Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
2/12 18:00 3324 Concordia v FC Botos. 1-0 3-0
2/12 20:45 3326 CSU Craio. v Viitorul 0-1 3-1
2/12 11:00 3255 Acs Asu. v Braila 2-0 2-1
2/12 11:00 3253 Foresta v Ripensia 1-2 1-2
2/12 11:00 3254 Olimpia Satu. v Metaloglobus 1-0 2-0
2/12 11:00 3251 0-3 1-5
2/12 11:00 3252 Sportul Snago. v Luceafarul Orade. 0-2 0-3
2/12 11:00 3250 Stiinta Miros. v ASA Targu. 1-0 5-0
2/12 12:00 3256 Afumati v Mioveni 1-0 2-1
2/12 12:00 3257 Dunarea Calar. v Clinceni 2-0 4-0
2/12 14:30 1651 Chelsea v Newcastle 2-1 3-1
2/12 17:00 1652 Brighton v Liverpool 0-2 1-5
2/12 17:00 1653 Everton v Huddersfield 0-0 2-0
2/12 17:00 1654 Leicester v Burnley 1-0 1-0
2/12 17:00 1655 Stoke v Swansea 2-1 2-1
2/12 17:00 1656 Watford v Tottenham 1-1 1-1
2/12 17:00 1657 WBA v Crystal Palac. 0-0 0-0
2/12 19:30 1658 Arsenal v Manchester Unite. 0-2 1-3
2/12 18:00 8763 Strasbourg v PSG 1-1 2-1
2/12 21:00 8765 Lille v Toulouse 0-0 1-0
2/12 21:00 8764 Monaco v Angers 1-0 1-0
2/12 21:00 8766 Nice v Metz 1-1 3-1
2/12 21:00 8767 Rennes v Amiens 0-0 2-0
2/12 21:00 8768 Troyes v Guingamp 0-1 0-1
2/12 16:30 2322 Bayern v Hannover 1-1 3-1
2/12 16:30 2320 Hoffenheim v Leipzig 1-0 4-0
2/12 16:30 2321 Leverkusen v Dortmund 1-0 1-1
2/12 16:30 2319 Mainz v Augsburg 0-2 1-3
2/12 16:30 2323 Werder Breme. v Stuttgart 1-0 1-0
2/12 19:30 2324 Schalke v FC Koln. 1-0 2-2
2/12 21:45 2832 Torino v Atalanta 1-0 1-1
2/12 14:00 3737 Barcelona v Celta Vigo. 1-1 2-2
2/12 17:15 3738 Atletico Madri. v Real Socie. 0-1 2-1
2/12 19:30 3739 Sevilla v Deportivo La. 1-0 2-0
2/12 21:45 3740 Athletic Bilba. v Real Madri. 0-0 0-0
2/12 17:00 1755 Bolton v Barnsley 2-1 3-1
2/12 17:00 1756 Brentford v Fulham 1-1 3-1
2/12 17:00 1757 Derby Count. v Burton Albio. 0-0 1-0
2/12 17:00 1758 Ipswich Town. v Nottingham 2-2 4-2
2/12 17:00 1759 Millwall v Sheffield Utd. 1-1 3-1
2/12 17:00 1760 Preston North. v QPR 0-0 1-0
2/12 17:00 1761 Sheffield Wed. v Hull 0-1 2-2
2/12 17:00 1762 Sunderland v Reading 0-0 1-3
2/12 19:30 1763 Bristol City. v Middlesbrough 0-0 2-1
2/12 08:35 5951 Western Sydne. v Brisbane Roar. 0-1 0-2
2/12 10:50 5952 Newcastle Jets. v Melbourne City. 1-1 1-2
2/12 17:00 1221 Wolfsberger v Rapid Viena. 0-0 0-0
2/12 19:30 1222 Admira Wacke. v St. Polte. 0-0 1-0
2/12 19:30 1223 Altach v Sturm Graz. 1-0 1-2
2/12 19:30 1224 Mattersburg v LASK Linz. 1-0 1-0
2/12 16:00 1487 Brno v Fastav Zlin. 1-0 1-1
2/12 16:00 1484 Dukla Praga. v Teplice 0-1 0-2
2/12 16:00 1486 Karvina v Bohemians 0-0 1-0
2/12 16:00 1483 Slovacko v Jihllava 0-1 2-1
2/12 16:00 1485 Slovan Liber. v Sigma Olomo. 0-0 1-0
2/12 19:00 1112 Lokeren v Anderlecht 1-1 1-2
2/12 20:00 1488 Viktoria Plzen. v Jablonec 1-0 2-0
2/12 21:00 1113 Kortrijk v Waasland 2-0 4-1
2/12 21:00 1117 Peruwelz v St. Truid. 1-1 1-1
2/12 21:30 1118 Mechelen v Genk 3-0 3-2
2/12 17:00 1502 Lyngby v Aalborg 0-2 1-2
2/12 20:00 3842 Lausanne v Basel 0-2 1-4
2/12 20:00 3843 Luzern v Sion 2-1 2-1
2/12 14:00 2244 Duisburg v Greuther Furth. 2-0 2-0
2/12 14:00 2243 Holstein Kiel. v Fortuna Dusse. 0-1 2-2
2/12 14:00 2242 Nurnberg v Sandhausen 0-0 1-0
2/12 15:00 2352 Asteras Tripo. v Kassiopi 3-0 4-0
2/12 17:15 2353 Skoda Xanth. v PAOK 0-2 0-3
2/12 19:30 2354 Olympiacos v Apollon Smyrn. 1-1 3-1
2/12 07:00 2930 Consadole Sappo. v Sagan Tosu. 2-1 3-2
2/12 07:00 2931 FC Tokyo. v Gamba Osaka. 0-0 0-0
2/12 07:00 2932 Jubilo Iwata. v Kashima Antle. 0-0 0-0
2/12 07:00 2933 Kashiwa Reyso. v Sanfrecce Hiros. 0-0 1-0
2/12 07:00 2934 Kawasaki Front. v Omiya Ardij. 2-0 5-0
2/12 07:00 2935 Niigata Albir. v Cerezo Osaka. 0-0 1-0
2/12 07:00 2936 Urawa Red. v Yokohama F. 0-0 0-1
2/12 07:00 2937 Ventforet Kofu. v Vegalta Senda. 0-0 1-0
2/12 07:00 2938 Vissel Kobe. v Shimizu S-Pul. 1-2 1-3
2/12 16:00 2868 Brescia v Salernitana 0-0 2-0
2/12 16:00 2874 Cremonese v Spezia 0-0 1-0
2/12 16:00 2869 Foggia v Cittadella 1-2 1-3
2/12 16:00 2870 Frosinone v Cesena 2-2 3-3
2/12 16:00 2871 Novara v Empoli 0-0 1-1
2/12 16:00 2872 Parma v Pro Verce. 0-0 3-0
2/12 16:00 2873 Pescara v Ternana 2-0 3-3
2/12 19:00 2875 Palermo v Venezia 0-0 0-0
2/12 19:00 3110 Ranheim Il. v Sogndal 0-0 1-0
2/12 19:30 2462 Den Haag. v Groningen 0-1 0-3
2/12 19:30 2463 Twente v Ajax 0-2 3-3
2/12 21:45 2464 Feyenoord v Vitesse 1-0 1-0
2/12 21:45 2465 Willem Tilbu. v Heracles 3-0 3-1
2/12 16:30 3189 Wisla Plock. v Arka Gdyni. 2-0 2-0
2/12 19:00 3190 Zaglebie Lubin. v Termalica Bruk-. 3-1 4-2
2/12 21:30 3191 Sandecja Nowy. v Legia Varso. 1-0 2-2
2/12 18:00 3232 Moreirense v Maritimo 1-1 1-1
2/12 20:15 3233 Tondela v Rio Ave. 0-1 1-3
2/12 22:30 3240 Chaves v Boavista 0-0 0-0
2/12 13:00 3408 Dinamo Mosco. v Rostov 2-0 2-0
2/12 13:00 3409 Zenit v Ural Ekate. 1-1 2-1
2/12 15:30 3410 Lokomotiv Mosco. v Rubin Kazan. 0-0 1-0
2/12 17:00 3570 Celtic v Motherwell 2-0 5-1
2/12 17:00 3574 Hearts v Hamilton 0-0 1-1
2/12 17:00 3575 Partick Thist. v Hibernian 0-0 0-1
2/12 17:00 3576 Ross Count. v FC Dunde. 0-1 0-2
2/12 17:00 3572 St Johns. v Kilmarnock 1-1 1-2
2/12 17:00 3671 Huesca v Cordoba 2-0 3-1
2/12 19:00 3673 Rayo Valle. v Granada 0-0 1-0
2/12 19:00 3672 Reus Depor. v Barcelona B. 1-1 2-1
2/12 21:00 3674 La Hoya. v Real Ovied. 0-2 0-2
2/12 13:00 3884 Akhisar Beled. v Yeni Malat. 0-0 0-0
2/12 15:30 3885 Karabukspor v Goztepe 0-0 0-1
2/12 18:30 3886 Besiktas v Galatasaray 0-0 3-0
2/12 18:00 1639 Bidvest Wits. v Celtic 0-0 1-0
2/12 16:00 1362 Usm Blida. v Ol. Medea. 1-0 2-1
2/12 17:00 1364 Mc Oran. v Usm Alger. 0-0 1-1
2/12 17:00 1365 Na Husse. v Es Setif. 0-0 0-0
2/12 17:00 1368 Usm Bel. v Mc Alger. 0-1 1-1
2/12 18:00 1372 Paradou Ac. v Cr Belou. 0-0 0-0
2/12 17:00 1802 Bristol Rover. v Rotherham Utd. 0-0 2-1
2/12 17:00 1825 Southend v Oldham Athle. 1-0 2-0
2/12 14:30 1823 Portsmouth v Northampton Town. 1-0 2-0
2/12 14:30 1824 Walsall v Bury 1-1 1-2
2/12 17:00 1353 Bromley Fc. v Dover Athle. 2-0 2-2
2/12 17:00 1357 Halifax Town. v Barrow Fc. 0-0 0-1
2/12 17:00 1358 Hartlepool v Macclesfield Town. 1-0 1-2
2/12 17:00 1369 Solihull Moors. v Leyton Orien. 0-0 1-0
