Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
23/02 10:50 5950 Central Coast. v Wellington Phoen. 1-0 1-0
23/02 13:00 9281 Sagan Tosu. v Vissel Kobe. 1-0 1-1
23/02 10:15 1351 FK Tambo. v Rotor Volgo. 0-0 0-0
23/02 10:30 1352 Melbourne Knigh. v Oakleigh Canno. 0-0 3-2
23/02 10:30 1353 Pusamania Borne. v PS Mitra. 0-0 0-0
23/02 12:00 1354 Kfco Beers. v SC Cham. 0-1 0-1
23/02 12:00 1355 Rakow Czest. v GKS Tychy. 0-2 0-2
23/02 12:45 1356 Samara Kryli. v Spartak Mosco. 1-0 2-2
23/02 13:00 1357 Fsk Dolgo. v CSKA Mosco. 0-1 0-3
23/02 13:00 1358 Kongsvinger v Ullensaker/Kisa 1-0 2-1
23/02 13:00 1359 Ruch Chorz. v Fotbal Trine. 1-0 1-1
23/02 02:30 2944 Club Guara. v Junior De. 0-0 0-0
23/02 00:15 2948 El Nacio. v San Jose. 2-1 3-2
23/02 02:30 2949 Everton De. v Caracas Fc. 0-0 1-2
23/02 03:00 6706 Cibao v Chivas Guada. 0-1 0-2
23/02 05:00 6707 Olimpia v NY Red. 0-1 1-1
23/02 05:00 6708 Santa Tecla. v Seattle Sound. 0-1 2-1
23/02 02:30 9601 Destroyers v Oriente Petro. 1-0 3-1
23/02 00:15 6342 Juventude Rs. v Avai Sc. 0-0 0-2
23/02 00:15 6343 Vila Nova. v Joinville Sc. 0-0 2-2
23/02 02:30 6344 Sampaio Corre. v Parana Clube. 0-0 1-0
23/02 02:30 6345 Uberlandia Mg. v Coritiba Pr. 0-1 0-2
23/02 02:05 8964 Atletico Nacio. v America De. 0-0 2-0
23/02 02:00 8962 Atletico Fc. v Cúcuta Depor. 0-0 0-1
23/02 15:35 8931 Al Jazir. v Hatta 1-0 2-1
23/02 15:35 8932 Al-Nasr Sc. v Al Dhafr. 0-0 1-0
23/02 14:30 3735 Psis Semar. v Arema Malan. 1-1 2-2
23/02 13:30 7040 Gostaresh Foola. v Paykan Fc. 0-1 0-3
23/02 13:30 7041 Sepidrood Rasht. v Saipa Karaj. 1-0 2-0
23/02 14:00 7042 Naft Tehra. v Sanat Naft. 1-1 1-1
23/02 14:00 7043 Siah Jameg. v Foolad Mobar. 0-3 0-5
23/02 15:00 5558 Negeri Sembi. v Terengganu 0-1 1-2
23/02 15:00 1563 Air Force. v Muang Thong. 0-0 0-1
23/02 01:00 7911 Carabobo v Zulia 1-1 3-2
23/02 12:00 6315 AC Parad. v Na Husse. 2-0 3-0
23/02 12:00 7431 CS Const. v US Biskr. 1-3 1-3
23/02 12:00 7432 MC Oran. v USM EL. 0-1 1-2
23/02 12:00 7433 Ain Fakro. v JSM Skikd. 0-0 0-0
23/02 12:00 7434 AS Ain. v ASO Chlef. 0-0 1-1
23/02 12:00 7435 Bordj Bou. v MC EL. 0-0 1-1
23/02 12:00 7436 GC Masca. v Mo Bejai. 1-1 1-1
23/02 12:00 7437 JS Kabyl. v USM Bel. 2-0 2-1
23/02 12:00 7438 JSM Bejai. v Ca Batna. 1-0 1-0
23/02 12:00 7439 RC Kouba. v Amal Bou. 1-0 2-1
23/02 12:00 7440 RC Reliz. v MC Saida. 1-0 1-0
23/02 12:00 7441 WA Tlemc. v Asm Oran. 1-1 2-1
23/02 15:00 6302 Leeds U23. v Sheffield Wed. 2-1 3-2
23/02 15:00 6304 Wolverhampton U23. v Bury U23. 0-0 3-1
23/02 15:30 6879 Cape Town. v Super Eagle. 0-0 0-0
23/02 14:30 3705 Al Khale. v Al Baten. 1-0 1-1
