Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
1/12 20:45 3323 Voluntari v CFR Cluj. 0-1 0-3
1/12 21:45 8762 Dijon v Bordeaux 1-2 3-2
1/12 21:30 2318 Freiburg v Hamburg 0-0 0-0
1/12 19:30 2830 AS Roma. v Spal 2-0 3-1
1/12 21:45 2831 Napoli v Juventus 0-1 0-1
1/12 22:00 3736 Malaga v Levante 0-0 0-0
1/12 21:45 1753 Cardiff v Norwich 0-1 3-1
1/12 21:45 1754 Leeds v Aston Villa. 1-0 1-1
1/12 10:50 5950 Adelaide Utd. v Sydney FC. 0-1 0-1
1/12 20:30 1482 Slavia Praga. v Banik Ostra. 2-1 2-1
1/12 21:30 1111 Charleroi v Oostende 1-0 1-1
1/12 20:00 1501 Aarhus v Helsingor 0-0 0-0
1/12 19:30 2241 Arminia Biele. v St. Pauli. 1-0 5-0
1/12 19:30 2240 Heidenheim v Kaiserslautern 0-0 3-2
1/12 21:00 2461 Zwolle v Utrecht 0-1 1-1
1/12 21:00 2380 Cambuur v Telstar 0-0 2-1
1/12 21:00 2381 De Graaf. v AZ Alkma. 1-0 1-0
1/12 21:00 2382 Den Bosch. v Go Ahead. 3-0 3-0
1/12 21:00 2383 FC Eindh. v FC Oss. 0-0 1-3
1/12 21:00 2385 Maastricht v Ajax Tiner. 0-1 0-4
1/12 21:00 2386 Nec Nijme. v Dordrecht 3-0 6-0
1/12 21:00 2384 Volendam v Almere City. 0-0 1-1
1/12 21:00 2387 Waalwijk v Helmond 0-0 1-0
1/12 19:00 3187 Jagiellonia v Pogon Szcze. 1-0 1-0
1/12 21:30 3188 Lechia Gdans. v Slask Wrocl. 1-0 3-1
1/12 20:15 3230 Sporting L. v Belenenses 1-0 1-0
1/12 22:30 3231 FC Porto. v Benfica 0-0 0-0
1/12 18:30 3406 Arsenal Tula. v Spartak Mosco. 0-0 0-1
1/12 18:30 3407 CSKA Mosco. v Tosno 3-0 6-0
1/12 05:30 1002 Seattle Sound. v Houston Dynam. 1-0 3-0
1/12 12:00 6961 GKS Jastr. v GKS Tychy. 0-0 0-0
1/12 02:30 1584 Junior De. v Flamengo 0-0 0-2
1/12 16:00 7691 Drb Tadje. v Us Biskr. 2-1 3-1
1/12 17:00 7692 Js Kabyl. v Cs Const. 1-0 1-2
1/12 19:00 7693 Js Saour. v Usm El. 0-0 1-0
1/12 21:55 1800 Fylde v Wigan 0-1 1-1
1/12 19:30 9503 Hartberg v Floridsdorfer 1-1 1-2
1/12 19:30 9501 Liefering v Wattens 1-0 2-2
1/12 19:30 9502 Neustadt v BW Linz. 3-2 6-3
1/12 19:30 9504 Wacker Innsb. v KSV 1919. 1-1 1-1
1/12 21:30 9505 Austria Luste. v Ried 0-0 0-0
1/12 00:15 9457 San Loren. v Atletico Tucum. 1-0 2-0
1/12 22:00 9452 Union De. v Ca Belgr. 1-0 1-1
1/12 17:15 7702 Ohud Medin. v Al Qadas. 2-0 2-1
1/12 19:00 7703 Al Hilal. v Al Ahli. 0-0 2-0
1/12 21:30 1126 Kfco Wilri. v Roeselare 1-0 1-0
1/12 00:15 8022 Nacional Potos. v Guabira Monte. 2-1 2-1
1/12 02:30 8027 Blooming v Club Bamin. 0-0 0-0
1/12 21:00 8023 Petrolero De. v Oriente Petro. 1-0 3-0
1/12 01:00 1316 O Higgi. v Huachipato 0-0 1-0
1/12 01:45 1406 Indep Santa. v Jaguares De. 1-0 4-1
1/12 14:40 7697 Emirates Ras. v Dibba Al. 1-0 1-0
1/12 14:40 7698 Shabab Al. v Al Dhafr. 1-1 1-1
1/12 17:30 7699 Al-Ain v Al-Nasr Sc. 1-1 2-1
1/12 20:30 7700 Biesheim v Lyon Duche. 0-0 0-0
1/12 21:00 7701 Les Herbi. v So Romor. 0-0 2-1
1/12 20:00 9151 Hallescher Fc. v Hansa Rosto. 0-0 0-2
1/12 13:00 7707 Siah Jameg. v Padideh Shand. 0-0 0-2
1/12 13:30 7708 Naft Tehra. v Pars Jonou. 0-0 0-0
1/12 13:30 7709 Persepolis v Zobahan 2-0 4-0
1/12 15:15 7710 Sanat Naft. v Tractor Sazi. 0-0 1-1
1/12 03:30 3002 Atl Morel. v Monterrey 0-1 0-1
1/12 02:00 3160 Universitario De. v Utc De. 1-1 3-1
1/12 18:00 3200 Benfica B. v Arouca 1-0 1-0
1/12 23:59 7696 Plaza Colon. v Liverpool Monte. 0-1 0-1
1/12 17:00 8780 Altinordu v Gaziantep Bld. 0-1 0-2
1/12 12:00 7462 JS Kabyl. v CS Const. 2-0 4-0
1/12 16:00 7881 Js Saour. v USM EL. 0-0 2-0
1/12 12:00 9361 Ain Fakro. v GC Masca. 1-2 2-3
1/12 12:00 9573 AS Ain. v Amal Bou. 1-0 1-0
1/12 12:00 9574 ASO Chlef. v MC EL. 0-0 0-1
1/12 12:00 9575 Ca Batna. v Mo Bejai. 0-0 1-1
1/12 12:00 9576 DRB Tadje. v US Biskr. 1-0 1-0
1/12 12:00 9577 JSM Bejai. v Bordj Bou. 0-0 1-0
1/12 12:00 9578 JSM Skikd. v Asm Oran. 0-0 0-2
1/12 12:00 9579 RC Kouba. v MC Saida. 1-2 1-3
1/12 12:00 9580 RC Reliz. v WA Tlemc. 0-0 0-0
1/12 16:00 5576 Birmingham City. v Nottingham Fores. 1-3 1-3
1/12 21:00 5577 Derby Count. v Middlesbrough U23. 1-1 2-1