2/12 17:00 1370 Sutton Utd. v Eastleigh Fc. 1-0 2-0
2/12 17:00 1371 Torquay v Aldershot Town. 0-0 0-0
2/12 17:00 1376 Wrexham Fc. v Maidenhead Unite. 1-0 2-0
2/12 14:30 1801 Notts Count. v Oxford City. 1-0 3-2
2/12 17:00 1803 Bradford City. v Plymouth Argyl. 1-0 3-1
2/12 17:00 1804 Fleetwood Town. v Hereford Utd. 1-1 1-1
2/12 17:00 1805 Forest Green. v Exeter City. 1-0 3-3
2/12 17:00 1808 Gillingham Fc. v Carlisle 1-1 1-1
2/12 17:00 1809 Milton Keyne. v Maidstone Utd. 0-1 4-1
2/12 17:00 1810 Port Vale. v Yeovil 0-0 1-1
2/12 17:00 1811 Shrewsbury Town. v Morecambe 2-0 2-0
2/12 17:00 1812 Stevenage v Swindon Town. 3-2 5-2
2/12 00:15 9453 Defensa Y. v Godoy Cruz. 1-0 3-2
2/12 02:30 9454 CA Hurac. v Patronato Paran. 0-1 1-1
2/12 22:00 5400 Argentinos Jrs. v Temperley 0-1 2-2
2/12 22:00 5401 Olimpo Bahia. v Chacarita Junio. 1-0 2-0
2/12 15:00 1351 Cherno More. v Botev Plovd. 0-0 0-0
2/12 17:30 1355 Levski Sofia. v Pirin Blago. 1-0 3-0
2/12 18:00 1127 Lierse v Westerlo 1-0 2-0
2/12 21:30 1128 Cercle Brugg. v Union Saint. 1-1 2-2
2/12 00:15 8024 Cd San. v Bolivar La. 0-0 1-1
2/12 02:30 8025 The Stron. v Universitario De. 1-2 3-2
2/12 17:00 1317 Dep. Iquiq. v San Luis. 1-0 2-1
2/12 17:00 1385 Apoel Nicos. v Ermis Aradi. 1-1 2-1
2/12 17:00 1386 Apollon Limas. v Pafos Fc. 2-0 6-0
2/12 18:00 1387 Alki Orokl. v Ethnikos Achna. 0-1 2-1
2/12 22:00 1552 Cd Clan. v El Nacio. 1-1 2-2
2/12 22:00 1551 Cd Unive. v Delfin Sc. 2-0 2-0
2/12 22:00 1553 Club Sport. v Guayaquil City. 0-0 2-0
2/12 22:00 1554 Deportivo Cuenc. v Liga Dep. 1-0 1-3
2/12 20:00 3860 Aarau v Chiasso 2-0 3-0
2/12 20:00 3861 Wil 1900. v Rapperswil-Jona 0-0 1-0
2/12 16:00 6979 Osijek v Slaven Belup. 1-0 2-0
2/12 19:00 6980 Rijeka v Hajduk Split. 1-1 1-2
2/12 14:30 1578 As Fabre. v Rodez Aveyr. 0-1 1-1
2/12 14:30 1580 Rungis v Nancy 0-4 1-6
2/12 14:45 1392 Al Asyoo. v Tanta 1-0 2-1
2/12 15:00 1581 Evreux Fc. v Valenciennes 0-2 0-3
2/12 16:00 1582 Concarneau v Stade Brest. 0-2 2-2
2/12 16:00 1585 Grenoble Foot. v Tarbes Pyren. 1-0 3-0
2/12 17:00 1588 Chateauroux v Cholet 2-2 5-3
2/12 17:00 1587 Es Taren. v Fc Bourg. 0-2 1-2
2/12 17:00 1589 Saint Louis. v Sochaux 1-0 1-1
2/12 17:15 1393 Al Ragaa. v El Zamal. 1-0 1-1
2/12 19:00 1590 Andrezieux Bouth. v Auxerre 1-1 1-1
2/12 19:00 1592 Canet Rouss. v Ac Ajacc. 0-0 2-0
2/12 19:00 1596 Limoges v Tours 2-1 2-4
2/12 19:00 1597 Saint Brieu. v Laval 0-0 2-0
2/12 19:00 1598 Sannois Saint. v Paris Fc. 1-1 3-2
2/12 19:00 1599 Sene Fc. v Lorient 1-4 1-6
2/12 19:00 1600 Stade Borde. v Niort 0-1 0-1
2/12 19:00 1601 U.S. Fleur. v Us Raon. 2-0 4-0
2/12 19:00 1593 Us Colom. v As Furia. 1-0 3-0
2/12 19:00 1602 Us Granv. v As Vitre. 1-0 2-1
2/12 20:00 1394 Al Ahly. v Enppi Club. 2-1 4-1
2/12 20:00 1605 Arras Fa. v Boulogne Sur. 0-0 1-2
2/12 20:00 1606 Sc Hazeb. v Beauvais As. 1-0 3-0
2/12 15:00 9152 Chemnitzer Fc. v Fc Magde. 1-3 2-3
2/12 15:00 9158 Fortuna Colog. v Fsv Zwick. 1-0 1-1
2/12 15:00 9157 Karlsruher v Aalen 0-0 0-0
2/12 15:00 9156 Rw Erfur. v Sv Meppe. 0-0 0-0
2/12 15:00 9159 Sf Lotte. v Preussen Müns. 0-0 0-0
2/12 15:00 9160 Sv Wehen. v Sc Pader. 2-0 4-1
2/12 17:00 8826 Ards v Glenavon 0-0 0-2
2/12 17:00 8821 Ballymena v Ballinamallard 1-0 2-1
2/12 17:00 8822 Carrick Range. v Coleraine 1-2 1-3
2/12 17:00 8823 Crusaders Belfa. v Glentoran 0-0 1-0
2/12 17:00 8824 Linfield v Dungannon 0-0 1-0
2/12 17:00 8825 Warrenpoint Town. v Cliftonville 1-2 1-3
2/12 16:00 2160 Maccabi Tel. v Ashdod Sc. 1-1 1-1
2/12 18:00 2161 Bnei Yehud. v Bnei Sakhn. 1-0 3-0
2/12 18:15 2162 Hapoel Ashke. v Maccabi Netan. 0-1 1-1
2/12 20:30 2163 Hapoel Akko. v Beitar Jerus. 1-2 1-3
2/12 17:00 1402 Chabab Atlas. v Husa Hassa. 0-3 1-5
2/12 17:00 1661 Cra De. v Rsb Berka. 0-1 1-1
2/12 20:00 5055 Ocs Olymp. v As Far. 0-0 1-1
2/12 23:00 3140 Club Guara. v Cerro Porte. 1-1 2-1
2/12 23:00 3141 Olimpia Asunc. v Libertad Asunc. 1-0 1-0
2/12 13:15 3201 Gil Vicen. v Oliveirense 0-1 1-2
2/12 17:00 3202 Sporting L. v Fc Porto. 1-0 3-0
2/12 17:00 3203 Vitoria Guima. v Sporting Braga. 2-0 3-1
2/12 17:00 3483 Dundee Unite. v Dunfermline 2-0 2-1
2/12 17:00 3484 Greenock Morto. v Brechin City. 2-1 4-1
2/12 17:00 3486 Queens Of. v Inverness 0-0 0-0
2/12 17:00 3487 St Mirre. v Dumbarton 0-0 0-1
2/12 17:00 3488 Airdrieonians v Forfar Athle. 0-0 2-1
2/12 17:00 3489 Arbroath v Stranraer 1-0 1-2
2/12 17:00 3490 Ayr Unite. v Albion Rover. 1-1 3-2
2/12 17:00 3491 Queens Park. v East Fife. 1-1 2-1
2/12 17:00 3492 Raith Rover. v Alloa Athle. 0-0 2-1
2/12 17:00 3493 Annan Athle. v Elgin City. 1-0 2-0
2/12 17:00 3494 Berwick Range. v Stirling Albio. 1-0 1-0
2/12 17:00 3495 Clyde v Montrose 0-0 0-0
2/12 17:00 3497 Peterhead v Edinburgh City. 0-0 3-0
2/12 15:00 9011 Tatran Preso. v Dunajska Stred. 0-0 0-0
2/12 15:00 9013 Zemplin Micha. v Ruzomberok 0-0 1-1
2/12 15:00 9014 Zilina v Sport Podbr. 1-0 1-0
2/12 15:00 9012 Zlate Morav. v Senica 2-0 3-0
2/12 16:00 9015 Slovan Brati. v Trencin 1-1 1-1
2/12 16:00 3657 Rudar Velen. v Triglav 0-1 1-2
2/12 21:20 3658 Maribor v Gorica 1-0 2-1
2/12 14:00 1631 Fk Backa. v Steaua Rosie. 1-0 2-2
2/12 15:15 1640 Rampla Junio. v Ca Cerro. 0-1 0-1
2/12 14:00 3960 Chernomorets Odess. v Zorya Lugan. 0-0 1-1
2/12 17:00 3961 Shakhtar Donet. v Veres Rivne. 0-0 2-0
2/12 16:30 1356 Debreceni Vsc. v Budapest Honve. 1-0 1-0
2/12 16:30 1359 Mezokovesd-Zsory v Diosgyori Vtk. 0-0 0-0
2/12 16:30 1360 Paksi Fc. v Vasas Futba. 0-0 3-1
2/12 16:30 1361 Puskas Akade. v Szombathelyi Halad. 1-1 1-3
2/12 16:30 1366 Újpest Fc. v Balmazujvaros Sport. 0-1 2-2
2/12 20:30 1367 Ferencvarosi Tc. v Videoton Fc. 2-0 3-1
2/12 12:00 8787 Mke Ankar. v Umraniyespor 0-1 2-1
2/12 12:00 8784 Rizespor v Denizlispor 2-0 3-2
2/12 14:30 8788 Samsunspor v Eskisehirspor 0-1 0-4
2/12 18:00 9586 Skenderbeu Korce. v Ks Kukes. 1-1 2-1
2/12 17:00 5614 Alfreton Town. v Bradford Park. 1-0 1-3
2/12 17:00 5615 Blyth Spart. v Salford City . 0-1 0-1
2/12 17:00 5616 Boston Utd. v York City. 0-1 2-1
2/12 17:00 5617 Brackley Town. v Stockport Count. 1-2 3-2
2/12 17:00 5618 Chorley Fc. v Leamington Fc. 2-0 2-0
