v Hamburger Sv. 0-0 1-2
3/12 15:15 6639 Ratingen Sv. v Dsc 99. 0-0 3-1
3/12 15:15 6638 Tv Jahn. v Fc Bocho. 0-0 2-1
3/12 15:15 6696 Vfb Hombe. v Turu Düss. 0-0 1-0
3/12 15:15 6697 Vfr Krefe. v Sv 19. 0-0 1-2
3/12 15:00 7744 Vfl Olden. v U. L.. 0-0 0-0
3/12 14:00 7745 Brandenburger Sc. v Sv Victo. 0-0 3-1
3/12 14:00 7746 Charlottenburger Fc. v Tennis Borus. 0-0 0-1
3/12 14:00 7747 Sv Altlu. v Sv Grun. 0-0 3-0
3/12 15:00 7748 Sc Staak. v Hansa Rosto. 0-0 2-1
3/12 15:30 7752 Asc 09. v Sc Westf. 0-0 2-1
3/12 15:30 7754 Fc Eintr. v Arminia Biele. 0-0 4-0
3/12 15:00 3730 Aris v Kissamikos 1-0 1-0
3/12 15:00 3731 Karaiskakis v Anagennisi Kardi. 1-1 3-1
3/12 15:00 3733 Panachaiki 2005. v Doxa Drama. 1-0 1-0
3/12 10:45 2370 Asteras Tripo. v Ao Kassi. 0-0 1-2
3/12 12:15 2371 Xanthi U20. v Paok U20. 0-0 0-2
3/12 13:30 2372 Larissa U20. v Pas Giann. 0-0 0-0
3/12 14:00 1627 Fc Pune. v Chennaiyin Fc. 0-0 0-1
3/12 16:30 1628 Kerala Blast. v Mumbai City. 1-0 1-1
3/12 15:30 2818 Ac Pavia. v As Casal. 0-0 2-2
3/12 15:30 2819 Ac Pro. v Ac Bra. 0-0 1-3
3/12 15:30 2820 Asd Vares. v Caratese 0-0 0-1
3/12 15:30 2821 Borgosesia v Asd Borga. 0-0 2-1
3/12 15:30 2824 Calcio Como. v Olginatese 0-0 1-0
3/12 15:30 2822 Caronnese v Us Inver. 0-0 5-0
3/12 15:30 2828 Calcio Lecco. v Rezzato 0-0 2-1
3/12 15:30 2829 Ciserano v Usd Carav. 0-0 2-0
3/12 15:30 2271 Scanzorosciate Calci. v Virtus Berga. 0-0 1-2
3/12 15:30 2827 U.S. Buste. v Ponte San. 0-0 4-0
3/12 15:30 2273 Us Levic. v Aurora Pro. 0-0 0-0
3/12 15:30 2277 Ambrosiana v Delta Porto. 0-0 4-0
3/12 15:30 2282 Polisportiva Tamai. v Acd Campo. 0-0 2-4
3/12 15:30 2287 Fiorenzuola v Sc Trest. 0-0 1-1
3/12 15:30 2289 Pianese v Romagna 0-0 2-2
3/12 15:30 2290 Rimini Calci. v Montevarchi Calci. 0-0 1-1
3/12 15:30 2292 Sasso Marco. v Imolese Calci. 0-0 0-2
3/12 15:30 2293 Villabiagio v Lentigione Calci. 0-0 1-0
3/12 15:30 2295 Fc Esper. v Ponsacco 1920. 0-0 2-2
3/12 15:30 2296 Ligorna 1922. v Ghivizzano Borgo. 0-0 3-2
3/12 15:30 2298 San Donat. v Lavagnese 0-0 2-0
3/12 16:00 2302 Ssd Union. v Asd Serav. 0-0 1-3
3/12 15:30 2304 Asd Pinet. v L Aquil. 0-0 1-1
3/12 15:30 2305 Jesina Calci. v Castelfidardo 0-0 0-2
3/12 15:30 2309 San Marin. v Avezzano Calci. 0-0 0-3
3/12 16:00 2310 Vastese Calci. v Citta Di. 0-0 4-0
3/12 16:00 2311 Vis Pesar. v Francavilla Calci. 0-0 0-1
3/12 15:30 2312 Albalonga v Sff Atlet. 0-0 6-3
3/12 15:30 2313 Fc Rieti. v Budoni 0-0 3-1
3/12 15:30 2314 Latina v Asd Trast. 0-0 0-0
3/12 15:30 2315 Latte Dolce. v Anziolavinio 0-0 3-0
3/12 15:30 7266 Ostia Mare. v Nuorese Calci. 0-0 2-0
3/12 15:30 7268 Ss Cassi. v Nuova Monte. 0-0 1-1
3/12 15:30 7269 Tortoli 1953. v Lanusei Calci. 0-0 0-0
3/12 15:30 7270 Virtus Flami. v Fc April. 0-0 1-1
3/12 15:30 7272 As Pomig. v Nerostellati Fratt. 0-0 3-2
3/12 15:30 7275 Polisportiva Sarne. v San Sever. 0-0 0-0
3/12 15:30 7274 Potenza Sc. v Nardo Calci. 0-0 0-0
3/12 15:30 7271 Sf Avers. v Az Picer. 0-0 1-1
3/12 15:30 7276 Ss Caves. v Citta Di. 0-0 3-0
3/12 15:30 7273 Ss Manfr. v Taranto Sport. 0-0 2-2
3/12 16:00 7279 Audace Cerig. v Francavilla 0-0 3-1
3/12 15:30 7280 As Acire. v Portici 1906. 0-0 2-0
3/12 15:30 7281 Asd Citta. v Gela Calci. 0-0 3-1
3/12 15:30 7284 Fc Igea. v Palazzolo 0-0 2-0
3/12 15:30 7283 Gelbison Vallo. v Asg Nocer. 0-0 1-1
3/12 15:30 7285 Messina v A.S.D. Sanca. 0-0 1-2
3/12 15:30 7287 Us Vibon. v Asc Eboli. 0-0 3-1
3/12 16:00 7288 Ercolanese 1924. v Us Palme. 0-0 3-0
3/12 06:00 5458 Azul Claro. v Tochigi Sc. 0-0 1-1
3/12 06:00 5459 Fc Ryuky. v Kataller Toyam. 0-0 1-0
3/12 06:00 5460 Fc Tokyo. v Cerezo Osaka. 0-0 2-1
3/12 06:00 5461 Fujieda Myfc. v Yokohama Scc. 0-0 1-1
3/12 06:00 5462 Fukushima Unite. v Grulla Morio. 0-0 3-1
3/12 06:00 5463 Gainare Totto. v Blaublitz Akita. 0-0 0-3
3/12 06:00 5464 Kagoshima Unite. v Sc Sagam. 0-0 5-2
3/12 06:00 5465 Nagano Parce. v Giravanz Kitak. 0-0 1-1
3/12 15:30 2771 Ac Pisto. v Carrarese Calci. 1-1 2-1
3/12 15:30 2775 Giana Ermin. v Ac Monza. 1-0 3-0
3/12 15:30 2773 Livorno v Arzachena 2-0 2-1
3/12 15:30 2776 Olbia Calci. v As Lucch. 0-1 1-1
3/12 15:30 2777 Pro Piace. v Piacenza Calci. 1-0 1-1
3/12 15:30 2772 Us Aless. v Us Gavor. 1-1 3-2
3/12 19:30 2778 Ac Arezz. v Ac Prato. 1-0 1-0
3/12 21:30 2779 Pontedera v Pisa Calci. 1-0 1-1
3/12 17:30 2789 Akragas v Urbs Sport. 0-0 1-0
3/12 17:30 2791 Bisceglie v Us Sirac. 0-1 0-1
3/12 17:30 2792 Prendes v Cosenza Calci. 0-0 0-0
3/12 17:30 2793 Sicula Leonz. v Paganese Calci. 0-1 0-3
3/12 17:30 2794 Us Catan. v Ss Fondi. 1-0 1-0
3/12 17:30 2795 Virtus Franc. v Ac Monop. 1-1 2-1
3/12 21:30 2796 Juve Stabi. v Casertana 0-1 2-2
3/12 21:30 2797 Matera Fc. v Fidelis Andri. 0-0 2-1