23/02 14:00 6313 Olimpo Bahia. v Arsenal (R). 0-0 0-0
23/02 10:30 3505 Melbourne Knigh. v Oakleigh Canno. 0-0 3-2
23/02 11:30 3511 Green Gully. v Avondale Heigh. 0-0 3-4
23/02 13:00 3515 Inglewood Unite. v Stirling Lions. 0-0 2-2
23/02 14:00 3516 Forrestfield Unite. v Floreat Athen. 0-0 1-1
23/02 12:00 6311 Forrestfield Unite. v Floreat Athen. 1-1 1-1
23/02 11:30 6312 Dandenong City. v Springvale White. 0-1 1-1
23/02 15:30 3696 Banni Yas. v AHLI AL-FU. 0-1 1-1
23/02 15:30 3697 Masafi v AL Hamri. 0-0 2-2
23/02 15:30 3698 Ras Al. v AL-Thaid 0-2 0-4
23/02 10:30 9470 Aizawl Fc. v Pailan Arrow. 2-0 3-0
23/02 12:30 6300 Calangute Assoc. v Sporting Club. 1-2 1-4
23/02 15:00 7121 That Ras. v Al Faisa. 0-0 0-1
23/02 15:00 2770 Hapoel Hader. v Hapoel Ironi. 0-1 1-1
23/02 15:00 2771 Hapoel Kfar. v Ironi Neshe. 1-0 3-0
23/02 15:00 2772 Hapoel Marmo. v Maccabi Akhi. 1-0 1-0
23/02 15:00 2774 Hapoel Petac. v Hapoel Bnei. 0-1 0-2
23/02 15:00 2773 Ironi Ramat. v Hapoel Afula. 0-0 2-0
23/02 13:00 3731 Hapoel Herzl. v Hapoel Migda. 1-0 2-0
23/02 13:00 3728 Ironi Tiber. v SC Haifa. 2-0 4-0
23/02 13:00 3729 Maccabi Ironi. v Hapoel Kfar. 1-0 2-0
23/02 13:00 3730 Maccabi Tzur. v Hapoel Shfar. 1-0 1-0
23/02 13:30 3732 Hapoel Iksal. v Hapoel ASI. 0-0 2-0
23/02 14:00 3733 Hapoel Jerus. v SC Tira. 1-0 1-0
23/02 12:30 3714 Sport Club. v Hapoel Mahan. 1-1 1-1
23/02 13:00 3715 Hapoel Hod. v Hapoel Kfar. 0-2 1-2
23/02 13:00 3716 Maccabi Yavne. v Hapoel Bikat. 1-1 3-2
23/02 13:30 3717 Ironi Kirya. v Hapoel Azor. 0-0 0-1
23/02 13:30 3718 Maccabi Shaar. v Beitar Kfar. 0-0 1-1
23/02 13:30 3719 Maccabi Yafo. v AS Nordi. 0-0 0-0
23/02 14:00 3721 Football Club. v Sektzia Nes. 0-1 1-2
23/02 14:00 3720 SC Kfar. v Hakoach Amida. 0-1 0-2
23/02 12:30 3723 Maccabi Ironi. v Hapoel Kirya. 1-0 1-1
23/02 11:45 3724 Ironi Modii. v Maccabi Ironi. 1-0 2-0
23/02 12:00 3725 Bnei Yzale. v SC Beer. 0-0 0-2
23/02 12:30 3726 Maccabi Ironi. v Beitar Givat. 2-0 4-0
23/02 12:00 3727 SC CPA. v Hapoel Bnei. 0-2 0-6
23/02 14:30 3722 Hapoel FC. v Hapoel Bney. 0-0 0-2
23/02 10:45 5555 Pahang Kuant. v Ukm Fc. 0-0 4-0
23/02 11:00 3706 Yangon Unite. v SHAN UNITE. 1-0 1-0
23/02 03:00 1565 Atletico Indep. v Sporting San. 0-0 3-2
23/02 15:50 8941 Al-Arabi Doha. v Al Khari. 1-0 2-1
23/02 13:00 3699 Kasetsart Unive. v Trat FC. 0-0 0-2
23/02 11:30 2600 Akhisar Bld. v Torku Konya. 3-1 5-4
23/02 11:30 2601 Galatasaray U21. v Bursaspor U21. 0-0 1-0
23/02 12:00 5561 Chernomorets Odess. v Karpaty Lviv. 0-0 3-1
23/02 14:00 5562 Pfc Oleks. v Illichivets Mariu. 0-1 0-2
23/02 00:30 6319 Nova Iguac. v Botafogo 0-2 1-2
23/02 02:45 4106 Ec Bahia. v Nautico Pe. 0-0 2-1