2/12 17:00 5619 Fc Unite. v Harrogate Town. 0-1 3-2
2/12 17:00 5620 Kidderminster Harri. v Gainsborough Trini. 0-0 3-0
2/12 17:00 5621 North Ferri. v Nuneaton Town. 0-0 0-2
2/12 17:00 5623 Tamworth Fc. v Southport Fc. 0-1 3-3
2/12 17:00 5624 Bath City. v Hemel Hemps. 0-0 0-0
2/12 17:00 5625 Bognor Regis. v Concord Range. 0-2 1-2
2/12 17:00 5626 Chelmsford City. v Hungerford Town. 1-0 1-1
2/12 17:00 5627 Chippenham Town. v Whitehawk 0-0 2-1
2/12 17:00 5628 Gloucester City. v Eastbourne Borou. 0-2 1-2
2/12 17:00 5630 Poole Town. v Dartford Fc. 0-1 0-1
2/12 17:00 5631 Truro City. v St Alban. 0-0 1-2
2/12 17:00 5632 Wealdstone Fc. v Braintree Town. 2-0 3-1
2/12 17:00 5633 Welling Unite. v East Thurr. 0-1 0-3
2/12 17:00 5634 Weston Super. v Hampton &. 1-1 1-2
2/12 17:00 5602 Billericay Town. v Leiston 0-0 4-0
2/12 17:00 5604 Burgess Hill. v Margate Fc. 0-0 1-1
2/12 17:00 5605 Enfield Town. v Dulwich Hamle. 0-0 3-1
2/12 17:00 5606 Harlow Town. v Worthing Fc. 0-0 3-2
2/12 17:00 5607 Harrow Borou. v Metropolitan Polic. 0-0 3-0
2/12 17:00 5608 Hendon Fc. v Thurrock Fc. 0-0 4-1
2/12 17:00 5609 Kingstonian Fc. v Dorking Wande. 0-0 0-0
2/12 17:00 5610 Needham Marke. v Staines Town. 0-0 1-2
2/12 17:00 5611 Tonbridge Angel. v Merstham 0-0 0-1
2/12 17:00 5612 Tooting &. v Lowestoft Town. 0-0 2-5
2/12 17:00 5613 Wingate &. v Folkestone Invic. 0-0 2-1
2/12 17:00 5635 Ashton Utd. v Rushall Olymp. 0-0 2-1
2/12 17:00 5636 Buxton Fc. v Barwell Fc. 0-0 1-1
2/12 17:00 5637 Halesowen v Whitby Town. 0-0 3-1
2/12 17:00 5638 Hednesford Town . v Farsley Celti. 0-0 2-1
2/12 17:00 5639 Lancaster City. v Matlock Town. 0-0 1-2
2/12 17:00 7306 Mickleover Sport. v Altrincham Fc. 0-0 1-2
2/12 17:00 7307 Nantwich Town. v Coalville Town. 0-0 1-3
2/12 17:00 7308 Shaw Lane. v Warrington Town. 0-0 5-0
2/12 17:00 7309 Stafford Range. v Marine Fc. 0-0 1-4
2/12 17:00 7310 Sutton Coldf. v Stalybridge Celti. 0-0 2-0
2/12 17:00 7311 Witton Albio. v Grantham Town. 0-0 2-3
2/12 17:00 7312 Workington Afc. v Stourbridge Fc. 0-0 2-1
2/12 17:00 7314 Bishop's Stort. v St Neots. 0-0 1-2
2/12 17:00 7315 Frome Town. v Kettering Town. 0-0 2-2
2/12 17:00 7316 Hitchin Town. v Dunstable Town. 0-0 1-0
2/12 17:00 7317 Kings Lynn. v Redditch Unite. 0-0 3-1
2/12 17:00 7318 Merthyr Town. v Biggleswade Town. 0-0 0-2
2/12 17:00 7319 Royston Town. v Dorchester Town. 0-0 3-1
2/12 17:00 7320 St Ives. v Banbury Unite. 0-0 2-2
2/12 17:00 8961 Stratford Town. v Farnborough 0-0 2-2
2/12 17:00 8964 Tiverton Town. v Kings Langl. 0-0 3-2
2/12 17:00 8965 Weymouth Fc. v Chesham Utd. 0-0 1-0
2/12 14:00 1373 Pyunik Yerev. v Shirak Gyumr. 2-1 3-2
2/12 01:00 9455 Ferro Carri. v Ca Aldos. 0-1 0-2
2/12 22:00 9489 Ca Brown. v Ca All. 1-0 3-0
2/12 22:00 9490 Nueva Chica. v Gimnasia Jujuy. 1-1 1-1
2/12 01:30 9586 Villa Mitre. v Club Rivad. 0-0 2-0
2/12 15:00 9602 Royal Eagle. v Black Leopa. 0-0 1-1
2/12 15:30 9603 Fc Cape. v Cape Town. 0-0 0-2
2/12 15:30 9605 Richards Bay. v Highlands Park. 0-0 0-3
2/12 15:30 9604 University Of. v Tshakhuma 0-0 1-2
2/12 15:30 9607 Witbank Spurs. v Jomo Cosmo. 0-0 2-2
2/12 22:00 9482 Ca Coleg. v Ca San. 0-0 0-1
2/12 22:05 9484 Tristan Suare. v Sacachispas Fc. 0-0 2-0
2/12 07:00 5956 Sydney Fc. v Melbourne Victo. 0-0 2-0
2/12 12:00 1375 Kapaz v Sumgayit 0-1 0-3
2/12 20:30 1171 Palmeiras U20. v Ponte Preta. 0-0 1-0
2/12 14:00 8841 Fk Krupa. v Gosk Gabel. 0-0 1-1
2/12 14:00 8842 Fk Saraj. v Borac Banja. 2-0 3-0
2/12 15:00 8843 Zrinjski Mosta. v Nk Vitez. 0-0 3-0
2/12 13:00 7132 Ofc Botev. v Lokomotive Sofia. 1-0 2-2
2/12 14:00 7133 Botev Galab. v Fc Chern. 1-2 3-2
2/12 14:00 7137 Carsko Selo. v Pfc Chern. 2-0 2-0
2/12 14:00 7134 Gorna Oryah. v Litex Lovec. 1-0 1-0
2/12 14:00 7135 Ludogorets Razgr. v Neftochimik 1962. 1-0 2-0
2/12 14:00 7136 Oborishte Panag. v Maritsa Plovd. 0-1 1-2
2/12 15:00 7138 Pfc Sozop. v Pfc Neseb. 0-0 1-2
2/12 14:30 6976 Gnk Dinam. v Nk Dugop. 0-0 4-0
2/12 14:30 6977 Hnk Siben. v Nk Varaz. 0-0 2-1
2/12 14:30 6978 Kustosija v Dragovoljac 0-0 1-1
2/12 14:30 6984 Nk Radni. v Nk Novig. 0-0 2-1
2/12 14:30 6985 Nk Solin. v Hnk Goric. 0-0 0-0
2/12 13:30 8401 Ballerup Skovl. v Odense (F). 0-0 2-0
2/12 14:00 8402 Kolding Bk. v Brondby (F). 0-0 1-1
2/12 15:00 8403 Fortuna Hjorr. v Vsk Aarhu. 0-0 5-0
2/12 15:00 9560 Fc Augsb. v Vfb Eichs. 0-1 0-1
2/12 15:00 4133 Vfr Garch. v Fc Memmi. 1-0 3-0
2/12 15:00 9261 Bahlinger Sc. v Tsg Weinh. 0-0 4-1
2/12 15:00 9552 Djk Vilzi. v Tsv Lands. 0-0 1-3
2/12 15:00 4152 Fsv 08. v Karlsruher Sc. 0-0 4-3
2/12 15:00 6600 Neckarsulm Sport. v Sv Obera. 0-0 2-0
2/12 15:00 9555 Sv Pulla. v 1. Fc. 0-0 2-2
2/12 15:00 6621 Tsg Backn. v Tsg Balin. 0-0 0-3
2/12 15:00 9556 Tsv Kornb. v Tsv Schwa. 0-0 0-6
2/12 15:00 6669 Sc Hesse. v Osc Vellm. 0-0 5-0
2/12 15:00 6670 Sc Waldg. v Bayern Alzen. 0-0 4-2
2/12 15:00 6671 Sv Bucho. v Sg Rot-W. 0-0 3-1
2/12 13:00 9587 Global Fc. v Loyola Meral. 0-0 2-1
2/12 14:30 6663 Sc Weich. v Tsv Fried. 0-0 3-0
2/12 15:00 6664 Fc Dornb. v Inter Türk. 0-0 3-4
2/12 15:00 6665 Ntsv Stran. v Tsv Schil. 0-0 2-0
2/12 15:00 6667 Sv Eiche. v Vfr Neumu. 0-0 4-1
2/12 19:00 3715 PSG (F). v Fc Giron. 0-0 3-0
2/12 12:00 4101 Vfl Osnab. v Chemnitzer Fc. 2-0 3-1
2/12 13:15 3717 Chikhura Sachk. v Fc Torpe. 0-0 0-0
2/12 14:00 9559 Niendorfer Tsv. v Hamburger Sv. 1-0 1-3
2/12 14:30 4102 Dynamo Dresd. v Eintracht Braun. 0-0 1-0
2/12 15:00 4103 1 Fc. v Rb Leipz. 0-2 0-3
2/12 15:00 4104 Holstein Kiel. v Werder Breme. 0-0 0-2
2/12 14:00 4151 Bremer Sv. v Habenhauser Fv. 0-0 1-1
2/12 14:00 4135 Hamburger Sv. v Vfv Hilde. 2-2 2-2
2/12 15:00 4137 Sv Eutin. v Ssv Jedde. 0-1 1-2
2/12 14:30 4144 Bfc Dynam. v Fsv Union. 1-0 4-0
2/12 14:30 4145 Fsv Budis. v Vsg Altgl. 0-0 3-1
2/12 14:30 4146 Hertha Bsc. v 1 Fc. 1-1 2-3
2/12 14:30 4147 Vfb Auerb. v Bfc Vikto. 0-0 1-0
2/12 15:00 9243 Offenbacher Kicke. v Ssv Ulm. 0-0 3-1
2/12 15:00 9244 Sv Waldh. v Rochling Volkl. 0-1 2-2
2/12 15:00 9245 Tsv Schot. v Tsv Stein. 0-1 0-1
2/12 15:00 9248 Alemannia Aache. v Sc Verl. 1-0 2-0