1/12 14:00 5211 Gandzasar Kapan. v Alashkert 0-0 1-0
1/12 13:45 5568 Al Khale. v Ohud Medin. 2-0 3-2
1/12 14:00 5569 AL Hilal. v Al Shaba. 0-1 1-1
1/12 14:45 5572 Al Ahli. v AL Qadis. 0-0 3-2
1/12 15:30 9601 Stellenbosch Fc. v Super Eagle. 0-0 1-0
1/12 14:00 9585 CA Tigre. v San Loren. 0-0 1-1
1/12 22:00 9581 Cs Dock. v Defensores De. 0-0 0-0
1/12 22:00 9582 Deportivo Armen. v Sportivo Itali. 0-0 2-2
1/12 22:00 9583 Deportivo Lafer. v Defensores Unido. 0-0 3-0
1/12 22:00 9584 San Marti. v Central Cordo. 0-0 1-2
1/12 16:00 6190 Ain Fakro. v Gc Masca. 0-0 1-1
1/12 16:00 6191 As Ain. v A Bou. 0-0 5-1
1/12 16:00 6192 Ca Batna. v Mo Bejai. 0-0 0-0
1/12 16:00 6193 Jsm Skikd. v Oran 0-0 1-2
1/12 16:00 6194 Rc Kouba. v Mc Saida. 0-0 3-0
1/12 16:00 6197 Rc Reliz. v Wa Tlemc. 0-0 1-0
1/12 17:00 6195 Aso Chlef. v Mc El. 0-0 2-1
1/12 17:00 6196 Jsm Bejai. v Ca Bordj. 0-0 1-2
1/12 01:05 9456 Club Atlet. v Ca San. 0-1 1-1
1/12 07:30 5955 Ws Wande. v Perth Glory. 0-0 0-1
1/12 16:30 9591 Bahrain SC. v Al-Tadhmon 1-0 1-1
1/12 17:30 9592 Al Hala. v AL Badii. 0-0 2-0
1/12 17:30 9593 Busaiteen v Isa Town. 0-0 1-1
1/12 17:30 9594 Qalali v Al Ittif. 0-0 5-2
1/12 16:30 7695 Fk Karab. v Fk Neftc. 1-0 1-0
1/12 15:00 7131 Pfc Monta. v Strumska Slava. 1-0 1-1
1/12 11:30 5410 Fotbal Trine. v Sk Sigma. 1-1 2-3
1/12 20:00 5559 Rio de. v Piaui PI. 0-0 2-0
1/12 20:00 5562 Roraima RR. v Bahia BA. 0-2 0-4
1/12 20:00 5563 Sergipe SE. v Maranhao MA. 2-1 3-3
1/12 19:00 5566 Karmiotissa Polem. v Enosis Neon. 0-0 0-0
1/12 20:00 9553 1860 Munic. v Sv Schal. 3-0 3-0
1/12 14:45 9596 AL Wahda. v Ajman Club. 2-0 5-2
1/12 14:45 9598 AL Wasl. v Hatta (R). 2-1 2-1
1/12 20:00 9551 Fc Obern. v Ksv Vatan. 0-0 4-1
1/12 20:30 9554 Germania Halbe. v Fsv Lucke. 1-0 4-0
1/12 20:00 9556 Wormatia Worms. v Fsv Frank. 2-1 3-1
1/12 20:00 9557 Viktoria Koln. v Sv Rodin. 1-0 1-0
1/12 20:30 9558 Kfc Uerdi. v Bonner Sc. 1-0 2-1
1/12 19:00 9550 Fc Koln. v Borussia M'Gla. 0-0 0-0
1/12 20:30 9552 Sc Victo. v Niendorfer Tsv. 0-0 0-1
1/12 12:00 5584 FC Locom. v Torpedo Kutai. 0-0 1-3
1/12 14:00 5585 Dinamo Tbili. v Tskhinvali U19. 1-0 4-2
1/12 16:00 5112 Manshia Bani. v Al Husse. 3-0 6-0
1/12 18:30 5113 Al-Wihdat v Al-Jazeera 2-0 2-0
1/12 14:00 2351 Olympiacos Pireu. v Apollon Smyrn. 0-0 5-1
1/12 22:00 5560 Tullamore Town. v St Mocht. 0-0 3-0
1/12 03:00 5210 Coban Imper. v Csd Xelaj. 0-1 1-1
1/12 14:00 7705 Minerva Fc. v North Easte. 2-1 2-1
1/12 15:45 5596 FC Barde. v PANJIM FOOTB. 1-0 1-1
1/12 03:00 1352 Juticalpa Fc. v Real Cd. 0-0 2-3
1/12 16:30 7706 Jamshedpur v Atletico De. 0-0 0-0
1/12 11:00 5578 Maccabi Maalo. v Hapoel Bnei. 1-1 1-1
1/12 14:00 5579 FC Tzeir. v Maccabi Bnei. 0-1 2-2
1/12 15:00 2151 Hapoel Bnei. v Beitar Tel. 0-1 0-1
1/12 15:00 2153 Hapoel Hader. v Hapoel Kfar. 0-0 1-0
1/12 15:00 2154 Hapoel Marmo. v Hapoel Katam. 1-0 1-3
1/12 15:00 2155 Hapoel Petac. v Hapoel Afula. 0-1 1-2
1/12 15:00 2156 Hapoel Ramat. v Maccabi Akhi. 0-0 0-1
1/12 12:30 6964 Hapoel Jerus. v Hapoel Kfar. 1-0 1-1
1/12 12:30 6965 Maccabi Ironi. v SC Tira. 0-0 0-1
1/12 13:00 6966 Hapoel Iksal. v Maccabi Daliy. 1-1 2-1
1/12 13:00 6967 Hapoel Migda. v SC Haifa. 0-0 0-1
1/12 12:15 5570 SC Kfar. v Sport Club. 0-0 0-0
1/12 12:30 5571 Hapoel Hod. v Hapoel Mahan. 0-1 1-2
1/12 12:30 5573 Ironi Kirya. v Maccabi Yafo. 0-0 1-2
1/12 13:00 5574 Beitar Kfar. v Hapoel Azor. 1-0 1-0
1/12 13:00 5575 Football Club. v Hapoel Bikat. 1-0 1-0
1/12 13:00 5581 Hapoel Tirat. v MACCABI BNEY. 1-1 2-2
1/12 12:00 5586 AS Holon. v Hapoel Bnei. 1-0 1-3
1/12 13:00 5587 SC Bnei. v SC Tzeir. 0-1 0-2
1/12 13:15 5588 Ironi Beit. v Hapoel Kirya. 0-0 0-2
1/12 11:00 5589 Maccabi Ironi. v MS Hapoe. 0-0 0-0
1/12 12:00 5590 Maccabi Beer. v Beitar Givat. 2-0 4-0
1/12 12:15 5591 Ironi Modii. v Ironi Beit. 1-0 3-0
1/12 12:30 5592 AS Ashdo. v Bnei Eilat. 0-0 3-1
1/12 12:30 5593 Maccabi Ironi. v Maccabi Ironi. 0-0 0-0