3/12 05:00 3003 Juarez Fc. v Alebrijes De. 0-0 1-0
3/12 22:00 3714 Boys Town. v Waterhouse Fc. 0-0 1-2
3/12 22:00 3715 Portmore Unite. v Montego Bay. 0-0 5-1
3/12 22:00 3717 Reno Fc. v Cavaliers Fc. 0-0 0-0
3/12 22:00 3728 Tivoli Garde. v Sandals South. 0-0 1-0
3/12 22:00 3737 Uwi Fc. v Harbour View. 0-0 0-0
3/12 14:00 6861 Fk Pobed. v Fk Renov. 0-0 1-1
3/12 14:00 6859 Fk Rabot. v Fk Skopj. 0-0 3-0
3/12 14:00 6862 Shkendija 79. v Fk Pelis. 0-0 3-0
3/12 19:00 3005 Atlas U20. v Chivas Guada. 0-0 2-1
3/12 19:15 3006 Santos Lagun. v Club Quere. 0-0 3-0
3/12 16:00 7852 Hilal Al-Qu. v Shabab Al-Dh. 0-0 2-0
3/12 03:00 5959 Hamilton Wande. v Southern Utd. 1-2 2-2
3/12 03:00 5960 Hawkes Bay. v Waitakere Unite. 1-2 1-3
3/12 03:00 5961 Tasman Unite. v Wellington Phoen. 0-1 0-2
3/12 03:00 5962 Team Welli. v Canterbury Unite. 1-0 2-0
3/12 17:00 5067 Camara De. v Ac Sao. 0-0 1-2
3/12 17:00 5065 Gdu Torca. v Aroes Sc. 0-0 2-0
3/12 17:00 5066 Mondinense Fc. v Juventude Pedra. 0-0 0-1
3/12 17:00 5069 Fc Cesar. v Espinoza 0-0 1-1
3/12 17:00 5070 Fc Felgu. v Cd Cinfa. 0-0 1-2
3/12 17:00 5072 Sc Fream. v Sc Coimb. 0-0 0-1
3/12 17:00 5073 Sc Salgu. v Afc Gandr. 0-0 2-0
3/12 17:00 5068 Trofense v Pedras Rubra. 0-0 1-2
3/12 18:00 5075 Ad Camac. v Cfc-Cf Canel. 0-0 2-0
3/12 17:00 5080 Ac Marin. v Maritimo B. 0-0 1-0
3/12 17:00 5076 Agueda v Ferreira De. 0-0 4-1
3/12 17:00 5077 Anadia Fc. v Arc Oleir. 0-0 1-1
3/12 17:00 5078 Benfica Caste. v Uniao De. 0-0 1-0
3/12 17:00 5079 Gafanha v Lusit.Vildemoinhos 0-0 1-2
3/12 17:00 5082 Sertanense Fc. v Ad Nogue. 0-0 0-1
3/12 17:00 5084 1o Dezem. v Vilafranquense 0-0 2-2
3/12 17:00 5086 Cd Fatim. v Sintrense 0-0 3-0
3/12 17:00 5087 Cd Mafra. v Guadalupe 0-0 4-0
3/12 17:00 5089 Sg Sacav. v Grupo Sport. 0-0 0-1
3/12 18:00 5090 Sc Lusit. v Ca Pero. 0-0 0-1
3/12 17:00 5093 Cd Os. v Olhanense 0-0 1-2
3/12 17:00 5094 Cd Pinha. v Casa Pia. 0-0 1-0
3/12 13:30 3667 Kalcer Radom. v Ns Mura. 0-0 0-3
3/12 08:00 8307 Fk Ufa. v Amkar Perm. 0-0 0-2
3/12 17:30 9716 Cd Barco. v Ourense Cf. 0-0 1-0
3/12 18:00 7568 Ud Somoz. v Sd Negre. 0-0 2-0
3/12 13:00 8560 Cd Mosto. v Leganes B. 0-0 3-4
3/12 13:00 8561 Cf Getaf. v Cf Inter. 0-0 2-0
3/12 12:30 5711 Real Valla. v Racing De. 0-0 2-1
3/12 13:00 5712 Cd Artis. v Atletico Madri. 0-0 1-1
3/12 13:00 5713 Rayo Majad. v Fuenlabrada 0-0 0-0
3/12 13:15 5714 Fc Corux. v Cd Toled. 0-0 0-1
3/12 18:00 5717 Deportivo La. v Rapido De. 0-0 0-0
3/12 18:00 5718 Ponferradina v Cerceda 0-0 2-1
3/12 18:00 5716 Pontevedra Cf. v Gimnastica Segov. 0-0 0-0
3/12 18:00 5715 Talavera v Celta De. 0-0 3-0
3/12 13:00 5722 Ca Osasu. v Cd Izarr. 0-0 0-1
3/12 13:00 5723 Cd Lealt. v Athletic Bilba. 0-0 0-1
3/12 13:00 5724 Cd Tudel. v Pena Sport. 0-0 0-1
3/12 18:00 5721 Burgos Cf. v Barakaldo Cf. 0-0 0-0
3/12 18:00 5725 Caudal Depor. v Cd Vitor. 0-0 1-1
3/12 18:00 9676 Real Union. v Cd Miran. 0-0 0-3
3/12 18:00 9677 Ud Logro. v Racing Santa. 0-0 2-1
3/12 19:00 9678 Real Socie. v Sporting Gijon. 0-0 2-1
3/12 12:30 9683 Cd Alcoy. v Atletico Balea. 0-0 0-0
3/12 13:00 9684 Cd Ebro. v Peralada Cf. 0-0 0-0
3/12 13:00 9687 Cornella v Santa Eulal. 0-0 1-0
3/12 13:00 9685 Mallorca v Sabadell 0-0 0-0
3/12 13:00 9686 Sd Forme. v Cf Badal. 0-0 2-1
3/12 18:00 9688 Club Lleid. v Elche 0-0 1-1
3/12 13:00 9689 Ecija Balom. v Las Palma. 0-0 0-3
3/12 13:00 9691 Real Betis. v Real Murci. 0-0 0-0
3/12 13:00 9692 Recreativo Huelv. v Granada Cf. 0-0 0-0
3/12 13:00 9690 Ud Melil. v Marbella 0-0 1-2
3/12 18:00 9693 Cd El. v Cd San. 0-0 1-1
3/12 18:00 9694 Cf Villa. v Merida 0-0 0-0
3/12 18:00 9697 Extremadura Ud. v Cd Badaj. 0-0 5-2
3/12 18:00 9695 Lorca Depor. v Fc Carta. 0-0 1-2
3/12 18:00 9696 Real Balom. v Jumilla 0-0 1-1
3/12 18:30 9698 Ucam Murci. v Cordoba Cf. 0-0 2-1
3/12 13:00 5706 Cd Santa. v Levante Ud. 0-0 0-3
3/12 13:00 5707 Madrid Ccf. v Ud Grana. 0-0 1-3
3/12 17:00 5708 Atletico Madri. v Sevilla Fc. 0-0 2-0
3/12 13:00 7580 Real Ovied. v Condal Club. 0-0 4-0
3/12 18:00 9361 Club Siero. v L Entre. 0-0 0-3
3/12 18:00 9362 Up Langr. v Cd Llane. 0-0 4-1
3/12 18:00 9373 Laredo Heat. v Cf Vimen. 0-0 1-0
3/12 18:00 9500 Rs Gimna. v Cd Siete. 0-0 1-0
3/12 12:10 8552 Santutxu Fc. v Sd Balma. 0-0 1-2
3/12 12:15 8553 Cd Santu. v Cd Getxo. 0-0 3-0
3/12 13:00 9699 Fc Vilaf. v Ce Europ. 0-0 4-1
3/12 13:00 8555 Rcd Espan. v Fc Santf. 0-0 3-0
3/12 13:00 8556 Ua Horta. v Ce L'Hos. 0-0 2-2
3/12 19:00 8557 Ue Sant. v Reus Depor. 0-0 6-0
3/12 13:00 8558 Paterna Cf. v Cd Almaz. 0-0 0-0
3/12 18:00 8559 Cd Olimp. v Paiporta Cf. 0-0 3-0
3/12 17:30 8562 Sd Almaz. v Cd Becer. 0-0 1-1
3/12 13:00 8563 Guadix Cf. v Cd Hueto. 0-0 0-1
3/12 17:00 7575 Atletico Onube. v Espeleno Atlet. 0-0 3-2