23/02 15:00 3713 Policia v Windsor Arch. 0-0 0-2
Tenis   Pauză Final
23/02 15:00 2070 Benneteau J. v Khachanov K. 0-1 0-2
23/02 01:35 7518 Chung H. v Skugor F. 1-0 2-0
23/02 03:55 7520 Tiafoe F. v Del Potro. 1-0 2-1
23/02 01:05 7530 Verdasco F. v Kicker N. 0-1 2-1
23/02 15:00 1004 Kasatkina D. v Muguruza G. 0-1 2-1
23/02 13:00 1005 Martic P. v Kuzmova V.. 0-1 0-2
23/02 16:05 1001 Barthel M. v Bonaventure Y. 1-0 2-0
23/02 13:00 8450 Daniell M. v Bopanna R. 1-0 2-0
23/02 00:15 8475 Molteni A. v Bellucci T. 1-0 2-0
23/02 02:50 2280 Jebavy R. v Murray J. 0-1 0-2
23/02 00:25 2272 Bryan B. v Sock J. 1-0 1-2
23/02 12:00 2276 Chan H-C. v Rosolska A. 1-0 2-0
23/02 14:35 2270 Komardina A. v Garcia-Perez G. 0-1 0-2
23/02 16:00 1901 Zopp J. v Pavlasek A. 1-0 2-0
23/02 04:30 1905 Kamke T. v Puetz T. 0-1 0-2
23/02 04:30 1910 Uchida K. v Thompson J. 0-1 0-2
23/02 06:20 1916 Soeda G. v Ellis B. 0-1 1-2
23/02 08:20 1914 Millman J. v Hurkacz H. 0-1 2-1
23/02 02:00 1908 Martin An.. v Kokkinakis T. 1-0 1-2
23/02 04:45 1909 Garin C. v Popko D. 1-0 2-1
23/02 11:30 2281 Lammons N. v Grigelis L. 0-1 1-2
23/02 13:10 2278 Junaid R. v Clayton S. 1-0 1-2
23/02 07:45 2277 Gong M-X. v Saville L. 1-0 1-2
23/02 10:00 2275 Soeda G. v Balaji N. 1-0 2-0
23/02 10:00 7676 Brouwer G. v Harris L. 0-1 1-2
23/02 10:00 7678 Maamoun K. v Gigounon G. 0-1 0-2
23/02 10:00 9901 Miedler L. v Sels J. 1-0 2-0
23/02 14:00 7677 Jomby T. v Press F. 1-0 2-0
23/02 11:00 3356 Altamirano C. v Kuzmanov D. 0-1 0-2
23/02 11:00 3364 Balazs A. v Ruusuvuori E. 1-0 2-0
23/02 11:00 3362 Celikbilek A. v Tseng C. 1-0 1-2
23/02 11:00 3363 Griekspoor S. v Sorgi J. 0-1 0-2
23/02 06:00 7679 Tyurnev E. v Fayziev S. 1-0 1-2
23/02 09:05 9902 Milojevic N. v Manafov V. 1-0 2-0
23/02 11:30 7681 Catarina L. v Krawietz K. 0-1 1-2
23/02 11:30 7682 Mager G. v Vasilenko A. 0-1 0-2
23/02 11:30 7683 Martineau M. v Kestelboim M. 0-1 2-1
23/02 11:30 7684 Salman O. v Tatlot J. 0-1 0-2
23/02 12:00 7680 Gil F. v Silva F. 0-1 0-2
23/02 12:00 3355 Guinard M. v Gutierrez-Ferrol S.. 0-1 0-2
23/02 13:25 3371 Mertens Y. v Ribeiro Marco. 0-1 2-1
23/02 13:35 3350 Cacao T. v Patael B. 0-1 2-1
23/02 09:00 1194 Gorgodze E. v Bejenaru K-P. 1-0 2-0
23/02 09:00 7685 Herdzelas D. v Pantuckova M. 0-1 2-1
23/02 09:00 7686 Muntean v v Simio. 0-1 0-2
23/02 09:00 1193 You M. v Caregaro M. 1-0 1-2
23/02 13:00 7682 Ghioroaie I. v Caregaro M. 1-0 2-0
23/02 13:00 7683 Gorgodze E. v Di Sarra. 1-0 2-0
23/02 13:30 7684 Herdzelas D. v Simion O. 0-1 0-2
23/02 14:00 3374 Zanevska M. v Rosatello C. 1-0 2-0
23/02 04:00 9903 Dunne K. v Cristian J. 1-0 1-2