2/12 15:00 9249 Borussia Dortm. v Fc Wegbe. 0-0 2-0
2/12 15:00 9250 Fortuna Düss. v Sg Watte. 0-0 0-1
2/12 16:00 9252 Sc Wiede. v Fc Koln. 1-1 2-1
2/12 14:00 4107 Bayern Munch. v Sc Freib. 3-0 4-1
2/12 14:00 4108 Eintracht Frank. v Tsg Hoffe. 0-0 0-0
2/12 14:00 4109 Vfb Stutt. v Wehen Wiesb. 1-1 1-1
2/12 15:00 4110 1. Fc. v Spvgg Greut. 1-0 2-0
2/12 12:00 4114 Msv Duisb. v Arminia Klost. 2-0 2-0
2/12 12:00 4115 Sc Pader. v Arminia Biele. 0-0 0-0
2/12 12:00 4116 Vfl Bochu. v Borussia Dortm. 1-0 2-3
2/12 14:00 6649 Askania Bernb. v Bischofswerdaer Fv. 0-0 0-1
2/12 14:00 6650 Einheit Kamen. v Fc Eilen. 0-0 0-0
2/12 14:00 6651 Schott Jena. v Fc Inter. 0-0 0-5
2/12 14:00 6652 Sg Union. v Vfc Plaue. 0-0 5-0
2/12 14:00 6653 Vfb 1921. v Sv Merse. 0-0 1-0
2/12 14:00 6635 Tus Dasse. v Tsv Buchh. 0-0 1-0
2/12 15:00 6636 Sv Cursl. v Tus Osdor. 0-0 4-1
2/12 18:00 6637 Wandsbeker Tsv. v Wedeler Tsv. 0-0 5-1
2/12 15:00 6644 Tus Berse. v Tb Uphus. 0-0 5-0
2/12 14:00 6645 Anker Wisma. v Fc Herth. 0-0 2-1
2/12 14:00 6646 Fsv Optik. v Fc Meckl. 0-0 3-1
2/12 14:00 6647 Sv Licht. v Malchower Sv. 0-0 2-0
2/12 14:00 6648 Torgelower Sv. v Fc Strau. 0-0 2-4
2/12 15:30 6656 Fc Hombu. v Rot-Weiss Koble. 0-0 3-1
2/12 15:30 6657 Fc Karba. v Saar 05. 0-0 3-1
2/12 15:30 6658 Fk Pirma. v 1 Fc. 0-0 0-0
2/12 15:30 6659 Tsg Pfedd. v Fv Dieff. 0-0 4-1
2/12 16:30 6661 Fc Herth. v Fv Duden. 0-0 2-2
2/12 16:30 6660 Fv Enger. v Sc Idar. 0-0 1-3
2/12 16:00 5466 Al Ahly. v Ramtha 0-0 0-0
2/12 16:00 5467 Al-Yarmouk v Shabab Al. 0-1 2-5
2/12 18:30 5468 Al Aqaba. v Al Faisa. 0-1 0-1
2/12 15:00 3728 Veroia v Sparti 0-0 1-0
2/12 11:00 2366 Lamia 1964. v Panaitolikos U20. 0-0 0-0
2/12 11:30 2367 Fc Levad. v Aek Athen. 0-0 1-0
2/12 13:30 2368 Panathinaikos U20. v Panionios U20. 0-0 0-0
2/12 13:30 2369 Platanias Chani. v Atromitos Athin. 0-0 1-1
2/12 23:00 1619 Csd Munic. v Deportivo Guast. 1-0 2-0
2/12 14:00 1623 Lajong v Churchill Broth. 1-0 2-0
2/12 08:30 5102 Hong Kong. v Lee Man. 0-1 1-1
2/12 16:30 1626 Delhi Dynam. v Northeast Unite. 0-2 0-2
2/12 16:00 8830 Psni v H&W Welde. 0-0 1-1
2/12 15:30 2780 Ac Renat. v Santarcangelo 0-0 0-0
2/12 17:30 2781 Ac Feral. v Fc Südt. 2-0 2-1
2/12 17:30 2782 As Gubbi. v Bassano Virtu. 1-0 1-0
2/12 17:30 2783 Fano Calci. v Triestina Calci. 0-0 1-0
2/12 17:30 2784 Sambenedettese v Pordenone 0-0 1-1
2/12 17:30 2785 Vicenza Calci. v Ravenna Calci. 0-1 0-2
2/12 19:30 2786 Ac Reggi. v Us Albin. 2-0 4-1
2/12 12:00 2770 Atalanta (T). v Udinese (T). 0-0 3-1
2/12 14:00 2798 Inter Milan. v Juventus (T). 0-0 1-1
2/12 15:00 6307 Al Jahra. v Kazma Sc. 0-0 1-3
2/12 15:00 6306 Al Sahel. v Khaitan Sc. 0-0 1-1
2/12 15:30 2801 Ac Torin. v Bologna (T). 0-0 1-0
2/12 15:30 2799 Fiorentina (T). v Chievo (T). 0-0 2-3
2/12 15:30 2800 Sassuolo (T). v Lazio Roma. 0-0 0-1
2/12 16:00 2802 As Roma. v Ac Milan. 0-0 2-1
2/12 17:30 6305 Al Nasr. v Al Salmi. 0-0 0-2
2/12 12:00 2811 As Bari. v Ternana (T). 0-0 2-1
2/12 12:00 2810 Cagliari (T). v Ascoli (T). 0-0 3-2
2/12 12:00 2812 Palermo (T). v Foggia (T). 0-0 3-1
2/12 14:00 7446 Fk Iskra. v Fk Rudar. 0-0 0-2
2/12 14:00 7447 Fk Kom. v Fk Buduc. 0-0 0-1
2/12 14:00 7448 Fk Mlado. v Ofk Petro. 4-0 5-0
2/12 14:00 7449 Fk Sutje. v Fk Decic. 3-0 3-0
2/12 14:00 3181 Gornik Zabrz. v Salos Szcze. 0-0 1-1
2/12 15:00 7857 Lekhwiya Sc. v Al Markh. 2-1 2-1
2/12 17:10 7858 Al-Sailiya v Al Ahli. 1-1 1-2
2/12 13:00 8302 Anzhi Makha. v Ska Energ. 4-0 5-0
2/12 16:30 8303 Fk Krasn. v Akhmat Grozn. 5-0 8-1
2/12 17:00 1352 Boavista Porto. v Rio Ave. 0-0 1-2
2/12 17:00 1650 Braga U19. v Leixoes Sc. 0-0 1-0
2/12 17:00 1401 Fc Cesar. v Moreirense U19. 0-0 1-1
2/12 17:00 1584 Fc Porto. v Cd Aves. 0-0 3-1
2/12 17:00 1649 Gil Vicen. v Vitoria Guima. 0-0 0-0
2/12 17:00 5050 Ac Alcan. v Academica De. 0-0 1-1
2/12 17:00 5052 Cd Cova. v Uniao Leira. 0-0 0-2
2/12 17:00 5053 Cf Os. v Estoril U19. 0-0 1-0
2/12 17:00 5054 Real Massa. v Vitoria Setub. 0-0 1-1
2/12 18:00 5709 Real Madri. v Ud San. 0-0 0-0
2/12 18:30 5710 Cd Guiju. v Ad Union. 0-0 3-1
2/12 17:00 5719 Arenas Club. v Sd Gerni. 0-0 0-0
2/12 18:00 5720 Sd Leioa. v Sd Amore. 0-0 0-1
2/12 17:00 9679 Ue Llago. v Atletico Sagun. 0-0 1-0
2/12 18:00 9680 Cf Villa. v Real Zarag. 0-0 2-0
2/12 18:00 9681 Valencia Cf. v Ue Olot. 0-0 1-1
2/12 21:30 9682 Hercules v Ontinyent Cf. 0-0 1-1
2/12 11:15 5701 Athletic Bilba. v Rayo Valle. 0-0 3-1
2/12 17:00 5702 Barcelona (F). v Real Betis. 0-0 6-1
2/12 17:00 5703 Huelva (F). v Albacete (F). 0-0 2-0
2/12 18:30 5704 Valencia Femin. v Espanyol (F). 0-0 1-1
2/12 19:30 5705 Cd Real. v Cd Trans. 0-0 6-2
2/12 16:45 9704 Cd Mosco. v Marino Luanc. 0-0 1-2
2/12 19:30 9705 Cd Roces. v El San. 0-0 0-2
2/12 16:30 9706 Ud Saman. v Castro Fc. 0-0 2-0
2/12 17:00 9707 Edm Santi. v Cd Trope. 0-0 0-2
2/12 21:00 9708 Centro Depor. v Sd Barre. 0-0 0-1
2/12 13:00 9709 Real Socie. v Sd Zamud. 0-0 2-0
2/12 18:00 8551 Club Depor. v Cd Lagun. 0-0 3-0
2/12 17:00 9710 Cd Bunol. v Crevillente Depor. 0-0 1-2
2/12 18:00 9711 Novelda v Cf Torre. 0-0 0-1
2/12 19:00 9712 Orihuela Cf. v Ud Rayo. 0-0 4-1
2/12 21:00 9713 Recambios Colon. v Cd Caste. 0-0 1-4
2/12 14:00 9714 Cde Melis. v Atarfe Indus. 0-0 0-4
2/12 18:00 9715 Cf Malag. v Atl Manch. 0-0 1-0
2/12 19:30 7561 Cd El. v Cd Hueto. 0-0 3-2
2/12 18:00 5726 Rcd Mallo. v Ud Colle. 0-0 2-0
2/12 17:00 9699 Ibarra v Haria Cf. 0-0 4-1
2/12 18:00 9700 Ud Las. v Estrella Cf. 0-0 3-1
2/12 19:00 9701 Cd Buzan. v Panaderia Pulid. 0-0 3-0
2/12 18:00 9702 Extremadura Ud. v Cf Truji. 0-0 2-3
2/12 19:00 9703 Almansa v Cd Madri. 0-0 1-1
2/12 12:00 5220 1461 Trabz. v Diyarbakirspor 0-0 0-0
2/12 12:30 5221 Kirikhanspor v Tire 1922. 1-1 1-2
2/12 12:00 7532 Zirka Kirov. v Stal Dnepr. 0-1 0-3
2/12 13:00 7534 Dinamo Kiev. v Illichivets Mariu. 2-0 4-0
2/12 13:00 7535 Karpaty Lviv. v Olimpik Donet. 2-0 4-0
2/12 13:00 7536 Vorskla Polta. v Pfc Oleks. 0-0 0-0
2/12 12:30 9355 Pendikspor v Nazilli Bld. 2-0 2-0
2/12 12:30 9354 Polatli Bugsa. v Fatih Karag. 2-0 2-1
2/12 12:30 9564 Sancaktepe Beled. v Hatayspor 2-0 2-0
2/12 12:30 5210 Halide Edip. v Tekirova Beled. 1-0 2-0