3/12 18:00 7578 Xerez Cd. v Cd Guada. 0-0 3-2
3/12 17:00 9364 Cd Santa. v Santa Catal. 0-0 0-2
3/12 14:00 9370 Cd Tener. v Cd El. 0-0 7-1
3/12 14:00 9470 Cd Vera. v Ud San. 0-0 1-1
3/12 14:00 9472 Ud Villa. v Ud Las. 0-0 0-1
3/12 13:00 9475 Estrella Grana. v Cp La. 0-0 1-0
3/12 13:30 9476 Fc Carta. v Cd Cieza. 0-0 0-0
3/12 17:00 9479 Real Murci. v Sfc Miner. 0-0 1-1
3/12 17:15 9480 Ed Churr. v Pinatar Arena. 0-0 2-2
3/12 18:00 5754 Yeclano Depor. v Cda Aguil. 0-0 2-0
3/12 13:00 9717 Up Plase. v Olivenza Cf. 0-0 1-2
3/12 18:00 9368 Arroyo Cp. v Cp Amane. 0-0 2-1
3/12 18:00 7569 Cd Coria. v Santa Amali. 0-0 4-0
3/12 18:00 8551 Cp Moral. v Jerez Cf. 0-0 1-1
3/12 13:00 7570 Albacete Balom. v Cd Manhc. 0-0 0-1
3/12 18:00 7579 La Roda. v Marchamalo 0-0 2-3
3/12 12:00 5223 Pazarspor v Ergene Velim. 0-0 0-2
3/12 12:00 5224 Yeni Ordus. v Kayseri Erciy. 2-0 5-1
3/12 14:00 5690 Es Metla. v Es Sahel. 1-0 1-1
3/12 16:00 5691 Esperance Tunis. v Club Afric. 1-0 1-0
3/12 12:00 9357 Gumushanespor v Sanliurfaspor 0-0 1-0
3/12 12:30 9359 Bandirmaspor v Fethiyespor 0-0 0-0
3/12 12:30 9360 Hacettepe Sk. v Altay Izmir. 0-0 0-0
3/12 12:30 9561 Karsiyaka v Anadolu Selcu. 0-0 0-0
3/12 12:30 9562 Sakaryaspor v Nigde Beled. 2-1 5-1
3/12 11:00 9565 Eyüpspor v Tuzlaspor 1-0 2-0
3/12 12:00 9566 Amedspor v Keciorengucu 2-1 2-1
3/12 12:30 9567 As Sariy. v Mersin Idman. 0-0 6-1
3/12 12:30 9568 Etimesgut Beled. v Bodrum Beled. 1-1 3-1
3/12 12:30 9569 Inegolspor v Tokatspor 1-0 1-0
3/12 12:30 9570 Kastamonuspor v Afjet Afyon. 0-0 0-0
3/12 12:30 9571 Kocaeli Birli. v Sivas Dort. 0-3 1-4
3/12 17:00 9572 Menemen Beled. v Bucaspor 2-0 5-1
3/12 12:00 5215 Ofspor v Erzin Beled. 1-2 1-2
3/12 12:00 5230 Arsinspor v Ankara Adliy. 1-0 1-1
3/12 14:00 2490 Dorogi Fc. v Szolnoki Mav. 2-0 2-0
3/12 14:00 2492 Futura Moson. v Kisvarda Fc. 1-1 1-2
3/12 14:00 2491 Kazincbaricika Sc. v Bekescsabai Elore. 0-0 0-1
3/12 14:00 2493 Soroksar Sc. v Dunakanyar Vac. 1-0 2-1
3/12 14:00 2494 Szeged 2011. v Cegledi Vse. 0-0 1-1
3/12 16:00 2495 Fc Gyori. v Zalaegerszegi Te. 1-1 2-1
3/12 16:00 2496 Gyirmot Fc. v Budaörsi Sc. 0-2 1-3
3/12 16:00 2497 Mtk Budap. v Csakvari Tk. 2-0 3-1
3/12 16:00 2498 Nyiregyhaza Spart. v Budafoki Mte-U. 3-1 3-2
3/12 16:00 2499 Soproni Vse. v Bgsz Siofo. 0-1 0-1
3/12 10:30 9348 Torku Konya. v Bursaspor U21. 0-0 0-0
3/12 12:00 9349 Darica Gencl. v Sivasspor U21. 1-0 3-1
3/12 12:30 9350 Fenerbahce U21. v Kasimpasa U21. 1-0 1-0
3/12 12:30 9351 Istanbul Basak. v Osmanlispor Fk. 0-0 0-0
3/12 10:00 7880 Boluspor U21. v Adanaspor U21. 2-0 3-0
3/12 15:00 7438 Marsaxlokk Fc. v Zejtun Corin. 0-0 0-3
3/12 17:15 7441 Gzira . v Hamrun Spart. 0-0 0-0
3/12 16:45 9733 Caernarfon Town. v Barry Town. 0-0 2-0
3/12 11:00 3718 Fc Meran. v Kolkheti 1913. 1-0 2-2
3/12 15:00 3723 Dinamo Batum. v Bolnisi 1-1 3-2
Tenis   Pauză Final
3/12 07:30 3363 Kwon S. v Li Zhe. 1-0 2-0
3/12 11:00 2284 Michnev P. v Lestienne C. 0-1 0-2
3/12 10:30 2316 Lopez-Perez E. v Vilella Marti. 1-0 2-0
3/12 05:30 3350 Lee D. v Gunneswaran P. 1-0 2-1
3/12 10:00 3351 Leshem E. v Mertens Y. 0-1 0-2
3/12 16:35 3353 Mitjana L. v Garanganga T. 1-0 2-0
3/12 12:30 3354 Oliveira G. v Brancaccio R. 1-0 2-0
3/12 14:00 2275 Souza J. v Lindell C. 0-1 0-2
3/12 09:45 3355 Hampel L. v Ilkel C. 1-0 2-1
3/12 16:00 2276 Ornago F. v Saez J. 0-1 0-2
3/12 20:00 3352 Escobar G. v Huesler M-A. 0-1 0-2
3/12 15:00 3358 Kurata N. v Piai E. 1-0 2-0
3/12 18:00 3360 Herazo Gonza. v Weedon K-A. 1-0 2-0
3/12 14:00 3362 Simmonds C. v Ewing S. 1-0 1-2
3/12 09:45 3356 Anshba A. v Chernyshova M. 0-1 0-2
3/12 12:25 3357 Samir S. v Kolar N. 1-0 2-0
3/12 10:30 3359 Suvrijn J. v Rame A. 0-1 0-2
3/12 11:00 3361 Arcangioli M. v Kolodziejova M. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
3/12 18:00 6150 CSM Satu. v ACS Sepsi. 0-0 59-78
3/12 18:00 8627 Phoenix Galat. v CSU Sibiu. 0-0 67-62
3/12 02:30 4654 Cleveland Caval. v Memphis Grizz. 0-0 116-111
3/12 02:30 4655 Philadelphia 76ers. v Detroit Pisto. 0-0 108-103
3/12 03:30 4656 Milwaukee Bucks. v Sacramento Kings. 0-0 109-104
3/12 04:00 4657 Denver Nugge. v Los Angel. 0-0 115-100
3/12 05:00 4658 Portland Trail. v New Orlea. 0-0 116-123
3/12 22:30 4659 New York. v Orlando Magic. 0-0 100-105
3/12 19:30 7812 Asvel v Le Mans. 0-0 79-71
3/12 16:00 7819 Ratiopharm Ulm. v Mitteldeutscher 0-0 93-76
3/12 18:30 7821 Oettinger Rocke. v Fraport Skyli. 0-0 56-77
3/12 18:30 7820 Riesen Ludwi. v Bg Gött. 0-0 93-61
3/12 18:30 7822 Science City. v Bayern 0-0 78-85
3/12 19:30 7823 Brose Baske. v Telekom Baske. 0-0 83-65
3/12 13:00 7842 Bologna v Cremona 0-0 79-78
3/12 18:00 7843 Reggiana v Milano 0-0 71-72