23/02 04:00 9904 Georges M. v Hibi M. 1-0 2-0
23/02 04:00 9905 Taylor G. v Mrdeza T. 1-0 2-0
23/02 11:00 3365 Ghitescu A. v Cascino E. 0-1 1-2
23/02 11:30 3369 Romeo C. v Rosca A. 0-1 0-2
23/02 12:10 7687 Grymalska A. v Nefedova A-E. 1-0 2-0
23/02 01:40 1877 Lao D. v Kostova E. 1-0 1-2
23/02 10:00 9907 Gutierrez Carra. v Scholsen H. 1-0 2-1
23/02 10:00 7688 Solovyeva V.. v Lee P-C. 1-0 2-0
23/02 10:00 7689 Thamchaiwat B. v Swiatek I. 0-1 1-2
23/02 14:00 7690 Pribylova Anast. v Geukens B. 0-1 0-2
23/02 10:05 9938 Burillo Escor. v In-Albon Y. 0-1 1-2
23/02 10:05 3357 Cabeza-Candela E. v Fusinato F. 1-0 2-0
23/02 10:05 9939 Guerrero Alvar. v Ibbou I. 0-1 0-2
23/02 10:05 9940 Marzal Marti. v Mendez S. 0-1 0-2
23/02 10:10 3360 Hosonuma C. v Bassols Riber. 1-0 1-2
23/02 10:10 3359 Yoshitomi A. v Zuleta De. 1-0 2-0
23/02 11:35 3358 Hayashi E. v Shinikova I. 0-1 1-2
23/02 11:40 3361 Perper A. v Saigo Y. 1-0 2-0
23/02 13:30 7687 Cabeza-Candela E. v Mendez S. 0-1 1-2
23/02 14:15 7688 Ibbou I. v Yoshitomi A. 1-0 2-0
23/02 15:45 7690 Perper A. v Shinikova I. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
23/02 14:00 8678 Israel v Marea Brita. 0-0 82-75
23/02 13:30 8634 China v Noua Zeela. 0-0 73-82
23/02 15:30 8635 India v Iordania 0-0 88-102
23/02 02:15 8616 Venezuela v Chile 0-0 77-56
23/02 03:00 8618 Bahamas v Republica Domin. 0-0 63-96
23/02 02:00 8658 Charlotte v Brooklyn 0-0 111-96
23/02 02:00 8659 Orlando v New York. 0-0 113-120
23/02 03:00 8660 Chicago v Philadelphia 0-0 115-116
23/02 03:00 8661 Cleveland v Washington 0-0 103-110
23/02 05:00 8666 Sacramento v Oklahoma 0-0 107-110
23/02 05:30 8667 Golden State. v La Clipp. 0-0 134-127
23/02 10:30 8628 San Migue. v Mahindra Enfor. 0-0 108-106
23/02 13:00 8629 Rain Or. v Alaska Aces. 0-0 95-99
23/02 04:30 8628 Panteras De. v Aguacateros De. 0-0 84-93
23/02 04:30 8630 Santos De. v Libertadores De. 0-0 99-96
23/02 06:15 8627 Soles De. v Mineros 0-0 84-77
23/02 09:00 8612 Satya Wacan. v Dell Aspac. 0-0 66-81
23/02 11:00 8620 Bima Perka. v Nsh Jakar. 0-0 74-68
23/02 13:00 8621 Jne Siliw. v Hangtuah Sumse. 0-0 72-84
23/02 15:00 8622 Pelita Jaya. v Pacific Caesa. 0-0 76-51
Handbal   Rezultat
23/02 15:30 5765 Maccabi Kirya. v Maccabi Risho. 21-33
23/02 16:00 5766 A.S Ramat. v Hapoel Ramat. 32-32
23/02 16:00 5767 Bnei Herzl. v Hapoel Ashdo. 31-28
23/02 16:00 5768 Ironi Rehov. v Hapoel Kirya. 29-26
Hochei   Pauză Final
23/02 09:40 5839 Cehia v Rusia/Oar 0-0 0-3
23/02 14:10 1468 Canada v Germania 0-1 3-4
23/02 02:00 5855 Nj Devil. v Minnesota 1-0 2-4
23/02 02:00 5856 Philadelphia v Columbus 0-0 2-1
23/02 02:00 5857 Toronto v Ny Islan. 1-2 3-3