1/12 13:00 5594 Sport Cluv. v Moadon Zeire. 3-0 5-0
1/12 11:45 6962 SC CPA. v Beitar Petah. 0-1 1-2
1/12 12:00 5597 Maccabi Ironi. v Shimshon Tel. 0-1 0-5
1/12 12:00 5599 SC Beer. v Beitar Givat. 2-0 4-0
1/12 13:15 5600 FC Ironi. v Hapoel Parde. 1-0 3-0
1/12 21:45 2790 Trapani v Catania 2-0 2-0
1/12 15:30 2770 Verona (T). v Napoli (T). 0-0 0-0
1/12 17:00 5107 Safa v Al Nabi. 0-0 1-1
1/12 22:00 5108 Al Ahed. v Racing Beiru. 0-0 1-0
1/12 15:45 5582 Al-Rustaq v Nizwa 0-1 2-1
1/12 16:15 5583 Salah v Bidiyah Club. 0-1 0-1
1/12 14:00 5595 Fk Zeta. v Fk Grbal. 0-0 1-1
1/12 20:30 2390 Achilles 29. v Afc Ajax. 0-0 0-3
1/12 20:30 2391 Fc Twent. v Pec Zwoll. 0-0 2-1
1/12 20:30 2392 Psv/Fc Eindh. v Excelsior/Barendrecht (F). 0-0 2-0
1/12 20:30 2393 Vv Alkma. v Sc Heere. 0-0 2-3
1/12 15:00 5100 Qatar Sc. v Al Khari. 2-1 3-2
1/12 17:10 5101 Al Khoor. v Al-Sadd 0-1 2-3
1/12 15:00 5567 Maribor Brani. v Noga Trigl. 2-1 2-1
1/12 13:00 8304 Zenit St.. v Ural Ekate. 1-0 3-0
1/12 14:00 8305 Dinamo Mosco. v Fk Rosto. 2-0 3-0
1/12 15:00 8306 Lokomotiv Mosco. v Rubin Kazan. 1-0 3-2
1/12 17:00 7704 Sg Sacav. v Benfica U19. 0-0 0-4
1/12 21:00 5700 Cf La. v Club Depor. 0-0 2-2
1/12 23:00 5564 CFS LA. v CF LAS. 0-0 3-0
1/12 11:00 7531 Chernomorets Odess. v Zorya Lugan. 0-1 2-1
1/12 12:00 7533 Shakhtar Donet. v Veres Rivne. 0-0 1-0
1/12 11:00 9588 Hoang Anh. v Thua Thien. 1-1 3-1
1/12 13:30 9589 Tdcs Dong. v Viettel U21. 0-0 1-1
1/12 21:30 9590 Plaza Colon. v Liverpool Monte. 0-0 1-1
1/12 19:00 5103 Lija Athle. v Kalkara Fc. 2-0 4-0
1/12 21:15 5104 Mosta Fc. v Mqabba Fc. 1-1 2-1
1/12 21:30 5555 Portlaoise AFC. v Inchicore Athle. 1-0 2-0
1/12 22:00 5557 Edenderry Town. v Newtown Range. 0-0 1-2
1/12 22:00 5554 Swords Celti. v Dublin Bus. 0-0 0-3
1/12 21:45 7694 The New. v Penrhyncoch Fc. 3-0 6-0
1/12 22:00 5558 St Patri. v Killester Unite. 0-0 3-1
1/12 17:30 5110 Al Shaba. v Al Arabi. 0-0 2-4
1/12 17:30 5111 Yarmouk v Al Salib. 0-0 0-0
1/12 21:45 5561 Rockmount v College Corin. 0-0 1-0
1/12 13:30 6963 Maccabi Yavne. v Sektzia Nes. 0-1 0-1
1/12 10:30 9587 Western Sydne. v Sydney FC. 1-1 3-1
Tenis   Pauză Final
1/12 05:15 7488 Takahashi Y. v Moriya H. 1-0 1-2
1/12 07:00 7489 Karimov D. v Li Zhe. 0-1 0-2
1/12 08:30 1869 Ratiwatana Sa. v Matsui T. 1-0 2-0
1/12 04:00 3360 Doi M. v Chang K. 1-0 2-0
1/12 04:00 1878 Gao X. v Lu, Jing. 0-1 0-2
1/12 04:50 1879 Wang X. v Sun Xl. 1-0 2-0
1/12 07:00 3363 Inoue M. v Tere-Apisah A. 0-1 0-2
1/12 08:30 1884 Imanishi M. v Jiang X. 0-1 0-2
1/12 09:25 1885 Lu J-J. v Namigata J. 0-1 1-2
1/12 16:15 1871 Collarini A. v Cuevas M. 0-1 0-2
1/12 11:00 7934 Boehler D. v Molleker R. 0-1 0-2
1/12 11:00 7935 Vrbensky M. v Lestienne C. 0-1 0-2
1/12 12:40 7936 Michnev P. v Nouza P. 1-0 2-0
1/12 12:40 7937 Wessels L. v Kotov P. 0-1 2-1
1/12 09:30 7939 Krivokuca N. v Vilella Marti. 0-1 0-2
1/12 11:10 7940 Lopez-Perez E. v Kolisnyk O. 1-0 2-1
1/12 11:20 7942 Statzberger T. v Hossam Y. 1-0 1-2
1/12 11:55 7941 Maamoun K. v Gennaro D. 0-1 0-2
1/12 11:00 7945 Griekspoor S. v Bulis M. 1-0 2-0
1/12 11:00 7946 Leshem E. v Patael B. 1-0 2-0
1/12 11:00 7947 Pauwels M. v Mertens Y. 0-1 0-2
1/12 16:00 7938 Cid R. v Hernandez-Fernandez J. 1-0 2-0
1/12 18:10 1872 Quiroz R. v Bodmer A. 1-0 2-0
1/12 05:00 7952 Vatutin A. v Niesten M. 1-0 2-0
1/12 06:30 7953 Nielsen F. v Statham J. 0-1 0-2
1/12 11:00 7950 Scholtz N. v Vorster T. 1-0 2-0
1/12 11:10 7948 Cias P. v Mitjana L. 0-1 0-2
1/12 12:50 7951 Von Masso. v Garanganga T. 0-1 0-2
1/12 14:00 7944 Luz O. v Lindell C. 0-1 0-2
1/12 14:05 7960 Oliveira G. v Carli C. 1-0 2-0
1/12 14:25 7932 Gutierrez O. v Pereira J. 0-1 2-1
1/12 15:00 7933 Dutra Da. v Santos N. 1-0 2-0
1/12 15:25 7959 Hidalgo D. v Serdarusic N. 1-0 1-2
1/12 19:10 3357 Souza J. v Matos R. 1-0 2-1
1/12 09:15 7451 Mertens N. v Hampel L. 0-1 0-2
1/12 09:15 7454 Torebko P. v Gakhov I. 1-0 2-0