3/12 19:15 7845 Pesaro v Varese 0-0 74-71
3/12 19:15 7844 Pistoia v Torino 0-0 80-65
3/12 22:05 7846 Sassari v Brindisi 0-0 90-66
3/12 13:30 7850 Baskonia Vitor. v Rio Natur. 0-0 85-78
3/12 13:30 4601 Bilbao v San Pablo. 0-0 62-78
3/12 13:30 4602 Estudiantes v Murcia 0-0 79-91
3/12 13:30 4603 Valencia v Bc River. 48-30 73-73
3/12 19:00 4604 Cai Zarag. v Barcelona 0-0 86-99
3/12 19:30 4605 Real Madri. v Gran Canar. 0-0 96-72
3/12 19:30 4606 Unicaja v Joventut 0-0 86-74
3/12 12:00 4619 Sakarya Bsb. v Banvit 0-0 81-76
3/12 14:15 4620 Trabzonspor v Fenerbahce 0-0 90-119
3/12 16:00 4621 Yesilgiresun Karsi. v Pinar K. 0-0 94-79
3/12 18:30 4622 Besiktas v Efes 0-0 67-64
3/12 18:00 8680 Olimpija v Radnicki Beogr. 0-0 73-64
3/12 20:00 8681 Mornar Bar. v Kk Cibon. 0-0 78-82
3/12 12:00 8695 Unics Kazan. v Khimky Mosco. 0-0 80-79
3/12 14:30 8703 Parma Perms. v Vef Riga. 0-0 87-69
3/12 18:00 8612 Plymouth Raide. v Surrey Heat. 0-0 80-85
3/12 19:00 8613 Glasgow Rocks. v Leeds Force. 0-0 111-57
3/12 19:00 8614 Manchester Giant. v Sheffield Shark. 0-0 81-98
3/12 06:00 7803 Brisbane Bulle. v New Zeala. 0-0 81-76
3/12 18:00 8603 Allianz Swans. v Bk Dukes. 0-0 78-68
3/12 19:00 8604 Arkadia Trais. v Bsc Raiff. 0-0 75-65
3/12 19:00 8605 Ece Bulls. v Ubsc Raiff. 0-0 100-67
3/12 18:00 8601 Kangoeroes Baske. v Stella Artoi. 0-0 90-86
3/12 17:00 6151 Slovanka (F). v Ostrava (F). 0-0 64-60
3/12 18:00 6152 Technic Brno. v Lokomotiva Karlo. 0-0 72-78
3/12 13:35 8643 Bayi Army. v Jiangsu Drago. 0-0 86-92
3/12 13:35 8644 Jiangsu Tongx. v Xinjiang Tiger. 0-0 114-101
3/12 13:35 8645 Jilin North. v Beijing Jinyu. 0-0 97-88
3/12 13:35 8646 Liaoning Scale. v Beijing Kongg. 0-0 105-97
3/12 13:35 8648 Qingdao Doubl. v Guandong South. 0-0 109-112
3/12 13:35 8650 Shenzhen Leopa. v Shanxi Drago. 0-0 115-101
3/12 13:35 8652 Sichuan Jin. v Shandong Gold. 0-0 105-121
3/12 13:35 8653 Zhejiang Chouz. v Fujian 0-0 131-123
3/12 08:00 8676 Anyang Kgc. v Mobis Phoeb. 0-0 78-91
3/12 08:00 8677 Lg Saker. v Goyang Orion. 0-0 87-65
3/12 10:00 8678 Samsung Thund. v Dongbu Promy. 0-0 79-74
3/12 10:00 4681 Samsung Life. v Chuncheon Woori. 0-0 61-79
3/12 13:00 8669 Kk Zagre. v Kk Jazin. 0-0 85-77
3/12 18:05 8670 Cedevita v Kk Split. 0-0 74-67
3/12 16:00 8606 Horsens Ic. v Stevnsgade Super. 0-0 80-68
3/12 17:00 7882 Bbc Lausa. v Starwings Baske. 0-0 77-69
3/12 17:00 4613 Bc Winte. v Lions De. 0-0 63-98
3/12 18:00 4631 Basket Club. v Benetton Fribo. 0-0 80-92
3/12 17:00 8615 Salon Vilpa. v Kataja Joens. 0-0 96-78
3/12 17:00 8671 Gs Lavri. v Bc Aek. 0-0 80-72
3/12 18:00 8672 Olympiakos v Asa Koroi. 0-0 97-76
3/12 20:00 8679 Panathinaikos v Aries Trika. 0-0 87-56
3/12 21:15 6153 Ir Reykj. v Umf Grind. 0-0 97-90
3/12 21:15 6154 Stjarnan v Haukar 0-0 83-96
3/12 21:15 6155 Umfn Njard. v Keflavik 0-0 81-85
3/12 21:15 6156 Valur Reykj. v Thor Ak. 0-0 98-83
3/12 21:00 6355 Hapoel Ierus. v Maccabi Tel. 0-0 71-88
3/12 13:00 6359 De Longh. v Biancoblu Baske. 0-0 84-74
3/12 19:00 6360 Andrea Costa. v Bergamo Baske. 0-0 73-51
3/12 19:00 6361 Assigeco v Pallacanestro Orzin. 0-0 75-75
3/12 19:00 6362 Bondi Ferra. v Acegas Tries. 0-0 74-81
3/12 19:00 6363 Orasi Raven. v Tezenis Veron. 0-0 74-65
3/12 19:00 6366 Pall. Roset. v Aurora Baske. 0-0 88-77
3/12 19:00 6367 Pallacanestro Trapa. v Amici Palla. 0-0 67-70
3/12 16:00 6159 Dike Napol. v Pallacanestro Torin. 0-0 69-59
3/12 18:00 6368 Givova Scafa. v Angelico Biell. 0-0 87-90
3/12 19:00 6374 Derthona Torto. v Lighthouse Trapa. 0-0 73-83
3/12 19:00 6375 Eurobasket Roma. v Legnano Knigh. 0-0 82-81
3/12 19:00 6160 Fila San. v Pallacanestro Vigar. 0-0 76-57
3/12 19:00 6376 Moncada Agrig. v Acea Roma. 0-0 101-72
3/12 19:00 6377 Npc Rieti. v Novipiu Casal. 0-0 64-71
3/12 19:00 6161 Omc Cigno. v Familia Schio. 0-0 48-82
3/12 19:00 6162 Passalacqua (F). v Techmania Batti. 0-0 100-49
3/12 19:00 6378 Remer Trevi. v Mens Sana. 0-0 86-78
3/12 19:30 6373 Cuore Napol. v Cagliari Dinam. 0-0 94-93
3/12 06:05 4611 Toyama Grous. v Shiga 0-0 69-67
3/12 07:05 4612 Aisin Seaho. v Toyota Alvar. 0-0 77-69
3/12 07:05 4623 Mitsubishi Diamo. v Kyoto 0-0 75-77
3/12 07:05 4624 Niigata Albir. v Chiba Jets. 0-0 81-90
3/12 07:05 4625 Yokohama B. v Ryukyu Golde. 0-0 55-74
3/12 09:05 4626 Link Tochi. v Hamamatsu Phoen. 0-0 65-71
3/12 17:20 6381 Pieno Zvaig. v Zalgiris 0-0 51-75
3/12 16:00 8621 Donar Groni. v Eiffeltowers Den. 0-0 85-65
3/12 16:30 8622 Den Helde. v Rotterdam Colle. 0-0 73-76
3/12 13:40 8617 Bm S.. v Siden Polsk. 0-0 76-70
3/12 19:00 8618 Gtk Gliwi. v Anwil Wlocl. 0-0 75-94
3/12 19:00 8619 Legia Varso. v Stelmet Zielo. 0-0 78-95
3/12 18:00 8624 Artego Bydgo. v Wisla Krako. 0-0 67-78