23/02 02:30 5858 Detroit v Buffalo 0-1 2-2
23/02 02:30 5859 Florida v Washington 1-1 3-2
23/02 02:30 5878 Montreal v Ny Range. 1-0 3-1
23/02 02:30 5879 Ottawa v Tampa Bay. 1-2 3-4
23/02 03:00 5917 Nashville v San Jose. 2-0 7-1
23/02 04:00 5918 Arizona C. v Calgary 1-2 2-5
23/02 04:00 5919 Edmonton v Colorado 0-0 2-2
23/02 05:30 5985 La Kings. v Dallas 0-0 0-2
23/02 02:00 1479 Niagara Id. v Saginaw S.. 1-0 4-1
23/02 02:05 1480 Peterborough P.. v Kingston F.. 1-0 3-1
23/02 02:05 5830 Windsor S.. v Ottawa 67s. 0-0 2-1
23/02 02:30 5831 Barrie C.. v Mississauga S.. 0-2 4-7
23/02 09:00 1317 Hc Altai. v Sarmaty O.. 2-1 4-7
23/02 10:00 1476 Snezhnie Barsy. v Stalnye Lisy. 0-3 2-8
23/02 11:00 1469 Angarsk v Orsk 2-0 3-2
23/02 12:00 1470 Krasnoyarsk v Hk Sarov. 0-0 0-0
23/02 14:00 1471 Kurgan v Zvezda Ch.. 0-0 2-1
23/02 14:30 1474 Kazzinc T.. v Toros N.. 0-1 1-3
23/02 15:00 1475 Saryarka v Novokuznetsk 0-1 1-2
Volei   Pauză Final
23/02 16:30 3664 Belogorie Belgo. v Fk Yenis. 1-0 3-0
23/02 01:00 1852 Lomas Voley. v Obras San. 0-1 3-1
23/02 02:00 1853 Ciudad Voley. v Gigantes Del. 1-0 3-0
23/02 02:30 1854 Personal Boliv. v Monteros 0-1 3-1
23/02 12:00 1872 Deajeon Bluef. v Kb Star. 1-0 3-0
E-Sport   Pauză Final
23/02 12:45 8911 Faze Clan. v Renegades 0-0 2-0
Snooker   Rezultat
23/02 15:00 3481 White M. v Selby M. 2-5
Rugby   Pauză Final
23/02 08:35 5515 Highlanders v Auckland Blues. 17-24 41-34
23/02 10:45 5526 Melbourne Rebel. v Queensland Reds. 26-14 45-19
Futsal   Rezultat
23/02 10:00 6731 Sibiryak v Fk Polyt. 8-3
23/02 12:00 3938 Mfk Viz. v Mfk Gazpr. 6-5
23/02 13:00 3939 Mfk Kprf. v Avtodor 5-1
Fotbal Australian   Pauză Final
23/02 10:05 7411 Western Bulld. v Carlton Blues. 0-0 86-13
Bandy   Rezultat
23/02 08:00 3302 Sibselmash Novos. v Dinamo Mosco. 11-3
23/02 12:00 3290 Vodnik Arhan. v Volga Ulyan. 5-3
23/02 12:00 3291 Zorkiy Krasn. v Dinamo Kazan. 6-3
Badminton   Pauză Final
23/02 13:00 2523 Corrales B. v Nidaira N. 0-0 0-2
23/02 13:00 2527 Smith L. v Matsuyama N. 0-0 0-2
23/02 13:20 2519 Jansen J. v Mikkelsen M. 0-0 2-0
23/02 13:20 2528 Piek S. v Takahata Y. 0-0 0-2
23/02 13:40 2515 Ellis M. v Lane B. 0-0 2-1
23/02 13:40 2529 Stoeva G. v Efler L. 0-0 2-0
23/02 14:45 2511 Wangcharoen K. v Gurusaidatt R. 0-0 2-0
23/02 14:45 2524 Zetchiri L. v Mitani M. 0-0 0-2
23/02 15:05 8201 Lefel E. v Birch C. 0-0 2-0
Cricket   Pauză Final
23/02 13:30 6150 Karachi Kings. v Quetta Gladi. 0-0 1-0
Curling   Pauză Final
23/02 13:05 7053 Coreea De. v Japonia (F). 0-0 8-7
23/02 13:05 7054 Suedia (F). v Marea Brita. 0-0 10-5
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.