1/12 10:25 7458 Vibert F. v Ilkel C. 0-1 0-2
1/12 10:55 7455 Alcaraz Ivorr. v Ochi M. 1-0 2-1
1/12 18:00 7956 Saez J. v Doria L. 1-0 2-0
1/12 19:55 7955 Barrios Vera. v Tabilo A. 1-0 2-0
1/12 19:00 1875 Escobar G. v Sanchez Monte. 0-1 2-1
1/12 19:00 7453 Schneider R. v Kwiatkowski T. 0-1 0-2
1/12 19:00 1877 Thomas D. v Shane R. 0-1 2-1
1/12 21:05 7452 Huesler M-A. v Catarina L. 0-1 2-1
1/12 21:20 1878 Ward A. v Johnson T-A. 1-0 2-0
1/12 17:00 7478 Kukharchuk N. v Nemtsova S. 1-0 2-0
1/12 17:00 7479 Weedon K-A. v Sewing S. 1-0 2-1
1/12 19:10 1880 James A. v Bovy M. 0-1 1-2
1/12 19:25 5278 Herazo Gonza. v Smith Dias. 1-0 2-0
1/12 09:30 7484 Ewing S. v Pribylova Anast. 0-1 2-1
1/12 09:30 7485 Kung L. v Adler L. 0-1 0-2
1/12 09:30 7486 Robinson M. v Stadler N. 1-0 1-2
1/12 09:30 7487 Simmonds C. v Lindh Galla. 1-0 2-0
1/12 09:15 7459 Aksu A. v Bondar A. 1-0 2-1
1/12 09:15 7461 Anshba A. v Konig P. 1-0 2-0
1/12 09:15 7464 Chernyshova M. v Silich A. 1-0 2-0
1/12 09:15 7465 Takamura S.S. v Jani R-L. 1-0 2-0
1/12 09:30 7466 Samir S. v Romeo C. 1-0 2-0
1/12 09:30 7467 Stojanovic J. v Klaffner M. 0-1 0-2
1/12 09:30 7468 Vasilescu A-G. v Kolar N. 0-1 0-2
1/12 11:15 7469 Marinkovic B. v Kubanova K. 1-0 2-0
1/12 11:30 7470 Cabeza-Candela E. v Andrianjafitrimo T. 1-0 2-0
1/12 11:30 7471 Wallace I. v Gorgodze E. 0-1 0-2
1/12 13:00 7473 Nefedova A-E. v Simic J. 0-1 1-2
1/12 13:00 7474 Rame A. v Remondina A-G. 1-0 2-0
1/12 13:20 7472 Benoit M. v Suvrijn J. 0-1 0-2
1/12 15:35 7475 Al Nabha. v Erjavec V.. 0-1 0-2
1/12 06:30 7476 Jain M. v Veselinovic A. 0-1 0-2
1/12 07:50 7477 Yadlapalli P. v Doroshina O. 0-1 0-2
1/12 11:00 7480 Arcangioli M. v Silva E. 1-0 2-1
1/12 11:00 7481 Francati E. v Vankova K. 0-1 2-1
1/12 11:00 7482 Ruppert L. v Kolodziejova M. 0-1 0-2
1/12 16:30 7483 Scholl Chi. v Brito F. 0-1 0-2
1/12 17:55 1882 Pivovarova A. v Sanchez Ana. 1-0 2-1
Baschet   Pauză Final
1/12 19:00 7837 CSKA Mosco. v Barcelona 0-0 92-78
1/12 21:00 7838 Panathinaikos v Unicaja 0-0 82-71
1/12 22:00 7839 Real Madri. v Steaua Rosie. 0-0 83-87
1/12 17:15 8622 BC Timis. v Steaua CSM. 0-0 86-83
1/12 02:30 4638 Atlanta Hawks. v Cleveland Caval. 0-0 114-121
1/12 02:30 4639 Boston Celti. v Philadelphia 76ers. 0-0 108-97
1/12 04:00 4640 Denver Nugge. v Chicago Bulls. 0-0 111-110
1/12 05:00 4641 Portland Trail. v Milwaukee Bucks. 0-0 91-103
1/12 05:30 4642 Los Angel. v Utah Jazz. 0-0 107-126
1/12 21:00 7805 Le Porte. v Paris Leval. 0-0 77-82
1/12 21:30 7806 Antibes Shark. v Jda Dijon. 0-0 77-74
1/12 21:30 7807 Hyeres Toulo. v Gravelines 0-0 74-88
1/12 20:00 7814 Alba Berli. v Lti Giess. 0-0 88-66
1/12 20:00 7815 Bayern v Telekom Baske. 0-0 78-50
1/12 20:00 7816 Eisbaren Breme. v Walter Tiger. 0-0 78-73
1/12 18:00 6386 Zenit St.. v Enisey Krasn. 0-0 85-73
1/12 21:30 6154 Bristol Flyer. v Dmu Leice. 0-0 77-82
1/12 21:30 6155 Glasgow Rocks. v Newcastle Eagle. 0-0 92-80
1/12 21:30 6156 Leeds Force. v Cheshire Phoen. 0-0 59-87
1/12 21:30 6157 Worcester Wolve. v Plymouth Raide. 0-0 97-90
1/12 08:30 7800 New Zeala. v Perth Wildc. 0-0 73-89
1/12 10:30 7801 Adelaide 36ers. v Brisbane Bulle. 0-0 84-83
1/12 21:30 8603 Belgacom Spiro. v Basic-Fit Bruss. 0-0 86-74
1/12 21:30 8601 Hubo Limbu. v Antwerp Giant. 0-0 80-78
1/12 18:30 6153 Academic Bulte. v Bc Spart. 0-0 94-75
1/12 13:35 8612 Beijing Jinyu. v Zhejiang Chouz. 0-0 113-104
1/12 13:35 8628 Beijing Kongg. v Jilin North. 0-0 109-96
1/12 13:35 8629 Jiangsu Drago. v Xinjiang Tiger. 0-0 115-99
1/12 13:35 8630 Shandong Gold. v Guandong South. 0-0 100-85
1/12 13:35 8631 Shanxi Drago. v Liaoning Scale. 0-0 89-96
1/12 12:00 8671 Kcc Egis. v Lg Saker. 0-0 82-78
1/12 12:00 8672 Mobis Phoeb. v Dongbu Promy. 0-0 65-79
1/12 12:00 6184 0-0 73-64
1/12 20:30 6189 Ensa Union. v Bbc Lausa. 0-0 86-79
1/12 19:05 8695 Korvpalliklubi Parnu. v Bc Kalev. 0-0 78-87