3/12 18:00 8625 Basket Gdyni. v Ostrovia Wielk. 0-0 69-62
3/12 18:00 8626 Jas-Fbg Zagle. v Sleza Wrocl. 0-0 76-81
3/12 19:00 8628 Azs Pwsz. v Siedlce (F). 0-0 79-68
3/12 09:00 7807 Dinamo-Guvd Novos. v Enisey Krasn. 0-0 63-57
3/12 15:00 7815 Mba Dinam. v Spartak Nogin. 0-0 75-67
3/12 15:00 7816 Sparta&K Mosco. v Kazanozka Kazan. 0-0 73-62
3/12 20:00 6164 Lastovka Domza. v Kd Iliri. 0-0 70-72
3/12 13:00 7825 Amics Caste. v C. Ouren. 0-0 82-64
3/12 13:00 7826 Caceres Club. v Prat Joven. 0-0 60-82
3/12 13:15 7827 Huesca v Leche Rio. 0-0 87-76
3/12 13:30 7832 Quesos Cerra. v Union Finan. 0-0 73-62
3/12 19:00 7833 Regal Fc. v Iraurgi Saski. 0-0 80-64
3/12 20:00 7835 Basquet Manre. v Leyma Basqu. 0-0 75-81
3/12 20:00 7834 Forca Lleid. v Saenz Horec. 0-0 94-84
3/12 20:00 7836 Melilla Balon. v Cb Valla. 0-0 79-62
3/12 20:00 6165 Spar Unigi. v Cadi Icg. 0-0 72-60
3/12 13:00 4637 Canik Beled. v Agu Spor. 0-0 65-67
3/12 14:00 4638 Yakin Dogu. v Mersin (F). 0-0 89-75
3/12 15:00 4639 Besiktas Cola. v Bornova Becke. 0-0 92-55
3/12 15:00 4640 Istanbul Unive. v Adana Aski. 0-0 83-94
3/12 15:30 4641 Hatay Bsb. v Ormanspor (F). 0-0 100-70
3/12 14:00 6166 Bc Dnipr. v Budivelnik 0-0 82-59
3/12 14:00 6167 Politekhnik Khark. v Cherkasski Mavpy. 0-0 83-92
3/12 01:30 4689 Club Trouv. v Club Bigua. 0-0 69-66
3/12 03:00 4690 Defensor Sport. v Hebraica Macab. 0-0 89-98
3/12 14:00 8616 Cls Knigh. v Hong Kong. 0-0 75-75
3/12 01:30 8673 Gimnasia v Quilmes Mar. 0-0 94-82
3/12 02:00 8674 Club Depor. v Estudiantes De. 0-0 106-90
3/12 02:30 8705 Boca Junio. v Regatas Corri. 0-0 86-79
3/12 02:30 6394 Estudiantes De. v Club Atlet. 0-0 82-83
3/12 18:00 8689 Spartak Subot. v Kk Dynam. 0-0 87-88
3/12 19:00 8690 Zlatibor Cajet. v Kk Mlado. 0-0 85-79
3/12 01:00 8614 Aba Ancud. v Universidad De. 0-0 84-80
3/12 01:00 8621 Ceb Puert. v Cd Puent. 0-0 92-79
3/12 01:00 8622 Deportes Castr. v Cd Espan. 0-0 89-95
3/12 01:00 8628 Deportivo Valdi. v Deportivo Tingu. 0-0 92-53
3/12 01:00 8629 Leones De. v Cd Espan. 0-0 88-88
3/12 23:00 8630 Deportivo Valdi. v Cd Puent. 0-0 79-71
3/12 23:59 8631 Aba Ancud. v Cd Espan. 0-0 81-63
3/12 23:59 8634 Cd Unive. v Cd Espan. 0-0 109-90
3/12 23:59 8637 Ceb Puert. v Deportivo Tingu. 0-0 71-66
3/12 23:59 8638 Deportes Castr. v Universidad De. 0-0 82-70
Handbal   Rezultat
3/12 11:00 4897 CSM Bucur. v CSM Calar. 36-29
3/12 16:30 4902 Dinamo v Odorhei 29-31
3/12 18:00 4906 CSU Sucea. v Vaslui 32-29
3/12 18:30 4905 CSM Focsa. v Turda 28-36
3/12 15:00 4858 Slovenia (F). v Romania (F). 28-31
3/12 19:00 4859 Angola (F). v Franta (F). 19-26
3/12 21:30 4860 Paraguay (F). v Spania (F). 15-32
3/12 15:00 4868 Polonia (F). v Cehia (F). 25-29
3/12 19:00 4871 Ungaria (F). v Suedia (F). 22-25
3/12 21:30 4872 Argentina (F). v Norvegia (F). 21-36
3/12 15:00 4876 Tunisia (F). v Brazilia (F). 22-23
3/12 18:45 4877 Muntenegru (F). v Rusia (F). 24-28
3/12 21:30 4878 Japonia (F). v Danemarca (F). 18-32
3/12 15:00 4882 Camerun (F). v Serbia (F). 21-34
3/12 19:00 4883 China (F). v Olanda (F). 15-40
3/12 21:30 4885 Coreea De. v Germania (F). 18-23
3/12 17:00 4820 Skjern v Gorenje 35-20
3/12 18:00 4821 Elverum v Reale Adema. 25-30
3/12 15:00 4823 Besiktas v Chehovski Medve. 33-29
3/12 16:00 4824 Motor Zapor. v Montpellier 31-30
3/12 13:30 4811 Gwd Minde. v Flensburg 30-34
3/12 13:30 4810 Hsg Wetzl. v Tvb Stutt. 29-23
3/12 13:30 4812 Tsv Hanno. v Vfl Gumme. 28-22
3/12 16:00 4813 Rhein Lowen. v Erlangen 33-22
3/12 18:00 4886 Oif Arend. v Kolstad 29-25
3/12 19:00 4887 Bsk Handb. v Drammen Hk. 27-31
3/12 19:00 4888 Halden Topph. v Sandnes Hk. 28-23
3/12 19:00 4805 Atv Trofa. v Wiener Neust. 25-26
3/12 17:00 4915 Eskilstuna Guif. v Ystads If. 31-24
3/12 20:00 5759 Brno v Ssk Talen. 30-35
3/12 20:00 5760 Gumarny Zubri. v Frydek-Mistek 22-21
3/12 19:00 5757 Dubrava v Karlovac 29-24
3/12 15:00 4801 Fhk Elite. v Ajax Koben. 26-24
3/12 16:00 5766 Horsens (F). v Gudme (F). 19-16
3/12 16:00 5767 Rodovre (F). v Fredericia (F). 28-32
3/12 18:00 4922 Tsv St. v Bsv Bern. 28-24
3/12 16:00 5772 Iek Xyni. v Ac Filip. 32-27
3/12 16:45 5777 Lillestrom Th. v Follo Hk. 19-25
3/12 17:00 5778 Haugaland Hk. v Sandefjord Tif. 22-36
3/12 18:00 5779 Naerbo v Charlottenlund Sk. 36-31
3/12 18:30 5780 Herulf Moss. v Il Runar. 27-22
3/12 15:30 4804 Grane Arend. v Viking (F). 25-35
3/12 17:30 4807 Levanger (F). v Skrim (F). 23-34
3/12 19:00 4809 Fana (F). v Charlottenlund (F). 34-30
3/12 19:00 4814 Follo Hk. v Forde (F). 34-24
3/12 19:00 4815 Gjovik (F). v Aker Topph. 16-32
3/12 19:00 4816 Raelingen (F). v Fjellhammer (F). 39-25
3/12 18:30 4894 Gornik Zabrz. v Mks Zagle. 33-31
3/12 11:00 4802 Sgau-Saratov v Ugntu Vnzm. 22-23