2/12 12:30 5211 Yeni Altin. v Duzcespor 0-0 0-1
2/12 12:30 5229 Kocaelispor v Bursa Niluf. 0-0 0-0
2/12 11:00 9345 Kardemir Karab. v Goeztepe As. 0-0 0-3
2/12 12:30 9346 Akhisar Bld. v Yeni Malat. 0-0 0-2
2/12 12:30 9347 Besiktas U21. v Galatasaray U21. 2-1 3-3
2/12 11:00 7878 Ankaragucu U21. v Umraniyespor U21. 0-1 2-1
2/12 11:00 7877 Caykur Rizes. v Denizlispor U21. 0-1 0-2
2/12 12:00 7879 Samsunspor U21. v Eskisehirspor U21. 0-0 3-2
2/12 15:00 7431 St Andre. v Sliema Wande. 0-0 1-3
2/12 17:15 7436 Naxxar Lions. v Floriana Fc. 1-0 1-1
2/12 21:00 7581 Ca Progr. v Cd Villa. 0-0 3-2
2/12 21:00 7582 Cerro Largo. v Villa Teres. 0-0 1-2
2/12 21:00 7583 Cs Cerri. v Rentistas 0-0 2-2
2/12 21:00 7584 Deportivo Maldo. v Central Espan. 0-0 0-0
2/12 16:30 6844 Aberystwyth Town. v Bala Town. 0-0 4-0
Tenis   Pauză Final
2/12 06:15 6600 Kwon S. v Moriya H. 1-0 2-0
2/12 07:10 6601 Li Zhe. v Zhang Zhizh. 0-1 2-1
2/12 09:45 1869 Ratiwatana Sa. v Nedunchezhiyan J. 1-0 2-0
2/12 05:00 1883 Doi M. v Wang X. 1-0 1-2
2/12 05:00 6602 Tere-Apisah A. v Lu, Jing. 1-0 2-0
2/12 11:20 1884 Namigata J. v Jiang X. 1-0 1-2
2/12 17:00 6615 Cuevas M. v Casanova H. 1-0 2-0
2/12 12:30 6617 Wessels L. v Michnev P. 0-1 0-2
2/12 11:15 6619 Gennaro D. v Lopez-Perez E. 0-1 0-2
2/12 05:30 6620 Lee D. v Prashanth N. 0-1 2-1
2/12 05:30 6621 Tokuda R. v Gunneswaran P. 0-1 1-2
2/12 11:55 6623 Leshem E. v Griekspoor S. 1-0 2-1
2/12 16:00 1874 Quiroz R. v Cid R. 1-0 2-0
2/12 05:30 6626 Vatutin A. v Statham J. 1-0 2-0
2/12 11:20 6624 Lock B. v Garanganga T. 0-1 0-2
2/12 11:30 6625 Scholtz N. v Mitjana L. 1-0 1-2
2/12 11:00 6627 Brancaccio R. v Serdarusic N. 1-0 2-0
2/12 11:00 6628 Oliveira G. v Roca Batal. 1-0 2-1
2/12 15:20 1870 Gutierrez O. v Lindell C. 0-1 1-2
2/12 18:05 1871 Souza J. v Dutra Da. 1-0 2-0
2/12 09:15 6629 Alcaraz Ivorr. v Hampel L. 0-1 1-2
2/12 13:25 6634 Torebko P. v Ilkel C. 0-1 0-2
2/12 15:30 1872 Torre E. v Ornago F. 1-0 1-2
2/12 18:40 1873 Saez J. v Barrios Vera. 1-0 2-1
2/12 19:00 1876 Kwiatkowski T. v Huesler M-A. 0-1 0-2
2/12 19:00 1877 Thomas D. v Ward A. 0-1 0-2
2/12 20:35 1875 Hank T. v Escobar G. 0-1 0-2
2/12 14:00 3370 Kurata N. v Luini S. 1-0 2-0
2/12 14:00 3380 Pereira R. v Bourguignon M. 1-0 1-2
2/12 15:10 1879 Tomita G. v Lucero C. 1-0 1-2
2/12 15:35 1878 Ferreira Da. v Piai E. 0-1 0-2
2/12 17:00 1880 Weedon K-A. v Bovy M. 1-0 2-0
2/12 18:35 1882 Herazo Gonza. v Kukharchuk N. 1-0 2-0
2/12 10:00 6613 Simmonds C. v Adler L. 1-0 2-0
2/12 10:00 6614 Stadler N. v Ewing S. 0-1 0-2
2/12 09:15 6603 Chernyshova M. v Takamura S.S. 1-0 2-0
2/12 10:30 6604 Aksu A. v Anshba A. 0-1 1-2
2/12 10:00 6605 Klaffner M. v Kolar N. 0-1 0-2
2/12 11:35 6606 Samir S. v Marinkovic B. 1-0 2-0
2/12 12:00 6607 Gorgodze E. v Cabeza-Candela E. 1-0 2-1
2/12 10:30 6610 Veselinovic A. v Doroshina O. 0-1 0-2
2/12 11:00 6612 Sumova D. v Kolodziejova M. 0-1 0-2
2/12 16:00 1883 Brito F. v Pivovarova A. 0-1 1-2
Baschet   Pauză Final
2/12 18:00 8625 BCMU Pites. v Poli Iasi. 0-0 78-68
2/12 18:00 8624 Craiova v Dinamo 0-0 110-84
2/12 20:00 8626 U BT. v CSM Orade. 0-0 83-82
2/12 02:00 4643 Orlando Magic. v Golden State. 0-0 112-133
2/12 02:00 4644 Washington Wizar. v Detroit Pisto. 0-0 109-91
2/12 02:30 4645 Toronto Rapto. v Indiana Pacer. 0-0 120-115
2/12 03:00 4646 Chicago Bulls. v Sacramento Kings. 0-0 106-107
2/12 03:00 4647 Memphis Grizz. v San Anton. 0-0 79-95
2/12 03:00 4648 Miami Heat. v Charlotte Horne. 0-0 105-100
2/12 03:00 4649 Oklahoma City. v Minnesota Timbe. 0-0 111-107
2/12 04:00 4650 Utah Jazz. v New Orlea. 0-0 114-108
2/12 20:00 4651 Boston Celti. v Phoenix Suns. 0-0 116-111
2/12 21:00 4652 Dallas Maver. v Los Angel. 0-0 108-82
2/12 22:00 4653 Brooklyn Nets. v Atlanta Hawks. 0-0 102-114
2/12 18:00 7808 As Monac. v Es Chalo. 0-0 87-57
2/12 19:30 7809 Nanterre v Limoges Csp. 0-0 73-75
2/12 21:00 7810 Boulazac Baske. v Strasbourg 0-0 109-102
2/12 21:00 7811 Cholet Baske. v Champagne Chalo. 0-0 83-68
2/12 19:00 7817 Phantoms Braun. v Baskets Olden. 0-0 99-88
2/12 21:30 7818 Bbc Bayre. v S.Oliver Baske. 0-0 86-80
2/12 21:45 7841 Capo D. v Trento 0-0 82-80
2/12 20:00 7848 Gipuzkoa Baske. v Fuenlabrada 0-0 81-76
2/12 22:30 7849 Tenerife v Real Betis. 0-0 87-70
2/12 12:00 4615 Demir Insaa. v Olin Edirn. 0-0 72-79
2/12 14:15 4617 Buyuksehir Beled. v Darussafaka 0-0 75-72
2/12 14:15 6160 Usak Sport. v Royal Hali. 0-0 67-75
2/12 19:15 4618 Tofas Bursa. v Galatasaray 0-0 97-90
2/12 18:00 8665 Cedevita v Mzt Skopj. 0-0 77-65
2/12 20:00 8666 Kk Buduc. v Partizan 0-0 86-79
2/12 12:00 6387 Avtodor Sarat. v Nizhny N. 0-0 84-75
2/12 15:00 6388 Lokomotiv Kuban. v Bc Tsmok. 0-0 67-56
2/12 19:00 8633 Bk Decin. v Fortress Lami-. 0-0 80-72
2/12 08:30 7802 Cairns Taipa. v Sydney Kings. 0-0 80-71
2/12 06:00 6150 Adelaide Light. v Perth Lynx. 0-0 74-89
2/12 06:00 6151 Sydney Uni. v Townsville Fire. 0-0 85-88
2/12 10:30 8601 Bulleen Melbo. v Canberra Capit. 0-0 92-72
2/12 21:30 8632 Oostende v Belfius Mons-. 0-0 106-48
2/12 00:15 8634 Basquete Ceare. v Botafogo 0-0 61-47
2/12 18:00 8635 Franca Sp. v Bauru Sp. 0-0 87-83
2/12 21:00 8636 Mogi Das. v Campo Moura. 0-0 72-69
2/12 22:00 8639 Flamengo v Joinville /. 0-0 86-75
2/12 17:00 8611 Balkan Botev. v Levski Sofia. 0-0 67-70
2/12 18:00 8613 Lukoil Acade. v Tundja Yambo. 0-0 112-81
2/12 19:00 8692 Jindrichuv Hrade. v Nymburk 0-0 75-111
2/12 20:00 8693 Jbc Mmcit. v Bk Olomo. 0-0 63-94
2/12 21:00 8694 Svitavy v Usk Praga. 0-0 87-78
2/12 14:00 7802 Nymburk (F). v Usk Praha. 0-0 58-105
2/12 17:30 7828 Bk Brno. v Valosun Kp. 0-0 47-70
2/12 18:00 7829 Slavia Praha. v Kara Trutn. 0-0 104-68
2/12 13:35 8602 Guangzhou Long. v Tianjin Rong. 0-0 121-95
2/12 13:35 8606 Shanghai Shark. v Zhejiang Guang. 0-0 95-119
2/12 13:30 8641 Bayi Kylin. v Sichuan Jin. 0-0 91-62
2/12 13:30 8647 Beijing Great. v Guangdong Dolph. 0-0 67-86
2/12 13:30 8649 Heilongjiang Drago. v Shenbu Wanch. 0-0 81-80
2/12 13:30 8651 Liaoning Leopa. v Xinjiang Wojia. 0-0 75-81
2/12 13:30 8654 Shaanxi Tianz. v Jiangsu Phoen. 0-0 72-97