1/12 19:05 8722 Tu/Rock v Tyco Rapla. 0-0 75-64
1/12 19:05 6352 Valga/Maks&Moorits v Sk Rim/T. 0-0 73-60
1/12 18:30 6158 Ktp Baske. v Pyrintö Tampe. 0-0 95-87
1/12 21:00 6354 Aix Mauri. v Ujap Quimp. 0-0 87-54
1/12 21:00 6355 Alm Evreu. v Nancy 0-0 53-75
1/12 21:00 6356 Charleville-Mezieres v Ja Vichy. 0-0 87-97
1/12 21:00 6359 Esb Lille. v Fos Ouest. 0-0 69-67
1/12 21:00 6358 Hermine De. v Saint Thoma. 0-0 63-58
1/12 21:00 6357 Roanne Chora. v Ada Blois. 0-0 80-63
1/12 21:30 6363 Spo Rouen. v Poitiers Baske. 0-0 85-68
1/12 21:15 6163 Hottur v Thor Porla. 0-0 71-80
1/12 12:05 7826 Osaka Evess. v Hyogo Stork. 0-0 78-72
1/12 12:05 7827 Shimane Susan. v Levanga Hokka. 0-0 82-75
1/12 12:05 7825 Toshiba Brave. v Hitachi Sunro. 0-0 70-79
1/12 06:15 6373 Soles De. v Capitanes 0-0 93-72
1/12 19:15 8613 Energa Czarn. v Polpharma Staro. 0-0 78-97
1/12 20:00 8614 Wikana Start. v Wilki Morsk. 0-0 77-81
1/12 18:00 6181 Electrico Fc. v Benfica 0-0 78-99
1/12 20:00 6182 Sc Lusit. v Galitos -. 0-0 92-98
1/12 21:00 6183 Forum Terce. v Cab Madei. 0-0 83-96
1/12 20:00 4631 Olimpija v Rogaska 0-0 70-73
1/12 21:30 6186 Movistar Estud. v Snaefell (F). 0-0 69-77
1/12 20:04 6188 Uppsala Baske. v Kfum Umea. 0-0 82-89
1/12 18:00 6162 Szolnoki Olaj. v Kte-Duna Aszfa. 0-0 79-67
1/12 18:00 9751 Politekhnik Khark. v Budivelnik 0-0 81-96
1/12 19:00 9752 Bc Dnipr. v Cherkasski Mavpy. 0-0 93-60
1/12 02:00 6362 Club Depor. v Regatas Corri. 0-0 107-109
1/12 02:00 6368 Obras Sanit. v Estudiantes De. 0-0 75-59
1/12 20:00 8621 Chin Min. v Wbc Raiff. 0-0 66-88
1/12 20:00 8667 Kos Posoj. v Bk Dukes. 0-0 65-93
1/12 20:30 8721 Jennersdorf Black. v Bsc Raiff. 0-0 53-94
1/12 20:30 6360 Mattersburg Rocks. v Arkadia Trais. 0-0 54-84
1/12 20:30 6361 Vienna Dc. v Redwell Gunne. 0-0 89-86
1/12 21:00 8682 Kk Borac. v Bkk Radni. 0-0 97-64
1/12 01:30 6371 Cd Las. v Deportivo Valdi. 0-0 85-83
Handbal   Rezultat
1/12 20:00 4879 Germania (F). v Camerun (F). 28-15
1/12 20:00 4913 Lugi Hf. v Ifk Sköv. 28-26
1/12 21:00 4826 Ppd Zagre. v Dinamo Pance. 40-29
1/12 20:30 4831 Fivers Wat. v Sg Westw. 35-33
1/12 20:00 4806 Mors Thy. v Tm Tonde. 29-23
1/12 21:00 5730 Hoj v Lemvig-Thyboron Handb. 22-22
1/12 21:00 4801 Selestat v Grand Nancy. 39-30
1/12 21:15 4802 Esbm Besan. v Cavigal Nice. 27-35
1/12 21:30 4803 Billere Handb. v Caen Handb. 26-24
1/12 21:30 4804 Dijon Bourg. v Chartres Metro. 24-23
1/12 21:30 4805 Istres Ouest. v Us Crete. 29-27
1/12 21:30 4903 Limoges Hand. v Pontault Comba. 29-27
1/12 20:30 4918 Pfadi Winte. v Tv Endin. 32-23
1/12 20:15 5736 Asv Hamm-. v Tusem Essen. 25-25
1/12 17:15 4832 Xanth v Aeropos Edess. 21-21
1/12 17:00 5748 Hc Kaust. v Ugntu Vnzm. 35-33
1/12 19:00 4840 Hk Topol. v Hao Slova. 36-21
1/12 19:00 4833 Gyongyosi Fkk. v Oroshazi Fkse. 26-25
1/12 16:00 4834 A.S Ramat. v A.H Ness. 38-31
1/12 16:00 4835 Bnei Herzl. v Mk Holon. 36-34
1/12 16:00 4836 Ironi Rehov. v Hapoel Ramat. 27-27
1/12 16:00 4837 Maccabi Kirya. v Hapoel Kirya. 24-15
1/12 16:00 4838 Maccabi Risho. v Hapoel Ashdo. 28-26
1/12 16:00 4839 Maccabi Tel. v Hapoel Risho. 23-26
1/12 20:00 4841 Rd Smart. v Mrd Dobov. 23-29
1/12 20:00 4842 Rk Trimo. v Rk Jeruz. 29-23
1/12 21:00 4843 Rd Loka. v Rk Marib. 31-21
Hochei   Pauză Final
1/12 02:00 8856 Washington Capit. v Los Angel. 1-1 2-5
1/12 02:30 8857 Detroit Red. v Montreal Canad. 2-1 3-6
1/12 03:00 8858 Minnesota Wild. v Vegas Golde. 0-0 4-2
1/12 03:00 8859 Nashville Preda. v Vancouver Canuc. 0-0 3-5
1/12 03:30 8860 Chicago Black. v Dallas Stars. 1-2 3-3
1/12 04:00 8791 Calgary Flame. v Phoenix Coyot. 0-0 3-0
1/12 04:00 8792 Edmonton Oiler. v Toronto Maple. 1-3 4-6
1/12 18:00 9911 Liberec v Mountfield Hk. 3-1 4-4
1/12 18:30 9912 0-0 3-0
1/12 18:30 9913 Plzen v Litvinov 3-1 5-1
1/12 18:30 9914 Vitkovice v Psg Zlín. 1-0 5-0
1/12 19:00 9915 Pardubice v Sparta Praga. 0-0 1-4
1/12 19:45 9903 Sapa Feher. v Ec Vsv. 1-1 5-4