3/12 18:30 4817 Rk Obili. v Rk Mokra. 34-31
3/12 21:00 4818 Rk Vojpu. v Steaua Rosie. 30-27
3/12 17:15 5788 Alstermo v Hk Varbe. 26-28
3/12 17:15 5789 Caperiotumba v Ifk Ystad. 25-31
3/12 18:00 5790 If Hallb. v Lif Linde. 31-36
3/12 18:00 5791 Skanela If. v Torslanda Hk. 30-26
3/12 19:00 5775 Vaci Nkse. v Csurgoi Kk. 26-31
3/12 19:30 5776 Eger Sbs. v Tatabana Carbo. 24-28
Hochei   Pauză Final
3/12 01:00 6007 Minnesota v St. Louis. 1-0 1-1
3/12 02:00 6008 Carolina v Florida 1-0 2-2
3/12 02:00 6009 Montreal v Detroit 2-0 10-1
3/12 02:00 6010 Pittsburgh v Buffalo 1-0 5-1
3/12 02:00 6011 Tampa Bay. v San Jose. 0-1 5-2
3/12 02:00 6012 Vancouver v Toronto 2-0 2-1
3/12 02:00 6013 Washington Capit. v Columbus 2-0 4-3
3/12 03:00 6015 Nashville v Anaheim 0-0 2-2
3/12 03:00 6014 Phoenix v Nj Devil. 2-0 5-0
3/12 04:00 6016 Dallas v Chicago 1-1 2-2
3/12 05:00 6017 Calgary v Edmonton 1-3 5-7
3/12 16:00 9443 Sparta Praga. v Hc Dukla. 2-1 5-5
3/12 16:30 9444 Psg Zlín. v Pardubice 1-0 5-2
3/12 17:00 9445 Liberec v Litvinov 0-0 3-3
3/12 17:30 9447 Mountfield Hk. v Kometa Brno. 0-0 0-0
3/12 17:30 9446 Plzen v Trinec 2-0 3-3
3/12 18:00 9449 Hc Olomo. v Vitkovice 0-0 0-1
3/12 18:30 9451 2-0 5-0
3/12 18:30 9980 Ec Dornb. v Hc Orli. 1-1 4-2
3/12 18:30 10000 Ec Vsv. v Hc Twk. 1-1 2-4
3/12 18:30 9441 Kac Klage. v Sapa Feher. 1-0 4-0
3/12 18:45 9442 Ehc Liwes. v Hcb Sudti. 2-1 4-1
3/12 12:00 8797 Herning Blue. v Esbjerg Energ. 0-1 1-1
3/12 16:00 8861 Frederikshavn White. v Odense Bulld. 0-0 1-2
3/12 16:00 8794 Herlev Eagle. v Aalborg Pirat. 1-0 5-2
3/12 17:00 8798 Hvidovre v Gentofte Stars. 0-1 0-1
3/12 20:00 8799 Sonderjyske Ishoc. v Rodovre Might. 1-0 4-4
3/12 16:45 6003 Hc Davos. v Geneve Serve. 0-1 1-4
3/12 16:45 6004 Hc Lugan. v Scl Tiger. 1-0 4-2
3/12 16:45 6005 Zsc Lions. v Sc Bern. 0-1 2-2
3/12 15:00 7902 Eisbaren Berli. v Erc Ingol. 0-0 1-1
3/12 15:00 7903 Wolfsburg v Bremerhaven 1-2 4-5
3/12 17:30 7905 Dusseldorfer Eg. v Red Bull. 0-0 1-3
3/12 17:30 7904 Kolner Haie. v Iserlohn Roost. 1-1 4-2
3/12 18:00 7141 Lorenskog Ik. v Lillehammer Ik. 0-1 4-1
3/12 18:00 7906 Schwenninger Wild. v Krefeld Pingu. 1-0 1-1
3/12 18:00 7142 Storhamar Drago. v Ihk Spart. 1-0 8-2
3/12 20:00 7907 Augsburger Panth. v T Sabo. 2-0 2-3
3/12 20:00 7908 Straubing Tiger. v Adler Mannh. 0-0 4-2
3/12 09:00 7144 Amur Khaba. v Hc Red. 0-2 3-3
3/12 13:00 6220 Hc Barys. v Mettalurg Magni. 1-2 3-4
3/12 13:30 6221 Hc Yugra. v Traktor Chely. 0-2 0-3
3/12 16:00 6223 Severstal Chere. v CSKA Mosco. 0-0 0-2
3/12 16:00 6222 Spartak Mosco. v Torpedo Novgo. 1-2 4-2
3/12 17:00 6224 Dinamo Riga. v Hc Slova. 3-0 5-1
3/12 07:00 9960 Nikko Kobe. v Nippon Paper. 2-2 4-4
3/12 08:00 9962 Oji Eagle. v Tohoku Free. 1-0 1-1
3/12 18:00 8801 Hsc Csiks. v Dab Docle. 2-1 4-6
3/12 18:30 8803 Asc Coron. v Ujpest Budap. 0-1 5-2
3/12 19:00 8802 Dvtk Misko. v Ferencvaros-Esmtk 1-0 3-0
3/12 19:00 1480 Sheffield Steel. v Milton Keyne. 1-0 6-1
3/12 19:15 8851 Coventry Blaze. v Manchester Storm. 0-1 2-4
3/12 20:00 8852 Braehead Clan. v Nottingham Panth. 0-0 0-3
3/12 20:00 8853 Cardiff Devil. v Dundee Stars. 2-1 3-2
3/12 20:00 8854 Edinburgh Capit. v Fife Flyer. 0-1 1-5
3/12 20:00 8855 Guildford Flame. v Belfast Giant. 2-0 5-3
3/12 02:00 5859 Flint Fireb. v Niagara Icedo. 1-1 4-6
3/12 02:00 5860 London Knigh. v North Bay. 1-2 2-2
3/12 02:05 5861 Saginaw Spiri. v Sarnia Sting. 0-4 6-6
3/12 02:05 5862 Windsor Spitf. v Oshawa Gener. 1-0 3-0
3/12 02:30 5863 Owen Sount. v Guelph Storm. 0-0 5-5
3/12 21:00 1467 Hamilton Bulld. v Mississauga Steel. 2-0 5-3
3/12 21:00 1468 Kingston Front. v Barrie Colts. 1-0 6-2
3/12 21:00 1469 Ottawa 67s. v Sault Ste. 0-1 0-4
3/12 21:05 1470 Sarnia Sting. v Oshawa Gener. 1-0 4-1
3/12 21:05 1471 Windsor Spitf. v Flint Fireb. 1-1 3-3
3/12 23:59 1472 Erie Otter. v Kitchener Range. 2-1 2-2
3/12 16:00 9901 Hc Fryde. v Hc Stadi. 1-1 3-1
3/12 16:45 6066 Gck Lions. v Rapperswil Jona. 0-3 2-5
3/12 18:00 6067 Hc Thurg. v Ehc Winte. 0-0 3-1
3/12 18:30 6068 Sc Lange. v Ehc Olten. 0-1 1-2
3/12 19:00 6069 Hcc La. v Hc Biasc. 1-0 3-1
3/12 19:30 8856 Ic Epina. v Asg Anger. 2-0 2-2
3/12 20:00 7901 Nice Aigle. v Rapaces De. 2-0 3-0
3/12 17:00 9902 Kassel Huski. v Etc Crimm. 0-0 7-0
3/12 17:00 9903 Lowen Frank. v Wolfe Freib. 0-3 2-4
3/12 18:00 9904 Dresdner Eislo. v Ehc Bayre. 3-0 6-0
3/12 18:00 9909 Gks Katow. v Mmks Podha. 2-2 5-2
3/12 18:00 9905 Heilbronner Falke. v Ev Raven. 2-1 3-3
3/12 18:00 9910 Ks Stocz. v Polonia Bytom. 4-1 7-2
3/12 18:00 9906 Lausitzer Fuchs. v Tolzer Lowen. 0-0 2-1
3/12 19:00 9911 Aksam Unia. v Orlik Opole. 0-0 4-2
3/12 19:00 9912 Muks Naprz. v Jkh Gks. 0-2 1-7
3/12 19:30 9907 Ec Bad. v Sc Riess. 1-0 3-0