2/12 13:30 8657 Shanghai Octop. v Shanxi Xing. 0-0 75-69
2/12 08:00 8673 Goyang Orion. v Kt Sonic. 0-0 80-74
2/12 08:00 8674 Samsung Thund. v Anyang Kgc. 0-0 82-74
2/12 17:30 8659 Vros Darda. v Hermes Anali. 0-0 61-69
2/12 20:00 8660 Kk Zabok. v Kk Skrlj. 0-0 65-66
2/12 20:00 8663 Ribola Kaste. v Gkk Siben. 0-0 63-70
2/12 17:00 7839 Bbc Month. v Vevey Rivie. 0-0 87-51
2/12 17:00 7830 Espoo Unite. v Lapuan Korik. 0-0 102-97
2/12 17:00 7831 Kauhajoen Karhu. v Kouvot Kouvo. 0-0 73-74
2/12 17:00 7851 Uu-Korihait Uusik. v Kataja Joens. 0-0 84-104
2/12 21:00 4643 Bourges (F). v Sasp Lyon. 0-0 69-53
2/12 21:00 4644 Cavigal Nice. v Lattes Montp. 0-0 56-82
2/12 21:00 4642 Flammes Carol. v Esb Ville. 0-0 65-68
2/12 21:00 4645 Reze Baske. v Tarbes Gespe. 0-0 59-72
2/12 21:00 4646 Union Haina. v Roche Vende. 0-0 66-58
2/12 21:00 4647 Uso Monde. v Basket Lande. 0-0 55-51
2/12 21:00 6364 As Denai. v Saint-Chamond 0-0 78-90
2/12 21:00 6365 Orleans v Caen Baske. 0-0 102-76
2/12 20:00 4649 Phoenix Hagen. v Nuernberger Bb. 0-0 79-87
2/12 16:30 6382 Asp Promi. v Aris Thess. 0-0 70-40
2/12 18:30 6384 Gymnastikos Laris. v Rethymno Aegea. 0-0 70-89
2/12 18:30 6385 Paok Thess. v Kolossos Rhode. 0-0 70-56
2/12 18:30 6389 Hapoel Unet. v Ironi Ness. 0-0 92-86
2/12 20:30 6390 Hapoel Tel. v Maccabi Risho. 0-0 95-86
2/12 21:30 7824 Poderosa Palla. v Dinamica Manto. 0-0 78-79
2/12 08:00 6169 Fighting Eagle. v Bambitious Nara. 0-0 97-78
2/12 07:05 7828 Aisin Seaho. v Toyota Alvar. 0-0 74-77
2/12 07:05 7829 Mitsubishi Diamo. v Kyoto 0-0 105-97
2/12 07:05 7830 Shimane Susan. v Levanga Hokka. 0-0 84-88
2/12 08:05 7851 Link Tochi. v Hamamatsu Phoen. 0-0 74-60
2/12 08:05 7831 Osaka Evess. v Hyogo Stork. 0-0 70-63
2/12 11:05 4608 Toshiba Brave. v Hitachi Sunro. 0-0 77-78
2/12 11:05 4609 Toyama Grous. v Shiga 0-0 84-89
2/12 11:05 4610 Yokohama B. v Ryukyu Golde. 0-0 52-90
2/12 19:30 6379 Jurmala/Fenikss v Bk Jekab. 0-0 78-71
2/12 17:00 4627 Juventus Utena. v Bc Siaul. 0-0 77-64
2/12 17:20 4628 Neptunas Klaip. v Bc Lietk. 0-0 86-76
2/12 18:00 4629 Lietuvos Rytas. v Bc Nevez. 0-0 98-70
2/12 02:00 6174 Correcaminos Victo. v Panteras De. 0-0 91-81
2/12 03:00 6175 Aguacateros De. v Fuerza Regia. 0-0 72-74
2/12 04:30 6179 Mineros v Santos De. 0-0 75-69
2/12 21:00 4679 Apollo Amste. v Zorg En. 0-0 64-83
2/12 19:00 8615 Pge Turow. v Mks Dabro. 0-0 84-95
2/12 19:00 8616 Rosa Radom. v Azs Kosza. 0-0 75-92
2/12 18:00 4680 Azs Umcs. v Widzew Lodz. 0-0 77-61
2/12 18:00 6391 Forum Terce. v Galitos -. 0-0 74-70
2/12 19:00 7800 Sc Lusit. v Cab Madei. 0-0 97-100
2/12 19:30 7801 Vitoria Sport. v Fc Porto. 0-0 97-102
2/12 20:00 7805 Fc Barre. v Ud Olive. 0-0 78-82
2/12 14:00 4630 Ummc Jekat. v Nadezhda Orenb. 0-0 75-50
2/12 17:00 7806 Dynamo Kursk. v Dynamo Mos. 0-0 92-66
2/12 18:00 8696 Bc Priev. v Slavia Tu. 0-0 95-99
2/12 18:00 8697 Pp Tv. v Bk Inter. 0-0 77-106
2/12 19:00 8698 04 Ac. v Bk Levic. 0-0 63-90
2/12 19:00 8699 Mbk Handl. v Bk Iskra. 0-0 81-108
2/12 19:00 8700 Mbk Rieke. v Karlovka Brati. 0-0 84-79
2/12 20:00 4633 Kemoplast Alpos. v Hopsi Polze. 0-0 73-93
2/12 20:00 4632 Kk Sencu. v Helios Domza. 0-0 62-66
2/12 20:00 4634 Zlatorog Lasko. v Kk Krka. 0-0 65-75
2/12 21:00 6159 Palma Air. v Calzados Robus. 0-0 95-76
2/12 17:00 4682 Mann Filte. v Perfumerias Aveni. 0-0 39-64
2/12 19:00 4683 Universitario De. v Extremadur (F). 0-0 75-71
2/12 19:15 4684 Pajariel Bembi. v Cd Zamar. 0-0 81-66
2/12 19:30 4685 Araski Aes. v Campus Prome. 0-0 66-57
2/12 19:30 4686 Gernika Bizka. v Gipuzkoa Upv. 0-0 76-55
2/12 19:00 7837 Norrköping Dolph. v Lf Baske. 0-0 81-87
2/12 21:04 7838 Jamtland Baske. v Sodertalje Kings. 0-0 85-59
2/12 12:30 4635 Adana Botas. v Fenerbahce 0-0 78-69
2/12 13:00 4636 Cukurova Baske. v Galatasaray 0-0 78-79
2/12 14:00 4687 Bc Zapor. v Khimik Yuzny. 0-0 58-78
2/12 16:00 4688 Mbc Mykol. v Bc Bipa. 0-0 83-51
2/12 01:30 9754 Club Atlet. v Aguada 0-0 73-88
2/12 01:30 9753 Club Nacio. v Club Goes. 0-0 83-80
2/12 08:30 6164 Westports Malay. v Mono Vampi. 0-0 90-107
2/12 18:30 8688 Okk Beogr. v Kk Vrsac. 0-0 84-71
2/12 20:30 8683 Kk Sloga. v Kk Dunav. 0-0 69-57
2/12 20:30 8684 Kk Tamis. v Kk Beovu. 0-0 93-85
2/12 21:00 8686 Kk Vojvo. v Kk Metal. 0-0 103-87
Handbal   Rezultat
2/12 16:00 4896 Poli Timis. v Baia Mare. 26-19
2/12 17:00 4907 Poli Iasi. v CSM Fagar. 25-25
2/12 15:00 4827 Romania (F). v Paraguay (F). 29-17
2/12 19:00 4829 Franta (F). v Slovenia (F). 23-24
2/12 21:30 4830 Spania (F). v Angola (F). 28-24
2/12 15:00 4861 Cehia (F). v Argentina (F). 28-22
2/12 19:00 4863 Suedia (F). v Polonia (F). 30-33
2/12 21:30 4865 Norvegia (F). v Ungaria (F). 30-22
2/12 15:00 4873 Rusia (F). v Tunisia (F). 36-16
2/12 18:45 4874 Brazilia (F). v Japonia (F). 28-28
2/12 21:30 4875 Danemarca (F). v Muntenegru (F). 24-31
2/12 16:30 4880 Serbia (F). v China (F). 43-23
2/12 19:00 4881 Olanda (F). v Coreea De. 22-24
2/12 17:00 4814 Pick Szege. v Wisla Plock. 24-25
2/12 18:30 4815 Vardar Skopj. v Kristianstad 31-15
2/12 21:45 4816 Nantes v Barcelona 29-25
2/12 17:15 4817 Meshkov Brest. v Celje 29-24
2/12 18:30 4818 PSG v Aalborg 31-28
2/12 19:00 4819 Veszprem v Vive Kielc. 31-26
2/12 22:00 4822 Sporting v Metalurg-Skopje 31-27
2/12 16:00 4825 Hafnarfjardar v Tatran Preso. 26-23
2/12 18:00 4908 Frigorificos Morra. v Sd Teucr. 26-26
2/12 19:30 4909 Bm Benid. v Angel Ximen. 32-27
2/12 20:00 4910 Bidasoa Irun. v Bm Guada. 31-28
2/12 21:00 4911 Cuatro Rayas. v Fertiberia Puert. 28-20
2/12 21:00 4912 Naturhouse La. v Bm Huesc. 28-28
2/12 21:30 4809 Kiel v Huttenberg 33-24
2/12 20:00 4801 Hypo No. v Union St.Po. 31-21
2/12 16:30 4914 Ricoh Hk. v Ov Helsi. 24-21
2/12 20:00 5736 Hc Ece. v Sc Ferla. 31-26
2/12 20:30 5748 Hc Linz. v Alpla Hc. 35-30
2/12 20:30 5752 Hsg Graz. v Sparkasse Schwa. 25-24
2/12 21:15 5753 Bregenz Handb. v Moser Medic. 32-31
2/12 11:30 5727 Cement Hrani. v Veseli 26-21
2/12 17:30 5728 Dukla Praha. v Hc Banik. 39-32
2/12 19:00 5729 Hbc Strak. v Mhk Lovos. 21-36
2/12 20:00 4826 Porec v Rk Vinko. 29-21
2/12 20:00 4828 Varazdin v Metalac 27-30