1/12 20:15 9904 Ec Graz. v Ev Vienn. 0-0 0-2
1/12 20:15 9905 Hc Twk. v Khl Medve. 0-0 3-1
1/12 20:45 9906 Hcb Sudti. v Kac Klage. 0-0 0-2
1/12 20:00 9922 Esbjerg Energ. v Sonderjyske Ishoc. 0-0 2-2
1/12 20:00 9923 Rodovre Might. v Odense Bulld. 1-2 3-7
1/12 20:30 9924 Gentofte Stars. v Frederikshavn White. 0-2 2-3
1/12 20:30 9925 Herning Blue. v Herlev Eagle. 1-0 1-3
1/12 20:45 6145 Ehc Biel. v Ev Zug. 0-0 2-1
1/12 20:45 6146 Hc Fribo. v Ehc Klote. 1-2 4-4
1/12 20:45 6147 Lausanne v Hc Ambri. 3-1 6-4
1/12 18:30 9934 Hifk Hocke. v Tps Turku. 1-0 2-1
1/12 18:30 9935 Hpk Hamee. v Tappara Tampe. 1-2 2-5
1/12 18:30 9936 Ilves Tampe. v Jyp Jyvas. 4-0 5-2
1/12 18:30 9937 Kalpa Hocke. v Assat Pori. 1-0 5-2
1/12 18:30 9938 Kookoo v Jukurit Mikke. 0-1 4-2
1/12 18:30 9939 Rauma Lukko. v Vaasan Sport. 1-1 2-2
1/12 20:30 9947 Adler Mannh. v Wolfsburg Grizz. 2-2 4-3
1/12 20:30 9949 Erc Ingol. v Straubing Tiger. 0-1 3-6
1/12 20:30 9953 Fischtown Pingu. v Dusseldorfer Eg. 0-1 2-5
1/12 20:30 9950 Iserlohn Roost. v Eisbaren Berli. 1-0 1-3
1/12 20:30 9952 Krefeld Pingu. v Kolner Haie. 0-0 0-2
1/12 20:30 9948 Red Bull. v Augsburger Panth. 2-1 4-3
1/12 20:30 9954 T Sabo. v Schwenninger Wild. 1-2 4-4
1/12 18:30 9981 CSKA Mosco. v Amur Khaba. 1-0 4-0
1/12 18:30 9982 Hc Vitya. v Hc Red. 0-0 2-1
1/12 20:00 9991 Karlskrona Hk. v Färjestads Bk. 0-2 2-5
1/12 20:30 9902 Ehc Brege. v Hdd Olimp. 0-2 5-2
1/12 12:00 9944 Daemyung Kille. v Sakhalin Hc. 1-0 3-3
1/12 18:50 9921 Vienna Capit. v Dvtk Misko. 1-0 2-6
1/12 19:00 9956 Ferencvaros-Esmtk v Mac Budap. 1-2 4-3
1/12 02:00 5830 Niagara Icedo. v Erie Otter. 0-1 5-2
1/12 02:05 5847 Peterborough Petes. v Sault Ste. 2-3 5-7
1/12 02:05 5848 Saginaw Spiri. v Hamilton Bulld. 2-0 3-4
1/12 02:05 5849 Windsor Spitf. v North Bay. 3-1 5-2
1/12 02:30 5850 Barrie Colts. v Mississauga Steel. 2-1 6-3
1/12 20:45 5890 Ehc Olten. v Ehc Visp. 3-0 5-1
1/12 20:45 5891 Rapperswil Jona. v Hc Thurg. 0-0 5-1
1/12 21:00 5892 Ehc Winte. v Sc Lange. 0-1 1-3
1/12 21:00 5893 Hc Ajoie. v Hcc La. 1-0 3-1
1/12 21:00 5894 Hc Biasc. v Hockey Acade. 0-1 2-1
1/12 21:00 9920 Csg Stras. v He Rouen. 0-1 2-3
1/12 21:00 9926 Hc Amien. v Scorpions De. 1-0 5-1
1/12 21:00 9927 Nice Aigle. v Bordeaux Ghc. 1-1 1-4
1/12 21:30 9928 Asg Anger. v Grenoble Mh38. 2-0 4-1
1/12 21:30 9929 Chamonix Hc. v Hc Lyon. 0-2 2-3
1/12 21:30 9930 Rapaces De. v Ic Epina. 2-3 6-3
1/12 18:30 9901 Jokipojat Joens. v Hermes 0-2 4-6
1/12 18:30 9907 K-Vantaa v Espoo Unite. 0-1 1-5
1/12 18:30 9908 Keupa Ht. v Heinolan Pelii. 0-0 2-3
1/12 18:30 9909 Tuto v Ketterra 2-2 3-5
1/12 19:00 9963 Gks Tychy. v Ks Stocz. 1-1 4-3
1/12 19:00 9964 Mmks Podha. v Aksam Unia. 1-1 3-3
1/12 19:00 9965 Polonia Bytom. v Gks Katow. 1-1 3-3
1/12 19:30 9966 Mks Craco. v Muks Naprz. 3-1 10-2
1/12 19:30 9967 Orlik Opole. v Jkh Gks. 0-3 1-5
1/12 20:30 9932 Tolzer Lowen. v Heilbronner Falke. 1-1 3-1
1/12 20:30 9931 Wolfe Freib. v Kassel Huski. 0-1 1-3
1/12 21:00 9933 Ehc Bayre. v Sc Bieti. 1-1 1-2
1/12 21:00 9941 Esv Kaufb. v Lowen Frank. 0-0 1-2
1/12 21:00 9940 Etc Crimm. v Ec Bad. 0-1 1-2
1/12 21:00 9942 Ev Raven. v Dresdner Eislo. 1-0 5-2
1/12 21:00 9943 Sc Riess. v Lausitzer Fuchs. 2-1 2-2
1/12 15:30 9957 Tolpar Ufa. v Omskie Yastr. 3-1 4-1
1/12 16:00 9958 Spartak Mosco. v Chaika Nizhn. 0-0 2-2
1/12 18:00 9959 Hk Mvd. v Serebryanye Lvy. 1-1 6-3
1/12 18:30 9973 Krylya Sovet. v Mytishchinskie Atlan. 0-0 3-2
1/12 12:30 5985 Ceng Tou. v Csk Vvs. 2-0 3-2
1/12 12:30 5986 Krs Heilo. v Bars Kazan. 0-1 2-2
1/12 13:00 9968 Ermak Angar. v Hk Dinam. 0-0 2-2
1/12 13:00 9970 Kazzinc Torpe. v Sputnik Nizhn. 1-0 2-0
1/12 13:00 9969 Saryarka v Chelmet Chely. 1-1 2-2
1/12 14:00 9971 Metallurg Novok. v Buran Voron. 0-1 1-4
1/12 14:00 9972 Sokol Krasn. v Ska-Neva 0-0 1-3
1/12 15:30 9983 Zauralye Kurga. v Yuzhny Ural. 0-0 1-1