3/12 19:30 9913 Mks Craco. v Gks Tychy. 0-2 2-3
3/12 15:30 6233 Hasle/Loren Ishoc. v Narvik Ishoc. 0-1 1-5
3/12 12:00 6144 Irbis Kazan. v Sibirskie Snaip. 0-0 1-3
3/12 12:00 6145 Kapitan Stupi. v Almaz Chere. 0-1 2-2
3/12 12:00 6146 Krasnaya Armiy. v Red Star. 0-0 4-1
3/12 12:00 6143 Russkie Vitya. v Loko Yaros. 0-0 1-3
3/12 12:00 6147 Ska-1946 St. v Dinamo St. 0-0 1-0
3/12 15:00 6150 Ladja Togli. v Kuznetskie Medve. 2-0 4-3
3/12 07:00 9993 Ceng Tou. v Bars Kazan. 3-1 5-3
3/12 08:00 9994 Metallurg Novok. v Hk Ryaza. 1-1 7-2
3/12 10:30 6033 Krs Heilo. v Csk Vvs. 5-0 7-3
3/12 11:00 6034 Ermak Angar. v Buran Voron. 2-0 4-2
3/12 12:00 6035 Sokol Krasn. v Hk Dinam. 4-1 8-2
3/12 13:00 6037 Kazzinc Torpe. v Chelmet Chely. 2-3 3-6
3/12 13:00 6036 Saryarka v Sputnik Nizhn. 1-0 1-1
3/12 14:00 6038 Rubin Tyume. v Yuzhny Ural. 0-2 2-3
3/12 14:00 6039 Zauralye Kurga. v Gornyak Uchal. 1-0 3-1
3/12 17:00 6236 Ftc Nove. v Dukla Trenc. 0-2 1-5
3/12 18:00 6237 Hc 07. v Hc 05. 1-0 2-2
3/12 18:00 6238 Hc Kosic. v Hk Nitra. 2-0 7-2
3/12 18:00 6239 Hkm Zvole. v Mshk Skp. 1-1 4-1
3/12 18:00 6130 Mhk 32. v Hk Skp. 0-0 3-3
3/12 02:00 7911 Bridgeport Sound. v Utica Comet. 0-0 1-1
3/12 02:00 7152 Hershey Bears. v Milwaukee Admir. 1-0 3-0
3/12 02:00 6228 Rockford Iceho. v Texas Stars. 0-1 6-2
3/12 02:00 6229 Syracuse Crunc. v Binghamton Senat. 2-1 4-4
3/12 02:05 6240 Adirondack Phant. v Hamilton Bulld. 1-0 3-3
3/12 02:05 6138 Providence Bruin. v Albany Devil. 1-1 4-2
3/12 02:05 6139 Wilkes-Barre/Scranton Pengu. v Rochester Ameri. 0-0 2-5
3/12 03:00 6140 Chicago Wolve. v Grand Rapid. 1-2 2-5
3/12 03:00 6142 San Anton. v Iowa Wild. 1-2 3-3
3/12 03:00 6141 St Johns. v Lake Erie. 2-0 4-0
3/12 17:00 6062 Enkopings Sk. v Surahammar If. 3-1 8-3
3/12 17:00 6063 Ifk Arbog. v Borlange Hf. 1-3 1-6
3/12 17:00 6064 Ifk Kumla. v Vik Vaste. 0-0 0-3
3/12 17:00 6065 Lindlovens If. v Forshaga If. 2-0 4-1
3/12 20:00 6070 Charlotte Check. v Portland Pirat. 1-2 4-3
3/12 22:00 6071 Bridgeport Sound. v Providence Bruin. 1-0 1-4
3/12 23:59 6072 Hershey Bears. v Wilkes-Barre/Scranton Pengu. 0-2 3-3
3/12 14:00 9914 Aik (F). v Goteborg (F). 2-2 7-3
3/12 14:00 9915 Djurgårdens (F). v Leksands (F). 2-0 3-2
3/12 16:00 9916 Linköpings (F). v Brynäs (F). 1-0 4-3
3/12 17:45 9917 Sde Hocke. v Hv 71. 1-0 1-2
3/12 17:00 6058 Hanhals If. v Tyringe Sos. 5-0 6-2
3/12 17:00 6059 Helsingborgs Hc. v Hc Dalen. 0-0 2-1
3/12 17:00 6060 Kallinge/Ronneby If. v Grastorps Ik. 2-0 3-3
3/12 17:00 6055 Arlanda Hc. v Hammarby Hocke. 1-1 2-2
3/12 17:00 6050 Hanvikens Sk. v Visby-Roma Hk. 0-1 2-3
3/12 17:00 6051 Hudiksvalls Hc. v Huddinge Ik. 0-1 0-1
3/12 17:00 6052 Nacka Hk. v Gripen Hc. 1-1 4-2
3/12 17:00 6053 Valbo Hc. v If Valle. 0-0 7-0
3/12 17:00 6054 Väsby Ik. v Sollentuna Hc. 1-0 4-3
3/12 13:00 6046 Sk Lejon. v Tegs Sk. 3-0 6-1
3/12 17:00 6047 Bodens Hf. v Ostersunds Ik. 0-0 1-1
3/12 17:00 6049 Pitea Hc. v Vännäs Hc. 5-0 10-1
3/12 17:00 6048 Team Kirun. v Sollefteaa Hk. 1-2 3-3
Volei   Pauză Final
3/12 17:00 8512 Css2 Ukro. v Cs Steau. 0-1 0-3
3/12 01:00 5167 Ciudad Voley. v Gigantes Del. 1-0 3-0
3/12 01:30 5168 Untref Voley. v Personal Boliv. 0-1 0-3
3/12 03:00 5169 Monteros v Obras San. 1-0 3-0
3/12 19:00 5163 Ried v Vbk Klage. 0-1 2-3
3/12 17:00 5178 Asko Linz-. v Vc Tirol. 1-0 3-0
3/12 19:00 5190 Atsc Spark. v Psvbg Salzb. 1-0 3-0
3/12 16:00 5205 Vbc Warem. v Knack Roese. 0-1 0-3
3/12 17:00 5553 Concilig/Volei Bauru. v Cc Valin. 1-0 3-1
3/12 09:00 8510 Korea Expre. v Kgc (F). 1-0 3-0
3/12 17:00 5685 Isku-Volley v Tiikerit 1-0 3-0
3/12 17:00 5686 Team Lakka. v Raision Loimu. 1-0 3-0
3/12 17:00 5687 Lp Kanga. v Hameenlinna (F). 0-1 2-3
3/12 17:00 5688 Polkky Kuusa. v Oriveden Ponni. 0-1 0-3
3/12 19:00 5689 Evivo Duren. v Tv Bühl. 0-1 3-2
3/12 15:30 7231 Usc Munst. v Rote Raben. 1-0 3-1
3/12 16:00 7232 Swe Volle. v Vco Berli. 0-1 3-1
3/12 17:00 7233 Volleystars Thuri. v Sc Potsd. 0-1 1-3
3/12 19:00 8349 Argos Volle. v Copra Piace. 0-1 1-3
3/12 19:00 8353 Perugia v Bcc Caste. 1-0 3-0
3/12 19:00 8351 Tonazzo Padov. v Itely Milan. 0-1 0-3
3/12 19:00 8352 Trentino v Modena 0-1 3-2
3/12 19:00 8350 Verona v Macerata 0-1 0-3
3/12 19:00 8341 Castellana Grott. v Volleyball Avers. 0-1 2-3
3/12 19:00 8342 Ngm Mobil. v Potenza Picen. 1-0 3-1
3/12 17:00 7245 Agnelli Metal. v Club Itali. 1-0 3-0
3/12 17:00 7246 Atlantide Palla. v Vbc Mondo. 1-0 3-1
3/12 19:00 7247 Mosca Bruno. v Gioiella Micro. 0-1 1-3
3/12 20:30 7248 Cassa Rural. v Sieco Servi. 0-1 3-1
3/12 20:30 7249 Monini Spole. v Rinascita Lagon. 1-0 3-1
3/12 20:30 7250 Pag Tavia. v Polisportiva Tusca. 1-0 3-1
3/12 18:00 7241 Rebecchi Nordm. v Il Bison. 0-1 1-3