2/12 20:00 5758 Zamet v Gorica 29-24
2/12 20:30 5756 Sesvete-Agroprot v Umag 25-22
2/12 17:50 4807 Team Tvis. v Kif Koldi. 32-25
2/12 15:00 5731 Stoholm Handb. v Randers 21-22
2/12 15:30 5732 Frederikshavn Fi. v Team Sydha. 21-29
2/12 16:00 5733 Skive v Fif 33-21
2/12 16:00 5734 Tms Rings. v Otterup Hk. 30-27
2/12 16:30 5735 Odder Handb. v Hei Skaer. 30-29
2/12 14:30 5761 Hadsten Sport. v Tms Rings. 23-23
2/12 16:00 5762 Aalborg Dh. v Lyngby Hk. 30-17
2/12 16:00 5763 Aarhus v Sonderjyske 23-25
2/12 16:00 5764 Roskilde Handb. v Skanderborg 23-28
2/12 16:00 5765 Vendsyssel Handb. v Bjerringbro Fh. 27-26
2/12 18:00 4919 Wacker Thun. v Hsc Suhr. 30-20
2/12 18:30 4920 Tsv Forti. v Amicitia Zuric. 22-25
2/12 19:00 4921 Hc Krien. v Kadetten Sh. 26-23
2/12 18:00 5737 Ehv Aue. v Hc Elbfl. 28-27
2/12 20:00 5738 Bergischer Hc. v Vfl Bad. 25-30
2/12 20:00 5739 Tv Emsde. v Sg Bbm. 30-34
2/12 20:30 5740 Djk Rimpa. v Sc 2000. 31-29
2/12 20:30 5741 Hg Saarl. v Eintracht Hilde. 25-29
2/12 20:30 5742 Hsg Nordh. v Hc Rhein. 23-15
2/12 20:30 5743 Thsv Eisen. v Dessau-Rosslauer Hv. 28-31
2/12 20:30 5744 Wilhelmshavener Hv. v Hbw Balin. 22-29
2/12 21:00 5745 Hsg Konst. v Vfl Eintr. 29-30
2/12 18:00 5768 Paok Thess. v Gas Kamat. 23-10
2/12 18:00 5769 Pas Foivo. v Aek Athen. 19-30
2/12 18:30 5770 Panellinios Ac. v Diomidis Argou. 15-31
2/12 19:15 5771 Ase Douka. v Gs Drama. 37-21
2/12 17:00 5746 St Hallv. v Viking Handb. 31-26
2/12 19:00 5747 Haslum Il. v Kristiansand If. 33-30
2/12 19:00 5781 Abc Braga. v Madeira Sad. 32-22
2/12 20:00 5782 Aa Avanc. v Boa Hora. 40-31
2/12 20:00 5783 Ac Fafe. v Liberty Segur. 31-20
2/12 20:00 5784 Aguas Santa. v Ada Maia-. 33-25
2/12 23:00 5785 Arsenal /Lxs. v Sl Benfi. 17-37
2/12 23:00 5786 Xico Andeb. v Fc Porto. 19-36
2/12 14:00 4889 Ks Gward. v Ks Azoty. 29-33
2/12 17:00 4890 Pogon Handb. v Kpr Legio. 28-24
2/12 18:00 4892 Chrobry Glogo. v Mks Kalis. 27-26
2/12 18:00 4891 Mmts Kwidz. v Meble Wojci. 27-21
2/12 19:00 4893 Wybrzeze Gdans. v Mks Piotr. 29-20
2/12 19:00 5787 Skp Brati. v Msk Povaz. 23-30
2/12 15:30 5749 Önnereds Hk. v Rimbo Hk. 33-30
2/12 16:00 5750 Kungalvs Hk. v Rp Linko. 24-28
2/12 17:15 5751 Tyreso If. v Hk Count. 26-29
2/12 19:00 5773 Balatonfuredi Kse. v Ftc Budap. 30-21
2/12 19:00 5774 Komloi Sport. v Cegledi Kkse. 15-23
Hochei   Pauză Final
2/12 02:00 8793 Buffalo Sabre. v Pittsburgh Pengu. 0-3 0-4
2/12 02:00 8795 Columbus Blue. v Anaheim Ducks. 1-1 4-2
2/12 02:00 8796 New York. v Ottawa Senat. 2-3 5-6
2/12 02:00 8801 New York. v Carolina Hurri. 0-1 5-1
2/12 02:30 8802 Florida Panth. v San Jose. 1-0 1-2
2/12 03:00 8803 St. Louis. v Los Angel. 0-2 1-4
2/12 03:00 8804 Winnipeg Jets. v Vegas Golde. 1-2 7-4
2/12 04:00 8805 Colorado Avala. v New Jerse. 0-0 1-2
2/12 20:00 6006 Philadelphia v Boston 0-1 0-3
2/12 20:15 9951 Ec Dornb. v Khl Medve. 2-0 3-0
2/12 20:15 9961 Ec Red. v Hc Orli. 3-0 4-1
2/12 20:45 6148 Ehc Klote. v Hc Davos. 1-1 4-4
2/12 20:45 6000 Hc Ambri. v Zsc Lions. 0-0 4-0
2/12 20:45 6001 Sc Bern. v Ehc Biel. 2-0 4-4
2/12 20:45 6002 Scl Tiger. v Lausanne 1-1 4-1
2/12 15:00 8800 Tappara Tampe. v Rauma Lukko. 2-0 4-2
2/12 16:00 8806 Karpat Oulu. v Assat Pori. 0-0 1-1
2/12 17:00 8807 Jukurit Mikke. v Hifk Hocke. 0-1 0-1
2/12 17:00 8808 Jyp Jyvas. v Kalpa Hocke. 0-2 0-5
2/12 17:00 8809 Saipa Lappe. v Pelicans Lahti. 2-1 4-4
2/12 17:00 8810 Vaasan Sport. v Hpk Hamee. 0-0 1-3
2/12 17:00 7909 If Frisk. v Manglerud Star. 1-0 4-1
2/12 17:00 7910 Valerenga If. v Stjernen Hocke. 1-0 4-0
2/12 13:30 7145 Salavat Yulae. v Hk Dinam. 0-0 2-0
2/12 15:00 7146 Lada Togli. v Admiral Vladi. 0-0 2-3
2/12 16:00 7147 Ak Bars. v Neftekhimik Nizne. 0-1 1-2
2/12 16:00 7148 Hc Sochi. v Dinamo Mosco. 0-1 4-1
2/12 16:00 7149 Lokomotiv Yaros. v Sibir Novos. 2-2 7-3
2/12 17:00 7150 Jokerit Helsi. v SKA St. 1-2 3-4
2/12 16:15 6131 Brynäs If. v Vaxjo Laker. 2-0 2-1
2/12 16:15 6132 Frölunda Hc. v Malmo 2-1 3-4
2/12 16:15 6134 Lulea Hf. v Linköpings Hc. 0-2 3-2
2/12 16:15 6133 Orebro Hk. v Hv 71. 0-0 3-0
2/12 19:00 6135 Karlskrona Hk. v Färjestads Bk. 2-1 3-3
2/12 19:00 6136 Mora Ik. v Djurgardens If. 1-2 4-3
2/12 19:00 6137 Rögle Bk. v Skelleftea Aik. 2-2 3-4
2/12 16:00 8857 Ec Kac. v Ritten Sport. 0-1 1-4
2/12 20:30 8859 Ec S.Fel. v Ehc Luste. 1-0 4-1
2/12 20:30 8860 Wsv Sterz. v Hc Puste. 1-1 1-2
2/12 21:30 8791 Hc Asiag. v Ek Zell. 0-0 5-0
2/12 21:30 8792 Sg Corti. v Ec Die. 2-0 6-1
2/12 21:30 8793 Shc Fassa. v Hc Grode. 0-1 0-3
2/12 08:00 9945 Oji Eagle. v Tohoku Free. 2-0 2-1
2/12 09:00 9946 Nikko Kobe. v Nippon Paper. 1-0 5-3
2/12 10:00 9955 Daemyung Kille. v Sakhalin Hc. 1-0 1-1
2/12 18:00 8796 Hsc Csiks. v Ujpest Budap. 3-0 6-4
2/12 18:30 8795 Asc Coron. v Dab Docle. 1-1 1-4
2/12 12:00 1466 Hk Gomel. v Neman Grodn. 0-0 2-2
2/12 20:00 1474 Guildford Flame. v Dundee Stars. 3-0 7-3
2/12 21:00 1475 Braehead Clan. v Coventry Blaze. 0-0 3-1
2/12 21:00 1476 Manchester Storm. v Cardiff Devil. 1-2 3-3
2/12 21:00 1477 Milton Keyne. v Belfast Giant. 1-1 3-6
2/12 21:00 1478 Nottingham Panth. v Sheffield Steel. 0-1 4-1
2/12 21:15 1479 Fife Flyer. v Edinburgh Capit. 2-0 6-2
2/12 02:00 5851 Flint Fireb. v Hamilton Bulld. 3-0 3-3
2/12 02:00 5852 Kingston Front. v Sault Ste. 0-0 2-2
2/12 02:05 5853 Sarnia Sting. v North Bay. 1-1 2-3
2/12 02:05 5854 Sudbury Wolve. v Mississauga Steel. 2-0 6-3
2/12 02:30 5855 Guelph Storm. v Erie Otter. 2-1 4-4
2/12 02:30 5856 Kitchener Range. v Owen Sount. 2-2 4-4
2/12 02:30 5857 London Knigh. v Oshawa Gener. 1-3 3-5
2/12 22:30 5858 Ottawa 67s. v Barrie Colts. 1-1 4-3
2/12 18:00 5871 Benatky Nad. v Hc Az. 1-0 1-2
2/12 18:00 5870 Ceske Budej. v Slavia Praga. 2-0 4-2
2/12 18:00 5872 Hc Fryde. v Kladno 0-1 1-2
2/12 18:00 5873 Hk Jestr. v Hc Stadi. 2-1 3-1
2/12 18:00 5874 Sk Kadan. v Hc Zubr. 1-1 1-2
2/12 18:30 5875 Hc Slovn. v Karlovy Vary. 2-1 3-2
2/12 18:30 5876 Sk Horac. v Hc Slova. 1-1 3-3
2/12 20:00 5895 Hockey Acade. v Hc Ajoie. 1-1 4-4
2/12 17:00 9910 Espoo Unite. v Keupa Ht. 1-2 2-3
2/12 17:00 9916 Heinolan Pelii. v Jokipojat Joens. 0-1 3-5