1/12 16:00 9984 Rubin Tyume. v Gornyak Uchal. 0-1 5-1
1/12 18:00 6231 Hk Skp. v Hc 07. 1-0 5-2
1/12 18:30 6232 Hc 05. v Hkm Zvole. 0-1 2-4
1/12 19:00 6233 Dukla Trenc. v Hc Kosic. 1-2 2-2
1/12 19:00 6234 Hk Nitra. v Mhk 32. 1-2 2-2
1/12 19:00 6235 Mshk Skp. v Ftc Nove. 0-0 2-2
1/12 18:00 9974 Hk Skali. v Nove Zamky. 6-2 13-3
1/12 18:00 9975 Hk Trnav. v Hc Brati. 0-1 2-3
1/12 18:30 9976 Dukla Micha. v Hk 95. 2-0 11-3
1/12 19:00 9977 Hc Preso. v Hk Spiss. 2-0 4-0
1/12 19:00 9978 Hc Topol. v Hk Spart. 1-0 3-1
1/12 20:00 5883 Ik Oskar. v If Troja. 0-0 2-2
1/12 20:00 5884 Ik Pante. v Tingsryds Aif. 0-1 2-2
1/12 20:00 5885 Södertälje Sk. v Almtuna Is. 1-1 3-3
1/12 20:00 5886 Timra Ik. v Modo Hocke. 0-0 4-1
1/12 03:00 6042 St Johns. v Lake Erie. 1-0 7-1
1/12 20:00 9987 Grums Ik. v Mariestads Bois. 0-0 0-3
1/12 20:00 9988 Koping Hc. v Ifk Arbog. 0-2 2-2
1/12 20:00 9989 Modo Hocke. v Luleå (F). 0-0 0-1
1/12 20:30 9990 Sde Hocke. v Goteborg Hc. 1-0 5-0
1/12 20:00 9986 Vimmerby Hc. v Nybro If. 0-0 2-2
1/12 20:00 9979 Visby-Roma Hk. v Valbo Hc. 3-0 5-2
Volei   Pauză Final
1/12 11:00 1701 ASW Bejai. v WA Bejai. 0-0 3-0
1/12 16:00 1702 NC Bejai. v RU Ben. 0-0 3-0
1/12 01:00 5150 Lomas Voley. v Psm 1-0 3-0
1/12 01:30 5151 Ciudad Voley. v Personal Boliv. 1-0 3-0
1/12 02:00 5152 River Plate. v Burgi Freed. 0-1 0-3
1/12 03:00 5153 Monteros v Upcn 0-1 0-3
1/12 20:00 5154 Hypo No. v Sk Posoj. 1-0 1-3
1/12 21:00 5155 Sg Vbc. v Sg Raiff. 1-0 1-3
1/12 22:30 5184 Minas T.Clu. v Barueri (F). 1-0 3-0
1/12 18:00 5661 Cherno More. v Hebar Pazar. 0-1 0-3
1/12 18:00 5662 Cska Sofia. v Arda Kardz. 1-0 3-0
1/12 18:00 5664 Marek Union. v Levski Sofia. 1-0 1-3
1/12 18:00 5665 Pirin Balka. v Dobrudja Dobri. 1-0 3-2
1/12 18:30 5667 Neftochimik 2010. v Montana 1-0 3-0
1/12 18:30 5206 Valepa v Leka Volle. 1-0 3-0
1/12 21:00 5472 Chaumont 52. v Stade Poite. 1-0 3-0
1/12 21:00 5473 Nice Volle. v Arago De. 0-1 3-2
1/12 21:00 5474 Tours v Rennes Volle. 1-0 3-1
1/12 20:00 5483 Le Canne. v Paris St-Cl. 0-1 0-3
1/12 21:00 5478 As Saint. v Venelles (F). 0-1 3-2
1/12 21:00 5479 Vbc Chama. v Vandoeuvre Nancy. 0-1 2-3
1/12 19:00 5490 Paok v Apfs Irakl. 1-0 3-2
1/12 19:00 1708 Rzeszow v Politechnika Warsz. 0-1 0-3
1/12 17:00 8389 Esmoriz Gc. v Sporting Cp. 0-1 0-3
1/12 19:00 8390 As Sao. v Sc Calda. 0-1 2-3
1/12 19:00 8501 Castelo Maia. v Aa Espin. 1-0 3-1
1/12 19:00 8502 Sc Espin. v Vitoria Sc. 1-0 3-1
1/12 19:00 8518 Vojvodina Novi. v Ribnica Grade. 1-0 3-0
1/12 20:00 8519 Radnicki Kragu. v Spartak Subot. 0-1 2-3
1/12 19:30 1727 Spartak Vkp. v Cop Trenc. 1-0 3-1
1/12 12:00 1714 Cheonan Hyund. v Kb Star. 1-0 3-0
1/12 20:00 8545 Volley Köni. v Volero Zuric. 0-1 0-3
1/12 21:00 8546 Vc Kanti. v Tsv Duedi. 0-1 3-2
1/12 21:30 8547 Volley Lugan. v Kulachange Vbc. 0-1 3-1
Baseball   Primul Set Final
1/12 07:30 7671 Adelaide Bite. v Canberra Caval. 0-0 2-5
1/12 10:00 7672 Melbourne Aces. v Brisbane Bandi. 0-0 3-0
1/12 10:30 7668 Sydney Blue. v Perth Heat. 0-0 4-5
Fotbal American   Pauză Final
1/12 03:25 6111 Dallas Cowbo. v Washington Redsk. 0-0 38-14
Rugby   Pauză Final
1/12 21:45 5521 Northampton Saint. v Newcastle Falco. 12-14 22-24
1/12 21:45 5522 Worcester Warri. v Sale Shark. 8-11 14-18
1/12 21:00 8202 Colomiers Rugby. v Us Carca. 22-5 25-19
1/12 21:00 8203 Dax v Mont-De-Marsan 6-12 13-29
1/12 21:00 8206 Rc Massy. v As Bezie. 13-3 19-27
1/12 21:00 8205 Rc Narbo. v Rugby Club. 14-8 28-21
1/12 21:00 8207 Soyaux Angou. v Us Monta. 0-6 7-16
1/12 21:30 8208 Stade Auril. v Grenoble 24-14 30-14
1/12 19:15 5545 Southern Kings. v Edinburgh Rugby. 16-22 21-48
1/12 21:35 5547 Glasgow Warri. v Cardiff Blues. 14-13 40-16
1/12 21:35 5546 Newport Gwent. v Ulster Rugby. 15-15 32-32
1/12 21:45 8210 Nottingham v Jersey 10-14 19-19
1/12 07:00 5507 Sua v Argentina 7-12 14-22
1/12 07:22 5508 Noua Zeela. v Samoa 5-12 24-12
1/12 07:44 5509 Australia v Tara Galil. 26-0 38-7