3/12 18:00 7242 Sab Grima. v Pomi Casal. 0-1 3-2
3/12 18:00 7243 Saugella Monza. v Igor Gorgo. 1-0 3-2
3/12 18:00 7240 Savino Del. v Imoco Volle. 1-0 1-3
3/12 18:00 7244 Yamamay Busto. v Robursport Pesar. 1-0 3-0
3/12 18:00 8343 Duck Farm. v Volalto Caser. 1-0 3-1
3/12 18:00 8344 Millenium Bresc. v Sigel Marsa. 1-0 3-1
3/12 18:00 8345 P2p Givov. v Polisportiva Herma. 1-0 3-1
3/12 18:00 8346 Sorella Ramon. v Lpm Bam. 1-0 3-2
3/12 18:00 8347 Volley Sover. v Sorella Ramon. 1-0 2-3
3/12 18:00 8348 Zambelli Orvie. v Barricalla Colle. 1-0 2-3
3/12 16:30 8378 Eurosped Almel. v Vc Sneek. 1-0 3-2
3/12 16:30 8379 Peelpush Meije. v Sliedrecht Sport. 0-1 2-3
3/12 21:00 8380 Mks Cupru. v Czarni Radom. 0-1 2-3
3/12 15:45 8384 Budowlani Lodz. v Ptps Pila. 1-0 3-0
3/12 17:00 8385 Ks Devel. v Lks Comme. 0-1 2-3
3/12 18:00 8386 Impel Wrocl. v Tauron Mks. 1-0 3-1
3/12 18:00 8387 Kszo Ostro. v Chemik Polic. 1-0 1-3
3/12 17:00 8504 Castelo Maia. v Sl Benfi. 0-1 1-3
3/12 18:00 8505 Esmoriz Gc. v Aa Espin. 0-1 1-3
3/12 18:00 8506 Sc Calda. v Leixoes Sc. 1-0 3-0
3/12 18:00 8507 Vc Viana. v Vitoria Sc. 0-1 2-3
3/12 20:00 8508 As Sao. v Sporting Cp. 0-1 0-3
3/12 20:00 8522 Jedinstvo Stara. v Steaua Rosie. 1-0 3-1
3/12 17:00 8523 Cv Barce. v Juvasa Cajas. 1-0 3-2
3/12 15:00 8528 Vingaker Vbk. v Habo Wk. 0-1 0-3
3/12 16:00 8529 Rig Falko. v Solletuna Vk. 0-1 1-3
3/12 18:00 8530 Falkenbergs Vbk. v Lunds Vk. 1-0 3-0
3/12 14:00 8534 Vbf Rig. v Solletuna Vk. 1-0 3-0
3/12 16:00 8535 Degerfors (F). v Svedala Vbk. 0-1 0-3
3/12 16:00 8536 Lindesberg Volle. v Hylte/Halmstad Volle. 0-1 0-3
3/12 17:00 8537 Engelholms Vs. v Lunds Vk. 1-0 3-0
3/12 06:00 8366 Hisamitsu Sprin. v Toyota Autob. 1-0 3-0
3/12 06:00 8367 Hitachi Rival. v Nec Red. 0-1 1-3
3/12 06:00 8368 Jt Marve. v Ageo Medic. 1-0 3-0
3/12 06:00 8369 Toray Arrow. v Denso Airyb. 1-0 3-1
3/12 06:00 8358 Jt Thund. v Jtekt Sting. 0-1 3-1
3/12 06:00 8359 Osaka Blaze. v Suntory Sunbi. 0-1 1-3
3/12 06:00 8360 Panasonic Panth. v Toray Arrow. 1-0 3-0
3/12 06:00 8361 Toyoda Gosei. v Fc Tokyo. 0-1 3-1
3/12 15:00 5679 Vk Vests. v Ishoj Volle. 0-1 1-3
3/12 14:00 5683 Frederiksberg (F). v Holte If. 0-1 0-3
3/12 15:30 5684 Amager Vk. v Brondby Vk. 0-1 0-3
3/12 07:00 1716 Seoul Woori. v Suwon Kepco. 0-1 3-2
3/12 15:30 8542 Vbc Uni. v Volley Naefe. 0-1 0-3
3/12 18:00 8543 Lausanne Uc. v Volley Amris. 0-1 0-3
3/12 18:00 8544 Volley Top. v Tv Schon. 1-0 1-3
3/12 17:30 8550 Tsv Duedi. v Sm`Aesch Pfeff. 0-1 1-3
3/12 18:00 8812 Kulachange Vbc. v Volley Köni. 0-1 3-2
3/12 18:00 8813 Volero Zuric. v Vbc Chese. 1-0 3-0
3/12 18:00 8814 Volley Lugan. v Sagres Neuch. 0-1 0-3
3/12 18:30 8815 Vc Kanti. v Vfm Franc. 0-1 3-2
3/12 09:30 5187 Beijing Auto. v Jiangsu 0-1 3-1
3/12 09:30 5188 Fujian v Guangdong Taish. 0-1 0-3
3/12 09:30 5189 Hebei v Tianjin Indus. 1-0 3-0
3/12 09:30 5192 Liaoning v Henan 0-1 0-3
3/12 10:00 5193 Shanghai Tang. v Shandong 1-0 1-3
3/12 13:30 5191 Hubei v Zhejiang 0-1 0-3
Snooker   Rezultat
3/12 15:00 2600 Bingtao Y. v Woollaston B. 6-1
3/12 15:00 2602 Dunn M. v King M. 4-6
3/12 15:00 2627 Mcmanus A. v Robertson J. 5-6
3/12 15:00 2613 Walden R. v Jones J. 6-5
3/12 15:10 2607 Mehta A. v Brecel L. 3-6
3/12 15:10 2608 Murphy S. v Highfield L. 6-5
3/12 15:10 2628 O`Sullivan R. v Georgiou M. 6-1
3/12 15:10 2616 Wilson K. v Delu Yu. 6-4
3/12 21:00 2629 Guodong X. v Ford T. 6-1
3/12 21:00 2630 Hawkins B. v Miah H. 6-2
3/12 21:00 2631 Holt M. v Songsermsawad A. 4-6
3/12 21:00 2609 Saengkham N. v Fernandez L. 6-0
3/12 21:00 2612 Vafaei H. v Mcgill A. 6-5
3/12 21:00 2614 White M. v Selt M. 6-1
3/12 21:00 2615 Williams R. v Gould M. 2-6
3/12 21:00 2618 Yupeng C. v Higgins J. 4-6
Fotbal American   Pauză Final
3/12 20:00 6112 Atlanta Falco. v Minnesota Vikin. 0-0 9-14
3/12 20:00 6113 Baltimore Raven. v Detroit Lions. 0-0 44-20
3/12 20:00 6114 Buffalo Bills. v New Engla. 0-0 3-23
3/12 20:00 6115 Chicago Bears. v San Franc. 0-0 14-15
3/12 20:00 6116 Green Bay. v Tampa Bay. 0-0 20-20
3/12 20:00 6117 Jacksonville Jagua. v Indianapolis Colts. 0-0 30-10
3/12 20:00 6118 Miami Dolph. v Denver Bronc. 0-0 35-9
3/12 20:00 6119 New York. v Kansas City. 0-0 38-31
3/12 20:00 6120 Tennessee Titan. v Houston Texan. 0-0 24-13
3/12 23:05 6121 Los Angel. v Cleveland Brown. 0-0 19-10
3/12 23:25 6122 Arizona Cardi. v Los Angel. 0-0 16-32
3/12 23:25 6123 New Orlea. v Carolina Panth. 0-0 31-21
3/12 23:25 6124 Oakland Raide. v New York. 0-0 24-17
Rugby   Pauză Final
3/12 17:00 5526 Harlequin Fc. v Saracens 5-10 20-19
3/12 13:30 5532 Asm Clerm. v Agen 21-12 35-26
3/12 17:50 5533 Stade Franc. v Racing Metro. 24-7 27-17
3/12 15:15 8209 Uson Never. v Aviron Bayon. 7-9 17-28