2/12 17:00 9917 Iisalmen Peli-. v Roki 1-4 1-7
2/12 17:00 9918 Leki v Ketterra 1-1 5-5
2/12 17:00 9919 Sapko v Hermes 1-0 4-1
2/12 13:00 8805 Hk Prizm. v Hk Liepa. 0-2 1-5
2/12 13:00 8816 Hs Riga. v Mogo Riga. 0-1 2-7
2/12 15:00 7912 Hk Zemga. v Hk Kurba. 0-1 2-5
2/12 17:00 7151 Comet v Gjovik Mammu. 1-0 3-1
2/12 17:00 6230 Gruner Ishoc. v Furuset Ishoc. 1-1 9-3
2/12 17:00 6231 Hasle/Loren Ishoc. v Narvik Ishoc. 0-1 2-3
2/12 17:00 6232 Tonsberg Og. v Ringerike Ihk. 0-1 4-6
2/12 12:00 6235 Hk Mvd. v Serebryanye Lvy. 0-1 0-6
2/12 12:00 6234 Krasnaya Armiy. v Red Star. 1-0 3-2
2/12 12:00 6241 Ska-1946 St. v Dinamo St. 0-2 3-3
2/12 12:00 9985 Zvezda Chekh. v Hk Sarov. 0-1 4-1
2/12 16:00 9992 Khimik Voskr. v Dizel Penza. 1-1 1-4
2/12 16:15 5887 If Bjork. v Vastervik 0-1 1-6
2/12 19:00 5888 Bik Karls. v Leksands If. 1-2 1-5
2/12 02:00 9995 Binghamton Senat. v Toronto Marli. 0-1 1-3
2/12 02:00 9996 Grand Rapid. v Texas Stars. 3-1 4-4
2/12 02:00 9997 Syracuse Crunc. v Hamilton Bulld. 0-0 2-1
2/12 02:00 9998 Utica Comet. v Bridgeport Sound. 1-2 6-6
2/12 02:05 9999 Adirondack Phant. v Hershey Bears. 1-0 7-2
2/12 02:05 9448 Providence Bruin. v Albany Devil. 2-1 3-2
2/12 02:05 9450 Rochester Ameri. v Hartford Wolf. 1-0 4-4
2/12 02:05 8851 Wilkes-Barre/Scranton Pengu. v Milwaukee Admir. 3-1 4-4
2/12 02:15 8852 Charlotte Check. v Portland Pirat. 1-0 4-1
2/12 03:00 8853 Rockford Iceho. v Chicago Wolve. 2-0 3-3
2/12 03:30 8854 San Anton. v Iowa Wild. 1-0 3-5
2/12 05:00 8862 Manchester Monar. v Norfolk Admir. 0-0 2-3
2/12 05:00 8855 Oklahoma City. v Stockton Heat. 1-0 3-3
2/12 17:00 6061 Skovde Ik. v Koping Hc. 0-0 3-2
2/12 23:00 8811 Toronto Marli. v Hartford Wolf. 0-0 3-3
2/12 16:30 9901 Aik (F). v Hv 71. 2-0 4-2
2/12 16:30 9902 Linköpings (F). v Leksands (F). 1-0 2-0
2/12 17:45 9903 Sde Hocke. v Goteborg Hc. 1-1 1-3
2/12 18:00 9904 Djurgårdens (F). v Brynäs (F). 0-1 4-1
2/12 19:00 9905 Luleå (F). v Modo Hocke. 2-0 2-2
2/12 16:00 6056 Kristianstads Ik. v Halmstad Hamme. 5-0 8-4
2/12 17:00 6057 Ha 74. v Tranaas Aif. 0-1 2-3
Volei   Pauză Final
2/12 17:00 1717 Csm Agron. v Scm Craio. 1-0 3-0
2/12 18:00 1718 CS Arcad. v CSU Timis. 1-0 3-0
2/12 18:00 1719 Dinamo Bucur. v Zalau 1-0 2-3
2/12 18:00 1721 Stiinta Baia. v U Cluj. 1-0 3-2
2/12 18:00 1720 Tricolorul Ploie. v Unirea Dej. 1-0 3-0
2/12 12:00 1722 Dinamo Bucur. v Penicilina Iasi. 1-0 3-0
2/12 13:00 1723 Csm Bucur. v U Jolid. 1-0 3-0
2/12 15:30 1724 Alba Blaj. v Stiinta Bacau. 1-0 3-0
2/12 18:00 1725 Csm Targo. v Csm Lugoj. 1-0 3-0
2/12 18:00 1726 Targu Mures. v Agroland Timis. 1-0 1-3
2/12 02:00 5162 River Plate. v Psm 1-0 3-0
2/12 02:00 5165 Untref Voley. v Gigantes Del. 0-1 0-3
2/12 23:59 5166 Lomas Voley. v Burgi Freed. 1-0 3-0
2/12 18:30 5156 Uvc Graz. v Vbk Klage. 0-1 3-1
2/12 19:00 5157 Ried v Sk Posoj. 0-1 1-3
2/12 18:30 5171 Ti Volle. v Sg Prinz. 0-1 0-3
2/12 19:00 5172 Sokol Post. v Asko Linz-. 1-0 1-3
2/12 20:00 5173 Sg Eisen. v Atsc Klage. 0-1 0-3
2/12 21:00 5175 Psvbg Salzb. v Vc Tirol. 1-0 2-3
2/12 21:00 5176 Uvc Graz. v (F) Spark. 0-1 3-2
2/12 21:30 5159 Prefaxis Menen. v Voc Amigo. 1-0 3-0
2/12 21:30 5160 Vc Haasr. v Noliko M. 0-1 1-3
2/12 21:30 5161 Vdk Gent. v Vbc Shank. 0-1 1-3
2/12 00:30 5177 Vivo Minas. v Moda/Maringa 1-0 3-2
2/12 01:00 5185 Unilever . v Banana Boat/. 0-1 0-3
2/12 16:00 5180 Kappesberg Canoa. v Corinthians/Guarulhos 0-1 0-3
2/12 19:00 5186 Brasilia V.. v Sao Crist. 0-1 1-3
2/12 22:00 5181 Juiz De. v Caramuru Castr. 0-1 1-3
2/12 23:00 5182 Volei Renat. v Sada Cruze. 0-1 0-3
2/12 23:30 5183 Sesi Sp. v Funvic/Taubate 0-1 2-3
2/12 18:00 5200 Volejbalovy Oddil. v Vk Karbo. 1-0 3-0
2/12 19:00 5201 Czu Praha. v Usti Nad. 0-1 1-3
2/12 19:00 5202 Dukla Liber. v Aero Odole. 1-0 3-0
2/12 19:00 5203 Kladno Volej. v Vk Ceske. 1-0 3-1
2/12 20:00 5204 Volejbal Brno. v Vk Ostra. 1-0 3-1
2/12 17:00 5672 Kralovo Pole. v Vk Sg. 1-0 3-1
2/12 18:00 5673 Agel Prost. v Pvk Prero. 1-0 3-0
2/12 18:00 5674 Tj Sokol. v Pvk Olymp. 1-0 3-2
2/12 19:00 5675 Tj Ostra. v Vk Dukla. 1-0 3-1
2/12 09:00 8509 Ibk Altos. v Heungkuk Pink. 1-0 3-0
2/12 15:30 5207 Etta v Raision Loimu. 1-0 3-1
2/12 17:00 5208 Akaa Volle. v Tiikerit 1-0 2-3
2/12 17:00 5209 Isku-Volley v Leka Volle. 0-1 0-3
2/12 17:00 5470 Pielaveden Sampo. v Kove 1. 1-0 3-0
2/12 17:00 5471 Rovaniemi (F). v Oriveden P.. 0-1 1-3
2/12 20:00 5475 Toulouse Space. v Tourcoing Vb. 0-1 0-3
2/12 21:00 5476 Gazelec F.C.O. v Montpellier Uc. 1-0 3-1
2/12 21:00 5477 Ugs Nante. v Paris Volle. 1-0 1-3
2/12 19:30 5480 Evreux Vb. v Nantes Volle. 1-0 3-0
2/12 21:00 5481 Asptt Mulho. v Cannes (F). 0-1 0-3
2/12 21:00 5482 Quimper (F). v Beziers Vb. 0-1 1-3
2/12 20:00 5484 Tsv Herrs. v Vfb Fried. 0-1 0-3
2/12 20:30 5485 Enbw Tv. v Tsg Solin. 1-0 3-1
2/12 21:00 5486 Svg Luneb. v United Volle. 1-0 1-3
2/12 19:00 5487 Swe Volle. v Alema. 0-1 0-3
2/12 20:00 5489 Thuringen (F). v Vco Berli. 1-0 3-1
2/12 20:00 5488 Vc Wiesb. v Stutt. 0-1 1-3
2/12 17:00 5491 Olympiakos v Gs Irakl. 1-0 3-0
2/12 18:00 5494 Panachaiki Ge. v Ethnikos Alexa. 0-1 0-3
2/12 18:30 5492 Ethnikos Pirae. v Foinikas Syrou. 0-1 0-3
2/12 19:00 5493 Ao Kifis. v Niki Egini. 0-1 1-3
2/12 15:00 7235 Iraklis Kifis. v Asp Korin. 0-1 0-3
2/12 18:00 7236 Aias Euosm. v Aof Porfy. 1-0 3-0
2/12 18:00 7237 Ao Marko. v Olympiacos Pirae. 0-1 0-3
2/12 19:00 7238 Ao Thira. v Makedones Axiou. 0-1 0-3
2/12 19:00 7239 Aon Panax. v Ilioupoli Gs. 1-0 3-0
2/12 21:30 1706 Ravenna v Vibo Valen. 0-1 3-1
2/12 21:30 1707 Vero Volle. v Andreoli Latin. 1-0 3-1
2/12 21:30 5496 Edilesse Cavri. v Videx Royal. 0-1 0-3
2/12 21:30 5497 Emma Villa. v Acqua Fonte. 1-0 3-0
2/12 21:30 5498 Messaggerie v Aurispa Aless. 1-0 3-1
2/12 21:30 5495 F.Bergamo (F). v Lardini F.. 0-1 3-1
2/12 18:00 5499 Club Itali. v S.Bernardo Cuneo. 0-1 0-3
2/12 21:30 1700 Trentino (F). v Perugia (F). 1-0 3-0
2/12 15:30 8370 Tt Papen. v Zaanstad 1-0 3-0
2/12 21:00 8371 Abiant Lycur. v Bmc/Sss 1-0 3-0
2/12 21:00 8372 Landstede Zwoll. v Inter Rijsw. 0-1 3-2
2/12 21:00 8374 Taurus v Orion Doeti. 0-1 0-3
<