1/12 08:06 5510 Fiji v Rusia 26-7 50-7
1/12 08:30 5511 Canada v Kenya 5-19 15-29
1/12 08:52 5512 Africa De. v Uganda 14-0 19-10
1/12 09:14 5513 Scotia v Franta 12-14 26-14
1/12 09:36 5514 Anglia v Spania 14-0 28-0
1/12 10:00 5515 Sua v Samoa 7-12 14-26
1/12 10:22 8239 Noua Zeela. v Argentina 7-14 21-19
1/12 10:44 8240 Australia v Rusia 19-0 47-0
1/12 11:06 8241 Fiji v Tara Galil. 14-0 21-7
1/12 12:14 8242 Canada v Uganda 17-7 22-17
1/12 12:36 8243 Africa De. v Kenya 17-5 48-5
1/12 12:58 8244 Scotia v Spania 5-14 26-21
1/12 13:20 8245 Anglia v Franta 7-5 14-12
1/12 16:00 8246 Argentina v Samoa 5-10 12-22
1/12 16:22 8247 Noua Zeela. v Sua 12-5 22-12
1/12 16:44 8248 Tara Galil. v Rusia 22-0 29-5
1/12 17:06 8249 Fiji v Australia 14-12 26-19
1/12 17:31 8250 Kenya v Uganda 19-14 29-14
1/12 17:53 5126 Africa De. v Canada 14-0 28-0
1/12 18:15 5127 Franta v Spania 0-7 12-14
1/12 18:37 5128 Anglia v Scotia 17-0 29-0
Futsal   Rezultat
1/12 20:00 6731 Mnk Potpi. v MNK Vrgor. 2-11
1/12 20:00 6732 MNK Squar. v MNK Crnic. 2-6
1/12 21:00 6733 MNK Skrip. v MNK Nacio. 3-4
1/12 19:30 3933 Sk Slavi. v Demoni Ceska. 6-3
1/12 21:30 3939 Kaos Futsa. v Lazio Calci. 7-0
1/12 21:30 3934 Latina Calci. v Ma Group. 1-4
1/12 21:30 3935 Ponzio Pesca. v Acqua E. 4-7
1/12 18:00 3954 Sporting Clube. v Rio Ave. 6-2
1/12 21:00 8708 Levante Ud. v Peniscola Fs. 4-3
1/12 21:30 8709 Magna Navar. v Segovia Futsa. 4-3
1/12 22:15 8705 Fc Barce. v Santiago Futsa. 3-1
1/12 22:15 8703 Futsal Carta. v Galdar Gran. 12-4
1/12 22:30 8711 Sala 10. v Ribera Navar. 5-3
Floorball   Pauză Final
1/12 20:30 6260 Fbc Pullo. v Sokol Pardu. 0-0 8-15
1/12 18:30 6271 Nokian Krist. v Tps 0-0 3-5
1/12 18:30 6272 Westend India. v Salba 0-0 7-4
1/12 20:00 6287 Hagunda If. v Djurgardens If. 0-0 2-4
1/12 16:15 6275 Cehia (F). v Letonia (F). 0-0 8-3
1/12 16:00 6276 Germania (F). v Suedia (F). 0-0 2-23
1/12 19:00 6277 Slovacia (F). v Singapore (F). 0-0 12-2
1/12 20:30 6278 Estonia (F). v Australia (F). 0-0 10-4
1/12 10:30 6279 Danemarca (F). v Thailanda (F). 0-0 11-2
1/12 12:30 6280 Japonia (F). v Sua (F). 0-0 4-6
Bandy   Rezultat
1/12 20:00 7414 Bollnas Gif. v Edsbyns If. 3-6
1/12 20:00 7415 Broberg/Soderhamn Bs. v Sandvikens Aik/B. 2-6
1/12 20:00 7416 Ifk Vaner. v Villa-Lidkoping Bk. 3-6
1/12 20:00 7417 Vasteraas Sk/Bk. v Tb Vaste. 11-5
1/12 20:00 7418 Vetlanda Bk. v Ifk Motal. 12-3
Badminton   Pauză Final
1/12 08:00 5354 Kim W. v Yao C. 0-0 2-0
1/12 08:00 5360 Lee S. v Awanda A. 0-0 2-0
1/12 08:10 5361 Chow M. v Chae Y. 0-0 2-0
1/12 08:30 5357 Faizal H. v Terry H. 0-0 2-0
1/12 08:30 5350 Maulana P. v Lee D. 0-0 1-2
1/12 08:40 5351 Leverdez B. v Jeon H. 0-0 0-2
1/12 09:00 5362 Lee E. v Cheng Y. 0-0 2-0
1/12 09:00 5358 Lee J. v Mariska G. 0-0 2-1
1/12 09:10 5355 Jung J. v Issara B. 0-0 2-1
1/12 09:30 5356 Chung E. v Chun L. 0-0 0-2
1/12 09:30 5359 Sung H. v Wang Z. 0-0 1-2
1/12 09:40 5352 Phetpradab K. v Wangcharoen K. 0-0 2-0
1/12 10:00 5353 Kim M. v Lee C. 0-0 2-0
1/12 10:00 5363 Kim S. v Liu X. 0-0 2-0
1/12 10:10 5367 Gao F. v Pornpawee C. 0-0 2-1
1/12 10:30 5368 Lee Ch. v Jindapol N. 0-0 0-2
1/12 10:30 5364 Lee Y. v Choi H. 0-0 2-0
1/12 10:40 5365 Kim J. v Seo S. 0-0 0-2
1/12 11:00 5366 Prasetya A. v Ho K. 0-0 1-2
Tenis de masa   Pauză Final
1/12 09:30 7258 Bankosz M. v Jimenez R. 0-0 3-0
1/12 10:10 7100 Cifuentes H. v Kuzmin F. 0-0 0-3
1/12 10:50 7151 Sriram S. v Chtchetinine E. 0-0 1-3
1/12 11:30 7153 Jimenez R. v Saha S. 0-0 0-3
1/12 12:10 7154 Bankosz M. v Kuzmin F. 0-0 1-3
1/12 12:50 7161 Cifuentes H. v Chtchetinine E. 0-0 3-2
1/12 13:30 7259 Sriram S. v Galvano N. 0-0 2-3
Cricket   Pauză Final
1/12 18:00 3304 Titans v Warriors 0-0 1-0
Hochei pe iarba   Pauză Final
1/12 13:15 7044 Germania (F). v Anglia (F). 0-0 2-0
1/12 16:00 7045 Australia . v India . 0-0 1-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.